Dodaj do ulubionych

Pólko - parking dla wywrotek?

24.09.14, 09:04
Naprzeciwko Sołtysa dzień w dzień stoi zaparkowana wywrotka. Rozumiem, że pojazd służy komuś do pracy, ale czy ta osoba nie rozumie, że przez takie działanie niszczy i dewastuje drogę na której naprawę tak długo czekaliśmy? Rozumiem przyjechać raz, dwa ale z tego co widzę sytuacja jest nagminna...
Edytor zaawansowany
 • andrzej-01 24.09.14, 19:48
  Proszę zgłosić straży miejskiej w Radzyminie.
 • atapi1 06.10.14, 12:02
  Miałem nadzieję, że osoba ta tu wejdzie i się opamięta. Niesety byłem w błędzie. Wywrota parkuje codziennie jak parkowała, a za każdym razem jak tu przyjeżdża dewastuje swoim ciężarem naszą wspólną drogę...
  Nie chciałem wzywać straży, ale chyba nie ma wyboru :(
 • bajaca 07.01.17, 11:48
  trzeba dzwonić! Problem jest znany i zbyt długo tak się dzieje.
  Ja szykuje materiał dla pewnej gazety, której zadaniem jest ośmieszyć bezradność lokalnych "władz" od policji do sołtysa.
  Ludzie pewnie zapomnieli jak Pólko wyglądała (okolice nr 34) w 2014. Cała zalana przez koleiny i dziury w nawierzchni - dzieci i dorośli buty zdejmowali aby przejść. To wszystko przez jednego ...przestępce.
 • tadeuszek1988 05.02.17, 11:29
  Zaczął jeździć od 6tej rano. Podobno się "czają" na niego i trzeba pisać w jakich godzinach to i mandat z drogówki dostanie.
 • bajaca 07.01.17, 11:35
  Nie dość, że ten kierowca codziennie łamie przepisy dwukrotnie (zakaz wjazdu na ul.Pólko poj.pow. 5t) to jeszcze budzi wszystkich pomiędzy 5.20 a 6.00 rano w każdy dzień! Niszczy drogę, hałasuje a policja dwa lata temu stwierdziła, że ma zezwolenie od burmistrza...może. Jak straż m. raz przyjechała to kierowca tylko żonę wysłał - wstyd! Ta wywrotka to olbrzym a najbliżsi sąsiedzi chyba się go boją bo jak można to znosić przez tyle lat i nic nie robić (dzieci, starsi ludzie - jak tu spać o 5tej rano). Burmistrz może wydać tylko na kilka miesięcy taki pozwolenie. Google earth (zdjęcia) pokazują wywrotkę tego cwaniaka jeszcze w 2013r. Unika drań policji a obecnie ITD reorganizuje się więc odwołują się do straży m...Coś trzeba zrobić!
 • elzunia89 08.01.17, 10:31
  Mój mąż tirem jeździ i też zamierza parkować przed sołtysem. Jak mu ściany zaczną pękać tak jak mi od tej wywrotki co zawraca na rogu złotej/pólko o 5 rano to coś może się ruszy.
  Dzwoniłam w lecie 2016 do straży miejskiej i na policje.
  Straż miejska powiedziała "z tym to na policje"
  Policja powiedziała "no, heh sprawdzimy to ale to temat dla inspekcji transportu drogowego.
  ITD poleciło - dzwonić na straż lub lokalną policje.
  ...i nic. Czyżby ludzie musieli sami wymierzać sprawiedliwość?
 • atapi1 12.01.17, 15:54
  Ja ciągnąłem temat w 2014, z podobnym efektem, każdy umywa ręce od odpowiedzialności. Od tego czasu zrobiono piękną, nową nawierzchnię, zainwestowano sto kilkadziesiąt tysięcy a przez tego cha*a znowu poniszczeje...
 • balbinka000 21.01.17, 00:10
  Chyba się trochę zagalopowałeś z tym ch*** nierobie bo inaczej nie można cię nazwać skoro siedzisz w oknie i wiesz co i kiedy szczerze współczuję twoim sąsiadom mieszać koło takiego " Janusza Podpierdalacza" co nie ma zajęcia
 • atapi1 23.01.17, 15:34
  Nic dodać, nic ująć - widzimy już z jakiego typu człowiekiem mamy do czynienia. Pełnia ogłady i kultury osobistej, nie ma co :P "Janusz Podpier*alacz" jak się przedmdówca wyraził dba jedynie o dobro wspólne wszystkich użytkowników ulicy Pólko. Każdy z nas pamięta w jakim stanie była ta ulica parę lat temu i wolelibyśmy by te czasy nie wróciły. Bardzo długo zabiegaliśmy o jej naprawę, kosztowała ona niemało, a jeden osobnik dzień w dzień ją perfidnie dewastuje. Proponuję poniesienie przyszłych kosztów jej napraw przez balbinka000, nie będę miał wtedy żadnych zastrzeżeń. Póki co skoro już się tu osobnik pojawił uprzejmie proszę w imieniu użytkowników Pólka o parkowanie w miejscu do tego przeznaczonym oraz o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!
 • romek.polak 25.01.17, 09:57
  To mała wieś a problem jest skupiony wśród kilku domów. Nie trudno się domyśleć kto to balbinka000 czy tymek400. Tych Januszów jest dużo więcej i może dobrze. Jak się żyje uczciwie to Cię nikt nie podpier*oli, proste. Trzeba myśleć o swoich dzieciach, wnukach bo ulica znów może zamienić się w safari. Nie ma co liczyć, że jakiś tam kierowca wybuli kilkadziesiąt tyś. na naprawę drogi. Kumple też nie pomogą. Wózeczkiem się już nie pojedzie.
 • bajaca 24.01.17, 10:48
  Sam siedzisz i nic nie robisz. Kobieta na ciebie i za ciebie robi.
  ...a wywrotkę to słychać i nie trzeba stać przy oknie tak jak to ty pewnie robisz.
  Cała nasza rodzina słyszy i na równe nogi 5, 6 rano bo jeden byd*ak łamie przepisy.
  U nas każdy pracuje/chodzi do szkoły...Szanuj się człowieku to inni też Cię zaczną szanować
 • elzunia89 24.01.17, 10:26
  Ja tu mieszkam od nie dawna ale cha*stwo to się szerzy wśród tych "starych osadników" co to myślą, że im wszystko wolno. Już się za was biorą...
  Palą gumy, plastiki w swoich starych piecach, szambo to raz na dwa lata przyjeżdża albo i wcale a zwrócić uwagę to od razu inwektywy.
  Przepisy ruchu drogowego też ich nie obowiązuje - no i jak tu nie nazywać cha*stwa po imieniu.
  Panu, panie atapi1 to się należy nagroda za otwarcie tego tematu!
 • tymek400 24.01.17, 20:26
  Ludzie !!! Ja pierdziu !!! Widzę, że wypisują się tutaj same "NALOTY" z Pcimia Dolnego co im jeszcze słoma z butów wystaje i udają wielce miastowych.
  Jak coś nie pasi to WYPAD NA WIOCHĘ BANANY PROSTOWAĆ!!!!
  Rano kogucik zapieje na dzień dobry, świnka zakwiczy i krówka zrobi muuuuu !!!! I to cały hałas będzie !!!!! Co zapomnieli !!!!!
 • romek.polak 25.01.17, 09:37
  tymek, tu jest wieś! Banany nie rosną i nikt tu miastowym się nie nazywa - popieprzyły ci się posty lub forum. To forum jest właśnie od tych "hałasów". Nie podoba się to spieprzaj stąd i nie czytaj.
  Słusznie, że ludzie piszą o takich, którzy nie liczą się z nikim. Jest zakaz wjazdu "wielkim" ciężarówkom ? Jest. Rozumiem raz, dwa razy wjechać, zaparkować ale temu kierowcy/mieszkańcowi się nie chce tyłka ruszyć i parkować w miejscu dostosowanym do tego. Tyle lat, już wystarczy. To wrzód dla innych sąsiadów! Może jedni to tolerują (kolesie trzęsidupy) ale tu jest sporo rodzin, którym to przeszkadza i naprawdę jest nieznośne. Tylko nie pisz tymek, żeby się wyprowadzili - kilkadziesiąt osób kontra jednostki...baran robi beeeee
 • tymek400 25.01.17, 09:59
  O !!! Widzę, że kogoś zabolało !!! Strasznie nie którym przeszkadza. Chyba nie wiedzą co to porządny hałas !!! Nowi mieszkańcy i od razu chcą wprowadzić nowe porządki !!! To ile te kilkadziesiąt osób?!!!
  Może referendum zróbcie na ulicy ?!!! He !!! He !!!
  Zobaczymy jaka frekwencja będzie !!!
  Śmieszni ludzie. Zawsze się znajdzie jakaś "WSZA" która potrafi innym "umilić życie".
 • elzunia89 25.01.17, 11:24
  Tak, boli od 6 lat - Nikt nie jest ponad prawem, nowy czy stary mieszkaniec. Referendum "czy wolno zakłócać spokój i niszczyć nawierzchnie" - tak lub nie. To nie jest chyba potrzebne. Hałas podczas ciszy nocnej to zakłócanie "miru domowego" ale pewnie i tak to nic ci mówi. Niszczenie dróg i wjazd pod zakaz! Nie bez powodu ten znak tam jest! Wystarczy? Ludzie się spotykają, dzieci wspólnie bawią, sąsiedzi odwiedzają, nowi i starzy, wszyscy mają takie same zdanie tylko ty nie. Spójrz ile osób tu się wypowiada tak samo krytycznie.
  Miłego życia, bo pewnie go nie masz, "PCHŁO".
 • tymek400 25.01.17, 11:39
  To jak wszyscy, którzy się tutaj krytcznie wypisują nie pujdą do człowieka i twarzą w twarz nie przedstawią swoich racji.
  Lepiej zostać anonimowym !!!!?
  Śmieszni wszyscy jesteście !!!!
  Jednym słowem TCHÓRZE i tyle w temacie.
 • elzunia89 25.01.17, 11:50
  I co, znów nikt nie otworzy? Albo żonę wyśle?
  Sprawa poszła dalej tylko frajer się chowa ale już nie długo.
  Panie lub Pani romanpolak, też już domyślamy się kto to jest ten tymek000.
  Menda społeczna, siedzi i troluje...za darmo!
  Oto strona z nazwiskami mieszkańców str.20 i jakie anonimy?
  bip.radzymin.pl/upload/ra_20080811_zalacznik_12_02_nadma.pdf
 • elzunia89 25.01.17, 11:52
  Przepraszam. Pólko jest tu:
  bip.radzymin.pl/upload/ra_20061026_zalacznik_06_04.pdf
 • elzunia89 25.01.17, 11:58
  wszystkie pozostałe numery Pólko od 1 do 66 można sobie łatwo poszukać:
  bip.radzymin.pl/upload/ra_20061026_zalacznik_06_09.pdf
  bip.radzymin.pl/upload/ra_20061026_zalacznik_06_05.pdf
 • jacwaniak 21.02.17, 16:42
  Nie rozumiem
  Co komu przeszkadza wywrota, która waży 14 ton
  Przyjeżdża I odjeżdża na pusto?
  Gdybyście mądrzy inaczej ludzie mieszkali tu od urodzenia, to byście weszli w strukóre drogi Polko
  A mianowicie na czym jest asfalt
  I to nie jest wina wywrotki
  Gość jest mieszkańcem
  Ma pozwolenie i ma was w d...
  To jest jego samochód firmowy i nie zostawi samochodu przed Polkiem bo mu paliwo spuszcza albo kolo ukradną tylko dlatego że wam się tak podoba
  Co "Święte krowy" zapomniały jak im się domy budowały
  Pewnie helikopter postawił?
  Żadna wywrotka nie wjeżdżała na to bagno żeby Twój domek stał wysoko?
 • romek.polak 23.02.17, 10:24
  Ty cwaniak, budowa domu trwa góra kilka miesięcy gdzie ciężki sprzęt jeździ kilka razy i nikt nie parkuje tym pod budową i w takim przypadku mają rzeczywiście pozwolenia.
  Pytasz "co komu przeszkadza"? A no przeszkadza jak nawet tu widać sporej części mieszkańców, urodzonych tu i przybyłych - to przecież bez znaczenia gdzieś się urodził ale ja tam bym się nie chwalił, że się urodziłem na Pólko.
  W dupie to będzie mieć jak posypią się mandaty i kolejne skargi i żadne pozwolenie nie trwa kilku lat wbrew znakom zakazu - prawo jest prawem! Nie wiem co to "strukóre" ale wiem co to droga asfaltowa.
  Ty święta świnko, 14 ton nawet głównej drodze nie robi dobrze dlatego gminy płacą miliony na odnowę i remonty dróg (np. 2013, 2015 Piłsudskiego).
  A to, że w nocy na pusto jedzie, cofa, zawraca i budzi ludzi to się ma podobać?
  To my mamy w dup...gdzie tym bydlakiem będzie parkował - są na to miejsca wyznaczone.
  Zobaczymy jak kilku kolejnych zacznie parkować tirami, wywrotkami, szambiarami pod twoim domem...nisko położonym bo pewnie wtedy na wywrotkę nie było.
 • tadeuszek1988 23.02.17, 11:00
  hehe [u]romek[/u], to Ty masz ten domek wysoko postawiony?
  Dobrze, że mu odpisałeś bo on myśli, że jak się tu "urodził" to wszyscy muszą lubić to co on - hałas, smród, wywrotki, bagna zamiast dróg i ogólne bezprawie ale "Gość jest mieszkańcem" a my pewnie tymi, którzy byśmy spuścili paliwo - co za ograniczony typ. Urodziłem się w Wołominie i myślę inaczej.
  Zobacz kto to pisał ... tp ma?
 • jacwaniak 01.03.17, 19:59
  Na bagnie to akurat ten asfalt leży
  I prędzej czy później będzie i tak to samo i tak
  Czy wywrotka jeździ czy nie
  Na tą drogę nie były przeznaczone "miliony" bo to nie autostrada, tylko 80 tys o które upominało się "Lesko"
  Bo tam też jeździ transport "do Lesko"

  Faktycznie macie hałas
  Szczególnie na grillach wieczorową pora?
  Ps ograniczony to jesteś Ty, bo wolisz zadzwonić na kogoś, zamiast być człowiekiem dla człowieka który kiedyś Ci pomógł.
  TP Może i ma. I co podasz mnie? Że czegoś nie mam?
  Czy że hałasuje?
 • elzunia89 03.03.17, 16:52
  No i mamy malkontenta "asfalt na bagnie...i tak się zapadnie...nic nie ma sensu" - nic dodać, nic ująć ot prosty ignorant, który twierdzi, że wywrotka ponad 15 tonowa to zbawienie dla wszystkich i już.
  Popatrz na temat tego forum i przeczytaj ze zrozumieniem ludzi tu mieszkających, którzy piszą co boli, debilu.
  Jak grilujemy to nic nikomu nie przeszkadza ale jak się pracuje czy chodzi do pracy to się chce wyspać - od przedwczoraj znów pobudki 5.40, 5.35 ... oczywiście, że będziemy dzwonić - co ty komu pomogłeś?
  Ja "Ci" pomogę!
  P.S. lej szambo dalej za dom. Potem to pijesz ale nawet na straż nie zadzwonimy bo fajnie patrzeć jak gówno na twarzy masz wypisane.
 • bajaca 25.01.17, 17:18
  A sołtysa jak nie było tak nie ma...
 • romek.polak 26.01.17, 18:11
  zatkało kakao widać - święte krowy co to szambo wylewają co dwa tygodnie i palą gówna w koziołku.
  Ja nie wiem ale to jednak trzeba dzwonić na tych darmozjadów ... mamy już nazwiska nawet.
  Teraz to wiadomo czemu sąsiadom nie przeszkadza 4 osiowa wywrotka w środku nocy.
 • tymek400 26.01.17, 19:43
  No i co z tego, że macie nazwiska mieszkańców !!!!
  To każdy głupi w dzisiejszych czasch pottafi zdobyć !!!!
  Śmiechu warte !!!!
 • tadeuszek1988 27.01.17, 11:48
  Sam byłeś głupi...
  Ja dłużej mieszkam niż pewnie większość ale trochę dalej (obok Pólko). Nie znałem wszystkich nazwisk (warto wiedzieć na przyszłość).
  Codziennie jeżdżę tamtędy i też zawsze mnie dziwi ta wywrotka w takim miejscu.
  Ludzie, przecież to chodzi o nasze wspólne dobro!
  Widać, że w każdej grupie społecznej znajdzie się jakiś nieudacznik.
  ...Ja tam dziękuje elzunia89 i innym zdrowym na umyśle.
 • tadeuszek1988 27.01.17, 18:25
  kilka telefonów do miasta i wiadomo...oburzenie, że to info na necie.
  Taki tymek to chyba zapił na cały miesiąc. Popatrzymy :0
  34,36....
 • andrzej-01 28.01.17, 19:36
  znajdzie się jak będą wybory
 • kasia11177 27.06.17, 09:50
  Temat przycichł? No to już nie...
  Ten kierowca-ignorant, idiota prosi się o kłopot a dotąd jest tolerowany. Przecież to ludzie mają moc a nie kolesie, co nie?
  Wszyscy głusi? Jeden obok niego ma małe dzieci, obok starcy... boją się (?), trzęsidupy tylko dlaczego? Pewnie sami coś robią czego nie powinni.
  I tak to się właśnie zaczyna. Narzekamy, ale wszyscy chcemy mieć lepiej tylko nikt nic nie robi. Sołtys też ma nas gdzieś a jemu to powinno zależeć. Piękne donice drżą i zaraz pewnie pękną :) ale on śpi i oby spał dalej - bo na pewno to też czyta.
  Ja "nowy" nie jestem ale nowym się dziwie bo też ucichli.
  Dlatego to pisze? Aby zmobilizować nas wszystkich.
  Zmiana znaków drogowych, że niby teraz można wszystkim parkować i jeździć jak się ma pozwolenie - ale nie na zakłócanie miru/ciszy/niszczenia wspólnych dóbr. Co dzień: 4.14 4.25 3.55 4.35 ... jeden zatruwa życie innym wywrotą tuż pod oknem. Jeździ tam i z powrotem, cofa (bip...bip...bip) zawraca i tak codziennie pobudka czy się ma się budzik nastawiony na 6.50 czy nie. 25 ton robi swoje...talarze w szafce dzwonią, dzieciom zabawki się obracają a ściany pękają (tym nowym słyszałam, że też).
  I co wy na to szanowni "Nadmiarze"?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.