Dodaj do ulubionych

Odezwa do oszołomstwa

29.12.19, 15:01
Czuję się zdołowany. Wszystko wokół jest ZŁEM a nie dajecie żadnych przykładów DOBRA. W efekcie świat jawi mi się jako jeden wielki syf tylko minimalnie osłodzony aureolą świętości PrezesaWszystkichPrezesów. A jebnąć w to wszystko jakąś kolejną termobaryczną i niech paskudztwo pójdzie w pis-sdu.

Bo spojrzałem na ostatnie 10 wątków założonych przez radiomaryjnego. Jadąc od końca:
-zły Balcerowicz,
-źli Niemcy,
-źli uchodźcy,
-zły Grodzki (ale dobry Du*a i Matouszek choć nie wiadomo dlaczego))
-zła Thumberg i lewactwo,
-źli emigranci part 2,
-źli emigranci part 3,
-zła UE,
-zła Kidawa Błońska,
-źli Żydzi

do tego pepe dołożył:
- zła UE part 2,
-źli sędziowie, ekolodzy, senat RP. Dobrzy Japończycy.

Co to, kurwa, jest (jak mawiał klasyk)? Czy nie ma już dla nas, Narodu Wybranego, ratunku? Czemu Chrystus, w końcu Polak patriota, nic nie robi? Czemu świeci się opierdalają? Gdzie jest JPII? Czy wszyscy ww zajęli się Japończykami i to wyłącznie dlatego, że Komorowski strzelił ortograficznego byka?

A może spróbować czegoś pozytywnego?

Opisać te miliony samochodów elektrycznych szybujących po polskim chrześcijańskim niebie (bo jak elektryczne to chyba latają). Setki tysięcy budowanych mieszkań i rozdawanych potrzebującym. Rosnący podziw całej reszty świata (a nie tylko Węgrów i w dodatku mało szczery). Lud niepracujący miast i wsi. Bo nie musi pracować jak wszystko dostaje od ukochanej partii. Miłość okazywaną rządzącym, zwłaszcza przez nauczycieli, lekarzy rezydentów, sedziów, policjantów czy niepełnosprawnych. Te niezliczone tłumy na wiecach poparcia i to nie zorganizowane przez Najsłuszniejszą partię. Samorządowców uginających się pod nadmiarem pieniędzy i służbę zdrowia najlepszą pod słońcem.
Można coś jeszcze dodać o skromności biskupów i ich niewpierdalaniu się do polityki, uczciwości i skromności prominentnych polityków partii rządzącej, kryształowości innych polityków partii rządzącej, doborze kadr na podstawie kwalifikacji i wiele wiele innych przyjemnych rzeczy.

Więc grzecznie i uprzejmie proszę: przestańcie pierdoli-ć smutki tylko wystrzelcie, na wzór noworocznego szampana, z jakimś pozytywnym przekazem.

--
pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.
Obserwuj wątek
    • dorota_333 Ratunek dla oszołomstwa tylko w Konfederacji 29.12.19, 15:24
      … przypomniało mi się, że widziałam cos takiego:

pl-pl.facebook.com/SztuczneFiolki/photos/a.483789074973669/2867829476569605/?type=3&theater

A nieco poważniej: po Nowym Roku trzeba by podyskutować z Adminami, czy jest celowe goszczenie na naszym forum tej konkretnej osoby (myślę o "oszołomie"). Jak wyznał, jest spadem z forum Kraj i domyślam się dlaczego się go pozbyli. Grozi nam zamulenie.
    • pepe49 Dobre wydarzenia 30.12.19, 01:51
      Proszę bardzo:

dobrewiadomosci.net.pl/
      deomeo.pl/dobre-wydarzenia/
      Z ostatniego, jakby stworzone dla p. z-w:

deomeo.pl/zyc-jak-czlowiek/

Dla lepszego samopoczucia:

wspaniali.pl/

Post powstał jako prezent pod choinkę dla pana z-w, AD 2019.

A co tam. Święta są.

Poza tym, nikt mnie tak bardzo nie motywuje do zaglądania tutaj, jak Pan.
      Zdrowia życzę.

P. S.
      Strony przytoczone mi się podobają.

*

U. E.
      Całkowicie, jak zwykle.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka