Dodaj do ulubionych

Grypa u męża, a 8 dniowy noworodek

IP: *.hsd1.il.comcast.net 15.03.18, 22:25
Witam wszystkich ;) męża zaatakował grypa od 4 dni jest na antybiotyku, jutro ma wziasc ostatnia tabletkę. Mamy w domu 8 dniowego noworodka... do tej pory siedzimy w osobnych pokojach (izolatki). Moje pytanie brzmi jak długo jeszcze po wybraniu antybiotyku mąż nie moze się zbliżać do mnie i do dziecka, aby uniknąć zarażenia nas. Proszę o szybka odpowiedz, bo już wariuje... już prawie tydzien tak siedzimy nie wiem ile jeszcze wytrzymamy tak.
Edytor zaawansowany
  • sebazgolfa 28.03.18, 13:42
    Podobno już w trakcie choroby osoba chora nie zaraża, ale mnie się w to nie chce wierzyć, bo zarazki są nadal i nadal je roznosi. Może poczekajcie jeszcze tak jakieś 2 lub 3 dni po wybraniu antybiotyku. Zresztą sam mąż powinien określić jak się czuje, bo jeśli nadal wyczuwa osłabienie i chorobę to może lepiej niech nie podchodzi do dziecka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.