Dodaj do ulubionych

Syrop na grypę :/

29.12.15, 22:59
Witam, czy stosował ktoś syrop na grypę z Pelafenu? Grypa męczy mnie już od kilku dni, w aptece polecono mi ten syrop (www.pelafen.pl). Niestety syrop jest nie na moją kieszeń, dlatego też chciałabym wcześniej poznać Wasze opinie
Edytor zaawansowany
  • 15.03.16, 16:33
    Jest ok, używam go od czasu do czasu
  • 31.03.16, 23:27
    Dokładnie, pelafen jest chyba najlepszy na polskim rynku. - pelafen.pl/
  • 20.08.16, 18:56
    Może spróbuj z jakimś tańszym odpowiednikiem sambukolu np. sampelo
  • 13.12.16, 13:13
    Polecam syrop z cebuli. Po co się truć chemią, skoro można wyleczyć się czymś, w czym wiemy co jest.
  • 27.02.17, 08:47
    My dzieciom na grypę czy przeziębienie dajemy parę kropelek L52, super działa i jest bezpieczny co ważne. Nie rozkłada ich choróbsko i nie czują się tacy otępiali jak to przy infekcjach.
  • 05.03.17, 12:30
    Witam, polecam naturalne preparaty, a przy grypie najważniejsze jest by się wyleżeć, przyjmować dużo płynów i wspierać organizm odpowiednimi dawkami wit. C. Pomocny może być też preparat MALAVIT - niezbędny w każdej domowej apteczce
    Więcej o preparacie znajdziesz tutaj:)
    od-natury.pl/malavit-krople-koncentrat

Pozdrawiam
    Od Natury
  • 22.03.17, 09:33
    My kupujemy zawsze na www.aptekagemini.pl/lipomal-syrop-125g.html jedną butelkę Lipomalu, bo problemy z gardłem i gorączką są u nas co sezon.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.