Dodaj do ulubionych

Jak rzucić palenie - stronka: reset33.pl

08.07.19, 23:54
Chcę rzucić palenie i chcę to zrobić dobrze. W poszukiwaniach natknąłem się na stronkę podaną w tytule i mam pytanie. Czy ktoś przebył przez wszystkie etapy i posiada jakieś doświadczenie z tymi kursami? Oglądając stronkę w jednej z zakładek są zdjęcia ludzi promujących (m.in. facet wychodzący z zamarzniętego jeziora na jakiś zawodach pływackich) Wygląda to fajnie. Nie wiem czego się spodziewać, Nie chcę się wiele zmieniać a z drugiej strony chcę zerwać z nałogiem.
Edytor zaawansowany
  • zdzislaw50 11.07.19, 13:21
    arekwin napisał: "Nie chcę się wiele zmieniać a z drugiej strony chcę zerwać z nałogiem."

Żeby zerwać z nałogiem, trzeba wszystko zmienić ale......... nie czuję się na siłach żeby być terapeutą, poszukaj pomocy w poradni uzależnień i powodzenia życzę :)
  • aaugustw 25.07.19, 16:50
    arekwin napisał: "Nie chcę się wiele zmieniać a z drugiej strony chcę zerwać z nałogiem."
    _______________________________________________________________________.
    arekwin, chce zjesc ciastko i miec dalej to ciastko…! ;-)
    A przeciez samo tylko zerwanie z nalogiem to juz wielka zmiana…
    A...
  • martalinkowicz45 29.07.19, 21:10
    Dołączam się do zdzislaw50 - zerwanie z nałogiem to zerwanie z samym sobą, wprowadzenie w życiu zmian. Po zapoznaniu się z Reset 33 twierdzę, że te kursy pomagają się obudzić i pomogą się ogarnąć.
  • martalinkowicz45 29.07.19, 21:11
    Ciekawi mnie dlaczego akurat 33? :)
  • przeniesiony 05.08.19, 12:39
    Jeżeli język angielski nie jest dla Ciebie problemem, proszę zapoznać się z metodą opisywaną w wątku Lance'a Dodesa metoda leczenia uzależnień.

Tamten temat ogólny, ale można techniki tam zastosowane również wykorzystać w rzucanie palenia.

forum.gazeta.pl/forum/w,176,168488502,168488502,Lansa_Domesa_metoda_leczenia_uzaleznien_.html#p168499483

Metody reset33 nie znam, ale proszę zapoznać się z metodą Dodesa.

Pozdrawiam serdecznie.

Życzę wytrwałości

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka