Dodaj do ulubionych

bpd78 nowym spamerem i reklamiarzem!

22.11.19, 17:34
bpd78 w swoim wpisie z 22.11.19, 15:37 szkli nam wszystkim tyłki.
Twoja kuracja jest g..warta, skoro po pól roku, dalej żresz środek, który reklamujesz linkiem.
My tu na forum Uzależnienia, mamy mózgi wyżarte przez herę, kokę, hasz ,nie mówiąc o alkoholu, ale jeszcze potrafimy rozróżnić spamera i reklamiarza od osoby mającej coś do zaoferowania. Twoje wpisy są nic nie warte, gdyż jedynym ich uzasadnieniem jest pokazanie stopki w której reklamujesz nie napisaną jeszcze książkę i cennik usług marketingowych. Czyli jawnie rżniesz głupa, robiąc wała z czytelników kolejnego (trzeciego czy czwartego )forum. Mocno zniesmaczony Solwer.
Obserwuj wątek
        • 7zahir Re: bpd78 nowym spamerem i reklamiarzem! 23.11.19, 16:53
          ☺️
          Gwoli ścisłości palcem wystukuje literki 😁
          To nie bylo pouczenie tylko wyraz troski o Twoje nerwy.

Niedawno przeczytałam gdzieś w necie
          ze zdenerwowanie i uczucie złości to nasza zemsta na naszym zdrowiu
          za głupotę innych.
          😊
          • solwer Re: bpd78 nowym spamerem i reklamiarzem! 23.11.19, 22:50
            7zahir 23.11.19, 16:53 napisała m,in Gwoli ścisłości palcem wystukuje literki…. Oczywiście lecz o godz.23 zdanie jak niżej
            O Pani:)
            Z głębi twojej jaźni płynąca troska , zamieniona palcami w stukot klawiatury, co dzięki impulsom elektrycznym i łączom sieciowym zostało przeczytane przez moje oczy i zaakceptowane przez mój mózg, ma da mnie wielką wartość.:)
            wydawało się mnie zbyt pompatyczne i dlatego napisałem, może mniej precyzyjnie, lecz szczerze.:)
            Dalej piszesz (cytujesz)….. ze zdenerwowanie i uczucie złości to nasza zemsta na naszym zdrowiu za głupotę innych. Ja myślę podobnie. Nadmierne emocje, nawet te pozytywne, dla zdrowia są niewskazane. Wątek w którym piszemy założyłem na zimno, celowo używając słownictwa wskazującego na facia, toczącego pianę z ust. Napisałem post nie dlatego, że przyciski „zgłoś” nie działają lecz by ostrzec czytelników innych forów* którzy nieświadomie wdają się z nią w dyskusję.(czyli karmią trolla) Pozdrawiam:)

*Od jakiegoś czasu wyszukiwarka na forach Gazety działa wyśmienicie.
    • solwer Re: bpd78 nowym spamerem i reklamiarzem! 02.12.19, 19:08
      Do bpd78 w ostatnim czasie dolączyli : latormenta Poniżej dowody jej działalności reklamowej na forach gazety;( Tak jest zaangażowana w pisanie swoich bzdur ,że myli swoją płeć:)
      forum.gazeta.pl/forum/search,.html?pageNumber=1&query=&author=+latormenta&title=&forum=

bombasa80
      Poniżej dowody jej działalności reklamowej na forach gazety:(
      forum.gazeta.pl/forum/search,.html?pageNumber=1&query=&author=+bombasa80++&title=&forum=

a także walterkarl377, który wpisem z 29.11.19, 00:40 reklamuje środki uzależniające
      Poniżej dowody jej działalności reklamowej na forach gazety:(
      forum.gazeta.pl/forum/search,.html?pageNumber=1&query=&author=+walterkarl377&title=&forum=

Dzieje się to wszystko mimo zgłaszania nieregulaminowych zachowań użytkowników do forum@agora.pl i klikania w ikonkę zgłoś.

Jak dla mnie to tego jest za wiele:)
      Do popisania, lecz już nie na forach Gazety
      Solwer.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka