• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • Poszukuję dobrego ginekologa-endokrynologa dla kobiety
      czterdziestoparoletniej. Musi więc specjalizować się w temacie
      menopauzy. Proszę o opinie na temat lekarzy z Damiana, dr Głuszak,dr
      Załuckiej, dr Melaniuk i dra Korzyckiego.
    • Nie wiem, czy to mijesce jest najodpowiedniejsze, ale jestem
      strasznie zdesperowana. Właśnie dziś straciłam swoją drugą ciążę, w
      8 tygodniu. Pierwszą straciłam pół roku temu, wtedy było to
      poronienie zatrzymane, ciąża bliźniacza, serduszko przestało bić po
      koniec 7 tygodnia. Ciąża od początku była jednak zagrożona. Lekarz
      stwierdził wtedy beztrosko, że tak się po prostu zdarza, następnym
      razem wszystko będzie ok. Nie zlecił żadnych specjalnych badań.
      Zmieniłam lekarza, zaszłam w kolejną ciązę, zrobiłam wcześniej
      podstawowe badania, toksoplazmoze, cytomegalię. Od początku wszystko
      było dobrze, czułam się świetnie, ciążą przebiegała prawidłowo aż do
      momentu, kiedy nagle poroniłam. W szpitalu lekarka podsunęła mi, że
      trzeba się temu blizej przyjrzeć, może mój organizm z jakiegoś
      powodu odrzuca ciążę. Może gdyby któryś z moich lekarzy wpadł na coś
      takiego nie przeżywałabym teraz tego horroru. Bardzo proszę, jeśli
      znacie jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie, który zajmuje się tego
      typu przypadkami, proszę dajcie znać, na inesspe@poczta.onet.pl.
      Będę Wam bardzo wdzięczna.
    • Witam wszystkich,
      czy ktoś wie czy dr Monika Gładkowska pracuje w jakimś szpitalu.
      Wiem, że teraz przyjmuje w Babka Medica, ale nie wiem czy np. nadal
      jest na Inflanckiej?
    • 31.05.09, 19:21
      Witam
      Poszukuję dobrego specjalisty w W-wie (obniżenie macicy u dojrzałych kobiet).
      Będę bardzo wdzięczna za opinie i kontakt.
      Pozdrawiam,
    • Witam,
      Będę bardzo wdzięczna za pomoc i opinie.
      Pozdrawiam
    • Czy ktoś wie może, gdzie prywatnie przyjmuje?
      Podobno gdzieś na bielanach...
      Proszę, pomóżcie. Byłam ostatnio u niego w Praskim i chętnie zapłacę, byle nie
      spotkać pani Joli. Tylko gdzie?
    • dziewczyny i kobiety smile piszcie opinie na temat swoich ginekologów na www.wymagam.pl/fryz.php?katId=28&rank=0

można tam polecić ginekologa albo odradzić, w prosty, przejrzysty sposób nie trzeba czytać tysiąca wątków, tylko opinia pojawia się bezpośrednio pod nazwiskiem lekarza.
    • jaki dobry lekarz z Medicaveru ( Atrium, kasprzaka )? Kto z nich
      pracuje w szpitalu na Karokwej , Orłowskiego lub Żelaznej? proszę
      pomóżcie wybrac smile
      • cytat:
        pat-i-ka 12.08.09, 16:56

Przeczytałam kilka wpisów na temat dra Gawlaka i doszłam do wniosku
        że chce się wypowiedzieć.
        Nie polecam nikomu tego lekarza !!!!! ........

Przepraszam autorke postu ale reszte postu musialam
        ocenzurowac, poproszona zostalam przez dr Gawlaka, twierdzi ze
        sformułowane były bardzo poważne zarzuty które wymagają wyjaśnienia
        osobistego lub sądowego
      • Zdecydowanie polecam tego lekarza. Jest moim lekarzem od 20 lat, wielokrotnie wyleczył mnie z przypałości kobiecych raz a skutecznie. Prowadził moja pierwszą ciążę bez zarzutu. Na każdej wizycie miałam bardzo profesjonalne USG (bez porównania do innych wykonywanych w szpitalach). Zawsze pod telefonem, perfekcyjnie zdjagnozował moją b. rzadką ciążową przypadłość, dzięki czemu moje dziecko urodziło się zdrowe. Świetny specjalista USG. Przyjmuje na Finlandzkiej w Warszawie, tel 22 616 13 87. Pracuje w szpitalu Bielańskim.
    • Hej :0 Dziewczyny poszukuje dobrego lekarza gin. który dobrze
      dobierze mi tabletki antykoncepcyjne. Szukam jakiegoś w miare
      taniego lub nawet państwowego lekarza. Może macie kogoś takiego?? smile
    • bardzo proszę o namiary na lekarza z nfz w okolicach mokotowa lub śródmieścia.
      sprawa jest dosyć pilna, od kilku dni przeszukuje internet i nie mogę nic
      znaleźć, a nie chce natrafić na wrzeszczącego na mnie konowałasad lub do
      kilometrowej kolejki. może byc tez prywatny tylko błagam na studencką kieszeńsmile
    • Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego specjalistę z Karowej? Chodzi szczególnie o
      fachową opiekę, leczenie trudnych przypadków, leczenie hormonalne oraz o
      poprowadzenie najprawdopodobniej nie łatwej ciąży za jakiś czas.
      Bardzo zależy mi na Waszych opiniach, pomóżciesmile chciałabym w końcu trafić pod
      dobrą opiekę
    • Cześć,
      Czy ktoś może podzielić się opiniami na temat doktora?
    • poszukuję lekarzy ginekologów z lux med pracujących w szpitalu św zofii
    • Hej dziewczynysmile

Szukam dobrego ginekologa. Wykupiłam ubezpieczenie w Medicover, pod względem
      lokalizacji pasuje mi Medicover na Ursynowie, dlatego skupiłam się na
      ginekologach z tej placówki. Czy znacie kogoś stamtąd? Polecacie, a może
      odradzacie? Proszę o opiniesmile

Na stronie www.znanylekarz.pl można znaleźć ciekawe posty. Bardzo dobre wpisy
      mają pani Jolanta Skórska i Lilia Obuchowska, ale wizytę do nich trzeba planować
      z wyprzedzeniem 1,5 - 2 miesięcznym. Dlatego zdecydowałam się na wizytę do pani
      GRAŻYNY BABELSKIEJ - BARAN. Dziewczyny piszą, że jest trochę oschła, ale ogólnie
      kompetentna. Czy ktoś do niej chodził???

Mam nadzieję, że ktoś odpiszewink Pozdrawiam!!!
      • Małgorzata Reinholz-Jaskólska czy ktos zna tego ginekologa gdzie pracuje i ogolnie jaki jest.Bede bardzo wdzieczna za pomoc
        • Może ktoś wie coś o tej pani doktor? plis dajcie informację szukam po prostu dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży, ktoś mi ją polecił ale proszę może ktoś prowadził u niej ciąże?????
    • Polecam świetnego lekarza ginekologa-dr Jacka Kostrzewe.
      Poleciła mi go moja koleżanka-która podoabnie jak ja miała juz dosyc
      tych wszystich wspaniałych lekarzy z centrum medycznego.
      Za wizyte płace 100zl ,Pan doktor prowadzi moja ciąze-zawsze w razie
      pytań,watpliwosci jest pod telefonem.
      Dla zainteresowanych podam nr tel na priv.
      • Ola5777smile
        Czy moglabys mi podac nr tel.do doktora?smileJestem na etapie zmiany lekarza.Moj obecny malo kontaktowy,a widac,ze lubi wyciagac pieniadzesad
        A czy pamietasz w ktorym szpitalu pracuje doktor??
        Pozdrawiamsmile)))
      • Ola a może wiesz w jakim szpitalu przyjmuje dr Kostrzewa?
      • Rzeczywiście w stolicy trzeba dosyć dobrze szukac dobrego lekarza ginekologa, aby móc trafić na tego właściwego. A wiem sama że ten lekarz ma dobre opinie i z tego co się orientuje przyjmuje w CM Lim.
    • Polecam Pana Jacka Kostrzewę, przyjmuje prywatnie na Pl. Konstytucji 3 m. 60,
      621-31-62. Cieszę się, że na niego trafiłam z zagrożoną ciążą, ponieważ w
      medicoverze dopuścili się haniebnego zaniedbania i o mały włos bym poroniła...

• Prosze wpisywac do nowego watku !!!
      warszawa 2
      Wszystkie nowe watki beda kasowane lub kopiowane do nowego watku.

• Serdecznie polecam dr Borowskiego. Wykonywał u mnie USG połówkowe -
      bardzo merytoryczny z dużym doświadczeniem i oddany swojej pracy a
      przy tym dusza-człowiek - serdecznie polecam. Pracuje na
      Starynkiewicza a przyjmuje w warszawie na waryńskiego 6 w Multimedzie
      • Wizyta u tego lekarza to była pomyłka; strata nerwów, czasu i pieniędzy. Poszłam do tego lekarza po poronieniu i chciałam dostać fachową poradę; jakie badania zrobić, jakie leki zacząć brać, kiedy znowu zajść w ciążę itp. Otrzymałam półgodzinny wykład na temat bezpłodności - zupełnie nie na temat. Lekarz nie chciał zobaczyć żadnych moich badań, wypisu ze szpitala itp. Nie chciał mnie zbadać. Nie chciał skierować mnie na żadne badania, ani przepisać mi żadnych suplementów do brania pod kolejną ciążę (powiedział, że musi mnie najpierw poznać - dwie, trzy wizyty - zanim da mi skierowania!!). Ostentacyjnie patrzył na zegarek pod koniec swojego wykładu/ spotkania. Jak pod koniec wizyty udało mi się stanowczo oświadczyć, że chcę jakieś badania lub skierowania (bo po nie tu przyszłam) to gwałtownie wstał i powiedział, że następna pacjentka czeka więc mogę się rozebrać w następnym pokoju i na niego poczekać, a on "obejrzy mnie tam na dole"! Był bardzo nieprzyjemny i praktycznie wyprosił mnie z pokoju z pustymi rękami! I jeszcze jeden szczegół: nie podał mi ręki ani na przywitanie, ani na pożegnanie..

• Szukam dobrego, kompetentengo lekarza ginekologa z grupy Lux Med, pracującego jednocześnie w szpitalu an Madalińskiego.
      Będę wdzięczna za sugestie.
    • Pani doktor wykonała niechlujnie usg naszej Dzidzi. Zaniżyła przez to wymiary główki prawie o 5 tyg!!! względem wieku ciąży. Przez dwie noce nie zmrużyliśmy oka wylewając łzy i doszukując się różnych chorób. Kolejne badanie usg, u innego lekarza (po 2 dniach), wykazało, że dr Ewa Ślizień Kuczapska niedokładnie je wykonała. Granica błędu to max. 2 tyg. (ogólnie przyjęta norma) ale nie 5 tyg.!!! Zastanawiamy się nad złożeniem skargi do Izby Lekarskiej na tę partaczkę, bo inaczej (łagodniej) nie można jej określić. Dlatego odradzam, chyba że ktoś ma mocne nerwy.....
    • Ja poszukuje opinini i aktualnych namiarów na dr Grzegorza Stokłuske. Kilka lat temu słyszałam dużo pozytywnych wypowiedzi w tym temacie i jestem ciekawa czy są nadal aktualne.
    • Ja polecam dr Andrzeja Wincewicza - prowadzi ciążę żony - świetny, kompetentny ginekolog (tłumaczy co i jak - rewelacja, pierwszy raz spotkałem się z czymś takim u lekarza). Ma gabinet na Hożej 34 w Centrum.
    • Dziewczyny, nie polecam doktora Biskupskiego. Byłam u niego na usg w Multimedzie. Pierwsze wrażenie-bardzo młody i bardzo przystojny doktor. Badanie robił chyba dokładnie, bo dosyć długo i był miły. Ale potem zrobiło się dziwnie. Dając mi wynik patrzył mi dziwnie w oczy, po czym zaproponował swój numer telefonu. Ponieważ mnie to osłupiło, wzięłam ten numer... Byłam zupełnie zażenowana. Chodzę do Multimedu już wiele lat i zawsze dostawałam tam miła fachową pomoc. Ale lekarz, który jawnie leci na rozbierające się przed nim pacjentki to już gruba przesada. Teraz nie wiem, czy mam wierzyć w wynik badania czy iść do kogoś innego. Mam nadzieję, że taki jest tylko on, zamierzam omijać go z daleka i wszystkim to polecam....
      • Ja za to polecam ginekologa w przychodni przy Metrze Politechnika. To jest na Waryńskiego 10a. Lekarz ma na nazwisko Gardocki. Kompetentny i sympatyczny, no i przede wszystkim delikatny. Byłam prywatnie, wizyta 100zł. ale Warto!
    • Jeśli o mnie chodzi to mogę polecić dr Jacka Kostrzewę.Przyjmuje na Pl. Konstytucji 3 m. 60 (wchodzi się od Śniadeckich). Przerobiłam wielu ginekologów kiedy uczęszczałam do prywatnych lecznic i tam każdą wizytę miałam praktycznie u kogo innego także mam dobry ogląd sytuacji smile Pan Jacek super.
    • Jesli chodzi o dobrego lekarza ginekologa przyjmującego w Limie, bo o takiego tez pytałyście, to ja polecam dr Jacka Kostrzewę. Bardzo dobry, profesjonalny lekarz, nie skąpi robienia badań i daje zwolnienia. Ja jestem zadowolona.
    • witam
      czy ktoś mógłby mi pomóc - szukam opinii na temat dr Joanny Wojciuli ze szpitala na Karowej.
      a może mogłybyście mi polecić jakiegoś dobrego ginekologa w Ursusie lub okolicy...
    • Polecam dr Agnieszkę z kliniki Melitus. Ogromna wiedza + delikatność + serdeczność. Odkąd trafiłam na dr Agnieszkę, postanowiłam, że już nie zmienię ginekologa, a wcześniej "skakałam" od jednego do drugiego wink W Melitusie przyjmuje też prof. Grzegorz Jakiel - podobno też jest świetny, ale ja akurat bardziej komfortowo czuję się zawsze przy ginekologu-kobiecie.
    • dr n.med. Agnieszka Banaszek-Wysoczańska - świetna Pani ginekolog. Wszystko dobrze wyjasni, można z nią zawsze porozmawiać na każdy temat! Cud kobieta. Przyjmuje w przychodni ALFA-LEK, tutaj jej godziny przyjęć: www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/16_ginekolog
    • dla mnie najwspanialszym lekarzem jest dr Bonarek-Sztaba, od lat chodzę do niej i nie zmienię za nic w świecie smile
      www.znanylekarz.pl/joanna-bonarek-sztaba/ginekolog/warszawa
    • ...zwłaszcza od ciąż mnogich.
      Myślę, że winna jestem doktorowi tę reklamę. Chodziłam do niego prywatnie, ale warto było (poza tym jeden dzień w tygodniu jest w szpitalu na Kasprzaka). Prowadził moją ciążę - bliźniaczą, o podwyższonym ryzyku - i wiedziałam, że mogę mu zaufać. Czasami trochę straszył wink ale czuwał nad nami cały czas, a gdy tylko podejrzewał, że coś jest nie tak, to od razu kierował do szpitala, na dodatkowe badania itp. Dmuchał na zimne. Później poleciłam go koleżance, również z bliźniętami, i można powiedzieć, że dzięki niemu koleżanka cieszy się teraz dwójką zdrowych dzieci, ponieważ odpowiednio wcześnie zdiagnozował u nich TTTS i błyskawicznie i właściwie zareagował.
      Także POLECAM dr. Piekarskiego. I dziękuję smile
      Mama Izy i Ady
      --
      Mapa Marzeń.
      A marzenia się spełniają smile
    • Witam.
      Czy jest w Warszawie ginekolog stosująca podobne podejście i zasady, jak dr Peeti Agrawal z Wrocławia? Jeżdżę do niej od wielu lat, ale ta impreza stała się bardzo droga (pociąg lub samochód plus wizyta).
      • Gorąco polecam doktora Marka Łuszczewskiego - dobry fachowiec z dużym doświadczeniem. Znajdziecie go na znanymlekarzu. Obecnie przyjmuje w SEP-MEDzie

--
        "Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać."
    • Witam
      Na pewno nie polecam gabinetu na ul. Bolesławicka 33 Bródno.
      Lekarz jest ok ale.....
      moja żona dostała jakiegoś krwawienia po antybiotyku (nie po tabletce "po") chciała porozmawiać z lekarzem czy to normalna rzecz ponieważ na ulotce nie było nic o tym napisane. Oczywiście nie miły Pan na recepcji (prostak) z góry powiedział że nie ma możliwości kontaktu z lekarzem prowadzącym.
      Żona była poza warszawą i chciała zapytać o prostą sprawę.
    • Polecam panią doktor. Jest świetnym ginekologiem, najlepszym z jakim miałam kontakt w Medicoverze. Prowadzę u niej ciążę i jestem bardzo zadowolona. Wizyty zawsze długie, bez pośpiechu. Pani doktor nie lekceważy zgłaszanych objawów, zawsze chętnie odpowiada na pytania. Poza tym jest bardzo symaptyczna i miła dla pacjentów. Widać, że lubi swoja pracę. Przyjmuje też w Centrum Zdrowia Mediceum na Gocławku i w szpitalu na Karowej.
    • Ja polecam z czystym sercem dr Durczyńskiego. Dokładny, kompetentny, otwarty, bezproblemowy profesjonalista. Doprowadził właśnie moją mocno od poczatku zagrożoną ciążę do 40 tygodnia i chwała Mu za to!! Polecam, pracuje w szpitalu MSWiA na Wołoskiej, oraz przyjmuje prywatnie.
    • dr Pałaszewski i łukaszuk z invicty
    • Ja badam się u dr. Cendrowskiego w melitusie - poza tym, że wysokiej klasy specjalista to niezwykle przyjazny, życzliwy człowiek. Nigdy nie zabrakło mu czasu jeśli trzeba było coś wyjaśnić, pełna kultura i profesjonalizm.
    • ja szczerze polecam dr Denisa Aduku - www.znanylekarz.pl/denis-aduku/ginekolog/warszawa, bardzo rzeczowy, ale przy tym cholernie troskliwy i z takim ludzkim podejściem, zawsze ma tyle czasu ile potrzeba. Polecam, zwłaszcza przyszłym mamom smile

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.