Dodaj do ulubionych

Senat odbity!

12.11.19, 19:33
... i Dupa blada smile
Obserwuj wątek
  • zimna-wodka Re: Senat odbity! 12.11.19, 23:45
   Tak, ale... Sztandarowe motto piss-dzielstwa "każdego można kupić i zeszmacić" tylko niewiele się zmieniło - na "każdego można kupić i zeszmacić tylko czasem trzeba się bardziej postarać".

   Ale i tak dzieją się rzeczy ciekawe. Niejaki Du*a powołał p. Antoniego na chwilowego marszałka. Jak zawsze suwerennie. P. Antoni nie zawiódł i pięknie spuścił do kanału wszelkie pojednawcze gesty Du*y występujące w jego przemówieniu. Wielbicieli p. Antoniego zapewne ucieszy także fakt że zaprosił do sejmu p. Janningera i p. Nowaczyka. Pewnie po to aby pokazać światu że jest stały w uczuciach (Janninger) i że sławetna komisja wcale nie jest jednoosobowa (Nowaczyk). Niewytłumaczalny jest tylko brak Misiewicza.
   W rządzie ciekawie. Matouszek ogłosił skład wymieniając p. Zbyszka na szarym końcu i w dodatku bez wicepremierowstwa. Indagowany p. Zbyszek oznajmił, że wicepremierowstwo wisi mu kalafiorem. No i wywołał tym sensację największą od czasu ogłoszenia gen. Błasika abstynentem.
   Sam Matouszek miał swoje Waterloo jak p. Witek kazała mu przestać ględzić i iść w piss-du co Matouszek karnie wykonał.
   SuperNadGeniuszStrategii obwieścił koniec totalnej opozycji a Schetyna koniec totalnej waaadzy.

   A jedyniesłuszne media pastwią się nad posłem Tomczykiem bo odśpiewał hymn. Ich zdaniem odśpiewał cynicznie, haniebnie, tragicznie, instrumentalnie etc. A w dodatku fałszował co piętnują wielbiciele i pracownicy braci Karnowskich. W sumie można od tego zdurnieć i nie wiedzieć jak to powinno zdaniem waadzy wyglądać. Słuszne bedzie zatem przypomnienie wykonania, jak najbardziej poprawnego pod każdym względem, które w dodatku stworzyło nowy kanon muzyczno literacki:

   --
   pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

   kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.
   • dorota_333 Re: Senat odbity! 13.11.19, 11:14
    Tak, to był ciekawy dzień. Pokazał, że faktycznie coś się zmieniło, niezależnie od dalszych losów opozycyjnej większości w Senacie. I niezależnie od fałszów wokalnych (to stały element).

    Niestety, nie mogłam posłuchać przemówienia Macierewicza, ale z komentarzy wynika, że arie Macierewicza i Dudy były w całkowitym dysonansie. I to jest chyba najistotniejsza rzecz, jaka się zdarzyła w ostatnich wyborach: prawica nieuchronnie się rozpadnie.

    Duda zagrał na poszerzenie elektoratu - bo do wygrania wyborów prezydenckich potrzebuje wyborców centrowych jak tlenu. Dlatego przemówił ludzkim głosem, co zresztą niektórych zadziwiło. A Macierewicz był po prostu sobą: kato-faszystą. Wielka Polska narodowa pod przewodnictwem kościoła katolickiego.

    I to pokazuje, jaki ból d..py ma teraz Kaczyński. Przed kolejnymi wyborami musi być łagodniejszy, a ciśnie go już nie tylko Konfederacja, ale prawe skrzydło PiS, zamanifestowane wczoraj przez Macierewicza. On sugeruje zbliżenie się z Konfederacją, bo programowo są właściwie tożsami. Do pieca dołożył dziś rano abp Gądecki domagając się zaostrzenia prawa aborcyjnego. Subito (on też wie, że czas kościoła w Polsce się kończy).

    No czyli mamy kilku panów, którzy chcieliby dokończyć proces zmian w Polsce. Ale mogą nie zdążyć i mają tego świadomość.

    Do tego czynniki zewnętrzne. Za kilka dni wyrok TSUE najprawdopodobniej wysadzi w powietrze pisowską reformę wymiaru sprawiedliwości. KRS i nowe izby SN okażą się nielegalne. Takoż nowi sędziowie mianowani przez neo-KRS. Jeśli PiS się nie cofnie, to sankcje UE pogrążą władzę wizerunkowo. Suweren zorientuje się, że Polexit w toku.

    Kaczyński dopiero w tej kadencji będzie musiał błysnąć swoim geniuszem strategicznym. Myślę o tym z przyjemnością smile
    • zimna-wodka Re: Senat odbity! 13.11.19, 13:58
     dorota_333 napisała:


     > Kaczyński dopiero w tej kadencji będzie musiał błysnąć swoim geniuszem strategi
     > cznym. Myślę o tym z przyjemnością smile

     Bedzie musiał określić o co faktycznie chodzi. Chociaż... W zasadzie mamy monografie na ten temat. Cały czas aktualną i to ozdobioną podobizną NajwspanialszegoPośródWspaniałych. Co najważniejsze w monografii jest dużo o stosunku BohateraNadBohatery do kotów.

     --
     pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

     kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.
   • pigeon_shit_dust Jest dla Ciebie super wiadomosc . No i gratulacje! 13.11.19, 15:58

    Pierwszy Polak na Ksiezycu okazal iem PiS-owcem.
    Kadi dolacza sie do gratulacji dla Polski okazji ogromnego sukcesu, kto wie , mzoe nawet najwiekszego w ostatnich 101 latach wolnosci Polski I niepodleglosci!

    "Jak podkreślają "Wiadomości TVP", symboliczna podróż odbyła się w Dzień Niepodległości. - 11 listopada wypełnił wniosek, 11 listopada wyleciał i 11 listopada, dzięki zmianie strefy czasowej, pierwszy Polak bez wizy wylądował w USA - zauważa prezenter TVP. - Teraz już każdy Polak, tak jak Marcin Bakalarski, może się cieszyć pięknem USA - zapewniają autorzy "Wiadomości".
    Nikt nie będzie miał już jednak zaszczytu być pierwszym Polakiem bez wizy w USA. Co ciekawe, Marcin Bakalarski nie jest postacią zupełnie przypadkową: poza licencjatem z amerykanistyki pochwalić może się polityczną karierą. W przeszłości był on rzecznikiem PiS w Łowiczu, społecznym asystentem senatora Przemysława Błaszczyka oraz posła Marka Matuszewskiego (obaj z PiS), jak również kandydatem na posła z Kongresu Nowej Prawicy."

    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25403696,pierwszy-polak-w-usa-wiadomosci-tvp-urzadzily-szol-jak-z.html#a=168&c=100

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka