• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

WROCŁAW Dodaj do ulubionych

• 28.11.06, 16:59
    • 19.12.06, 09:07
      Od 2 tygodni próbuję zapisać się na wizytę do dr. Korzeniowskiego
      (przyjmujacego na Bolesławieckej 1). Na tel. stacjonarny nie odpowiada, komórka
      jest bez przerwy wyłączona. Jak więc dotrzeć do niego???
      Chyba, że możecie mi polecić innego ginekologa w pobliżu Muchoboru
      Małego/Wielkiego, może w Dolmedzie, lub okolice 1 Maja?. Chciałabym się
      dokładnie przebadać, cytologia, usg, ponieważ zamierzam w tym roku zacząć
      starania o dzidzięsmile
      Polećcie mi kogoś proszę w tych okolicach...
      • 19.12.06, 20:44
        jeszcze jedno-gdzie i kiedy on przyjmuje(jakie tel???) i ile kosztuje wizyta???
    • 05.01.07, 17:43

--
    • 05.01.07, 17:46

-- Mam pytanie, czy któras z Was moze chodzila do dr Skrzypka,? Przyjmuje On w
      Obornikach, a tez pracuje we Wrocławiu w szpitalu.
      <
    • 10.01.07, 16:03
      Witam, szukam informacji o dr Winiarskiej, która pracuje podobno w szpitalu
      na Kamieńskiego. Interesują mnie opinie o tym jak prowadzi
      ciążę, jaka jest przy porodzie. Za wszystkie informacje serdecznie dziękuję.
      • 11.01.07, 13:06
        pomóżcie
        • 14.01.07, 23:09
          Nie znam Pajaka, wiec Bielicki
          • 23.01.07, 00:39
            czy zna ktoś dr Jankiewicza?
            • 25.01.07, 13:51
              Chciałam wybrać się na wizytę kontrolną, przy okazji zrobić cytologię i
              porozmawiać na temat badań hormonalnych w związku z problemami z zajściem w
              ciążę. Nie jestem z Wrocławia ale mieszkam na ul. Grabiszyńskiej i pomyślałam o
              dr Śliżu z Żelaznej. Czy to jest dobry wybór? Może któraś z was poleciłaby mi
              innego dobrego lekarza z okolic Grabiszyńskiej? Będę wdzięczna za wszelkie rady
              • 20.11.07, 12:28
                Leczę się u Pana dr-a Śliża od kilkunastu lat i nigdy nie poczułam
                się źle potraktowana czy nieodpowiednio leczona, choć akurat
                schorzeń ginekologicznych doświadczyłam kilku i mam już 48 lat. Moje
                zaufanie wzrosło po przeprowadzonej przez Niego operacji i opiece,
                jaką mnie otaczał w szpitalu - bez żadnych opłat! Wizyta kosztuje
                także w normie - ok 50-60. Prowadził także zagrożoną ciążę mojej
                córce i dobrze doprowadził do rozwiązania i mamy Leonka. Polecam.
                Wszystko tłumaczy, jest miły i delikatny przy wieloletnim
                doświadczeniu klinicznym i fachowości.
        • 19.02.07, 23:07
          Nie znam Bielickiego ,natomiast dr.Pająk tak.Jest moim lekarzem od 9 lat,przy
          nim urodziła się nasza córcia(bardzo długo oczekiwana).Znakomity
          człowiek,ciepły,serdeczny,znakomita opieka w szpitalu.Same
          superlatywy.Drogi,nie absolutnie,coś za coś-tu warto.Dobry fachowiec powinien
          sę cenić.120zł za wizytę to naprawde nie wiele
    • 08.02.07, 09:17
      czy ktoś ma jakieś inforamcje na temat dr Kaniaka z wrocławskich klinik?
      • 13.02.07, 00:43
        Witam!Jestem po poronieniu w 5/6 tyg i czyszczeniu macicy.Ponadto prawdopodobnie
        mam niewielkigo miesniaka. Szukam we Wrocławiu dobrego i nie za drogiego
        specjalisty(jesli drogi to trudno, byle dobry), który dobrze mnie zdiagnozuje i
        pomoże zajsć w ciąże i poprowadzi upragniona ciąże. BARDZO PROSZEsmile o polecenie
        mi lekarza który wsławił sie juz leczeniem trudnych przypadków, najlepiej żeby
        pracował w szpitalu, to ułatwia dalszą współpracę, ale to nie jest jakis
        konieczny warunek. Myslałam o dr Fuschu...przeczytałam kilka pochlebnych opinii
        na jego temat, ale kogo jeszcze polecacie??
        Prosze o pomoc, może któras miała problemy z zajściem, poronienia, mieśniaki
        itp. a jednak została szczesliwą mamusią, niech podzieli sie dzieki komu to się
        udało. Chętnie widziane info o cenach wizytsmile Pozdrawiam!smile
        • 13.03.07, 15:55
          ja też jestem po poronieniu (28.12.2006). Strasznie ciężko komukolwiek czyt.
          lekarzowi po czymś takim zaufać.W styczniu trafiłam do dr Wilczyńskiego. Pracuje
          w Klinikach na patologii ciąży, a prywatnie przyjmuje na K.Miarki. Super sprzęt
          i pełen profesjonalizm. Stwierdził, że mam nadżerkę, ale nie kazał mi (jak to
          robi wiekszośc lekarzy)wierzyć na słowo tylko zrobił jej zdjęcia. Była
          obrzydliwa i to ona prawdopodobnie spowodowała poronienie. Teraz jestem już po
          zabiegu i w końcu nie mam stanów zapalnych - cudna sprawa! Bardzo gorąco polecam!!!
          • 14.03.07, 20:43
            Nadżerka spowodowała poronienie??? Tak powiedział? No to rzeczywiście pełen
            profesjonalizm.
            To ten sam profesjonalista, o którym piszą poniżej:
            uwaga.onet.pl/1342656,archiwum.html?MASK=20889666
            Cudna sprawa!
            Gratuluję naiwności...
      • 13.02.07, 12:58
        Byłam na klinikach kilka razy i natknęlam się na dr Kaniaka, według mnie jest
        świetnym spcjaistą i bardzo konkretnym lekarzem. a poza tym moja koleżanka po 4
        poronieniach trafia do niego i udało się jej urodzić zdrowego synka. Na pewno
        polecam!
        --
        www.bobasy.pl/kama25
    • 13.02.07, 18:46
      Dziewczyny, jakiego lekarza polecacie jeśli chodzi o usg ciąży? Nie jestem z
      Wrcocławia, a powinnam wykonać ważne usg w 12 tygodniu (przezierność karkowa).
      • 13.02.07, 19:20
        zdecydowanie dr Jaworowski z przychodni przy ul. Joanitów 10/12
        tel 071 364 12 99
        koszt 120 zl ale badanie na super sprzecie i co najwazniejsze super specjalista
        od usg ciazy.
        Tylko terminy odległe

--
        komandosek ma

ja i on
        • 20.02.08, 19:46
          blanka0 napisała:

> zdecydowanie dr Jaworowski z przychodni przy ul. Joanitów 10/12
          > tel 071 364 12 99
          > koszt 120 zl ale badanie na super sprzecie i co najwazniejsze super specjalista
          >
          > od usg ciazy.
          > Tylko terminy odległe
          >

--
          <a href="<a
          href="tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;51/st/20060918/n/Franio/dt/6/k/817c/age.png"
          target="_blank">tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;51/st/20060918/n/Franio/dt/6/k/817c/age.png</a>
          ">Nasz Papiszon</a>

Mientaj

Popieram. Prowadziłam u niego całą ciążę. Jest b. dobrym specjalistą, zarówno od
          usg, jak i w ogóle jako lekarz. Niestety ma swoje wady.
          Natomiast można mieć pewność, że dobrze sie zajmuje pacjentkami.
          • 05.03.08, 09:51
            dr Myszczyszyn, ul. długosza 4,wizyta 100, lekarz super smile
            • 05.03.08, 18:00
              hej, a możesz podać mi numer do niego, bo jedyny kontakt jaki mogę
              znaleźć to numer komórkowy. Dzięki.
              • 08.09.08, 15:19
                hej tel na rejestracje do dr myszczyszyna 0713220700. Pozdrawiam
      • 15.02.07, 12:07
        czy ktos mial stycznosc z dr malgorzata platek z dolmedu?? bylabym wdzieczna za
        jakiekolwiek info? planuje zmienic lekarza, do tej pory chodzilam do corfamedu
        do barcikowskiego i w sumie nie bylam ani zadowolona ani nie ale mam wrazenie
        ze ostatnio dzieja sie tam dziwne rzeczy, mnie i kilku moim kolezanka prawie w
        tym samym czasie wyszla zla cytologia i zlecili kolejne badanie za 40 zl a
        potem okazywalo sie ze jednak wszystko bylo ok...mam wrazenie ze naciagaja tam
        strasznie i dlatego planuje zmiane lekarza...znalazlam dwa pozytywne komentarze
        o dr platek i chcialabym sprobowac tam zwlaszcza ze dolmed pasuje mi ze wzgledu
        na lokalizacje, czy ktos moze mi cos o niej napisac?bede bardzo wdzieczna!
        pozdrawiam!
      • 15.02.07, 19:48
        Dr Fuchs- Medex
      • 19.02.07, 22:58
        usg tylko i wyłącznie na dyrekcyjnej w szpitalu u doktora Floriańskiegolub
        Nowaka.Specjaliści,dr.Floriański robił mi również punkcję(badania plenatarne)
        Aby wykonać tam usg musisz mieć skierowanie lub odpłatnie,chyba 80zł.Najlepiej
        zadzwoń tam wszystko Ci powiedzą i odrazu zarejestrujesz się.Pamiętam,że
        badania wykonują od 12.00-14.00.
        • 20.02.07, 08:53
          potrzebuje namiary na lekarza - specjalistę,który zajmuje się diagnostyką wad
          wrodzonych we Wrocławiu. Bo jak byłam w ciązy mój lekarz nie nie zobaczył wad
          dziecka, przed ciąża nie zlecił mi żadnych badań, teraz chciałabym udać sie do
          specjalisty, który powiedział by mi co mam robić aby zmniejszyć ryzyko
          urodzenia dziecka z wadą wrodzoną, żeby zlecił jakieś badania odpowiedział na
          wszystkie moje pytania i po prostu mnie wspierał, ale za bardzo nie wiem do
          kogo sie udać.
      • 13.03.07, 16:08
        dr Jaworski na Joanitów (gabinet USG bedący właśnością innego lekarza - dr
        Herberta) Dr Jaworski wykonuje tylko badania ginekologiczne- super sprzęt i
        pełen profesjonalizm. Jedno co mi się nie podobało to negowanie kompetencji
        innych lekarzy (w tym przypadku mojego lekarza prowadzacego do którego miałam i
        nadal mam olbrzymie zaufanie) Same badanie POLECAM
        • 15.03.07, 09:17
          tez z czystym sumieniem polecam dr Jaworowskiego, USG u Niego to mam wrażenie
          najdokładniejsze USG w moim życiu, mierzy i waży takie czesci ciałką maluszka
          których inni znani lekarze od USG nie robią.
          Cena 120 z nagraniem na płytkę to taniej niz np w mediconcepcie a tam badanie
          trwa 10 minut.
          --
          Olga ma

ja i on
    • 18.02.07, 13:54
      hej dziewczyny!!
      czy mogłybyście mi polecić jakiegoś dobrego ginekologa - CYTOLOGA
      mam od dłuższego czasu poblemy z cewką moczową, niestety urlog juz odpada bo
      Oni rozkładaja ręce - nie wiedzą co jestet powodem zapaleń/itp.dlatego szukać
      będe pomocy u gin-cyt
      prosze o info
      --
      Audi jest "Bogiem", prędkość nałogiem, życie zabawą, NARZECZONA PODSTAWĄbig_grin
    • 21.02.07, 21:36
      Hej!
      Dziewczyny mam pytanie na temat tej pani. Staram sie o dziecko, mam problemy z
      owulacją - hormony szaleją. Czy ta doktor w tych sprawach jest kompetentną
      osobą?
      • 26.02.07, 14:15
        Witamsmile Chodziłam do tej pani, ale nie z jakims konkretnym problemem. Jedno co
        mogę powiedzieć jest bardzo miła i zawsze odpowie na wszystkiem pytania. Jeżeli
        chodzi kontrole i diagnostyke może pomóc. Jednak wg mnie są we Wrocku lepsi
        specjaliści od "zachodzenia w ciążę", tym bardziej, że pani Tracz bierze 100zł
        za wizyte(w tym usg), a podobnie cenią sie też specjaliści od niepłodności,
        którzy maja na swoim koncie liczne sukcesy w postaci bobaskówsmile Pani Tracz może
        poprowadzic ciążę, ale nie ma szans żeby przyjeła na oddział u niej bo z tego co
        wiem pracuje na onkologii gin. Po prostu specjalizuje sie w innych sprawach niż
        niepłodnosc. Ja tez jestem na etapie poszukiwań jakiegos dobrego spejalisty.
        życze powodzenia!
        • 04.03.07, 13:41
          dzięki za odpowiedź,
          wiem że są lepsi - merytorycznie - lekarze od niepłodności. Zaliczyłam
          mediconcept na Krzyckiej i mimo ich wiedzy jakoś nie potrafili zdiagnozować co
          jest nie tak a na metodę prób i błędów z hormonami nie mam ochoty. Poza tym
          miałam wrażenie,że jestem jedną z setek klientek, która wchodzi i wychodzi.
          Nikt nie dba o punktualność wizyt - a to chyba nie jest trudne powydłużać
          wizyty.
          Wybrałam dr. Hirowską z uwagi też na to, że w klinice też przyjmuje
          endokrynolog i wiem że dobry. wspólnymi siłami może zostanę mamą.
          pozdrawiam
    • 06.03.07, 13:39
      Czy ktoś może mi podać nr tel do rejestracji do Szpitala Klinicznego na
      Dyrekcyjnej?? Nie mogę znaleźć go nigdzie. Z gory dzieki za odpowiedź smile
      • 06.03.07, 22:51
        Dyrekcyjna
        (71) 733 14 44.

Mama nadzieje, ze sie bedzie dobry.
        Pozdrawiam.
    • 14.03.07, 18:25
      A co powiecie o dr Sokalskim z Dolmedu na ul. Legnickiej? Właśnie się do Niego
      zarejestrowałam... Pozdrawiam smile
      • 17.03.07, 11:12
        Koleżanka poleciła mi jeszcze dr Wróblewską, która przyjmuje na Podwalu 74.
        Słyszeliście coś może o Niej? Będzie to moja pierwsza wizyta...
      • 03.06.08, 19:50
        Ja jestem zadowolona z dr Sokalskiego.Prowadził cała Moją ciąże i naprawdę Go
        polecam.smilesmile
    • 11.04.07, 10:48
      Witam.
      Bardzo prosze o opinię o tych lekarzach głownie pod kontem prowadzenia ciązy.
      Obydwoje przyjmują w Promedisie we Wrocławiu i chcę któregoś wybrać i nie wiem
      czym sie kierowac. Wiem że Madanowski pracuje w Oławie na połozniczym oddziale.
      Nie wiem gdzie Pani Kucharska jeszcze pracuje. Wszystkie uwagi beda dla mnie
      bardzo cenne, gdyż zaszłam w ciąże po wcześniejszym poronieniu, bardzo się znów
      tego boje i chcę wybrac naprawde dobrzego lekarza.
    • 11.04.07, 10:53
      Witam.
      Bardzo prosze o opinię o tych lekarzach głownie pod kontem prowadzenia ciązy.
      Obydwoje przyjmują w Promedisie we Wrocławiu i chcę któregoś wybrać i nie wiem
      czym sie kierowac. Wiem że Madanowski pracuje w Oławie na połozniczym oddziale.
      Nie wiem gdzie Pani Kucharska jeszcze pracuje. Wszystkie uwagi beda dla mnie
      bardzo cenne, gdyż zaszłam w ciąże po wcześniejszym poronieniu, bardzo się znów
      tego boje i chcę wybrac naprawde dobrzego lekarza.
    • 12.04.07, 09:17
      Witam!
      Znacie dobrego ginekologa od antykoncepcji? Chodzi mi głównie o lekarzy, którzy
      nie wybierają tabletek na chybił-trafił, tylko poprzedzają wybór skierowaniem na
      badania hormonalne itp.
      Ja niestety się jeszcze z takim nie spotkałam, a mam dość dobierania leków
      metodą prób i błędów.
      Pozdrawiam
    • 18.04.07, 19:29
      hej,
      czy ktoras z was zna dr Dobryszycka ub dr Sender? czy sa ok? ile biora za
      ptywatna wizyte?
    • 18.04.07, 23:16
      hej, czy wiecie moze ile kosztuje wizyta u dr Sender i dr Dobryszyckiej?
      przyjmuja w Polidencie na pl. Grunwaldzkim i slyszalam ze sa dobrymi
      ginekolożkami smile tylko nie znam 'cennika'.dzieki za odp. z gory smile
      • 19.04.07, 08:42
        Ja bylam 2 razy na rzaie u dr sender, robilam cytologie, usg, , za wszystko
        120, potem robilam 2 raz cytologie to juz tylko 30 .Jest bardzo mila i pomocna.
        --
        Szczesliwa Mężatka od 19 sierpnia 2006
        [url=www.waszslub.pl]http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006081900100130.png[/url]
        • 21.04.07, 00:09
          w gruncie rzeczy chodzi mi o to czy jest rzeczowa - ja czesto miewam rozne
          infekcje i moj byly ginekolog powiedzial mi ze "taka moja natura", ale to mi
          raczej nie pomaga, dlatego zmieniam ginekologa i chcialabym wiedziec czy dr
          sender jest dobrym lekarzem, a takze czy potrafi dobrze dobrac tabsy
          antykoncepcyjne. z gory dzieki za odp smile
    • 21.04.07, 14:39
      Cześć ! Czy któraś z Was była u dr Kulon w Przychodni Rozwoju Rodziny przy
      Podwalu 74 ? Ciekawa jestem opini o pani doktor ?
      • 27.04.07, 14:32

Szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu w LUX MEDZIE na ul. legnickiej - bo tam
        akurat mam abonament.

Znalazłam tam takie nazwiska:
        Mariusz Wojak
        Barbara Rossochacka
        Anna Hurnik-Szurkiewicz
        Ewa Nojek

Znacie opinie na temat któregoś z tych lekarzy??? Możecie kogoś polecić???
        PILNE! Jestem w ciąży, już w 7 miesiącu, przeniosłam się właśnie z Warszawy do
        Wrocławia i potrzebuje kontynuacji prowadzenia mojej ciąży!!!

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

• 29.11.07, 10:00
        raz byłam u niej (jeszcze we wspaniałej przychodni na katedralnej).
        Nieprzyjemna, szorstka, zniecierpliwiona moimi pytaniami -
        zdiagnozowała u mnie nadżerkę, ale nic więcej nie chciala
        powiedzieć. Badanie niezbyt przyjemne. więcej juz tam nie wróciłam.
        • 29.11.07, 13:03
          chodzę od trzech lat do dr Maślaka na kluczborską do corfamed,wizyta
          nie jest zbyt tania bo zwykła z usg kosztuje ok 80zł.nie czuję sie
          dobrze bo nic mi o niczym nie mówi,o zagrożeniach tylko wiem z
          internetu a mam wirusa hpv z tym że nie tego prowadzącego do
          raka.ale tego też nie dowiedziałam się od niego.Wydaje mi się że
          dobry lekarz powinien mówić o takich rzeczach.prosze pomóżcie mi w
          znalezieniu dobrego lekarza.z gory dziękuje
    • 27.04.07, 14:26

Szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu w LUX MEDZIE na ul. legnickiej - bo tam
      akurat mam abonament.

Znalazłam tam takie nazwiska:
      Mariusz Wojak
      Barbara Rossochacka
      Anna Hurnik-Szurkiewicz
      Ewa Nojek

Znacie opinie na temat któregoś z tych lekarzy??? Możecie kogoś polecić???
      PILNE! Jestem w ciąży, już w 7 miesiącu, przeniosłam się właśnie z Warszawy do
      Wrocławia i potrzebuje kontynuacji prowadzenia mojej ciąży!!!

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

• 10.05.07, 14:32
      Witam dziewczyny, czy znacie może dra Leszka Sozańskiego? Przyjmuje na
      Żeromskiego. Prosze o jakieś info
      • 21.05.07, 08:26
        Wreszczie dobrnełam do końca czytania. Żadna z Was nie pisała o dr Stefanie
        Skrockiem, ale może jednak ktoś może wyrazić o Nim swoją opinię. Prowadził moją
        drugą ciążę 12 late temu, pierwszą poroniłam i wykonywał zabieg. Z tego co
        przeczytałam to wyłaniają się chyba ze cztery nazwiska: Fusch, Jarosz, Blok i
        Korzeniowski. Podjęliśmy decyzję z mężem o następnym dziecku, obawiam się
        komplikacji, w drugiej ciąży miałam cholestazę, córka urodziła się w 35tc.
        Potrzebuję ginekologa z ogromnym doświadczeniem oraz pracującego w szpitalu, bo
        wiem jakie to ważne.
        --
        picasaweb.google.com/kordelia72
        s17.bitefight.pl/c.php?uid=22832
        • 25.05.07, 20:34
          witam, czy któraś z was leczy sie na borowskiej w AM?Nie mam pojecia ktorego
          lekarza tam wybrać,nawet nie wiem kto tam przyjmuje. Najlepiej zeby byl to jakis
          dobry specjalista, bo niedawno poronilam.Czy może któras wie czy robią tam od
          razu badania? tzn.posiewy bakteriologiczne z szyjki macicy, z pochwy, cytologie,
          usg itp?moge nawet zaplacic tylko zeby na miejscu to pobrali i zbadali, zebym
          nie musiala tego gdzies nosić.A jak nie to gdzie polecacie sie wybrac na taki
          kompleks badań?
          • 18.06.07, 22:53
            jeśli chcesz zrobić prywatnie te badania to polecam Mediconcept na Krzyckiej .
            wszystko pobiorą na miejscu położne a usg zrobi lekarz/
    • 19.06.07, 23:16
      ktoś był u niego? (w wyszukiwarce znalazłam tylko jeden post) Jest w porządku? Mam problem z nadżerką...
      --
      ps. Jestem kobietą - to tak dla jasności, bo nick może być mylący wink (a nawet na pewno jest) smile
    • 26.06.07, 10:05
      mam 13 lat. W moim wątku (nie pamiętam dokładnie tytułu, coś tego
      rodzaju)"Pomocy!!! Wstydzę się" Dziewczyny i panie powiedziały, żebym poszła do
      ginekologa. Znacie JAKąś delikatną, przyzwyczajoną do dzieci. żebym się mniej
      wstydziła.
      • 26.06.07, 16:25
        dr M. Górecka-Balcerek, bardzo prosze o opinie. czy jest dobrym lekarzem do
        prowadzenia ciazy oraz czy sa tu osoby, ktorym wykonala cc?
        --
        Tymek (14.01.2005)
      • 26.06.07, 16:26
        dr M. Górecka-Balcerek, bardzo prosze o opinie. czy jest dobrym lekarzem do
        prowadzenia ciazy oraz czy sa tu osoby, ktorym wykonala cc?

--
        Tymek (14.01.2005)
        • 30.07.07, 10:35
          czy znacie dr. Grażynę Grocholską przyjmuje w przychodni Vita
      • 12.08.07, 08:32
        Dr Hirowska ,,Onkomed,, ul. Slężna. Jest typowo dziecięcym ginem od
        lat. Wizyta 80zl
    • 19.07.07, 16:00
      Polecono mi tę Panią serdecznie ale jestem ciekawa opinii pacjentek
      (szczególnie ciężarówek).

• 30.07.07, 10:37
      Czy znacie dr. Garżynę Grocholską przyjmuje w przychodni Vita. Napiszcie co o
      niej wiecie
    • 23.08.07, 10:56
      Czy w okolicach Krynickiej przyjmuje jakiś lekarz godny polecenia?
      najlepiej refundowany przez NFZ. Wiem, że jest tam przychodnia, ale
      pani rejestrująca na wizyty jest okropna i niemiła. Tyle, że akurat
      na niej najmniej mi zalezy. Jest też prywatny gabinet refundowany.
      Kogo wybrać?
      • 30.08.07, 16:17
        witam
        jestem umówiona u profesora Mariana Gabryś w I Katedra i Klinika Ginekologii i
        Położnictwa
        Akademii Medycznej we Wrocławiu
        50-369 Wrocław, ul. T. Chałubińskiego 3
        jestem ciekawa jakie ma opinie
        proszę o odpowiedz gdyż nie jestem z wrocławia
        --
        hmmm....
        • 24.10.07, 16:05
          Hej.

Do tej pory byłam pacjentka dr Wojaka (przychodnia na Joannitów)
          Teraz zostałam samopas wink I szukam jakiegoś dobrego lekarza od kłopotów
          ginekologicznych, nadżerki, mięśniaki te sprawy.

Zastanawiałam sie między dr Fuchsem a dr Eliasem ponieważ obaj pracują w
          szpitalu na Dyrekcyjnej do którego mam bliziutko i mam zamiar ew. urodzic tam
          drugie dziecko.

Na razie jednak chcę się doprowadzić do porządku po porodzie.
          Jestem źle zszyta, mam mega nadżerkę i coraz więcej powikłań z tym związanych.

Dordźcie kto będzie lepszy Fuchs czy Elias ... a może ktoś jeszcze inny ??

PS. wiem że to biała lista ... jakby była czarna to Wojak na pewno by na niej
          wylądował uncertain

--
          Synku ... jesteś dla mnie całym światem ...
      • 16.10.07, 12:56
        Czy któraś z Was miała okazję prowadzić ciąże u tego lekarza? Bardzo
        proszę o opnię, czy jest wart polecenia.
        Dr Krystian Blok, ojciec, był wspaniałym lekarzem i specjalistą,
        więc mam nadzieje, ze niedaleko pada jabłko od jabłoni...
    • 22.09.07, 09:50
      • 24.09.07, 17:27
        czy ktoś zna i może coś powiedzieć?
      • 24.09.07, 17:29
        czy warto?
        • 26.09.07, 20:59
          • 26.09.07, 21:13
            Chodzę do tej pani od niedawna, jestem po wielokrotnych zmianach ginekologów,
            ale z Pani Sender też jestem średnio zadowolona, owszem miła kobieta ale sprawia
            wrażenie powierzchownej i wydaje mi się, że ma skłonność do bagatelizowania
            różnych rzeczy. Zdarzyło się jej też wypisać mi receptę na lek, który został 2
            lata temu wycofany z aptek (wyobraźcie sobie minę aptekarki!!). Mam nadżerkę ale
            pani Sender nie chce nic z nią zrobić, posiew wyszedł zły (streptococcus
            agalactiae) pani Sender leczy mnie po raz wtóry Augmentinem. Szczerze mówiac
            jestem skołowana, przeraża mnie wizja szukania i zaufania kolejnemu lekarzowi,
            naprawdę nie wiem do kogo się udaćsad
            • 11.10.07, 09:23
              polećcie kogoś, nalpiej zeby był dobry i pracował w szpitalu
              • 15.10.07, 19:59
                a gdzie on przyjmuje?
                • 06.11.07, 12:28
                  Zdecydowanie polecamsmile Jestem w 6m-cu ciąży i od początku u dr
                  Halamy. Ba...w sumie udało mi się zajść w ciążę właśnie dzięki jego
                  wiedzy i wspraciu. Na wizytach panuje bardzo przyjemna,
                  niestresująca atmosfera, można zadawać pytania, zawsze fachowa i
                  rzeczowa odpowiedź.
                  Polecam
                  • 08.11.07, 23:09
                    Niestety ale dr Halama nie pracuje juz w szpitalu w
                    Trzebnicy...zmieniłam na dr Vasyla Paslavkiego. Byłam dopiero na
                    pierwszej wizycie ale ciężko mi cos powiedzieć. Może ktoś cos o nim
                    słyszał? Wiem tez, że pracuje w szpitalu w Trzebnicy oraz na
                    Dyrekcyjnej.
                    • 08.05.08, 13:47
                      Własnie wybieram się do Dr. Paslavskiego, czy moze mi ktos powiedzieć jakim jest ginekologiem?
                  • 08.11.07, 23:13
                    Ja tez chodziłam do Halamy ale niestety zwolnił się ze szpitala w
                    Trzebnicy i dlatego zmieniłam lekarza. Czy ktos słyszał o dr Vasylu
                    Paslavskim? Też przyjmuje w Mediconcepcie, na dodatek pracuje w
                    szpitalu w Trzebnicy i na Dyrekcyjnej.
                    • 14.11.07, 14:10
                      Tak, to prawda że niestety nie pracuje już w Trzebnicy. Ja jednak go
                      nie zmieniam, bo na pewno kogoś dobrego mi poleci, a zresztą przy
                      porodzie najważniejsza jest położna.
                      O Paslavskim słyszałam same dobre rzeczy od mojej cioci, która
                      pracuje na AM, a także właśnie od Halamy.
                      • 15.11.07, 09:54
                        A ja musze przyznać, że ciężko nam było sie dogadać z Halamą jak
                        zapytaliśmy jakiego lekarza ze szpitala z Trzebnicy może polecić.
                        Strasznie się wymigiwał, nie chciał podać konkretnego nazwiska,
                        powiedział, że można sprawdzić na stronie internetowej Trzebnicy
                        jacy są tam lekarze (a takiej informacji nie ma wcale)...dopiero
                        przparty do muru stwierdził, że najlepiej udać się do Paslavskiego.
          • 15.10.07, 19:59
            też szukam dobrego gina do prowadzenia ciąży, wszystkie koleżanki sa
            niezadowolone, aż strach coś planować
            • 18.10.07, 17:04
              To kwestia osobistych oczekiwan i preferencji. Wiele osob uzaleznia
              swoj wybor od tego, czy lekarz pracuje w szpitalu, w ktorym
              zamierzaja rodzic. To na pewno bardzo rozsadne ale nie ma nigdy
              gwarancji,ze trafi sie akurat na jego dyzur. Dla innych
              najwazniejsza kwestia jest komunikatywnosc lekarza, w miare
              indywidualne podejscie, mozliwosc kontaktu w niestandardowych porach
              w razie problemow no i tez cena wizyt, ewent. dostepnosc w ramach
              NFZ.
              Osobiscie wiele dobrego slyszalam o p. dr. Arturze Kucharskim ze
              Szpitala na Brochowie. Bardzo wiele kolezanek korzystalo z jego
              opieki, rodzilo "pod jego kierunkiem" (albo nozem) i byly
              zadowolone. Wiele cieplych slow moge tez powiedziec o K. Łatkowskim
              z "Eskulapa" na Bulwarze Ikara- profesjonalizm, spokoj, rzeczowosc i
              kultura to jego niezbywalne atuty. Dr pracuje na Klinikach przy
              Chalubinskiego.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.