Dodaj do ulubionych

do marian770

16.12.11, 21:18
Witaj. Zagądam na to forum od czasu do czasu i widzę, że masz wiedzę na temat suplementów i tym podobnych specyfików i jednocześnie pytam kim jesteś i czy możesz mi (mojemu dziecku)jakoś pomóc? Mój syn ma 7 lat i jest wczesniakiem i mówi tylko: mama, tata, baba, da, ja, ko ko,maja, brum brum. Stosowałam eye Q (ponad rok i po rocznej przerwie teraz do niego wróciłam), nootropil, olej lniany, gotu kola i inne i nic, żadnych postępów, mimo ciągłych ćwiczeń logopedycznych i innych terapii. Jestem załamana tą sytuacją, i nie wiem co mogę jeszcze mu podawać, jak pomóc, aby sie odblokował? może coś nam zaproponujesz?
Obserwuj wątek
      • marian770 Re: do marian770 17.12.11, 17:04
        ;-)

mój żywioł to moja praca ( od 18 lat ),

gdyby nie ASD u syna, nigdy bym nie zainteresował się tą tematyka.

wydaje się że wiele rodziców niepotrzebnie ogranicza się wyłącznie do terapii, wydaje im się że suplementy to takie niegroźne ( ale za to kosztowne ) placebo. podczas gdy tak naprawde wiele z nich, jest w gruncie rzeczy lekami i to skutecznymi. oczywiśce zdarza sie że to co jednemu służy , niekoniecznie może drugiemu. ale tak samo jest z lekami. jak nie pasuje, to się po prostu lek zmienia na inny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka