Dodaj do ulubionych

byłem tu kiedyś

02.12.19, 23:24
Dobry wieczór
w latach 2004-2008 byłem tu codziennym gościem, coś zdaje się wziąłem, może komuś coś dałem.
Tak zajrzałem sie pochwalić- 17 lat minęło bez alkoholu, dzisiaj właśnie jest ten dzień.
Byłem na terapii państwowej na NFZ w celu wstępnego prania mózgu.
potem jeszcze kilka lat prałem dokładnie w sekcie zwanej AA, mało tego sam prałem mózgi innym
bo trochę działaczem AA byłem , w strukturach regionu , trochę o krajowe się otarłem.
Nadal zaglądam do tej sekty choć znacznie rzadziej. Ludzie się cieszą na mój widok jak to w sekcie.
wracam do domu żona się uśmiecha, rodzina i w pracy ludzie chcą ze mną gadać to chyba skuteczne pranie mózgu było
.
pozdrawiam AAugusta
Obserwuj wątek
    • aaugustw Re: byłem tu kiedyś 03.12.19, 15:50
      Przypominam sobie ciebie Yura. Poznalbym ciebie bez podpisywania się - po charakterze, ktory wyczytac mozna po stylu twego pisania.
      Gratuluje tak pieknej abstynencji i zycze dalszych lat w suchości...
      Najważniejsze, ze masz przerobiony Pierwszy Krok AA co widać "gołym okiem".
      Następne Kroki AA (11 x) są także do osiągniecia, wiem to z własnego doświadczenia, ale wpierw musiałem, (bo chciałem) innym służyć a to nastąpiło dopiero wtedy, kiedy po skończonej terapii państwowej przestałem bawić się w terapeutę aby innym próbować "prać ich mózgi", bo coś takiego dobre jest w sektach, ale nie we Wspólnocie AA, w ktorej aby byc trzeźwym musialem (bo już chciałem) nauczyc się od trzeźwych (i dalej rozwinietych duchowo) służenia i stosowania zasad AA we wszystkich moich poczynaniach, czego i tobie zycze.
      Dziekuje za pozdrowienia, ktore jak echo przesyłam tobie z powrotem.
      A...

• aaugustw Re: byłem tu kiedyś 04.12.19, 21:20
      yuraathor, m.in. napisal, (cyt.):
      "... działaczem AA byłem , w strukturach regionu , trochę o krajowe się otarłem."
      _____________________________________________________________________________.
      A stoły do Mityngow AA ty przygotowywał?
      A po Mityngach AA szklanki ty mył?
      A informacje o Mityngach AA ty roznosił?
      A...
      Ps. Ja byłem (i dalej jestem) tylko służebnym dla innych AA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka