Dodaj do ulubionych

Trump bardziej lubi Polakow niz ja.

02.08.19, 15:24
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25051730,trump-lubie-polakow-bo-placa-w-100-proc-za-instalacje-dla.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg4

Ja lubie Polakow ale tak moze na 50 % tylko. Slodcy sa, jak sie, to tak dla przykladu tylko, zala w mediach ze pozyczyli pieniadze na zakup mieszkania na zmienny procent I teraz moze im sie…zmienic procent. Albo jak hotelarz skarzy sie na “duza konkurencje”. W centrum Gdanska 90% budynkow to dzis nowe hotele, poza centrum gdzie nie rzucisz kamieniem, to budowa nowego hotelu. Burza stare, by stawiac nowe. i narzekaja, ze ich konkurencja dobija , oblozenie maleje. A przeciez powinno rosnac bo wiadomo, ze jak hotlei wiecej to i klientow powinno byc wiecej, no tak?
Albo jak hotelarz mowi, ze gdyby nie kredyt, to bylby finasowow do przodu. Jakby nei kredyt, to samochod mialbym za darmo, a co, nie?
Slodkie takie to jest.
Trump jasno powiedzial za co was lubi. Jak USA gdzies buduja baze, to USA za to placa a wy im postawicie za bezdurno. Pewnie jeszcze wam opierdola piasek i cement, wcale bym sie nie zdziwil. Z marza 1000% I transportem z USA.
Teraz przyjedzie do Polska, wystapi, nagada glupot i wasze notowania w Europie pojda w dol, uznaja was za jeszcze wiekszych durni niz powinni.
BTW,troche mne idziwi ze wzorem Ameryki nie scieliscie jeszcze stop procentowych…nie czas no jeszcze ?

--
Caedite eos. Novit enim Dominus qui sunt eius.
Edytor zaawansowany
  • dorota_333 02.08.19, 16:00
    > BTW,troche mne idziwi ze wzorem Ameryki nie scieliscie jeszcze stop procentowy
    > ch…nie czas no jeszcze ?

No, czas:
    businessinsider.com.pl/finanse/od-przyszlego-roku-podrozeje-wszystko-prad-transport-towary-i-uslugi/zjx4qxc

A co do przyjaźni z Ameryką: nie wiem, co jest bardziej tragiczne. Czy prezydent USA, który gawędzi: lubię Polskę, wygłosiłem tam doskonałe przemówienie. Czy polska determinacja, żeby za wszelką cenę utrzymać z nim dobre relacje. Za cenę jakiś absurdalnych zakupów.

Kaczyński nie liczy się z pieniędzmi budżetowymi i jakimikolwiek skutkami swoich działań sięgającymi horyzontu powyżej kilku miesięcy. Kupimy jeszcze sporo waszego szrotu. I nie wyniknie z tego ani trochę więcej bezpieczeństwa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka