Dodaj do ulubionych

Poparcie wyborcze czy sprzedaz wiazana?

04.10.19, 17:20

To sie nazywa zrobic interes ! wink

www.usnews.com/news/world/articles/2019-10-04/trump-says-us-has-granted-polish-entry-into-visa-waiver-program?fbclid=IwAR1CAf6W7RtzdVBJD9AH4zpi40fs3ayVA3KBANke_ibKKethYzclB-u_4iY
--
Babcia i Dziadzia na wakacjach ! smile smile
ibb.co/nD2mfbS
Obserwuj wątek
      • lastboyscout Re: Poparcie wyborcze czy sprzedaz wiazana? 04.10.19, 22:55

Nigdzie nie jest powiedziane, ze wizy zniosl Trump.
        A wiz nie zniosi panie deco.derr kongres a Departament Bezpieczenstwa Narodowego we wspolpracy wlasciwym Sekretarzem Stanu.
        To nie kongres, panie deco.derr a wlasnie administracja prezydencka prowadzi polityke bezpieczenstwa narodowego w co wchodza rowniez zmiany w przepisach ruchu bezwizowego.
        Najlepszym tego dowodem jest zaostrzenia tej polityki, w efekcie dzialan, panie deco.derr, prezydenta Trumpa: np. wlasnie w przepisach ruchu bezwizowego, ochrona granic, koniecznosc posiadania federalnego dokumentu tozsamosci w podrozach miedzystanowych itp.

--
        ibb.co/nD2mfbS
        • deco.derr Re: Poparcie wyborcze czy sprzedaz wiazana? 05.10.19, 02:25
          lastboyscout napisał:

>
          >
          >
          > Nigdzie nie jest powiedziane, ze wizy zniosl Trump.

Jest. W wielu miejscachh. Na przyklad tutaj:
          www.msn.com/en-us/news/us/trump-approves-poland-s-entry-to-visa-waiver-program/ar-AAIhqqE?li=AA8jR2
          Pokazuje to jakimi idiotami jest wiekszosc gazetowych pismakow.

> A wiz nie zniosi panie deco.derr kongres

Kongres, Kongres znosi wizy. Kongres USA. Zgadza sie, ze jeszcze nie zniosl. Jeszcze nikt nic nie zniosl zreszta, zadnych wiz Polakom nkt nie zniosl.

a Departament Bezpieczenstwa Narodowe
          > go we wspolpracy wlasciwym Sekretarzem Stanu.

Te instytucje, podobnie jak sam Trump. moga zniesc jajko albo worek kartofli do piwnicy.
          Kongres. Wylacznie Kongres USA moze ostatecznie zaakceptowac kraj do programu. Jak nie znasz angielskiego to tu jest po polsku, prosze:
          "Teraz Departament Spraw Wewnętrznych dokona analizy, a ostateczną zgodę ma wyrazić Kongres."
          dziennik.com/featured/polska-nominowana-do-programu-bezwizowego-usa/
          > To nie kongres,

Kongres. Tyko i wylacznie Kongres. Nikt inny nie ma tego prawa. Tylko Kongres USA

panie deco.derr a wlasnie administracja prezydencka prowadzi po
          > lityke bezpieczenstwa narodowego w co wchodza rowniez zmiany w przepisach ruchu
          > bezwizowego.

Prowadzi. Dokladnie, prowadzi. Urzednik DHS , w swym wymietym mundurku na brudnym amerykanskim lotnisku moze tylko sprawdzic, czy podrozny ma wlasciwy paszport albo czy nie wytarl sobie w samolocie tym paszportem dupy z braku papieru toaletowego, bo to tez unieazniloby prawdopodobnie taki paszport.

• lastboyscout Re: Poparcie wyborcze czy sprzedaz wiazana? 05.10.19, 04:45
            Nie wiem dlaczego prowadzisz zwykla dyskusje tak arogancko i konfrontacyjnie (kompleksy jakies i dlatego przyjmujesz taki typowy dla polskiego zgorzknialego, chamskiego buca sposob wypowiadania sie na tym forum? ) ale tak, masz racje, kongres ostatecznie musi zaaprobowac polityke/decyzje administracji:

www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/4218/text?r=8&s=1

(warto zwrocic uwage na date tego dokumentu...)

P.S. Masz i w tym racje, ze mam slaby angielski i w ogole jestem bardzo prostym facetem ale lubie siebie i swoje zycie wink

--
            ibb.co/nD2mfbS
            • deco.derr Re: Poparcie wyborcze czy sprzedaz wiazana? 05.10.19, 14:58
              lastboyscout napisał:

> Nie wiem dlaczego prowadzisz zwykla dyskusje tak arogancko i konfrontacyjnie (k
              > ompleksy jakies i dlatego przyjmujesz taki typowy dla polskiego zgorzknialego,
              > chamskiego buca sposob wypowiadania sie na tym forum? ) ale tak, masz racje, ko
              > ngres ostatecznie musi zaaprobowac polityke/decyzje administracji:

Bo zauwazylem kilka razy wczesniej, ze to Twoj styl.
              Nie widze zreszta w swympisaniu arogancji .Jesli ktos nie ma racji ale sie upiera, to nalezy mu to powtarzac az zrozumie. Tak mnie szkolono na zajeciach z dydaktyki.
              Moze teraz sie to zmienilo, nie wiem.
              • lastboyscout Re: Poparcie wyborcze czy sprzedaz wiazana? 05.10.19, 16:15

Probowales jednak kiedys byc po prostu sympatyczny (to mial na mysli ten, ktory... probowal cie nauczyc dydaktyki), skoro ja swoja niewiedza/pomylka przeciez cie nie urazam a tylko wyrazam swoje, chocby bledne, zdanie?

Najprosciej, nie rownaj forumowego, chamskiego poziomu bo szkoda twojego potencjalu.

P.S. Za swoj styl rowniez sie uwielbiam wink

--
                ibb.co/nD2mfbS
            • deco.derr Re: Poparcie wyborcze czy sprzedaz wiazana? 05.10.19, 15:11
              lastboyscout napisał:

> www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/4218/text?r=8&s=1
              >
              > (warto zwrocic uwage na date tego dokumentu...)

Dobra robota w wyszukiwaniu w kalendarzu !
              Nawet bym nie pomyslal ze tak szybko to tam wcisna.
              Za Polska pojda inne kraje. To plan Trumpa, bo od 2010 roku tyrystyka z krajow VWP dosc ostro hamuje. podobno jakis kryzys maja czy cos. Taka mam teorie, dorzuca jeszcze kilka innych panstw, i pod wplywem radosnego impulsu * hura nie ma wiz!) zjedzie tegotowarzycha troche.A Trump nie moze pozwolic na zaden kryzs w USA teraz.
              Aha. Wlasnie wczoraj sie zastanawialem czy Kongres na zlosc nie u..e wejscia Polski do VWP.
              Tak po prostu. Na zlosc Trumppowi. I czy moozliwe w ogole.
              • lastboyscout Re: Poparcie wyborcze czy sprzedaz wiazana? 05.10.19, 16:30

Masz racje beda zjezdzac kiedy skoncza u siebie splacanie kredytow kredytami, zwlaszcza, ze dolar jakis czas bedzie sie wzmacnial zanim sie zwali (bo juz od dawna powinien).
                Zreszta juz coraz mocniej zjezdzaja, glownie latwe panny, na sprzedaz dla sponsorow, ktorzy sankcjonuja je jako zony-nie zony a w praktyce niewolnice do uslug domowych i lozkowych.
                Jak w upadajacym, starozytnym Rzymie !

Nie sadze aby na zlosc ale sadze, ze beda glebic Trumpa (ale co w tym dziwnego, kazda ze stron dziala w interesie poteznych interesow).
                A jeszcze bardziej sadze, ze to od poczatku i we wszystkim jedna wielka szopka dla oglupionych mas.
                Nie sadzisz?

--
                ibb.co/nD2mfbS
    • deco.derr A jednak miales racje !!! 10.10.19, 16:10
      Ty a nie ja. Przepraszam.
      Nie potrzeba zadnego Kongresu do zniesienia wiz.
      Juz sa te wizy zniesione.
      Polakom nie jest potrzebne glosowanie kongresow w Ameryce.

next.gazeta.pl/next/7,151003,25293084,wizy-do-usa-zniesione-polacy-masowo-szukaja-biletow-do-stanow.html
      • lastboyscout Re: A jednak miales racje !!! 10.10.19, 16:51

Mile, nie sadzilem, ze na tym forum uchowal sie jeszcze ktos szanujacy dyskusje.

Ja nie przywiazuje zadnej uwagi do tego kto ma racje jak dlugo dyskusja mnie czegos uczy.

Amerykanski system polityczny to farsa, juz tylko atrapa tego co nawet nieglupio zostalo zapisane w konstytucji.

W praktyce o zyciu normalnych ludzi decyduja (zarowno od strony rzadowej jak i parlamentarnej)
        nienormalni staruszkowie calkowicie oderwani od rzeczywistosci.

Wydawalo mi sie jednak logicznym, ze nie jest mozliwe prowadzenie sensownej polityki bezpieczenstwa narodowego jezeli mieliby tak duzo do powiedzenia jacys zlosliwi pierdziele pilnujacy w kongresie tylko swoich interesow.

Tak czy inaczej to zniesienie wiz (pomijajac ich tymczasowa chwiejnosc) to tylko propaganda a w praktyce same straty: krotszy legalny pobyt, podrozenie formalnosci poniewaz wniosek trzeba skladac teraz kilkakrotnie w ciagu 10 lat, dokladniejsza efektywnosc weryfikacji itd.)

Stany na pewno, czy ja powiedzialem: usiluje ?! przygotowac sie na nieuniknione stad (przy pelnej mistyfikacji) i te wszystkie obostrzenia, rozszerzenie weryfikacji, wzmozenie kontroli itp.. Swiat na pewno eksploduje. W USA nie podtrzyma sie tej farsy, w Ameryce Poludniowej i Srodkowej juz wrze, Rosja, Niemcy, Turcja itp. beda potrzebowac wojny, Bliski Wschod sie gotuje (Turcja pewnie otworzy drzwi do Europy), Daleki Wschod, kto wie? , Hindusi pewnie sie wzajemnie, atomowo zredukuja,w Afryce tez by sie przydalo, Europa, szkoda gadac ...

Eeeeech ! sad

--
        ibb.co/nD2mfbS

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka