• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • 15.03.04, 10:20
    polecamy dr Majda-Szczotka z przychodni na Canaletta SUPER PEDIATRA, nam
    bardzo odpowiada
    • a ja polecam ginekologa Zbigniewa Saczko, przyjmuje w Medicoverze i chyba w
      przychodni na Krynickiej. Wspaniale prowadził moją ciążę i był naprawdę
      cudownym człowiekiem podczas porodu.
      • Jeśli to ten sam dr Saczko, który pracował (pracuje?) w szpitalu na Brochowie
        to zdecydowanie nie polecam. Poczekam na czarną listę lekarzy i wtedy chętnie
        go tam umieszczę.
        • Tekla a może napisz coś więcej dlaczego i kiedy ten lekarz tak Ci podpadł.
          Czarna lista być może powstanie, a może i nie. Ja byłam i jestem z tego lekarza
          zadowolona i był mi on polecony przez kilka znajomych. Ja go również poleciłam
          i dziewczyny są zachwycone zarówno jego wiedzą jak i miłym podejciem jego do
          pacjentek niezależnie czy przychodzą do niego państwowo czy prywatnie.
          • 13.04.04, 21:51
            Trafiłam na dr Saczko na Brochowie. Zostałam przyjęta na obserwację w 12
            tygodniu ciąży, z niewielkimi plamieniami bo poprzednia ciąża pół roku
            wcześniej zakończyła się poronieniem również w 12 tygodniu. Miałam
            zdiagnozowaną niedomogę lutealną więc dostawałam przez cały czas duże ilości
            duphastonu. Usg wykazało istnienie żywego płodu z prawidłową akcją serca. Dr
            Saczko polecił mi odstawienie duphastonu i długo i cierpliwie mi tłumaczył, że
            następnego dnia dostanę uderzeniową dawkę progesteronu i nie ma powodu do
            niepokoju. Uwierzyłam i poszłam spać, obudziłam się w kałuży krwi. Ponowne usg
            w wykonaniu doktora Saczko wykazało, że jedyne co można zrobić to wyłyżeczkować
            pustą jamę macicy. Zabieg w jego wykonaniu był bardzo długi i bolesny. Ponieważ
            zdarzyło mi się to 4 razy i za każdym razem zabieg wykonywał inny lekarz mogę
            dokonać porównania - dla dr Saczko brak miejsca na skali porównawczej - to był
            koszmar. Zresztą był to również jedyny taki zabieg, który skończył się u mnie
            zapaleniem przydatków (nie dostałam osłonowo antybiotyku). Wszystko, co do tej
            pory opisałam daje się jeszcze jakoś wyjaśnić, ale to, że na karcie
            informacyjnej ze szpitalu podpisanej przez dr Saczko wśród podanych mi leków
            widniał PROGESTERON, którego nie chciał mi zaordynować mimo moich próśb, już
            nie. Przyznaję, że dr Saczko przez cały czas był miły i cierpliwy.
      • Bardzo polecam Dr Tomasza Fuchsa przyjmującego prywatnie na Armii Krajowej i
        pracującego w Klinice na Dyrekcyjnej.Bardzo rzetelne badania( cytologia,
        badanie piersi, usg)o wszystkim mozna porozmawiac,wszystko wytłumaczy.Szybka
        diagnoza i szybkie dzialanie!Przeprowadzał mi zabieg HSC z wycieciem polipa
        zrobil to tak sprawnie ze nic nie poczułam a jeszcze dowiedzialam sie wielu
        interesujacych rzeczy na tamat mojej macicysmileCały czas ze mna rozmawial i
        wspieral, wiec w ogole sie nie stresowalam. Jest to lekarz przy ktorym mozna
        czuc sie bezpiecznie i dzwonic do niego o kazdej porze.Człowiek dusza z wielka
        wiedzą!Szpital na Dyrekcyjnej rowniez polecam, wspaniala atmosfera!
        • Polecam i ja !!

bardzo dobry lekarz
          • hej!szukalam lekarza z Dyrekcyjnej i na forum znalazlam zwlasnie dr Fuchsa i
            postanowilam sie do niego zglosic. Mam tylko pytanie jak sie rejestrowac.
            dzwonie od kiklu dni i na zmiane zglasza sie poczta ze nie ma juz wolnego
            miejsca albo komunikat zeby zostawic wiadomosc. Watpie ze do mnie oddzwoni. Czy
            po prostu pojsc w piatek pod gabinet i czekac??
            • dr. fuch jest na urlopie do 26 sierpnia a potem rejestracja przez komorke
              • Moze Wam pomogl, ale ja bylam u niego prywatnie 2 razy i odnioslam wrazenie, ze
                jego badania sa faktycznie bardzo szybkie ale i bardzo powierzchowne, niedbale.
                On sam molomowny, niczego mi nie wyjasnil. Nastawiony na szybki zysk i
                wzbogacenie sie. Najpierw postawil diagnoze, potem mowil juz cos innego. Moze w
                przypadkach bezplodnosci jest dobry...im dluzsze leczenie tym wiecej kasy
                zarobi - nie? Nie interesuja go pacjentki, ktore nie maja problemow
        • Cześć,
          czy ktoś może mi podać telefon do doktora Fuchsa??
          • 02.01.06, 10:44
            ile kosztuje wizyta czy ktos wie??
            dzieki za informacje
            --
            Mama Domelka ... i Aniołków
            • ja jestem do niego umówiona na przyszłą środę-a Ty wcześniej?
              • 03.01.06, 10:07
                na jutrzejszą środe, polecił mi go gin do którego chodziłam po drugim poronieniu
                wiem co nie co oprócz tego ile wizyta kosztuje
                --
                • Napiszesz jak było? I ile kosztowało?
                  Mnie go poleciła moja bratowa (sama leczyła się u Wojtonia/Woytonia(?)), ale on
                  już się tym nie zajmuje.
                  Podobno dr Fuchs jest bardzo dobry.
                  Dasz znać na forum?
                  • 03.01.06, 17:38
                    jasne tyle że ja nie jestem z Wrocławia i nie od razu napisze a ty ,asz wizyte
                    jutro czy za tydzieńw środe? Idziesz do niego bo masz problemy? Mi go polecono
                    ponieważ straciłam dwie ciąze ale nie wiem zobaczymy jutro czy wart jest
                    zachodu... pozdrawiam
                    --
                    • ja też nie jestem z Wrocławia smile
                      ale tu pracuję -dojeżdżam codziennie.
                      Od kwietnia leczę się żeby zajść w ciążę. Chodziłam do Jarosza, ale długo
                      trzeba czekać na wizytę a po drugie nawet mi inseminacji nie chce zrobić tylko
                      stwierdził że muszę mieć laparoskopię z elektorkauteryzacją (okropieństwo
                      jakieś), która u niego kosztuje bagatela 3000 zł.A wcześniej obiecywał
                      inseminację
                      Dlatego chcę iść do Fuchsa. Podobno to naprawdę bardzo dobry lekarz.
                      A TY chodziłaś do kogoś we Wrocławiu?
                      • 04.01.06, 22:15
                        Nie ja jeżdziłam do dobrego gina ale w Złotoryi on jednak uczciwie stwierdził że
                        nie jest na tyle kompetentny zeby poprowadzić moja kolejną ciąze sad a po
                        wizycie no cóz facet sprawia miłe wrażenie koszt badania dośc tani bo z usg 70zł
                        no ale zszokował mnie skierwoaniem na histeroskopie o tyle dobrze ze dał
                        skierowanie (bezpłatne) do swojej kliniki i kazał dzwonic do niego żeby sie
                        umówić na termin..pozdrawiam B
                        --
                        • Cześć,
                          ja już histeroskopię miałam (800 zł u Jarosza), w ciąży niestety nigdy nie
                          byłam i mam nadzieję, że Fuchs mi pomoże smile
                          A możesz mi jeszcze napisać czy mówiłaś mu o leczeniu u innego lekarza?
                          Ja za bardzo nie wiem co powiedzieć, bratowa mi radzi, zeby śpiewać zgodnie z
                          prawdą-czyli co do tej pory było badane i robione. Napisz jeszcze jak możesz,ok?
                      • nie zgadzaj się na kauteryzację!!! jeśli chodzi o Wrocław to jedynym świetnym
                        specjalista jeśli mówimy o niepłodności jest dr Polak!!!
                        • 08.01.06, 11:10
                          a co to ta kauteryzacja?
                          --
                          • to jest pobudzanie jajników prądem. dodatkowo mają być nakłuwane-jakies
                            okropieństwo.
                            Gonia-czemu mam się nie zgadzać?Napisz...
                            A Tobie Polak pomógł?
                            • 09.01.06, 11:31
                              To stronka jego kliniki też jestem ciekawa ale chyba narazie zostane przy
                              Fuchsie mam już dośc biegania od gina do gina i opowiadania w kółko tego samego...
                              www.polak.med.pl
                              --
                            • powiedz czy to rozwiązanie konsultowałaś z innym lekarzem?? jeśli nie zrób to!
                              dr Polak pomógł mi jak nikt inny smile
                      • Powiem Ci że inseminacja bez laparoskopii nie ma sensu- trzeba wykluczyć zrosty
                        i ewientualną endometriozę ( A to można zrobić jedynie za pomocą laparoskopii)
                        bo szkoda pieniedzy na inseminację jeśli maiałabyś zrosty to i tak komórka nie
                        przejdzie przez zrost .
                        Poza tym bardzo często po laparoskopii do 3 miesiecy zachodzi się w ciażę.

A jeśli inseminacje się nie udadzą to nie bedziesz wiedzieć czy z powodu
                        zrostów czy po prostu nie doszło do zagnieżdżenia .Takze moze opinia dr J wcale
                        nei jest taka zła.

A poza tym dowiedz się jak robią inseminacje na Dyrekcyjnej? (dr F.) mojej
                        koleżance robili na Chałbiońskiego kilka razy z nasienia niespreparowanego i
                        nic nie wychodziło.
                        Jak długo na Dyr. to robią- podobno najlepsyzn na D.Śl. jest dr Polak no i dr J.
                        • witaj,
                          no a HSG? To jest przecież badanie drożności, jak będą zrosty to i tak wyjdzie
                          na tym badaniu.
                          Dr J proponował stymulację jajników prądem-jak dla mnie chyba za wcześnie....
                          Kto wie-może za jakiś czas do niego wrócę...jeśli to co proponuje dr F nie da
                          efektów...
                          A Ty? też masz/miałaś z tym problemy?
                          Pozdrawiam.
                          • HSG- histerosalpingografia to podawania kontrastu do jamy macicy po rozwarciu
                            szyjki tzw. kulociągiem i 2 zdjęcia RTG.
                            Miałam to proponowane przez innego gina z Dyrekcyjnej.
                            Ale potem zmienił zdanie. konsultacja u lekarza spoza Dolnego Sląska
                            wykazała,że HSG tylko bada jamę macicy i nie pokazuje w całości drożności
                            jajwodów- poza tym to jednak inwazyjne( promieniowanie RTG).
                            Dr J. u którego dopiero zaczęłam mówił, że jest nowszy odpowiednik HSG bez
                            naświetlania tylko to samo ale za pomocą aparatu USG .HyCoSy - piszą o tym na
                            Bocianie.mniej inwazyjne , albo można drożnosć jajowodow też sprawdzić za
                            pomocą powietrza- nie pamietam jak to sie nazywa.
                            Chyba że masz coś w jamie macicy- podejrzenie o coś ale wtedy też nie HSG tylko
                            histeroskopia.
                            Lekarz spoza D.Śl. powiedział wogóle że HSG to taki trochę przeżytek w stosunku
                            do nowoczesnych metod diagnostyki.Zresztą specjalista od niepłodności.
                            I tak samo co do laparoskopii- nie daj się zwieść że powoduje zrosty- właśnie
                            po to ją robimy ,żeby stwierdzić czy zrostów nie ma i ułatwiamy zajście w ciażę.
                            Oczywiście diagnostykę zaczynamy jesli już nic nie pomaga- naturalne starania
                            około roku ( po 30stce około pół), hormony o.k., nasienie o.k., stymulacja CLO
                            3 miesiące i dopiero wtedy jeśli nic to diagnostyka inwazyjna. Nie wiem jaka
                            jest Twoja sytuacja.......
                            • napisałam do Ciebie na priv...smile
                            • Jeśli możesz to zagadaj na GG. Ja też się leczę na Dyrekcyjnej u innego
                              lekarza, ale w zastępstwie raz inseminacje robił mi Fuchs. Właściwie jestem w
                              złej kondycji psychicznej po trzeciej nieudanej inseminacji i nie wiem co
                              robić. Może rozmowa pomogłaby mi sie pozbierać po tym wszystkim i zdecydować co
                              robić dalej. Poza tym nie znam nikogo z moimi problemami, a rozmowa z kimś kto
                              jest w takiej samej sytuacji co ja pomogłaby mi. Mój numer GG 9286882
                              • hej napisz coś o sobie na mojego priva o sowjej diagnozie przede wszystkim moze
                                będę mogła jakos Ci pomóc
                                • hej Justyna napisz do mnie na priv - ja też byłam u dr F.
                                  możemy sie wymienić spostrzeżeniami,nie zalamuj się pozdrawiam- ta walka wymaga
                                  cierpliwości
                              • na GG nie mogę sad
                                napisałam do Ciebie maila-zerknij...

Pozdrawiam
                                • 29.05.06, 13:42
                                  wysłałm Ci wiadomosć na priv
                                  • Już odpisałam smile
                                    • odpisałam
                                      • Ewa kiedyś pisałaś że masz endo stwierdzone laparoskopowo.
                                        czy mozesz napisać kto Ci robił laparo i gdzie robiłaś?
                                        • No nareszcie nasze wrocławskie forum ruszyło!!! wink
                                          Już nawet od kilku dni tu nie zaglądałam. A więc...laparo robiłam na
                                          dyrekcyjnej; robiła mi dr Beata Ciszko- młoda lekarka; super kobieta. Nie
                                          znałam jej wcześniej - a przejmowała się mną jak bym była jej pacjentką od lat.
                                          A z nią dr Pochwałowski i konsultował dr Pająk. Opieka rewelacyjna (leżałam tam
                                          już drugi raz i nie mogę powiedzieć złego słowa), polecam - ja byłam bardzo
                                          zadowolona wink
                                          • i jeszcze jedno - zapomniałam, że np. na Kamieńskiego albo na brochowie- za
                                            laparoskopię (bo robiłam wywaid środowskowy wink) żeby mieć laparo (a nie brzuch
                                            rozcięty) miałam kupić cegiełkę za 500zł - mimo że do takie zabiegi standardowo
                                            powinna być robiona laparo... - bez komentarza
                                            • Ewa na pisz do mnie na priva do kogo teraz chodzisz i jak przebiega Twoje
                                              leczenie?
                                              Ja cały czas się zastanawiam czy się zdecydować na zabieg i czy to cos da.
                                              Juz nie wiem do kogo pójsć sie skonsultowac.
                                              Byłaś moze u prof. Zimmera?
                                          • Hej!
                                            Ja równiez jestem pacjentką Kliniki przy ul. Dyrekcyjnej. Gorąco
                                            polecam! Obecnie szukam dobrego specjalisty, w celu konsultacji
                                            moich dotychczsowych działań... obecnie jestem po laparoskopii,
                                            laparotomii (otwarcie brzucha), a w tamtym tygodniu po 3 IUI... moj
                                            problem polega na tym, że na jajnikach częto tworzą się torbiele...
                                            zastanawiam się nad in-vitro...
                                            Bede wdzieczna za informacje na temat specjalisty, do którego
                                            ewentualnie moge sie wybrać...
                                            Moze któraś z was miała podobne problemy, czekam na wieści...
                                      • hej yolis jak sie czujesz i jaka ogólnie u Ciebie sytuacja?
                    • Moze Wam pomogl, ale ja bylam u niego prywatnie 2 razy i odnioslam wrazenie, ze
                      zarobi - nie? Nie interesuja go pacjentki, ktore nie maja problemow
                      • Nie wiem co masz na myśli bo Twoja opinia jest też bardzo powierzchowna ,a ja
                        odniosłam zupełnie inne wrażenie po wizytach u dr Fuchsa w gabinecie. Co do
                        pacjenki bez problemów która przyszła na kontrolę, to chyba lepiej powiedzieć
                        sprawnie jak wygląda sytuacja a nie dorabiać jakąś teorię i próbować na siłę
                        wynaleźć chorobę. Jeśli postawił diagnozę to chyba dobrze bo o to chodzi
                        przychodząc do lekarza . A teksty o kasie są już poniżej pasa . Ja mam o nim jak
                        najlepsze zdanie i z pełną odpowiedzialnośćią go polecam.
                        • witam wszystkich
                          co do dr Fuchsa ja jestem obecnie w 29 tyg.ciąży i nie moge powiedziec złego
                          słowa na temat tego dr. Raz ze bardzo szybko mnie zdjagnozował i przeprowadził
                          inseminacje no i po 3 razie sie udało .....długo nie szukałam poniewaz trafiłam
                          do niego przez kolezanke która sie leczyła i starała o dziecko przez 7 lat u
                          innych lekarzy a po wizytach u dr Fuchsa jest mamuską od 9 miesiecy... i chyba
                          to jest najwazniejsze....a co do kasy to jezeli dr Fuchs jest nastawiony na
                          zysk to co mozna powiedziec o innych lekarzach którzy za wszystko biorą
                          kase????????????????????????????????????????? pozdrawiam i zycze powodzenia na
                          swojego bociana smile
                        • Ja ZDECYDOWANIE POLECAM DR FUCHSA. Pomógł mi przejść przez ciężką
                          ciążę i opiekował się nami na Dyrekcyjnej. Dzięki niemu moje
                          maleństwo bezpiecznie przyszło na świat i trafiło na stół operacyjny
                          do kolejnego SUPER FACHOWCA chirurga dziecięcego - dr Patkowskiego.
                          Jeśli ktoś szuka dobrego ginekologa i zarzuca mi, że zdziera kasę i
                          naciąga na wizyty to jakieś nieporozumienie. Trzeba się tylko
                          cieszyć, że na kolejnej wizycie usłuszy się, że wszystko jest OK. Ja
                          nie miałam takiego szczęścia, ale dzięki doktorowi naprawdę się nie
                          bałam. Dr Fuchs to SUPER SPECJALISTA - mimo tak młodego wieku. Jest
                          dostępny w każdej chwili i zawsze można na niego liczyć.Tak na
                          marginesie, to po mojej cesarce śladu nie widać.
                          POLECAM GORĄCO
                          • Polecam wam ginekologa dr Świdraka, do którego chodzę od 5 lat i który bardzo angażuje się w każdy przypadek. Naprawdę wart polecenia
              • hej i jak przebiega Twoja droga do dzidzi u dr Fuscha.
                Minęło kilka miesięcy i ja sie zapisałam do niego na 1-razową wizytę.
                chyba rzeczywiście dr J. jest od łatwych przypadków.
                • Hello!
                  Super, że się odezwałaś smile)
                  Widzę, że i Tobie się nie powiodło u J....no cóż szkoda...
                  Ja póki co dalej walczę (niedawno minął rok od pierwszej wizyty u J, gdzie
                  zaczynałam się zajmować tym tematem), ale w ciągu tych 3 miesięcy dr Fuchs
                  zrobił mi HSG i 3 inseminacje!!!aktualnie jestem kilka dni po tej trzeciej i
                  czekam.
                  Powiem Ci i wszystkim , które szukają dobrego lekarza-POLECAM FUCHSA!!!to
                  naprawdę bardzo dobry lekarz i stara się pomóc-nie czaruje ale i nie jest
                  oschły (jak to niektórzy lekarze)-jak dla mnie naprawdę spoko gość. Już wiem,
                  że jak uda mi się zajśc to na pewno poproszę by mnie prowadził w ciąży. A na
                  dodatek pracuje w szpitalu-to bardzo ważne, żeby mieć w razie czego lekarza
                  przy sobie.

A co u Ciebie? jakie leczenie było zastosowane?

Pozdrawiam
          zarobi - nie? Nie interesuja go pacjentki, ktore nie maja problemow tego typu.
          CZRNA LISTA!
          zarobi - nie? Nie interesuja go pacjentki, ktore nie maja problemow tego typu.
          CZRNA LISTA!
      • Polecam dr Wiktora Jarosza i prywatną przychodnię Mediconcept przy ul.
        Krzyckiej.Kompetencja ,przemiła atmosfera ,naprawdę nowoczesne wyposażenie i
        wspaniały personel.No i ceny w porównaniu z innymi prywatnymi przychodniami
        wcale nie wygórowane.Laboratorium na miejscu ,gabinet fizjoterapii ( masażysta
        czyni cuda !) ,a chetni mogą również odwiedzić gabinet stomatologiczny i inne.
        • Dr Jarosz??? Absolutna bzdura!!! kropka, nie mam nic więcej do dodania.
          • Wiktor Jarosz -Super lekarz !!! Nie ma lepszego !!!!
            • świetny lekarz..prowadzenie ciązy THE BEST!!!!
              Naprawde super POLECAM!!!! Lekarz z prawdziwego zdarzenia!!!!
            • Kiedy widze wypowiedzi ,ze dr Jarosz jest przyjazny dla kobiet
              zastanawiam sie kto to pisze. Kilka lat temu dr jarosz usunol ciaze
              mojej zonie i dziwie sie, ze lekarze sobie na to pozwalaja ,wiec
              gdzie tu jest jakas moralnosc!!! Powinni zrobic wszystko aby
              zapobiegac takim sytuacja a nie wrecz zachecac do nich, jestem
              bardzo zbulwersowany tym wszystkim .Dlatego pytam co
              oznacza "PRZYJAZNY LEKARZ",taki ktory pomaga kobiecie? tylko w czym?
          • Dlaczego uwazasz ze Jarosz to bzdura, chodzę do niego już od wielu lat i bardzo
            mi pomógł. Teraz prowadzo moją ciążę i jestem zadowolona z jego podejścia do
            wszystkiego.
            • W zasadzie każdy ginekolog jest dobry jeśli chodzi o bieżącą kontolę, czy
              monitorowanie prawidłowo przebiegającej ciąży, dopiero jak pojawia się jakiś
              problem to widać, czy oprócz tego, że lekarz jest miły i sympatyczny, jest
              również dobrym specjalistą i ma wiedzę, aby pozbyć się problemu.
              Mi dr Jarosz nie pomógł, choć problem z którym przyszłam, to "błachostka łatwa
              do usunięcia".
              Poza tym skandaliczne jest umwawianie się na wizytę. Terminy trzeba rezerwować
              min. z miesięcznym wyprzedzeniem, (jak to zrobić przy nieregularnych
              miesięczkach??) a mimo to i tak trzeba jeszcze swoje odsiedzieć w poczekalni,
              przesunięcia do 1h to prawie reguła. Szanuję czas innych i chcę aby szanowano
              mój czas. Dlatego zmieniłam lekarza
            • lekarz bardzo fajny ale czy dobry? dziewczyny jesli jestescie w ciazy to
              szukajcie lekarza ktory pracuje w jakims szpitalu Ja chodziłam do Jarosza z
              pierwsza ciaza jak pracował jeszcze na kaminskiego i wszystko było ok Niestety
              Jarosz teraz nigdzie w szpitalu nie pracuje chodziłam do niego teraz z 2-ga
              ciaza [poroniłam]trafiłam do szpitala gdzie nie znałam nikogo i teraz juz wiem
              ze lekarz musi pracowac w szpitalu PAMIETAJCIE
              • EWA co Twoim zdaniem kryje się pod słowem dobry- to że pracuje w szpitalu?
                czy to że potrafi utrzymać ciazę?
                dlaczego poddajesz w wątpliwość czy jest dobry? - czy możesz napisać jakie masz
                zastrzeżenia oprócz tego,ze nie pracuje w szpitalu- to rzeczywiscie wada ale on
                podobno kieruje na KAmieńskiego albo do dr Halamy do trzebnicy
      • 08.12.04, 15:44
        JESTEM STAŁĄ PACJENTKĄ DOKTORA SACZKO PRZEPROWADZIŁ MI OPERACJĘ PO KTÓREJ
        WPADŁAM W DEPRESJĘ POMÓGŁ MI SIĘ Z NIĄ UPORAĆ JESTEM MU ZA TO WDZIĘCZNA.
        PACJENTKAMI DOKTORA SĄ RÓWNIEŻ MOJE PRZYJACIÓŁKI, KTÓRE PODZIELAJA MOJĘ OPINIĘ
        • Dr. Saczko to wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz polecam go
          kazdej kobiecie, bo wspolpraca z nim jest sama przyjemnościa!!
      • lekarze lekarzami, ale warto nie zapomnieć o dobrej położnej ,to dzięki niej do
        tej pory karmię zapamiętajcie ten numer 0503589814
      • Gorąco polecam doktora Gizlera z Brochowa. Przyjmuje w poliklinice "Na grobli".
        Spokojny, zrównoważony, odpowie na każde pytanie. Gdy miałam zabieg, umówił się
        ze mną w szpitalu, wykonał zabieg w znieczuleniu ogólnym, nie mam nawet w
        świadomości takiego koszmaru, jaki przeżywają kobiety przy miejscowym
        znieczuleniu. Wszystko TYLKO z troski o pacjentkę. Poza tym prawdopodobnie
        dzięki jego błyskawicznej akcji w czasie porodu mam normalne dziecko. Świetny
        facet!
        • 05.01.06, 15:18
          tak ja poszłam do niego z cała stertą badań pokazałam dokładnie co i jak opisy
          poszczególnych ciąz od innych ginów to chyba normalne że wcześniej chodziłam
          gdzie indziej smile a jeśli możesz napisz mi coś wiecej o tej histeroskopii ajk ci
          ją robili bo mi powiedział że ze znieczuleniem miejscowym w ciągu jednego dnia
          troche się boje i jak potem ze staraniami? Dzięki serdeczne
          --
          • Trochę Ci napisałam na ogólnym forum, o swoich odczuciach. natomiast jak
            widzisz to nic nie dało. Po leczeniu u Jarosza w ogólewydaje mi się, ze nie
            jestem dokładnie przebadana.Zresztą nie on mi robił tą histeroskopię tylko inna
            doktor która u niego to wykonuje.
            Ale nie masz się czego bać, naprawdę-20 minut drzemki i po kłopocie.
            A Fuchs mówił czemu masz to zrobić?bo u mnie wskazaniem był polip.
        • Ja też go gorąco polecam. Trafiłam do niego z przypadku, celem konsultacji
          wyników badań. Jest to fantastyczny facet. Dzięki niemu nasza córeczka żyje i
          jest normalnym dzieckiem. Nie zawahał się stanąć przy operacyjnym stole pomimo,
          że nie miał wtedy dyżuru. Od tamtej chwili (ponad rok) jestem jego pacjentką Na
          Grobli. Przez okres pobytu w szpitalu (trzy tygodnie) podtrzymywał mnie na
          duchu, bo przeżywałam ciężkie chwile martwiąc się o dziecko, które leżało w
          inkubatorze. Jeszcze raz go polecam, bo wizyta u niego to przyjemność a nie
          konieczność. Oby więcej takich lekarzy!
      • 18.07.06, 00:29
        Czy ktoś zna dr Marka Eliasa??? Koleżanka poleciła mi u niego wizytę, a
        niewiele tu o nim opinii. Ktoś ma doświadczenie?
        • skakanka10 napisała:

> Czy ktoś zna dr Marka Eliasa??? Koleżanka poleciła mi u niego wizytę, a
          > niewiele tu o nim opinii. Ktoś ma doświadczenie?

A Może tkóraś była pacjentką w szpitalu?
          • 27.07.06, 18:58
            niestety ja miałam z nim nieciekawą styczność.Mianowicie poszłam do niego , bo
            od kilku miesięcy czekaliśmy na dzidziusia i nic,opowiedziałam mu że od zawsze
            miałam problemy z hormonami i zaburzenia mies.i wiedziałam że coś muszę
            posprawdzać, zaznaczę że byłam wtedy blisko 30-tki, a on kazał mi wrócić za rok
            i dopiero wtedy sie badać. A niby jest specjalistą od niepłodności.Poczekałam
            pół roku i trafiłam do dr Kucharskiego o którym już tu na forum pisałam,
            przebadał mnie od razu wzdłuż i wszerz i po długo trwających badaniach i kilku
            próbach jestem w 10 tyg. ciąży!!!mogłabym go za to nosić na rękach!!pozdrawiam
      • a polecam doktora z woskowego szpitala,który przyjmuje prywatnie na ulicy
        Pretficza,doktor nazywa sie Edward Gejdel,,miałam powazne problemy,juz
        dwukrotnie i właśnie doktor mi bardzo pomógł
      • dr murawski-znakomity specjalista i bardzo sympatyczny człowiek!!!gorąco
        polecam!!!(chce podkreślić,że jest to już mój 7 lekarz!!! i jest zdecydowanie
        najlepszy ze wszystkich z jakimi miałam stycznośc!!!)polecam!!!
        • a czy któraś z Was miała była jego pacjentka? pytam z ciekawości czy ktoś
          jeszcze takie ma o nim zdanie...(choć kiedys na forum znalazłam o nim równie
          pozytywne opiniesmile
          • Ja mam na jego temat dobre zdanie.Poznalam go nawet osobiscie.I mam
            prosbe,jesli ktos wie,jak nawiazac z nim kontakt,bo znow chce do niego
            chodzic,to prosze o nr telefonu chociaz.Pozdrawiam
      • Ktoś zna??? jakies opinie??? bardzo proszę!!!!!!!
        • nie polecam
          bylam raz i zaczal mnie straszyc olbrzymia nadzerka w ktorej juz sie "rak
          pewnie zaczyna" (cytologii nie zrobil). zrobilam gdzie indziej cytologie,
          skonsultowalam z 3 innymi lekarzami, ktorzy nie potwierdzili diagnozy.
          wiecej wiec do tego pana nie pojde
      • Lista dobrych i polecanych lekarzy jest też tutaj na endoendo.pl
        zwłaszcza jeżli chodzi o endometriozę.
        Endometrioza - leczenie ginekolodzy
      • Znacie Dr Naporę? Przyjmuje w przychodni przy Piłsudskiego. Jakie macie opinie o
        niej jako lekarzu?
    • 09.04.04, 15:43
      dr Lachowski - ginekolog z Brochowa, przyjmuje prywatnie w Pulsantisie na
      Ostrowskiego. Dzięki niemu wreszcie donosiłam ciążę (poprzednie poronienie)
    • Ginekolog, dr Wiktor Jarosz, przyjmuje w Medi-Concepcie na Krzyckiej 94.
      Wspaniały, cierpliwy lekarz, o dużej wiedzy i niesamowitym podejściu do
      pacjentek. Znakomity specjalista od USG.
      • 23.04.04, 15:01
        Ja także polecam doktora Jarosza, przemiły człowiek, bardzo dobry specjalista
        od usg (sama przyjemność, zwłaszcza, że wszystko dokładnie pokazuje i wyjaśnia,
        no i ile śmiechu przy tym), ma świetny personel (obie położne są ekstra i jak
        cerbery pilnują, aby ciężarówki nie przybrały za dużo). W klinice znajduje się
        też gabinet fizjoterapeuty (oj pomogły mi te drenaże limfatyczne przy
        spuchniętych nogach w ciąży i masaże kręgosłupa) działający w porozumieniu z
        lekarzem prowadzącym ciążę. Na miejscu jest też laboratorium, gdzie można
        wykonać wszystkie badania. No i nie bez znaczenia jest atrakcyjna (przy tak
        dobrym sprzęcie) cena za wizyty. Ja polecam (sama urodziłam we wrześniu, a już
        trzy moje znajome, którym poleciłam dr Jarosza urodziły od tego czasu, a
        czwarta ma termin na październik). Acha, wszystkie miałayśmy ciąże
        zagrożone ... a teraz cieszymy się naszymi zdrowymi maluchami.
        • Popieram jak najbardziej.
        • 19.06.04, 00:43
          niestety jarosz nie pracuje w szpitalu, wiec jego ciezarowki nieco samotnie
          czuja sie w szpitalu

poza tym ostatnio chyba za przegina z iloscia przyjmowanych pacjentek. poslizgi
          sa okolo 2 godzin, wiec mozna pasc w poczekalni...moze powinien troche sie nad
          tym zastanowic
          --
          byle do wiosnywink
        • mam dokładnie takie samo zdanie na temat mediconceptu i dr Jarosza. Wspaniały
          lekarz, też prowadził moją ciążę. Najlepsze dla mnie było to, że każda wizyta
          była połączona z wizytą u położnej (kobiety z powołaniem!), do której mogłam
          się zwrócić z każdą nawet największą błahostką (również telefonicznie jak
          lekarz był zajęty innymi pacjentkami). No i dzięki położnej przytyłam w ciąży
          tylko 13 kg, co przy mojej nadwadze (sporej juz przed ciążą) było rewelacyjne.
          Już po 2 tygodniach od porodu wróciłam do wagi sprzed ciąży.

Oprócz tego uważam że jak na tak noczesny sprzęt i wyposażenie przychodni
          wizyta była dla mnie tania - 70zł. Jak poszłam pierwszy raz w ciąży do lekarza
          poleconego mi przez znajomą, który jest ordynatorem na brochowie to za wizytę
          chciał 120zł więc zbladłam bo nawet nie miałam tyle przy sobie.

Bardzo gorąco polecam mediconcept. Ja i moja przyjaciółka, która rodziła 3
          tygodnie po mnie, chodziłyśmy całą ciążę i byłyśmy bardzo zadowolone i spokojne
          o dziecko (co jak wiadomo kobiecie w ciąży obawa o dziecko czasami spędza sen z
          powiek).

Życzę zdrowia wsztystkim ciężarówkomsmile
          • 08.03.06, 12:41
            Chodzę teraz ( byłam dopiero 2x) do MEdiconceptu i wcale nie jest tak
            rewelacyjnie jak mogłoby sie wydawać np. spotkanie z położną to kwestia minuty -
            gdzie ważą cię w ubraniu i mierzą ciśnienie przez ubraine - dla mnie to był
            wielki szok. Ostatniio nawet czekałam ponad godzinę a lekarz w 10 min. "załatwił
            mnie" i wszystko tak szybko że do końca nie wypytałam sie o wszystko - bo czułam
            presję pośpiechu.
            JAk dla mnie to biorą trochę dużo kasy 120,- zł
            Sprzęt nie wiem czy tam jest rewelacyjny np. po nagrywaniu z 3D na płytę nic
            nie było widać.
            wydaje mi się żę ta przeychodnai trochę przereklamowana
            • a ze mną położna rozmawia zawsze długo- chociaż nie jestem w ciąży.
              A wizyta- nie zdazyło się żeby dokotr mnie popędzał,chyba raz ale siedziałąm 40
              minut( 1-razowa) i stąd mogą być te opóźnienia.
              dla mnie ogólnie o.k. - tylko rejestratorka niesympatyczna!!!!!!! taka blondynka
              • Minusem jest fakt, że jest tam jednak chyba troszke za drogo, ale mimo to
                jednak zawsze mam wrażenie, że wiem za co zapłaciłam. Położne do bólu miłe, ale
                to na pewno przyjemniejsze niż olewactwo. A z doktorem to tez się zawsze
                zagadam na ,,boczne,, tematy i chyba przez to to te opóźnienia smile, chociaż mi
                tez zdarza sie czekać. Z doswiadczenia wiem już tez, ze w czwartki jest mniej
                pacjentek, czeka sie krócej, nie ma takich tłumów jak np. w poniedziałki.
                Ostatnio przeszłam tez u nich zabieg w znieczuleniu ogólnym i tu wielki plus:
                dostałam łozko w izolatce, pachnacą pościel i koszulkę, cały dzień personel sie
                mną troskliwie opiekował i moj mezczyzna mogł byc cały czas przy mnie. Wyszłam
                z tamtad zdrowa na duchu, a na ciele szybko do siebie doszłam.
                • wysłałam wiadomosc na prywatną pocztę
                • wysłałam do Ciebie zapytanie na pocztę prywatną
                • Witam,
                  Nazywam się Magdalena Palińska i jestem specjalistą dietetyki, serdecznie zapraszam wszystkie pary starające sie o dziecko, Panie planujące zajście w ciążę, w ciąży i po ciąży do Mediconceptu. Szczególną uwagę przywiązuję do problemu niepłodności i w swojej pracy to właśnie niej stawiam wyzwanie. Dieta w istotny sposób przyczynia sie do zwiększenia szansy na zapłodnienie czy to drogą naturalną czy metodą in vitro. Nikomu nie chcę obiecywać złotych gór, cudownej diety, oferuję swoją wiedzę i doświadczenie... sama jako mama przeszłam przez tę drogę. Zapraszam przyszłe Mamy i Tatusiówsmile
      • 21.12.05, 23:12
        DZiewczyny, a czy któraś zdr Gejdela Edwarda, szsukam opinii na jego temat,
        sprawaPILNA!
    • 10.04.04, 09:03
      We Wroclawiu polecam dr Ewe Dobryszycka, przyjmuje prywatnie w Polidencie na
      pl. Grunwaldzkim, pracuje na Kamienskiego. Dobra jest tez Jolanta Sender,
      przyjmuje w tym samym gabinecie, pracuje w tym samym szpitalu.

• -- DR JAN KORZENIEWSKI-PRZYJMUJE NA UL.BOLESLAWIECKIEJ 1-FANTASTYCZNY
        CZLOWIEK,LEKARZ-BARDZO POMOGL MI PRZY PORODZIE.
        WSZYSTKO SPOKOJNIE TLUMACZY I OGOLNIE SUPER-BARDZO POLECAM
        anka i grzeswink

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.