Dodaj do ulubionych

Sprawa sądowa w Polsce podkarpacie- adwokat jaki

01.07.16, 08:42
Mam pytanie czy polecacie jakiegoś adwokata, żeby was reprezentował w POlsce gdy mieszkacie w Anglii. Najlepiej w podkarpacia bo pochodzę z o okolic Rzeszowa.
Edytor zaawansowany
  • diana_1234 01.07.16, 12:17
    Czesc , moge z czystym sumieniem polecic radce prawnego pana Artura Maziarz. Przyjmuje na 3 maja tam kolo sushi. Bardzo profesjonalny i strasznie mi pomogl bo bylam w uk a wszystko zalatwialam przez niego . Wszystkie listy sąd wysyłał do niego a on skanował i wysyłał mi do anglii. Wszystko super i szybko wreszcie korespondencja dochodziła do mnie. U mnie chodzilo o alimenty od bylego partnera. Pozdrawiam
    Diana
  • diana_1234 01.07.16, 19:29
    Chodzi mi o ulice 3- go maja w Rzeszowie. Mam nadzieje ze pomoglam. Diana
  • ortpol 07.07.16, 01:37
    Radoslaw Fron - ma kancelarie w Rzeszowie i Krakowie, polecam.

781 933 188,

--
    Pozdrawiam serdecznie

O.
    Wylatujesz na wakacje? Bądź niezależny - wypożycz sobie samochód. Taniej nie znajdziesz! Sprawdź ceny i zarezerwuj już dziś!
  • koralik2019 29.01.19, 13:57
    Ja z mojego doświadczenia polecam mecenasa Krzysztofa Kopciucha, świetne doradztwo i wnikliwość w sprawę. Od pierwszego spotkania czuć że sprawę oddaje się w ręce specjalisty. Polecam szczerze.
    kopciuch.com.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.