Dodaj do ulubionych

Czy Janne Ahonen był "molestowany" przez anonima?

03.12.19, 14:12
Czy Janne Ahonen był "molestowany" przez anonima?

sport.radiozet.pl/Skoki-narciarskie/Szokujace-wyznanie-Janne-Ahonena.-Kibice-Adama-Malysza-grozili-mu-smiercia
Jeszcze jeden i to "dobry gość" zgłasza, że przed piętnastu laty był "molestowany" i dlatego na skoczni w Wiśle w 2004 roku przegrał z Adamem Małyszem. Przecież, jak sam twierdzi, to "molestował" go jakiś anonim. Ciekawe, czy zachował ten anonim i dlaczego go nie pokazał jako dowód rzeczowy redaktorowi, któremu na ten temat udzielał wywiadu?! Adam Małysz nie miał z "molestowaniem" Janne'a Ahonen nic wspólnego, więc za co go przepraszał? Ahonenowi niewątpliwie dokucza już samotność i nie potrafi pogodzić się z faktem, że nie jest już idolem oklaskujących go tłumów. Dlatego postanowił się przypomnieć. Ale żeby w taki sposób?! LO
Obserwuj wątek
  • zimna-wodka Re: Czy Janne Ahonen był "molestowany" przez anon 03.12.19, 14:36
   Kiedyś telewizornia pokazywała jak polscy kibice rzucali śnieżkami w Hannawalda a komentator zastanawiał się czy ktoś włoży kamień do środka czy nie.
   Cieszy mnie znajomość znajomość psychiki Ahonena prezentowana przez autora postu i jego brak wątpliwości. Choć nie rozumiem oczekiwania na dowody w przypadku gdy doskonale zna prawdę. Po co?
   Podobnie cieszy wiedza o tym co Małysz kiedyś robił w wolnych chwilach choć faktycznie mało prawdopodobne jest by pisał listy do Ahonena.

   A tak w ogóle to po co jest ten wątek? To polityka czy gospodarka?

   --
   pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

   kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka