Dodaj do ulubionych

Kryzysu jednak nie bedzie .

09.12.19, 19:11
Banki i rzady swiata sie zgodnie porozumialy i stosuja nowa, rewelacyjna metode na unikniecie kryzysu w 2020 i w ogole w przyszlosci. Az dziw ze nikt na to wczesniej nie wpadl, prawda?
Zdaje sie ze to mial na mysli pewien amerykanski anal, ktory w padzierniku dziarsko zakrzyknal "Recession 2020 has been alredy cancelled" czy jakos tam tak.
Jasno patrzmy w przyszlosc i radosnie.

next.gazeta.pl/next/7,151003,25488173,masowy-dodruk-pieniedzy-banki-centralne-nie-chca-kryzysu.html
Mam na dzieje, ze drukujacy nie popelnia bledu z przeszlosci nie zatrzymaja procesu za wczesnie, w koncu ludzie potrzebuja duzo latwego, taniego pieniadza by szybciej i sprwaniej zapelniac smietniska naszego dobrego globu bezwartosiowym badziwiem. Chyba po robocie se kupie dres za lampasami, na kredyc. A co kurwa mac, stac mnie.
A jak w Polsce, tez zaczliscie juz drukowac? Zebyscie siem tam tylko nie obudzili z rekoma w nocniku, drodzy.
Mam nadzieje ze tak, w koncy Polskimi finasami rzadza dzis madrzy panowie ( i piekne panie)

--
www.youtube.com/watch?v=l9EzK-719aE
www.youtube.com/watch?v=LYcNa2w-HYI
Obserwuj wątek
    • ernestb Re: Kryzysu jednak nie bedzie . 12.12.19, 09:52
      Zależy jaka jest definicja kryzysu. Jeżeli za kryzys uznamy ujemny wzrost gospodarczy, to rzeczywiście jest to kryzys. Jeżeli za kryzys uznamy zmniejszenia stopnia rozwoju gospodarczego z 4 do 3 % pkb, to rzeczywiście - jest to kryzys.
      • lastboyscout Re: Kryzysu jednak nie bedzie . 12.12.19, 14:25
        Zadziwiajacym jest jak skuteczna jest manupulacja umyslami (?) calych spoleczenstw, ktore nie tkwiac w penamentnym i coraz bardziej poglebiajacym sie kryzysie tylko ciesza jak glupi do sera.

NIE MA zadnego wzrostu w jakiejkolwiek dziedzinie ludzkiego zycia.
        Deprecjonuje sie WSZYSTKO.
        Deprecjonuja sie nawet ci, ktorzy na tym zeruja bo co im w gruncie rzczy ta padlina?

--
        Babcia i Dziadzia na wakacjach ! smile smile
        ibb.co/nD2mfbS
        www.tax-freedom.com/TaxYourAss.htm

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka