Dodaj do ulubionych

Alkoholicy na piechote na miting marsz !!!

12.12.13, 21:51
Pozbawić alkoholików i narkomanów prawa jazdy - proponuje Dyrekcja Ruchu Drogowego Katalonii. Lekarze mieliby zdecydować o czasowym odebraniu prawa jazdy pacjentowi, jeśli uznają, że jego choroba lub lekarstwa jakie zażywa zagrażają bezpieczeństwu ruchu.

Autorzy projektu przypominają, że przyczyną niemal połowy śmiertelnych wypadków drogowych jest jazda pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Dlatego - ich zdaniem - jedną ze skutecznych form zapobiegania wypadkom samochodowym jest wykluczenie z ruchu alkoholików i narkomanów.

Bez prawa jazdy mogą też pozostać cierpiący na jedną z 18 chorób utrudniających prowadzenie samochodu, m.in. depresję, astmę, arytmię czy niewydolność serca. Chorym odbierano by prawo jazdy czasowo, a decyzję podejmowano by na podstawie orzeczenia lekarskiego.

W opracowywaniu projektu ustawy pomaga barcelońska izba lekarska, a pomysł poparło 90 proc. ankietowanych przez internetowe wydania katalońskich gazet. Nowe przepisy miałyby wejść w życie w 2014 roku.

Brawo choc watpie aby ktokolwiek z forumowiczy miał prawo jazdy a do tego samochód ale krok w dobra strone ... alkoholicy na piechotę - ja bym uzupełnił to prawo o zabranie rowerów !!!!
Obserwuj wątek
    • thomi73pl Re: Alkoholicy na piechote na miting marsz !!! 13.12.13, 13:13
      deoand napisał:

> Pozbawić alkoholików i narkomanów prawa jazdy - proponuje Dyrekcja Ruchu Drogow
      > ego Katalonii. Lekarze mieliby zdecydować o czasowym odebraniu prawa jazdy pacj
      > entowi, jeśli uznają, że jego choroba lub lekarstwa jakie zażywa zagrażają bezp
      > ieczeństwu ruchu.
      >
      > Autorzy projektu przypominają, że przyczyną niemal połowy śmiertelnych wypadków
      > drogowych jest jazda pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Dlatego - ich zdanie
      > m - jedną ze skutecznych form zapobiegania wypadkom samochodowym jest wykluczen
      > ie z ruchu alkoholików i narkomanów.
      >
      > Bez prawa jazdy mogą też pozostać cierpiący na jedną z 18 chorób utrudniających
      > prowadzenie samochodu, m.in. depresję, astmę, arytmię czy niewydolność ...

>Nowe p rzepisy miałyby wejść w życie w 2014 roku.
      >
      > Brawo choc watpie aby ktokolwiek z forumowiczy miał prawo jazdy a do tego samoc
      > hód ale krok w dobra strone ... alkoholicy na piechotę - ja bym uzupełnił to pr
      > awo o zabranie rowerów !!!!

W Nieczech alkoholocicy i narkomani mimo ostrych przepisów jeżdżą po ulicach, ale powiedz w urzędzie jedno slowo za dużo np. "Depresja" i masz problem. .

50 procent populacji powinna mieć w okresie depresji jesienno-zimowej zabrane prawko a potem dzięki zaplaceniom za zaświadczenia po ratować biednych lekarzy i państwo. .
      Pozostała reszta powinna miec zabrane z powodu agresji..
      Zdrowi i zdolni do jazdy beda tylko policjanci , urzdnicy i wyciszeni mnisi Tybetu tylko ze oni na prawko leja..

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★

Lubie Siebie
    • wolfbreslau Re: Alkoholicy na piechote na miting marsz !!! 13.12.13, 15:08
      deoand napisał:

> Pozbawić alkoholików i narkomanów prawa jazdy - proponuje Dyrekcja Ruchu Drogow
      > ego Katalonii. Lekarze mieliby zdecydować o czasowym odebraniu prawa jazdy pacj
      > entowi, jeśli uznają, że jego choroba lub lekarstwa jakie zażywa zagrażają bezp
      > ieczeństwu ruchu.
      >
      zgodnie z obowiązującymi juz dzisiaj przepisami Deo....3/4 osób mających prawo użycia broni w tym kraju-kwalifikuje sie do zmiany zawodu, ustawa o prawie do uzycia broni i ustawa o ruchu drogowym...jasno to precyzuje. alkoholicy i narkomani , out !
      ciekawe tylko , kto by wtedy służył we wszystkich służbach mundurowych i po co im w takim razie specjalne ośrodki leczenia pijanych "czubków" w którym i ja kiedyś o mało nie wylądowałem.a strzelałem niekiedy na strzelaniu kontrolnym/ które notabene odbywa sie w polsce za własne pieniądze co jest absurdem :-) /, co prawda nigdy nie pijany, ale na kacu koszmarnym....i wychodziło mi zawsze wyżej średniej. potem juz wcale nie wychodziło, bo ani ruskie, ani niemcy , nie brali pod uwage, ze "Zawodnik" jest wczorajszy. u ruskich co prawda wcale nie musiałem strzelac , by udowodnić , że umiem. dowódca zaświadzał to sowim słowem i pieczątką : bo na ochotie znana s niego swołoć :-)
      -- ło
      trzeźwiejący bohater w pampersie
      • aaugustw Re: Alkoholicy na piechote na miting marsz !!! 13.12.13, 16:01
        wolfbreslau napisał:
        > co chcecie to róbcie alkoholicy ....ale chodżcie na mityngi...
        _________________________________________________.
        A kto moze niech pedzi na rowerze, albo zabiera sie z tymi,
        ktorzy jeszcze (juz?) maja prawko i Auto, aby bylo szybciej...!
        A...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka