Dodaj do ulubionych

samotność w Uk 50+

12.06.16, 15:13
czy w Uk mozna spotkać ludzi po 50-tce na poziomie nie myślących o piciu i siedzeniu w czterech ścianach. Czy można tu spotkać kogoś kto żyje normalnie - nie myśli o każdym wydanym funcie. Ja jeszcze takich Polaków nie spotkałam - może tutaj jest ktoś kto żyje normalnie chodzi do sklepu i nie patrzy na ceny, wyjeżdża na wycieczki, wczasy chodzi do kina czy teatru i jest samotny jak ja. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • krystyna2662 21.06.16, 23:34
    Jestem w Anglii od niedawna i mam podobne spostrzeżenia.
  • Gość: makawa IP: *.bb.sky.com 22.07.16, 21:39
    Też mam ten problem, mieszkam w Uk bez rodziny i nie udało mi się nawiązać kontaktów ze swoimi rówieśnikami z którymi mogłabym wyjść na kawę czy wycieczkę. Brakuje mi tego. Pozdrawiam.
  • robinsonova 24.07.16, 19:21
    Pozdrawiam:) zglaszam sie:)
  • robinsonova 24.07.16, 19:20
    Hej a gdzie mieszkasz? Ja nie umoem
    Zyc bez ksiazek wystaw i podrozy. Moze sie spotkamy?
  • Gość: makawa IP: *.bb.sky.com 25.07.16, 23:13
    Witam, mieszkam w południowo zachodniej części Anglii, w małym miasteczku niedaleko Exeter. Bardzo ładne okolice na wycieczki. Chętnie się wybiorę na wspólną wycieczkę jeśli też jesteś z tej okolicy.
  • zbyszko07 21.08.16, 15:18
    Witam,
    Ja lubię podróże i muzykę.Mieszkam w East Midlands.
    Może ktoś chętny na wyjazd indywidualny do Tajlandii,Kambodży,Birmy w terminie04-17.10.2016 ?
    Konkretna ofeta bez podtekstów.
    Pozdrawiam,
    Zbyszek 55l.
  • ucho03 05.09.16, 10:09
    To po co tam siedzicie jak wam smutno ?
    szczury jedne teraz im smutno bo co bo deszcz pada ? polaczkowo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.