• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • 10.12.04, 17:16
      Czy ktoś może podać nr telefonu lub jaki-kolwiek adres do dr Raka??? Będę
      bardzo wdzięczna...
    • A dla mnie najlepszym lekarzem jest doktor Wojewodzki - chodze do niego od x
      lat i jestem zadowolona. Kompetentny, mily, delikatny.
    • CYTAT

Warszawa s. Elźbieta Woźna i dr Witkowska
      Autor: iwonaku
      Data: 16.12.2004 13:10 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
      Szukam dobrej PANI ginekolog. Najlepiej starszej, cierpliwej. Chętnie
      siostry. Znalazłam w postach, że polecacie te dwie z tematu. Czy ktoś inny
      może potwierdzić ? lub podać mi jakieś inne nazwiska ? Z góry serdecznie
      dziękuję i pozdrawiam.

• A co mozecie powiedziec o dr Rogiewiczu?Pracuje w szpitalu bielanskim,w
      Damianie.Przyjmuje tez w Komorowie.
    • Witam
      Mam pytanko, czy ktoś zna Witolda Osóbkę-Morawskiego? Wiem, że jest jednym z
      najlepszych ultrasonologów w Warszawie. Moje pytanie dotyczy jednak jego jako
      ginekologa, niekoniecznie tylko do diagnostyki usg czy prowadzenia ciąży.
    • 20.12.04, 22:28
      Witam,

Poszukuję dobrego, sprawdzonego ginekologa z Bródna lub okolic. Czy możecie coś
      polecić?

Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi...

Pozdrawiam,
      K.
    • 22.12.04, 15:59
      Dr. Katarzyna Skórzewska w Warszawie na Karowej, naprawdę polecam.
      • Czy znacie lekarza ktory potrafi zdiagnozowac chorobe gdy bola jajniki i
        wyleczyc?
      • 12.01.05, 14:56
        Mam pytanie: czy któraś z Was słyszała może coś o dr.Józefie Jefimiku?
        Przyjmuje gdzieś na Pradze. Pilnie poszukuję jakiegoś dobrego specjalisty ktoś
        mi go polecił, ale może któraś z Was była kiedyś u dr Jefimika na wizycie? Jak
        wrażenia, kompetencje itd. Dzięki
        • Bylam u tego Pana dra. Przyjmuje u nas na Brodnie, w lecznicy na ul. Łojewskiej,
          Jest b. milym czlowiekiem (wiek ok 55 lat), siwy, z wasami. Wydaje sie b.
          kompetentny, podaje telefon w razie czego.
          Zglosilam sie do niego z b silna grzybica, przepisal mi kilka roznych lekarstw
          (inna p. dr powiedizla, ze potrakowal mnie bardzo szeroko, jezeli chodzi o
          jednorazowa game lekow)Ale jako jedyny przepisal leki takze mojemu mezowi!
          Ogolnie ocenbiajac go bylam b. zadowolona. On jest b. dokladny i (niestety)lub
          stety wszystko tlumaczy i powtarza kilka razy, zapisuje wszystko - wyszykowal mi
          wtedy dluga rozpiske jak co i kiedy brac, bez tego bym sie pogubila.
          podaje do niego namiary: na wizytowce jest adres (chyba tam przyjmuje): Kamienna
          3m30 - przy 11 Listopada. zapisy telefoniczne 818 59 65 , kom: 0501 093 502
          Jeydnym minusem sa ... jego bardzo drzace dlonie, co doprowadzalo mnie do szalu
          przy badaniu, tym bardziej ze trwalo dluzej niz u innych lekarzy. Bada bardzo
          dokladnie, ale to i dobrze.
          No wiec, chyba moge go polecic smile)
    • Dziewczyny,
      ponieważ od stycznia będę mieszkać w Warszawie i zamierzam rodzić na Karowej
      (jestem w 25t.c.), czy możecie mi napisać, kogo stamtąd mogłybyście polecić???
      Jestem pod kontrolą usg dr Dangel z tamtejszej pracowni (nasza córeczka zmarła
      w lutym tego roku z powodu wrodzonej wady serca), dlatego chciałabym się już
      trzymać Karowej. Tymczasem mam wizytę-"państwową" u dr Czaplickiej (chyba nic
      nie przekręciłam)-czy wiecie coś na jej temat???
      Bardzo proszę o odpowiedź...
      Marta
    • Najlepsza- przyjmuje na Żelaznej,
      ginekolog-położnik- pani Ela to doskonały wybór.
    • CYTAT

Warszawa- Żelazna
      Autor: martyna122
      Data: 30.12.2004 18:04 + dodaj do ulubionych wątków

--------------------------------------------------------------------------------
      Dr Elżbieta Muszyńska- profesjonalna, przesymaptyczna, odpowiada na każde
      (nawet głupie) pytanie

• Wspaniala lekarz!Przemila,sympatyczna i fachowiec pierwsza klasa.Mialam trzy
        poronienia,zawsze w 5 tygodniu ciazy.Lekarze rozkladali rece.Pani doktor
        zaopiekowala sie mna i jestem w 14 tygodniu,ciaza rozwija sie prawidlowo i
        wszystko jest na dobrej drodze.Naprawde polecam!
    • CYTAT

dr Dutkiewicz - Praga Południe
      Autor: sobiech1
      Data: 30.12.2004 14:13 + dodaj do ulubionych wątków

Dr przyjmuje w przychodni na ul. Abrahama. Polecam gorąco. Nie dosyć, że jest
      to doskonały specjalisto, to w dodatku potrafi także rozmawiać z pacjentką,
      nie unika odpowiedzi na trudne pytania. Chodzi sie do niego z przyjemnością.

• Nie mogłam sobie odmówić, żeby też napisać coś o dr Dutkiewiczu, bo uważam, że
        trzeba pisać o tych lekarzach, którzy są Dobrzy (przez Wielkie D). Muszę
        przyznać, że nigdy w życiu nie stresowałam sie u niego przed wizytą, moje dwie
        córeczki urodziły się piękne i zdrowe także dzięki jego zaleceniom i opiece w
        czasie ciąży. Z autopsji takze wiem, że dba o zdrowie swoich pacjentek i
        dołączam sie do mojej przedmówczyni - gorąco polecam wizytę u niego.
    • przyjmuje we Włochach w prywatnym gabinecie. Może ktoś ją zna i powie mi pare
      słó o niej..?
      • Przyjmuje też 2 x w tygodniu w Lecznicy Plus w Ursusie na Plutonu Torpedy 26.
        tel 668 48 53.
        Wizyta kosztuje 60 zł. Obowiązuje kolejność wg przyjścia. Pani doktor bardzo
        często się spóźnia. Nawet ponad 30 min co jest dość denerwujace.
        Chodziłam do niej przez póltora roku. Bada piersi (ale nie na każdej wizycie
        tylko 1 x w roku) , jest delikatna. Raczej mało mówi ale odpowiada na zadane
        pytania. Nie miałam żadnych problemów więc trudno mi ja oceniać, niemniej przed
        ciąża postanowiłam zmienić ją na innego lekarza. Narazie wciąz szukam.

• Pani dr przyjmuje również w Medicoverze. Nie polecam, chodziłam do
        niej ponad rok - niewiele wyjaśnia, o wszystko musiałam sie
        dopytywać, tylko raz mnie przebadała na pierszej wizycie.
        Zrezygnowałam z niej po tym jak nie chciała mnie przebadać, pomimo
        że podejrzewałam u siebie zapalenie, a przed ciążą nie chciała mi
        wypisać skierowania na toksoplazmozę, bo nie widziała sensu, żeby je
        robić przed zajściem w ciąże. Ogólnie robi wrażenie osoby
        niezainteresowanej pacjentką.
    • Dziewczyny! Czy któraś z Was miała przykrość/przyjemność z dr. Pawłem Kubikiem
      przyjmuje w IMiDzie i przywatnie na Jana Pawła? Proszę napiszcie o nim słowo -
      nie znalazłam go w Archiwum
      --
      smile Majaq
    • Super ginekolog w szpitalu św. Zofii, polecam serdecznie wszystkim kobietom !!
      Wspaniale opiekuje się swoimi pacjentkami.
      • hm a jak sie do niej ew. zapisac i w jakich godzinkach przyjmuje??!!
        • w Warszawie przyjmuje na ul. Łuckiej 18 lokal 1802tel 654 24 64 lub w
          Pruszkowie na ul. B.Prusa 12 lokal 46 tel 730 23 92.
      • doktor Mazur jest genialna, świetna i opiekuńcza, wtedy, kiedy potrzeba zgani -
        np mnie za złą dietę podczas ciąży - dostałam potwornej anemii. Teraz mam
        mwyniki sprsed ciąży a moja Olcia dobrze rozwija się w brzuszku i ma teraz 23
        tyg.
        POLECAM!!! i pozdrawiam,
        Kasia i Ola (jeszcze w brzuszku, ale jak wyjdzie na świat sama podziękuje Pani
        Doktor)
    • Polecam gina z Żelaznej dra Sławka Warzęchowskiego. Kiedyś przyjmował w
      Dantexie a teraz prowadzi prywatna praktykę przy Żytniej 16/50. O ile mam
      dobrze zanotowane to telefon jest 608 384 218.

Pozdrawiam
      Madzior
      • Byłam u niej tylko 1 raz, ale sprawiała wrażenie osoby kompetentnej, kiedy
        opowiedziałam jej o swoich dolegliwościach od razu dała mi skierowanie na
        badania hormonów i cytologię. Ale gdzieś na forum wyczytałam o niej niezbyt
        pozytywne opinie. Może któraś z Was potrafi powiedzieć coś więcej?
        • asia.1976 napisała:

> Byłam u niej tylko 1 raz, ale sprawiała wrażenie osoby kompetentnej, kiedy
          > opowiedziałam jej o swoich dolegliwościach od razu dała mi skierowanie na
          > badania hormonów i cytologię. Ale gdzieś na forum wyczytałam o niej niezbyt
          > pozytywne opinie. Może któraś z Was potrafi powiedzieć coś więcej?

chodzilam do niej przez rok.niedelikatna(zawsze mnie bolalo)czasem nieprzyjemna-
          potem okazalo sie ze chodzac do niej -wyhodowalam duza nadzerke i miesniaka.ale
          jesli chodzi o badania to jak bardzo poprosisz dostaniesz skierowanie. nie
          wroce do niej na pewno.
          • u dr Bielasik bylam dwa razy (pierwszy i ostatni)rok temu. na pierwszej wizycie
            zbadala mnie i zrobila cytologie. po badaniu stwierdzila ze mam torbiel na
            jajniku, ten jajnik w ogole nie pracuje i z pewnoscia nie bede mogla miec
            dzieci (to bylo zwykle badanie ginekologiczne). nie dala mi skierowania na usg!
            ( chociaz stwierdzila torbiel) wiec sie upomnialam. powiedziala, ze jak chce
            zrobic to zebym poszla do recepcji, zaplacila 80 zl to mi zrobia!!!
            cytologie zrobila mi tak niedelikatnie, ze zalalam sie krwia i jak wstawalam z
            fotela to kapnelo troche na podloge. powiedziala:"ale mi tu pani nabrudzila".
            Jak poprosilam o jakas wkladke to powiedziala, zebym poszla do pielegniarki to
            kawalek waty dostane.po tak zrobionej cytologii zrobila mi sie nadzerka.

i jeszcze kilka slow o dr. Gadomskiej ze Starynkiewicza, u ktorej tez mialam
            watpliwa przyjemnosc byc 3 lata temu. poszlam do niej bo uslyszalam, ze to taki
            fachowiec, a poszlam dlatego, ze spoznial mi sie okres. bylam 100% pewna, ze
            nie jestem w ciazy. po badaniu stwierdzila, ze jestem w ciazy, mowie, ze nie
            jestem, bo to nie mozliwe, powiedziala, zebym nie byla madrzejsza od niej bo to
            ona jest lekarzem, wiec mowie, ze to niemozliwe, bo nie wspolzylam, ona na to,
            ze moze nie pamietam, a moze bylam pod wplywem alkoholu i , ze jak zachcialo
            sie przyjemnosci to teraz trzeba ponoscic tego konsekwencje i pytanie:" a co?
            moze pani usunie bo ciaza pani nie na reke? na dyskoteki nie bedzie mozna
            chodzic?". wstalam, trzasnelam drzwiami i wyszlam. ogolnie potraktowala mnie
            jak trzynastoletnia panienke (wtedy mialam 22 lata), ktora chciala sprawdzic
            jak to jest z facetem w lozku i wpadla
      • Podpisuję się obiema rękami. Dr Warzęchowski jest super.

Nikki
      • też go polecam!!! Staram się o dziecko od kilku miesięcy. On mnie uspokoił,
        zlecił badania, przypisał odpowiednie leki. I powiedział: jak będzie mieć Pani
        jakieś pytania, proszę dzwonić. Nie wyciąga kasy, jak moja była ginekolog. Jest
        super!!!
      • A tutaj Forum ciąża doktor
        Warzęchowski udziela porad online smile
      • też polecam.
        po przejściach z różnymi niefajnymi panami - chyba wreszcie trafiłam do kogoś godnego zaufania

--
        jessenia
        czy na pewno chcesz?
        • Rewelacja - nigdy wczesniej nie miałam tak doskonałego ginekologa, a potrafie
          byc ( wiem to ) namolna.Z gabinetu na Zytniej wychodzę zawsze uskrzydlona.
          Szczerze polecam.
    • Dr Rogiewicz jest super lekarzem. Przyjmuje prywatnie w Komorowie, ul. Brzozowa
      75c. Tel. 501099769, 759-19-08. Wizyta kosztuje 80 zł. Lekarz wspaniały, na
      miejscu robi USG, cytologie i wszystkie inne badania. Mam o nim jak najlepsze
      zdanie. Pracuje w Szpitalu Bielańskim. Warunki w szpitalu są w miare znośne,
      ale najważniejsze jest to, że lekarz jest przy tobie i atmosfera jest super.
      Pozdrawiam
      • Jestem po pierwszej wizycie u dr Rogiewicza i tez jestem bardzo zadowolona.
        Zasmucila mnie tylko cena wizyty - widocznie niezle skoczyla od stycznia bo ja
        place za kazda 200zl, ale trudno, ta jedna wizyta dala mi tyle spokoju i
        optymizmu ze jakas przelkne ta kase. Jestem teraz w ciazy i na pierwszej
        wizycie w tej cenie mialam zrobione zwykle badanie ginekologiczne, pobrana
        cytologie, usg dopochwowe i usg przez powloke brzuszna z nieoczekiwanie dla
        mnie i meza nagrana plyta z obydwu usg. Wiec pelen zakres uslug w tej kwocie -
        mysle ze warto. Lekarz jest baaaardzo delikatny i konkretny. Na druga wizyte
        ide 19, wierze ze mile wrazenie bedzie trwalo smile Tez chce aby prowadzil mnie do
        porodu wlacznie, takze wypada szpital bielanski.
        --
        <a
        href= "tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20726;128/st/20060110/dt/7/k/512
        d/preg.png">Dzidziulek</a>
      • ja bylam wczoraj na wizycie u dr Rogiewicza. Jak dla mnie jest super! Bardzo
        miły, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, na miejscu wszelkie badania i
        USG (nagrywa na plyte). podczas wizyty u niego ma sie wrazenie, ze pacjentka
        jest dla niego najwazniejsza!
        dr Rogiewicz pracowal kiedys w Lodzi (ja tez pochodze z tego miasta) i dzieki
        niemu moja siostra urodzila zdrowego synka. Mały był okręcony pępowiną, ktora
        byla bardzo krotka, po badaniu KTG dr Rogiewicz od razu chcial zrobic cesarke
        ale jakis profesor i inni lekarze stwierdzili, ze niech kobieta rodzi
        naturalnie i rodzila....tylko ze synek by sie je udusil podczas porodu! dr
        Rogiewicz go uratowł!!!! Ten lekarz ma poprostu niesamowite wyczucie!
      • Jestem po pierwszej wizycie u dr Rogiewicza i podobnie oceniam jego osobę -
        jest konkretny a przy tym delikatny. Na obecną chwilę wizyta u niego kosztuje
        200 pln. Kwota mnie troche zaskoczyła ale uważam, że warto. Jeszcze w tym
        tygodniu czeka mnie zabieg w Szpitalu Bielańskim i jesli ta wizyta potwierdzi
        moją ocenę to ja tu zostaję.
        pzdr
    • Cześć.Też chciałabym polecić super lekarza.Ginekolog-położnik-endokrynolog-
      ultrasonolog.Pracuje w Szpitalu Bielańskim.Gabinet ma na mokotowie.tel.kom.0-
      601-260-320. Jest bardzo miły,delikatny,spokojny,rzeczowy.Udziela informacji
      bardzo wyczerpująco.Można z Nim porozmawiać o wszystkim bez skrępowania.Na
      wizycie poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje.Mam 33 lata, 8-letną
      córcię..i byłam juz u kilku lekarzy, ale żaden,moim zdaniem,nie może się równać
      z Dr.Dariuszem.
    • 12.01.05, 20:52
      czy ktoś wie gdzie aktualnie przyjmuje ten lekarz?
    • Miłe Panie poszukuje informacji czy w Medicover można założyć sobie wkładke
      Mirena, czy któraś może polecić specjaliste od tego, bo ja jak dotąd trafiłam
      na same baby które odradzają założenie wkładki tylko dlatego, że w życiu tego
      nie robiły. I czy robią to w ramach abonamentu?
      dzięki
      Kasia
    • Jestem pod ogromnym wrazeniem jego wiedzy, ale również osobowości.. Pierwszy
      ginekolog któremu całkowicie ufam, który nie zbywa moich pytań, który potrafi
      inteligentnie zażartować ale też rzeczowo odnieść się do problemów.. Żałuje
      tylko że yak późno do niego trafilam..
      Jest Zastępcaą Kierownika d/s Nauki Kliniki Położnictwa i Ginekologii Instytutu
      Matki i Dziecka, prywatnie przyjmuje na Jana Pawła II 35 lok. 44.
      Naprawdę wyjątkowy człowiek....
    • Super babka! To dopiero ona stwierdziła u mnie PCOS. A przez ponad 8 lat
      leczyłam się nie wiem na co...
    • co o nim powiecie?
    • Doktor Tomasz Zając!!!! i tylko On.
      Delikatne ręce, takt, kultura, full informacja. Skierował mnie do szpitala i tam do mnie zaglądał! Odpowiada na każde pytania. Doskonale wyposażony gabinet. Póki nie zmienie miasta, nie zmienię ginekologa.
    • Młody, nie zrutynizowany, bardzo cierpliwy, Fachowiec, z poczuciem humoru,
      ludzką życzliwością. W dodatku przystojny bardzo, co oprócz powyższych zalet,
      czyni z niego lekarza godnego poleceniasmile Jestem w 15 tygodniu ciąży
      z "przygodami" w postaci: krwiaka podkosmówkowego i polipa na szyjce macicy, z
      czego wynikła konieczność leżenia w szpitalu pod okiem dr Boruckiego.
      Przeleżałam, poobserwowałam innych lekarzy i w zasadzie dopiero na tle innych
      potwierdziło się moje uwielbienie dla dr Boruckiego. Leżałyśmy na sali we
      cztery, tylko ja znałam wcześniej dra, ale po tygodniu wspólnych obserwacji (z
      lekka tylko podsycanych moimi uwielbieńczymi komentarzami) pozostałe dziewczyny
      do niego właśnie się przeniosły z prowadzeniem swoich ciąż. Przyjmuje prywatnie
      (niestety) w SEPTIMA - MED (Warszawa - Bemowo) ul. Wrocławska 21 (wizyta z usg
      140 zł), a poza tym w szpitalu MSWiA na Wołoskiej. Nie słyszałam jeszcze ani
      jednego złego zdania o drze BORUCKIMsmile
      • zgadzam sie!! to swietny lekarz. Biore tabletki i po pierwszej wizycie u innego
        lekarza nie wiedzialam nic o badaniach kontrolnych. przypadkowo trafilam na dr.
        Boruckiego,ktory od razu mnie skrzyczal smile i pogonil na badania. teraz chodze
        tylko do niego. jest faktycznie sympatyczny .... i przystojny wink
    • 24.01.05, 12:57
      a ja po roznych doswiadczeniach z ginekologami bardzo polecam p. dr Małgorzate
      Onoszko - Kowalską, przyjmuje mi. in w swietej Zofii. poczatkowo na dystans, bo
      nie jest z tych co zartują i sie spoufalaja, ale przekonalam sie, ze
      niesamowicie sprawdza sie w sytuacjach kryzysowych. gdy opowiadalam znajomym
      moje szpitalne przejscia nie chca wierzyc - czulam sie jak na oddziale dla vip-
      ow i to w panstwowej sluzbie zdrowia. jedyna wada to to, ze jest za ladna np na
      rodzinny porod i asyste ukochanego na wizytach wink...swietny lekarz i bardzo
      dobry czlowiek
    • Kogo polecacie z tej okolicy?
    • dr.Mirski -Warszawa- Bielany !!! to najlepszy ginekolg w stolicy
    • JACEK KUPNIEWSKI! JEST REWELACYJNY!!! POLECAM!!!
      • czy ktoś do niego chodzi?Od niedawna prowadzi moją ciąże,ale nie jestem z niego
        zadowolona.Nic mi nie mówi nt.co mogę a czego nie, czy co powinnam.Robi kolejne
        badania i do widzenia.Może to tylko taki początek.Jakie wy macie wrażenia?
        Możecie mi polecić kogoś innego z LUX Medu?
    • Szukam ginekologa-endokrynologa,jeżeli znacie kogoś zaufanego i godnego
      polecenia to będę wdzięczna; wolalabym żeby to była kobieta bo będzie to moja
      pierwsza wizyta i strasznie sie bojesad Jeżeli przyjmuje prywatnie to napiszcie
      ile za wizyte. Pozdrawiam
    • A co możecie powiedzieć o dr. Monice Antepowicz? Przyjumje w Medycynie
      Rodzinnej na Tarchominie. Jestem własnie w ciąży i mam zamiar sie do niej
      wybrać.
      I jeszcze czy zna ktoś dr. Strzyżewskiego, przyjmuje na ul. Grochowskiej i
      pracuje w szpitalu na Solcu.
      --
      pozdrawiam,
    • NAJLEPSI POLECAM
    • Szukam na prawdę dobrego lekarza z Żelaznej. Chcę aby przejąl prowadzenie mojej
      ciązy, robil to fachowo ale także abym potem nie miala później problemów z
      dostaniem się na Żelazną. Znacie kogoś takiego? Proszę o nazwisko i konkretne
      namiary. Dzięki.
      • Dr Tymińska, ma gabinet na Łuckiej, tel. 654-24-64 lub 62, pacuje w św . Zofii;
        prowadzi mnie od kilku lat, pod jej opieką byłam nie tylko ja, ale także moje
        dziecko (Filip ma już prawie 2 lata).
        Polecam bardzo gorąco !!!!!
    • Bardzo dobra:
      Pani dr Zieniewicz - Ochota, trzeba sie umawiac telefonicznie - 823 26 56 - w
      pon /od 16.00/, czwartki /od 16.00 i soboty /najlepiej dzwonic kolo poludnia/.
      Niestety to gabinet prywatny sad Opinie zglaszam w swoim imieniu /54 -
      klimakterium, HTZ i córki - obecnie 26, zaczynala "kariere" pacjentki wlasnie u
      dr. Zieniewicz i bardzo chwali i poleca/,
      Krystyna
    • dostalam skierowanie do dr Jankowskiego - polecacie czy nie???
    • dr Jankowski - polecacie???
    • Witam
      Chciałbym sie dowiedzieć jakie macie opinie na temat Dr. Świerczewskiego
      przyjmującego prywatnie na ulicy Dominikańskiej 11a. Moja żona właśnie do
      niego chodzi na wizyty a jest w 15 tygodniu ciąży i troche sie martwie czy to
      przypadkiem nie jakiś marniutki specjalista chciwy na kasę (wizyta 100zł).
      Mam nadzieję, że Wy: KOBIETY potraficie mi najlepiej pomóc.
      Bo jak nie Wy to kto? Napewno nie moi koledzy smile)))

DZIĘKI
      krissmen@interia.pl
    • polecam dr Górską- Rząsęsmile) konkretna, kompetentna, przyjmuje w przychodni na
      Niedźwiadkusmile( ale prywatnie)
      • Polecam dr Piotra Kretowicza, sympatyczny, kompetentny i konkretny. Wiem, ze
        pracuje w szpitalu Orlowskiego przy Czerniakowskiej, ja akurat chodze do niego
        prywatnie, przyjmuje przy ul. Finlandzkiej. Jestem mu "wierna" juz do 5 lat.
        Wyciagnal mnie z potwornej torbieli jajnika (zdaniem innego lekarza absolutnie
        kwalifikujacej sie do usuniecia wraz z jajnikiem), super prowadzil moja ciaze,
        dzieki niemu mam zdrowa coreczke - w pore zdecydowal o cesarce. Naprawde super
        fachowiec!!
    • Czy znacie może te panie dr? Podzielcie się opiniami.
    • Polecam dr Piotra Kretowicza, sympatyczny, kompetentny i konkretny. Wiem, ze
      pracuje w szpitalu Orlowskiego przy Czerniakowskiej, ja akurat chodze do niego
      prywatnie, przyjmuje przy ul. Finlandzkiej. Jestem mu "wierna" juz do 5 lat.
      Wyciagnal mnie z potwornej torbieli jajnika (zdaniem innego lekarza absolutnie
      kwalifikujacej sie do usuniecia wraz z jajnikiem), super prowadzil moja ciaze,
      dzieki niemu mam zdrowa coreczke - w pore zdecydowal o cesarce. Naprawde super
      fachowiec!!
      • ... na co dzień pracuje w Szpitalu Bielańskim, prywatnie przyjmuje w lecznicy
        Alvit. Czy jest dobrym lekarzem, czy znów trafię na jakiegoś konowała?

• Tak,jest wspanialym lekarzem,lecze sie u Niej ponad 15 lat i nie potrzebne byly
          mi zadne operacje,przestrzegam kontrolych badan

minusem jest zbyt dlugie oczekiwanie w kolejce - brak zapisow na umowiona
          godzine
          • Chodziłam do niej jak jeszcze pracowała na Emilii Plater w Lecznicy.
            Zgadza sie z tymi kolejkami - zawsze było to co najmniej godzinne opóźnienie.

Jako osoba bardzo miła i sympatyczna. Niestety nic nie dowiadywałam się na
            wizycie - ja się produkowała, ona tylko zapisywała. Zawsze moje wizyty trwały
            jakies 5 min (a inne panie już w starszym wieku siedziały ponad 30 min).
            Moje leczenie (pco) polegało na zażywaniu Diany i robieniu badania AST i ALT i
            bilirubina.

Nie wiem jak by wyglądałą sytuacja (czy bym coś się dowiedział wiecej)gdybym
            chodział do niej prywatnie.
        • B. dobry ginekolog - endykrynolog. Niestety zniecheca często długie oczekiwanie
          w poczekalni. Dlatego przerwałam leczenie u dr. Stopińskiej, ale wróciłam.
          Ostatnio sytuacja w Alvit poprawiła się. Na jednej wizycie Pani dr czekała na
          mnie. Na drugiej ja czekałam ok. 1 godziny. Nikt nie lubi czekać zwłaszcza gdy
          płaci się za wizytę (obecnie 90 zł), ale pacjentki ciągle wracają. Polecana
          jest w środowisku lekarskim (polecona została mojej cioci, która jest lekarzem,
          a ma b. poważne problemy endokrynologiczne), a to chyba ważna rekomendacja.
          Prowadzi specjalizacje u lekarzy ginekologów specjalizująch się z
          edykrynologii. Prowadzi b. dokladny wywiad. Ostatnio wróciłam do dr.
          Stopińskiej , ponieważ podejrzewałam u siebie wstęp do klimy, ale Pani dr.
          prawie mnie zmusiła do dodatkowych badań przeciwciał TPO i innych badań okazało
          się że mam Hashimoto, mój endo leczył mnie wyłacznie na niedoczynność tarczycy.
          Podonych opowieści w poczekalni słyszałam kilka. Ważna info Alvit ma
          finansowanie z NFZ, czyli leczenie może być na ubezpieczenie, ale dłuższy czas
          oczekiwania na wizytę. Wiem również że przyjmuje w prywatnym gabinecie na
          Okęciu, ale nie znam adresu.
      • Strasznie sie ciesze, ze napisalas o dr Kretowiczu. Leczylam sie u niego kilka
        dobrych lat, jak jeszcze przyjmowal w IZISie i przychodni studenckiej, a potem
        jakos mi sie urwal kontakt.
        Takze bardzo bardzo polecam - bardzo mily, z super poczuciem humoru,
        przejmujacy sie pacjentka, no i co najwazniejsze bardzo kompetentny.
        Pozdrawiam
        Ola
        • Ciesze sie, ze moge Ci pomoc, wyslalam Ci juz kontakt do gabinetu dr
          Kretowicza. Oprocz kompetencji i milego sposobu bycia doceniam tez to, ze
          pamieta pacjentki - ja sie u niego pojawiam teraz z czestotliwoscia raz na rok
          mniej wiecej (przebywam za granica), ale nie powital mnie jeszcze jakims
          zdankiem w stylu "To z czym pani przychodzi?". Pamieta co mi dolegalo kiedys,
          jakie problemy ze zdrowiem mialam... To dla mnie wazne, bo czuje sie wazna jako
          pacjentka. Rok temu wlasnie przy okazji wizyty u niego zaskoczyl mnie milo, bo
          wyszedl do ogrodka przed budynkiem gdzie ma gabinet ( w budynku prywatnym jest)
          pogadac z moim mezem i obejrzec moja coreczke (miala wtedy 2 lata). I
          zapewniam, nie jestesmy jakimis znajomymi, laczy nas tylko kontakt lekarz -
          pacjentka.
          Jest naprawde suuuuper!!

Pozdrawiam
          Aga
      • Czy moglabys napisac, gdzie go można znalezc? Dziekuje.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.