Dodaj do ulubionych

tran nordic i eye q

30.09.10, 15:16
Witam,
chcialam zapytac czy moge podawac tran firmy nordic arctic d( wzbogacony o witamine d) , ma
500% RDA, 25ug (per 5 ml)-nie znam sie na tych oznaczeniach i Eye Q jednoczesnie np jedna lyzeczke tranu nastepna Eye q. Mamy problem z mowa(proste opoznienie) i trudnosci z koncentracja.
Mieszkamy w Irlandii, slonca jak na lekarstwo. Dziekuje za odpowiedzi( licze na pana Mariana).
Edytor zaawansowany
  • maxtonka 30.09.10, 15:26
    Syn ma 2,8 miesiecy.
  • marian770 30.09.10, 20:56
    już komuś pisałem że tak duże dawki wit. D mogą być szkodliwe przy dłuższym braniu.
    można sobie pozwolić powiedzmy na miesiąc brania.
    chyba że używa się ten Nordic bez dodatkowo dodanej wit. D

dltego też wysoce rekomenduje tran od kirkmana,

www.kirkmanlabs.com/ViewProductDetails@Product_ID@98@Product_Group_ID@1.aspx

tam dawki wit. D są dosyć niskie, za to tej naturalnej wit A cis są w większych dawkach. to w zasadzie jeden z nielicznych tranów gdzie na tak duże dawki wit A są tak małe dawki wit D.
  • maxtonka 30.09.10, 22:08
    Rozumiem , a prosze powiedziec czy jesli tran bedzie bez wit d dodatkowo ,tej samej firrmy(zalezy mi na wit a tej wlasciwej), to czy eye q dodatkowo nie zaszkodzi Glownie chodzi mi o koncentracje uwagi i dluzsze skupienie sie. Nie mam karty i nie moge kupic Kirkmana a na miejscu jest tylko tran z wit d ale mozna zamowic w sklepie bez ,wiec mysle ze skonczymy ta jedna butelke i dalej juz ten w normalnej postaci.Dziekuje za odpowiedz.
  • trackermaly 30.09.10, 22:43
    Eye Q ma śladowe ilości wit. D, więc mozna bez żadnych problemów podawać razem z tranem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.