Warszawa

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
      • 15.04.05, 11:48 Odpowiedz
        Miałam to samo co i ty i baaaaardzo polecam dr Marka Kiljańczyka od razu
        skierował mnie na szpital tam gdzie on przyjmuje czyli na Starynkiewicza do
        Akademii Medycznej i postarał się aby wszystko przebiegło szybko i "przyjemnie"
        postarał się nawet że sam prof. tego oddziału był przy mojej operacji.
        Przyjmuje w "Fundacji" przy szpitalu na Starynkiewicza nie mam telefonu ale jak
        zadzwonisz do szpitala to Cie przełączą. Powodzenia
    • 26.08.04, 11:40 Odpowiedz
      CYTAT

Słuchajcie Dziewczęta,
      szukam dobrego GINEKOLOGA w Warszawie. NIE położnika ale GINEKOLOGA a już
      najlepiej ginekologa-endokrynologa.

Ponoć każdy ginekolog jest położnikiem ale z doświadczenia wiem, że nie każdy
      położnik jest ginekologiem.

Sprawa jest dla mnie o tyle ważna, że jeśli któraś z Was zna fachowca w tym
      fachu i jeśli nie chcecie tutaj umieszczać informacji to poproszę na mój
      adres:
      weekend123@gazeta.pl

Z góry dziękuję !!!

• 27.08.04, 17:15 Odpowiedz
      CYTAT

dr Antepowicz?
      migrane 20.07.2004 18:42 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Czy ktoras z Was ja zna? Przyjmuje na Raclawickiej w Lux Med.

• Re: dr Antepowicz?
      dorolika 22.07.2004 12:01 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Znam ją od wielu lat. Leczyłam sie u niej jeszcze jako nastolatka (mam 25).
      W "tamtych czasach" był to jedyny spotkany przeze mnie lekarz (i to w klinice
      prywatnej), który np. podczas każdej wizyty badał mi piersi - i to bez mojej
      prośby. Może dlatego, że była wtedy bardzo młoda. Przed dobraniem pigułki
      zleciła badania hormonalne, wyleczyła infekcję dróg rodnych (leczenie
      przebiegało równoczesnie u mnie i u partnera). Oceniam ją bardzo, bardzo fajnie.
      Teraz niedawno natknęłam się na nią w LUXMED. Bardzo się ciesze, że ją
      odnalazłam.wink)) Pomocna, i sympatyczna. Myślę, że można bez problemu się do
      niej udać. W LUX MED na Chmielnej jest też dr. Sołowiej - tez ok. Miałam na
      klatce piersiowej jakiegoś siniaczka - po imprezie i tańcach wink Zapytał od
      razu, skąd ten siniak (w domysle- czy to nie przemoc w rodzinie). Polecam
      obojga.
      • 03.09.04, 10:44 Odpowiedz
        czy ktoś orientuje się, czy dr Antepowicz lub dr Kasiński przyjmują prywatnie?
        Jesli tak, proszę o podanie numeru telefonu. dziekismile
      • 25.11.04, 12:51 Odpowiedz
        gagat100 napisała:

> CYTAT
        >
        >
        >
        > dr Antepowicz?
        > migrane 20.07.2004 18:42 odpowiedz na list odpowiedz cytując
        >
        >
        > Czy ktoras z Was ja zna? Przyjmuje na Raclawickiej w Lux Med.
        >
        >
        >
        > • Re: dr Antepowicz?
        > dorolika 22.07.2004 12:01 odpowiedz na list odpowiedz cytując
        >
        > pani dr monika Antepowicz Przyjmuje w Medycynie rodzinnej na Tarchominie oraz
        w klinice IBIS na ul.Szlenkierow
    • 27.08.04, 22:40 Odpowiedz
      Ale fajnie, że nareszcie jest taka lista. Mam tylko pytanko odnośnie Mokotowa
      bo po przeczytaniu wszystkich postów to nie znalazłam rzadnego lekarza godnego
      polcenia własnie z tej okolicy.Czy sa takowi?
      • 29.08.04, 11:03 Odpowiedz
        Przez cala ciaze mialam komplikacje, musialam lezec. Czesto bywalam na roznych
        dyzurach ( Karowa, Zelazna ). Nie spotkalam tam zadnego przychylnego lekarza.
        Wcale nie twierdze, ze tam sa zli lekarze, ale mnie nie podobalo sie ich
        podjescie do pacjentki, moze mialam pecha ?
        Na porod zdecydowalam sie na Solcu, chwile wczesniej chodzilam do dr
        Sarnowskiej prywatnie. To wspaniala lekarka. Bardzo wiele mi pomogla. Dusza nie
        czlowiek. Teraz pracuje w Praskim. Polecam z calego serca !
        • 01.11.04, 22:07 Odpowiedz
          No coż, ja z nią nie mam za dobrych doświadczeń. Owszem, bardzo sympatyczna
          osoba i wydawała się bardzo kompetentna, na początku byłam zachwycona. Ale kiedy
          pojawiły się u mnie problemy hormonalne wykazała kompletną ignorancję,
          przepisując bardzo inwazyjny lek, sterujący wydzielaniem hormonów przez
          przysadkę, bez zlecenia dodatkowych badań pod kątem tego konkretnego hormonu,
          którego wyszło u mnie za dużo w podstawowym badaniu. Do tego straszyła mnie, że
          muszę ten lek brać, bo jak nie to będę najprawdopodobniej bezpłodna. Bojąc się
          leków hormonalnych udałam się do innego lekarza, ginekologa-endokrynologa,
          zlecił dodatkowe badania, o których istnieniu dr Sarnowska chyba po prostu nie
          wiedziała, i okazało się, że było to chwilowe wachnięcie hormonu, całkiem
          normalne w moim wieku (to było prawie 10 lat temu!), nie musiałam nic brać i z
          płodnością też jest w porządku - właśnie jestem w ciąży. Do dr Sarnowskiej
          chodziłam prywatnie, wizyty były bardzo drogie i ciągle, mw. co jakieś trzy
          miesiące kazała mi się badać, choć nic złego z moim zdrowiem się nie działo.
          Podsumowując - bardzo miła, ale z kompetencjami różnie i chyba za bardzo lubi (a
          przynajmniej lubiła, bo tak jak mówię, było to dawno) - pieniądze.
      • 27.09.04, 12:54 Odpowiedz
        Przyjmuje w gabinecie przy ul. Łuckiej 2/4/6, tel. 654 0 200
        • 25.11.04, 17:07 Odpowiedz
          i tzreba mieć b. gruby portfel, żeby się u niego leczyć, bo płaci się nawet za
          trzepnięcie drzwiami i wypisanie recepty - bez żadnego badania, ale fachowiec
          podobno dobry (?)
          • 25.01.05, 00:16 Odpowiedz
            Dr Medart Lech przyjmuje także w enelmedzie. Wizyta to chyba 100zł. Jest
            świetny i bardzo sympatyczny.
            • 23.03.09, 22:49 Odpowiedz
              W ogóle jeśli chodzi o opłacalność to do pana Lecha najlepiej w enelmedzie,
              szczególnie jak się ma pakiet, a tu nawet w pakiecie 'z tych tańszych' mamy
              możliwość porad wszystkich specjalistów. Dla mnie jeszcze plusem jest to, że
              całkiem łatwo jest się do doktora Lecha dostać i większość badań (w tym
              cytologię) mam w pakiecie.
              --
              wylobbowana w kosmosbig_grinbig_grin
              pomigracyjnie 28HH... aż strach się baćbig_grin
    • 30.08.04, 09:08 Odpowiedz
      dr Waldemar Jura - tel. 773 52 40. Jedyny, któremu do tej pory ufam wink)
    • 31.08.04, 21:47 Odpowiedz
      Kompetentna, fachowa, mila, cierpliwa i ludzka. Chodze do niej od 3 lat,
      prowadzila moja ciaze i ufam jej w 100%
      Przyjmuje prywatnie na Luckiej i pracuje na Zelaznej
      • 02.09.04, 19:08 Odpowiedz
        helcia30 odezwij sie jeszcze. Wlasnie dzis trafilam do dr Tyminskiej, ktora
        polecila mi znajoma. Jestem w 12 tygodniu ciazy i jakas przypadkowa dr w
        szpitalu Orlowskiego na Czerniakowskiej dzis rano postawila, na podstawie
        samego badania gin. diagnoze, ze "plod moze byc niezywy"... Przerazona trafilam
        do dr Tyminskiej, ktora w swoim gabinecie zrobila mi usg, rozwiala wszelkie
        obawy i generalnie wydaje sie swietna. Czy polecasz ja jako lekarza
        prowadzacego ciaze?
        • 13.10.04, 19:58 Odpowiedz
          Hanko,

Czy mozesz przeslac mi na priv jakis kontakt do niej? rudacleo@gazeta.pl

Dziekismile)

rudacleo
        • 10.12.04, 12:24 Odpowiedz
          Chodziłam do dr Tymińskiej, prowadziła moją ciążę. Miła, spokojna i kompetentna
          do momentu gdy w 25 tygodniu ciąży przeraziła mnie podejrzeniem dystrofii
          płodu; powiedziała: "coś jest nie w porząku to 25 tydzień ciąży a płód wygląda
          mi na 22 tydzień. Trzeba zrobić usg( oczewiście u kolegi....) I gdy po
          porodzie leżałam na oddziale, to pomimo że była w szpitalu nie zajrzała nawet
          do mnie... ale może zbyt dużo wymagam????
          • 01.07.06, 12:06 Odpowiedz
            Dr Tymińska prowadziła moją ciążę od początku; podejrzewając hypotrofię płodu
            (po porodzie okazało się, że mój maluszek rzeczywiście do największych nie
            należał, Pani Doktor zleciła zrobienie USG u kolegi - dra Makowskiego (bo jest
            po prostu najlepszy!). Miałam to szczeście, że gdy rodziłam dr Tymińska miałą
            akurat dyżur na Bloku Porodowym, zaglądała więc do mnie; poród przyjmowała
            tylko położna (wszystko było OK), a Pani Dr już po wszystkim przyszła do mnie,
            pogratulowała i przeprosiła za nieobecność, bo na Izbie Przyjęć akurat coś się
            działo, choć położna doskonale radziła sobie sama.
            Jak w trakcie ciąży leżałam na Patologii Ciąży, odwiedzała mnie. A nikt Jej o
            to nie prosił.
            Miałam szczęście?
            Fantastyczna Pani Doktor, nie zamienię!!!
    • 07.09.04, 17:04 Odpowiedz
      Czy ktoś zna dobrego ginekologa specjalizującego się w problemie poronień????
      babula
    • 09.09.04, 20:42 Odpowiedz
      wspanialy czlowiek i lekarz, wielka kultura, delikatnosc i takt, cierpliwy i
      kompetentny
      i jeszcze jedno a wazne
      nie pozwolil mi sie meczyc przy porodzie gdy okazalo sie ze naturalny nie jest
      mozliwy, szybko podjal decyzje o cesarskim cieciu
      bardzo wdzieczna i szczesliwa mama 4 letniego Alka
    • 10.09.04, 11:55 Odpowiedz
      Donat Jaguś oraz Ewa Wasilewska przyjmują w Poliklinice przy ulicy Wołoskiej
      137. Są kompetentni, życzliwi i znają się na rzeczy. Gorąco polecam.
    • 10.09.04, 14:08 Odpowiedz
      Tarchomin???
    • 16.09.04, 08:08 Odpowiedz
      Dziewczyny czy możecie polecić mi kogoś z Karowej bądź z innej przychodni
      przyszpitalnej w ramach NFZ.
      • 01.10.04, 11:45 Odpowiedz
        dr Monika Kalinowska, Dzieki niej mam jedna dzidzie na swiecie, a druga w
        drodze. Wyznaje zasade, ze nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi. I
        zna to wszystko z autopsji (jest mama 4 babli). dr Dadalska tez jest w
        porzadku, natomiast ja bym omijala dr Kuczapska.
        • 01.10.04, 12:00 Odpowiedz
          hancur napisała:

> dr Monika Kalinowska, Dzieki niej mam jedna dzidzie na swiecie, a druga w
          > drodze. Wyznaje zasade, ze nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi.
          I
          > zna to wszystko z autopsji (jest mama 4 babli). dr Dadalska tez jest w
          > porzadku, natomiast ja bym omijala dr Kuczapska.
          i jeszcze dodam a propos dr Kalinowskiej. Od razu dostalam telefon domowy, bo
          jakby cos sie dzialo, to od razu mam dac znac. Nie wydziwia z badaniami, lekami
          z najwyzszej polki. niestety nie wiem, czy przyjmuje na nfz, bo ja do niej
          chodze prywatnie (70zl wizyta). tak, ze chyba niezbyt drogo jak na warszawskie
          warunki.
          • 03.10.04, 13:25 Odpowiedz
            zostałam zapisana na wizytę do dr Pękali, czy ktoś ją może zna, ma jakąś opinie
            na jej temat ???
            to będzie moja pierwsza wizyta na Karowej i chciałabym wiedzieć czy zostać u
            tej pani dr czy przepisać do którejś proponowanej wyżej??
            przeczytałam wszystkie posty ale o dr Pękali nic nie znalazłam!!!
            • 06.10.04, 12:49 Odpowiedz
              Bylam niedawno u dr Pękali tez na mojej pierwszej wizycie w tym szpitalu.
              Pani doktor ogolnie jest w porzadku. Moze nie jest szczegolnie rozmowna ale
              wydaje sie byc osoba bardzo kompetentna i na pewno nie zaluje na badania aby
              sprawdzic czy z dzidzia jest wszystko ok. Poza tym dokladnie przyjrzala sie
              moim poprzednim wynikom wykonywanym od poczatku ciazy, czego nie zrobil zaden z
              poprzednich lekarzy "bo stare".
              Pozdrawiam,
              M.
            • 21.12.04, 13:52 Odpowiedz
              Dr Pękala jest ordynatorem poożnictwa - miła i kompetentna. Ale ma mało czasu,
              często spóźnia się na woizyty, lub przysyła zastępstwo.
            • 29.01.05, 15:44 Odpowiedz
              Moim zdaniem dr Pękala jeste więcej niż w pożądku. Przyszłam do niej z
              zwriowanymi hormonami,endomentriozą + cystą na jajniku. Znalazła u mnie guz
              piersi, skloniął do operacji. Potem byłam o krok od następnego zabiegu tzn. na
              Karowej byli zdania, że warto wykonać laparoskopię, a nawet jedna z lekarek
              (szkoda że nie pamiętam nazwiska - warto byłoby ostrzec) stwierdziła "eee...to
              sie najwyżej jajnik wytnie" sad(( w każdym razie dr Pękala zdeycowała się
              leczyć mnie hormonalnie i po pół roku po cyście nie ma śladu! Poza tym wykonuje
              pożądne badanie piersi.
              Jej wadą jest to, że jest dość małomówna. Wolałabym żeby dokładnie powiedziała
              mi jakie są rokowania, co będzie w dalszym leczeniu.
              Ale i tak działa na mnie uspokajająco.
              Problem w tym że chodziłam do niej w CM Lim a teraz już nie mogę, a na Karowej
              są astronomicznie długie terminy sad
    • 21.09.04, 16:53 Odpowiedz
      polecono mi ją jako dobrego specjalistę od patologii ciąży. Miałam poronienie
      septyczne, potrzebuję dobrego lekarza...
      • 24.01.05, 11:48 Odpowiedz
        tomoe napisała:

ja znam, jest świetna, wtedy kiedy potrzeba to mnie opieprzyła, ze o siebie nie
        dbam, wciąż do niej chodze, a dla mojego męża jest wyrocznią. Na początku ciąży
        miałam potworną anemię, lekarz u którego byłam wcześniej zapisał mi zastrzyki z
        żelaza, a ona po zmianie diety i lekach - kupowanych bez recepty zwiększyła mi
        poziom hemoglobiny i innych do poziomu sprzed ciąży. Jest naprawdę swietna.
        Polecam!!! Badania zleca wtedy, kiedy naprawdę jest to konieczne. Dla dobra
        matki i dziecka.
        Pozdrawiam i gorąco polecam!
        Kasia i Ola (która jest jeszcze w brzuszku i ma 23 tyg. smile)
        • 18.05.09, 16:10 Odpowiedz
          Ja jestem pacjentka dr. mazur, co prawda jestem w początkowej facie ciąży, ale
          znajoma dwoje dzieci u niej urodziła i nigdy nie słyszałam złego słowa na nią,
          wręcz przeciwnie, same dobre, ciągle sie dokształca i z sercem podchodzi do
          każdej pacjentki...
    • 23.09.04, 09:56 Odpowiedz
      Ja polecam Pania Doktor Golawska z Novum,na Bocianiej.
      Cierpliwa i bardzo serdeczna.

Bylam u niej trzy razy, gdyby nie odleglosc ( mieszkam we Francji ) leczylabym
      sie wlasnie u niej.
    • 24.09.04, 08:55 Odpowiedz
      Jest świetnym specjalistą, jeszcze żaden lekarz tak "porządnie" mnie nie
      zbadał. Przyjmuje w św. Zofii, prowadziła ciąże moim koleżankom, a teraz ja
      jestem pod jej opieką i staram się szczęśliwie zajść w ciążę. Jest bardzo miła,
      konkretna, odpowiada z cierpliwośćią na wszystkie pytania. Cóż... mogę ją po
      prostu polecić. Wizyta na Żelaznej kosztuje 90 złotych.
    • 27.09.04, 13:02 Odpowiedz
      Miało być tutaj, a nie jako odpowiedź dla tigerki...
      Jeszcze raz: dr M. Lech, tel. 654 0 200, niedaleko Ronda ONZ.
    • 28.09.04, 11:47 Odpowiedz
      ginekolog dla początkującej w warszawie
      klemensa11 26.09.2004 10:27 odpowiedz na list odpowiedz cytując

jak w temacie - ginekolog w warszawie. wiem, ze juz kiedys paru polecalyscie,
      ale moze jeszcze ktos? taki, ktory pogada i pomoze przezyc pierwsza wizyte.

• Re: ginekolog dla początkującej w warszawie
      pru-nella 26.09.2004 16:15 odpowiedz na list odpowiedz cytując

kurde, to naprawde nic strasznego. im dluzej tak myslisz w tym wieksza paranoje
      sie sama wpedzasz. polecam dr skorzewska z lim w mariocie - wogle
      niestresujaca, b.delikatna a przy tym masz luxusowe warunki-lazienka,spodniczke
      itp; tyle ze to cholernie drogie-110zl ale moze na ten pierwszy raz warto sie
      wykosztowac i potem nie histeryzowac.

• Re: ginekolog dla początkującej w warszawie
      an.nie 27.09.2004 12:50 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Dr Medard Lech, ul. łucka 2/4/6, tel. 654 0 200. Według mnie Złoty Człowiek.

• 28.09.04, 12:11 Odpowiedz
      Czy wiecie cos na temat:
      dr Robert Kulik - Zdrowa Gabinet Ginekologiczny na Krakowskim Przedmieściu???
      (ginekolog.com/). bede wdzieczna za kazda opnie.
      • 16.10.07, 14:13 Odpowiedz
        Dr. Robert Kulik - chodzę do niego od ponad 3 lat - pełne zaufanie, świetny
        specjalista. Pomocny w każdym nawet drobnym problemie. Leczyłam u niego nadżerkę
        i inne "trudne" schorzenia - pełny profesjonalizm - nie mam żadnych zastrzeżeń.
        Bardzo sympatyczny i na "luzie" - nie ma mowy o jakimś dziwnym zdystansowanym
        traktowaniu pacjentki. Ciężko się do niego dostać ale lepszego i bardziej
        kompetentnego lekarza w problemach szczególnie młodych kobiet w Warszawie nie
        znalazłam. Naprawdę bardzo dobry lekarz
    • 09.10.04, 08:30 Odpowiedz
      Dr. Maciej Ruszkowski rozwiał wszystkie moje obawy którymi "naszpikował" mnie
      lekarz z NFZ (podejrzenie łożyska przodującego, które po badaniu USG okazało
      się łożyskiem nisko schodzącym).
      Zawsze gdy zadzwonię i potrzebuję porady - odbierze telefon i cierpliwie
      wszystko wyjaśni.
      Gdy idę na wizytę z listą pytań - żadnego nie zostawi bez odpowiedzi.
      Na USG cierpliwie i dokładnie pokazuje i objaśnia co i jak smile
      To on poradził mi zrobienie posiewu z kanału szyjki macicy - powiedział że
      często takie zakażenia nie dają zadnych objawów zewbnętrznych a często bywają
      przyczyną poronień, wczesnych porodów lub co gorsza obumarć dzieci...
      I co ważne - w każdej chwili "w razie czego" mogę do niego zadzwonić.

Dzięki niemu śpię spokojnie, wiem że robię wszystko co możliwe od strony
      medycznej aby dzidziuś urodził się zdrowy smile
      Przyjmuje w szpitalu na Inflanckiej i prywatnie w gabinecie na ul. Polnej 52.
      Wizyta kosztuje 80 zł.
      Polecam z czystym sumieniem.

Basia i Leniuszek smile
    • 12.10.04, 01:33 Odpowiedz
      Dziewczyny,
      czy któraś z Was może mi powiedzieć cokolwiek na temat prof. Baranowskiego
      (Szpital Wojskowy Szaserów)???
      Napiszcie też ewentualnie, który z lekarzy na Czerniakowskiej (Szpital
      im.Orłowskiego), poza dr Samsel, jest godny polecenia?(chodzi mi o kogoś
      kompetentnego,ludzkiego i dyspozycyjnego-jestem w ciąży, a nasza córeczka
      zmarła w lutym z powodu wrodzonej wady serca. Potrzebuję kogoś, kto potrafi być
      troszkę bardziej cierpliwy niż przeciętny ginekolog). Dzięki
      Marta
      • 12.10.04, 08:59 Odpowiedz
        Niestety z tamtych szpitali nikogo nie znam, ale jest dr. Kalinowska z Karowej
        (prywatnie u OO. Barnabitow na SMoluchowskiego lub na Jana Pawla II) - ona jest
        bardziej cierpliwa niz przecietny ginekolog (znam z wlasnego doswiadczenia).
        Trzymaj sie cieplutko i Twoj babelek tez
        Hania
      • 12.10.04, 09:00 Odpowiedz
        poprzedni list jest do Ciebie
        • 13.10.04, 17:03 Odpowiedz
          Uważam, że ta P. doktor jest ok. Przyjmuje m.in w DANTEX-MED. Jest b. życzliwa,
          moim zdaniem kompetentna. Nie wykazuje cienia zniecierpliwienia. Wyczerpująco
          odpowiada na wszystkie pytania. Prowadzi moją ciążę, i ciążę koleżanki (która
          ma duże problemy) i na razie jest ok.
          • 18.10.04, 13:47 Odpowiedz
            mam takie samo zdanie smile
            Odkąd trafiłam pod jej opiekę polubiłam chodzić do ginekologa smile
            Atmosfera w gabinecie jest naprawdę fantastyczna , nie czuje się skrępowania.
            A pani doktor fachowo i kompetentnie odpowiada na wszelkie pytania.
            A co najważniejsze pamięta swoich pacjentów.
            Pani doktor przyjmuje także w szpitalu św Zofii
        • 13.10.04, 17:05 Odpowiedz
          Czy znacie może dr Paniewską, przyjmuje w przychodni DR Chaciński przy trasie
          Łazienkowskiej?
        • 10.11.04, 16:14 Odpowiedz
          Ja znam dr Pietrzak, barzo miła, przyjmuje tez prywatnie tel.863 6971
    • 15.10.04, 10:46 Odpowiedz
      Cudowny, kochany czlowiek. Aldi-Scan ,tel 6206192,Pozdrawiam
    • 18.10.04, 14:56 Odpowiedz
      Naprawdę polecam!!
      Uratowała mnie w pierwszej ciąży przed usunięciem źle zdiagnozowanej ciąży
      pozamacicznej. Nastepnie doprowadziła ciążę do końca (synek ur. 06.09.2001) i
      przy porodzie uratowała mojego synka (zakażenie wewnątrzmaciczne, słabe tętno
      dziecka, pępowina 15 cm) - robiąc CC na czas.
      Teraz zaczynam u niej drugą ciążę.
      Przyjmuje w LUX-MEDZIE oraz w budynku na Rondzie Babka (nie wiem jak się nazywa
      tamta klinika). Porody odbiera i również przyjmuje w klinice IATROS na Targówku.
      Numer do niej: 0602704973.
      • 18.10.04, 22:58 Odpowiedz
        tak ja też polecam, bardzo miła pani. Przyjmuje także w centrum medycznym AVI
        przy ulicy Bobrowieckiej. Zajrzycie na stronkę www.avi.med.pl. Wizyta tam
        kosztuje 80 zł.
      • 29.09.05, 15:11 Odpowiedz
        A ja przestrzegam przed tą panią.
        Miła to ona jest - to fakt i ma dobre podejście do pacjentów, ale na tym koniec
        moim zdaniem. Żle zrobiła mi badanie USG w 12 tygodniu ciąży - wyszła na nim
        bardzo zła tzw. przezierność karkowa płodu (2,6 - przy normie 2,5 dla
        największych płodów). Zrobione przez nią USG widziało 2 lekarzy - w tym jeden
        wybitny specjalista dr. Makowski - i uznali, że zostało całkowicie źle
        wykonane.
        Przezierność była dobra, a ta pani nawet źle zmierzyła dziecko (zmierzyła je
        tylko do pasa). Nie wiem jakim jest lekarzem, bo ja ciąży nie zamierzam u niej
        już prowadzić. Ale robi USG, na którym się nie zna i nie powinna go robić.
        Zdecydowanie USG polecam by zrobił ktoś inny. Mnie to kosztowało tyle nerwów,
        że szkoda gadać.
        Pozdrawiam,
        Monika
    • 19.10.04, 10:58 Odpowiedz
      super lekarz!!!, z doświadczeniem i powołaniem, pracuje w szpitalu praskim,
      polecam wszystkim przyszłym mamom i nie tylko!
    • 24.10.04, 23:02 Odpowiedz
      Zastanawiam się nad opieką w Medicover. Czy możecie kogoś z czystym sercem
      polecić?
    • 29.10.04, 13:26 Odpowiedz
      A może ktoś wie coś o Dr.Tymińskiej,która przyjmuje na ulicy Żelaznej?Będę
      wdzięczna za wszelkie opinie.
      Marysia
    • 29.10.04, 13:30 Odpowiedz
      Dr. Piotr Hadas - Centrum Medyczne Damiana tel. 566 22 22, strasznie mi sie
      podoba fakt, ze sam pamięta kiedy i jakie badania powinna zrobić jego
      pacjentka, pamięta też jakie masz problemy i bolączki, zna najnowsze leki i
      metody ich stosowania
    • 29.10.04, 15:39 Odpowiedz
      polecam, the beściak!!

Pozdrawiam
      Asia i 29tc Filipek
    • 29.10.04, 21:34 Odpowiedz
      Nie znalazłam nigdzie nazwiska dr Dutkiewicza, a uważam że jest to super
      lekarz. Przyjmuje w przychodni panstwowej na ul. Abrahama. Minusem są długie
      kolejki do niego i to nie dlatego że jest za darmo ale dlatego że dziewczyny go
      uwielbiają. Ma bardzo dobre podejście do pacjentki, olbrzymie doświadczenie i
      ogromną wiedzę. Prowadzi ciążę ale niestety nie pracuje w żadnym szpitalu
      położniczym. Polubiłam go już podczas pierwszej wizyty gdy rozpoznał u mnie
      zwykłą nadżerkę, a wcześniej przez dwa lata leczyłam się u różnych super
      lekarzy za wielką kase i żaden nie wiedział co mi jest. Umieściłam go na tej
      liście bo jest lekarzem godnym zaufania.
      • 30.10.04, 00:26 Odpowiedz
        Czy znacie z CM LIM dr Derlatę?
      • 10.12.04, 15:37 Odpowiedz
        Też miałam kontakt z tym lekarzem.
        Coż, to był pierwszy ginekolog, do którego się udałam - wiecie, pierwsza
        wizyta, stres, niewiadomo, czego będzie chciał i co robił... Miałam 16 lat czy
        podobnie i ... koszmarnie się rozczarowałam. Potrzebowałam kogoś miłego, kto z
        życzliwością podejdzie do zestresowanej dziewczyny a tu.. opryskliwy gbur! Brrr.

To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza. Potem musiałam się
        odstresować i do kolejnego lekarza poszłam po ok. 2 latach (18 lat - najwyższa
        pora!).

Niemniej jednak moja mama leczy się u dr Dutkiewicza od lat kilkunastu, jak nie
        lepiej, i BARDZO sobie go chwali. I rzeczywiście - jedyny mankament to to, że
        czeka się na wizyty tygodniami, jak nie miesiącami. Ale w
        sytuacjach "kryzysowych" zawsze można liczyć, że lekarz przyjmie (ostatecznie
        po godzinach, za gotóweczkę).

• 30.10.04, 14:14 Odpowiedz
      Czy ktos zna dobrego ginekologa w Enel-Medzie, najlepiej na Gilarskiej? Kiedys
      przyjmowal dr. Miroslaw Markowski, ktory robil bardzo pozytywne wrazenie, czy
      ktos wie, gdzie mozna go znalezc? Dziekuje z gory
    • 30.10.04, 18:00 Odpowiedz
      Leczy już trzecie pokolenie kobiet w mojej rodzinie - babcię, mamę i mnie.
      Całkowite top secret, nic nie powie np. mamusi, która bardzo chce wiedziec, czy
      córka jest jeszcze dziewicą czy nie. Poza tym pigułki przepisuje po wykonaniu
      badań, pyta czy mają być zagraniczne, czy może tańsze, ale polskie. Prowadzi
      bardzo dokładny wywioad z pacjentką. Ma asystentkę, ale to chyba normalne. Jest
      bardzo miła. Nie zraziła mnie. Przyjmuje w przychodni na Waryńskiego, koło
      Riviery.
      • 28.02.05, 15:47 Odpowiedz
        Boze!!!!!to potwor a nie kobieta-ginekolog!jest nieuprzejma, chamska, wyniosla
        i co anjwazniejsze niedelikatna!!!!po wizycie u niej opadly mi rece i wszystkie
        nadzieje zwiazane z panstowa dobra opieka lekarska!!!!!odradzam, omijac
        szerokim lukiem ta kobiete!!!ona ma chyba malo mlodych pacjentek, wszystkie to
        wiek srednio po 50!!!zero wyczucia, za grosz milego slowa!
        • 13.10.06, 22:20 Odpowiedz
          Ja byłam u Pani dr Elbe-Rysińskiej na razie raz, niedługo idę po raz kolejny, bo niestety muszę odebrać wyniki cytologii. Gdyby nie to raczej bym nie poszła. Bardzo mi się nie podoba stosunek do pacjenta, była bardzo niemiła, zdarzało jej się podnieść głos. Poza tym trochę krępujące było rozbieranie się na widoku. Podczas badania też była bardzo niedelikatna, przez jakiś czas czułam się jakby nie wyjęła mi wźiernika smile Ale wygląda na osobę kompetentną, wystawiła skierowanie na badania, zrobiła cytologię (przed ewentualnym przepisaniem tabletek). Ogólnie mam mieszane odczucia. Zobaczymy co będzie teraz...
          • 19.10.06, 12:54 Odpowiedz
            Jestem po drugiej wizycie i już jestem dużo bardziej pozytywnie nastawiona do
            tej Pani. Po obejrzeniu wyników stwierdziła, że nie ma przeciwwskazań i
            przepisała tabletki. I mimo że wiedziała, że już kiedyś brałam, powiedziała mi
            pare podstawowych rzeczy. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, poprzedni
            ginekolog stwierdził, że wszystko jest w ulotce.
            • 04.02.07, 15:53 Odpowiedz
              o tej Pani to nic przyjemnego powiedzieć nie mogę. Byłam zmuszona pójść do niej
              po Postinor - nie dość że byłam bardzo zestresowana i roztrzęsiona to ta
              potraktowała mnie jak jakąś ostatnią lafiryndę. Do tej chwili ryczeć mi się chce
              jak sobie przypomnę...

Zresztą w tej przychodni przyjmuje jeszcze jeden "przyjemniaczek"
              Woźniakowski. Leczył mnie rok, po roku powiedział że mam nadżerkę i że jest już
              zbyt duża żeby ją leczyć, jak spytałam czy da się to jakoś wyleczyć to
              powiedział że mam sobie isć teraz prywatnie albo najlepiej do polskiej akademii
              nauk bo on się tym nie będzie zajmował. Konował i do tego szmaciarz!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.