Dodaj do ulubionych

Przyszli trzej królowie do prezesa

10.01.20, 15:30
… a bodaj to trzej! Każdy prezes spółki z udziałem Skarbu Państwa dawno już złożył osobiście hołd lenny suwerenowi, bo wie, komu lenno i wszelkie jego frukta zawdzięcza. Ale tym razem to gremialnie (czy ich święto Trzech Króli tak nastroiło?) i wcale się z tym nie kryją.

I przynieśli dzieciąteczku różne ładne rzeczy (prócz deklaracji lojalności werbalnych). Na przykład... model tutki do sklejenia. Sam pomysł, żeby bratu ofiary katastrofy lotniczej podarować model samolotu do własnoręcznego wykonania jest jakiś niezdrowy, perwersyjny. No, ale może nie przemyślał tego prezes LOT.

next.gazeta.pl/next/7,151003,25582466,prezesi-panstwowych-spolek-z-darami-dla-kaczynskiego.html#s=BoxOpImg8

W pierścień całowali i rządy chwalili. Niektórych Jarosław lubi bardziej:
"Daniel Obajtek to osobna historia, bo ma on bardzo silną pozycję. - Jarosław Kaczyński i Obajtek lubią się i rozmawiają o gospodarce, a nie tylko o Orlenie. Prezes PiS bardzo sobie ceni jego zdanie."
… i to mnie nie dziwi, że znajdują wspólny język.

Tak to tradycja trochę chrześcijańska a trochę sycylijska zadomawia się w kraju nad Wisłą.
Obserwuj wątek
    • sendivigius współpraca administracyjno-intelektualna 10.01.20, 17:09
      dorota_333 napisała:

> Tak to tradycja trochę chrześcijańska a trochę sycylijska zadomawia się w kraju
      > nad Wisłą.

Ale to wszystko za ten papier toaletowy do twojej słdokiej d.... ktorego ta przekleta komuna nie robila. Czego jeszcze chcesz? Taka nienasycona.... Hm..... Sa takie kluby......

Za to rozwija sie wspopraca administracyjno-intelektualna:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25583941,podlasie-to-jest-tzw-trzeci-swiat-urzad-marszalkowski-zaplacil.html#s=BoxOpImg10

Patostreamer Lord Kruszwil znany jest ze swoich skandalicznych nagrań. Na jednym z nich chwytał kobiety za pośladki, na innym znęcał się nad młodszym kolegą. Choć broni się tym, że jest to satyra, któregoś dnia zapukała do niego policja działająca na polecenie prokuratora. Sprawa dotyczyła nakłaniania nieletnich do czynności seksualnych.

.... Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego przeznaczył 50 tys. zł na kampanię mającą na celu promocję Podlasia. W ramach tej kampanii miała miejsce "pilotażowa współpraca z jednym z popularnych youtuberów". Był nim właśnie Lord Kruszwil.

"Pięciogwiazdkowy hotel na Podlasiu, czujesz to?", "Najpierw musisz sprawdzić, czy materac nie jest obszczany", "Mieli być bezdomni, brud, a co jest? P***dolony pałac! Jak ja chcę pałac, to idę do siebie na chatę" - między innymi takie kwestie padają w nagraniu stworzonym przez Lorda Kruszwila, które miało promować Podlasie. Choć młody youtuber przyjechał do Białegostoku ze sceptycyzmem, finalnie stwierdził, że uniwersytet znajdujący się w tym mieście robi wrażenie, a ze stolicy Podlasia można dojechać do Warszawy "za***istą" drogą S8.

Jedno buduje w tym zwiazku, mianowicie to ze obie strony sa na jednym poziomie. Mozna tez oglosic sukces. Urzad Marszalkowski przekonal mnie ze Podlasie to nie jest III swiat, to jest swiat 59 albo dalej. Tam gdzie psy d.... szczekaja to wciaz wyglada na cywilizacje przy Podlasiu.

• zimna-wodka Re: Przyszli trzej królowie do prezesa 11.01.20, 00:31
      Pomysł z podarowaniem samolotu mnie także urzekł. To co z serii "i ty też możesz". Ma wyczucie p. Milczarski. Tylko nie pomyślał co Prezes z tym samolotem zrobi jak go złoży do kupy (cud!!!, cud!!!!). Jak go schować przed Antosiem... Bo Antoś to wiadomo - od razu pierdut: trotyl, kamera, TVP.

--
      pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.
    • damkon Re: Przyszli trzej królowie do prezesa 11.01.20, 13:13
      niestety, ale masz rację Doroto...
      Poziom upartyjnienia, kumoterstwa i prymitywnego lizusostwa ostatnimi czasy sięga u nas zenitu. Oto partyjny kacyk, przypominający nieco pierwszego Sekretarza z czasów PRL-u przyjmuje serwilistyczne pokłony od pisowskich nominatów do państwowych spółek.

Po prostu coś obrzydliwego!

--
      Pozdrawiam,
      DK

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka