Dodaj do ulubionych

Gdzie zginął komis AVANGARDA ???

01.07.14, 19:39
oczywiście nie ma komisu i moich rzeczy...czy ktoś też jest w takiej samej sytuacji ? Jak dzwonie na numer "właścicielki" to słyszę, że nie ma takiego numeru...rozumiem, że zostałam oszukana !!!
Edytor zaawansowany
  • lidien 01.07.14, 20:19
    z tego co mi wiadomo to znajduje się na ul. Zagańczyka chyba pod nr 5
  • lidien 01.07.14, 20:22
    lidien napisała:

> z tego co mi wiadomo to znajduje się na ul. Zagańczyka chyba pod nr 5

znajduje się na ul. zagańczyka 34
  • elliss 01.07.14, 20:55
    chyba znajdował się.....
  • werwer3565 02.07.14, 08:45
    Z tego co wiem to coś pod tą nazwą znajdowało się na Zagańczyka jeszcze niedawno. Ale owszem mogło się szybko ulotnić. Właścicielka to "dobre ziółko" Coś słyszałam, że teraz mieszka gdzieś w okolicy Duczek więc możliwe, że mogła zamknąć.
  • omasta11 08.07.14, 19:16
    Witam, ja też zostałam oszukana więc byłam dziś w tej sprawie na policji. Jutro się widzę z Dzielnicowym. Radzę też tak zrobić, im nas więcej tym większe szanse na odzyskanie ubrań/pieniędzy.
  • naturella 15.07.14, 14:18
    I jak rozwój sprawy?
  • milllunia 21.07.14, 11:04
    Moje ciuchy również zniknęły bez śladu... Czy może ktoś posiada jakieś dane osobowe właścicielki? Bądź może jakiś inny numer telefonu? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
  • omasta11 22.07.14, 20:46
    Mnie na policji radzili poczekać jeszcze dwa tygodnie, dać szanse właścicielce ale już mija 3tydzień i nic. Dzielnicowy do Niej dzwonił i to też nic nie dało. Trzeba na policje iść.
  • kobylkowiec82 22.07.14, 21:20
    mnie ta "właścicielka" poprosiła, aby wykonał i zaprojektował dla niej ulotkę tego sklepu...trzy dni nad tym pracowałem- wyszło super, i dałem jej te projekty....ale nie chciała zapłacić za moją pracę ...bo powiedziała że jej wspólnik sie rozmyślił. poza tym wisi mi ona jedną koszulę męską....
  • naturra2010 28.07.14, 20:51
    Czy ktoś może wie coś więcej czy może właścicielka kontaktowała się z Wami???również mam ten przykry problem na głowie. Wydaje mi się ze powinniśmy wszyscy się spotkać i pójść na policję.
  • milllunia 28.07.14, 21:27
    Właścicielka sama się nie skontaktuje. Mnie zwodziła już kilka razy, mówiąc, że: już do mnie jedzie z moimi rzeczami. Ale jakoś nigdy nie dotarła. A to pogrzeb, a to spotkanie z szefem, albo jest w pracy. Jak dzwonię, to nie może rozmawiać, ale jak się ją postraszy policją, to zaraz oddzwania. Ja dzisiaj powiadomiłam tą panią, że sprawa w tym tygodniu wyląduje na policji. Ja jestem zdecydowana to zgłosić. Nie można machnąć ręką na ten proceder. Zapewne kobita sprzedaje nasze rzeczy na jakimś bazarku i nieźle się na nas dorabia.
  • naturra2010 28.07.14, 21:41
    dokładnie tak jest, cały czas ma ta Pani jakis problem...więc może warto sie spotkac i zgłosic tą sprawe bo nie może to trwać w nieskończoność i mam juz tego serdecznie dość
  • mamaczita 30.07.14, 10:07
    Myślę że takich osób jak my będzie dużo więcej. Najgorsze w tym wszystkim jest to że człowiek oddając rzeczy nie bierze pod uwagę tego, że zostanie oszukany i okradziony. Właścicielka Avangardy ma doświadczenie w lawirowaniu ludźmi i żerowaniu na ich nieszczęściu.Państwu wynajmujących jej lokal nie płaciła za czynsz bazując na latwowiernosci ludzkiej i dobroci okrada ludzi. Ja osobiście spotkałam się z panią M. Jest to osoba doskonale znająca techniki manipulacji ludźmi, potrafiła wspaniale zmieniać temat i wrzucona w mało sprzyjające środowisko mojego domu odnalazła się jak ryba w wodzie. Więc myślę że nie był to jej pierwszy raz. Do tej pory nie otrzymałam rzeczy i niestety pieniędzy za sprzedane w komisie.,Myślę że tylko zbiorowe zgłoszenie o przestępstwie nabierze wartości prawnej na tyle by kwota przywłaszczenia stała się motywem wzmożenia postępowania wobec pani M. Jestem za spotkaniem się wszystkich osób oszukanych i zgłoszeniu na policję.
  • naturra2010 30.07.14, 15:01
    proponuję zorganizować się żebyśmy mogli razem coś zdziałać. Może zacznijmy składac propozycję kiedy ewentualnie moglibysmy pójść tą sprawa na policję?
  • en-no 30.07.14, 19:18
    a moze nalezy najac platnego zabojce ? zrzucicie sie po pare zlotych i jakis urainski dezerter wykona wyrok
  • mamaczita 30.07.14, 18:47
    Według paragrafu119 prawa karnego,przywłaszczenie sobie rzeczy ruchomej przekraczającej kwotę 250zl podlega prawu karnemu i aresztu od 3 miesięcy do 5 lat,jeżeli zebrali byśmy się w większej grupie niż 1 osobowej myślę że będziemy potraktowani poważnie na policji i nie będzie mowy o kolejnym czekaniu na to że może odda naszą własność. Jestem również zdania że czas nie działa na naszą korzyść, w każdym momencie winowajczyni może się zawinąć z kolejnego miejsca zamieszkania. :D
  • naturra2010 31.07.14, 21:40
    ja jestem otwarta na tą propozycję ale widzę że oprocz nas nikt jak narazie nie zgłosił chęci zrobienia tego kroku
  • omasta11 18.08.14, 19:00
    Ja jestem za, proponuję wyznaczyć jakiś "odległy" termin żeby każdy kto nie czyta forum codziennie zdążył na spotkanie. Np. 19-09-14 jest to za miesiąc więc może wszyscy zdążą to zobaczyć:)
  • naturella 20.08.14, 09:04
    Żeby Wam się nie przedawniło to roszczenie.

Pani od komisu na pewno czyta forum, bo sama jej forum poleciłam, jak zadzwoniła do mnie zapytać, gdzie może je wypromować. Więc zapytam - jak Pani nie wstyd. To, co Pani zrobiła w moim przypadku, było skandalem, ale myślałam, że to jednostkowy wybryk; widzę jednak, że to Pani sposób na życie, takie oszukiwanie ludzi.
  • mamaczita 20.08.14, 11:41
    jestem do dyspozycji, tylko moze ustalmy tez miejsce pozadatą:)
  • naturra2010 20.08.14, 12:41
    ja równiez jestem za spotkaniem, musimy ustalic miejsce spotkania i godzine ja proponuję godz 17
  • omasta11 20.08.14, 14:39
    Miejsce, może park a godzinę proponuję późniejszą ponieważ niektórzy pracują do 18-tej:(
  • naturra2010 20.08.14, 15:10
    park może być tylko jak dla mnie to godzina późna mam małe dziecko:-(
  • omasta11 11.09.14, 16:14
    to co z tym spotkaniem?? Bo jakoś temat ucichł.
  • milllunia 12.09.14, 21:04
    Ja będę obecna na spotkaniu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka