Dodaj do ulubionych

Alkoholizm a nadwaga

29.06.19, 12:59
Jakie są wasze obserwacje w tym temacie?
Zauważyłem w swoim otoczeniu zależność:
"Janusze"tzn egoiści, wszystko wiedzący pijacy. Ci są zawsze otyli -piją głównie piwo.
Czynny tzn pijacy alkoholik = chudy człowiek. W chwilach niepicia(spowodowanego np strachem pojawia się brzuszek )
Niepijący alkoholicy początkowo wracają do normy (tyją lub chudną) później niestety tyją.
Czy potwierdzacie moje zależności? Czy są one odosobnione?
Edytor zaawansowany
  • aaugustw 29.06.19, 17:20
    Nie zwrocilem na to uwagi. Osobiscie bylem chudy, (wycienczony). Wazylem ok. 70 kg - Dzisiaj 90 kg.
    Nie uwazam siebie za grubego przy wzroscie 178 cm ;-)
    Na co zwrocilem uwage, to palenie papierosow. Osoby, ktore dopiero co zaprzestaly picia (abstynenci),
    w tym takze kobiety, prawie wszyscy wychodzac z Mityngow brali sie za palenie papierosow (ja takze).
    Po rozpoczeciu rozwoju duchowego (rozpoczecie trzezwienie) osoby te rzucaly palenie (takze i ja, juz 18 lat).
    A...
  • afq 29.06.19, 22:28
    hm... ja w różnych okresach piłem różne alkohole

od zawsze waże 72-75 kg przy 178cm
    czy piłem czy nie

--
    cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
  • 7zahir 30.06.19, 13:32
    Pijacy nie je słodyczy i węglowodanów zamieniających się w tkankę tłuszczowa.
    Po zaprzestaniu picia są one rodzajem zamiennika wywołującego w mózgu produkcje
    upragnionych znieczulaczy - endorfin stad przyrost masy.
  • afq 04.08.19, 18:29
    7zahir napisała:

> Pijacy nie je słodyczy i węglowodanów zamieniających się w tkankę tłuszczowa.
    > Po zaprzestaniu picia są one rodzajem zamiennika wywołującego w mózgu produkcje
    > upragnionych znieczulaczy - endorfin stad przyrost masy.

ale coś w tym rzeczywiście jest
    ja wiele lat mówiłem że ze słodyczy to chętnie szynkę
    w sumie do nie dawna wciąż tak mówiłem, no ale zona już tak śmiechem na to reagowała
    że zmuszony byłem się sobie przyjrzeć.. no i fakt, wcinam słodkie
    na szczęście mi to się akurat nie odkłada, taki typ

--
    cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
  • mariuszg2 04.08.19, 17:38
    ja schudłem ok 5 kg. alkohol to puste kalorie. słodycze zawsze lubiłem, zmieniłem sposób odżywiania. po gorzale mnie ssało i rzucałem się na jedzenie a teraz jem mniejsze porcje a częściej...

--
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka