Dodaj do ulubionych

studnia głebinowa

28.06.17, 14:55
Witam forumowiczów,

Szukam ekipy, która będzie w stanie wykopać studnię głębinową do podlewania ogródka.

Pzdr,
Piotr
Edytor zaawansowany
  • 07.11.17, 22:10
    Mogę Ci polecić firmę geobud.pl na ich stronie znajdziesz szczegółowe informacje. Ze swojej strony dodam, że naprawdę warto skorzystać z ich usług. To profesjonaliści w każdym calu, wykonają każdy projekt i ich oferta cenowa będzie konkurencyjna. Moja studnia została wybudowana siedem lat temu, czyli całkiem dawno i od tamtej pory nie miałem z nią najmniejszych problemów, działa bez zarzutu. Wykorzystuję ją już teraz właściwie tylko do podlewania ogródka, ale bardzo się cieszę, że ją mam, bo oszczędności naprawdę są widoczne.
  • 08.11.17, 08:35
    studnie glebinowa stosuje sie na potrzeby produkvji wod gzowanych ,oranzad i innych napijow a nie do podlewania zasranego ogrodka ,tam wystarczy zwykla studnia z nienajlepsza woda
  • 08.11.17, 15:15
    Wątek sprzed pół roku. Już nieaktualny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.