Dodaj do ulubionych

za długa faza po haszyszu POMOCY !

14.05.13, 18:02
Witam , jestem strasznie zaniepokojony moim stanem zdrowia , nie wiem czy fizycznym czy psychicznym ale przejdę do sedna , a więc parę tygodni temu (około 3) nadarzyła mi się okazja aby spróbować haszyszu (nigdy wcześniej nie jarałem) więc zapaliłem i odleciałem na jakiś czas, trzymało mnie z 4 godziny , następnie wróciłem do domu i poszedłem spać. Następnego dnia wstałem wypoczęty i pełen życia więc postanowiłem udać się na spacer do sklepu , podczas drogi zaczęło kręcić mi się w głowie , zwężyło mi się pole widzenia i zacząłem się denerwować ponieważ znowu byłem na fazie , po godzinie położyłem się i zasnąłem. Następnego dnia było to samo , budziłem się też nocami przerażony i zalany zimnym potem. Mija już któryś tydzień z kolei , a ja nie ogarniam co dzieje się wokół mnie, mam jak wspomniałem wcześniej zwężone pole widzenia i plamy , mroczki przed oczami gdy patrzę np. w niebo. wszystko wydaje mi się jednym złym snem.. Powiedzcie mi proszę , co się ze mną dzieje !?
Edytor zaawansowany
  • 7zahir 14.05.13, 19:38
    do lekarza !
  • alkodarek 15.05.13, 08:42
    Popieram, jak najszybciej do lekarza. Paliłeś hasz skażony jakim świństwem ( np. pochodzącym z nieodpowiedniego ekstraktora np. z długołąńcuchowymi węglowodorami ).
  • wroteknowynick 22.08.13, 19:59
    kannabinoidy magazynują się w tłuszczu. pod wpływem aktywności fizycznej tłuszcz ten jest metabolizowany i mogą z niego uwalniać się te związki co skutkuje flashbackami, Tak samo jest z LSD .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka