Dodaj do ulubionych

kodeina!!!!! ratunku

16.06.09, 14:55
czy jest tu ktoś kto z tego gówna wyszedł? ja nie biore od 4 dni i jest
gruuubo..........jak wam sie udało? a brałąm ok 80 tabsów thiocodinu
dziennie
Obserwuj wątek
      • dibo87 Re: kodeina!!!!! ratunku 19.06.09, 04:39
        Miałaś czy masz ?? Kodeine można brać w różnych formach, nawet dożylnie. Ja z
        tego wyszedłem. Jestem uzależniony od wielu rzeczy w tym kodeiny i pochodnych,
        heroiny, morfiny więc i siłą rzeczy też od tramalu oraz jeszcze szeregu innych
        środków, leków. Akurat parasz się środkami którymi można bardzo szybko i
        skutecznie się uśmiercić więc ratuj się póki jeszcze myślisz. Da się. Trzeba
        tylko chcieć naprawdę i być gotowym na wszystko żeby to osiągnąć. Ja już byłem w
        takim stanie że po 14 zapaści na pogotowiu na OZ dowiedzialem się ze w obecnym
        tempie nie przeżyję przy dobrych wiatrach kolejnych pięciu. A teraz jestem
        trzeźwy ponad 2 lata i żyję normalnie. Pierwsze co to znajdź sobie najbliższą
        poradnie uzależnień (często są łączone z detox'ami w psychiatrykach) i tam
        spróbuj sie umówić na wizytę i naświetlić sytuację. Od tego się zaczyna. Oni już
        Cię pokierują. Wszystko zależy od stażu brania, formy, środków itp. Jeśli jesteś
        w stanie utrzymywać skutecznie abstynencję nie łamiąc jej to pewnie grupy otarte
        wystarczą. Jeśli nie to są terapie zamknięte typu monar albo inne takie odłamy
        prowadące psychoterapie. W każdym razie w poradni Cię pokierują. Niektórzy od
        razu uderzali do NA (anonimowi narkomani) ale ja osobiście polecam poradnie z
        dwoch względów: ktoś kompetentny pomaga ocenić sytuacje i podjąć decyzje
        odnośnie rodzaju leczenia oraz dlatego że może Ci się przydać detox szczególnie
        jak zarzucasz tramale...

PS. Jeśli ktokolwiek uważa hyperreal.info za stronę mającą pomóc WYJŚĆ z ćpania
        to życze temu komuś szczescia i niech się szykuje na kolejne ciągi. Wychodzenie
        z czegokolwiek nie równa się zmniejszaniem abstów innymi środkami... Daj
        alkoholikowi zapić delire po wódce, winem i zobacz czy przestanie pić. Napewno.
        Pisze to bo ktos wyżej wystawia linka do hypera co uważam za szczyt okrucieństwa.
        • orzeszek131 Re: kodeina!!!!! ratunku 22.06.09, 12:48
          z tramalu wychodziłam pół roku temu - brałam go pół roku -i zamieniłam go
          na kodeine z thiocodinu...średnio brałam dużo jestem czysta 10 dni wiem
          że to mało ale napisz mi czego sie jeszcze moge spodziewac rzuciłam bez
          detoksu z dnia na dzień
      • karolreszka Re: kodeina!!!!! ratunku 05.07.09, 03:10
        Kodeina sama w sobie nie jest tak niszcząca jak tzw. narkotyki
        uliczne, w końcu kupujemy ją w aptece. Oczywiście byleby trzymać się
        rozsądnych ilości. Mnie koda pomogła wyjść z metakatynonu i alkocholu
        - a to było poważne zagrożenie. Uspokaja, łagodzi ból fizyczny (to
        dla mnie ważne, ) i nie sytuuje użytkownika "po tamtej stronie"
        prawa.
        Biorę ją już od prawie roku, średnio raz, dwa razy w tygodniu, dwa
        opakowania thio, sporadycznie trzy. Nie żałuje tego romansu, jestem
        człowiekiem podatnym na uzależnienia, tak czy owak w coś bym się
        wpakował. Trzeba dbać o zdrowie, głównie wątrobę i serce, i nie