Dodaj do ulubionych

AfterParty

16.12.18, 01:27
11 lat temu napisałem na tym forum mojego pierwszego posta. Byłem wówczas szczeniakiem eksperymentującym z narkotykami, nie mającym zielonego pojęcia o tym w co się pakuje. Byłem zagubiony, przerażony i kurewsko samotny. I bardzo chory o czym akurat wtedy nie wiedziałem.
Myślałem, że moje kłopoty są przejściowe i ani sie obejrzę wszystko wróci do normy.
Minęło 11 lat. Pieniądze wydane na narkotyki i terapie liczę już w tysiącach. Z żółtodzioba stałem się starym wyjadaczem. Nie czuję się zagubiony ani przerażony. Wiem, że w każdej chwili mogę przerwać swoje cierpienie. Coraz częściej myślę o śmierci. Jestem na nią gotowy. Kilka dni temu podpisałem oświadczenie, że nie zgadzam się na szpital pomimo nasilających się myśli samobójczych. Chwilami jest mi wszystko jedno. Bywają momenty, że jeszcze wierzę ,że sie uda, że może jednak, że jakimś cudem, że nie jestem taki najgorszy, że innym się przecież udało ale szybko porzucam wariackie myśli i schodzę na ziemię. Najbardziej doskwiera mi samotność. Praktycznie nie wychodzę z łóżka. Ubolewam, że nie udało mi się założyć rodziny, że nie mam dziecka. W moim domu panuje taka przerażająca cisza. Słychać tylko kroki nadchodzącego końca.
Edytor zaawansowany
  • samanta5 17.12.18, 16:22
    Odpisuję ale to nie jest szybka odpowiedź. Pamiętam jak czekałam żeby ktoś odpisał i wyznaczałam sobie np.godzinę żeby nie zapalić ale w tym czasie z reguły nie odpowiadał nikt a ja zapalić chciałam więc zapalałam, to tak działa. Mam tylko nadzieję, że to noc spowodowała spadek nastroju i teraz już jest trochę lepiej. Zrób coś, po prostu coś zmień dziś, teraz, żeby było inaczej niż zwykle. Zrób sobie dziś małe święto, odmienność od codzienności.
  • aaugustw 18.12.18, 21:20
    Witaj stary koniu - Szacki.
    Dawno cie tu nie bylo.
    Rzadko juz tu pisuje, ale po takim poscie musze sie odezwac.
    Stary, nie doluj sie. Sugeruje tobie zrobic od dzisiaj tylko jedno: na odwrot wszystko to, co robiles do tej pory…
    To skutkuje a boli tylko na poczatku ;-)
    Postanowilem kiedys byc szczesliwy, bo to zdrowsze.
    Moje ulubione slowa wielkiego poety:
    "Jezeli nie masz tego cos,
    zeby umrzec i sie zmienic,
    bedziesz zawsze szary gosc
    na tej czarnej ziemi ."
    (Goethe)

--
    --
    spirytum contra spiritus

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.