Dodaj do ulubionych

Specjalne miejsce dla pompona

05.10.04, 19:27
Proszę Cię bardzo, drogi pomponie, tutaj możesz pisac swoje listy, wiersze,
opowiadania, tworczosc rymowana lub nie, krotkie formy prozatorskie oraz
generalnie wszystko, co się w mrocznych tajnikach duszy twej subtelnej
narodzi.
Wątek powstal na specjalne zyczenie Wszystkich tych, ktorzy nie lubią
jarmarcznych figurek w Luwrze.

-------

nic nie jest tak proste, aby nie moglo byc niezrozumiane

----------
ewent.sory
Obserwuj wątek
    • lubie.pomponiki lew.rywin @ agorka.cośtam 05.10.04, 19:34
      Skarga na pracę operatorek i operatorów czata naszego powszedniego
      Pan Lew Rywin
      Proszę Pana
      - bo Mors to kiedyś mi powiedział, jak weszłam do pokoju: witaj droga pomponio,
      a normalnie to on mówi jak mnie widzi: sio i mnie to bardzo wtedy zdenerwowało
      - a kamila dała mi kiedyś gaciowy kolor i całe społeczeństwo czatowe śmiało się
      ze mnie, ale ja mam swoją godność i nie wyszłam z pokoju, tylko byłam ale
      milczałam i tylko runek był miły i mi wtedy przysłał swoje zdjęcie
      - a wojtek w poniedziałek nie powiedział do mnie nic, a we wtorek powiedział
      pomponio, a we środę powiedział pomponio:), a we czwartek w ogóle go nie było
      bo był z zenkiem i mnie to bardzo denerwuje
      - a senne marzenie wciąż mi wchodzi na priv bez pukania i robi :)))))))))))))))
      a ja nie wiem, o co chodzi
      - a orissa kiedyś powiedziała do mnie coś miłego i ja się wtedy przestraszyłam
      - a mag_ kiedyś powiedziała, że jak się nie uspokoję to mnie zbanuje, ale ja
      już i tak musiałam iść karmić koty, więc się zdenerwowałam, że nie dostnę
      jednak bana
      - a keczupos nie dał mi bana, kiedy go prosiłam, bo byłam już wtedy
      sześćdziesiątą godzinę na czacie tylko proponował mi takie potworne świństwa,
      że nie mogę nawet tego napisać i mnie to tak zestresowało, że musiałam zapalić
      - a gregorij jak wchodzi to mówi tylko re i mnie to potwornie denerwuje
      - a wonder_boy to kiedyś na privie mi proponował zamianę nicków i ja potem nie
      mogłam zasnąć w ogóle
      - a skancar1 mnie tym denerwuje że ma 1 w nicku a nie 17 bo ja tego nie
      rozumiem i mnie to denerwuje
      - a delfinek_wannowy jak wchodzi to mówi witam @ll----------> i mnie to
      denerwuje, że on nie mówi: witam wszystkie pomponiki
      - a misiekw to był tylko raz i powiedzial, że zaraz będzie restart serwera ale
      zamknął priva i ja nie mogłam go zapytać, czy czytał najnowszego Coetzee i mnie
      to potwornie zdnerwowało
      - a ahora to już rzadko teraz bywa i mnie to bardzo denerwuje
      - a mr.jedi dał mi kiedyś bana na cztery lata bo jeszcze wtedy miałam inny nick
      (wikary_świntuszek) i mnie to zabolało, że się dyskryminuje mniejszości
      - a dj kiedyś mi dokuczał i on nie wiedział, że to mi sprawia cierpienie
      duchowe, bo ja jestem bardzo delikatna i potem musiałam nawet coś zjeść tak się
      zestresowałam
      - a makabra to ja nie wiem, dlaczego ona ma taki nick i ja myślę, że to nie
      jest w porządku, żeby tak straszyć nowych takimi nickami
      - a krzykosia, roya i jacka_jacentego to nawet kiedyś widziałam, ale nie
      pamietam kiedy i mnie to okropnie denerwuje
      - a tobrze, tebe, realisty, pyzi i maria nigdy nie widziałam i to jest straszne
      - a do maas kiedyś napisałam maila, bo nie mogłam wejśc na forum i nie
      potrafiłam rozwiązać tego problemu, ale ona mi nie odpisała tylko przysłała
      szarlotkę

I ja Pana proszę Panie Rywinie, żeby Pan coś z tym zrobił, bo ja nie mogę się
      aż tak denerwować, bo jednak fajki są drogie. Ja mogę Pana skorumpować bardzo
      dużym słoikiem smalcu, bo nonstop dał mi przepis
      Dziękuję uprzejmie
      • ramon1 Re: lew.rywin @ agorka.cośtam 05.10.04, 20:21
        lubie.pomponiki napisał:

> Skarga na pracę operatorek i operatorów czata naszego powszedniego
        > Pan Lew Rywin
        > Proszę Pana
        > - bo Mors to kiedyś mi powiedział, jak weszłam do pokoju: witaj droga
        pomponio,
        >
        > a normalnie to on mówi jak mnie widzi: sio i mnie to bardzo wtedy zdenerwowało
        > - a kamila dała mi kiedyś gaciowy kolor i całe społeczeństwo czatowe śmiało
        się
        >
        > ze mnie, ale ja mam swoją godność i nie wyszłam z pokoju, tylko byłam ale
        > milczałam i tylko runek był miły i mi wtedy przysłał swoje zdjęcie
        > - a wojtek w poniedziałek nie powiedział do mnie nic, a we wtorek powiedział
        > pomponio, a we środę powiedział pomponio:), a we czwartek w ogóle go nie było
        > bo był z zenkiem i mnie to bardzo denerwuje
        > - a senne marzenie wciąż mi wchodzi na priv bez pukania i
        robi :)))))))))))))))
        >
        > a ja nie wiem, o co chodzi
        > - a orissa kiedyś powiedziała do mnie coś miłego i ja się wtedy przestraszyłam
        > - a mag_ kiedyś powiedziała, że jak się nie uspokoję to mnie zbanuje, ale ja
        > już i tak musiałam iść karmić koty, więc się zdenerwowałam, że nie dostnę
        > jednak bana
        > - a keczupos nie dał mi bana, kiedy go prosiłam, bo byłam już wtedy
        > sześćdziesiątą godzinę na czacie tylko proponował mi takie potworne świństwa,
        > że nie mogę nawet tego napisać i mnie to tak zestresowało, że musiałam zapalić
        > - a gregorij jak wchodzi to mówi tylko re i mnie to potwornie denerwuje
        > - a wonder_boy to kiedyś na privie mi proponował zamianę nicków i ja potem
        nie
        > mogłam zasnąć w ogóle
        > - a skancar1 mnie tym denerwuje że ma 1 w nicku a nie 17 bo ja tego nie
        > rozumiem i mnie to denerwuje
        > - a delfinek_wannowy jak wchodzi to mówi witam @ll----------> i mnie to
        > denerwuje, że on nie mówi: witam wszystkie pomponiki
        > - a misiekw to był tylko raz i powiedzial, że zaraz będzie restart serwera
        ale
        > zamknął priva i ja nie mogłam go zapytać, czy czytał najnowszego Coetzee i
        mnie
        >
        > to potwornie zdnerwowało
        > - a ahora to już rzadko teraz bywa i mnie to bardzo denerwuje
        > - a mr.jedi dał mi kiedyś bana na cztery lata bo jeszcze wtedy miałam inny
        nick
        >
        > (wikary_świntuszek) i mnie to zabolało, że się dyskryminuje mniejszości
        > - a dj kiedyś mi dokuczał i on nie wiedział, że to mi sprawia cierpienie
        > duchowe, bo ja jestem bardzo delikatna i potem musiałam nawet coś zjeść tak
        się
        >
        > zestresowałam
        > - a makabra to ja nie wiem, dlaczego ona ma taki nick i ja myślę, że to nie
        > jest w porządku, żeby tak straszyć nowych takimi nickami
        > - a krzykosia, roya i jacka_jacentego to nawet kiedyś widziałam, ale nie
        > pamietam kiedy i mnie to okropnie denerwuje
        > - a tobrze, tebe, realisty, pyzi i maria nigdy nie widziałam i to jest
        straszne
        > - a do maas kiedyś napisałam maila, bo nie mogłam wejśc na forum i nie
        > potrafiłam rozwiązać tego problemu, ale ona mi nie odpisała tylko przysłała
        > szarlotkę
        >
        > I ja Pana proszę Panie Rywinie, żeby Pan coś z tym zrobił, bo ja nie mogę się
        > aż tak denerwować, bo jednak fajki są drogie. Ja mogę Pana skorumpować bardzo
        > dużym słoikiem smalcu, bo nonstop dał mi przepis
        > Dziękuję uprzejmie

a dobrze Ci tak , że Cię wszystko i wszyscy wkurzaja, hihihi

to za moją krzywde, ( nawet niewiem co Ci zrobiłem )...

Kochajcie bliżniego. Ja nim jestem....
      • hippy_pottamus Re: Specjalne miejsce dla pompona 05.10.04, 23:14
        l3pp4 napisał:

> Siet, mówiłem, że zanim coś wyślesz, to napisz oflajn w notatniku tudzież we
        > Wordzie, przeczytaj na drugi dzień i dopiero (w razie czego) ślij.
        >
        > Iihaha.
        leppik - na drugi raz lepiej zmien pampersa przed, a nie w trakcie ;-) [czytania
        pompona rzecz jasna]

PiEs
        Panie Rywin,
        a pompon powiedziala do mnie dzisiaj "spij dobrze malenka" i mnie to tak
        strrasznie zdenerwowalo, ze az wyszlam z siebie i z czata
        i ja prosze, zeby vos z tym zrobic, bo to juz nie jest normalny czat, kurde!
        hipek
        • rena_gd Re: Specjalne miejsce dla pompona 05.10.04, 23:48
          hippy_pottamus napisała:

> a pompon powiedziala do mnie dzisiaj "spij dobrze malenka" i mnie to tak
          > strrasznie zdenerwowalo, ze az wyszlam z siebie i z czata

tak myślę i myślę, fakt to nie jest moja mocna strona, więc liczę na pomoc
          zainteresowanej: które z wypowiedzianych do cię przez pomponię słów najbardziej
          cię zdenerwowało? pytam wiedząc jaki przedział wzrostu reprezentujesz;))
        • lubie.pomponiki lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 06:01
          Pan Lew Rywin
          Proszę Pana
          - bo l3pp4 napisał Iihaha a zwykle pisze iihaha i ja się znowu zdenerwowałam
          - a hipek to nakłamał Panu, bo to nie ja do niej tak napisałam "spij dobrze
          malenka" tylko runek, a ja tylko runka zacytowałam i ja się tak zdenrwowałam,
          że w ogole nie mogę spać i prosze, zeby vos z tym zrobic, bo to juz nie jest
          normalny czat, kurde! hipek a ja teraz z tego niespania musze biegać z kotami
          po całym domu
          Dziękuję uprzejmie
        • l3pp4 Re: Specjalne miejsce dla pompona 06.10.04, 12:42
          hippy_pottamus napisała:

> l3pp4 napisał:
          >
          > > Siet, mówiłem, że zanim coś wyślesz, to napisz oflajn w notatniku tudzież
          > we
          > > Wordzie, przeczytaj na drugi dzień i dopiero (w razie czego) ślij.
          > >
          > > Iihaha.

> leppik - na drugi raz lepiej zmien pampersa przed, a nie
          > w trakcie ;-) [czytania pompona rzecz jasna]

To jest awykonalne.

Pzdrw
    • pazlotko Re: Specjalne miejsce dla pompona 05.10.04, 23:22
      double life of de-za-wu

> w Luwrze.
      > w mrocznych tajnikach
      lub nie
      > jarmarcznych figurek

> nie lubią
      lub
      , krotkie

lub nie,

> Proszę Cię
      > tutaj możesz
      > twej subtelnej
      > Proszę Cię bardzo,

pisac
      pisac

< generalnie wszystko,
      na specjalne zyczenie
      duszy twej subtelnej
      > narodzi.
      lub nie,
      proste,
      niezrozumiane
      > ewent.sory

> ewent.sory

• lubie.pomponiki lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 06:23
      Pan Lew Rywin
      Proszę Pana
      - a wojtek wczoraj wieczorem to powiedział, że on nie wie, po co czyta to forum
      a kamila powiedziała, że czyta wszystko, bo lubi wiedzieć; a wojtek potem
      jeszcze mowił o regulaminie, żeby może go umieścić na forum, ale potem
      powiedział, że pewnie nie zrozumieją, a kamila powiedziała, że w takim razie
      banować można za wszystko, a wojtek to jeszcze powiedział, że można podawać
      numer IP i ja znowu się zdenerwowałam, bo ja nie rozumiem, i ja Pana proszę o
      nie dawanie mi budyniu na deser dopóki nie zrozumiem tego
      - a Mors już nie robi strajku włoskiego, bo powiedział, że mam przerąbane i
      wylatuję i trzy razy zrobił do mnie sio :-) i ja już tego nie rozumiem,
      dlaczego on jest taki wybrany i ma nicka z duzej litery i mnie to potwornie
      denerwuje

Regulamin serwisu Czat Gazeta.pl
      1. Agora SA udostępnia swoim użytkownikom możliwość bezpłatnego użytkowania
      serwisu Czat Gazeta.pl w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różne
      tematy.
      2. Dostęp do serwisu Czat Gazeta.pl posiadają wszyscy użytkownicy publicznej
      sieci Internet. Ci z użytkowników, którzy założyli uprzednio konto w serwisie
      internetowym Gazeta.pl mogą używać na stronach Forum Gazeta.pl zarezerwowanych
      dla nich loginów.
      3. Użytkownik serwisu Czat Gazeta.pl udostępnia swoje wypowiedzi, opinie i
      komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Agora SA nie ponosi
      jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników w
      serwisie Czat Gazeta.pl.
      4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników serwisu Czat Gazeta.pl
      treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej,
      etnicznej, czy też propagujących przemoc.
      5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników serwisu Czat Gazeta.pl
      treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i
      naruszających zasady Netykiety.
      6. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników serwisu Czat
      Gazeta.pl przekazów reklamowych.
      7. Agora SA zastrzega sobie prawo do blokowania uczestnictwa w serwisie Czat
      Gazeta.pl w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia
      pkt. 4, 5 i 6 regulaminu. Czynności tych dokonują operatorzy serwisu Czat
      wyznaczeni przez Agora S.A. Agora S.A. może również przekazać pozostające w jej
      posiadaniu dane osób korzystających z serwisu Czat Gazeta.pl sądowi,
      prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby
      prowadzonych przez nie postępowań.
      8. Agora SA dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania
      serwisu Czat Gazeta.pl oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów
      dotyczących jego funkcjonowania.
      9. Agora SA zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron serwisu czat Gazeta.pl z
      treści serwisu Gazeta.pl bez podawania przyczyn takiego działania.
      10. Uczestnicy serwisu Czat poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na
      czacie wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w "Gazecie Wyborczej" oraz
      innych mediach wydawanych przez Agorę S.A.
      11. Uczestnicy serwisu Czat rozpoczynając korzystanie z tego serwisu przyjmują
      do wiadomości i akceptują zasady niniejszego Regulaminu oraz zgadzają się na
      to, aby numer IP ich komputera był widoczny dla operatorów serwisu Czat
      wyznaczonych przez Agora S.A.
      12. Regulamin niniejszy obowiązuje od 19.08.2004. Agora SA zastrzega sobie
      prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się
      obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Ja Pana spróbuję skorumpować teraz tą szarlotką od maas, bo ona (ta szarlotka)
      jest nawet dobra, ale moje koty tego nie chcą jeśc w ogóle i mnie to potwornie
      denerwuje
      Dziekuję uprzejmie
    • lubie.pomponiki lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 09:37
      Pan Lew Rywin
      Proszę Pana
      - a senne_marzenie zdradza tajemnice privu ogłaszając tu jak się ze mną wita i
      mnie to zabolało, bo nie zdradza się tajemnicy privu :)))))))))))
      - a ramon1 czuje się przeze mnie skrzywdzony to ja znowu proszę o zabranie mi
      podwieczorku, zresztą i tak nie lubię kisielu
      - a rena_gd zadaje hipkowi pytania osobiste i mnie to bardzo denerwuje
      - a pazlotko pisze do mnie w pionie i mnie to denerwuje bo ona najwyraźniej coś
      mi sugeruje
      - a cwi to wczoraj mi powiedział, że ja rozpoczęłam rewolucję ale się teraz
      wycofuję rakiem i mnie to denerwuje, że cwi wciąż nie pogłaskał żadnego kota

Dziękuję uprzejmie
    • lubie.pomponiki lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 10:39
      Pan Lew Rywin
      Prosze Pana
      - a pikuś chce opowiedzieć film na forum, ale nie wie dokładnie jaki i
      ewent.sory ale mnie to śmieszy

Teraz chcę Pana skorumpować balonikiem z jarmarku, może Pan go podarować np.
      lokaście
      Dziekuję uprzejmie
    • lubie.pomponiki lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 11:57
      Pan Lew Rywin
      Proszę Pana
      - a vera_bb to ona nie wierzy w ogóle, że ja czytam Musierowicz i mnie to
      bardzo denerwuje
      - a smok_telesfor nie myśli pozytywnie i mnie to trochę martwi ewent.sory
      - a palacz.zwlok śledził dzisiaj mojego priva z nonstopem i ja nie wiem jak to
      jest z tym smalcem i mnie to bardzo denerwuje
      - a binka napisała: "Psze pana: a pompi to mi na prwie mówi per Jolu i mnie to
      strasznie denerwuje, bo ja tu anonimowo jestem i to jest łamanie mojej tajemnicy
      i ide jesc z tego zdenerwowania" i mnie to potwornie denrwuje, że binka nie dba
      o linię

Proszę Pana ja teraz Pana skorumpuję tandetnym obrazkiem, który znalazłam na
      plazu pigallę

nonstop
    • mietowe_loczki Re: Specjalne miejsce dla pompona 06.10.04, 12:05
      Drogi Lew Rywin,
      Zwracam się z uprzejmą prośbą, że pompon do mnie zaczął mówić, co mnie okropnie
      denerwuje (co oczywiście było do przewidzenia). Pragnę również nadmienić, że
      niedopuszczalne jest, żeby Ona (ten pompon) wstawiała kropki jak chce i kiedy
      chce (patrz: ewent. sory) i niech Pan jej powie.

Peemes: propozycję korupcyjną można składać w batonikach pawełkach, wafelkach
      teatralnych i grześkach. Z wyrobów mięsnych preferuję karkówkę, befsztyk, z
      podrobów wątróbkę. Ewent. dziękuję.
    • lubie.pomponiki lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 12:17
      Pan Lew Rywin
      Proszę Pana
      - a via napisała że srebrny, dont pekaj, tamte sa, poszly ino na piwo za rog.
      twoj srebrny i mnie to martwi, że via za dużo pije i w dodatku za rogiem tylko
      mnie to potwornie denerwuje, że nie wiem, za którym rogiem i z kim ewent.sory

• same_zalety Re: lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 12:36
        Pani Lew
        Droga Pani
        proszę o przekazanię pąpie, że rozważam udanie się na przymusowy odwyk,
        zwłaszcza, że nie ona pierwsza zarzuca mi rzekomy pociąg do używek. Miło
        byłoby, gdyby w/w odwyk połączony był z odnową biologiczną w stylu SPA, ze
        szczególnym uwzględnieniem masażu prowadzonego przez przystojenego opalonego
        blondyna, najlepiej byłego pływaka oraz takimi kamieniami.

Mam panią w poważaniu
        • nonstop Re: lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 17:09
          Szan.P.LR

Stanowczo dementuję pogłoski, jakobym lobbował za zamknięciem granic przed
          importowanym smalcem. Nieprawdą jest, że rynek smalcu w III RP pozwala na 17mln
          $ opłaty wstępnej. Niestety, lokalne oraz domowe wyroby smalcownicze (nie
          wiadomo dlaczego nie objęte Monopolem Państwowym) podcinają skrzydła
          Producentów Smalcu na Wielką Skalę.
          Ale gdyby Sz.P.LR mógł coś zrobić z tym domowym wyrobem smalcu (np. dopisać
          gdzieś "lub smalec") pozostałbym szczerze zobowiązany.

P.S.
          Mółbym np. dożywotnio smarować smalcem wszystkie potrzebne SzP.L.R. zawiasy

z poważaniem
          J.Sokooska
          • lubie.pomponiki Re: lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 17:31
            Pan Lew Rywin
            Proszę Pana
            a ja znowu nie rozumię, co nonstop mówi, bo mię się google zepsuły i nie mam
            jak sprawdzić co to jest "lobbował", "importowanym", "Wielką Skalę", ale ja
            skorumpuję Morsa (podaruję mu kota bez opłaty wstępnej), żeby napisał
            didaskalia a w nich żeby było "lub truskawki" ale to może długo trwać i mnie to
            potwornie denerwuje
            A Pana teraz będę korumpować odpustowym gwizdkiem
            Dziękuję uprzejmie
    • lubie.pomponiki lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 16:09
      Pan Lew Rywin
      Proszę Pana
      - a pikus upominal sie o wykrzyknik w powitalnym "Pikusiu :))" a to nieprawda
      jest bo ja piszę pikusiu!:)) a nie Pikusiu!:)) i ja się znowu zdenerwowałam też
      tym że pikus boi się Riversa ("Rivers grozi mi smierciaaaaaaa P.") a
      rivers "jedynie zyczliwie ostrzega. Szczegolnie przed nieprzemyslanym
      zachowaniem :)) i nic nie jest tak proste, aby nie moglo byc niezrozumiane"
      więc ja Pana proszę, zeby Pan już zabrał chłopcom te łopatki, bo piasek sypie
      się i na mnie i mnie to potwornie denerwuje
      - a lokasta znowu nie wymyła dokladnie rąk bo napisała Panią Posiadłość a nie
      Panią Nieruchomość i mnie to zdenerwowało
      - a szpinak tutaj flirtuje z hipkiem (hipek napisała: leppik - na drugi raz
      lepiej zmien pampersa przed, a nie w trakcie ;-) [czytania pompona rzecz
      jasna]; L3pp4 napisał: To jest awykonalne. Pzdr) i mnie to strasznie denerwuje
      - a szamponek miał ze mną wymarzonego priva, ale powiedział, że ja czytam za
      duzo książek i mnie to potwornie zdenerwowało
      - a runek napisał, że jezeli chodzi o seriale ogladane na czacie - to modna
      jest "Moda Na Sukces" i mnie to bardzo zdenerwowało, bo ja nie mam telewizora i
      nie wiem, o czym runek w ogóle mówi
      - a funzzy napisał: chcialbys:))) wyspowiadaj sie raczej z tego, ze lzesz jak
      pies:) kiedy gregorij napisal: pukalem sie z kami, na czacie i mnie to
      potwornie denerwuje że funzzy zazdrości gregowi
      - a ahora była dziś w nocy na czacie i wszystkich pomalowała, nawet takiego
      nicka "bażant z disnejlendu" a on opowiadał jak się robi zupę-krem z borowików
      i ja nie wiem, skąd ahora wiedziała, że to jest nonstop, bo go pomalowała na
      żółto i ja się potwornie zdenerwowałam, że ona w ten sposób wszystkim pokazuje
      IP pana nona
      - a via nie czytała nawet Gogola i mnie się zrobiło smutno i poproszę Pana o
      jeszcze jedną porcję truskawek z bitą śmietaną na podwieczorek

Dziękuję uprzejmie
      • hippy_pottamus Re: lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 16:37
        Panie R.,
        a lubie.pomponiki to napisała: „a szpinak tutaj flirtuje z hipkiem (hipek
        napisała: leppik - na drugi raz lepiej zmien pampersa przed, a nie w trakcie ;-
        ) [czytania pompona rzecz jasna]; L3pp4 napisał: To jest awykonalne. Pzdr) i
        mnie to strasznie denerwuje” i mnie to strasznie zdenerwowalo, bo zaden szpinak
        ze mna nie flirtuje, ani nawet zlamana marchewka i ja sie tylko wrzodow
        nabawiam od tego braku zieleniny w zyciu, psze Pana
        a potem jeszcze ten sam pompon napisala, że „a szamponek miał ze mną
        wymarzonego priva, ale powiedział, że ja czytam za duzo książek i mnie to
        potwornie zdenerwowało” i mnie to zdenerwowalo podwojnie, bo po A/, psze Pana,
        nie mam pojecia kto to jest szamponek, a po B/, psze Pana to nareszcie wiem
        dlaczego do mnie nikt nie wlazi na priwa i sie wogle o nic nie pyta, poniewaz
        ja albowiem przeciwnie do pompona niejakiego zapewne nie czytuje takich na ”k”
        a wogle to, pompon, po co ci te truskawki jak ich koty nie jedzą?
        hipek
        • lubie.pomponiki Re: lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 17:13
          hippy_pottamus napisała:
          Panie R.,
          a lubie.pomponiki to napisała: „a szpinak tutaj flirtuje z hipkiem (hipek
          napisała: leppik - na drugi raz lepiej zmien pampersa przed, a nie w trakcie ;-)
          czytania pompona rzecz jasna]; L3pp4 napisał: To jest awykonalne. Pzdr) i mnie
          to strasznie denerwuje” i mnie to strasznie zdenerwowalo, bo zaden szpinak ze
          mna nie flirtuje, ani nawet zlamana marchewka i ja sie tylko wrzodow nabawiam
          od tego braku zieleniny w zyciu, psze Pana a potem jeszcze ten sam pompon
          napisala, że „a szamponek miał ze mną wymarzonego priva, ale powiedział, że ja
          czytam za duzo książek i mnie to potwornie zdenerwowało” i mnie to zdenerwowalo
          podwojnie, bo po A/, psze Pana, nie mam pojecia kto to jest szamponek, a po B/,
          psze Pana to nareszcie wiem dlaczego do mnie nikt nie wlazi na priwa i sie
          wogle o nic nie pyta, poniewaz ja albowiem przeciwnie do pompona niejakiego
          zapewne nie czytuje takich na R21;k” a wogle to, pompon, po co ci te truskawki
          jak ich koty nie jedzą? hipek

Panie Rywin Proszę Pana
          - a hipek to Pana teraz oszukuje potwornie i mnie to potwornie zdenerwowało, bo
          hipek nie czyta książek, bo ona chce się przypodobać szpinakowi, bo ten burak
          to on mówi, że od ksionżków to siem tylko oczy psujom siet, a jeszcze też to
          nie jest prawda, co już mnie strasznie denerwuje, że żaden z hipkiem nie
          flirtuje, bo runek zawiózł osobiście hipkowi cały wór marchewek i nawet
          zostawił jej swój uśmiech i powiedział: śpij smacznie maleńka, a ja to wiem, bo
          mi to wszystko właśnie leper opowiadał, bo on ich podgląda cały czas i mnie
          Proszę Pana wyprowadzają z równowagi te wszystkie potwarze od hipka a truskawki
          właśnie jedzą moje koty, bo hipek to się nawet na kotach nie zna i dlatego
          nigdy nie pozna szamponka a jeszcze to mnie denerwuje, że hipek oszukuje, bo ma
          zawsze zamknięty priv i nawet ja nie mogę z nią porozmawiać o Jungu
          pompon
      • viia Re: lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 17:49
        sz.pani R
        Prosze panią
        via owszę nie czytała gogla, ale za to miała niezepsute gugle i wyczytała tam,
        że nie traci wiele,wręcz trąciło to prowokacją, bo powinniśmy przeczytać jak
        najwięcej takich księżek, prawda, Pani Rywin? Pani na pewno pzreczytała je.ołje!
        W każdym razie na najbliżesze wakacje, które pewnie pbędzie miał za 10 lat albo
        jeszcze później pewnie weźmie na jacht gogla. można jej wpłynąć tak
        A pani pływa?
        Z szacunkiem
        e.hoo
      • annuszka lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 20:04
        a mnie to znow zdenerwowalo ze niejaki papieros wszedl mi na priv i zarzucil,ze
        nie na temat napisalam posta a przeciez on byl na temat,chorerajasny gwint no i
        sie zdenerwowalam i z tego zdenerwowania to juz o przecinkach calkiem
        zapomnialam i wogle i piwo nastepne musialam zamowic bo mi grozilo wyrzucenie z
        sieci to znaczy internetu i sie zdenerwowlam bardzo okropnie imusze to jakos
        odreagowac i czy ktos nz jakies lekarstwo na stres ale pilnie.
        Prosze o odpowiedz i powazam.
        • annuszka Re: lew.rywin @ agorka.cośtam 06.10.04, 20:09

i jeszcze uprzejmie donosze ze zdenerwowal mnie ale nie strasznie tylko w
          miare niejaki runek ktory na ogole mnie zapytal a przeciez umi wejsc na priv
          chyba czy to ja mu wyslalam zdjecie z odslonietym brzuchem w miare ladnym a
          przeciez wiadomo ze to nie mogl byc moj brzuch no bo nie bylam wtedy nad morzem
          no i nie znam przeciez adrsu rubnka rzeby mu wyslac to zdjecie prawda?

no to zdenrwowalam i poszlam po nastepne emememsy ale nawet one juz nie pomagaja
          (no chyba ze w miare)

ni i czy da sie zerwac z czatem i z forum ale tak w miare bezbolesnie i jesli
          ktos wie to prosze o odpowiedz ale pilnie to w zamian wysle zdjecie gdyby ktos
          chcial
    • nonstop Smalec CD 06.10.04, 17:22
      Szan.P.LR (w miejscu odosobnienia)

Przez drobne niedopatrzenie zapomniałem poinformować, iż rozprzestrzenianie się
      przepisów na zupę borowikową także podcina Gałąź na Której Siedzi Przemysł
      Smalcowniczy.
      Borowiki albowiem należy wyłącznie smażyć na Smalcu!
      Przecież także Naukowcy Amerykańscy już dziś myślą o zastąpieniu ropy naftowej
      smalcem!
      W ten to prosty sposób wyeliminuje się konkurencję krajów arabskich, gdzie jak
      wiadomo występuje naturalna awersja do smalcu.

kreślę się jak zwykle krzyżykiem
      #
      J.Sokooska
      (dziękuję za uwagę)
      • lubie.pomponiki Re: Smalec CD 06.10.04, 17:43
        Pan Lew Rywin
        Proszę Pana
        ja bardzo proszę wziąć stąd ten cholerny smalec bo mnie on potwornie denerwuje
        bo ja jem tylko jogurt naturalny sztuk raz dziennie w małym kubku plastikowym a
        nonstop to niech mnie nie straszy Naukowcami Amerykańskimi bo mnie to potwornie
        denerwuje że znowu tu się szerzy jakieś antypatie albo coś odwrotnego a jeszcze
        i to mnie denerwuje, że moje koty na sam zapach smalcu zaczynają chorować na
        zapalenie spojówek a nonstop to ma psa a nie kota i on się nie zna w ogóle i
        mnie to bardzo denerwuje i ja poproszę na kolację dać mnie jeden ząbek czosnku

Dziękuję uprzejmie
        • nonstop Re: Smalec CD 06.10.04, 17:49
          Że pozolę się nie zgodzić (niezdenerwować?) z Sz. Przedmówcą.
          Jogurt to Wyrzut k'nam Zgniłego Zachodu, jak sama nazwa wskazuje ma w się
          kultury bakterii zgnilizny.
          A kubki plan-stikowe?
          To dopiero szkoda naturalna dla Czystości naszej Polskości!
          Zaś smalec przechowujemy w Naturalnie Ekologicznych Glinianych Faskach (vel
          Wazkach).

P.S.
          Czy Sz.P.LR jest zainteresowany odebraniem mojego smalcu w ilościach hurtowych?

Nieśmiały.Producent
    • nonstop Smalec, a Sprawa Polska 06.10.04, 17:36
      Dziś kolejny wykład o Wyższości Smalcu nad importowaną olivą extra virgine.

primo:smalec pochodzi z Naszych Rodzimych Świnek, czy ktoś próbował w prasie
      wycisnąć ze słoninki odrobinę smalcu? Nie! To niemożliwe. Należy dokonać wielu
      zajmujących kuchennie czynności.
      secundo: posmarowane smalcem włosy wyglądają jak nażelowane, a przecież smalec
      jest znacznie tańszy od żelu.
      tertio: przy produkcji smalcu powstają jakże smaczne skwarki, zaspokajając
      potrzeby kaloryczne organizmu.
      quarto: smalec jest naszą Tradycją i basta!
      quinto: smalec w eleganckim naczyniu (np. kryształowej wazce made by Stronie
      Śląskie) mógłby być hitem exportowym do sklepów na Champs-Elysee

etc etc etc

i to by było na tyle
      (a teraz Drogie Dzieci pocałujcie...)

:-))))
    • annuszka a mnie bardzo zdenerwowalo,bo... 06.10.04, 19:31
      ...kaszanka.w.aerozolu napisała:

> Proszę Cię bardzo, drogi pomponie, tutaj możesz pisac swoje listy, wiersze,
      > opowiadania, tworczosc rymowana lub nie, krotkie formy prozatorskie oraz
      > generalnie wszystko, co się w mrocznych tajnikach duszy twej subtelnej
      > narodzi.
      >

To juz pompon nie bedzie mogl pisac do mnie,na moj adres?Hę?
      No bo nie wiem i strasznie to mnie denerwuje
          • lubie.pomponiki nonstopek @ gazetka.jakaśtam 10.10.04, 08:23
            Drogi, czcigodny, nieutrudzony nonstopku :))
            Za Twój zapał w krzwieniu wiedzy wśród maluczkich czata naszego powszedniego
            ("moda na snobizm" to tautologia, jakby... :-) non)
            ("A nie bylo to czasem w Murzasichlu? W 1946? :-) nonstop:)))))
            + milion podobnych w treści i formie cennych, oryginalnych tudzież odkrywczych
            wpisów na foczu/moczu pragnę Ci podarować najcenniejszy odpustowy obrazek:

sshhee_17_z_mmaalleennssttffffeemm_sshhee_na_ręku

twoja kaszana

• she_5 PieS 10.10.04, 10:59
                licytujac - non, sluze autentyczna archiwalna fotografia pt. "pomponija_52"

--
                does she or doesn't she? yes, she does :)
                • funzzy Re: PieS 10.10.04, 15:27
                  She mila, w ktorym Who is who to przeczytalas? Bo nie wierze, ze te informacje
                  zaczerpnelas np. z jakiegos priva...
    • lubie.pomponiki Przychodzi Rywin do Pazlotka 08.10.04, 09:07
      Pani Pazlotko
      Proszę Panią

Pierwsza część mojej propozycji jest zaszyfrowana z przyczyn oczywistych
      [......................................................................]
      Teraz będzie biznesowo:
      Pani mi daje 17 milionów ton smalcu na CD a ja gwarantuję Pani wpis "lub
      pazlotko"
      Pozdrawiam krótkim żołnierskim: "kaszanka rzondzi"
    • lubie.pomponiki lew.rywin @ agorka.cośtam 10.10.04, 14:45
      Pan Lew Rywin
      Proszę Pana
      - a wczoraj to fifi mnie spytała czy slodzik to jest ginekolog i ja się wtedy
      zdenerwowałam, że może ja się znowu na czymś nie znam i jak jest napisane
      slodzik to ja ja czytam wtedy: cukier krzepi a nie jakieś takie
      - a smok wciąż nie myśli poztywnie (w marcu przy ognisku moze byc zimno...) i
      ja Pana proszę o jakieś niebieskie tabletki dla smoka
      - a gumek83 to on cały czas pracuje, świątek, piątek i w niedzielę i ja mu
      zazdroszczę tego i ja się wstydzę, że takie brzydkie mam uczucia dla gumek83 i
      ja teraz pójdę do kąta na pół godziny
      - a pikus!:)) wciąż dokucza riversowi (Taa, znamy to..."Nieznani
      sprawcy", "wypadek przy czyszczeniu broni", itp. itd. :)) Pikus) ale tak tylko
      trochę mu dokucza to może pikus!:)) postoi ze mną w kącie a łopatkę to proszę
      już mu oddać proszę Pana
      - a feministka0.75 napisala:"Gdzie ostatnio zbieral chyzoprazy? Czy pobil
      feministyczny rekord betonowania? Z ktorego sloiczka bral ostatnio pesto....
      Czy cos w tym stylu, a niewatpliwie gosc zmyje sie nietlumaczac, ze ma duzo
      pracy :)))" a nonstop jej odpisał: "primo: znam tylko chRyzoprazy (chyba, ze
      chodzi o jakies chmyzo-plazy); secundo: ostatnio piece stawiam, jakem zdun,
      wiec stracilem kontakt z rekordami w betonowaniu (szczególnie kobiecym);
      tertio: z tego co zwykle :) non.est.discipulus.super.magistrum hyhy" i ja się
      przestraszyłam, bo ja nie rozumiem jak to jest, że taki prawdziwy mężczyzna Pan
      Nonstopus Wielgus flirtuje z feministką0.75 i ja poproszę o odebranie mi mojej
      gumowej kaczuszki dopóki ja tego nie zrozumię
      - a odchudzona.venus.zmilo to ona zaczepia kaszanke.w.aerozolu ale tak
      nieładnie to robi (Masz cos przeciwko figurkom w Luwrze,kaszanka?He?) i ja się
      wstydzę z tę zmilo bo ona nadużywa anoreksji i dlatego jest taka agresywna
      - a tabuu nakrzyczała na mnie jak ja powiedziałam co lubię robić, że
      najbardziej lubie przelamywac tabu; to ona tak krzyknęła: przepraszam Pomponiku
      cooo lubisz robic ?? cooo?? to ja już będę pisać poprawnie tabuu i proszę mi
      nie zabierać dziś owsianki bo ja muszę jednak czasem coś zjeść

Dziekuję uprzejmie
      Ja Pana skorumpuję teraz czymś wzmacnijącym bo Pan ostatnio źle wygląda
      "ikre posiadam" she_17
      • hippy_pottamus Re: lew.rywin @ agorka.cośtam 10.10.04, 14:53
        > Dziekuję uprzejmie
        > Ja Pana skorumpuję teraz czymś wzmacnijącym bo Pan ostatnio źle wygląda
        > "ikre posiadam" she_17
        qrde, ja przeczytalam wlasnie ze pompon korumpuje kawiorem [cyt.: ”ikre
        posiadam”] i mnie to strasznie zdenerwowalo, bo ja bym chciala zeby mnie ktus
        skorumpowal kawiorem [najlepiej astrachanskim], a tu nawet biszkopcika nie kcom
        dac, psze pana
        chlip
    • lubie.pomponiki Hipek @ gazetka.jakaśtam 12.10.04, 11:45
      11 października 2004
      Hipku!
      Dziś Pan Rywin poszedł kupować kapustę dla naszego przedszkola do Publicznego
      Kiosku Ogólnospożywczego (trzeba narobić dużo kiszeniny, bo ona ma duzo
      witamin a dzieci muszą), ale tam jest duża kolejka, bo ludzie robią zapasy na
      zimę, więc nie wiadomo kiedy Pan Rywin wróci i ja Go zastępuję.
      Nazywam się Jolanta Kwasek, proszę do mnie mówić Pani Jolusiu.
      Na samym wstępie muszę Ci powiedzieć Hipku, że kocham wszystkie dzieci.
      Jednak ponieważ podjęłam się pomagać tym, które tego potrzebują najbardziej to
      niestety niestety czasem muszę być sroga. Tak będzie teraz.
      Hipku!
      Co to za słowa są: "los sie cieszy jak psotnik, gdy podstawi noge, z kim
      moglabym - nie chce, z kim chcialam - nie moge??" Bardzo brzydko! Mój mąż Olo
      nauczył mnie pozytywnego myślenia, więc i ja Ci to przekażę, ale czuje że długa
      i ciężka praca mnie czeka. Jednak ja sie nie poddam nigdy, mam mocna wiarę w
      swoja misję. Kiedyś udzielił mi audiencji Największy Polak Wszechczasów i od
      tego czasu moja wiara jest niezłomna.
      Już zauważyłam, że ciągnie Cię Hipku do osób nieodpowiednich dla Ciebie, np. do
      lepika vel szpinaka, a jest to chłopiec przecież niegrzeczny, jak on się odnosi
      do innych dziewczynek? "beata777 napisala: czy moze mi ktos powiedziec dlaczego
      nie dziala czat? a szpinak na to: Bo baLtzer0vV1cz.worm zaatakowal serwer
      gazeta.pl". Także chłopcom potrafi dokuczać ten burok: "O drugiej w nocy to sie
      spi a nie wymandrza - wtedy sprawnosc nizsza jezd". Powiedz Hipku, czy to jest
      ładnie? Szpinak potrafi być też jeszcze bardziej niegrzeczny: "Specjalnie dla
      pąpy (wpierdól gratis): tiny.pl/d54 http://tiny.pl/d54> ;)". Olo zawsze jest
      grzeczny, nawet jak naduzyje i zawsze wie, z kim należy. Musisz niestety
      niestety Hipku iść teraz postać chwilkę w kącie.
      Hipku, od dziś zabraniam Ci siadać przy jednym stoliczku obok szpinaka. (Olo
      siada z każdym, ale on ma Wielkie Serce).
      Także inny chłopiec, pikus!:)), który Ci się podoba ("no i jak tu nie kochac
      pikusia okropecznie? :-))) hipek_milosnik [tez]") i z którym lubisz układać
      puzzle nie bardzo mi się podoba, bo on czasami ogląda takie filmy nie bardzo
      ładne (powiem Ci w zaufaniu Hipku, że już wezwałam rodziców pikusia!:)) na
      szczerą rozmowę).
      Tak więc Hipku od dziś będziesz się bawić tylko z Runkiem. Ten chłopiec jest
      grzeczny, jest miły dla innych, spójrz Hipku, jak On ładnie mówi do dziewczynki
      linka_ma: "Widze,ze jestes odporna na negatywny odbior spoleczny. Podoba mi sie
      ta cecha.Przeciez nie robimy nic zlego :). To tylko filmy. Dla mnie sa zncznie
      ciekawsze niz jakies reality show, czy James Bond. Ciesze sie, ze znalazlem
      bratnia dusze. usmiechnij sie teraz :) dziekuje". (I nieważne, że Runek bawi
      się z linka_ma w doktora, każde normalne dziecko to robi). Mój mąż Olo też się
      kiedyś w to bawił, dzięki temu jest teraz wspaniałym, bezpośrednim człowiekiem,
      zero hipokryzji. Bardzo go za to szanuje.
      I jeszcze kilka uwag Hipku: bardzo mi się nie podoba to, że tak łatwo się
      denerwujesz: "a co viadomo? i ewent. dlaczego, oraz komu? bo ja nie wiem, i
      mnie to znowu denerwuje na swieta noc, no!"; "czy pompon moglby sprecyzowac
      rodzaj ogorka, bo ja pije kawe Turek i nie wiem, i mnie to strasznie denerwuje,
      z rana hipek". Musisz niestety niestety Hipku iść teraz postać chwilkę w kącie.
      Także nie podoba mi się to, że używasz słów brzydkich: "qrde, pompon,
      wiedzialam, ze niejednego swira mamy wspólnego ;-)))))) bucha! hipek". Takie
      ładne dziewczynki jak Ty nie powinny tak brzydko mowić.
      Także i to mi się nie podoba, że masz skłonności do nieuzasadnionej
      melancholii: "qrde, ja przeczytalam wlasnie ze pompon korumpuje kawiorem
      [cyt.: ”ikre posiadam”] i mnie to strasznie zdenerwowalo, bo ja bym chciala
      zeby mnie ktus skorumpowal kawiorem [najlepiej astrachanskim], a tu nawet
      biszkopcika nie kcom dac, psze pana chlip"; "ja mam, specjalne miejsce przy
      oknie w kaciku zapomnienia ;)".
      Hipku, od dziś będziesz miała specjalne miejsce obok Runka w najjaśniejszym
      kąciku. Jestem przekonana, że będzie Wam tam dobrze, bo Runek się zna.
      Będę Was obserwować.
      A teraz poczytajcie sobie wierszyk, który podarowała naszemu przedszkolu
      zlota.11. Będziecie czytać sobie nawzajem z Runkiem, ale cichutko.

"Byl czarny czarny las
      a w tym czarnym, czarnym lesie
      stal czarny, czarny dom
      a w tym czarnym, czarnym domu
      byl ciemny, ciemny pokój
      a w tym ciemnym, ciemnym pokoju
      stal czarny, czarny stól
      a na tym czarnym, czarnym stole
      byla czarna, czarna skrzynia
      a w tej czarnej, czarnej skrzyni
      byla

biala kulka".

Pani Jolusia.
      • maggy Rywin {Lew}@ gazetka.jakaśtam 12.10.04, 13:54
        Panie Rywin!
        jak już pan przestał stać w kolejce po akcje PKO i kapustę, to zrób pan coś z
        tym pomponem,który mnie denerwuje regularnie. Ostatnio to on się, Panie Rywin,
        podszył nawet pod znaną filantropkę Jolantę K. i pod jej szyldem próboweał
        przemycać idee szkodliwe społecznie. A zresztą, Panie R., niechby se i
        przemycał, bo to mnie jeszcze tak bardzo nie denerwuje, ale ten pompon jak się
        spiknie z niejaką kaszanką, to zaczynają razem mnie wychowywać, a ja mam to w
        nosie Panie Rywin, takie wychowywanie, bo ja się już czuję dorosła, a nawet i
        przerośnięta jak na wychowywanie przez jakies pompony zwłaszcza. Więc ja bardzo
        prosze, Panie R., żeby Pan napomniał niejakiego pompona, a jak trzeba to i
        przekupił go kaszanką [może być nawet w aerozolu podobno] żeby on [ten pompon]
        nie wciskał mi idei szkodliwych zachowawczo, a tym bardziej żeby mi nie
        wybierał z kim ja się mam bawić, bo ja pszę Pana bardzo lubię szpinaka i
        pikusia też lubię i z nim razem pucle z reszt glukozowych układać nawet, a
        grzeczni chłopcy są nudni, psze Pana, i Pan najlepiej o tym wie, bo Pan na
        pewno był wystarczająco niegrzeczny w swoim czasie; a im grzeczniejsi tym
        nudniejsi, a ja psze Pana to lubie jak sie coś dzieje, może być nawet aferka
        jakaś, nie szkodzi.
        Więc ja jeszcze raz proszę żeby zatemperowac tego pompona, a jakby co mogę
        służyć temperówką
        z poważaniem
        hipek B.
    • kaszanka.w.aerozolu pani.jolusia @ agorka.cośtam 13.10.04, 14:11
      Pani Jolusiu

Proszę Pani

- a ja nie wiem, dlaczego ten pomponik tak cały czas się denerwuje, tu są
      przecież w naszym przedszkolu takie fajne chłopaki
      - smok_telesfor, który wreszcie zaczął myśleć pozytywnie: "czyż ten wątek nie
      powinien pojawić się w forum o rowerach?"
      - runek bardzo ładny, który śpiewa po deserze dla wszystkich piosenkę: "wszyscy
      jestesmy w miare smieszni :)"
      - i są jeszcze inne chłopaki, ale ja się w jednym z nich zakochałam, to nie
      będę głośno mówić, bo się wstydzę

Dziękuję uprzejmie
      • hippy_pottamus Re: a co mi tam 18.10.04, 12:55
        lubie.pomponiki napisała:

> bądźcie wszyscy dobrej myśli
        > niech wam wszystkim coś się przyśni
        > bądźcie weseli jak przy niedzieli

no i Panie R., co ja mam mysleć nad takim niesolidnym zmienianiem konwencji
        wątku? no qrde, jak mnie to z poniedziałku denerwuje, no! bo psze Pana takie
        pompony to powinny pisać jakoś złośliwiej albo co, a one tu każą być dobrej
        myśli [cyt.] i być wesołym; jedyny porządny postulat tych pomponów psze Pana,
        to ten żeby spać; no ale ile można spać Panie R.?!
        PiEs
        i ja poproszę, żeby mnie nie wywalać z neta odcinaniem dopływu prądu w łykend,
        bo mnie to chyba jeszcze bardziej denerwuje niż te pompony; zwłaszcza jak mam
        niedokończoną robotę i nijak się do niej zabrać bez prądu. W związku z tym
        poproszę żeby mi przysłać jakieś akumulatory albo generator; tylko żeby nie na
        ropę, bo ta drożeje i drożeje;
        sienkujem
        hipek
          • hippy_pottamus pompony@ gazetka.jakaśtam 18.10.04, 13:56
            ale ja wcale nie prosiłam się o batoniki, których i tak jeść nie mogę z powodu
            diety, która mnie bardzo denerwuje, a mój komputer i tak nie chodzi na cuker
            tylko na prund; więc nonstop może dostać całego batonika, bo mi nie zależy;
            ja postuluję ten generator jednak, to w razie czego możnaby na nim pędzić
            bimber czy cuś
            hipek
            • kaszanka.w.aerozolu hipek @ gazetka.jakaśtam 18.10.04, 16:10
              hippy_pottamus napisała:
              ale ja wcale nie prosiłam się o batoniki, których i tak jeść nie mogę z powodu
              diety, która mnie bardzo denerwuje, a mój komputer i tak nie chodzi na cuker
              tylko na prund; więc nonstop może dostać całego batonika, bo mi nie zależy; ja
              postuluję ten generator jednak, to w razie czego możnaby na nim pędzić bimber
              czy cuś > hipek

Hipku, dość tego!!
              Za karę będziesz cały tydzień układać z funzzym klocki (drzewniane)

:)))))
              --------

ewent.sory
              • hippy_pottamus Re: pompony@ gazetka.jakaśtam 18.10.04, 16:34
                ja barzo pszepszam, ale nie bede z funzzym ukladac klockow [drzewnianych]
                poniewaz albowiem on ma lapki w papuciach i pomponami strąca te klocki co mnie
                denerwuje [nie bardzo ale jednak];
                a gdzie generator? albo bimber?
                ;-)
                hipek
                • lubie.pomponiki hipek @ gazetka.jakaśtam 18.10.04, 16:48
                  hippy_pottamus napisała:
                  ja barzo pszepszam, ale nie bede z funzzym ukladac klockow [drzewnianych]
                  poniewaz albowiem on ma lapki w papuciach i pomponami strąca te klocki co mnie
                  denerwuje [nie bardzo ale jednak]; a gdzie generator? albo bimber? ;-) > hipek

Hipku!!
                  Zjedz już ten batonik, funzzy ma paputki, owszem, ale ma też ładniutki krawacik
                  i teczuszkę, a w niej "Misia" i kanapeczki z pietruszeczką i skończ już z tym
                  pijaństwem do jasnej cholery Hipku!

-------
                  ewent.sory

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka