Dodaj do ulubionych

Chińskie 'triady' kontra syjonistyczne korporacje

03.09.19, 19:44
Mafia włoska z początku XX zyskała wielki rozgłos za sprawą mediów. Ale czy sprawiedliwie? Może wcale nie należał się taki medialny splendor Włochom?
Co mówią fakty i dokumenty?

Według najnowszych publikacji historycznych dot. historii nowożytnej oraz odtajnieniu akt agencji federalnych Stanów Zjednoczonych obraz mafii włoskiej z Nowego Jorku, Chicago i Detroit jest całkowicie odmienny od obowiązujących stereotypów i legend w społeczeństwie.
Pierwszy przekręt mafii żydowskiej:
Według współczesnych opinii - mafia włoska była tylko kontraktorem i "słupem" innego syndykatu świata przestępczego - czyli żydowskiej finansjery, która nie miała narzędzi do działań w "terenie".

Funkcjonująca tradycyjna mafia włoska a zwłaszcza sycylijska, nadawała się doskonale do przeniesienia na grunt USA i rozbudowy jej struktury przestępczej. Należało tylko w nią zainwestować oraz skutecznie ochronić przed policją (poprzez korupcję lokalnych polityków).

Prywatne korporacyjne banki inwestycyjne należące do "Fed" (Federal Reserve – quasi odpowiednik Banku Centralnego w USA)) skutecznie wpompowały duże środki finansowe w zbudowanie struktur mafijnych, na wzór tych sycylijskich - używając do tego naturalnych włoskich drobnych rzezimieszków! (Analogiczna historia z Polski: kiedy polski wywiad i polska policja zbudowała z drobnych rzezimieszków i cinkciarzy z PRL-u duże mafie z Pruszkowa, Wołomina czy Trójmiasta). "Fed" oraz syjonistyczna "Lichwa Corporation" przekazały ogromne środki takim włoskim indywiduum jak Al Capone z Chicago czy "Lucky" Luciano z Nowego Jorku. Oczywiście takich “sponsorowanych włoskich mafiozów” było o wiele więcej!

Ale był warunek! Żydowska finansjera zażądała aby w każdej sponsorowanej przez nich tzw. włoskiej mafii - znalazł się Żyd, który będzie łącznikiem pomiędzy żydowską finansjerą a włoską mafią. Dla przykładu w mafii nowojorskiej takim łącznikiem był Meyer Lansky. Oficjalnie Lansky zarządzał finansami włoskiej mafii, której był członkiem... ale nieoficjalnie Lansky nigdy nie należał do żadnej włoskiej mafii - tylko należał do żydowskiej finansjery, która oddelegowała go "do pracy w terenie".

Włosi nigdy nie wpuszczali kogoś z zewnątrz, zwłaszcza gdy nie był Włochem. Dlaczego mieliby uczynić wyjątek i wpuścić Żyda Lansky’ego? Włosi nie chcieli Żyda, ale gdyby odmówili jego przyjęcia do mafii - to nie dostaliby 'dotacji' od żydowskiej finansjery. Meyer Lansky kontrolował ich dochody.

Każdy Sycylijczyk w Nowym Jorku pytał: "po co przyjęli Żyda"... nikt mu nie ufał. Włoska mafia z Nowego Jorku traciła zaufanie i poważanie wśród Sycylijczyków, więc wymyślono historyjkę jak to niby przed laty młody Żyd Lansky wdał się w bójkę z młodym "Lucky" Luciano ponieważ nie chciał płacić haraczu za "ochronę"... i wtedy "Lucky" Luciano polubił "rzekomo odważnego" żydowskiego chłopaka i wciągnął do włoskiej mafii - przecież to historyjka dla idiotów!

Krążyły też plotki, że Meyer Lansky poprzez swój rzekomy "zmysł analityczny" zbudował włoskie fortuny oraz zbudował i kasyna, etc. Otóż Lansky niczego nie analizował - tylko przekazywał dyrektywy i plany dla mafii włoskiej od syjonistycznej New World Order - i to cała tajemnica!

Włosi realizowali żydowskie plany. A Lansky to żaden geniusz finansowy tylko zwykły kurier! Syjoniści znowuż zbudowali historię o "turbo-Żydzie".

Pytanie: Dlaczego Włosi poszli na taki układ z Żydami?
Odpowiedź: Z prostego powodu; Włosi byli biedni.
Pytanie: Dlaczego Żydzi zainwestowali w biednych włoskich rzezimieszków?
Odpowiedź: Z prostego powodu; szukali "słupów" i to wyspecjalizowanych.

I tak powstał niezwykle groźny 'tandem' przestępczy włosko-żydowski... za który tylko Włosi zapłacili wizerunkowo i prawnie. Żydzi - jak zwykle - ukryci za cudzymi plecami, liczyli tylko zyski lichwy wygenerowane przez Włochów.
‘Zużytych’ włoskich mafiosów wymieniano (czytaj: odstrzeliwano) w taki sposób jak w Polsce policja i wywiad odstrzelił zużytego "Pershinga".

Tylko idiota uwierzy, że włoska mafia podzielona i rozbita w Nowym Jorku czy Chicago zdobyła tak ogromne środki finansowe, aby zbudować na pustyni całe miasto z kasynami, strukturą turystyczną, autostradą, lotniskiem, irygacją... które nazywa się Las Vegas!

Taka inwestycja przekraczała zasoby średniozamożnych lokalnych włoskich mafiozów.
• Tak duża inwestycja mogła być tylko zrealizowana przez duże banki inwestycyjne "Fed-u" oraz "Lichwa Corporation”!
• Tak duża inwestycja wymagała specjalnych pozwoleń, które mogły wydać tylko urzędy federalne i stanowe stanu Nevada, gdzie nowojorscy mafiozi raczej wstępu nie mieli.

No i jeszcze niezbędne poparcie skorumpowanych polityków... . Las Vegas nie zbudowali włoscy mafiozi. To duża inwestycja!

Budowanie legendy
Korporacyjne banki inwestycyjne Fed (Federal Reserve - w całości prywatne) i jego żydowscy finansiści nie mogli sobie pozwolić na wizerunkową katastrofę; więc zaprzęgnięto cały żydowski przemysł filmowy w Kalifornii do produkcji licznych kłamliwych filmów o "paskudnych i złych Włochach", którzy skrzywdzili obywateli USA.

Za wszystkie przekręty włosko-żydowskie zapłacili tylko Włosi; ponieważ żydowski przemysł filmowy tak wmówił widzom i społeczeństwom... m. in. w nagrodzonym Oscarem filmie o Don Corleone.
A gawiedź - jak to gawiedź - uwierzyła. Nawet krytycy filmowi z akademii sztuki filmowej uwierzyli... i dali Oscary.
"Amnezja pomroczna" a może "pomroczność jasna".

Drugi przekręt mafii żydowskiej (nieudany)
Identyczny przekręt z "opcją mafijną" próbowano zastosować powtórnie pół wieku później. Tylko Włochów mieli zastąpić Chińczycy. W tym celu prywatne syjonistyczne banki inwestycyjne z "Fed" przeniosły ogromne środki finansowe i produkcyjne - w sposób bez precedensu w historii - z USA do Chin. Dla "zmyłki" całą tę operację finansową nazwano dumnie "globalizacją".

Żydzi próbowali wykorzystać niezamożne chińskie triady mafijne tak samo, jak wykorzystały wcześniej mafie włoskie w USA. Ale plany i oczekiwania były o wiele większe w stosunku do chińskich mafii! Oczekiwano, że 'modus operandi' (sposób działania) będzie identyczny jak mafii włoskiej - ale z tą różnicą, że chińskie triady osaczą swoją mafią całe kontynenty.

• Chińczycy mają jednak swoich zwolenników konfucjanizmu i - mówiąc kolokwialnie - wyrolowali pejsatych zwolenników talmudu. Chińczycy wzięli kasę a potem kazali syjonistom się odpier...lić!
• Zresztą wcześniej w identycznym tonie syjonistycznym bankom z "Fed" i New World Order odpowiedziała w Japonii mafia Yakuza, kiedy syjoniści próbowali wejść w japoński system finansowy.

Przeczytałeś tylko 40% całości z artykułu...
Całość przeczytasz klikając tu: Chińskie triady kontra syjonistyczne korporacje finansowe

komentarze syjonistów są bez żadnej wartości
Edytor zaawansowany
 • lastboyscout 04.09.19, 00:34

  Porywajaca lektura !
  Wrooooc !
  To ..."Co mówią fakty i dokumenty"... !

  Dobre, madre Zoltki; zle, glupie Zydy ale najwazniejsze, ze Jankesi leza i kwicza wink

  Jakbym sluchal Siedmiomorskiego ! wink

  Sluchacie tych samych dobranocek?

  --
  ibb.co/nD2mfbS

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka