02.02.18, 22:29
Drodzy bywalcy kawiarenki_gazety. W miniony poniedzialek zrezygnowalam z funkcji operatora w tym pokoju. Chce podziekowac Lidzie, Ewie i Marcinowi za powierzenie mi tej funkcji, jak i za wspolprace, ale rowniez Wam, ktorym "szelest moich skrzydel" byl milym dodatkiem do czatowych spotkan i rozmow, oraz tym, ktorym tenze "szelest" przeszkadzal. Zycze, abyscie podobnie jak ja (od zalozenia czatu w 2001), chetnie wracali do tego pokoju, nawiazywali nowe znajomosci i konytnuowali te wczesniej zawarte, pozdrawiam serdecznie, zachowujac w zyczliwej pamieci. W.A.S.
Edytor zaawansowany
  • letny 09.02.18, 01:28
    Aniol brakuje Ciebie jak diabli w tym pokoju.
  • letny 09.02.18, 03:59
    http://polfan.pl/img/woda.gif
  • wasz.aniol.stroz 09.02.18, 05:41
    Letny, i mnie brakuje spotkan z Toba, tamze. A co do wodki to moze da sie cos zrobic, jakis maly zlocik? Pozdrawiam.
  • letny 09.02.18, 14:20
    wiesz co, mi sie wydaje ze powinnas wrocic, zupelnie powaznie napisuje teraz, a jezeli ktos bedzie zwracal uwage jak pisac i o czym myslec podczas pisania zdan, to wyklepiemy mu miche, bo mi tez juz sie nie chce czytac farmazonow czatowej niemoty zachowujacej sie jak kobieta bez uplawow przez dwa miesiace, normalnie Krzys w stu milowym lesie psujacy zabawe zwierzaczkom, podejscie moralisty cholera jego mat. i nic tylko zaspiewac... od kad Ciebie brak, trace dobry smak, blagam Aniol wroooooc...
  • lew_ 14.02.18, 06:44
    Aniol nie znam cie wcale,pisze bo jeszcze 7 lat temu ocdzinnie tam siedzialem,szczerze mowiac wytarmosilbym cie :) Nie wracaj tam,szkoda Twoich nervow na uposledzonych umyslwo:)Mysle ze rybka do dzis tamm siedzi:) Co mnie dziwi:Ta padlina Marcienke jeszcze zyje?:)
  • wichrowe_wzgorza 14.02.18, 21:02
    Lew, jak było w więzieniu? opowiedz;)

--
    Człowiek jest gotów zostać bogiem, a zamiast tego często okazuje się bałwanem ;)
  • lew_ 15.02.18, 21:15
    Czesc rybciu ukochana ma jedyna:) Milo cie wspominam,jedyna osobe z czatu.Wyobraz sobie ze nigdy nie siedzialem,mozesz sprawdzic ile w tych latach ,od kiedy mnie na czacie nie ma,pisalem na forach:) Widzisz rybciu,doszlo do tego ze Kanalia o wdziecznym niku Marcienke ,blokowal mi IP,,odezwac sie nie moglem bo zaraz byl wylot,na krotko pomogl CYBERGHOST ale nie moglem pisac,bo mmnie poznawal.Do tego dowody "sympati" ze strony blaszanego bebenka:) Wiec pewnego dnia,siedzialem na klawiatura i nie moglem tam wejsc.To byl koniec.Poddalem sie,,po raz pierwszy w moim zyciu.Pewnie 6-7 lat temu to bylo.Jak mam byc szczery ,bylem zalezny od tego czatu ,,po czesci i od Ceibie ,tak samo jak inni sa zalezni od alkoholu.Wiec w pewnym sensie powinienm byc blaszakowi wdzieczny ze mnie zablokowala:) Bo moje zycie bylo prawie w rozsypce z powodu czatu. POtem,po kkilku latach wchodzilem moze 3 -4 razy,szukalem Cie i znalazlem.Rozmawialismy krotko ze soba,ale cos chyba podejrzewals:) Wiec dalemm spokoj:) Mysle ze powinnas znac prawde.To zreszta juz i tak nie ma znaczenia bo przeszlosci nie zmienisz.Darzylem Cie ..czyms wiecej niz sympatia,,ale mialem wtedy zona i syna.Ok,napisz ze jestem klamca i oszustem,i bedziesz miec racje.Takze moj wiek podalem inny,jestem starszy od Ciebie.Wybacz jesli m,ozesz,caly czas myslalem ze cos sie zmieni.Ze wtedy powiem ci prawde.Rezta byla prawda,mam swoja firme i dwa koty:) Nawet juz nie pamietam czy wyslalem ci foto:) Mam nadzieje ze wygladasz dobrze ,tak jak 17 lat temu ,jak na Ciebie wpadlem na czacie :) I ze ci dobrze idzie:) Nie wiem czy to pprzeczytasz,moze kiedys....ale dzis byl dzien szczerosci:) Nie konca,ale tak okolo 75 % ,przepraszam za wszystko,za przykrosci ktre ci wyrzadzilem.Nawet pisalem na maila do Ciebie,ale chyba nie doszlo:)
  • wichrowe_wzgorza 18.02.18, 22:33
    i kto tu jest upośledzony umysłowo?

--
    Człowiek jest gotów zostać bogiem, a zamiast tego często okazuje się bałwanem ;)
  • lew_ 19.02.18, 06:40
    No Ty:) Choc nie wiem dlaczego to napisalas w moim kierunku:) Sugerujac ze siedzialem:) Ale poo czesci masz racje:) Siedzenie tyle lat pomiedzy swirami ,jak Marienek nie wplywa dobrze na psychike:) I mozna to porownac do wieznienia:)Dlatego jestem szc zesliwy ze sie z tego zakletego kregu wyrwalem,Tobie radze to samo:) Ale zawsze jeszcze mozesz zostac moja:) Teraz jestem naprawde wolny ,syn z domu,Twoj penie tez:) Moglibysmy sie fantastycznie ruchac do konca naszych dni:) Zaloze sie ze masz bardzo mieciutki tylek:)
  • lew_ 19.02.18, 12:15
    I ta rybke na pagorku Venus:) Jak widzisz nie zapomnialem:)
  • lida_1 19.02.18, 13:39
    Jestes zalosny Lew,ale zawsze takim byles.....
  • lew_ 19.02.18, 16:44
    Zalosni jestescie WY siedzacy od prawie 20 lat na czacie pomiedzy uposledzionymi umyslowo,owszemm ja tez bylem taki,ale w pore sie opamietalem,,co do innych:Umra na czacie,to wszystko.Jak sie nie ma zycie w realu to ma sie go na czacie:) Ta kreatura o niku marcienk ,umrze przy kompie i znajda go po roku
  • syntherius 22.02.18, 18:45
    Taki L.O.S. lew_ , Twój
    www.youtube.com/watch?v=7AJbfemuGEY
    ----
    może dłużej niż po roku?

--
    --'--
  • wichrowe_wzgorza 22.02.18, 22:27
    Lidziu, wiadomo, że zawsze tak było:))

--
  • lew_ 23.02.18, 05:07
    Rybciu naprawde tak mysliszt?:) Rozczulasz mnie nawet po tylu latach:)
  • wichrowe_wzgorza 24.02.18, 23:21
    Lewciu, nie chcą cię już na innych forach, że tu przyszedłeś rozrabiać? :) Poznali się na tobie, jak nic!

--
  • lew_ 25.02.18, 09:25
    Rybciu,wiec zagladam na to forum tu co pol roku,teraz czesciej, z ciekawosci:) Co do innych forach,Automoto i forum kobiety i zwierzeta (mam teraz dwa koty ) pyskuje jak zawsze:) I wyklocam sie ,taka moja natura:) Ciebie nie zapomnialem,na czat nigdy bym juz nie wrocil,bylo ,minelo,tobylo jak ciag nakotykowy:)Mam nadzieje ze Tobie dobrze idzie,ze juz babcia jestes:)
  • runek 30.03.18, 20:21

Powalające:) Podał fałszywe dane i cały czas miał nadzieję,że coś się zmieni ( fałszywe dane staną się prawdziwe ?????)

--
    uśmiechnij się teraz :) dziękuję

--
    uśmiechnij się teraz :) dziękuję
  • lew_ 31.03.18, 20:14
    Runek ,moherowy berecie,Ty zyjesz?? Tezwy jestes?? Ludzie ,czasy i okolicznosci sie zmieniaja,jasne?:)
  • edi54 12.05.18, 07:24
    Witaj Lewku , zyjesz ....i to moj oddech czyni lżejszym ...bo sie na powaznie o Ciebie martwilem ....Pozdrawiam.Twoj "stary pierdoła " czesciej teraz bywa na interii.pl - w pokoiku po 60 tce ....Artemida sie ucieszy , ze Jestes....odwiedziłem Ja i Jej Męża w polowie kwietnia ...wspominalismy Cie "łobuzie" .
  • edi54 12.05.18, 06:20
    Witaj Aniele Stróżu ...łatwiej mi sie rozstawać z ludźmi niz z Aniołami ...ale widocznie ten Anioł został " wyznaczony" do innej"posługi" ...żal , że nas opuszcza ...dobrze chociaż , ze mój Dobry Anioł Stróż mnie nie porzuca ...pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka