Bielsko-Biała Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • dr Szymala - przyjmuje w POLIMEDZIE na kase chorych.Nie wiem czy prywatnie tez
      tam przyjmuje. Co o nim sądzicie? Mam zamiar sie do niego wybrać na kase
      chorych. Prosze o opinie!
      Dzięki
      • To już chyba trochę za późno wysyłam Ci tę odpowiedź ale może inne dziewczyny z
        skorzystajhą
        Stanowczo odradzam dr Szymalę. Mimo że przyjmuje na kasę chorych to i tak
        wyciąga kasę za badania. Byłam u niego trzy razy, za pierwszym razem wyciągnął
        10zł za zdjęcie USG. Na następnej wizycie powiedział mi że musi zrobić badanie
        komputerowe ale nic nie wspomniał że jest to płatne. Dopiero po badaniu kazał
        mi zapłacić 150zł - dobrze że miałam przy sobie kasę ale strasznie się
        zdziwiłam, bo moim zdaniem o tym powinien poinformować mnie przed badaniem a
        nie stawiać mnie przed faktem dokonanym, tym bardziej że przyjmował mnie na
        kasę chorych.
        A najgorsze było to że w I trymestrze ciąży zalecił mi irygacje na nadżerkę,
        które jak się dowiedziałam od innego ginekologa są zabronione w ciąży i mogą
        spowodować poronienie.
    • Ja polecam bardzo fajnego ginekologa - dr Michal Baliś, przyjmuje prywatnie, pracuje w Wyspianskim.
      Nie jest tani - wizyta kosztuje 100 zl z badaniem usg i cytologia. W ciazy za kazda wizyte place 70zl.
      Ma swietny sprzet, usg dopplerowskie, laser itp. i do tego jest swietnym fachowcem.
      Leczy sie u niego moja mama, moje siostry, niedawno operowal moja przyjaciolke(guz jajnika). Teraz prowadzi moja ciaze, jestem w 36tyg i bardzo jestem zadowolona. Jestem dokladnie ale delikatnie badana na kazdej wizycie, wlacznie z usg, doktor odpowiada na milion moich pytan i wyjasnia wszelkie watpliwosci. Udostepnia swoj prywatny nr pod ktory moge zawsze zadzwonic, gdy cos mnie niepokoi.

--
      Ewelina i Maleńka
      • Obecnie chodzę do dr Szymali.Poprzednią ciążę chodziłam do dr Kochaja.Podobno
        dobry specjalista,ale człowiek trudny, ciężko z nim złapać kontakt,mało mówi,
        niechętnie odpowiada na pytania.Ogólnie mówiąc-trochę gburowaty..Myslałam
        sobie,że wszyscy co przyjmują na kasę są tacy..I jakie było moje
        zaskoczwnie,gdy poszłam do dr Szymali!Okazało się,że ten lekarz,oprócz tego,że
        jest niezwykle przystojnym facetem,jest miły,ma poczucie humoru, a co
        najważniejsze potrafi rozmawiać,cierpliwie tłumaczyć i odpowiadać na wszystkie
        pytania!Myslę też,że jest kompetentnym specjalistą,bo potrafi jezykiem
        niemedycznym opowiedzieć o tym,co widać np. na ekranie monitora-w moim
        przypadku chodzi o USG i kolposkopię.Jestem nim oczarowana i z przyjemnością
        pójdę na kolejną wizytę!ps.jego uroda nie peszy,haha-bo rozebrałam się bez
        skrępowania, a on zachowuje się jak normalny rzeźnik-w pozytywnym tego słowa
        znaczeniu!!!pozdrawiam-asia
      • Co do Balisia to zdecydowania nie polecam.Chodziłam do niego cała
        ciaże prywatnie w Żywcu.A kiedy nadszedł i przeszedł termin porodu
        nie chciał mnie nawet przyjac do szpitala.Wcale nie zauwazył że mam
        bardzo mało wód płodowych.Gdyby nie lekarzę z Eskulapa dzis nie było
        by mojego synka.
      • Może i w prowadzeniu ciąży jest dobry ale chciałam wyleczyć u niego nadżerkę i
        nic z tego.Trwało to i trwało aż w końcu powiedział ze mam sobie sama wziąć
        jakieś tabletki z szuflady (jestem farmaceutką)
        Podziękowałam
    • Cześc wam dziewczyny!Byłam już chyba u 6 ginekologów, dr.Kasza był super ale po
      3 mies.zaczełam myśleć że mnie naciąga. Pan Lasatowicz-faktycznie super,
      niestety mi zalezy bardzo na zwolnieniu lekarskim,a on ich nie lubi dawać. Na
      koniec dr.Szymala też super ,miły ,gabinet najlepiej wyposażony z poprzednich.
      Niestety stwierdził że mam jakieś pozostałości po "nadżerce", i powiedział że
      leczenie będzie mnie kosztowało 350,- + badania 150. To mnie rozłożyło. Mam
      wrażenie że mnie chce naciągnąć. Prosze o rade, znacie jakiegoś dobrego
      lekarza, który nie chce naciągnąć ale wystawi mi też l4?
      • Ja na poczatku bylam zadowolona z doktora Szymali ale po pewnym czasie zaczol
        odemnie szarpac kase!!do tego w czasie ciazy zlecil mi irygacje...co moglo byc
        przyczyna poronienia.Za to moge polecic Pania doktor Stolecka!!to zona doktora
        Stoleckiego tez swietna kobieta,madra i kompetentna!Chodzilam do niej 3 lata i
        polecam!!
        • Ja polecam dr Lasatowicza, poszłam bo znalazłam dobre opinie na jego temat na
          tym forum i się nie zawiodłam. Nie czułam skrępowania, jest kompetentny,
          odpowiada na wszystkie pytania, nie robi głupich uwag i traktuje pacjentkę
          poważnie. Polecam nawet tym kobietom które obawiają się mężczyzny ginekologa.
          • Ja również POLECAM Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI wszystkim kobietom Pana doktora Piotra
            LASATOWICZA!!! Jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory miałam. Bardzo
            dobry fachowiec, pełen zrozumienia w stosunku do pacjentki, niezwykle uprzejmy
            i miły. Na wizytę w ciąży zawsze można przyjść z mężem (swoim optymizmem zawsze
            potrafi odstresować mężczyzn, którzy przychodzą aby poraz pierwszy zobaczyć
            swoją maleńką Dzidzię na USG). USG wykonuje przy każdej wizycie niezależnie czy
            na NFZ czy prywatnej dzięki czemu zawsze można zobaczyć i sprawdzić jak rozwija
            się płód.
            NATOMIAST NIE POLECAM: Oziminy!!! Dostałam krwotoku, nie wiedziałam czy to nie
            poronienie, a Ona nawet mnie nie zbadała tylko kazała zarzywać...
            rutinoscorbin - samo przejdzie... potraktowała mnie bardzo źle... nie zważając
            na to, że byłam prawie mdlejącą z powodu utraty dużej ilości krwi....
    • Kilka miesięcy temu(dokładnie w śierpniu) polecałam na tym forum panią dr Alinę
      Badach niestety od tego czasu moje zdanie na jej temat bardzo się zmieniło.
      Dzisiaj każdej kobiecie szczerze odradzam wizyty u tej pani - dlaczego, no cóż
      może dziwnie to zabrzmi bo każda z was która kiedykolwiek była u pani Aliny
      doskonale wie, że pani doktor jest bardzo miła, bardzo uprzejma...ale to
      niestety wszystko. Może jest w stanie pomóc w błahych sprawach, ale w momencie
      pojawienia się trudności, poważnych problemów traci głowę i nie wie jak się ma
      zachować. Chodziłam do niej przez osiem miesięcy ciąży, i wszystko miało być w
      porządku stało się jednak inaczej. Gdy spotkała mnie tragedia pani Alina
      przestała się mną interesować i milczy do dzisiaj, choć doskonale wie, co mnie
      spotkało!!!
      Nie polecam również jej znajomego dr Niemcewicza gdyż jest niemiły, humorzasty,
      nie chce odpowiadać na żadne pytania i wcale nie jest on jak to mówi pani
      Badach nieomylny i najlepszy lekarz w Bielsku
      • rany - ile osob tyle opinii

ja trafilam do pani dr kastelik w Diagnomedzie na Komorowickiej - srednia jest.
        jedyny plus, ze z NFZ (czyli za darmo) i blisko

Slyszalam dobre opinie o dr Roztoczynskim - drogi jest?

• Wlasnie wybieram sie do ginekologa. Mam zamiar do dr Balisia. Prosze o jakies
          opinie na jego temat!!!!!!!!!
          • Polecam dr Balisia. Jestm jego pacjentką od ponad roku. Zaczęłam do niego
            chodzić pod koniec ciąży, potem przerabialiśmy nadżerkę, antykoncepcję. Jestem
            bardzo zadowolona. Dotychczas wybierałam ginekologó -kobiety, ale akurat ten
            lekarz jest w porządku. Badania przeprowadza delikatnie, prawie przy każdej
            wizycie robi dokładne USG. Szczerze go polecam!
            • cześć
              czy ktoś moze mi podać namiary na dr Balisia, gdzie przyjmuje i ewent. telefon
              kontaktowy. chce sie do niego wybrać.
              dzieki
              • Centrum Medyczne BIMED
                ul. Krasińskiego 24
                przyjmuje w środy i piątki

gorąco polecam
                • dzięki za info.
                  wybieram sie do niego w przyszłym tygodniu i mam nadzieje że jest dobry, tym
                  bardziej że jestem w ciąży i nie jestem zadowolona z mojego dotychczasowego
                  gienka i chce go zmienić.
          • Dr Baliś jest bardzo dobrym specjalistą, nawet całkiem sympatyczny w kontaktach
            z kobietami, jako lekarz bardzo mi się podobał. Niestety, jeden minus - koszt
            wizyty. 100 zł dla kobiety ciężarnej (wizyty co 4 tyg.) to stanowczo za dużo.
            Ale tak normalini raz na rok to bym się do niego wybrała.
            Pozdrawiam.
          • Witam, jestem pacjetka dr Balisia i moge go polecic jako fachowca. Przyjmuje
            prywatnie takze w Żywcu, i jako jedyny lekarz na tym terenie rozpoznal u mnie
            zespol policcystycznych jajnikow (lek na tym terenie zwiedzilam mnostwo),
            wszystcy ignorowali moje problemy zdrowotne przez to teraz zmagam sie z
            problemem z zajsciem w ciaze. Jego podejscie do pacjentek oceniam jako bdb. Mam
            nadzieje, ze wy[powiedza sie takze inne kobiety ktore byly lub sa jesgo
            pacjentkami. Pozdrawiam
            • Byłam pacjentką dr Balisia. Byłam pod jego opieką w szpitalu. Widziałam w nim
              moja "deskę ratunku".Do czasu... Chciał mnie pokroić z powodu dwurożnej macicy.
              Nie uwierzyłam. Przeżyłam dramat. Znalazłam lekarza w prywatnej klinice, który
              dał nam nadzieję. Który stwierdził (po wnikliwych badaniach), że plastyka macicy
              to byłby jakiś absurd. . .
          • Synka urodziłam w listopadzie 2007 r w SZPITALU WOJEWÓDZKIM W BIELSKU .
            Niestety, mój poród był bardzo ciężki i żle go wspominam, nie dlatego że tak
            strasznie bolało, lecz dlatego że złamano moje prawa. Do dzisiaj nie mogę
            zrozumieć dlaczego było obecnych tak wiele osób, nie wiedziałam kto z personelu
            jest za mnie odpowiedzialny, za każdym razem inna położna przychodziła by mnie
            zbadać, czułam się zdezorientowana i opuszczona. Nie informowano mnie o
            przebiegu porodu, jak również podczas badania USG. Powiedziano tylko tyle że
            Dzidziuś waży 2800. Pytam jak jest ustawiony? Odpowiedziano - "dobrze" ( dr
            OZIMINA ) To nie była dla mnie wystarczająca informacja. Już na sali porodowej w
            ogóle nie informowano mnie o jego przebiegu. Jedna położna tylko stała, śmiała i
            patrzała jak jęczę z bólu... czułam sie okropnie, zawstydzona. W pierwszym
            okresie porodu nie wiedziałam co się ze mną dzieje i z dzieckiem. Wiedziałam że
            łamią moje prawa ale ból był tak okropny że nic nie mogłam mówić. Dlaczego
            właśnie wtedy przeprowadzano ze mną wywiad i dawano coś do podpisania? Pani
            doktor miała pretensję że nie odpowiadam jej szybko na te pytania tylko krzyczę,
            była wściekła ( OZIMINA ) a ja myślałam tylko o Dziecku i o tym potwornym bólu.
            Dlaczego nie mogłam rodzić w spokoju, skupić sie na porodzie, wyciszyć się?
            Byłam bezradna, a otaczająca mnie rzeczywistość bezlitosna. W czasie pierwszego
            okresu porodu o własnych siłach z Mężem próbowaliśmy pozycje kuczne, kolankowe,
            ciągle się ruszałam. Komentowano moje zachowania. Śmiano się ze mnie. Nie
            słyszałam ani jednego dobrego słowa ze strony położnych, były nieżyczliwe,
            aroganckie, nie zaznałam współczucia, nikt nie pomógł Mężowi aby mnie
            podtrzymywać w czasie zmian pozycji. Pytam, czy mogę wejść do wanny złagodzić
            ból, odpowiedziano - " Jak już nalejemy to już będzie zimna". Zaintonowałam
            położnej że w czasie drugiego okresu ( jak już wyrzyna się główka) chcę rodzić w
            kucki, nie na stole porodowym, bo mam takie prawo, bo tylko moje ciało wiedziało
            że podczas kucania najmniej boli. Jeden z lekarzy (dr ENGLERT ) odpowiedział : "
            W takich pozycjach to tylko kobiety w buszu rodzą... " Zamurowało mnie.
            Prosiłam, błagałam że tak mi najlepiej rodzić. Nie pozwolono. Moją decyzję
            uważali za nieodpowiedzialny wybryk. Unieruchomiono mnie w drugim okresie po
            przez KTG pomimo że się nie zgodziłam. Dlaczego złamano moje prawa? Dlaczego nie
            miałam możliwości swobodnego podejmowania decyzji? Przecież każdy ma prawo do
            decydowania o własnym losie...

Po porodzie znów złamano prawa. W czasie zszywania mnie, ( fizjologiczne
            pęknięcie) jedna z salowych siedziała patrzała i śmiałą się ze mnie. Drzwi były
            otwarte. Jedna z lekarek : " za co się pani uważa? skąd pani wie o pozycjach
            kucznych? chodziła pani do szkoły rodzenia? to my za panią odpowiadamy... " . W
            czasie obchodu jeden z lekarzy (dr ROZTOCZYNSKI ) do mnie : " Ta to rodziła jak
            błyskawica"
      • dr Krasnodębski - proszę o opinię
        • Czy ktoś może podać opinie na temat dr Szymali?? Jestem umówiona na prywnatną
          wizyte i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Jestem w 10 tygodniu ciąży i
          od początku prowadził mnie dr Bargiel ale zawiodłam sie na pozytywnych opiniach.
          lekarz mnie kompletnie zawiódł. "0" wyrozumiałości, potraktował mnie jak koleją
          babe w ciąży, śmiejąć się z moich objawów i wole nie pisać co jeszczesad
    • CZeśc dziewczyny,
      zaczełam chodzic do dr Korzeniowskiej, jest b. sympatyczna, delikatna itd.
      jesli miałyscie z nia kontakt to prosze o opinie .

dziekuje
    • Witam, polecam dr Ewe Putowska na osiedlu beskidzkim ul Goleszowska, płace 60zł
      za wizyte, pani dr prowadziła moja pierwszą ciąze a teraz i druga , gorąco
      polecam !!!!!!!!
      • Ja poszukuje lekarza który leczy pacjentki po poronieniach. Miałam właśnie 2
        poronienie i nie mam siły na 3 sad Bardzo proszę o jakiś namiar!!!

Słyszałyście coś o dr Zalewskim? (Kęty).
        • wiem, że trudnymi ciążami zajmuje się dr S.Niemcewicz.Generalnie ma opinie gbura
          (na pewno widnieje na liści czarnych ginekologów)mimo to polecam go bo jest
          dobrym specjalistą, świetnie czyta usg,.prowadził moją ciążę i odbierał moje
          dziecko. Przyjmuje na Dmowskiego w pn., śr. czw. od 15 - 18.
    • Aktualnie chodzę do pani dr Ireny Oziminy. Jestem w ciąży i od razu mówię, że
      chodzę do tej pani dr głównie ze względu na stosunkowo niski koszt wizyty. Nie
      zgadzam zię z niektórymi opiniami tutaj, jakoby była niedelikatna, a uważam że
      jest tak samo dobrym fachowcem jak każdy inny. Owszem bez rewelacji, ale też
      nie słyszałam o jakichś wpadkach. Cenię ją sobie również za to, że praktycznie
      zawsze jest pod telefonem. Nawet podczas gdy przyjmuje pacjentki odbiera
      telefon. Nie mam jej tego za złe, bo wiem, że kiedyś być może ja będę
      potrzebowała z nią natychmiast rozmawiać.
      Ponadto mogę polecić panią dr Zofię Orzeł. Wspaniała kobieta, fantastycznie się
      z nią rozmawia. Chodziłabym do niej, ale niestety jest dla mnie zbyt kosztowna.
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Proszę o opinię o Pani dr Stoleckiej???
      • z Pania Stolecką to na czarną liste jak dla mnie... traktuje kobiety masowo, jest nie delikatna, nie przeprowadza zadnego wywiadu z pacjentka odradzam!
    • 12.09.05, 19:14
      Co sądzicie o tej Pani doktor??
    • jacy sa??
      • Ja polecam za równo Piotra Lasatowicza oraz Hildegardę Kastelik-Fabrowicz.

Nie polecam Aliny Badach i pani Lipskiej.
      • Makabra!
        Własnie wróciłam od dr Roztoczyńskiego. Zero zainteresowania, obskórny gabinet,
        nie wspominając już o tym, że zanim mnie zbadał, zwyczajnie opłukał tylko!!!!!!
        przyrząd do badania....jak w średniowieczu...ble...
    • Czy znacie moze lekarzy:A.Marlaka i R.Fendera? Co mozecie o nich powiedziec? Sa
      dobrzy czy raczej nie polecacie wizyty u nich?
      Bardzo prosze o jakies opinie...
      Pozdrawiam
    • Witajcie Dziwczyny!!!
      Ja właśnie zamierzam przenieść się do Bilska, jestm w 34 tc i szukam gina,
      który doprowadzi moją ciążę do szczęśliwego końcasmile) Wiem, że bardzo polecana
      jest klinika Esculap, ale nie wiem nic o lekarzach tam przyjmujących. Kogo
      polecacie, a kogo zdecydowanie unikać? Jestem jeszcze przez tydziń w domu, a
      potem witaj Bielsko...Czekam więc bardzo niecierpliwie na jakiś znak od Was.
      Pozdrawiam Kasia
      • moja kolezanka tam rodzil ai poleca szczerze dr Kawulok

ja nie znam jej wiec to tylko oponia koleznaki. Kolezank pzyjechala rodzic do
        esculapu z zewnatrz. przedtem nia mialam okazji poznac tej lekarki, nie chodzila
        do niej prywatnie, a mimo to byla bardzo mila i podczas porodu i potem

• Zawitałam do Bielska zupełnie niespodziewanie w 9 mc i zainteresowałam się tą
        kliniką. Przez przypadek trafiłam do dr Kawulok-przemiła kobieta, zrobiła na
        mnie od razu bardzo dobre wrażnie. Zdążyłam do niej pójść tylko z 1 wiztą bo
        przy następnej okazało się, że już rodzę. Pani dr była przy mnie przez cały
        poród, rozmawiała, podtrzymywała na duchu i była super. Po porodzie sama
        osobiście podawała mi kapcie pod prysznic, pilnując, żebym nie zrobiła sobie
        krzywdy. NIESAMOWITE!!!Cały pobyt w klinice był dla mnie jak wczasy, a chcę
        zaznaczyć, że to już mój 2 poród, więc mam jakieś porównanie. Poprzedni był w W-
        wie w IMiD- tragedja!!! Klinika Esculap- same plusy. Z niczym nie robią
        problmów, czysto, miło, zadbane i dzieciątko i ja też. Do tego za wszystko
        (poród rodzinny, znieczulenie, pobyt w szpitalu itp) płaci się tylko 100pln!!!
        \Nie rozumiem tylko jednego. Gdy wspominam w jakiejkolwiek przychodni
        państwowej o Esculapie, słyszę samą krytykę i kpinę. Dlaczego państwowe
        instytucje w Bielsku są tak źle do nich nastawione?? Czyżby im czegoś
        zazdrościli?? Ja polecam Wam wszytkim tę klinikę, a jeśli ktoś ma ochotę
        zaznać na prawdę kiepskich warunków po porodzie to niech jedzie do Warszawy do
        Instytutu Matki i Dziecka. Pozdrawiam Kasia

• podpisuję się pod tym dwoma rękami
          pani dr Kawulok-polecona na forum-b.miła,rzeczowa-wizyta czystą przyjemnością-
          czas oczekiwania do 10 minut
          gorąco polecam
          Kasja

--
          "cisza
          i głębsza cisza
          gdy świerszcze
        • Podpisuje sie dwoma rekami
          • Witam!
            W Bielsku-Białej na ul. Zajazdowej 21 (os. Karpackie) przyjmuje dr
            n.med. Agnieszka Zemanej Wojnowska ginekolog-położnik. Mam
            przyjemnośc być jej pacjentką, moja ciąża nie przebiega prawidłowo,
            pani doktor bardzo troskliwie się mną zajmuje. W gabinecie ma USG
            dopochwowe jaki normalne najwyższej klasy. Bada niezwykle
            delikatnie, rozmiar wziernika dopasowuje do budwy pacjentki. W
            gabinecie posiada również jednorazowe spódniczki i obuwie dla
            lepszego komfortu pacjentki. Świetna wiedza, fachowość, brak
            pośpiechu. Czasami o konkretach rozmawiamy ponad godzinę. Wizyta
            kosztuje 50 zł usg również z tym, że dla stałych pacjentek USG jest
            za 20 zł. Cena nie jest wygórowana. Pani doktor pracuje w Szpitalu
            onkologicznym a także na Wyspaińskiego. Ma ok. 35 lat, pasję i zapał
            a przede wszystkim szacunek dla pacjentek. Poleciłam ją wszystkim
            koleżankom, mamy okazję spotykac się pod jej gabinetem, w takim
            razie chyba z powodzeniem pozyskuje sobie uznanie i zaufanie.
            Polecam z całego serca. POZD.
            • Drobna literówka
              : Agnieszka Zemanek Wojnowska
              • Witam.

Zapraszam wszystkich na nowo otwartą wyszukiwarkę i ranking lekarzy!

Arrow --->>> www.znanylekarz.pl <<<----

Zapraszamy do wypowiadania się i oceniania swoich lekarzy.
                Jeśli go nie ma w łatwy sposób można go dodać i pozwolić ocenić innym.
                Dzięki temu inne osoby w bardzo łatwy i szybki sposób będą mogły znaleść
                informacje na temat swojego ulubionego lekarza!

Pozdrawiam KeBe
    • Dziewczyny czy któraś chodziła przed ciążą i w trakcie do doktora M. Walkówa. Proszę o opinie.
      Dzięki i pozdrawiam
    • Zawitałam do Bielska zupełnie niespodziewanie w 9 mc i zainteresowałam się tą
      kliniką. Przez przypadek trafiłam do dr Kawulok-przemiła kobieta, zrobiła na
      mnie od razu bardzo dobre wrażnie. Zdążyłam do niej pójść tylko z 1 wiztą bo
      przy następnej okazało się, że już rodzę. Pani dr była przy mnie przez cały
      poród, rozmawiała, podtrzymywała na duchu i była super. Po porodzie sama
      osobiście podawała mi kapcie pod prysznic, pilnując, żebym nie zrobiła sobie
      krzywdy. NIESAMOWITE!!!Cały pobyt w klinice był dla mnie jak wczasy, a chcę
      zaznaczyć, że to już mój 2 poród, więc mam jakieś porównanie. Poprzedni był w W-
      wie w IMiD- tragedja!!! Klinika Esculap- same plusy. Z niczym nie robią
      problmów, czysto, miło, zadbane i dzieciątko i ja też. Do tego za wszystko
      (poród rodzinny, znieczulenie, pobyt w szpitalu itp) płaci się tylko 100pln!!!
      \Nie rozumiem tylko jednego. Gdy wspominam w jakiejkolwiek przychodni
      państwowej o Esculapie, słyszę samą krytykę i kpinę. Dlaczego państwowe
      instytucje w Bielsku są tak źle do nich nastawione?? Czyżby im czegoś
      zazdrościli?? Ja polecam Wam wszytkim tę klinikę, a jeśli ktoś ma ochotę
      zaznać na prawdę kiepskich warunków po porodzie to niech jedzie do Warszawy do
      Instytutu Matki i Dziecka. Pozdrawiam Kasia
    • dziewczyny, a co sadzicie o dr Gasperowicz ?
      • Gdzie teraz przyjmuje pani dr Irena Ozimina? Możecie mi podać adres i numer
        telefonu??? Z góry dzięki smile))
        • Dr Ozimina przyjmuje w szpitalu wojewódzkim. Niestety nie wiem gdzie prowadzi
          praktyke prywatną.
          Uważam ze to cudowna kobieta. Wysłucha, doradzi, nie zbędzie - naprawde warto
          do niej chodzić.
          • dr Ozimina przyjmuje prywatnie na Placu Smolki, tj poniżej skrzyżowania na Pl. Chrobrego, w str. Białej
          • Już mam namiary na dr Oziminę:
            Plac Smolki 7
            Bielsko-Biała
            tel.: 603 235 032
            przyjmuje w pn i środy od 16-18
            w czwartki po kontakcie telefonicznym.
        • Dr Ozimina od kilku lat przyjmuje na Placu Smolki (3 razy w tygodniu) i w piątki
          w Komorowicach, w klinice Bona. Nr tel do Pani doktor 0 601 954 558.

Pozdrawiam
    • A możecie polecić jakiegoś dobrego specjalistę z okilic Bielska-B, który
      zajmuje się leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową? Wolałabym jakąś
      panią... z góry dzięki.
      • Hej.
        Wszystko fajnie,wielu poleconych lekarzy,jednak wiekszość z was była, jest lub chce być w ciąży. A kogo polecacie dla młodych dziewczyn,które nie chcą jeszcze zachodzić w ciążę,bo. np. studiują,ale chcą sie przebadać, mają jakieś problemy lub chcą stosować antykoncepcje? Bo ja bylam juz u wielu lekazry i żaden nie był przychylnie nastawiony, kilku powiedziało mi nawet, że nie potrzebnie przychodzę skoro nie planuje mieć dzieci, bo tylko zajmuje im czas. Czyżby chodziło o pozostawianie przeze mnie w gabinecie mniejszą ilość kasy niż przez kobiety ciężarne, które wymagają reglarnych wizyt? Co wy na to? Kogo polecicie w takim przypadku?
        • Ja polecam doktora B.Zgórskiego. Przyjmuje we wtorki i w czwartki na Cechowej w
          godz.16.30-17.30. Nie prywatnie można go łapać w Szp.Wojewódzkim. Jest bardzo
          miły, przychylnie nastawiony zarówno do kobiet w ciąży, jak i dziewczyn które
          chcą stosować antykoncepcję.
    • Zgadzam się w 100%.Dr Malecka-Holerek jest wspanialym lekarzem, sympatycznym i
      cieplym czlowiekiem.Prowadzila moją ciążę, badania odbywaly się bez stresu,
      pani dr wyczerpująco odpowiadala na wszystkie pytania nie tylko natury
      medycznej, czuje się jej zaangażowanie w wykonywaną pracę.Więcej takich
      lekarzy!!!
    • chciała bym prosić aby ktoś polecił dobrego ginekologa (namiary,tel, adres) w Bielsku ale z NFZ gdyż nie stać mnie na prywatne wizyty! Bardzo prosze o pomoc!
      • dr Lasatowicz - przyjmuje na OŚ.Karpackim ul.Morskie Oko na NFZ oraz prywatnie
        w dniachtongue_outn.-9-18 Wt.-1330-18 Śr.-15-17(prywatnie) Czw.-9-18 Pt.-730-
        13.tel.818-75-78

• W tą środę wybieram się do dr. Lasatowicza prywatnie, bo terminy na NFZ dopiero
          od września. Od sierpnia mają urlopy, więc nawet dobrze że to już przyszły tydzień.
          Zobaczymy jak to będzie smile
          Nikomu nie polecam, a nawet odradzam dr. Roztocką z Wiśniowej: wizyta 5minut,
          zero informacji,no może tylko tyle: "ma pani nadżerkę, za tydzień ją wypalimy" a
          o tym jaka była niedelikatna to już nawet nie wspomnę (tak mnie scharatała że
          przez dwa dni krwawiłam). Dodam że to była moja pierwsza wizyta i tylko mnie
          nastraszyła, uspokoiłam się buszując wieczorem po internecie, jednak do czegoś
          się przydaje wink No ale to na prawdę może zniechęcić do dalszych wizyt.
          Doktora Lasatowicza poleciły mi koleżanki, no i tutaj widzę raczej pozytywne
          opinie z wyjątkiem trzech (dla tych które nie mają ochoty przeszukiwać forum):
          1. Nie zauważył cysty na jajniku - dobrze wiedzieć, jakby co to co jakiś czas
          będę się konsultować z innym gin. (widzę że jest tu kilku których polecacie)
          2. Nie daje zwolnień - na tym to mi akurat nie zależy
          3. Jedna z forumowiczek napisała ze ma pewne zastrzeżenia co do prowadzenia
          ciąży, ale nie podała szczegółów
          Tak więc idę w środę, zobaczymy jak to będzie
          • Nie masz sie czego obawiac.ja jestem jego pacjentka prawie dwa lata, chodze w
            sprawie tabletek, nie ma zadnych problemow,bardzo cierpliwy i delikatny,
            niestety coraz wiecej chetnych pacjentek i dlugi czas czekania,ale to chyby
            wszedzie
            • Ja takze polecam Lasatowicza. Jest naprawdę kompetentnym lekarzem, a "wpadki" zdarzają się nawet najlepszym, lekarz jest tylko człowiekiem. Chodzę do niego od roku, problemów mam sporo i myśle że lepiej trafic nie mogłam. Nie ważne czy w poczekalni jest tłum pacjentek, doktorre zawsze znajdzie czas żeby z Tobą porozmawiać, odpowiedziec na pytania. Wizyta trwa koło 15 - 20 min, co dla mnie po wizytach u innych bielskich znakomitości (max 5 min) było miłym zaskoczeniem. Jedyny minus trzeba swoje w kolejce odstać, nawet jeśli jesteś umówiona na 15.00, przychodzisz i grzecznie ustawiasz się za ostatnią pacjentką. Czekasz około godzinki. Ja zawsze biorę coś do czytaia i sprawa załatwiona.
              • No i byłam u dr. Lasatowicza, faktycznie czekałam ok. godziny, ale warto było smile
                Faktycznie jest bardzo delikatny, odpowiada na wszystkie pytania, można z nim
                pozartować, no i okazało się że nie jest za mną tak źle jak myślałam, tzn. że
                moja nadżerka to "takie maleństwo" i że nie trzeba tego wypalać, przynajmniej na
                razie, spróbuje to wyleczyć jakimś żelem, muszę kupić jeszcze jedną ampułkę
                (50zł) i zgłosić się za 3miesiące jeśli wynik cytologii będzie dobry. No ale
                wtedy to już pójdę sobie chyba na NFZ, więc koszt mi się wyrówna. Na prawdę
                polecam tego lekarza, chociaż może nie-nie polecam bo trzeba bedzie dłużej
                czekać w kolejkach jak mu dalej będziemy robić eklamę wink zartowałam wink
                • Jeżeli chciałabym pojsć do dr Lasatowicza prywatnie to muszę się wcześniej
                  umawiać telefonicznie? Ile kosztuje wizyta?
                  • diaboliqque napisała:

> Jeżeli chciałabym pojsć do dr Lasatowicza prywatnie to muszę się wcześniej
                    > umawiać telefonicznie? Ile kosztuje wizyta?

Witaj!

Wizyta kosztuje 60zł (w cenie robi USG). Musisz się umówić telefonicznie na
                    wizytę tel. 8187578 (w środy przyjmuje prywatnie)

Pozdrawiam.
                    • witajcie dziewczyny, ja rónież przystępuje do grona tych, które chwalą dr
                      Lasatowicza. znalazłam go tutaj na forum i skorzytałam. co do kolejek i czasu
                      czekania -potwierdzam, jest nas tam coraz więcej i niestety trzeba czekac nawet
                      godzinke, ale warto. Chciałam zajsc w ciązę, jakos nie wychodziła i poszłam do
                      dr Lasatowicza. Na 1. wizycie dowiedziałam się o torbielu, dostałam leki i
                      miałam się zgłosic po 2 m-cach do kontroli, jako ze byl to okres sesji nie
                      poszlam, zjawilam sie miesiac pozniej i jest!!! okazała się, że jestem w ciąży,
                      zaledwie po 1 wizycie i 1 tabletkach (a wczesniej-staranie, konsultacjie itd. i
                      nic), potem okazało się jeszcze, że jest to ciąża bliźniacza, więc już wogóle
                      moja radość jest ogromna...a lekarz: miły, sympatyczny, za każdym razem bada,
                      robi USG, kieruje na inne badania (ale nie "naciąga") odpowie na każde pytanie
                      i doradzi, na prawdę się "przykłada" do pacjentek.
                      a co powyższego opisu o wpadkach, każdemu może się trafić...to też tylko
                      człowiek i przy takiej ilości pacjentek...
                      na prawde godny polecenia
          • Cześć,wybieram się do dr.Lasatowicza, ale nie wiem gdzie dokładnie
            znajduje sie jego gabinet.Czy ktoś mógłby mi pomódz???
            • heja jezeli jeszcze tam nie trafilas to moze ci pomoge, os.
              karpackie, ul. morskie oko 23 w przychodni troclik, blok vis a vis
              placu zabaw...na parterze, p wejsciu do przychodni korytarzem do
              konca w lewo i tam juz sa drzwi do poczezkalni od doktora
              lasatowicza..albo zadzown, nr 033-818-7578
            • heja jezeli jeszcze tam nie trafilas to moze ci pomoge, os.
              karpackie, ul. morskie oko 23 w przychodni troclik, blok vis a vis
              placu zabaw...na parterze, p wejsciu do przychodni korytarzem do
              konca w lewo i tam juz sa drzwi do poczezkalni od doktora
              Lasatowicza..albo zadzown, nr 033-818-7578
    • A czy ktoś coś wie na temat dr.Biernackiego z przychodni na Komorowickiej???
    • czescsmile
      a czy do P. Małeckiej trzeba sie umówic telefonicznie wczesniej czy po prostu
      przyjsc na wizyte?
      • odnośnie Małeckiej-Holerek: trzeba zadzwonić i umówić się na wizyte. Tak czy
        tak w poczekalni spotkasz z 5 dziewczyn na tą samą godzine ale spoko warto
        czekać. Na dobrego specjaliste zazwyczaj się czeka.
        Ale lekarz świetny...tylko nie dla antykoncepcji
    • mam pytanko... mam zamiar iść na wizytę do dr Marioli Korzeniowskiej... byłyście
      już może u niej?? czekam na jakieś opinie o tej lekarce..
    • mam kolezanke pielegniarke w wojewodzkim i swego czasu poprosilam ja o wywiad
      wsrod tamtejszych poloznych pt. ktory ginekolog najlepszy. dostalam 2 nazwiska:
      Ozimina i Roztoczyński. Wybralam pania Ozimine bo ma gabinet w Komorowicach,
      gdzie mieszkam. Prowadzila moja ciaze, bylam baaaaaaardzo zadowolona. Dzis
      nadal do niej biegam, chodzi tez tam moja mama, siostra, 4 kolezanki. nigdy
      wczesniej nie bylam u tak delikatnego gina. POLECAM.
    • Witam drogie koleżanki!!! Polecam z całą pewnością dr Monike Holerek-świetny
      fachowiec a przy tym miła, sympatyczna, otwarta do ludzi. Nie ma się czego bać
      u niej. Przy tym tanio !!!50,00 zł wizyta
      Obecnie przyjmuje u siebie w domu tj. w Kamienicy na Łuczników 13
      Jedyny mankament to fakt iż Pani Monika zaleca naturalne metody antykoncepcji i
      jest przeciwna pigułkom.
      Nie polecam z całą pewnością dr Kastelik - Diagnomed- tragedia, kobieta to dla
      niej mięso.
      Pozdrawiam
    • olga.bb napisała:

> Polecam ginekolog dr Monikę Małecką-Holerek. To kobieta - anioł, ona po
      > porostu kocha ludzi i to się czuje. Sama jest matką czworga dziewczynek więc
      > na pewno lepiej doradzi niż mężczyzna - ginekolog. Poza tym nie zdziera skóry
      > z pacjentek (jest o połowę tańsza od mojego poprzedniego ginekologa!)
      Witam drogie koleżanki!!! Polecam z całą pewnością dr Monike Holerek-świetny
      fachowiec a przy tym miła, sympatyczna, otwarta do ludzi. Nie ma się czego bać
      u niej. Przy tym tanio !!!50,00 zł wizyta
      Obecnie przyjmuje u siebie w domu tj. w Kamienicy na Łuczników 13
      Jedyny mankament to fakt iż Pani Monika zaleca naturalne metody antykoncepcji i
      jest przeciwna pigułkom.
      Nie polecam z całą pewnością dr Kastelik - Diagnomed- tragedia, kobieta to dla
      niej mięso.
      Pozdrawiam
      • Zaskakują mnie opinie na temat dr Niemcewicza, zaczęłam do niego niedawno
        chodzić, jeste w drugim miesiącu ciąży. Owszem jest małomówny ale wydaje mi
        się, że nie jest najwazniejsze to że lekarz dużo gada. Informacje jakie
        chciałam uzyskać uzyskałam. Ja jestem bardzo zadowolona.
        Proszę o jakieś wypowiedzi na jego temat. Bo jak na razie to doczytałam się
        tylko że to gbur, a przecież ważna jest fachowość.
        Pozdrawiam wszystkich
    • Spędziłam ostatnio 4 dni w szpitalu wojewódzkim - poronienie. Chciałbym się
      dowiedzieć czegoś o doktorze Zagórskim.Wydawał mi się troskliwy i bardzo ludzki.
      Czy dr Baliś jest przy porordach i ile mu trzeba dać żeby był? O doktorze
      Stoleckim słyszałam że zleca drogie badania i nie potrzebne w ciąży a nawet
      szkodliwe. Lepiej się trzymać od niego z daleko ma się wrażenie że bardzo dba o
      swoją pacjentkę a chodzi tylko o kasę. Wszysskim przepisuje tantum rose. Ciekawe
      dlaczego?
      • Jeżeli chodzi Ci o dr Zgórskiego ze szpitala wojewódzkiego, to odradzam Ci go
        jako prowadzącego ciążę. Owszem jest troskliwy, ale ważniejsze jest to, by był
        dobrym fachowcem. Ja go do takich nie zaliczam, po tym jak poprowadził moją
        pierwszą ciążę, która była ciążą trudną.
        Natomiast z czystym sumieniem mogę Ci polecić dr Balisia, jest też troskliwy,
        ludzki a najważniejsze, że jest bardzo dobrym specjalistą.
        • Jestem prawie w 7 miesiący ciązy pracuje w hipermarkecie i nie daje juz rady, a
          mój dotychczasowy Ginekolog nie chce mi dać zwolnienia lekarskiego.
          Szukam jakiegoś ludzkiego Ginekologa , który się zlituje i da mi zwolnienie
          lekarskie bo mój organizm oraz kręgosłupi nie wytrzymują tego obciązenia.
          Z góry dziekuje za pomoc
    • słuchajcie muszę zmienić lekarza - bo wcześniej chodziłam do lekarki
      Wieczorkiewicz - przyjmuje na ul. Wyspiańskiego - własciwie należy jej się
      pochwała bo wyleczyła spora nadrzerke zelem i od poczatku odradzała wypalanke -
      choc jej nie wykluczała w ostateczności. Ale udało sie - niestety przyjmuje
      tylko prywatnie i bierze 70-80zł, wiec spoko jak dla mnie. Teraz postanowiłam
      iść do Dr Maleckiej-Holerek - po dużo dziewczyn ją tu poleca. Mam jednak prosbę
      o dokładny adres i telefon do tej Pani doktor oraz o informacje, ile trzeba
      czekać na wizytę?
      Aha a czy w tej Klinice Esculap - doktor Kawulok przyjmuje na NFZ czy tylko
      prywatnie.

• Pani Doktor Małecka-Holerek prowadziła mnie przez kilka lat,urodziłam w tym
        czasie troje dzieci,przy każdym porodzie była obecna,bardzo jestem zadowolona i
        polecam innym.
      • Czy Dr Malecka-Holerek przyjmuje też na NFZ czy tylko prywatnie w kamienicy(
        Można prosic o dokładny adres i tel??)
    • prosze o adres tej pani doktor
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-349
(201-300)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.