Dodaj do ulubionych

Kto kanduduje na burmistrza?

23.09.10, 15:47
Czy orientujecie się kto startuje na burmistrza w Kobyłce?
Edytor zaawansowany
  • cinek_kobylka 23.09.10, 22:24
    Ja to wogóle nie widze zadnej kampani. Zero.
  • wizardon 24.09.10, 07:01
    Wybory dopiero 21 listopada 2010 r., więc jeszcze jest sporo czasu na kampanie
  • masiad 20.10.10, 14:07
    Nie wiem kto, ale będę głosować na innego kandydata. Obecny wraz ze swoim zastępcą nie liczą się z potrzebami mieszkańców. Bardzo mili, uprzejmi, reprezentacyjni, ale mówią jedno, a robią drugie. Czekam na podanie nazwisk.
  • cinek_kobylka 22.10.10, 19:49
    Ja dalej nie widze kampanii ...
    Może jestem niewidomy ??
    A bo co ....
  • selena_s 24.10.10, 20:39
    Faktycznie nie widac jeszcze jakis ruchow ew. kandydatow na burmistrza oraz radnych. A moze to i dobrze, bo przez jakis czas oszczedza nam sluchania bajeczek o tym co maja w planach :)
  • najlepszy_kontekst 25.10.10, 01:59
    ZAPROSZENIE:

img198.imageshack.us/img198/7895/a2446cs67.jpg
  • najlepszy_kontekst 25.10.10, 10:47
    Poprzedni link się wysypał więc zamieszczam naprawiony

img232.imageshack.us/img232/1197/jhc3fvve28vd.jpg
  • godlewianka 26.10.10, 09:13
    To, że obecny burmistrz kandyduje, to raczej oczywiste. A czy są jacyś inni kandydaci?
  • justa118 26.10.10, 19:24

był ktoś na tej konferencji?

Nasz skarb Antoś 27.09.2007 :*
    ~~godz.1.05~~57cm~~4.280kg~~

Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia....
  • selena_s 28.10.10, 10:35
    ja tez jestem zainteresowana informacja o tym spotkaniu
  • ilonadw 28.10.10, 11:31
    Szkoda, że nigdzie w Kobyłce (przynajmniej w mojej części) nie widziałam plakatów informujących o takowym spotkaniu! Chętnie bym się na nie wybrała i zadała kilka pytań.
    Ponadto w Wołominie widać już kampanię, a w Kobyłce NIC. Przecież potrzeba czasu żeby zapoznać się z programem kandydatów na burmistrza. To samo z Radą Miasta. I chociaż mieszkam w Kobyłce od niedawna, a meldunek mam w Wołominie to złożyłam wniosek o wpisanie do rejestru wyborców i zachęcam innych mieszkających bez meldunku o zrobienie tego samego.
    Wniosek możecie pobrać ze strony:
    www.maszglos.pl/rejestr.php
  • owieczka1 28.10.10, 11:49
    jak to nie widać kampanii
    w przedszkolu wisi plakat Roguskiego i przed
  • godlewianka 28.10.10, 16:10
    Dla mnie to ta cała kampania w Kobyłce wyglada troche tak, jakby nie było innych kandydatów paza obecnym burmistrzem.

On zapewne nie musi bardzo nagłaśniać swojej kampanii. Większość mieszkańców go zna i ma swoje zdanie o jego osiągnięciah z ostatnich 4 lat. I pewnie ładny plakat czy jakieś spotkanie tego nie zmieni.

Ale gdzie są inni kandydaci? Chyba nie liczą na to, że ktoś na nich zagłosuje, jeśli pozna ich nazwiska dopiero jak dostanie do ręki kartę do głosowania? Chyba, że jest tylko jeden kandydat, a te całe wybory są farsą.
  • afrikabatata1 28.10.10, 21:17
    -R.Roguski w myśl zasady:władzy raz zdobytej nie oddamy.
    Mam nadzieję,że mieszkańcy nie dadzą się nabrać na miłe słowa i uroczy uśmiech....
    nie pozwolimy harcerzykom bawić się tym miastem,bo za miłymi słówkami kandydata czają się
    cyniczni....Grubek i Stefaniak...Brrrr
    -M.Bujalski czyli Jakubowski bis ,ale bez charyzmy i wykształcenia....
    -R.Luchowski ,wieczny kandydat,......
    Może są inni kandydaci ,bo tutaj wybór jest jak między tyfusem a cholerą...
  • selena_s 28.10.10, 22:46
    brawo - ladne podsumowanie!!!!
    Tylko szkoda, ze to tak szaro wyglada.... Bardzo ciekawa jestem pozostalych kandydatow.
  • gimg 03.11.10, 12:47
    Innych nie ma i nie będzie.
    Obecna przypadłość wydaje się być nie uleczalna, mogą być przeżuty nawet na powiat. Może jednak zdarzy się cud i się jej pozbędziemy (oby) to będą duże powikłania (mam na myśli dług).
  • gimg 03.11.10, 12:55
    Olaboga - moja ortografia jest nieuleczalna może jednak jakoś to przerzucę.
  • afrikabatata1 03.11.10, 23:12
    Prawdopodobnie tak mało chętnych,bo Kobyłce grozi zarząd komisaryczny. Gmina jest zadłużona na ponad 90% swojego budżetu.A harcerzyki nadal się bawią i budują bez przetargu...boisko za ponad 2mln.''W systemie gospodarczym''.Mam nadzieję,że to ostatnia taka inwestycja duetu SR-u
    (Stefaniak ,Roguski).A po 21 to już tylko PROKURATOR.
  • cotelle24 04.11.10, 14:49
    O co chodzi z tym długiem?? Jaki jest rzeczywisty obraz??
    Co z dofinansowaniem z UE do kanalizacji?? Jakie są aktualne inwestycje??
    Czy ktoś może podać jakie były obietnice aktualnego burmistrza przed poprzednimi wyborami???

Czy można gdzieś to wszystko sprawdzic??

Mieszkamy w Kobyłce od niedawna i to nasze pierwsze gminne wybory. Chcemy na kogoś zaglosować ale nie bardzo wiemy na kogo.
  • mietoo 04.11.10, 08:26
    wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/140000/143401.html
    i w zasadzie w internecie nie znajdziemy więcej informacji. Dziwię się, że żaden z kandydatów nie pokusił się chociażby o najprostszą stronkę internetową ze swoim programem itp...
  • selena_s 04.11.10, 13:15
    Ja tez sie dziwie. A szkoda, bo chetnie bym poczytala o ich planach.
  • gimg 04.11.10, 14:24
    Bujalski:
    wswm.org.pl/blog/%E2%80%9Ewspolnie-ku-przyszlosci%E2%80%9D/
    Roguski:
    www.jedenpowiat.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=3
    Luchowski:
    ???
  • tu-brzoza 04.11.10, 16:17
    W radio, w telewizji wciąż słyszę gadające głowy, które mówią, że Polacy są leniwymi analfabetami wyborczymi. Szkoda, że Ci wszyscy mądrzy dziennikarze i "pany doktory specjalisty" nie ruszą dupy, by stwierdzić, jaki jest stan faktyczny i dlaczego jesteśmy AŻ TAK niedoinformowani. Na próżno szukać programów wyborczych, zero informacji. Dziś widziałam JEDEN plakat w Kobyłce.
    Inną sprawą jest to, że niezależnie, który wygra, i tak gówno zrobi.
    Może jakiś plac zabaw za 4 lata albo jakieś boisko, które wydaje się zbędnym wydatkiem wobec prawdziwych potrzeb mieszkańców tego miasta.
  • selena_s 05.11.10, 14:23
    Mieszkam w Kobylce od urodzenia i jednak na przestrzeni wielu lat sie bardzo na korzysc zmienila. Radni tez czasem dzialaja na rzecz mieszkancow - o ile im sie chce i zostana wybrani Ci, ktorzy nie mysla tylko o swoich interesach. Niektorzy cos naobiecuja... ale i owszem w jakims procencie to realizuja.
    Mysle iz wazne jest, aby wybrac wlasciwych ludzi do sejmiku, bo to on nadaje glowny ton tego co sie pozniej w gminie dzieje.
  • cinek_kobylka 05.11.10, 22:01
    A jak mamy poznać którzy są dobrzy a którzy źli ???
  • najlepszy_kontekst 05.11.10, 14:42
    lmgtfy.com/?q=www.robertroguski.pl
    forum.gazeta.pl/forum/w,17460,51372927,,www_robertroguski_pl.html?v=2&wv.x=1
    Google nie grysie...
  • najlepszy_kontekst 05.11.10, 14:49
    najlepszy_kontekst napisał:

> lmgtfy.com/?q=www.robertroguski.pl
    > forum.gazeta.pl/forum/w,17460,51372927,,www_robertroguski_pl.html?v=2&wv.x=1
    > Google nie grysie...

*Google nie gryzie...
  • mama_maxia 06.11.10, 20:40
    Pewnie, że wiele się zmieniło...

Kiedy byłam przy okienku gminnej kasy, starsza pani przede mną płaciła podatek od nieruchomości (nie wiem jakiej) i wynosił on 1 zł, a że nie uiściła w terminie została obciążona 10 zł kary, czy też kosztów obsługi tego długu...
    Mnie się kiedyś zdarzyło zapłacić miesiąc czy dwa później i była to zdecydowanie mniejsza kara. List priorytetowy kosztuje jakieś 6 zł, a to 10 zł do 1 zł jakoś nie przystaje, tym bardziej że na majętną osobę nie trafiło.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.