Dodaj do ulubionych

większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedziałem

06.09.14, 06:15
Zachęcam do przeczytania artykułu.... ciekawi mnie co jeszcze ekipa Roguskiego zrobi aby wygrać wybory...

www.kobylka.pl/czas-na-szybka-i-wygodna-komunikacje-w-kobylce
Obserwuj wątek
    • arturkoczyk Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 06.09.14, 10:38
      zanim zaczniemy piać z zachwytu to warto dowiedzieć się, czy ta linia jest 1) organizowana przez gminę czy to 2) prywatna inicjatywa.
      Za 1 opcją przemawia np. użycie sformułowania "publiczna linia" (publiczna czyli nie prywatna) ale z drugiej strony, w takim przypadku ceny biletów powinny być ustalone w drodze uchwały podjętej przez radę miejską. Takiej uchwały nie było co wskazuje na opcje nr 2. Dużo lania wody a konkretów jak zawsze brak.
      • arturkoczyk Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 08.09.14, 19:30
        Proszę zobaczyć, że ten ich cały wpis wyraźne sugeruje, że linia autobusowa to sprawka gminy (przynajmniej ja odnoszę wrażenie czytając ten tekst). A jeżeli to prywatna inicjatywa, to znaczyłoby, że gmina robi ludziom wodę z mózgów i próbuje wprowadzić ludzi w błąd, że zawdzięczamy im linię autobusową. Czyli wtedy byłaby to perfidna manipulacja.
      • aklybok Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie widzia 11.09.14, 06:11
        Bolo masz racje że to żadna różnica... ale chciałbym w takim razie, aby wybory było co roku, bo wtedy może w Kobyłce powstawać będą pomysły dla zwykłych ludzi częściej.... no i drogi, chodniki będą robione... nie jestem przeciwnikiem Roguskiego ani jego zwolennikiem.... ale jestem za Kobyłką i chcę aby te wspomniane drogi, chodniki i inne były robione wszystkie (a nie w okolicach domu p. burmistrza) i częściej, a nie tylko przed wyborami....
        • adam.adamowicz Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie widzia 11.09.14, 08:48
          Bardzo ubawił mnie wiszący na ogrodzeniu jednej posesji przy ul. Pieniążka baner informujący,że inwestycja jest wykonywana ze środków budżetu miasta Kobyłka, a z czyich środków miałaby być - miasta X,czy gminy Y . Słuszną linię ma nasza władza lokalna,zwłaszcza przed wyborami,trzeba poinformować o tym potencjalnych wyborców.Popieram ideę aby wybory
          były co roku,ale to nierealne.Trzeba po prostu podziękować nieudolnej ekipie p.RR bazującej na PR i socjotechnice,a zadłużenie naszego miasta w bankach komercyjnych rośnie.
      • rokerperejro88 Re: Linia prywatna na okres próbny - 3 miesiące 11.09.14, 08:54
        "a później przewoźnik zdecyduje,czy to mu się opłaca.Przypominam bilety są płatne,gmina nic nie finansuje......"

Aha. Czyli to pewne?
        Obserwuję te autobusy i się zastanawiam jak właśnie to zostało załatwione.
        Czyli rozumiem, że wybiorą ich i po 3 miesiącach prywatny przedsiębiorca zwinie manatki, bo stwierdzi, że mu się to nie opłaca? :)
        Jeśli tak to chwytają się już wszystkiego, co się tylko da, byleby kaszanę zrobić ;p
        • bolo-777 Re: Linia prywatna na okres próbny - 3 miesiące 11.09.14, 09:12
          budują drogi -źle, budują chodniki -źle, uruchomiają komunikację -źle, wszystko źle bo to wszystko pod publiczkę i kiełbasa wyborcza. Najlepiej aby wybory były co roku, albo referenda. Ważne że coś się robi, a za darmo nikt niczego nie wykona. Nie jestem w 100% zachwycony obecną ekipą, ale też nie widzę powodów aby tak w czambuł ich krytykować i wieszać na nich psy. Pewnie można było zrobić cos lepiej, inaczej etc, efektywniej, ale mając ograniczone srodki i tak nie jest źle. nie twierdzę że jet to argumentem aby ich ponownie wybrać, ale nie wypina siie koni z zaprzęgu w trakcie gonitwy. Czy nowy burmistrz będzie lepszy ? Nie wiem, może będzie. pan Gniadowicz robi bardzo dobre wrażenie, ale to też nie jest argument za głosowaniem na niego. Kto za nim stoi i czy nie bedzie miał decydującego wpływu na jego rządy? Czy aby byli samorządowcy, pracownicy UM i np MOKu nie będa mieli realnego wpływu na Gniadowicza? Ci nie są kryształowi, mieli swój czas, a jak go wykorzystali? Spodziewam się odbicia piłki przez zwolenników WS, ale proszę o obiektywizm, choć to bardzo trudne ale proszę spróbować :) Jeśli kandydaci na " nowych" włodarzy miasta będą obiecywać prosperity to kłamią.
          • kobylka34 Re: Linia prywatna na okres próbny - 3 miesiące 11.09.14, 09:36
            Po pierwsze to jeszcze rok temu w gazecie Burmistrz i Przewodnicząca rady twierdziła,że gmina nie ma pieniędzy na chodniki i drogi .Dlatego nic nie zrobiła przez 7 lat ? Po drugie to nikt nie krytykuje, tak jak napisałeś 2 bolo 777 "> budują drogi -źle, budują chodniki -źle, uruchomiają komunikację -źle," za wszystko.Nie rób zamętu.My mieszkańcy jesteśmy wdzięczni za budowę chociaż tych kilku chodników w kilka miesięcy przed wyborami,mimo,że można to było zrobić wcześniej i wówczas nie mielibyśmy takich korków w Kobyłce a dzieci mogłyby normalnie wracać chodnikiem ze szkoły do domu .Obecnie rodzice zmuszeni są odbierać swoje pociechy z braku bezpieczeństwa.Autobus linii prywatnych-świetny pomysł ,szkoda że nie finansowany z UM i że nie odwozi dzieci ze stacji Kobyłka-Ossów.Brak logistycznych zarządzeń ze strony naszego burmistrza to jego pięta achillesowa, dlatego ja dam szanse młodemu inteligentnemu

Hubertowi Gniadowiczowi - warto !!!
          • rokerperejro88 Re: Linia prywatna na okres próbny - 3 miesiące 11.09.14, 09:45
            Panie bolo-777

W innym temacie wypisałem litanię argumentów dlaczego nie warto wybierać obecnych władz. Większość budowana jest na FAKTACH związanych z ich działaniami.

Do tej pory widziałem, że argumentami dlaczego Pan nie chce wybrać Wspólnoty są:
            - bo zaczną stawiać pomniki i bodajże kościoły
            - bo wybiorą dyrektora wołomińskiego szpitala nie takiego jak trzeba
            - bo będą zmiany na stanowiskach w urzędzie.

Do mnie nijak te argumenty nie trafiają w morzu tych, które wymieniłem wcześniej.

Robią w ostatnim roku, bo wcześniej wydawali pieniądze z budżetu na inne rzeczy (przykładowo na urzędników, zastępców burmistrza, dyrektora Wichru, pełnomocnika ds. instytucjonalnych).
            Na chodniki i drogi wtedy nie było. Teraz jest, bo trzeba kiełbasy dla wyborców. Ci co widzą o tym mówią. Ci co nie widza albo nie chcą widzieć próbują wmawiać, że wszyscy tylko narzekają lub krytykują...

Czas z tym skończyć i postawić na kogoś nowego z werwą, charyzmą, polotem, wykształceniem i inteligencją. Wierzę, że pan Gniadowicz będzie takim burmistrzem.
              • bolo-777 Re: Linia prywatna na okres próbny - 3 miesiące 11.09.14, 10:31
                A skąd taka wiedza ze pan Hubert cieszy się najwiekszym poparciem wśród mieszkańców, był jakis sondaż ? Z kim nie rozmawiam, ten raczej wolni obecnego burmistrza z różnych względów. Tylko jedn raz , ale w tym wypadku byłem przypadkowym swiadkiem wypowiedzi mieszakańca że zagłosuje na WS, ale na podstawie jego wypowiedzi można było wywnioskowac iż jest kandydatem do RM ze WS- czuł się tak pewnie jakby juz był w RM i głosił co on to nie zrobi, kogo wywali i z kim zrobi porządek.
                Ciesz mnie, spokojna pozbawiona agresji wymiana poglądów na tym forum. Pozdrawiam zwolenników WS.
                • rokerperejro88 Re: Linia prywatna na okres próbny - 3 miesiące 11.09.14, 10:43
                  "Z kim nie rozmawiam, ten raczej wolni obecnego burmistrza z różnych względów."

Z różnych względów? Przykładowo jakich? :)
                  Ciekaw jestem co ludzie mówią.

"A skąd taka wiedza ze pan Hubert cieszy się najwiekszym poparciem wśród mieszkańców, był jakis sondaż ?"

Sondażu nie. Proszę jednak zajrzeć do sąsiedniego tematu o aktywności w sieci. Na pewno to nie jest ogólny wyznacznik, ale w sieci zdecydowanie lepiej radzi sobie opozycja.

Poza tym wie Pan. Myślę, że to zależy od środowiska w którym się obracamy.
                  Po moim mogę wysnuć podobne wnioski, co Pani kobylka34.
                  Wszyscy mają dość i chcą zmiany. Tym bardziej, że w tych wyborach pojawiła się naprawdę ciekawa i dobrze zapowiadająca alternatywa.

Również pozdrawiam
                  • agnieszka375 Re: Linia prywatna na okres próbny - 3 miesiące 11.09.14, 12:48
                    Drodzy, myślę że zbędna jest dyskusja w której jedni drugich obwiniają. Po prostu niech wygra najlepszy i oby w Kobyłce żyło nam się lepiej. pozdrawiam Wszystkich :) zarówno zwolenników WS jak i JP.
                    ps. widzę że zwolennicy RR mają ogromny problem z faktem iż "stara ekipa" ma szansę potraktować ludzi p.RR tak jak zrobił to on...ale myślę że spokojna głowa, wszystko zależy od ludzi.
                      • bolo-777 Re: Linia prywatna na okres próbny - 3 miesiące 11.09.14, 13:42
                        a czy są jeszcze jacyś inni kandydaci, czy tylko ci dwaj?
                        Jestem pewien że obecny burmistrz wygra , nawet mimo tego iz kontrkandydat największe wsparcie dostanie wprost lub pośrednio z ambony i to nawet w dniu głosowania. To tak w kontekście równych szans. Nie mam nic przeciwko ambonie :) uważam jednak, że duchowni nie powinni mieszać się sprawy świeckie.
                        • artur7770 Re: Linia prywatna na okres próbny - 3 miesiące 11.09.14, 13:48
                          Mam dokładnie takie samo zdanie odnośnie mieszania się kościoła w sprawy świeckie, ale z tego co mi wiadomo to pan Robert także otrzymał dwukrotnie poparcie od ks....
                          Każdy będzie robił wszystko aby mieć poparcie kościoła.
                          Właśnie ...a czy ktoś się orientuje jak z innymi kandydatami?
    • artur7770 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 11.09.14, 13:45
      Zgadzam się z p.Agnieszką, nie ma co roztrząsać tematu. wiadomo ze p.RR kolejnych wyborów nie wygra, większość rozsądnych ludzi zagłosuje na kontrkandydata, poza tym p.Hubert otoczył się ludźmi którzy faktycznie mają jakiekolwiek pojęcie(no może nie wszyscy). Ja na pewno nie zagłosuję na "pseudo-specjalistów" z obecnej ekipy.
      pzdr
        • rokerperejro88 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 11.09.14, 14:18
          Panie bolo-777

"no właśnie, pan Robert otrzymał wcześniej poparcie od ks..., a że zerwał się z łańcucha ( i bardzo dobrze) to trzeba go usunąć i zastąpić innym. Oto cła tajemnica wiary :)"

Dobry żart. Zerwał się z łańcucha, a w pierwszej ławce siada :D
          Tylko prawdziwy ignorant uzna, że poparcie kościoła nie jest potrzebne w wyborach. Czy tego chcemy czy nie.

"Z kim nie rozmawiam, ten raczej wolni obecnego burmistrza z różnych względów."

To powie mi Pan z jakich względów wolą burmistrza? Rzucał Pan mądrymi książkami, a teraz Pan jakiś taki mało konkretny...
          Proszę o odpowiedź, co tam ci Pana rozmówcy ciekawego przedstawili.

• bolo-777 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 11.09.14, 14:30
            panie rokerperejro w kościele trzeba słuchać kazania i się modlić, a nie rozglądać gdzie kto siedzi :) Prawdziwy ignorant to ten kto uważa, że kościół to kapłani. Kościół to wierni, którymi część duchowych manipuluje w celu własnych partykularnych interesów i tu zgoda bez poparcia takiego " kościoła" trudno wygrać wybory w małych miejscowościach. Z różnych względów min iż wola wyzwolonego obecnego niż zniewolonego nowego. Tak mówią :)
            • rokerperejro88 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 11.09.14, 14:41
              Wyzwolony z tego złego kościoła a chodzi i siada w pierwszej ławce.
              Proszę wybaczyć, ale pisze Pan kompletne bzdury oderwane od rzeczywistości. Mam wrażenie, że sam Pan nie wie do końca co mówi...

Opinii Pana rozmówców nie poznam pewnie, bo ich nie ma. Trudno. Przyzwyczaiłem się już, że wyborcy p. Roberta są mało konkretni. Popierają bez argumentów, bo po prostu popierają. Może jest Pan jednym z bliskich urzędników? Zresztą nieważne.

Pozdrawiam
            • bolo-777 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 11.09.14, 14:43
              Machiavelli pisał w ? Historiach florenckich? , że ? trzeba użyć siły, skoro jest okazja " , na nasze " trzeba komuś dopieprzyć, skoro jest okazja", tą okazją są wybory. Czekam na program WS i mam nadzieję , że WS nie będzie budować kapitału wyłącznie na krytyce ale zaproponuje coś wartościowego i realnego.
              • banan.1980 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 11.09.14, 21:45
                Piszesz cos gosciu o jakichs ksiazkach wyzwolonym burmistrzu i innych dziwnych rzeczach

Cytat znalezione dzisiaj u kolegi burmistrza

Przy granicy Zielonka/Kobylka w dzielnicy Maciołki są już pierwsze widoczne efekty budowy domu parafialnego nowej parafii pw. Świętego Jana Pawła II...przed chwilą z księdzem dziekanem Janem Andrzejewskim i Burmistrzem Miasta Kobylka Robertem Roguskim odwiedziliśmy miejsce budowy....

Wyzwolony burmistrz?Nie dosc ze piszesz jakies glupoty to jezscze sam nie wiesz na kogo glosujesz
                • rokerperejro88 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 12.09.14, 09:44
                  "Przy granicy Zielonka/Kobylka w dzielnicy Maciołki są już pierwsze widoczne efekty budowy domu parafialnego nowej parafii pw. Świętego Jana Pawła II...przed chwilą z księdzem dziekanem Janem Andrzejewskim i Burmistrzem Miasta Kobylka Robertem Roguskim odwiedziliśmy miejsce budowy...."

No to Panie bolo-777 faktycznie burmistrz się "wyzwolił" ;p
                  • bolo-777 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 12.09.14, 10:27
                    oj tam oj tam. To co ? ma się nie spotykać, nie rozmawiać, do kościoła nie chodzić, obrazić się ? A wracając do głównego wątku, miasto realizuje program inwestycyjny. Obiecano poprawę nawierzchni dróg, budowę chodników, budowę sali sportowej przy 3, kanalizację, wodociągi, internet etc etc- wiele jest już zrealizowane, część w trakcie realizacji. Na przestrzeni ostatnich lat wiele się w Kobyłce zmieniło na korzyść.
                    • rokerperejro88 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 12.09.14, 11:13
                      Niespójny Pan strasznie w tych swoich wywodach.
                      Pisał Pan, że Kościół jest zły z manipulatorami duchownymi, a człowiek na którego Pan głosuje jest "wyzwolony". Teraz "wyzwolony" jednak do niego chodzi i jeszcze jeździ i rozbija się z proboszczem Andrzejewskim?! ;p
                      Toż to ten "nowy" miał być zależny od bazyliki jak to tam któraś Pani tutaj plotkowała. Mawiali też, że jak Wspólnota obejmie władzę to kościół będzie rządził wszystkim.
                      Ech. To tylko pokazuje, ile są warte te wszystkie "argumenty"...

Wiele rzeczy obiecano. Jak to mówił kiedyś Pan kobyłkowiec sukcesem 2 kadencji naszych obecnych władz są 4 obietnice.
                      Coś tam robią pewnie, bo jak może być inaczej. To ludzie ocenią czy robią wystarczająco dużo, a ile pieniędzy zmarnowali.
                      • bolo-777 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 12.09.14, 11:33
                        Lubi pan manipulacje, proszę nie przypisywać mi tego czego nie napisałem., " Pisał Pan , że kościół jest zły z..." Nie pisałem tego, to pańskie wnioski, całkowicie błędne. Teraz wyciągnę wnioski z pańskich wpisów- jest pan zwolennikiem WS, a może i działaczem WS, lubi pan manipulacje i wyciąganie wniosków wyłącznie wpisujących się w pańską strategię opierającą się na krytykanctwie. Ciekawe jakie teraz pan wyciagnie wnioski i co mi przypisze. Daj pan spokój.
                        • rokerperejro88 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 12.09.14, 11:47
                          "Z różnych względów min iż wola wyzwolonego obecnego niż zniewolonego nowego."

Cóż zatem oznacza to Pana zdanie?
                          Proszę mi wyjaśnić tę niezgłębioną mądrość, którą miał Pan na myśli mówiąc, że obecny jest wyzwolony, a nowy zniewolony.
                          Znowu będą odwołania do książek?

Manipulacja? To samo mogę powiedzieć o Panu. Stawia Pan na równi niezadowolenie z obecnych rządów władz podparte rzetelnymi argumentami z krytykanctwem i narzekaniem.
                          W ten sam sposób Pan mówił o zmianie stołków, kiedy jedyną słuszną opcją było dla Pana pozostawienie tych co już się nachapali.
                          Czyż tego nie można nazwać manipulacją?

Nie wspominam już o tym, że mówi Pan o czymś, a potem nie potrafi nawet podeprzeć tego argumentami, kiedy ktoś inny pyta (różne względy dlaczego Pana rozmówcy rzekomo wolą obecnego burmistrza).

Więcej konkretów, a nie kluczenia w świecie fantazji.
                          Pozdrawiam

• daria_maciag Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 12.09.14, 12:53
      Szanowni Państwo,

Od dłuższego czasu przyglądam się rozmowom jakie są tutaj prowadzone i dziś nie jestem w stanie powstrzymać się od kilku słów komentarza.

Panie Bolo, mam propozycje dla pana, proszę przeczytać swoje komentarze, ale tak od początku do końca i zastanowić się o co panu tak naprawdę chodzi? czy ma pan aż taki problem z faktem iż nasza obecna władza działa nieudolnie i musi pan reklamować pana burmistrza jako świetnego gospodarza? ja raczej uznałabym że jest świetnym markJetingowcem ;))

Jest pan takim mocnym przeciwnikiem kościoła. Ja też nie jestem osobą która co niedziele siedzi w pierwszej ławce, ale troszkę rozsądku zalecam! Z tego co piszą mieszkańcy Kobyłki pan burmistrz swego czasu był mocno popierany przez kościół. A jak kto inny ma poparcie to już źle? to już zła opcja dla pana?

Niech Pan mi uargumentuje dlaczego mam głosować na ludzi którzy o samorządzie wiedzą tyle co ja o balecie? a nie wiem nic. A na dowod tego jak działają obecne władze mamy czarno na białym artykuł-poniżej:
      "www.kobylczanin.pl/koby%C5%82czanin-2013/15-nr-6/42-biurokratyczne-monstrum.html" -
      p.Arturze bardzo dziękuje za polecenie artykułu nie widziałam go nigdy wcześniej, a muszę przyznać że świetnie obrazuje fakt, że mamy do czynienia z niekompetencją i brakiem wykwalifikowanych pracowników( na których płacimy podatki) Jako nowa mieszkanka Kobyłki nie koniecznie mam ochotę się na to godzić.

pozdrawiam serdecznie i czekam na informację odnośnie nowych kandydatów :)
      Daria Maciąg
        • agnieszka375 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 12.09.14, 14:13
          Drogi łatają raczej - nie robią- oprócz głównych dwóch ulic. Chwalą się że robią a mieszkańcy łykają wszystko jak pelikany, ja tez łyknęłam dopóki nie udałam się na spotkanie z władzami Kobyłki no i okazało się że drogi robi powiat a nie gmina, jak zwykle mydlenie oczu a ludziska wierzą.
          8 lat a efektów niestety brak :/
          • damyk1 Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 12.09.14, 17:17
            Sama mydlisz oczy i piszesz o czym nie wiesz.
            Powiat wyremontował ul. Kolejową i Załuskiego. I tyle co zrobił.
            Kobyłka na przestrzeni lat wyremontowała lub pobudowała ulice;
            Nadarzyn, Średnia, Boh. Ossowa, są także inne ulice wyremonotowane których teraz nazw Tobie nie podam. I nie chce mi się szukać, ale spokojnie ponad 10 ulic się znajdzie.
            Może to i nie dużo, ale w porównaniu z innymi miasteczkami i tak daje dobre efekty.
            Także powiedz to tak ten powiat w Kobyłce jeszcze remontuje?

• adam.adamowicz Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 12.09.14, 18:02
              Panie damyk powiat wyremontował :
              ul.Zagańczyka do Szerokiej - łącznie około 4km ;ul. Ks. Załuskiego ok.2km i ul. Ręczajska ok.500m.W sumie dróg powiatowych jest w Kobyłce osiem - stan tych pozostałych sześciu dróg może nie jest rewelacyjny,ale dziur nie ma.Natomiast ekipa p.RR przez osiem lat rządzenia miastem spektakularne remonty zaczęła praktycznie na pół roku przed wyborami - typowa kiełbasa wyborcza i zagrywka PR-owa.
              Według RIO dług miasta na koniec 2014 roku wyniesie ponad 35 milionów zł
              , co stanowić będzie 60% zaplanowanych na ten rok dochodów budżetowych.No i jeszcze emisja obligacji.Panie Damyk powierzyłby pan takiej gospodarnej ekipie swoje prywatne pieniądze,bo ja nie,natomiast my jako mieszkańcy nie mamy wyjścia mam nadzieję ,że tylko do 16.11.2014
              • damyk1 Kiełbasa wyborcza. 13.09.14, 16:08
                p. Adamie, czyli powiat wyremontował 6,5km przez swoje lata rządzenia wołominem. Ludzie się zmieniają ale wiemy że PIS i WS rzadzi Wołominem jak i Powiatem.
                Kiedy zaczeli remonty? Od zeszłego roku, także to można nazwać też "kiełbasą wyborczą" 6,5km
                Pomyliłem się z ulicą, nie średnia ale wąska oraz ul. Nadarzyn były już dawno temu pobudowane od zera a to też ma wpływ na wydatki. Jakie jeszcze ulice i chodniki zostały pobudowane?
                Wiem że są jeszcze dwie ale nie znam nazw i nie chce mi się szukać. I Jeszcze coś w okolicach Napoleona było zrobione.
                Dodać fakt tej kanalizacjoi co naruszyła budżet nie tylko Kobyłki ale też innych gmin które są zadłużone, dalsza dyskusja z Panem jest mi nie potrzebna.
                Pan, jak i inni umieją tylko krytykować, ale pomysłów nie macie żadnych, tylko opieracie się na krytyce.
                Sam Pan sobie strzelił gola z tą krytyką...

• adam.adamowicz Re: Kiełbasa wyborcza. 13.09.14, 21:35
                  Szanowny panie Damyk stan ośmiu dróg powiatowych w Kobyłce jest przyzwoity,to widać jak się jeździ po Kobyłce. Jako mieszkaniec Kobyłki nie muszę mieć pomysłów, od tego są zatrudnieni za m.in moje i Pana pieniądze sowicie opłacani urzędnicy i pseudo-pełnomocnicy z burmistrzem i RM na czele.Mam prawo oceniać efekty ich pracy i mam prawo do krytyki.Na pochwały to trzeba sobie zasłużyć realnym i gospodarnym działaniem dla dobra lokalnej społeczności,a za PR-owe zagrywki na kilka miesięcy przed wyborami i to za pożyczone pieniądze przysługuje tylko dezaprobata i krytyka.
    • na.po.leon Re: większej kiełbasy wyborczej to juz nie wiedzi 12.09.14, 18:43
      Jak nie było komunikacji było źle bo inni mają, inni potrafią i tam się coś dzieje. jak się pojawiła to jest źle bo to mydlenie oczu. Gdyby nic nie robiono byłoby źle bo się nic nie robi, jeśli ktoś coś zrobi to jest źle bo wybory i na pewno dlatego coś zrobił...
      Mam również wiele zastrzeżeń do obecnych władz, miałem kilka niemiłych doświadczeń z pracownikami urzędu ale to nie oznacza że mam teraz oceniać wszystko tylko krytycznie. były i są złe rzeczy ale były też i są te dobre.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka