• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Bielsko-Biała

• 19.03.04, 22:36
    Polecam ginekolog dr Monikę Małecką-Holerek. To kobieta - anioł, ona po
    porostu kocha ludzi i to się czuje. Sama jest matką czworga dziewczynek więc
    na pewno lepiej doradzi niż mężczyzna - ginekolog. Poza tym nie zdziera skóry
    z pacjentek (jest o połowę tańsza od mojego poprzedniego ginekologa!)
    • 10.04.04, 19:58
      To ja polceam dr. Irene Ozimine. Cudowna, miła, naprawde wspaniały. Mam z nią
      świetny kontakt. Jest na każdy telefon. Za wizyte bierze 60 zł nie wiem czy to
      dużo czy mało ale warto. A ja po recepte i pogadać to 20zł. Prowadziła moją
      pierwszą ciąże. Odiwedzam ją nadal. Kurcze lubie chodzić do ginekologa smile
      --
      STRONA JULECZKI

Julka na Zobaczcie!

Zapraszam na Forum
      • 25.01.05, 14:04
        zupelnie sie nie zgadzam, pani Ozimina zdziera ze swoich pacjentek(za wszystko
        kaze placic), niestety jest niedelikatna przy badaniu(z 5 ginekologow u ktorych
        sie leczylam one byla najgorsza)i tak samo jak wszedzie indziej trzeba u niej
        czekac w kolejkach, ma obsesje na punkcie dzieci, wiec szanuje jedynie
        pacjentki w ciazy...jak sobie przypomne te wizyty to az nie moge uwierzuc ze
        sie tak meczylam!!!
        • 22.02.05, 23:03
          dagtar napisała:

> zupelnie sie nie zgadzam, pani Ozimina zdziera ze swoich pacjentek(za
          wszystko
          > kaze placic),

nie zgadzam się ani troche. wizyta z badaniem 60zł, wypisanie recepty 20zł, a
          jak jeszcze coś innego to tez inna kwota. wcale nie zdziera.

>niestety jest niedelikatna przy badaniu(z 5 ginekologow u ktorych
          > sie leczylam one byla najgorsza)

i znowu się nie zgadzam. byłam u wielu ginekologów w Bielsku i pani Ozimina
          jest bardzo delikatna w badaniu. nic nie boli

>i tak samo jak wszedzie indziej trzeba u niej
          > czekac w kolejkach,

jak u każdego dobrego ginekologa wink))

>ma obsesje na punkcie dzieci, wiec szanuje jedynie
          > pacjentki w ciazy...jak sobie przypomne te wizyty to az nie moge uwierzuc ze
          > sie tak meczylam!!!

ja chodziła do niej przed ciążą, w ciąży i po ciąży chodze juz dwa lata. nie
          wiedze różnicy w traktowaniu. jest świetna kobietą.

Polecam jeszcz dr. Marka Walkowa. Wosko się ceni ale świetny facet. Nie wiem
          czy nadal jest ale był ordynatorem na ginekologii w wojewódzkim.
          A pani Liii Polak w ogóle nie polecam. Oschła kobieta.

--
          STRONA JULECZKI
        • 26.04.07, 09:27
          OZIMINA NIE!!!!!kazda kobieta ktora chce donosic ciaze musi sie dobrze
          zastanowic jak do niej pojdzie!!bratowa urodzila w polowie 6 miesiaca i
          dzieciatko umarlo w 3 dniu miala 1 usg zrobione na poczatku ciazy krawila brala
          tylko 1mieiac tabletki na podtrzymanie miesiac przed urodzeniem miala rozwarcie
          ale nie polozyla jej w szpitalu bo po co??!!!stwierdzila ze przy nastepnym
          rozwarciu polozy ja w szpitalu ale przy nastepnym juz URODZILA!!TRAGEDIA!!ja
          od 4miesiaca ciazy bylam na podtrzymaniu mialam ciaze zagozona co drugi dzien
          zastrzyki i dzieki mojej ginekolog dr WIERZBINSKIEJ (ktora przyjmuje w Krakowie
          na os.Oswiecenia)moj synek ma juz 4latka i dziekuje Bogu ze zostala mi polecona
          doktor ktora jest naprawde lekarzem z powolania a nie mydli oczu zeby tylko
          odwalic robote i skasowac tak jak to robi OZIMINA DZIEWCZYNY ZASTANOWCIE SIE!!!
          • 20.03.08, 23:45
            Podpisuje się obiema rękami.Moje dziecko nie żuje dzięki doktor
            Oziminie.Najgorsze jest to że sprawia wrażenie profesjonalistki a nic nie potrafi
        • 26.02.08, 19:20
          Czy ktoś może mi powiedzieć coś o dr Agnieszce Zemanek-Wojnowskiej?
          Czy jest dobrym ginekologiem? Gdzie przyjmuje na kasę chrych?
    • 12.04.04, 14:52

Lidia Polak,lekarz u którego nie czuje się skrępowania,można o wszystko
      zapytać,wizyta nie trwa od- do tylko tyle ile potrzeba na konsultacje.
      dobry specjalista.

--
      Kazda kobieta uważa,że jest niezastąpiona,ale z powodzeniem może zastąpić kazda
      inną.
      • 20.02.06, 09:31
        Bardzo prosze o opinie na temat Lidii Polak wlasnie sie do niej w najblizszym
        czasie wybieram i chcialam sie dowiedziec czy oprocz ze jest delikatna to czy
        potrafi sobie poradzic z powaznymi problemami np.trudnosciami w zajsciu w ciaze,
        i czy bada od A do Z (tzn badanie, wymaz itd) no i jesli przepisuje jakies leki
        to czy zleca wczesniej badania np hormonow itd.
        Bardzo prosze o odpowiedz
        Kath
        • 15.03.06, 10:04
          no i bylam u Pani doktor zaznacze ze w poradni z NFZ. No i jestem rozczarowana
          zeby nie powiedziec ze zalamana. Pani spoznila sie 35min ale co tam to nie jest
          az tak istotne. Weszlam do gabinetu - a bylam u niej pierwszy raz bo chodzilam
          wczesniej do super lekarki ale sie wyprowadzilam i mam za daleko - ona zadala mi
          raptem dwa pytania w wywiadzie potem zaprosila na fotel i zaczela badanie z
          zaskoczenia nie mowiac nic wiec sie spielam a ona "czemu pani taka spieta!!" nie
          bierze pani tabletek" z ironia a ja chce zajsc w ciaze. Badanie bolesne i
          niekompletne nie zrobila wymazu i piersi tez nie zbadala nie powiedziala ze
          wszytsko w porzadku tylko o miala pani wypalanke co nie dokonca bylo tak a nie
          zauwazyla ze mam tylozgiecie tongue_out pobrala cytologie i powiedziala ze przy
          nastepnej wizycie platne ... hmm ostatnio jak mialam to badanie to bylo za free
          Nie polecam (moze prywatnie ona jest lepsza) i znow musze szukac lekarza
          pozdrawiam
          Kath
          p.s. nie znalazlam czarnej listy zeby ta pania wpisac
    • 14.04.04, 10:37
      ja polecam dr Bożenę Hryniewicz Kobieta z sercem.
      za wizytę bierze co prawda 70 zł. ale warto. Wyjaśni i odpowie na każde pytanie.
      Może wizyta jest droga ale przepisuje bardzo tanie a równie skuteczne leki (także rekompensuje wizytę).
      Też lubie do niej chodzić. Jedyny minus dużo pacjentek i trzeba odsiedzieć swoje.
      zuzu1000
      • 25.03.09, 11:10
        ja tez chodze do dr.Hryniewicz kobieta bardzo sie stara i jest
        bardzo mila i dokladna ale ja zostawiam u niej 170 . 90 za badanie
        60 za USG 20 za L4 . I to jeszcze nic , ostatnio siedzialam w
        poczekalni od 15 - do19 a jestem w ciazy to byl dlamnie koszmar ,
        kobieta przedemna siedziala u niej 1,5 godziny . JAK DLUGO MOZNA
        BADAC JEDNA PACJETKE ?
    • 14.05.04, 10:07
      Witam!
      Podpisuję się obiema rękami! Dr Monika jest rewelacyjnym lekarzem.
      Jako młoda dziewczyna trafiłam do beznadziejnego lekarza ginekologa i potem nie
      byłam na badaniach ponad 7 lat.
      Dopiero po trafieniu do gabinetu dr Moniki Małeckiej-Holerek wizyty
      ginekologiczne przestały być tragedią.
      Poza tym jest to "złoty" człowiek.
      Bardzo Ją cenię jako lekarz i jako człowieka.
      • 15.04.05, 09:31
        Gdybym miała 4 ręce podpisała bym się nimi, że dr Holerek-Małecka jest
        najlepsza..dzięki niej moje dziecko żyje, prowadzi moją ciążę i ma naprawdę
        bardzo dużą wiedzę ginekologiczno-położniczą..

Natomiast muszę napiętnować jednego lekarza, przed którym ostrzegam wszystkich -
        pracuje w prwatnej klinice ginekologicznej pod szyndzielnią i nazywa się
        Kochaj!!!Brak kompetencji u tego pana, to mało powiedziane..bezczelny i
        niemiły..uważa, że powinnyśmy wszystko wiedzieć i z niechęcia odpowiada na
        pytania(przypuszczam, że nie zna na niektóre odpowiedzi)..robiąc mi USB nie
        zauważył cysty wielkości 4 cm!!!!straciłabym przez niego dziecko..
        • 23.07.05, 23:30
          pamiętam dr kochaja,teraz pracuje w bcm-ie.jest ignorantem,ma znikomą wiedzę
          medyczną.kiedys podczas rozmowy ze mną położył swą wielką teczkę na biurku,w
          ten sposób widziałam tylko jego oczy.to była aluzja,że się spieszy i trzeba
          konczy wizytę.
          polecam natomiast klinikę eskulap i dr gajewskiego!od lat mam cysty na
          jajnikach,zrosty pooperacyjne,a dzięki tej klinice moje zdrowie znacznie się
          poprawiło,moje skłonności do cyst zmalały dzięki odpowiedniej opiece i lekom
          zalecanym przez doktora.lekarz ten ma dużą wiedzę,praktykę,jest sympatyczny.
    • 14.07.04, 11:27
      olga.bb napisała:

> Polecam ginekolog dr Monikę Małecką-Holerek. To kobieta - anioł, ona po
      > porostu kocha ludzi i to się czuje. Sama jest matką czworga dziewczynek więc
      > na pewno lepiej doradzi niż mężczyzna - ginekolog. Poza tym nie zdziera skóry
      > z pacjentek (jest o połowę tańsza od mojego poprzedniego ginekologa!)

a gdzie ona przyjmuje???

A wiecie cos na temat lekarzy z komorowickiej??? jestem w trakcie szukania
      lekarza.
      chce isc n akomorowicka "n akase" bo w sumie chodzi mi tylko o tabletki anty
      (biore a potrzebuje recepte na dalesze) wiec nie chodzi mi o badania w sumie
      jakies powazne. ale jezeli wiecie, ze na komorowickiej sa niemili ludzie to
      uprzedzcie mnie, pliz!!
      • 14.08.04, 15:12
        Ale czy dr Małecka -Holerek to tylko dobry człowiek czy takze swietny
        fachowiec,bo w Bielsku o takich trudno.Znam kilku fajnych ginekologów owszem
        bardzo sympatycznych,ale niestey ich wiedza pozostawia wiele do życzenia,jednej
        to nawet wydrukowałam z net informacje o lekach bo nie wiedziała. Czy w Bielsku
        jest gabinet gin. dobrze wyposażony gdzie nie mozna się zarazic grzybica albo
        innym swiństwem bo znam takie przypadki.
        • 29.10.04, 17:52
          Niestety się z Tobą zgadzam: w B-B byłam już u ok. 5 lekarzy i nikt mi nie
          pomógł na razie szukam jakiejś innej metody badawczej bo się
          zniechęciłam,znalazłam własnie Helion a w nim Rezonans magnetyczny mozna zrobić
          jajniki macice pęcherz moczowy w cenie 550 zł bez skierowania i ze skierowaniem
          też sie da. Ginekologów Ci odradzam bo ja chodzę do nich już 4 lata i jeszcze
          nikt mnie nie wyleczył.
      • 04.07.05, 19:30
        Monika przyjmuje "przy dworcu"
        Wejście od 3-go Maja w bramie w starej kamienicy (na wysokości przystanku
        autobusowego po przeciwnej stronie ulicy)
        Są tablice przy wejściu
        Przyjmuje we wtorki i piątki od 16:00
        W drugiej połowie lipca będzie na urlopie
        • 06.07.05, 10:16
          czesc chcialam sie zapytac czy pani dr przyjmuje tam tylko prywatnie czy z NFZ
          tez? Szukam ciagle dobrego ginekologa w Bielsku a kazdy mi tylko poleca faceta a
          ja jednak wole chodzic do kobiety juz przywyklam a teraz mam za daleko do mojej
          lekarki wiec szukam sobie na miejscu ale jakos o kobiete lekarza chyba tu trudno
          kazdy poleca faceta ... pozdrawiam
      • 06.10.05, 15:43
        Bardzo proszę o popdanie gdzie przyjmuje Pani doktor Monika Małecka Holerek????
        • 14.05.10, 12:21
          dziewczyny szukam dobrego ginekologa w bielsku mam sliczna coreczke w wieku 5
          lat staram sie o nastepne dziecko ale mialam juz 3 poronienia co wiecie o pani
          doktor krystynie latoszkiewicz pare osob mi ja polecalo ale nie jestem pewna
          moze ktoras do niej chodzila prosze o szybka odpowiez dziekuje
          • 08.11.10, 22:15
            Zobacz opinie o ginekologach w Bielsku
      • 12.05.09, 15:39
        Witam
        Pani Małecka jest rzeczywiście cudownym lekarzem jedyny minus ze nie
        posiada w swoim gabinecie USG tylko kieruje gdzie indziej ale to
        jedyny minus.Oprócz tego- to jest uwaga-Pani Małecka nie przepisuje
        tabletek antykoncepcyjnych, takie ma zasady co popieram.
        Pozdrawiam
    • 17.08.04, 19:28
      Polecam Lek. med Aline Badach ma gabinet w Bielsku na ul.Goleszowskiej 14 ( 10
      pietro wieżowca) tel.811 79 65 przyjmuje: poniedziałek 16.00 - 20.00 wtoerk,
      środa i piątek 8.30 -13.00 czwartek 14.00 - 19.00 i w Szczyrku ul.Beskidzka 122
      tel.817 92 63 przyjmuje: poniedziałek 9.00 - 12.00 środa 17.00 - 20.00. Za
      wizytę zapłacicie 50 zł - myśle, że nie jest to wygórowana cena
      Pani Alina jest bardzo miła, swoim pacjentkom poświęca naprawdę bardzo dużo
      czasu, na wszystkie pytania odpowiada bardzo wyczerpujaco. Badania przeprowadza
      w sposób bardzo delikatny i na pewno nie poczujecie sie skrępowane. Do tej pory
      pomogła mi we wszystkich problemach z jakimi się do niej udawałam.
      • 23.10.04, 18:41
        Panią doktor znam od lat i NIKOMU NIE POLECAM. Powinna BYĆ WPISANA NA CZARNĄ
        LISTĘ GIM\NEKOLOGÓW. Owszem, jest niesamowicie miła i przyjemna... Niestety
        jej wiedza i kompetencje pozostawiają wiele do życzenia. Leczyaąm się u niej
        kilka lat,podobnie moja mama i wiele moich koleżanek.Niestety, pani bardzo lubi
        przepisywać leki hormonalne /szkoda, że nie wie, jak długo należy jej
        przyjmować i tym samym szkodzi swoim pacjentkom - leczyłą nas wszystkie diane
        35 po 4-5 lat, co jest niedopuszczalne- wtedy nie wiedziałam o tym -ufałam
        lekarce.../. Stanowczo odradzam!
      • 24.01.05, 09:02
        Nie polecam Pani Badach faktycznie jako człowiek jest miła ale jej wiedza i
        umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Spawdziałam to na sobie -
        niestety.
        • 09.02.05, 23:37
          tez nie polecam pani BADACH.za to polecam
          poradnia ginekologiczno-połoznicza na karpackim.

PIOTR LASATOWICZ
          morskie oko 23
          przyjmuje na kase chorych i prywatnie
      • 17.05.06, 11:01
        dr Ozimina prowadziła ciążę mojej koleżanki i nie zauważyła, że dziecko nie
        rośnie. Zamiast leżeć w szpitalu od 7 miesiąca ciąży koleżanka trafiła do
        szpitala dopiero jak się zaczęły przedwczesne skurcze. Dziecko urodzila
        wcześniej z poważnymi wadami. Dziewczynka zmarła.

Co sądzicie o dr Krasnodębskim ?
    • 20.08.04, 16:27
      ja polecam dr Lasatowicza przyjmuje w rejonie na os Karpackim. Fakt trudno sie
      do niego zapisac na wizyte, ale jest świetnym fachowcem. Leczyłam się u
      prywatnego lekarza na bezpłodność to mi powiedzial ze mam czas , a on zabrał
      się odrazu do roboty. po trzech wizytach u niego zaszłam w ciążę, ale poroniłam
      w 9tc. Kazał odczekać przynajmniej dwa cykle i zabraliśmy sie do roboty z mężem
      i o to jestem znowu w ciąży ok 6tc.
      • 16.10.04, 00:47
        Pan Lasotowicz i owszem jest niezły. Ale jednego nie moge mu zapomniec że cysty
        5 cm nie zauwazył na jajniku!!! Trafiłam potem z wielkim bólem na Wyspiańskiego
        na "ostry dyzur" gdzie zreszta pracuje ale udawał, że mnie nie poznaje... Ale
        jest delikatny, miły, przepisuje trafione leki. Ponadto "uratował" mojej
        znajomej dziecko kiedy to zarządził cesarkę mimo protestu połoznej. Za godzine
        mogło juz nie zyć.... Dlatego polecam a wpadka czasem się zdarza.
        Pani Małecka-Holerek uważam że jest świetna i szalenie sympatyczna. Przyjmowała
        mnie w szpitalu wojewódzkim i jest naprawde bardzo kometentnym lekarzem. Ale
        znowuż na problemy z zajściem w ciążę poleciła mi "krople ojca Grzegorza". Nie
        wiem czy by pomogły - nie spróbowałamwink Do tych dwóch lekarzy bym poszła. Nie
        polecam natomiast stanowczo Pani Maczyńskiej. Nie chce pisac o szczegołach - są
        zbyt wkurzające. Ale tak w sumie nie wiem czy jest taki lekarz który by
        sprawdził się w 100% w ekstremalnej sytuacji. Bo przy normalnej wizycie wszyscy
        sa ok. Ale jak juz cos się dzieje to niestety niekompetencja wychodzi....
        --
        "Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg"
        Zobaczcie śliczną dzidzię - mojego Tomcia
        • 17.10.04, 21:51
          A gdzie pani Malecka-Holerek przyjmuje???
          Mnie kolezanka polecila p. Foniok-Lipska, poszlam i niestety sie zawiodlam. Co
          prawda delikatna byla, ale w niemily sposob zwrocila mi uwage, ze zle usiadlam
          na fotelu, bo zsunelam recznik papierowy czy cos w tym stylu. Poza tym
          chcialam,zeby przypisala mi tabletki - zrobila to oczywiscie, ale nie zalecila
          wczesniej zadnych badan (dopiero teraz dowiedzialam sie, ze tak w zasadzie
          powinno sie robic), nie wyjasnila mi w ogole zasad ich dzialania, w ogole
          sprawiala wrazenie, jakby chciala jak najszybciej skonczyc wizyte i zeby
          kolejna pacjentke przyjac.
          bylam u niej z KCH, ale wole juz w przyszlosci zaplacic dobremu ginekologowi i
          byc dobrze poinformowana

dlatego chcialabym wiedziec, gdzie przyjmuje doktor Malecka-Holerek
          • 17.10.04, 22:13
            ahh mam jeszcze jedno pytanko odnosnie p. Maleckiej - Holerek. Poszukalam w
            internecie informacji na jej temat i zauwazylam, ze jest ona zwolennikiem
            naturalnego planowania rodziny.
            Czy nie ma wiec obiekcji jesli chodzi o przepisywanie tabletek anty??
            • 19.10.04, 00:39
              Ano własnie tego nie wiem... Jest szalenie prorodzinna i "uświęcona" (nie umiem
              tego inaczej nazwać). W poczekalni leci nuta z oazy. Nie wiem czy przepisuje
              tabletki "anty". Ja byłam u niej w zgoła odmienne sprawie wink
              Pozdrawiam!
              --
          • 22.02.05, 21:31
            bylam u pani lipskiej kilkakrotni... zaproponowala mi tabletki harmonet ktore
            bardzo dobrze przyjmuje nie ma zadnych skutkow ubocznych, jednak nie zrobila mi
            badan przed przepisaniem tabletek
            poza tym okazalo sie ze mam zaawansowana nadrzerke i zlecila natychmiast
            wypalanke na szczescie moj chlopak kazal mi zmienic lekarza i skonsultowac sie
            z innym i okazalo sie ze mozna to wyleczyc sologynem bez zabiegu i chwala bogu
            ze w czasie zmienilam lekarza.... polecam Pana Niemcewicza za badanie place 60
            zl, przepisanie tabletek i rozmowa 20 zl smile) badania prowadzi bardzo
            delikatnie i nie czuje sie skrepowana (o dziwo) big_grin
            widac ze lekarz ma wiedze i doswiadczenie i na bieżąco jest z nowinkami
            medycznymi pozostaje sobie tylko życzyc takich lekarzy
            • 13.12.05, 20:25
              Miałam podobną sytuacje. Też miałam nadżerkę. Pani Lipska zleciła
              natychmiastową wypalanke. Mama doradziła mi abym poszła do innego lekarza i ten
              orzekł, że można wyleczyć ją sologynem.
              Pani Lipskiej nie polecam.
              • 14.12.05, 20:08
                Ja juz mam trochę wizyt za sobą, miałam problemy z ciążą i niestety nie Bielsko
                tylko klinika w Bytomiu.
                Jeśli chodzi o Bielsko polecam Dr Stoleckiego, udziela informacji można się
                dowiedzieć konkretów, miesiąc temu poroniłam i On mnie przyjął na wizycie(
                przyjechał specjalnie dla mnie) bo "mój" dr Niemcewicz jak się dowiedział że
                zaczełam plamić , kazał mi przyjść za tydzień a ja byłam w 9 tygodniu,
                poronienie jest bardzo bolesne i fizycznie i psychicznie i dobre słowo lekarza
                ma duże znaczenie.
                Polecam Dr Stoleckiego , ma dużo poacjentek ale to jest dobra oznaka.I liczę że
                pomoże mi przy kolejnej ciąży.(jeśli się uda)
                Proszę o opinię na Jego temat (dr Stoleckiego) jeśli ktoś miał z nim kontakt.
                Dzięki
                • 13.03.06, 13:03
                  Co sądzicie o lek.Zgórskim (przyjmuje na Cechowej)? Chodzi mi o kwestię
                  antykoncepcji.
          • 19.03.09, 13:27
            Ja polecam panią dr Monikę Małecką - Cholerek. Jest moim 7 ginekologiem :o Przyjmuje w prywatnm gabinecie na ul.Łuczników 13 w Kamienicy. Jest prorodzinna, ale uważam, że o bardzo dobrze. Przy tym wszystkim jest spokojna i opanowana. Nie przepisuje antykoncepcji co też ma pewne swoje plusy. Polecam ją z całego serce, jest naprawdę dobrym fachowcem smile
            Byłam też u dr Stoleckiego, bardzo miły i sympatyczny pan. Jednak mnie jakoś nie przekonał.
            Słyszałam też dużo dobrych opinii o dr Lasatowiczu. Chodzi do niego dużo moich znajomych i moja tesciowa, ponoc bardzo dobry. Jednak na wizytę na NFZ czeka się ok 2 mies uncertain
            • 19.03.09, 14:21
              dziękuję, że w końcu ktoś mi odpisał smile Czy mogę prosić o nr tel. do
              dr Cholerek, żeby móc się zarejestrować? Czy terminy oczekiwania na
              wizytę w gabinecie prywatnym są długie? Wiesz może w którym szpitalu
              pracuje ta Pani dr? Zastanawiam się też, w którym szpitalu rodzić.
              Nadmienię że względu na wadę wzroku mam wskazanie do cięcia
              cesarskiego. Pozdrawiam!
              • 24.03.09, 15:15
                Witamsmile Widzę, że tu się sporo pisze o dobrych ginekologach...bo ja właśnie w te sprawie. Mam problemy z zajściem w ciążę, a mój dotychczasowy ginekolog się kompletnie nie sprawdzasad czy moglibyście mi kogoś polecić z własnego doświadczenia? Bardzo dziękuje!
              • 26.03.09, 16:25
                pracuje w szpitalu wojewódzkim, tam też przyjmuje w poradni K na nfz
        • 31.05.05, 12:38
          "Zioła ojca Grzegorza" to mieszanki wg receptury o. Grzegorza Sroki, zielarza
          kręgarza spod Żywca. Jak byłam mała, chodziłam tam z mamą i nastawiał jej
          kręgosłup. Mój kolega w dzieciństwie pojechał do niego, bo był chorobliwie
          chudy - mieszanka pomogła, dostał apetytu, aż mu do dzisiaj nie przeszedł wink
          Więc bez urazy, ale myślę, że ta pani wiedziała, co robi, zalecając Ci te
          krople. Czy w innym wypadku pozwoliłaby sobie na polecenie ich?
        • 23.12.05, 14:48
          Polecam P. Lasatowicza, jest cierpliwym, bardzo miłym i kulturalnym lekarzem.
          Po wizytach u wielu bielskich lekarzach mam porównanie, w którym doktor
          Lasatowicz wypada najkorzystniej. Doktor Szymala na pierwszej wizycie zalecił
          kolposkopię a po niej laserowe usuwanie nadżerki (która po wizycie u dr
          Lasatowicza okazała się blizną, po wcześniejszej wypalance), koszt łączny 600zł
          zwalił mnie z nóg. Doktor Kocurek-Fordey taką piękną bliznę po wypalance mi
          zostawiła (nie powinna mi jej robić jako młodej dziewczynie, wiem już że przy
          ewentualnym porodzie będzie problem). Pani Lipska bardzo oschła i niemiła,
          wizyta 2 min, a jak powiedziałam że mogę być w ciąży w około 3 tyg, to na mnie
          nakrzyczała że jasnowidzem to ona nie jest. Mogła to powiedzieć delikatnie! Pan
          Kochaj także niemiły, gburowaty, no cóż może taki ma sytl bycia. Mogłabym dalej
          wymieniać, ale wolę się nie denerwować!
          • 27.12.05, 14:09
            Podzielam zdanie, doktor Lasatowicz jest bardzo kulturalnym lekarzem i przede
            wszystkim ma wrażenie że w przeciwieństwie do innych nie wyciąga pieniędzy
            nawet od prywatnych pacjentek zlecając wszystkie możliwie badania, które
            czasami po prostu sa jedynie "w modzie" a nie koniecznie przynoszą jakieś
            informacje. Ja miałam probolem z doborem tabletek antykoncepcyjnych, byłam u
            lekarek w Bielsku dr. Orzeł- nie polecam, stwierdziła nadżerke ale także
            okresliła że nie może jej teraz wyleczyć, zgłosiłam sie do innego lekarza w
            Krakowie, owszem nadżerka wyleczona ale pomimo prób tabletek nie dało się
            dobrać. W końcu spróbowałam w Bielsku u dr. Lasatowicza, zresztą znalazłam go
            na ty forum, pierwsze tabletki jakie mi przepisał trafione.Od 10 miesięcy
            jestem zadowolona. Niestety ostatnio reklama sprawiła że trzeba sie przygotowac
            na dłuższe siedzenie w poczeklani, nawet jak przychodzimy prywatnie.
            • 05.02.06, 20:32
              Mogę Go polecić jako lekarza miłego,delikatnego,wytłumaczy wszystko choć nieco
              chaotycznie(jest lekko roztrzepany,co może być denerwujące). Przyjmuje na
              kasę,bardzo pomógł mojej mamie nie biorąc groszasmile
              Obecnie jestem w ciąży i interesuje mnie jak wygląda poród pod jego opieką.Że
              lubi kasę,to wiem,ale czy jest możliwe by był non stop przy porodzie?I za
              ile???Proszę o opinie,jeśli któraś z Was u niego rodziła.
      • 08.02.08, 13:28
        Zgadzam sie w 100% Jestem mloda kobieta a przy dr. Lasatowiczu nie
        czuje sie skrepowana. Jestem w 5 m-c ciazy i jeszcze nigdy nie
        mialam takiej dobrej opieki ginekologicznej. Dzisiaj bylam na
        wizycie kontrolnej u niego, wyszlam z usmiechem na twarzy i z
        poprawionym humorem, nie doscyc ze jest to bardzo dobry lekarz to
        potrafi podniesc pacjetke na duchu i porozmawiac z nia. Kompetetny i
        znajacy potrzeby i problamy kobiet. Polecam kazdej kobiecie.
    • 29.10.04, 12:53
      polecam Panią WOJTULEWSKĄ, może nie dla kobiet w ciąży (bo nie wiem jaka jest)
      ale jeśli chodzi o opiekę nad kobietą w normalnym stanie to jest rewelacyjna,
      sama pamięta o planowanych badaniach, bez problemu poleci środki
      antykloncepcyjne, pomoże wybrać najlepsze, wypalona u niej nadżerka już nie
      wrócila mimo że wcześniej miałam z tą nadżerką ciągły problem
      pozdrawiam Agata
      • 08.11.04, 22:49
        Jutro idę do Lasotowicza. Zobaczymy jak będzie... Cholercia pierwszy raz po
        porodzie...
        --
        Tomuś ma już...
      • 29.11.04, 20:10
        Niestety mam o niej inne zdanie.Może miała zły dzień.W drugim mc objechała
        mnie po
        co tak wcześnie przyszłam że jeśzcze nic nie wiadomoi wszystko może pójść
        z "dymem"i tak w ogóle to z kąd wiem że na pewno jestem w ciąży bo testy się
        mylą.Poszłam prywatnie i zrobiłam USG i wszystko było prawidłowo. W 7mc gdy
        upomniałam się czy dostanę skierowanie na USG objechała mnie i powiedziała"po
        co i tak pani musi urodzić to co pani ma".Zaryczana poszłam do znajomego
        lekarza prywatnie i tam prowadziłam udaną ciążę do końca.

• 20.07.12, 10:12
          Do doktor Cholerek chodziłam kiedyś dawno dawno temu , cierpiałam z powodu potwornych bóli podczas miesiączki - ona je lekceważyła i mówiła ,że już taka ma natura/uroda .
          Gdy chciałam tabletki ona zaproponowała naturalną metodę antykoncepcji po której po kilku latach i tak zaszłam w ciąże .
          W ciązy wykonała tylko 1 badanie usg w 4mieś , w 7mieś. dostałam skurczy(po kilku godzinach minęły) -dziecko ułozyło sie już główką w dół i rozwarcie było na 1 cm - Pani Cholerek przypisała mi Jak najbardziej naturalne propolisowe czopki (by bakterie nie dostały się do dziecka) i powiedziała ,żebym przyszła za miesiąc o ile nie urodzę wcześniej i pożegnała się . Będąc lekko w szoku opusciłam gabinet - urodziłam miesiąc pózniej ,a dziecko miało zakażenie ,urodziło się z problemami oddechowymi i wyladowało w klinice w Katowicach .
          Co do bóli miesiączkowych ,Pani Cholerek mówiła ,że po urodzeniu dziecka zmniejszą się - Niestety nic bardziej mylnego !
          Bóle były coraz mocniejsze i bolało mnie nie tylko podczas okresu ale i o różnych porach cyklu , dodatkowo dochodził ból kręgosłupa w częsci lędzwiowej - sumą sumarów wylądowałam w szpitalu z silnym bólem i krwawieniem - okazało się ,że mam na jajniku guza który przez lata zacząl wrastać się w kręgosłup .
          Z usług pani Cholerek zrezygnowałam .... teraz po 5 latach poszukuje znów jakiegoś ginekologa , który usunie wkładkę domaciczną i wykona mi zabieg usunięcia nadżerki ... i aż się boje na kogo tym razem trafię ?
    • 25.11.04, 14:01
      Bielsko-Biała
      Autor: dorrus75
      Data: 25.11.2004 13:22 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
      A może ktoś z Was leczył się u ginekologa w prywatnej klinice "ESKULAP" w
      Bielsku-Białej na Cieszyńskiej. Mozecie mi kogos polecić?Wybieram się tam,
      ale nie mam pojęcia do kogo się udać.Dzięki, pozdrawiam,

--
      Najwcześniej do owulacji pozostało...

ListaDOBRYCHginekologów
      (oraz linki do czarnej listy i super położnych)
      • 25.11.04, 21:27
        Ja chodze do gin dr Kawulok do Eskulapu. Jestem w 20 tyg ciazy i jestem z niej
        bardzo zadowolona. Jest mila, a zarazem kompetentna lekarka potrafiąca
        odpowiedziec na kazde nekajace mnie pytanie. Podczas badania USG szczegółowo
        opisuje mojego dzidziuska. Nie patrzy na czas wizyty tylko na satysfakcje
        pacjetki, w razie jakichkolwiek niepewnosci kieruje do odpowiedniego
        specjalisty (w moim przypadku do kardiologa). W gabinecie panuje ciepla
        atmosfera i nie ma mowy o stresie. Wizyta kosztuje 60 zl (razem z USG). Bywalam
        wczesniej u kilku ginekologow, jednak Kawulok przebija wszystkich. Polecam i
        pozdrawiam.
        Agnieszka & Groszek
        Po
        • 26.11.04, 08:19
          Dzięki Agnieszko za cenne informacje, na pewno z nich skorzystam.
          pozdrowienia dla Ciebie i Groszka,
          Dorota
          • 25.01.05, 11:26
            Doroto - byłaś może u Pani dr Kawulok? jesteś zadowolona

pozdawiam
            Kasja
            • 28.02.05, 13:12
              Tak, byłam i jestem zadowolona. Umówiłam sie na konkretną godzinę, więc
              czekałam tylko 10 minut.Pani Doktor ma naprawdę podejście do pacjentki, badanie
              przeprowadziła rzetelnie, delikatnie, na moje pytania odpowiadała konkretnie i
              nie czułam przy niej skrepowania - naprawde godne polecenia.
              W ogóle to cała klinika Eskulap robi dobre wrażenie, wyglądem i podejściem do
              pacjenta, ale nie tylko, znam osobę, która tam rodziła i była bardzo
              zadowolona, bo nie była traktowana jako jeszcze jedna ciężarna...
              pozdrawiam,
              Dorota
              • 28.02.05, 13:19
                aha, jeszcze jedno, wcześniej po przeczytanych tutaj postach, próbowałam dostać
                sie do dr Małeckiej-Holerek, ale nie udało mi się. Co prawda, rozmawiałam z
                panią doktor przez telefon, żeby się umówić - umówiłam sie na godzinę, tak mi
                się wydawało, ale gdy dotarłam na miejsce spotkałam innych 10 pacjentek
                czekających w kolejce. Czekania bylo więc na ponad 2 godziny, a nie wyobrażam
                sobie takiego czekania na przykład będąc w ciąży. Nie ujmując nic pani doktor,
                bo tyle pacjentek przed gabinetem świadczy tylko dobrze o niej, ale ja
                zrezygnowałam i tak znalazłam Eskulap na Cieszyńskiej i panią dr Kawulok, którą
                jeszcze raz polecam.
                pozdrawiam,
                Dorota
        • 01.03.05, 20:27
          Szczerze mówiąc to nie polecam dr Kawulok. Może nie wpisałabym jej na czarną
          listę, ale... Poleciła mi ją koleżanka, która miała problemy natury
          hormonalnej. Poszłam pierwszy raz w życiu (właśnie do niej), żeby zobaczyć czy
          wszystko ze mną w porządku, a także, żeby mi poleciła dobry środek
          antykoncepcyjny. Jest miła i delikatna, ale przepisała mi Harmonet nie mówiąc w
          zasadzie nic o interakcjach czy ewentualnych problemach pojawiających się
          podczas zażywania, nie mówiąc już o badaniach. Po prostu przepisała i niech się
          dzieje co chce... W mojej rodzinie jest wielu lekarzy i wiem coś na temat
          wywiadu. Ten był zdecydowanie niewystarczjący, zwłaszcza na pierwszy raz. Nie
          życzyłabym tej lekarce pacjentki z zakrzepicą, bo mogłaby umrzeć komuś na
          rękach dwa dni później. I jeszcze jedno - recepty wypisuje za darmo, ale za
          wizyte bierze 80 zł...
          • 02.03.05, 11:02
            ...dziwne, ja za wizytę , USG i receptę zapłaciłam 60 zł i dokładnie wypytałam
            co mi przepisuje...
            • 02.03.05, 14:09
              Doroto - jeszcze pytanko - w jakich godzinach przyjmuje dr Kawulok w Esculapie -
              ciekawi mnie czy bede musiala brac urlop czy po pracy tez da sie to zalawic??

Pozdrawiam
              Kasja
              --
              "cisza
              i głębsza cisza
              gdy świerszcze
              wahają się"
              • 04.03.05, 10:16
                ja byłam rano o 9.45, ale proponowano mi też godzinę 15.00. Najlepiej będzie
                jak zadzwonisz i zapytasz sie o godziny popołudniowe, nr tel na recepcję:
                818-46-85 do 87.
                No i już po napisz jak było.
                pozdrawiam,
              • 25.08.08, 10:34
                trafilam na watek dr Kawulok.
                jezeli o mnie chodzi- nie polecam- wrecz odradzam wszystkim kobietom
                kontakt z ta pania doktor.
                moje dzicko nie mialo pepowiny czego mimo kontaktu bardzo czestego i
                USG pani doktor nie dojrzala, mialam zatrucie ciazowe, tracilam pole
                widzenia na 20 minut do tego stopnia ze nic nie widzilam i siadalam
                gdzie stalam, na co wciaz slyszalam ze to norma.ze tak ma byc ze
                wszystkie kobiety tak maja... rodzilam w domu 2 dzien bo wciaz
                slyszalam ze taka ma byc. plamienie- norma. coraz czestsze skurcze
                bez rozwarcia- tez jeszcze norma.... tylko dzieki interwencji doktor
                Skwiry kapały zawdzieczam to ze i ja i moje dziecko zyje. urodzilo
                sie niestety z ogromnym nidotlenieniem przez cesarskie ciecie, i z
                tego powodu mialo klopoty ze ssaniem i siadaniem do 9 m-ca . ostatni
                kontakt jaki mialam z ta pseudo- lekarka byl wtedy kiedy z
                zapaleniem piersi zadzwonilam z prosba o wypisanie antybiotyku (
                caly dzien bylam juz na apapie+ wszystkie niekonwencjonalne metody
                byly w uzyciu) mialam prawie 40 stopni goraczki i uslyszalam ze
                jestem psychiczna i moge sobie piescia piers ugniatac. pomijam bol,
                ale moj pies ma lepsza opieke weterynaryjna niz to co ta pani
                oferuje swoim pancjentkom. pomijam zero sprawdzenia wagi, i
                cisnienia, zero sprawdzania szyjki macicy... plus krzyczenie na mnie
                kiedy co miesiac sprawdzalam cukier , i robilam morfologie. nie
                jestem histeryczka, ale ta pani doktor uwazam po wspanialych
                rekomendacjach klientow 3 lata temu , teraz bardzo odpuscila poziom.
                powtarzam jeszcze raz- gdyby nie dr Skwira-Kapała nie byloby mojego
                dzicka.
                notabene- jak przez 9 miesiecy nie mozna zauwazyc braku pepowiny u
                dziecka??? i zakwalifikowac mnie do naturalnego porodu???
                widocznie jest to jakas wysoka wiedza medyczna niedostepna mnie-
                szaraczkowi.
                do wszytkich kobiet- jesli traficie na ta pania doktor na porodowce-
                uciekajcie. lepszy porod na ulicy niz pod "opieka" tej pani.
    • 25.11.04, 14:02
      Bielsko-Biała
      Autor: 27lat
      Data: 25.11.2004 11:07 + dodaj do ulubionych wątków

--------------------------------------------------------------------------------
      Polecam wszystkim Pana P.Lasatowicza przyjmuje na OŚ.Karpackim ul.Morskie Oko
      w dniachtongue_outn.-9-18 Wt.-1330-18 Śr.-15-17(prywatnie) Czw.-9-18 Pt.-730-
      13.tel.818-75-78.Niestety ciężko się do niego dostać,ale w nagłych wypadkach
      bez problemu przyjmują odrazu.Pan doktor jest symatyczny,delikatny i bardzo
      dokladny.Chodzę do niego od samego początku jak przyszedł do przychodni i
      jestem BARDZO zadowolona.Polecilam juz go koleżanką i żadna jeszcze mi nic
      nie powiedziała że zle im poleciłam.Pozatym P.doktor wyleczym mi nadrzerkę a
      juz nie było wesoło(moja głupota bo się nie zgadzałam-ubzdurałam sobie coś),
      kiedyś poroniłam i też mi wszystko dokładnie wytłumaczył co jak i dlaczego
      pomógł mi wyjść z dołka psychicznego.Teraz jestem ponownie w ciąży i jest
      wszystko dobrze.Naprawdę z ręką na sercu polecam wam tego lekarza ja nigdy
      juz do innego bym nie poszła i nie pójde!Tak na marginesie to kiedys mojej
      znajomej uratował życie.Pozdrawiam i Polecam!!!

--
      Najwcześniej do owulacji pozostało...

ListaDOBRYCHginekologów
      (oraz linki do czarnej listy i super położnych)
    • 06.12.04, 13:38
      Chodzę do doktora Stoleckiego - jestem bardzo zadowolona. Tylko bardzo ciężko
      zapisać się na kase, prywatnie 50zł. On potrafi jakoś tak człowieka uspokoić,
      że zawsze po wizycie jestem dobrej myśli i wierzę, że będzie dobrze.
      • 01.02.05, 09:01
        Znam go od wielu lat. 5 lat temu wykonywał mi cesarkę, a 3 lata temu uratował
        moje dziecko, gdyż "załatwił" wyjazd na klinikę, aby mogli je
        uratować "fachowcy". (za friko) Chodziłam też do niego na USG - naprawdę dobry
        fachowiec, a w dodatku zawsze wszystko tłumaczy.
      • 22.02.05, 10:48
        czesc chcialam sie dowiedziec gdzie przyjmuje doktor Stolecki - na kase i
        prywatnie. No i chcialam sie dowiedziec czy podczas wizyty wykonuje od razu
        wszystkie badania wymaz itp? Poszukuje porzadnego ginekologa, bo w zwiazku ze
        zmiana miejsca zamieszkania mam za daleko do mojej lekarki choc jestem z niej
        bardzooooo zadowolona jest super fachowcem i przyjmuje na kase wiec czeste
        wizyty nic cie nie kosztuja.
        Pozdrawiam Kath
        • 01.03.05, 13:26
          Przyjmuje w POLIMEDZIE przy Folwarku tel.816-11-00, tylko, że ciężko u niego o
          wolny termin, a czy na "kasę", czy prywatnie, to musisz zapytać.
          • 01.03.05, 15:17
            smile bardzo dziekuje za informacje... a ze trudno sie to sie wczesniej liczylam z
            tym zawsze tak jest jak to jest dobry specjalista smile
            pozdrawiam Kath
        • 30.11.05, 21:32
          Stolecki kocha najbardziej ze wszystkich pacjentek najbardziej te z kasą.
          Przyjmuje na NFZ, ale np. na monitoring cyklu się nie umówicie, bo trzeba
          wiedzieć kiedy będzie owulacja, Pani w rejestracji ,,daje,, terminy bez
          płacenia ,,za miesiąc,,. Stolecki jest wiecznie rozkojarzony, zmęczony i
          wszystkim proponuje kolposkopię, bo chyba jako jedyny prywatny lekarz ma aparat
          do kolposkopii w Bielsku.
          Nie polecam szczególnie starającym się o dziecko
      • 26.08.07, 23:10
        Ja też chodzę do dr Stoleckiego, ale ode mnie bierze za wizytę z USG 100 zł.
        Jestem w ciąży, która przebiega prawidłowo, czuję, że mnie naciąga
    • 10.12.04, 09:31
      A czy któraś z was chodzi do dr Roztoczyńskiego? Chcę do niego pójść bo pracuje
      w szpitalu pod szyndzielnią a mam zamiar tam rodzić. Ale przed wizytą
      chciałabym poznać wasze opinie.
      pozdrawiam, Azja
      • 20.01.05, 08:47
        Ja chodziłam do innej pani doktor, która też pracuje "Pod szyndzielnią" no i
        przy niej potem rodziłam dzieci nazywa się Lidia Polak i przyjmuje w Bielsku -
        Białej przy ul. Bocianiej 10 w środy i piątki od 16.00 - polecam. Twojego pana
        doktora jednak nie znam.
        • 28.02.05, 11:47
          Ja również rodziłam przy pani doktor Lidii Polak i jestem z niej bardzo
          zadowolona. Jest fantastyczną kobietą.Chodzę do niech od przeszło 8 lat. W tej
          chwili mieszkam w innym mieście i jestem przerażona opiniami na temat
          tutejszych lekarzy, więc postanowiłam dojeżdzać te 100 km do swojej sprawdzonej
          doktor Polak.
          A najgorsze jest to,że aby umówić się na wizytę prywatną muszę zarejestrować i
          czekać conajmniej 2 tygodnie na wizyte. Taki o to jest Kraków.
          A doktor Roztoczyński również sympatyczny, dokładny lekarz. Miałam okazję go
          poznać jedynie w szpitalu przy obchodach. Również mogę go polecić.
        • 19.03.09, 13:40
          joasia_wm napisała:

> Ja chodziłam do innej pani doktor, która też pracuje "Pod szyndzielnią" no i
          > przy niej potem rodziłam dzieci nazywa się Lidia Polak i przyjmuje w Bielsku -
          > Białej przy ul. Bocianiej 10 w środy i piątki od 16.00 - polecam. Twojego pana
          > doktora jednak nie znam.

Mi pani dr Polak powiedziała, że nie jestem dziewicą wtedy kiedy nia byłam, więc ...
      • 01.03.05, 13:29
        Jest bardzo miły, uśmiechniety, sympatyczny - tyle mogę powiedzieć z własnego
        doświadczenia z tym Panem. Od koleżanki wiem, że jest opiekuńczy przy porodzie,
        ale za kasę, nie wystarczą prywatne wizyty...
      • 15.04.05, 09:43
        Dr Roztoczyński jest ordynatorem oddziału (więc na pewno doskonały
        fachowiec)..jest to starszy lekarz ...zresztą - w wojewódzkim na pewno krzywda
        Ci się nie stanie..są tam naprawdę dobrzy fachowcy - ja polecam Roztoczyńskiego
        i dr Monikę Holerek - Małecką
      • 19.03.08, 23:55
        Rodziłam w Wojewódzkim.Ciąża przebiegała bez problemów ale w 39 tyg ciąży czułam
        że coś jest nie tak.Pojechałam na KTG.Doktor Ozimina stwierdziła tachykardie
        płodu.I olała sprawę.Pytała Roztoczyńskiego o rade czy mnie położyć czy nie.Ten
        tez nie potrafił zadecydować.W końcu położyli na porodówce na obserwacji.Zgasili
        światło i poszli.Ja k raz do mnie Roztoczyński zajrzał to zgłosiłam ze tętno
        dziecka, które wynosiło 180 czasem spada na 40.A Roztoczyński ze mam sie nie
        interesowac KTG tylko wczuwać w ruchy płodu.Leżałąm od 20 do 24.O 23 kobiete
        obok wzięli na planowana cesarke.Jak przyszlo o 24 to tętno mojego dziecka
        spadało drastycznie.I panika.Sala brudna, zero wywiadu, zgody na cesarkę.Kubuś
        ur się o 0,05 i przez 15 min był reanimowany.Odzyskał przytomność ale zmiany
        były juz tak duże że żył tylko 9 miesięcy i to prawie ciągle w szpitalach
        Dziękuję więc Doktor Oziminie i doktorowi Roztoczyńskiemu(oboje mieli dyżur)za
        zabicie mojego zdrowego Kubusia.Ile chcieli w łapę?
        Psychicznie nie mam siły na skarżenie szpitala choć mam już pozew napisany.
        Doktor Walków tak załatwił dziecko mojej koleżanki.Poznałyśmy się na intensywnej
        terapii noworodków w Ligocie.Walków nie potrafił rozpoznać czy odchodzą jej wody
        płodowe, czy mocz.I Maleństwo zmarło po kilku miesiącach w inkubatorze
        Tak że Kobiety! Nosicie niechciane dzieci?Polecam tych 3 lekarzy.Załatwią
        to.Inaczej trauma na całe życie
        • 26.03.08, 20:50
          Bardzo mi przykro sad(((
        • 10.04.08, 23:40
          Bardzo mi przykro że Twoje Dziecko nie żyje. Sądzę że powinnaś jak najszybciej
          skierować sprawę.
          Napisz skargę do Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego - Wojciech m=Muchnacki w
          której poinformujesz o zaistniałym zdarzeniu oraz wniesiesz o wyciągnięcie
          prawnych konsekwencji z zachowania personelu szpitala.

Po drugie - możesz napisać skargę do Biura Praw Pacjenta - www.bpp.waw.pl/

Po trzecie - możesz złożyć skargę na działanie lekarza lub położonej do
          Naczelnej Rady Lekarskiej lub Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych. Twój
          wniosek/skarga może stać się podstawą do wszczęcia postępowania wyjaśniającego
          przez rzecznika odpowiedzialności zawodowej wobec lekarza lub położnej.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.nil.org.pl/xml/index oraz
          www.izbapiel.org.pl/
          powinnaś jak najszybciej uzyskać kserokopię dokumentacji medycznej Twojej i/lub
          Twojego dziecka ( do której masz prawo).

Jeżeli zaistniałe zdarzenie miało bardzo poważne skutki np. w postaci śmierci
          Twojego dziecka lub uszczerbku na zdrowiu Twoim lub dziecka powinnaś zawiadomić
          Prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.

Możesz równiesz napisac Do Rzecznika Praw Pacjenta Śląskiego OW NFZ, oraz do
          Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Sprawę można również skierować do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej
          Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Bielsku-Białej, ul.
          Krasińskiego 28, oraz Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w Beskidzkiej Izbie
          Lekarskiej ul. Krasińskiego 28, 43-300 Bielsko-Biała.
          • 31.03.09, 16:20
            To się łatwo mówi:złóż sprawe do sądu.Rozmawiałam z ludźmi ktorzy
            skarżyli lekarzy.Na każdej takiej rozprawie musi być biegły sądowy,
            który też jest lekarzem.Myślicie, że Oni nie chronią samych siebie?
            Koszmar sie dzieje w sądzie.Wychodzi na to ze to Pacjent sam sobie
            jest winien i sam zabił sobie dziecko bo nie odebrał porodu.Pisze
            troche ironicznie ale zawsze staraja sie winić pacjenta.Kazdy sie
            broni jak może.Ostatnio znajomą pytali jaki był kolor ścian w
            gabinecie zabiegowym gdzie doszło lekarz tak nastawiał zwichnięty
            kciuk ze trzeba bylo amputować dziewczynie rękę.Znajoma powiedziała
            ze chyba zielony (to bylo pare lat temu).A obrońca na to
            że "chyba"oznacza że nie jset pewna więc moze nie jest pewna co sie
            wtedy stało.Tak to wygląda.nieważna jest prawda i nasz ból.Ja
            ostrzegłam kobiety pzred Roztoczyńskim i Ozimina.a jak ktoś dalej im
            ufa to OK.Zycze powodzenia
        • 30.08.08, 23:15
          Witam cie pare dni temu dzieki lekarzom o ktorych piszesz moja
          siostra urodzila z ciazy bliźniaczej jedno zdrowe jedno martwe
          dziecko. Mieli ja na patologii w tym szpitalu 9 dni w chwili
          przyjecia Ozimina robila usg mowiono ze dzieci zdrowe i silne ze ok
          to dziecitko zmarlo w lonie matki bedacej pod ich opieka i dzieki
          ich niezdecydowniu Ozimina mowila o porodzie naturalnym Roztoczynski
          o cesarce. Nie wiedza kiedy dziecko umarlo, mamy wynik sekcji mala
          byla zdrowa Chcialabym z toba w jakis sposob sie skontaktowac uwazam
          ze nie jesli podjelas walke to powinnas to ciagnac podam ci swojego
          maila henke_1@wp.pl bede wdzieczna za odp
    • 17.12.04, 13:04
      Kiedyś polecałam dr Bożene Hryniewicz
      teraz chodze do dr. Stoleckiego - super gość , przyjmuje na kasę.
      Nie jest to typowy chłop ginekolog jeśli wiecie o czym mówię POLECAM!
      • 19.12.04, 20:13
        A co sądzicie o dr Fordey bo nie wiem czy mam ją wybrać jako lekarza
        prowadzacego ciąże jakoś nie jestem przekonana.
    • 11.01.05, 23:48
      Czesc dziewczyny smile
      Mam klopoty z zajsciem w ciaze i kilka innych problemow, szukam na prawde
      dobrego specjalisty, prosze o wskazowki, jesli takowe macie. Nie chce jakiegos
      lekarza, bo z takowych sie juz "wyleczylam", interesuje mnie ktos kto ma
      doswiadczenie i jest ludzki w stosunku do pacjentki.

dziekuje bardzo
      pozdrawiam

p.s. chcialam umiescic moja obecna pania doktor na czarnej liscie z wielu
      powodow, ale nie mam linku, moze ktos zna???
      • 20.01.05, 08:43
        Mam wspaniałą panią doktor, poleciłam ją już koleżance i Ona też była
        zadowolona. Moja Pani Doktor uratowała moją trzecią ciążę i dzięki temu mam już
        prawie 5 letnią córeczkę, a rok temu dzięki jej troskliwej opiece urodziłam
        syna. Jest dobrym specjalistą no i można z nią o wszystkim porozmawiać, w
        trakcie wizyty nie patrzy na zegarek lecz zawsze ma dla ciebie tyle czasu ile i
        ty potrzebujesz.No i jeszcze jedno bardzo ważne opiekowała się moją ciążą i za
        każdym razem przyjmowała moje porody, co dla mnie było bardzo ważne.Ta wspaniała
        pani doktor nawywa się Lidia Polak i przymuje w Bielsku - Białej przy ulicy
        Bocianiej 10 (okolice Szpitala Wojewódzkiego) w środy i piątki od 16.00. Jeśli
        skorzystasz z jej pomocy to proszę podziel się ze mną swoimi wrażeniami i
        odczuciami. Życzę szybkiego zajścia wciążę, bo nie ma nic wspanialszego niż
        bicie małego serduszka pod matrzynym sercem, a potem trzymanie w ramionach tej
        cudownej istotki.
      • 20.03.08, 00:00
        Witaj
        Moja koleżanka korzystał z Ferti-Medu.Ma bliźniaki.Jest zachwycona podejściem i
        wiedzą lekarki
    • 18.01.05, 16:18
      bielsko-biała
      Autor: 27lat
      Data: 18.01.2005 15:09 + dodaj do ulubionych wątków

------------------------------- ------------------------------- ------------------
      POLECAM!Pana Piotra Lasatowicza przyjmuje na OŚ.Karpackim przy ulicy Morskie
      Oko w dniachtongue_outn.9-18 Wt.1330-18 Śr.15-17(prywatnie)Czw.9-18 Pt.730-13.Telefon
      818-75-78.Napewno nie bedziecie żałowały!

• 24.01.05, 09:04
      Polecam Pana Leszka Berezowskiego przyjmuje w Beskidzkim Centrum Medycznym.
      • 04.02.05, 19:43
        Też chodzę do Berezowskiego. Na początku przerażało mnie tempo w jakim
        przyjmuje pacjentki. Poza tym wydawało mi się że nie odpowiada wyczerpująco na
        moje pytania. No to poszłam do innego ginekologa i teraz już wiem że pana
        BEREZOWSKIEGO mogę śmiało polecić. Mimo że w gabinecie spędzam średnio 10-15
        minut (z USG, badaniem gin., rozmową, wypisaniem recept) to jest naprawdę
        dobrym ginekologiem. Poprostu nie marnuje czasu na rzeczy zbędne.
        Pozdrawiam
        • 05.02.05, 16:50
          szukam dobrego ginekologa który dobierze mi właściwe tabletki antykoncepcyjne,
          mam z tym problem, byłam już u dwóch i u każdego to jest ruletka, nawet nie
          zlecają badań na hormony, macie jakies propozycje?
          • 08.02.05, 09:02

Ja również polecam Lasatowicza , ponieważ jest świetnym fachowcem i nie naciąga
            na wizyty prywatne , wręcz przeciwnie poleca zapisy na kasę . Przechodziłam u
            niego całą ciążę i jestem bardzo zadowolona . NIe polecam Pani Fordey -
            Kocurek .
            • 08.02.05, 14:01
              Witajcie!
              Polecam również bardzo gorąco Panią Monike Małecką-Holerek.
              Jest b. prorodzinna.Propaguje naturalne metody regulacji poczęć.
              godny polecenia jest równiez dr. Piotr Lasatowicz. Prowadził moją drugą ciążę i
              było OK.(co prawda mam małe zastrzeżenia ale...).
              Nie polecam Pani Foniok-Lipskiej-nie bede sie wdawać w szczegóły.
              Pozdrawiam Monika
          • 20.02.05, 08:43
            Mam jakies doswiadzenie jezeli chodzi o ginekologow poniewaz majac problemy
            hormonalne staralam sie o dziecko 5 lat .Itak objechalam Krakow - klinika na
            Kopernika prof.Klimek nie polecam
            Tychy Drn.medPiotr Buchacz Przyjmuje na NFZ z kliniki w Tychach świetny
            spec .Ginekolog -endokrynolog
            Bytom lekarz.Stanisław Horak klinika na ul. Batorego zajmuja sie rozrodem
            wspomaganym
            Katowice ligota klinika -tam rodzilam syna cala ciaza przebiegala bez
            najmniejszych komplikacji ale wolalam byc w dobrych rekach w razie czego
            dlatego polecam Dr.Marka Kudłe z najlepszy na ter. Slaska nowoczesne usg

wykrywajace to co trzeba w poczatkach ciazy i fachowiec ktory stawia prawidlowe
            diagnozy.

A jezeli chodzi o Bielsko to Unikałabym dr. Fordey lubi "kase" Niemcewicza
            chyba że jest sie odpornym na jego chumory ,
            Natomiast dr.Lasatowicz i Stolecki sa niezlymi spec. a przy okazji cierpliwy i
            kulturalny(wiadomo o co chodzi)

Dziewczyny jedno jest pewne jezeli chodzi o problemy z zajściem w ciaże to
            szkoda czasu na bielsko niestety nasi lekarze sa niedouczeni w tej kwestii

Ja osobiscie mialam klasyczny problem hormonalny ale strcilam kupe czasu
            u siebie w Bielsku bez efektu jak sie potem okazalo na klinice co druga miala
            ten problem(jednych hormonów zadużo innych za mało)
            Te adresy dla dziewczyn ktore maja podobne problemy.
            • 22.02.05, 13:45
              Czy któraś z Was chodziła do dr Bargiela?
              Proszę o ewentualne opinie.

--
              Pozdrawiam,
              madziak
              • 03.03.05, 15:36
                tak,prowadził ciążę w ostatnim miesiącu (zmiana lekarza ,można poczytać w
                liście zły ginekolog)jest rewelacyjny i to nie tylko moje zdanie ale też
                koleżanek które miały problemy .A leżąc na porodówce widziałam na własne oczy
                ile uratował dzieciątek.To naprawde dobry specjalista .zajmuje sie naprawde
                cieżkimi i patologicznymi przypadkami.Nie słyszałam aby komuś postawił złą
                diagnoze.Więcej moge podać na gg2918224.
                pozdrawiam
                • 07.03.05, 10:19
                  no ja odradzam p.Foniok-Lipską jest mało delikatna uszkodziła mi czop śluzowy
                  przy badaniu 30 tc a za 2 tygodnie urodziłam moje kruszynki ważyły 1.5 kg
                  pStoleckiego również jest może miły ale co do informacji głowa boli bedąc w 5
                  tc zamiast od razu mnie poinformować że są dwa pęcherzyki ciążowe (bliźniaki)
                  to powiedział że coś z ciążą nie wporządku i nie wiadomo czy... dopiero jak go
                  prawie z terroryzowałam to mi powiedział buuu stanowczo odradzam również
                  p.Niemcewicza pozostawie to bez komentarza (zbyt bolesne wspomnienie) ale wbrew
                  opini lekarza obydwie córcie żyją i mają sie dobrze pozdrawiam
                • 08.03.05, 12:22
                  A ja zostałam przez niego potraktowana bardzo źle. Będąc w szpitalu w stanie
                  krytycznym w 28 tyg. usłyszałam od niego że nia ma czasu na przeprowadzenie USG
                  i tłumaczenie mi co jest nie tak - czyli przeprowadzenie pomiaru ilości wód
                  płodowych w każdej kieszonce, co jest bardzo ważne (a miałam to robione
                  wczesniej i takie badanie jest bardzo ważne, aby sprawdzić, czy jest
                  odpowiednia ilośc wody). Na moje natarczywe pytania uslyszałam: mało przy
                  głowie. Po czym wyszedł. Wiecej informacji uzyskałam od połoznej, która
                  asystowała przybadaniu i życzyła mi dużo szczęścia w moim fatalnym stanie. Pan
                  doktor jednak przez moim usg znalazł oczywiście czas na przyjecie rozradowanego
                  pana z kopartą (podejrzewam, że nie było tam kartki okolicznościowej z
                  podziękowaniem), którego żonie dzień wcześniej wykonywał cesarkę. Bardzo
                  zdziwilo mnie postepowanie tego lekarza, w tym czasie był Rzecznikiem Praw
                  Pacjenta...
                  • 20.12.05, 10:34
                    Proszę o informację, gdzie oprócz prywatnego gabinetu dr A.Bargiel prowadzi
                    praktykę (np. szpital.
                • 08.05.07, 00:01
                  witam.moglabys mi udzielic wiecej informacji na temat dr.bargiela?do tej port
                  chodzilam do oziminy niestety nasz synek przez nia umarl,teraz jak najszbciej
                  chcemy sie starac o dzidziusia i szukam prawdziwego fachowca
            • 15.04.05, 12:32
              czesc!jesli chodzi o lekarzy ktorzy maga pomoc przy trudnosciach z zajsciem w
              ciaze to chetnie sie o nich dowiem czegos wiecej.pozdrawiam ruda!
    • 06.04.05, 13:20
      dr Szymala - przyjmuje w POLIMEDZIE na kase chorych.Nie wiem czy prywatnie tez
      tam przyjmuje. Co o nim sądzicie? Mam zamiar sie do niego wybrać na kase
      chorych. Prosze o opinie!
      Dzięki
      • 19.09.05, 13:34
        To już chyba trochę za późno wysyłam Ci tę odpowiedź ale może inne dziewczyny z
        skorzystajhą
        Stanowczo odradzam dr Szymalę. Mimo że przyjmuje na kasę chorych to i tak
        wyciąga kasę za badania. Byłam u niego trzy razy, za pierwszym razem wyciągnął
        10zł za zdjęcie USG. Na następnej wizycie powiedział mi że musi zrobić badanie
        komputerowe ale nic nie wspomniał że jest to płatne. Dopiero po badaniu kazał
        mi zapłacić 150zł - dobrze że miałam przy sobie kasę ale strasznie się
        zdziwiłam, bo moim zdaniem o tym powinien poinformować mnie przed badaniem a
        nie stawiać mnie przed faktem dokonanym, tym bardziej że przyjmował mnie na
        kasę chorych.
        A najgorsze było to że w I trymestrze ciąży zalecił mi irygacje na nadżerkę,
        które jak się dowiedziałam od innego ginekologa są zabronione w ciąży i mogą
        spowodować poronienie.
    • 18.04.05, 19:46
      Ja polecam bardzo fajnego ginekologa - dr Michal Baliś, przyjmuje prywatnie, pracuje w Wyspianskim.
      Nie jest tani - wizyta kosztuje 100 zl z badaniem usg i cytologia. W ciazy za kazda wizyte place 70zl.
      Ma swietny sprzet, usg dopplerowskie, laser itp. i do tego jest swietnym fachowcem.
      Leczy sie u niego moja mama, moje siostry, niedawno operowal moja przyjaciolke(guz jajnika). Teraz prowadzi moja ciaze, jestem w 36tyg i bardzo jestem zadowolona. Jestem dokladnie ale delikatnie badana na kazdej wizycie, wlacznie z usg, doktor odpowiada na milion moich pytan i wyjasnia wszelkie watpliwosci. Udostepnia swoj prywatny nr pod ktory moge zawsze zadzwonic, gdy cos mnie niepokoi.

--
      Ewelina i Maleńka
      • 26.04.05, 14:10
        Obecnie chodzę do dr Szymali.Poprzednią ciążę chodziłam do dr Kochaja.Podobno
        dobry specjalista,ale człowiek trudny, ciężko z nim złapać kontakt,mało mówi,
        niechętnie odpowiada na pytania.Ogólnie mówiąc-trochę gburowaty..Myslałam
        sobie,że wszyscy co przyjmują na kasę są tacy..I jakie było moje
        zaskoczwnie,gdy poszłam do dr Szymali!Okazało się,że ten lekarz,oprócz tego,że
        jest niezwykle przystojnym facetem,jest miły,ma poczucie humoru, a co
        najważniejsze potrafi rozmawiać,cierpliwie tłumaczyć i odpowiadać na wszystkie
        pytania!Myslę też,że jest kompetentnym specjalistą,bo potrafi jezykiem
        niemedycznym opowiedzieć o tym,co widać np. na ekranie monitora-w moim
        przypadku chodzi o USG i kolposkopię.Jestem nim oczarowana i z przyjemnością
        pójdę na kolejną wizytę!ps.jego uroda nie peszy,haha-bo rozebrałam się bez
        skrępowania, a on zachowuje się jak normalny rzeźnik-w pozytywnym tego słowa
        znaczeniu!!!pozdrawiam-asia
      • 09.12.07, 10:18
        Co do Balisia to zdecydowania nie polecam.Chodziłam do niego cała
        ciaże prywatnie w Żywcu.A kiedy nadszedł i przeszedł termin porodu
        nie chciał mnie nawet przyjac do szpitala.Wcale nie zauwazył że mam
        bardzo mało wód płodowych.Gdyby nie lekarzę z Eskulapa dzis nie było
        by mojego synka.
      • 20.03.08, 00:04
        Może i w prowadzeniu ciąży jest dobry ale chciałam wyleczyć u niego nadżerkę i
        nic z tego.Trwało to i trwało aż w końcu powiedział ze mam sobie sama wziąć
        jakieś tabletki z szuflady (jestem farmaceutką)
        Podziękowałam
    • 27.04.05, 14:10
      Cześc wam dziewczyny!Byłam już chyba u 6 ginekologów, dr.Kasza był super ale po
      3 mies.zaczełam myśleć że mnie naciąga. Pan Lasatowicz-faktycznie super,
      niestety mi zalezy bardzo na zwolnieniu lekarskim,a on ich nie lubi dawać. Na
      koniec dr.Szymala też super ,miły ,gabinet najlepiej wyposażony z poprzednich.
      Niestety stwierdził że mam jakieś pozostałości po "nadżerce", i powiedział że
      leczenie będzie mnie kosztowało 350,- + badania 150. To mnie rozłożyło. Mam
      wrażenie że mnie chce naciągnąć. Prosze o rade, znacie jakiegoś dobrego
      lekarza, który nie chce naciągnąć ale wystawi mi też l4?
      • 06.05.05, 17:21
        Ja na poczatku bylam zadowolona z doktora Szymali ale po pewnym czasie zaczol
        odemnie szarpac kase!!do tego w czasie ciazy zlecil mi irygacje...co moglo byc
        przyczyna poronienia.Za to moge polecic Pania doktor Stolecka!!to zona doktora
        Stoleckiego tez swietna kobieta,madra i kompetentna!Chodzilam do niej 3 lata i
        polecam!!
        • 07.05.05, 19:41
          Ja polecam dr Lasatowicza, poszłam bo znalazłam dobre opinie na jego temat na
          tym forum i się nie zawiodłam. Nie czułam skrępowania, jest kompetentny,
          odpowiada na wszystkie pytania, nie robi głupich uwag i traktuje pacjentkę
          poważnie. Polecam nawet tym kobietom które obawiają się mężczyzny ginekologa.
          • 22.01.07, 23:26
            Ja również POLECAM Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI wszystkim kobietom Pana doktora Piotra
            LASATOWICZA!!! Jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory miałam. Bardzo
            dobry fachowiec, pełen zrozumienia w stosunku do pacjentki, niezwykle uprzejmy
            i miły. Na wizytę w ciąży zawsze można przyjść z mężem (swoim optymizmem zawsze
            potrafi odstresować mężczyzn, którzy przychodzą aby poraz pierwszy zobaczyć
            swoją maleńką Dzidzię na USG). USG wykonuje przy każdej wizycie niezależnie czy
            na NFZ czy prywatnej dzięki czemu zawsze można zobaczyć i sprawdzić jak rozwija
            się płód.
            NATOMIAST NIE POLECAM: Oziminy!!! Dostałam krwotoku, nie wiedziałam czy to nie
            poronienie, a Ona nawet mnie nie zbadała tylko kazała zarzywać...
            rutinoscorbin - samo przejdzie... potraktowała mnie bardzo źle... nie zważając
            na to, że byłam prawie mdlejącą z powodu utraty dużej ilości krwi....
    • 08.06.05, 18:40
      Kilka miesięcy temu(dokładnie w śierpniu) polecałam na tym forum panią dr Alinę
      Badach niestety od tego czasu moje zdanie na jej temat bardzo się zmieniło.
      Dzisiaj każdej kobiecie szczerze odradzam wizyty u tej pani - dlaczego, no cóż
      może dziwnie to zabrzmi bo każda z was która kiedykolwiek była u pani Aliny
      doskonale wie, że pani doktor jest bardzo miła, bardzo uprzejma...ale to
      niestety wszystko. Może jest w stanie pomóc w błahych sprawach, ale w momencie
      pojawienia się trudności, poważnych problemów traci głowę i nie wie jak się ma
      zachować. Chodziłam do niej przez osiem miesięcy ciąży, i wszystko miało być w
      porządku stało się jednak inaczej. Gdy spotkała mnie tragedia pani Alina
      przestała się mną interesować i milczy do dzisiaj, choć doskonale wie, co mnie
      spotkało!!!
      Nie polecam również jej znajomego dr Niemcewicza gdyż jest niemiły, humorzasty,
      nie chce odpowiadać na żadne pytania i wcale nie jest on jak to mówi pani
      Badach nieomylny i najlepszy lekarz w Bielsku
      • 14.06.05, 12:56
        rany - ile osob tyle opinii

ja trafilam do pani dr kastelik w Diagnomedzie na Komorowickiej - srednia jest.
        jedyny plus, ze z NFZ (czyli za darmo) i blisko

Slyszalam dobre opinie o dr Roztoczynskim - drogi jest?

• 24.07.05, 15:05
          Wlasnie wybieram sie do ginekologa. Mam zamiar do dr Balisia. Prosze o jakies
          opinie na jego temat!!!!!!!!!
          • 27.07.05, 12:57
            Polecam dr Balisia. Jestm jego pacjentką od ponad roku. Zaczęłam do niego
            chodzić pod koniec ciąży, potem przerabialiśmy nadżerkę, antykoncepcję. Jestem
            bardzo zadowolona. Dotychczas wybierałam ginekologó -kobiety, ale akurat ten
            lekarz jest w porządku. Badania przeprowadza delikatnie, prawie przy każdej
            wizycie robi dokładne USG. Szczerze go polecam!
            • 10.08.05, 11:55
              cześć
              czy ktoś moze mi podać namiary na dr Balisia, gdzie przyjmuje i ewent. telefon
              kontaktowy. chce sie do niego wybrać.
              dzieki
              • 11.08.05, 10:30
                Centrum Medyczne BIMED
                ul. Krasińskiego 24
                przyjmuje w środy i piątki

gorąco polecam
                • 12.08.05, 15:45
                  dzięki za info.
                  wybieram sie do niego w przyszłym tygodniu i mam nadzieje że jest dobry, tym
                  bardziej że jestem w ciąży i nie jestem zadowolona z mojego dotychczasowego
                  gienka i chce go zmienić.
          • 27.08.05, 13:57
            Dr Baliś jest bardzo dobrym specjalistą, nawet całkiem sympatyczny w kontaktach
            z kobietami, jako lekarz bardzo mi się podobał. Niestety, jeden minus - koszt
            wizyty. 100 zł dla kobiety ciężarnej (wizyty co 4 tyg.) to stanowczo za dużo.
            Ale tak normalini raz na rok to bym się do niego wybrała.
            Pozdrawiam.
          • 04.08.06, 19:41
            Witam, jestem pacjetka dr Balisia i moge go polecic jako fachowca. Przyjmuje
            prywatnie takze w Żywcu, i jako jedyny lekarz na tym terenie rozpoznal u mnie
            zespol policcystycznych jajnikow (lek na tym terenie zwiedzilam mnostwo),
            wszystcy ignorowali moje problemy zdrowotne przez to teraz zmagam sie z
            problemem z zajsciem w ciaze. Jego podejscie do pacjentek oceniam jako bdb. Mam
            nadzieje, ze wy[powiedza sie takze inne kobiety ktore byly lub sa jesgo
            pacjentkami. Pozdrawiam
            • 16.11.06, 22:30
              Byłam pacjentką dr Balisia. Byłam pod jego opieką w szpitalu. Widziałam w nim
              moja "deskę ratunku".Do czasu... Chciał mnie pokroić z powodu dwurożnej macicy.
              Nie uwierzyłam. Przeżyłam dramat. Znalazłam lekarza w prywatnej klinice, który
              dał nam nadzieję. Który stwierdził (po wnikliwych badaniach), że plastyka macicy
              to byłby jakiś absurd. . .
          • 16.04.08, 21:25
            Synka urodziłam w listopadzie 2007 r w SZPITALU WOJEWÓDZKIM W BIELSKU .
            Niestety, mój poród był bardzo ciężki i żle go wspominam, nie dlatego że tak
            strasznie bolało, lecz dlatego że złamano moje prawa. Do dzisiaj nie mogę
            zrozumieć dlaczego było obecnych tak wiele osób, nie wiedziałam kto z personelu
            jest za mnie odpowiedzialny, za każdym razem inna położna przychodziła by mnie
            zbadać, czułam się zdezorientowana i opuszczona. Nie informowano mnie o
            przebiegu porodu, jak również podczas badania USG. Powiedziano tylko tyle że
            Dzidziuś waży 2800. Pytam jak jest ustawiony? Odpowiedziano - "dobrze" ( dr
            OZIMINA ) To nie była dla mnie wystarczająca informacja. Już na sali porodowej w
            ogóle nie informowano mnie o jego przebiegu. Jedna położna tylko stała, śmiała i
            patrzała jak jęczę z bólu... czułam sie okropnie, zawstydzona. W pierwszym
            okresie porodu nie wiedziałam co się ze mną dzieje i z dzieckiem. Wiedziałam że
            łamią moje prawa ale ból był tak okropny że nic nie mogłam mówić. Dlaczego
            właśnie wtedy przeprowadzano ze mną wywiad i dawano coś do podpisania? Pani
            doktor miała pretensję że nie odpowiadam jej szybko na te pytania tylko krzyczę,
            była wściekła ( OZIMINA ) a ja myślałam tylko o Dziecku i o tym potwornym bólu.
            Dlaczego nie mogłam rodzić w spokoju, skupić sie na porodzie, wyciszyć się?
            Byłam bezradna, a otaczająca mnie rzeczywistość bezlitosna. W czasie pierwszego
            okresu porodu o własnych siłach z Mężem próbowaliśmy pozycje kuczne, kolankowe,
            ciągle się ruszałam. Komentowano moje zachowania. Śmiano się ze mnie. Nie
            słyszałam ani jednego dobrego słowa ze strony położnych, były nieżyczliwe,
            aroganckie, nie zaznałam współczucia, nikt nie pomógł Mężowi aby mnie
            podtrzymywać w czasie zmian pozycji. Pytam, czy mogę wejść do wanny złagodzić
            ból, odpowiedziano - " Jak już nalejemy to już będzie zimna". Zaintonowałam
            położnej że w czasie drugiego okresu ( jak już wyrzyna się główka) chcę rodzić w
            kucki, nie na stole porodowym, bo mam takie prawo, bo tylko moje ciało wiedziało
            że podczas kucania najmniej boli. Jeden z lekarzy (dr ENGLERT ) odpowiedział : "
            W takich pozycjach to tylko kobiety w buszu rodzą... " Zamurowało mnie.
            Prosiłam, błagałam że tak mi najlepiej rodzić. Nie pozwolono. Moją decyzję
            uważali za nieodpowiedzialny wybryk. Unieruchomiono mnie w drugim okresie po
            przez KTG pomimo że się nie zgodziłam. Dlaczego złamano moje prawa? Dlaczego nie
            miałam możliwości swobodnego podejmowania decyzji? Przecież każdy ma prawo do
            decydowania o własnym losie...

Po porodzie znów złamano prawa. W czasie zszywania mnie, ( fizjologiczne
            pęknięcie) jedna z salowych siedziała patrzała i śmiałą się ze mnie. Drzwi były
            otwarte. Jedna z lekarek : " za co się pani uważa? skąd pani wie o pozycjach
            kucznych? chodziła pani do szkoły rodzenia? to my za panią odpowiadamy... " . W
            czasie obchodu jeden z lekarzy (dr ROZTOCZYNSKI ) do mnie : " Ta to rodziła jak
            błyskawica"
      • 10.12.05, 21:59
        dr Krasnodębski - proszę o opinię
        • 27.12.07, 12:35
          Czy ktoś może podać opinie na temat dr Szymali?? Jestem umówiona na prywnatną
          wizyte i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Jestem w 10 tygodniu ciąży i
          od początku prowadził mnie dr Bargiel ale zawiodłam sie na pozytywnych opiniach.
          lekarz mnie kompletnie zawiódł. "0" wyrozumiałości, potraktował mnie jak koleją
          babe w ciąży, śmiejąć się z moich objawów i wole nie pisać co jeszczesad
    • 24.06.05, 08:44
      CZeśc dziewczyny,
      zaczełam chodzic do dr Korzeniowskiej, jest b. sympatyczna, delikatna itd.
      jesli miałyscie z nia kontakt to prosze o opinie .

dziekuje
      • 21.07.05, 10:07
        ja chodze do doktor janiny kocurek-fordey, narazie jestem zadowolona.....czy
        jest ktos kto rowniez tam chodzi? i jeszcze jedno pytanie mam nadrzerke 2 st-
        lepiej ja wypalic czy wymrazanie- nie rodzilam jeszcze
        • 16.12.06, 20:21
          a co sadzicie o pani dr Urszuli Olearczyk-Nycz??Prosze o opinie.
        • 01.09.07, 19:46
          • 01.01.08, 20:55
            chciałabym wiedziec czy dr.wietrzny jest dobrym lekarzem i czy przepisuje
            tabletki antykoncepcyjne bez problemu gdy ma sie 17 lat?
        • 08.01.08, 10:33
          Dr.Janina Kocurek Fordey?! - NIGDY! nie dość że wystawiła mi błędną dzignoże naopowiadala że nigdy nie bede miała dzieci to jeszcze faszerowała drogimi tabletkami które kompletnie nie były potrzebne! Poza tym stres jakiego się najadłam nie dziekuję do niej nigdy nikomu nie polecam!
      • 17.12.05, 21:16
        Prowadziła całą moją ciążę i odbierała poród (miałam cesarkę). Jestem z niej
        bardzo zadowolona.
    • 06.08.05, 12:44
      Witam, polecam dr Ewe Putowska na osiedlu beskidzkim ul Goleszowska, płace 60zł
      za wizyte, pani dr prowadziła moja pierwszą ciąze a teraz i druga , gorąco
      polecam !!!!!!!!
      • 18.02.07, 10:42
        Ja poszukuje lekarza który leczy pacjentki po poronieniach. Miałam właśnie 2
        poronienie i nie mam siły na 3 sad Bardzo proszę o jakiś namiar!!!

Słyszałyście coś o dr Zalewskim? (Kęty).
        • 25.02.07, 13:33
          wiem, że trudnymi ciążami zajmuje się dr S.Niemcewicz.Generalnie ma opinie gbura
          (na pewno widnieje na liści czarnych ginekologów)mimo to polecam go bo jest
          dobrym specjalistą, świetnie czyta usg,.prowadził moją ciążę i odbierał moje
          dziecko. Przyjmuje na Dmowskiego w pn., śr. czw. od 15 - 18.
          • 26.02.07, 00:54
            A czy ktos zna mo|e dr Kuczmer? Bardzo prosz o pomoc.
    • 27.08.05, 14:10
      Aktualnie chodzę do pani dr Ireny Oziminy. Jestem w ciąży i od razu mówię, że
      chodzę do tej pani dr głównie ze względu na stosunkowo niski koszt wizyty. Nie
      zgadzam zię z niektórymi opiniami tutaj, jakoby była niedelikatna, a uważam że
      jest tak samo dobrym fachowcem jak każdy inny. Owszem bez rewelacji, ale też
      nie słyszałam o jakichś wpadkach. Cenię ją sobie również za to, że praktycznie
      zawsze jest pod telefonem. Nawet podczas gdy przyjmuje pacjentki odbiera
      telefon. Nie mam jej tego za złe, bo wiem, że kiedyś być może ja będę
      potrzebowała z nią natychmiast rozmawiać.
      Ponadto mogę polecić panią dr Zofię Orzeł. Wspaniała kobieta, fantastycznie się
      z nią rozmawia. Chodziłabym do niej, ale niestety jest dla mnie zbyt kosztowna.
      Pozdrawiam serdecznie.
    • 12.09.05, 19:12
      Proszę o opinię o Pani dr Stoleckiej???
      • 30.09.06, 10:06
        z Pania Stolecką to na czarną liste jak dla mnie... traktuje kobiety masowo, jest nie delikatna, nie przeprowadza zadnego wywiadu z pacjentka odradzam!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.