Dodaj do ulubionych

Koszykówka

03.09.13, 08:38
Witam,

Czy ktoś się orientuje gdzie na terenie Kobyłki lub okolic można przyłączyć sie do amatorskiej gry w koszykówkę dla mężczyzn?

Pozdrawiam
--
*** Kacper [23.12.2012] ***
Obserwuj wątek
      • ankagordaw Re: Koszykówka 02.10.13, 22:16
        :-) Witamy 5 osobę! :-) Brakuje nam zatem 3 osób i wszystko zorganizuję. Sądzę że terminy o godziny jakoś dogramy żeby wszystkim pasowało.
        Rozpowszechniajcie informacje wśród znajomych, sąsiadów to może znajdziemy jeszcze 3 chłopa do zespołu :-)

Pozdrawiam,
        --
      • winiu222 Re: Koszykówka 03.10.13, 18:24
        Witam.Jest już kilka osób-to fajnie.Najlepsza pora na granie to chyba wieczory około 20 .Ale to kwestia dogadania się-kiedy i o której.Pozdrawiam Jarek.
          • ankagordaw Re: Koszykówka 04.10.13, 06:31
            No to mamy komplet 8 osób :-) Wspaniale!
            Dostosuję terminy do kolegi konrad-777.
            Chłopaki napiszcie mi jeszcze tylko czy chcecie grać 1x w tygodniu czy więcej i jakie godziny Wam pasują.

Pozdrawiam,
            --
              • ankagordaw Re: Koszykówka 04.10.13, 10:04
                Ok, chłopaki zatem mam informacje.
                Jest sala wolna na terenie III Liceum Ogólnokształcącego w Wołominie na osiedlu Niepodległości (dawnym Hibnera) ul. Kazimierza Wielkiego 1. Mają dużą salę gimnastyczną która jest dzielona na 3 części.
                1 sektor (część) to koszt 36,60 zł brutto za 1h co wychodzi po 4,75 na głowę za spotkanie. Miesięcznie zatem to 183 zł (5 spotkań), co w przeliczeniu na osobę wynosi w zaokrągleniu 23 zł. Ze szkołą należy podpisać umowę a pieniądze przelać na konto. Mogę to zrobić osobiście.
                Mają wolne wszystkie dni robocze po godzinie 19:30.
                2 z Was pisało że preferuje godzinę 20:00 i taką proponuję.
                Sugeruję na początek, jak kolega poniżej, abyście zaczęli od 1 godz w tyg. Jak się zgracie i Wam się spodoba to możemy zorganizować mecze częściej.
                konrad-777 pisał o środach, piątkach więc ja proponuje środę. Jest to środek tygodnia, dawno po leniwym weekendzie i w sam raz żeby podładować baterie na resztę dni roboczych.
                Piszcie jak się zapatrujecie na miejsce, koszty i terminy i czy nadal jesteście zainteresowani.

Pozdrawiam
                --
                • winiu222 Re: Koszykówka 04.10.13, 17:56
                  Cześć. III Liceum super ,cena też bardzo dobra i godzina jak najbardziej 20:00.Jestem za !!!! Ale myślę ,że 1,5 godziny na jedno spotkanie będzie jak najbardziej odpowiednie.! godzina troszkę przykrótko. Nim się rozgrzejemy,kilka rzutów i pół godziny minie . ale o tym muszą wypowiedzieć się wszyscy.To kiedy zaczynamy?
                  • ankagordaw Re: Koszykówka 04.10.13, 19:47
                    Fakt. Mąż też mnie skorygował że 1h to krótko. Może 2h lepiej? Zanim się przebierzecie, rozgrzejecie, pogadacie, to czas będzie leciał.
                    Może start w najbliższą środę tj. 09.10?
                    --
                    • qrczaak Re: Koszykówka 05.10.13, 00:29
                      super, wchodzę w to! już od najbliższej środy
                      1h jest za krótko, 1,5h daje radę, 2h optymalnie :)
                      Może niech osoba organizująca salę poda do siebie maila. Prześlemy na ten adres kontakt do siebie, łatwiej będzie koordynować działania.
                      • ankagordaw Re: Koszykówka 05.10.13, 12:32
                        Wspaniale, że już 4 osobom pasuje. A jak reszta? Prośba o odpowiedzi do poniedziałku żebym zdążyła podpisać umowę ze szkołą.
                        Podaje maila do męża bo wkońcu to on będzie grał a nie ja :-)
                        dawig@wp.pl

Pozdrawiam,
                        --
                          • dawig5 Re: Koszykówka 06.10.13, 20:18
                            Super. Czekamy tylko na decyzję 1 kolegi (konrad-777). Daj proszę znać czy Tobie również wszystko odpowiada.
                            Proponuję na początek 1,5 h na spotkanie, jakby co to zwiększymy za miesiąc.
                            Chłopaki, proszę zatem o zabranie ze sobą kwoty 35 zł na pierwsze spotkanie (opłata za miesiąc z góry za 5 spotkań po 1,5 h każde).
                            Widzimy się w środę 9 października o godz. 20:00. Sala jest na prawo od wejścia do szkoły (na końcu bardzo długiego korytarza).
                            Gdyby były jeszcze jakieś pytania, proszę o kontakt na mail: dawig@wp.pl

Pozdrawiam
                            • winiu222 Re: Koszykówka 06.10.13, 21:31
                              Witam.Chciał bym się zapytać czy któryś z was ma dobrą piłkę do gry ? Nie wiem kto gdzie mieszka ale , jeżeli ktoś będzie ruszał z okolic biedronki , kościoła w Kobyłce to mogę zabrać po drodze.pozdrawiam Jarek
        • dawig5 Re: Koszykówka 09.10.13, 08:39
          Super witamy kolejne osoby:-) Panowie, zatem widzimy sie dzis o 20 :-) Podaje moj numer telefonu 608477370 gdyby ktos mial problem z odnalezieniem pozostałych,
          Dawid
          • dawig5 Re: Koszykówka 09.10.13, 13:15
            No to mamy potwierdzona sale na caly miesiac:-))))))

Przypominam o obuwiu zmiennym na sale gimnastyczna i opłacie do końca miesiąca pazdziernika (4 spotkania po 1,5 godz w cenie 55 zł każde)-> w zaokrągleniu wychodzi 220 zł. Jesli bedzie nas 10-ciu kwota calosciowa za pazdziernik ladnie sie dzieli dajac - 22 zł za osobe za miesiac. Czyli smieszne pieniązki :-) Jesli 8-iu cena bedzie 27,5 zl, czyli tez dobrze :-)

Ja bede troche wczesniej zabiore klucz do szatni i sali. Na miejscu bedzie wozny, oraz jakas babeczka, wiec pokieruja Was dalej. W razie czego powyzej macie moj numer tel.
            Do zobaczenia wieczorem:-)
            Dawid
            • dawig5 Re: Koszykówka 17.10.13, 14:24
              No i udało sie rozegrac juz 2 mecze, a w planach kolejne:-)

Gdyby ktos byl jeszcze zainteresowany gra z nami to zapraszamy, znajdzie sie jeszcz miejsce dla ok 3 osob. Kto pierwszy ten wchodzi do gry;-)
    • dawig5 Re: Koszykówka 30.10.13, 10:12
      Cześć Panowie,
      Ponieważ zbliżamy się do końca miesiąca musimy opłacic sale za kolejny miesiąc.

W tej sytuacji prośba o zastanowienie, kto nadal jest zainteresowany dalszą grą (ostatnio nie wszyscy docierali). W zależności od tego na dzisiejszym spotkaniu wieczorem ustalimy stawkę, która waha się pomiędzy 25 zł w przypadku jeśli Nas jest 9-ciu, a 31 zł jeśli jest Nas 7.

Prośba o zabranie ze soba przygotowanej kwoty.

Poniżej lista osób które dotychczas grały:
      1 dawig5 (Dawid)
      2 winiu222 (Jarek)
      3 arolapa (Arek) + 2 kolegow
      4 qrczaak + 1 kolega
      5 marcinstanowski (Marcin)
      6 konrad-777 (Kondrad)

W sumie 9 osob bylo chyba tylko na 1 spotkaniu.

Ponieważ nie wszystke imiona pamiętam, dziś zrobimy aktualna listę osob grajacych wraz z mailami, przez ktore bedziemy sie komunikowac.
      do wieczora

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka