Dodaj do ulubionych

Promocja !!! Optyk Żyrardów ul. Kpt. Pałaca 72

04.06.14, 11:02
WIELKA PROMOCJA!!!

Super obniżka cen!
NAWET DO -60% na okulary korekcyjne!!!

Rabat do -40% na oprawki okularowe + nawet do -20% na szkła korekcyjne.
Takiej promocji jeszcze nie było!

Zapraszamy do salonu w celu zapoznania się z nasza atrakcyjną ofertą przygotowaną specjalnie dla naszych klientów.
Edytor zaawansowany
  • 18.06.14, 10:53
    Rzeczywiście dobra promocja. Poza tym mają tam zawsze dobrych okulistów. Korzystam od lat z tego optyka i jestem bardzo zadowolona
  • 18.06.14, 10:58
    Dobrze wiedzieć. ja nie mogę znaleźć dobrego okulisty ale skoro tam jest to się wybiorę na pewno. na stałe noszę okulary więc szukam też szkieł dobrej jakości
  • 24.06.14, 11:38
    ja kiedyś robiłam okulary w jednej z dużych sieciówek optycznych i nie byłam zadowolona. zawsze wybieram małe salony. tam się stawia na jakość, dobrą obsługę. Przeczytawszy powyższe info zaszłam do tego punktu i obsługa naprawdę dobra. Pani zawsze uśmiechnięta, dobrze doradzi i dobrze wszystko wytłumaczy
  • 26.06.14, 15:53
    często w takich sieciówkach idą na ilość a nie na jakość
  • 27.08.14, 11:10
    To chyba właśnie ten optyk, w którym ostatnio mile zostałem zaskoczony. Ja mam postanowienie, żadnych Vision Expresów. Optyk to musi być optyk, a nie sprzedawca :) pozadrawiam całą "ekipę" salonu :)
  • 03.09.14, 10:45
    Promocja nadal trwa :) udalo mi się kupić naprawdę dobre okulary w przyzwoitej cenie :)
  • 05.09.14, 11:08
    widziałem też ostatnio, że okulary u nich mozna kupić juz od 85 zł, ja zawsze stawiam na jakość, a więc wybrałem najlepsze szkla (z super antyrefleksem), które praktycznie w ogóle mi się nie rysują, ale jak ktoś szuka tańszej opcji to warto się wybrac.
  • 08.12.16, 16:14
    Niestety salon w Żyrardowie został zamknięty ale ta sama firma mieści się w Grodzisku Maz. przy ul.Orzeszkowej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.