Dodaj do ulubionych

Darmowe rozmowy po UK w Ovivomobile

08.07.13, 09:43
Brzmi to jak jakas sciema, ale nia nie jest :)

Chcialbym polecic cos osoba lubiacym malo albo nic nie placic za swojego prepaida. Jak dotad korzystalem z GiffGaff myslac, ze nie ma nic lepszego.. a jednak jest.

Wirtualny operator OVIVO www.ovivomobile.com dzialajacy po sieci Vodafone, jesli o nim jeszcze nie wiecie to warto zapoznac sie z ich oferta. Wystarczy zaopatrzyc sie w karte sim na ich stronie (koszt 15GBP - cała kwota zasili stan waszego konta na karcie) no i po aktywacji wybrac pakiet Freedom. Co daje Freedom? 150 minut na dowolne nr do UK 250 sms, oraz
500MB na internet. Pakiet odnawia sie automatycznie co miesiac, a jesli wykorzystacie minuty, sms, czy MB z pakietu przed data odnowienia, za rozmowy, sms, czy MB placicie ze stanu swojego konta na karcie.

Generalnie - jesli ktos jest w stanie utrzymac sie w limitach planu freedom, bedzie kazdego miesiaca mial swoja komorke za free ;)

Jedynym minusem w tym planie jest to, ze przed uzyciem internetu w telefonie poprzez przegladarke, pojawi sie reklama, wyswietlajaca sie przez 5 sekund. Po tym czasie, albo klikamy w reklame albo przycisk polaczenia z netem i po bolu.. W praktyce wyglada to tak: www.youtube.com/watch?v=Lrjf3ujLffQ

Reklam nie dostajecie przez sms, ani w zaden inny sposob, nie wyswietlaja sie takze przy sprawdzeniu np poczty w aplikacji gmail czy jakiejkolwiek innej korzystajacej z pakietow. Reklama pojawia sie tylko i wylacznie przy pierwszym uruchomieniu przegladarki.

Używam tego od 3ech miesiecy i jestem zadowolony z tego, ze trzeci miesiac z rzedu nic nie place za swoja komorke :) a na koncie nadal mam 18GBP (za przeniesienie numeru do nich dostajecie 3GBP)

--
Skytrip.pl - Tanie loty z UK
Edytor zaawansowany
  • andryszczyk_p 01.11.13, 10:32
    jest taka opcja www.alenumer.pl , dzwonisz ze swojej komorki za granice za darmo, oczywiscie do wybranych krajów, łączysz sie przez specjalny numer 2222 8 2040, odsluchujesz komunikat i wstukujesz numer docelowy. generalnie nic skomplikowanego wejdz sobie na ichs tronke, poczytaj. ja korzystam juz od prawie 2 mcy, i jestem zadowolony, dzwonis zz polski calkowicie za darmo,
  • Gość: Wszedzie SPAM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.13, 11:07
    SPAMER andryszczyj

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka