Dodaj do ulubionych

lekarze,kolejki

06.02.17, 12:50
Każdy z Nas dobrze wie jak wygląda rejestracja oraz czas oczekiwanie do lekarzy specjalistów, ja również za każdym razem gdy zapisywałam córkę do lekarza słyszałam,np. termin za 2 mc, teraz gdy chce umówić się do lekarza wystarczy jeden telefon na infolinię i do 5 dni roboczych mam lekarza dla córki lub dla siebie. Serdecznie polecam pakiety medyczne firmy medpriv :)
Edytor zaawansowany
  • chanka_1990 31.01.18, 09:36
    medprivpakiety polecający pakiety medpriv - bardzo wiarygodne ;)
  • ewela_b225 21.10.18, 17:50
    Ja umawiam się na wizyty lekarskie na LekarzObok. To szybkie i proste, nie trzeba nigdzie wychodzić a konsultacja jest jeszcze tego samego dnia co rejestracja. Na dobrą sprawę wystarczy mieć internet i aplikację Skype Meetings App. Później o umówionej wcześniej godzinie połączyć się pod podanym na maila linkiem i gotowe;) Takim właśnie sposobem omijam kolejki;)
  • jamanka 05.12.18, 11:22
    Wiem, że lux med otwiera centra infekcyjne tylko w czasie sezonu grypowego, dostaje się tam pomoc doraźną w momencie kiedy oczekuje się na wizytę w trybie pilnym. Nie korzystałam ale takie rzeczy dobrze wiedzieć , że są .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.