Dodaj do ulubionych

Grypa żółte gardło i powiększony węzeł

IP: *.dynamic.caiway.nl 21.03.16, 09:15

Witam, umieszczam ten post ze względu na to ze mieszkam za granica i nie wiem czy z moimi objawami powinna iść do lekarza, czy może dam sobie radę domowymi sposobami. A mianowicie od czwartku zaczęła bolec mnie głowa, dostałam kataru. W sobotę powiększył mi się węzeł z prawej strony który czasami bolal, czułam ze mam zatkana prawa dziurkę nosa, której nie mogłam wydmuchać i cały czas "krecilo mnie" w nosie i oczach na kichanie. W niedziele głowa przestała mnie bolec i wieczorem dałam radę wydmuchać nos. Dzisiaj sprawdziłam sobie gardło i moj język i prawa strona gardła jest żółta. Wydaje mi się ze na prawym migdałku mam żółty nalot. Dodam jeszcze ze przez cały ten okres miałam obniżona temperaturę ciała (35C), a katar miał dziwna gęsta wydzieline koloru żółtego czasami podchodzącego pod pomarańczowy, i przy wydmuchiwaniu nosa leci mi trosZke krwi. Kaszlu nie mam, czuje się dobrze. Pomóżcie. Co myślicie powinnam iść do lekarza czy nie? Dodam jeszcze ze tutaj w hol lekarze noe przyjmują z błahych powodów.
Edytor zaawansowany
  • mraleksander 29.03.18, 13:12
    Trochę przypomina anginę, ale lepiej jednak takie objawy konsultować z lekarzem specjalistą. Często takie niewinne przypadki niestety konczą się większą infekcją.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.