• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Olsztyn Dodaj do ulubionych

• 15.01.05, 22:11
      Co sądzicie o dr Piotrze Mielochu ze Szpitala Miejskiego?Prowadził moja ciążę i
      co mogę o nim powiedzieć to to, że jest sympatyczny żartowniś a poza tym
      bardzo łasy na pieniążki( wizyty co 3 tyg nawet jak wszystko ok. pod koniec co
      dwa- wizyta jak chodziłam 60 zł)USG robione tylko trzy razy podczas ciąży z
      tego dwa w Szpitalu Miejskim podczas dyżuru pana doktora-50 zł za każde.Muszę
      jeszcze wspomnieć, że to akurat na jego dyżur trafiłam jak przyjechałam rodzić.
      Przyszedł z odciśniętą poduszką na policzku(godz 24ta)i od progu wyjechał ,że
      wcześniej to nie mogłam???No widać nie...KOńcząc swój dyżur wspomniał, że jakby
      co to proszę dzwonić...i tyle go widziałam. Nastepny dyzur miał w dzień po moim
      porodzie ale już nie pofatygował się piętro niżej...
      A no i gabinet w którym przyjmuje dr Mieloch (ul Wyszyńskiego na przeciwko
      Gracji ) pozostawia wiele do życzenia szaro, buro warunki bardzo mizerne,
      wyposażenie również...Zdecydowanie nie polecam
      • 18.01.05, 10:53
        Moje dwie ciąże (obie zagrożone, ze szwem zakładanym w 24 tyg.) prowadziła dr.
        Maria Cyrta. "Państwowo" może trochę szorstka, ale bardzo fachowa i świetna do
        trudnych ciąż. Gdyby nie ona to zapewne moja pierwsza niewydolność szyjkowo-
        ciśnieniowa byłaby rozpoznana po porodzie przedwczesnym w 20 tyg. sad ( bo
        lekarz dyżurny w szpitalu twierdził że wszystko jest fantastycznie, a
        zdecydowanie nie było sad
        Ja chodzę do niej prywatnie i jestem bardzo zadowolona - właśnie planuję
        trzecią z założenia zagrożoną ciążę. Nocek
        • 25.04.07, 12:35
          JA BARDZO NIE I JESZCZE RAZ NIE POLECAM TEJ PANI. POTRAFI POKAZYWAć SWOJE
          HUMORY. JAK MA SIę PROBLEMY TO ZOSTAWIA SIę JE W DOMU A NIE WYRZYWA NA PACJENTACH.
          NIE POLECEM. NIE POLECEM. NIE POLECEM. NIE POLECEM. NIE POLECEM.
          ZASTANóW SIę DOBRZE ZANIM TAM PóJDZIESZ!!!!!
      • 25.02.05, 09:11
        Trudno mi jest sie zgodzic z Twoją opinią.Od wielu lat dr Piotr Mieloch jest
        moim lekarzem i nie mogę złego zdania powiedzieć na jego temat.Jezeli chodzi o
        częstośc wizyt w czasie ciazy jest to sprawa indywidualna( kazdy ma wolną wolę
        i nie musiałas tak czesto chodzić).Widocznie była taka potrzeba.A USG sprawdz
        sobie proszę jaki są zalecenia jezeli chodzi o częstość wykonywania badań USG w
        ciąży prawidłowej.Mam nadzieję ze urodziłas ,zdrowe i piekne dziecko mimo tak
        kiepskiego jak sądzisz ginekologa.
        Moim zdanie i moich kolezanek jest to wspaniały , odpowiedzialny i doświadczony
        lekarz.Goraco polecam.
        • 18.05.05, 13:31
          witam! czy ktoś słyszał cosik na temat dr Kuli dr Romaszko lub Maklarkiewicz i
          Spółka . chciałabym wiedzieć coś na temat ich prywatnych praktyk. Słyszałam iż
          są bardzo dobrzy ale ile w tym prawdy..........nie wiem poradzcie z góry
          wielkie dzięki. chciałabym aby moją ciąże prowadził naprawdę świetny fachowiec
          i zarazem dobry "psycholog"
          • 25.02.07, 18:06
            zapraszam serdecznie na Kafeterię temat "ginekolog w Olsztynie " jest bardziej
            przejrzysta smile
    • 24.01.05, 17:00
      chciałabym polecić lekarza z Elbląga... dr Flak! Polecam.
      • 21.07.05, 02:34
        a ja jestem zachwycona doktor Bukato ze szpitala na Królewieckiej. Tak
        profesjonalnej osoby dawno nie spotkalam, ze wzgledu na nia zdecydowalam sie
        rodzic w elblagu a nie w warszawie, gdzie trafialam raz po raz na ostatnich
        konowalow. Prowadzi mnie od 30 tc i dopiero teraz mam pewnosc ze z moim
        malenstwem wszystko jest w porzadku.
    • 09.02.05, 16:47
      Polecam doktorów Wojciecha Gimełę a "przećwiczyłam" wielu ginekologów w
      Olsztynie , gdyż jeden z nich "spartaczył" mi cesarkę i troche to trwało zanim
      wróciłam do swiata żywych. Jest niewatpliwie swietnym fachowcem, poza tym
      miły , rzeczowy. Poleciłam go wszystkim moim koleżankom i wszystkie są
      zadowolone. Powinnam być u niego na prowizjismile. Jedna z nich po bezskutecznym
      staraniu się o dzidzisia i zmianie ginekologów przez trzy lata , od sierpnie
      jest szcześliwa mamusią ślicznego chłopca. Nie naciąga na niepotrzebne koszty.
      Do wiadomości tych , które chciałyby usunąć ciążę. Nie wykonuje zabiegów
      przerywania ciąży.
    • 16.02.05, 09:12
      czy znacie jescze jakiegoś innego ginekologa -endokrynologa oprócz dr
      Frąckiewicza(Frąckowiaka)?
      • 26.02.05, 16:06
        Ginekolog-endokrynolog to jeszcze Wańczyk
        --
        znowu brak sygnaturki
    • 24.02.05, 20:32
      a ja od paru lat chodzę tylko do dr Beaty Majewicz i wysyłam do niej wszystkie
      moje koleżanki - bezstresowo i fachowo!
      • 16.03.05, 12:06
        Ja tez pania Majewicz polecam.Bardzo miła osoba, bez stresu, z uśmiechem...
        • 21.03.05, 14:43
          a ja polecam dr Rymkiewicza - fachowy, miły, dba o pacjentkę. "przerobiłam" w
          ciąży dr. Kopczyńskiego i Niczyporowicza - i cóż, już do nich nie wrócę.
          • 22.10.09, 20:31
            Ja osobiście nie polecam Dr. Rymkiewicza, leczył mnie na bezpłodność
            5 lat i pakował hormony, które były strasznie drogie, straciłam czas
            i pieniądze, w końcu skierował mnie na udrarznianie jajowodów i
            teraz jestem w ciąży, Dr. Rymkiewicz robi często usg i przeciesz na
            usg widać że jajowody są zapchane ale moim zdaniem lekaż nie ma
            praktyki w szpitalu i się często myli, poza tym na badaniu wykazało
            że hormon który był za wysoki obniżył się tak że wyjechał poza normę
            i ja już wiedziałam że to nie jest przyczyna mojej niepłodności ale
            lekaż nie był pewien bo kazał mi brać cały czas lek, przestałam brać
            przed zabiegiem bo wiedziałam że jestem źle leczona, mimo że
            przyjmuje na kase chorych to i tak uwarzam że to strata pieniędzy i
            czasu, polecam natomiast Dr. Gimeła to miły sympatyczny lekaż, nie
            czuje się skrępowania i pomaga jak może.
        • 17.04.05, 08:57
          a gdzie przyjmuje i ile kosztuje wizyta?
    • 01.05.05, 17:27
      Witam. Obecnie chodzę do dr Frackowiaka, gdyż mam problemy hormonalne. jeżeli
      chodzi o fachowośc to nie mogę nic powiedzieć bo się na tym nie znam, ale on
      pierwszy wykrył u mnie hyperprolaktynemię a wczęsniej byli dr. opacki, dr
      Ciechanowicz-Bartoś (też endokrynolog) i nic tylko ciagle Diane i Diane.
      Nie podoba mi się natomiast to że ak szybko załatwia pacjentów , a przecież są
      to wizyty prywatne, nic mi nie tłumaczy (inni tłumaczyli).
      Może polecicie mi jakiegoś inego lekarza który zajmuje się tez hormonami ( mam
      hiperprolaktynemię i prawdopodobnie pco). Nie każdy ginekolog chce to leczyć.
      Wczesniej byłam w poliklinice u dr Kochanowicza i ten od razu powidział że się
      nie zna na tym i odesłał do Frąckowiaka. ja jednak wolałabym leczyć się
      państwowo, gdyż jednak jest to spory koszt, nawet nie samych wizyt ale ciągłych
      badań hormonalnych.
      Z Waszych postów odnotowałam sobie że najbardziej polecacie dr Wasniewskiego (
      do tego raczej nie pójde bo to kolega ze szkoły i byłoby mi głupio), dr
      majewicz i dr Kopczyńskiego. A i jeszcze dr Rymkiewicza.
      Z opowiadań nie polecam natomiast dr rasuckiego. Mojej 40 letniej siostrze coś
      zaczeło się dziać z jajnikami czy z jajowoadami, nie pamiętam dokładnie smilei on
      kazał zachodzić w ciąże bo to niby uleczy chorobę, pewnego dnia dostała
      krwotoku i zabrali ją do kliniki Malarkiewicza i okazało się że miała cytologię
      4 i cała szyjka macicy poszła do wycięcia.
      Natomiast o koleżanki wiem że poleca dr Wożniak na Nagórkach chociaż ja jej nie
      lubię. Chodziła po kilku lekarzach m.in. dr Mieloch i ci próbowali jej załozyć
      spiralkę co się nie udawało , więc twierdzili że ma jakąś dziwną budowę,
      natomiast dr Woźniak od razu ją wysłała do szpitala na podwiązanie , gdyż
      groziło jej wypadnięcie macicy.
      To tyle napisałam się i mam nadzieję że polecicie mi dobrego lekarza od
      hormonów
      • 01.05.05, 17:37
        Acha zapomiałam się spytać o najważniejsze. Czy znacie lekarza który zajmuje
        się sprawami seksualnymi, mam tragcznie obniżone libido a wszyscy lekarze do
        których chodziłam tej pory w ogóle na to nie zwracali uwagi. Za każdym razem
        mówię o tymi i czuję się głupio bo oni traktują chyba to jak jakąś fanaberię, a
        w końcu kogo mam się o to pytac.
        • 02.07.07, 22:28
          Impertynent, traktuje kobiety przedmiotowo i kasę ma w oczach.
      • 18.05.05, 01:36
        Cześć Basiu! Czy znalazłaś już jakiegoś dobrego specjalistę od hormonów???Mam
        podobny problem i poszukuje specjalisty..Jak narazie bezskuteczniesad
        • 18.05.05, 01:53
          Czy któraś z Was ma problem z nawracającymi się ciągle stanami zapalnymi pochwy
          i grzybicami?Czy znacie jakiegoś dobrego specjalistę, który się na tym
          zna????Wielokrotnie zmieniałam ginekologów, ale narazie nic nie pomogło..po
          odstawieniu leków wszystko się powtarza...Suzie
        • 08.05.07, 23:13
          polecam dr Tomasz Wańczyka.Jest ginekologiem endokrynologiem i zastępcą
          ordynatora w SW. Leczę się u niego ładnych parę lat, mam duże problemy z
          hormonami a jednak tak mi poprowadził dwie ciąże, że choć nie były łatwe to
          jednak mam dwoje zdrowych dzieci. lekarz jest konkretny, stanowczy,
          zrównoważony, ma poczucie chumoru, w szpitalu czuje się jego dyskretną opiekę.
          Jest także poważany wśród personelu szpitala. Naprawdę polecam go
        • 09.05.07, 21:49
          może ja kogoś ci polecę. Od kilku lat leczę się u dr Tomasz Wańczyka. Jest on
          ginekologiem-endokrynologiem. Od dawna mam duże problemy z hormonami, które
          brać muszę do końca życia. Jednak udało mi się zajść w ciążę zaraz potem w
          drugą i mam dwoje zdrowych dzieci. Cały czas czułam, że jestem pod dobrą
          opieką, lekarz jest bardzo czuły na punkcie hormonów, które w ciąży mi bardzo
          szalały. Na wizytach czy w szpitalu zawsze umiał rozpoznać moje samopoczucie i
          czy dobrze się czuję.Wiem, że ma opinię zrównoważonego i konkretnego i ja to
          potwierdzm, zdarza mu się zły humor ale teraz wiem, że tylko po ciężkim dyżurze
          gdy jest zmęczony. poleciłam go kilku znajomym i sa zadowolone.
          • 11.05.07, 09:36
            Bardzo Ci dziękuje za te informacje o doktorze Wańczyku.
            Szukałam takiego lekarza.
            Podasz bliższe namiary.
            Czy doktor przyjmuje prywatnie?
            jeśli tak to gdzie?

--
            Mój Aniołek Pawelek
            Nadcisnienie
    • 13.05.05, 09:04
      a czy ktoś leczył się u dr Jerzego Chętko?
      Przyjmuje na LImanowskiego na NFZ. Słyszałam
      że jest dobrym fachowcem. Zamierzam się do niego wybrać.
      • 02.07.05, 16:36
        Dr Gimeł-dzięki niemu urodziłam po 6 latach synka.Wcześniej chodziłam do dr
        Kuli i nikomu go nie polecam jest zabawny ale specjalista żaden.Gimeła zrobił
        ze mnie mamę w 3 miesiące.I nie dam powiedzieć na niego złego słowa
        Pozdrawiam
        Mama Aniołka Pawełka
        --
        www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec185.htm
      • 11.07.05, 21:26
        Hehe bylam kiedys u tego doktorka bo ktos mi go polecil....
        I wyobraz sobie ze ten 'doktorek' na podstawie zwyklego badania ginekologicznego
        (bo usg to u niego nie ma) zdiagnozowal u mnie endometrioze (podczas gdy
        endometrioze mozna zdiagnozowac wylacznie operacyjnie po badaniu
        histopatologicznym), po czym dodal "niech Pani przyjdzie do mnie za tydzien to
        poczytam co teraz stosuje sie na endometrioze i Pani przepisze..."
        Zostawiam to bez komentarza bo slow szkoda na takich 'specajlistow'.
        Dodam tylko ze prowadzil ciaze mojej przyjaciolki i okazalo sie ze nie dopatrzyl
        sie u niej ostrej infekcji grzybicznej przez co jej synek lezal w inkubatorku i
        przez 10 dni przyjmowal antybiotyk bo grzybki zainfekowaly mu uklad oddechowy
        podczas porodu....
        Radze wiec przemyslec sens wizyt u tego lekarza....
        Pozdroofka
    • 16.05.05, 11:11
      Znalazłem (tak, tak, jestem facetem smile na tym forum kilka pozytywnych opinii o
      dr Beacie Majewicz, ale wszystkie jakies takie lakoniczne. Czy ktoś mógłby
      rozwinąć temat, dlaczego (i czy na pewno) jest OK? Chciałbym wiedzieć jak
      najwiecej, bo zanosi sie, ze dr Majewicz bedzie pilotować na ten świat nasze
      pierwsze maleństwo. Z gory dziękuje za odpowiedź :o)
      • 25.05.05, 20:18
        Jak na razie chodze do dr Frąckowiaka, mam nadzieję że jest dobrym specjalistą
        gdyż zajął sie mną inaczej niz poprzedni, w końcu cos nowego, inna diagnoza, ma
        doktorat z endokrynologii i jest ordynatorem w poliklinice. Przede wszystkim w
        końcu wykrył u mnie hiperprolaktynemię a wczesniej tylko leczylam się na pco, a
        według niego pco jest własnie skutkiem długotrwałego nadmiaru prolaktyny, robie
        sobie tez badania tarczycy, juz nie u niego tylko w poradni endokrynologicznej
        żeby nie płacic za badania, ale bede z nim tez konsultowac wyniki.
        • 17.11.05, 19:14
          Bardzo zależy mi na namiarach na dra Frąckowiaka, wiem już ,że przyjmuję w
          poliklinice, ale czy któraś wie, gdzie przyjmuje prywatnie.Szukam właśnie
          lekarza, który jest specjalistą edndokrynologiem i ginekologiem jednocześnie.
          • 11.08.08, 00:09
            Witam wszystkich,
            chcialabym sie dowiedziec jaki jest najlepszy ginekolog jesli chodzi o tabletki
            antykoncepcyjne gdyz nie chce zeby mi je przepisal na zasadzie "te najbardziej
            popularne" tylko zeby zrobil odpowiedznie badania i dopiero wtedy mi przepisal
            tabletki.
            z gory dziekuje za odpowiedz
    • 21.06.05, 16:05
      Ja ostatnio chodzę do dr Majewicz. Trafiłam do niej ze względu na bliskość
      gabinetu, a zależało mi na tym, gdyż miałam malutkie dziecko. To była wizyta
      kontrolna. Fachowa, spokojna, dokładna (zbadała piersi, co pomijają inni
      lekarze), zrobiła cytologię i USG. Rejestrowała mnie koleżanka i powiem
      szczerze, że po takim badaniu już zaczęłam się zastanawiać czy koleżanka nie
      zapisała mnie prywatnie (nie żadko zdaża się, że podejście zmienia się w
      zależności czy w grę wchodzą pieniądze czy nie).Okazało się,że to była normalna
      wizyta. Polecam. Będąc w ciąży chodziłam do dr Jeżak, której nie mam nic do
      zarzucenia. W razie potrzeby miałam telefon komórkowy, na który zdażało mi się
      dzwonić. Nigdy nie wyczułam zniecierpliwienia czy czegoś podobnego. Jak byłam
      czymś zaniepokojona zawsze mogłam przyjść i byłam przyjęta nawet jeśli nie
      byłam zarejestrowana.
      Nie polecam zaś dr Krasuckiego. Jedyną dobrą rzeczą jaką mogę powiedzieć jest
      to, że bada bardzo delikatnie. Słyszałam od niejednej osoby kiedy leżałam ze
      skurczami w szpitalu i sama również potwierdzam. Kilka dni przed moim porodem
      robił mi USG i wychodziło, że dziecko ma wagę 4990g. Kiedy rodziłam miał dyżyr.
      Rodziłam siłami natury dzięki temu rozeszło mi się spojenie łonowe i wiele
      tygodni dochodziłam do siebie.
      • 24.06.05, 21:58
        tez polecam dr Majewicz
        • 30.06.05, 14:44
          Cześć dziewczyny,czytając wasze komentarze postanowiłam wybrać sie do dr
          Majewicz.Czy mogłybyście podać na panią dr jakieś namiary? Adres, nr
          telefonu... Z góry wam dziekuję i pozdrawiam
    • 05.07.05, 15:22
      Witam! Pomysł na taką listę "za i przeciw" jest świetny. Od kilku lat mam tego
      samego lekarza dr Włodzimierza Rottke i uważam go za dobrego specjalistę. Poza
      tym jest cierpliwy i uprzejmy. Jednak potrzebuję lekarza zajmującego się
      niepłognością, polecono mi dr Krzysztofa Kerna. Jeżeli ktoś słyszał o tym
      lekarzu przoszę o odpowiedż.
      • 09.07.05, 21:58
        Sylaiv ja Ci polecam bo wiem, że naprawdę jest dobry dr Tomasz Hoppe, jak
        również dr Tomasz Waśniewski. Jeden jak i drugi są pracownikami szpitala
        wojewodzkiego.
        Znam osoby, które po przejściu wielu operacji a nawet chomioterapii, gdzie inni
        nie dawali szans na zajście w ciążę w końcu przy pomocy doktora zaszły. Zna
        wielu fachowców w W-wie, wie gdzie i jak pokierować pacjentkę aby wszystko
        skończyło się OK.
        Jest na prawdę dobry!!!!!!!!!!!!
        adres do dr Tomasza Hoppe:
        przyjmuje codziennie oprócz środy od 15-tej do ostatniej pacjentki przy
        ul.Jagiellońska 36/9 /róg Kossaka/ tel do gabinetu 526-86-78 nie ma rejestracji
        decyduje kolejność przyjścia.

bami
        • 21.07.05, 13:39
          a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Pani doktor Krusz-Koziczak Aleksandry
          przyjmuje na Barcza ????? czekam na opinie

pozdrawiam
          • 25.07.05, 21:41
            Bardzo proszę o poradę, gdzie młoda nastolatka może iść na pierwszą wizytę
            ginekologiczna? To pierwszy raz więc wolałabym jakąś miłą i serdeczna kobietę,
            żeby za bardzo sie nie stresować. Prosze o poradę. Słyszałam, że b.dobra jest
            dr Beata Majewicz, ale nie wiem czy to prawda i czy przyjmuje prywatnie.
            • 27.07.05, 14:46
              Ja polecam dr Majewicz.Od jakiegos czasu chodze do niej.To bardzo dobry
              specjalista,zawsze wszystko wyjasni,rozwieje wątpliwości.Jest cierpliwa i
              odpowie na każde Twoje pytanie,nie trzeba się krepować.
              Marta
            • 15.09.06, 15:52
              Idź do Janusza Kaczora. To świetny, wyrozumiały i delikatny lekarz. Nie masz się
              co bać. Ja też jestem bardzo młoda. Fakt, jest mężczyzną. Ale tyle on już
              kobiecych łon się naoglądał, że już na nim nic wrażenia nie wywiera. wink
              Powodzenia
          • 08.08.05, 01:44
            Polecam tę panią doktor, przyjmuje na Barcza. Bardzo miła kobieta, sympatyczna,
            byłam u niej na pierwszej wizycie, wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości, podała
            nawet telefon komórkowy do kontaktu w razie nagłych wypadków. Mimo tłumów w
            poczekalni nie sprawiala wrażenia ze się gdzieś spieszy. Niestety pełna
            poczekalnia powoduje że na wizytę dość długo się czeka.
      • 15.09.06, 15:50
        Choć jestem bardzo młoda to zaliczyłam już kilka wizyt u różnych ginekologów i
        polecam gorąco Janusza Kaczora. Wyleczył mnie z stanu zapalnego, a kiedy
        przyszłam po wyniki dosc pozno to opierniczyl mnie delikatnie w slusznej
        sprawie. Troszczy się o pacjenta i jest w stanie poświęcić dla niego sporo czasu.
        Swojego czasu byłam u Rymkiewicza- wybaczcie, ale lekarz do niczego. Nie lubię
        go a i pacjenta traktuje z góry i powierzchownie.
        Nie zamierzam zmieniać lekarza, i choćbym musiała jechać 100 km do Kaczora to
        bym to zrobiła.
        Obecnie Janusz Kaczor przyjmuje w przychodni na Dworcowej na przeciwko Tortexu.
        W poliklinice teraz przyjmuje tylko i wyłącznie jako urolog.
        • 07.02.07, 20:32
          Czy ktoś zna może dobrego urologa w Olsztynie, bardzo proszę o pomoc. Dziękuję
    • 09.08.05, 22:05
      "Przyjazny Gabinet" www.lekka.pl/gabinety.html
      Nie chciało mi się pisać, więc skopiowałam:

Dla wielu z nas, kobiet, wizyta u ginekologa to poważny stres. Stworzyliśmy ten
      program, po to, żeby wizyta u ginekologa przestała być dla nas problemem.
      Lekarze, którzy zadeklarowali udział w programie, chca nam pomóc, budując miłą
      i przyjazną atmosferę w gabinecie. To dopiero początki - grono lekarzy dopiero
      się gromadzi, zgłoszenia do programu wciąż napływają, a my systematycznie
      będziemy umieszczać na stronie kolejne adresy. Już wkrótce każda pacjentka
      będzie mogła ocenić tutaj, na stronie przebieg wizyty. Sądzimy, że pomoże to
      wielu z nas w wyborze lekarza i oszczędzi nam niepotrzebnego stresu.

Wybierz na mapce swoje województwo i poszukaj gabinetu w swojej okolicy.
      Powodzenia! smile

--
      pozdrawiam
      miba3
    • 18.08.05, 12:04
      cześć dziewczyny!
      trzy tygodnie temu poroniłam drugą ciążę. szukam specjalisty od poronień w olsztynie. od czasu pierwszego poronienia(dwa lata temu)byłam u 5 lekarzy i każdy twierdził, że to przypadek i mam się starać dalej. po pierwszym poronieniu mogło by się to wydawać zrozumiałe, jednakże po drugiej stracie spodziewałam się czegoś więcej po lekarzu u którego byłam wczoraj (notabene podobno dobrego specjalisty, pracownika szpitala miejskiego). pan doktor nie zlecił mi żadnych badań twierdząc, że to się zdarza, mam o siebie dbać i za trzy miesiące podjąć kolejną próbę.to była moja ostatnia wizyta.
      dlatego bardzo proszę, o namiary lekarza który zajmuje się takimi przypadkami, bo już sama nie wiem do kogo mam się udać.
      pozdrawiam was serdecznie.
      kamila
      • 20.08.05, 22:18
        kamilo napisałam maila do Ciebie /na maila gazetowego/
        --
        bami_ol
      • 27.08.05, 19:34
        kamilo!
        ja mam za soba kilka poronien. polecam dr m. przybyłowicza. jak juz ktos wyzej
        napisal: facet z klasa, pokorny wobec medycyny, nie udaje, ze zjadl wszystkie
        rozumy. fachowy, konkretny.jesli czegos nie wie: mowi szczerze, nie naciagna na
        pieniazki, mowi, gdzie dalej szukac pomocy.
        moja ciaze prowadzil na "spole" z prof. wołczyńskim z bialegostoku ( prof.
        wolczynski zalecil mi przyjmowanie heparyny i kardiologiczne dawki aspiryny),
        reszte robil dr. przybyłowicz. dla mnie ten czlowiek, to chodzace dobro i
        przyzwoitosc... oczywiscie fachowowsc tez!smile
        nie jestem lekarzem, nie umiem ocenic lekarza tak jak sie powinno. pisze
        jedynie jako pacjentka pana mariusza... jestem nia juz 2 lata. nigdy mnie nie
        zawiodl. zawsze mial dla mnie czas, nawet jesli moje obawy byly wyolbzymione!
        za kilka dni rodzi sie moj syn. na pewno zrobie mu zdjecie i powiekszy zbior
        maluszkow na sciennej wystawie dr przybylowiczasmile
        --
        mój Kajtek!
        • 01.09.05, 14:20
          dziękuję ci bardzo za odpowiedź.
          byłabym ci wdzięczna gdybyś napisała mi czy do lekarza z białegostoku skierował cię doktor przybyłowicz? jeździłaś do niego na badania? czy chodziłaś tylko do przybyłowicza?
          ja ze swojej strony bardzo gratuluję ci narodzin maluszka i cieszę się że ci się udało. pozdrawiam serdecznie.
          kamila
          • 01.09.05, 15:25
            kamila971 napisała:

> dziękuję ci bardzo za odpowiedź.
            > byłabym ci wdzięczna gdybyś napisała mi czy do lekarza z białegostoku
            skierował
            > cię doktor przybyłowicz? jeździłaś do niego na badania? czy chodziłaś tylko
            do
            > przybyłowicza?
            > ja ze swojej strony bardzo gratuluję ci narodzin maluszka i cieszę się że ci
            s
            > ię udało. pozdrawiam serdecznie.
            > kamila
            po 4 niepowodzeniu ( badania wszystkie ok) tak naprawde nie wiedzielismy co
            robic, postanowilismy sie skonsultowac, dr przybylowicz byl bardzo na to
            otwarty. kazal dzialac i powiedzial, ze bedzie sluzyl pomoca na miejscu. tak
            tez zrobilismy... a na wizycie u wołczyńskiego okazalo sie, ze jestem juz w
            ciazy... zatem szybko zaordynowal heparyne drobnoczasteczkowa i acard. najpierw
            chodzilam na usg co dwa tygodnie do dr przybylowicza, potem jak ciaza sie
            ladnie rozwijala co miesiac. wszystkie badania typowo ciazowe zlecal on, on
            prowadzil ciaze ( gdyby byly komplikacje mialam pojechac do bialegostoku
            ponownie). na szczescie ciaza byla i jest ( juz koncowka) ksiazkowa, prof
            wolczynski duzo sie przy niej nie napracowal. zrobil nam jeszcze badania
            prenatalne, decydowal kiedy odstawic heparyne i acard. cala reszta ( laccznie
            ze mna wiecznie bojaca sie o cos) nalezala do zadan dr przybylowicza.
            fakt, mialam troszke wiecej badan w ciazy niz zwykle ciezarowki... ale po
            poronieniach wolelismy chuchac na zimne. bylam i jestem pod doskonala opieka.
            moge pytac i meczyc dr przybylowicza o przyslowiowa pierdole i nie jest to dla
            niego dziwne. jego zdaniem mam prawo sie niepokoic a on jest od tego, zeby te
            niepokoje rozwiewac. malo jest takich lekarzy. ja go z calego serca polecam.

--
            mój Kajtek!
            • 01.09.05, 18:32
              witam ponownie!
              czy mogłabyś dać mi namiary na doktora wołczyńskiego? i napisać mi jakie badania robiłaś po poronieniach. ja na razie byłam u doktora hoppe, ale zastanawiam się, czy nie wybrać się jeszcze do przybyłowicza. wracając do kwestii badań to we wtorek jadę do gdańska do poradni genetycznej. ale nie wiem jakie badania poza tym powinnam wykonać.
              po twoim liście zaczynam wierzyć w cuda i że jeszcze nie wszystko stracone smile
              kamila
              • 02.09.05, 08:16
                odpisalam ci na prv.
                --
                mój Kajtek!
              • 24.10.05, 23:08
                do tej pory leczyłam się u Przybyłowicza, a właśnie zamierzam wybrać się do
                Hoppego.Slyszałam,że on jest specjalistą w Olsztynie od "trudnych" ciąż.Anja
        • 25.09.05, 20:49
          polecam Ją bardzo mocno!!! Prowadziła moją ciążę i nigdy nie zdarzyło mi się,
          bym wyszła z gabinetu niedoinformowana. Można pytać, bez skrępowania o wszystko;
          zawsze ma czas by odpowiedzieć na nawet najgłupsze pytaniasmile Za każdym razem
          gruntownie bada, robi USG, waży, sprawdza ciśnienie, itp,itd. Dla mnie bardzo
          ważne było również to, że pani doktor pracuje na patologii ciąży i wiedziałam,
          że zauważy nawet najmniejsze niebezpieczeństwo. Jeśli ktoś chce namiary, to mogę
          podać numer telefonu.
          pozdrawiam
          --
          <a
          href="http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=24518393&a=25520673">Kajtuś
          od mini do maxi</a>
          • 30.12.05, 21:36
            gdzie Majewicz przyjmuje?w jakim szpitalu pracuje?
            Może dajcie jakieś namiary.
    • 28.08.05, 20:35
      Witam serdecznie,
      strasznie stary watek ale widze, ze nie umarl smile

Przeczytalam wszystkie wpisy i niestety nie znalazlam opinii o swojej lekarce,
      chociaz jako ginekolog-poloznik-cytolog jest w branzy podobno dosc dlugo...
      nazywa sie Beata Boczkowska (wczesniej uzywala Boczkowska-Glomska). Przyjmowala
      na Wyszynskiego, teraz przeniosla gabinet na Warszawska. Prowadzi moja ciaze
      (ja pierwiastka big_grin) i oprocz swojej wlasnej opinii poznam z checia inne. Czy
      ktoras z Was byla jej pacjentka?

Pozdroofki, B.
      • 03.02.06, 09:33
        HeJ!
        dr Boczkowską bardzo polecam, przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych zleca
        Badania,których inni lekarze nawet nie proponują. Jest kompetentna, dokładna,
        wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Nie polecam dr Łaganowskiego - zapisuje tabletki
        anty, zupełnie nie proponując żadnych badań(np. cholesterol, morfologia,
        krzepnięcie krwi), co u innych lekarzy jest nie do przyjęcia!
        • 03.02.07, 18:48
          WITAM.JA ROWNIEZ POLECAM DOKTOR BOCZKOWSKA PRZEMILA KOBIETKA.JEST
          KOMPETENTNA,DOKLADNA.WYJASNA WSZELKIE WATPLIWOSCI
          • 07.02.07, 16:00
            czy ta Pani przyjmuje też na nfz??
    • 28.08.05, 21:32
      a co myslicie o Panfil-Rogińskiej z przychodni na Szrajbera?
      • 31.08.05, 08:48
        wreszcie... czemu zwiedzac inne okoliczne miasta?smile
        nowy sprzet zakupil dr przybyłowicz.
        --
        mój Kajtek!
        • 01.09.05, 18:27
          Ja wiem, że USG 3D jest w szpitalu wojewódzkim.
          --
          miba3
          • 02.09.05, 08:09
            miba3 napisała:

> Ja wiem, że USG 3D jest w szpitalu wojewódzkim.

wiem, ze tam jest doppler, ale sD? z tego co wiem mamy jedno jedyne w
            olsztynie...
            --
            mój Kajtek!
            • 03.09.05, 16:42
              Doppler też jest, ale nowy zakup szpitala to USG 3D.
              --
              miba3
              • 02.10.05, 11:22
                Dziewczyny napiszcie mi coś na temat Dr Łaganowskiego. Byłam u niego w
                Ostródzie, tam ma dobrą opinię, a jak w Olsztynie?? Słyszałam na innym forum,
                że to konował. Prawda to czy nie??
                --
                Mój wykresik
                Nasza miłość trwa
                Nasza mała Iskiereczka
                • 25.10.05, 10:10
                  nawet tam nie idz!!!!!!!!!!!!!!! debil do entej. niczego sie nie dowiesz.
                  przyjmuje z zona i tylko z nia rozmawia. a zonka ma chumory i czasami jak cie
                  zbada to w przełyku poczujesz
                  • 04.10.06, 15:55
                    chodzę do tego lekarza półtora roku. prowadził całą moją ciążę i był zawsze
                    barzdzo dokładny podczas badań. może nie zawsze wylewny w opowieściach co widac
                    na ekranie ale zawsze można było się zapytać i uzyskać konkretną odpowiedź. nie
                    ściemnia i ma odwagę ppowiedzieć prawdę nawet tą gorzką.
                    • 09.11.06, 10:26
                      Byłam u niego na usg połówkowym ze skierowaniem. Odniosłam bardzo pozytywne
                      wrażenie. Cały czas opowiadał co robi, co widać na ekranie, pokazywał,
                      tłumaczył, odpowiadał na pytania. Płacił za to NFZ.
                      Teraz wybieram się do niego na usg prywatnie w 36tc.
                      --
                      MojaŻeberŁamaczka
                    • 29.01.07, 19:57
                      Jak byłam u niego to dał mi pierwsze lepsze tabletki antykoncepcyjne, które
                      miał w swoim gabinecie jako darmowe próbki, miały one rzekomo pomóc na pęcherz,
                      no zupełny idiota! Tabletki leżą do tej pory w szafeczce. A co do jego żony to
                      się zgadzam , ma swoje humory. On to chyba przyjmuje wszędzie! Ja byłam u niego
                      w Olsztynie i w Działdowie, za wizytę zapłaciłam 30 zł. Nie polecam go ! Nie
                      nie !
                    • 27.03.08, 16:24
                      czy mozesz mi cos wiecej napisac na temam dr.łaganowskiego.Jestem w 2 miesiacu i chcialabym wiedziec o nim cos wiecej.,
                      • 27.03.08, 22:46
                        Dziewczyny czy ktoras wie cos na temat dr.Łaganowskiego czy jest dobrym ginekologiem .Prosze o odpowiedz jak najszybciej
                        • 23.10.08, 10:04
                          Cześć! Do niedawna chodziłam na wizyty do Łaganowskiego. Mam
                          założoną wkładkę, przez niego. Gdy chciałam kupić sama wkładkę w
                          aptece i prosiłam aby mi ją założył, nie zgodził się. Musiałam
                          założyć tą, która on miał w gabinecie. Nie dostałam od tej wkładki
                          opakowania, więc nie wiem do kiedy miała termin przydatności. Mam ja
                          już trzy lata. Niedawno dowiedziałam się, że moja sąsiadka zakładała
                          u niego już dwie spirale i pierwsza zakończyła się ciążą w piątym
                          roku używania wkładki (nosi się ją 5 lat)- płód umarł po miesiącu,
                          skrobanka. Teraz z drugą wkładką zaszła w ciążę w czwartym roku
                          noszenia. I znów zabieg, bo płód umarł. No i teraz się boję... Od
                          początku nie wzbudził we mnie zaufania... Idę na kontrol do Hoppego.
                    • 10.06.09, 23:07
                      A to ciekawe co mówisz.Mnie tej prawdy nie powiedział,powiem więcej
                      3 miesiące przed porodem nie rozpoznał wady płodu...Szkoda,że nie
                      miałam siły sprawy mu założyć...
    • 03.01.06, 19:03
      CYTAT:

dr kula/ olsztyn
      iwonarzepka 03.01.06, 11:12 + odpowiedz

jestem w 5 m/cu ciązy.ćhodzę do dr.Kuli.Jestem zadowolona, ale obawiam się
      porodu, gdyz dr. ma tylko prywatną praktykę
      • 05.01.06, 12:34
        po prostu fantastyczny fachowiec i człowiek. prosze popatrzec na moja
        sygnaturke, mam to cudo dzieki temu panu wlasniesmile
        --
        Mój Kajtuś
        --
        Kajtuś ma dwa miesiącesmile
        • 06.01.06, 21:45
          Naprawdę jest taki dobry?
          Kogo jeszcze mozecie polecić?
          Wciąż sie powtarzają te same nazwiska
    • 07.01.06, 20:36
      Ja polecam dr Dariusza Bayata, przyjmuje w ramach NFZ w przychodni "Binpol" na
      ul. Partyzantów. Świetny fachowiec i bardzo miły człowiek. Dba o swoje
      pacjentki, wszystko cierpliwie tłumaczy, nikogo nie pospiesza. Bez problemu
      zleca wszystkie potrzebne badania. Przy tym jest niezwykle delikatny i
      ostrożny. Polecam!!!
      • 31.01.06, 15:48
        Polecam z czystym sumieniem. Prowadził moje dwie ciąże, miły kulturalny a
        przede wszystkim znakomity fachowiec. Moze nie powinnam tego pisac bo jak
        kobiety ruszą do niego to bede miala problem z zarejestrowaniem sie ale ....
        nie mogłam tego zachowac dla siebie. smile
    • 10.02.06, 23:39

--
      C'est pas facille etre parfait...
      A dlaczego nie ma opinii o dobrym ginegologu- konsultancie wojewodzkim z
      Olsztyna - Jerzym Kozerskim ? Fachowiec w swoim zawodzie pracujacy na co dzien
      zarowno w Szpitalu i Przychodni Wojewodzkiej - ul.Zolnierska. Przyjazny
      pacjentkom, mily w kontaktach i bardzo ludzki. Czekam na opinie - jestem jego
      dlugoletnia pacjentka.
      • 15.02.06, 22:19
        Witam serdecznie.Dziewczyny a co sadzicie o Mielochu z miejskiego bo ja do
        niego chodze prowadził mi ciaze i jestem bardzo zadowolona ale rozne opinie
        słyszałam.
        • 17.02.06, 09:55
          MIELOCH- podzielam Twoje zdanie, miły ,rzetelny, polecam z czystm
          sumieniem.Zawsze mozna zadzwonic kiedy tylko cos jest zle.Ma nowy super gabinet
          Oby takich lekarzy wiecej.Nie moge powiedziec jednak tego samego o innych
          ginekologach z miejskiego a miałam przyjemnosc.Orgynator Mariak pozostawia
          wiele do zyczenia.
          • 18.02.06, 13:50
            Moją drugą ciążę prowadził dr Mariak i byłam bardzo zadowolona. Wyczerpująco
            odpowiadał na pytania, w każdej chwili mogłam zadzwonić na komórkę z jakimiś
            wątpliwościami,poza tym to bardzo sympatyczny człowiek.Polecam!
        • 19.02.06, 21:33
          Jestem dr Mielocha pacjentką od kilku lat i wielokrotnie polecałam go moim
          koleżankom.Nigdy nie zdażyło mi się ,aby któraś z nich miała jakieś złe uwagi.A
          nie było ich mało, jestem jego pacjentką od 15 lat!!!W mojej opinii i moich
          koleżanek jest to lekarz z powołania ,człowiek wielkiej kultury ,lekarz z
          ogromnym doświadczeniem i wiedzą.Podczas wizyty potrafi rozładowa
          napięcie ,jest bardzo delikatny ,zawsze udziela wyczerpujacych i kompetentnych
          odpowiedzi. Jego humor i dowcip zawsze poprawiają nie tylko kondycję
          fizyczną ,ale przede wszystkim psychiczną.Szkoda ,że ktoś jest mu tak
          niezyczliwy i domyślam się ,że są to chyba jakieś osobite urazy.
          Dziewczyny ,każdy ginekolog wie ,jak i kiedy włącza leczenie farmakologiczne,a
          nie kolorowe gazety tudzież wasze koleżanki.Podobnie jest z częstotliwością
          wizyt. Odnośnie porodu ,zachowywał się wspaniale ,ale ja jako pacentka też
          wiedziałam po co rodziłam. Nie oczekiwałam ,że ktoś zrobi to za mnie. A jak
          wida chyba takie macie oczekiwania. Szkoda ,bo to nie wy jesteście wtedy
          najważniejsze ,ale wasze dziecko!!!!!!!!!!!!!Polecam dr MIELOCHA W 100%.
          • 04.10.06, 16:07
            właśnie 10 dni temu urodziłam synka w Szpitalu Miejskim w czasie dyżuru Dr
            Mielocha. moj poród był dla mnie ogromnym przeżyciem ze względu na to że miałam
            przypadłość, która mogła zagrozić życiu mojemu dziecku( w czasie porodu lub w
            krótkim czasie po). więc miałam podwójny stres. lekarz potrafił sobie ze mną
            poradzić, zagrzewać do 'walki' i dzięki jego poczuciu humoru potrafiłam się
            uśmiechać przy bólach partych (a muszę zaznaczyć że rodziłam bez znieczulenia i
            to prawie cały dzień). w trakcie porodu badał mnie tak delikatnie że w ogóle
            tego nie czułam. to jest wielka sztuka!!! bo w trakcie porodu miałam
            przyjemność być badana przez 3 innych lekarzy i to był koszmar (dr. Mariak).
            następnego dnia lekarz odwiedził mnie na sali, pytając czy wszystko ok.
            zaznaczam nie byłam jego pacjentką!!!!!!!!!!
      • 31.03.06, 23:57
        Jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr Kozerskiego. Ma bardzo profesjonalne
        podejście, cierpliwie i wyczerpujaco tłumaczy jest bardzo dobrym specjalistą.
        Gdy zaszła potrzeba hospitalizacji opiekował sie mną na oddziale,postarał sie
        tak ułozyc grafik aby prowadzić operację. Wytłumaczył bardzo dokładnie na czym
        polegała był nawet przy ściągnieciu szwów. Jednym słowem od początku do końca.
    • 29.03.06, 12:43
      Jest moim lekarzem od ok. 3 lat. Fachowy, delikatny i miły. Niestety
      jestem "kobietą po przejściach" -dwa poronienia. Rymkiewicz po drugim (
      niedawno) zapowiedział, że "ostro bierzemy się do pracy" i robimy całą serię
      najróżniejszych badań - tak więc nie zostawia pacjentki samej sobie.
      Zaskoczyło mnie to jaki jest miły - to niestety nieczęsto zdarza się naszym
      lekarzom. Na pierwszej wizycie daje wizytówkę i mówi, żeby dzwonić w razie
      potrzeby. Ma nowy gabinet i dobry sprzet -np. usg dopochwowe z dwoma
      monitorami, kamerę do badań itp. Myślę, że to też ma znaczenie. Nie wiem jaki
      będzie rezultat moich starań o dziecko, pewnie będę konsultowała się z innym
      lekarzem na wszelki wypadek - np. z Gimełłą. Zresztą liczba pacjentek w
      poczekalni mówi sama za siebie.
      --
      Aniołek 11.10. 2005
      Aniołek marzec 2006
      • 06.04.06, 15:17
        jestem w ciąży zagrożonej, wybieram się do lekarza w Olsztynie ..polecono mi
        Przybyłowicza, tylko podobno tam sie długo czeka tyle pacjentek a ja niestety
        nie moge nawet za długo siedzieć tylko am leżeć...co ja mogę zrobić? sad a
        swojego lekarza z Ostródy napewno muszę zmienić
        • 12.04.06, 15:08
          tez radziłabym Ci doktora Przybyłowicza, chodzę do niego już od dłuższego
          czasu. świetny lekarz. Jeśli zależy Ci bardzo na tym, aby nie czekać to po
          prostu zadzwoń i powiedz jak wygląda sytuacja. Doktor przyjmuje czasem w
          sobote, jeśli jest to wyjątkowa sytuacja. podaje Ci nr telefonu, 602306977.
          POZDRAWIAM smile
    • 12.04.06, 08:34
      Jw.
      Szukam dobrego lekarza, u którego mogłabym skonsultować zlecone badania.
      Dwukrotnie straciłam dzidziusia i nie chciałabym powtórki. Mam niestety pewne
      watpliwości co do zaordynowanych mi badań ( przede wszystkim jest ich b. mało).
      Jak macie jakies namiary lub doświadczenia to będę b. wdzięczna. Pozdrawiam
      --
      Aniołek 11.10. 2005
      Aniołek marzec 2006
      • 28.07.06, 22:31
        Begonio pisałaś swój wątek dawno temu. Polecam Ci jak najbardziej dr Tomasza
        Hoppe - to jest fachowiec od trudnych ciąż. Adres do niego w wątku powyżej.
        --
        miba3
        • 23.08.06, 21:07
          Jutro wybieram się na pierwszą wizyte do dr Hoppe. Najlepiej o której pójść?
          Ile czasu trzeba spędzić w korytarzu?
    • 17.08.06, 13:15
      Polecam dr Hoppe. Prawdziwy profesjonalista. Co do Rymkiewicza, to... hmmm...
      przyjmuje do ostatniej pacjentki, wizyty w ramach NFZ, nikomu nie odmawia
      pomocy, ale trzeba uważać przy usg, bo nie zakłada prezerwatywy na głowice
      (!!!) od usgi i sprzęt usg ma nienajlepszy.
      • 28.09.06, 23:06
        A co sądzicie o dr Giżewskim z Biskupca?
    • 06.10.06, 21:24
      a ja jestem odmiennego zdania o doktorze kochanowiczu jest poprostu straszny tak
      mnie zbadał ze pozniej mnie wszystko bolało a na dodatek usłyszałam hamski
      komentarz na temat mojej lekkiej nadwagii
      • 18.11.06, 21:51
        Niby od miesiąca tu nikogo nie było, ale nie zaszkodzi spróbować:
        przeczytałam Wasze opinie na temat olsztyńskich lekarzy ginekologów i nie mogę
        się zdecydować.
        Szukam pani doktor, bo to ma być moja druga wizyta, ale nie chcę iść do dr
        Jeżak, bo zwyczajnie mnie zraziła do siebie przy okazji pierwszej [chyba dość
        ważnej] wizyty u lekarza tego typu.
        Jeśli ktoś tu bywa, to prosiłabym o wskazówkę [jest mi nawet obojętne czy
        prywanie, czy nie. choć nie ukrywam, że za umowę z nfz się nie obraże]
        Pozdrawiam!
        • 29.11.06, 15:44
          ja na swojej pierwszej wizycie byłam u dr.Majewicz ona przyjmuje w Bratniaku na
          ul Żołnierskiej bardzo sympatyczna Pani doktor tylko długo trzeba czekac na
          wizyte przynajmniej kieds tak było jak jest teraz niewiem Teraz chodze do Dr.
          Teresy Woźniak przyjmujacej na nfz na ul. WAnkowicz w przychodni Nagórki tel do
          rejestracji 542-92-90 dr Majewicz też przyjmuje na nfz pzynajmniej kiedys tak było
          • 05.01.07, 15:04
            Czy ktos potrafi powiedzieć czy dr B. Majewicz na dzień dzisiejszy przyjmuje
            jeszcze gdzies na NFZ? A propo's hipeprolaktynomii to u mnie pierwszy wpadł na
            to dr Kawka ze szpitala wojskowego. Niezbyt rozmowny ale dostrzegł problem jak
            jeszcze prawie nie istniał.
            • 08.01.07, 17:15
              no chyba w bratniaku na żołnierkiej jeszcze przyjmuje na nfz
          • 17.01.07, 15:31
            A co powiesz o dr T.Woźniak?. Póbowałam zarejestrować się na NFZ do Majewicz
            ale to chyba awykonalne. Chodze do niej prywatnie, ale z powodu ciąży są to
            coraz częstsze wizyty i zastanawiam się nad dobrym gin. z NFZ, najlepiej
            właśnie kobietą. Dzięki za podpowiedź.
            • 17.04.08, 12:22
              Przez pierwsze 3 m-ce ciazy chodzilam do dr Majewicz prywatnie, a
              pozniej powiedzialam jej otwarcie, ze kiepsko u mnie z finansami i
              chcialabym chodzic do niej na NFZ. Od razu dala mi karteczke z nr
              tel. i godzinami, w ktorych mozna sie rejestrowac.
              Przy rejestracji zaznaczylam, ze jestem pacjentka w ciazy dr
              Majewicz tylko, ze do tej pory chodzilam do niej prywatnie a teraz
              chcialabym chodzic na NFZ. Bez problemu mnie zapisano na termin 'za
              miesiac', czyli tak jak powinno sie chodzic na kontrole w okresie
              ciazy.
    • 07.10.06, 18:42
      TELEFON DO PRZYCHODNI 542-92-90 PRZYCHODNIA ZDROWIA NA UL. WAńKOWICZA NA IPietrze
      • 29.11.06, 09:46
        Chciałabym zapytać o opinię dr Lecha Mickiewicza ze szpitala miejskiego.
        Słyszałam że nie jest lubiany w miejscu pracy i jego pacjętki to odczuwają.
        Gdyby któraś z was cos o nim słyszała to proszę dajcie znać.
        • 29.01.07, 19:47
          Chciałabym zapytać czy ktoś leczy się u dr Frąckowiaka, ponieważ szukam
          ginekologa endokrynologa, proszę o opinie , z góry dziękuje smile
          Mój probem : PCO i hiperprolaktynemia uncertain pozdrawiam cieplutko
          • 31.01.07, 13:42
            Witam serdecznie ja miałam ten sam problem i leczyłmnie dr Mieloch.Udało sie
            mam slicznego dzidziusia.PRZYJMUJE W WT, CZW,SB NA WYSZYNSKIEGO 20.JEGO NR TEL
            502556780 W GODZ 16-18 .pOLECAM SERDECZNIE SUPER DOKTOR
            • 08.02.07, 17:06
              lek. med. Piotr Mieloch
              ginekolog, położnik
              Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 20
              089-523-91-95
              0-502-556-780
              wtorki, czwartki 16-18
              sobota 10-12
              • 22.07.08, 19:27
                wydaje się w porzadku. badał mnie przed porodem, potem byłam prywatnie.
                natomiast nie polecam majewicz.niestety, kiedyś poleciłabym ją z czystym
                sumieniem.odkąd zaczęła prowadzić moją ciążę- fatalnie.za każdym razem mamrocze
                pod nosem,byle szybciej pozbyć się pacjentki, zgubiła moje wyniki przed moim
                pójściem do szpitala, umawia pacjentki tak gęsto że czeka się w poczekalni jak w
                publicznej przychodni po godzinie, półtorej.. ale co wkurzało mnie najbardziej
                to cerber w rejestracji. nieprzyjemna baba, raz umówiła mnie jako trzecią
                pacjentkę na tą samą godzinę. gdy sytuacja wyszła na światło w poczekalni,
                kazała mi się przejść i poczekać- byłam w 8 mcu ciąży, mróz do tego dość spory.
                jednym słowem odnoszę wrażenie, że zaczęło majewicz bardziej zależeć na robieniu
                jak największych pieniędzy kosztem profesjonalnej obsługi. szkoda.
                • 29.07.08, 21:05
                  Chodźcie dziewczyny do kogo chcecie i uważacie,że jest
                  dobry.Zmieńcie lekarza wtedy gdy coś spartaczy lub pod innym
                  względem Wam nie pasuje. Po co pisac TEN-do bani!TEN-
                  niekompetentny,Tamten-źle mi zdjagnozował.TOBIE źle zdjagnozował
                  innej np ciąże poprowadził-i wszystko pięknie!Każdy ginekolog na
                  pewno popełnił jakiś błąd na pacjentce-nie wierzę,że nie!Wiecie ile
                  osób nie pisze o porażce z np.dr.Majewicz a na przykład o
                  dr.Rymkiewiczu nie pisze,że jest dobry! Tak podsumować to każdemu
                  lekarzowi coś się zarzuca!
                  Pójdź, sprawdź jak coś nie pasuje to zmień ale nie piszcie że TEN
                  jest najlepszy albo TEN najgorszy bo raz się pomylił!!!!!!!
                  • 30.07.08, 18:01
                    Mam pytanko - czy z dr. Rymkiewiczem mozna normalnie porozmawiać -
                    czy wysłucha? Baaaaaaaaaaardzo nie lubie byc przedmiotowo
                    traktowana.
            • 08.02.07, 17:10
              lek.med. Dariusz Kochanowicz
              specjalista chorób kobiecych, położnictwa - cytolog
              Olsztyn, ul. Opolska 20A (Os. Mazurskie)
              0-601-661-526
              089-534-17-25
              poniedziałki, środy 17-19
              piątki 16-18
              inne terminy po uzgodnieniu telefonicznym
              rejestracja tylko telefoniczna
          • 05.02.07, 08:34
            Przeczytałaś pewnie wcześniejsze posty, ja przyłączam sie niestety do tych
            negaywnych o dr Frąckowiaku. Tez trafiłam do niego z podobnymi problemami, ale
            w końcu po paru miesiącach bezradnie rozłożył ręce i przepisał pigułki
            antykoncepcyjne...żeby jakoś uregulowac cykl. Zrezygnowałam z niego bo leczyc
            sie w ciemno to ja tez potrafię. Pomijajac oczywiście jego pośpiech i
            nieprowadzenie jakiejkolwiek karty pacjenta...
            • 07.02.07, 19:10
              Witaj River2904, więc kogo polecasz ? u kogo się leczysz? gdzie się udać z
              naszymi problemami ? ja muszę sie wybrać do jakiegoś lekarza bo jeszcze jakieś
              zapalenie mi się przyplątało uncertain proszę Cię o szybką odpowiedź lub jak możesz to
              podaj swój email, z góry dziękuję, pozdrawiam
              • 07.02.07, 19:17
                Kto zna dobrzyc lekarzy którzy znają się na tych sprawach smile
              • 08.02.07, 16:02
                Hej Julka. U mnie tymczasowo problem się "rozwiązał" bo zaszłam w ciążę... Ale
                wiem, że potem dalej będę musiała szukać odpowiedniego lekarza. Z tego co tu
                wyczytałam uderzyłabym do Hoppe, Przybyłowicza lub Waśniewskiego. Może tez do
                Kawki( szpital wojskowy), który w ogóle u mnie to wykrył i był bardzo
                drobiazgowy w badaniach(- musiałam nawet prowadzic pomiar tempertury, jak
                jeszcze prolaktyna była nieduza to brałam castagnus i unormował mi cykl,
                zresztą myślę,że tą ciążę tez zawdzięczam castagnusowi...)Po bromergonie czułam
                się fatalnie więc go nie brałam juz od dawna. Ale prawdę mówiąc potem dłuuugo
                mnie nie było w Olsztynie i kontakt z Kawką też mi sie urwał, więc nie wiem czy
                na pewno by to wyleczył. A na oddziale endokrynoligii (w Grudziądzu) to nawet
                sobie parę dni poleżałam, porobili wyniki, jak zwylke zapisali bromergon
                i....skierowali do "swojego" ginekologa. Także nie wiem czy ta specjalizcja
                ENDOKRYNOLOG w ogóle coś znaczy...A co do grzybka, to już się tyle na ten temat
                naczytałam w internecie, że jakbym nie była teraz w ciąży to zastosowałabym
                jakąs długotrwałą kurację oczyszczajacą organizm (aloes, wyciąg z pestek
                grapefruta) no i dietę (zero cukrów, mleka, drożdży)+ jakieś globulki na sam
                początek(takie to każdy lekarz przepisze, mi tymczasowo pomógł Macrimor -czy
                jakoś tak). No ale jak wpadnę na dobrego lekarza to na pewno to ogłoszę
                publiczniesmile))))Trzymaj się, powodzenia!
            • 13.02.07, 22:13
              niestety też nie mam dobrego zdania o tym lekarzu. Wiem na pewno, ze
              hiperprolaktynemii nie wolno lekceważyć, bo nawet jak się zajdzie w ciążę, to
              problem się nie rozwiązuje, może ona być przyczyną poronienia, tak mogło być u
              mnie. Dr. Frąckowiak i Dr. Opacki( nie polecam zupełnie )nie kazali mi po
              miesiącu już brać bromergonu, choć nie było przeciwskazań, prolaktyna zaczęła
              spadać, uznali, że nie ma potrzeby...a jedną z przyczyn poronienia może być...
              Zastanawiam się tylko komu ufać, jak nie lekarzom.
              Jeśli się nie ma większych problemów gin. to Frąckowiak jest naprawę miłym
              facetem, dobrze się kobieta czuje podczas wizyty u niego.
              • 14.02.07, 18:41
                Nicka, jeżeli możesz to napisz u kogo się leczysz ? Z góry dziękuję.
                • 18.02.07, 17:42
                  Na razie jeszcze za wcześnie dla mnie by sie leczyć, to stało się niedawno.
                  Generalnie polecam gin. u "Malarkieicz i spółka", ale wybieram się też
                  kontrolnie do innego, dlatego tu jestem. Będę informować na bieżaco.
                  • 01.03.07, 11:44
                    tez odradzam dr Woźniak
                    nie chciala mi zapisac zadych badan, tylko sie spytala czy mam regularne
                    okresy, wtedy jeszcze mialam teraz okazalo sie ze mam takie zaburzenia ze nie
                    moge znalezc zadnego lekarza ktory by to wszystko jakos ogarnął
                    badala niedelikatnie, w ogol nei byla zainteresowana moja obecnoscią, nie
                    polecam
          • 06.02.14, 21:34
            nie polecam.. stanowczo odradzam
    • 05.01.07, 00:18
      Bardzo Was proszę, napiszcie co o nim sądzicie.
      Moze jest tu jakaś jego pacjentka?
      Z góry dziękuję
      A.
      • 17.01.07, 14:55
        Byłam jego pacjentką przez pół ciąży. Moja pierwsza lekarka wyjechała do
        Warszawy i poleciła mi swojego kolegę - Szarejko właśnie.
        Przemiły człowiek, swoje pacjentki wita w drzwiach gabinetu i do drzwi
        odprowadza. Ma usg w gabinecie. Jest bardzo dokładny i na pewno świetny
        fachowiec. Jakie jest "ale"?
        - Nie prowadzi typowej karty ciąży, a daje wydruki z komputera;
        - nie drukuje zdjęć, chyba że się poprosi (ja nie miałam śmiałości);
        - płaci się u niego a nie w rejestracji (to krępujące);
        - od połowy ciąży kazał mi leżeć z powodu skróconej szyjki a przy porodzie
        okazało się, że szyjka jest długaśna. Nie wiem o co chodziło? Czy o kasę za
        dodatkowe wizyty? Czy o pretekst do wypisania zwolnienia? Nie mam pojęcia.

To jednak wg mnie drobiazgi bo może lepiej dmuchać na zimne? Mimo wszystko na
        pewno jest to godny polecenia fachowiec a przy tym bardzo miły człowiek.
        • 08.02.07, 16:25
          Dziewczyny powidzcie czy długo czeka sie w poczekalni u dokrora?? Nie jestem z
          Olsztyna i nie wiem jak zaplanowac podróż.
          Mam jeszcze pytanie ile bierze za wizytę.
          • 08.02.07, 16:44
            dzięki River za odzew smileja będę dalel szukać , słyszałam coś o dr Mieloch, a u
            Hoppe kiedyś byłam i nawet mi tego nie wykrył uncertain przepisał maść i do widzenia,
            jedyną dobra rzecz jaką zrobił to USG ginekologiczne ale tak poza tym to fajny
            facet smile miły smile
          • 04.07.07, 14:08
            To zalezy, ja jak jeździłam do doktora, to zawsze umawiałam się na godzinę. Z
            reguły jest wszystko o czasie, chyba, ze trafi się jakaś nieplanowana pacjentka
            między umówionymi wizytami i wtedy może być obsuwa. Najdłużej czekałam godzinę,
            ale to było po urlopie doktora i naprawde przyszło dużo nieplanowanych
            pacjentek. Z tak maksymalnie 10 - 15 minut. No i ja bardzo polecam tego
            doktora, naprawdę warto do niego chodzić.
      • 13.02.07, 19:06
        Wlaśnie wczoraj bylam u dr Przybylowicza. Co prawda czekalam 45 min na wizytę
        ale bylo warto. Mam 25 lat, borykalam się z wieloma problemami natury
        ginekologicznej. Poszlam na wizytę z myslą, że niedlugo będę z mężem pracować
        nad dzidziusiemwink a tu okazalo się, że będą problemy. Pan Przybylowicz od razu
        stwierdzil, że co jest nie tak i skierowal na badania. Bylam u wielu
        ginekologów bo żaden nie wiedzial w czym tkwi problem a ten facet po jednej
        wizycie konkretnie mi co prawdopodobnie mi dolega. Polecam!
        • 28.02.11, 11:19
          a czy ktoś wie czy dr Przybyłowicz przyjmuje na NFZ?
          prywatna wizyta kosztuje 170zł- to bardzo dużo sad
      • 22.03.07, 20:05
        Byłam pacjentką dr Szarejko przez 7lat. Prowadził moją pierwszą ciążę, wszystko
        było ok. Miły sympatyczny, w szpitalu zajmuje się swoimi pacjentkami. Jeżeli z
        ciążą jest wszystko ok to polecam, ale jeżeli ciąża wysokiego ryzyka, odradzam.
    • 23.02.07, 16:16
      Gorąco polecam pana Grzegorza Wodzyńskiego, który ma gabinet na ul.Kościuszki
      21. Poza tym, że jest bardzo sympatycznym człowiekiem, można odczuć że
      naprawde troszczy się o stan zdrowia pacjentki. Za badanie z usg i cytologią
      zapłaciłam 70 zł.
      • 05.03.07, 21:44
        Moją ciążę prowadziła dr Majewicz. Miła, konkretna, udziela szczegółowych i fachowych odpowiedzi. Pełen komfort, choć często ma przesunięcia w czasie, bo wszystkimi zajmuje się bardzo szczegółowo i stąd opóźnienia. Rodziłam z dr Mielochem. Można powiedzieć, że jestem szczęściarą, bo na trakcie było wesoło, miłe przyjęcie i wsparcie w czasie porodu. Czułam, że się mną opiekuje. W szpitalu (Miejskim) zetknęłam się z dr Szarejko i byłam zachwycona jego spokojem, poczuciem humoru i skupieniem się na pacjencie. Dusza człowiek.
        • 27.08.07, 19:40
          A czy moge uzyskac wiecej informacji na temat dr Majewicz?? chodzi mi przede
          wszytskim o wiek, bo o miejscu przyjmowania juz pisano. i jeszcze moze pani dr
          ma jakas jeszcze specjalizacje. interesuje mnie tez dobry ginekolog -
          endokrynolog, kogo moglybyscie polecic??
          z gory dzieki.
          sasza
      • 03.01.08, 12:49
        W szpitalu, na zabiegu usunięcia martwej ciąży potraktował mnie jak
        śmiecia. Dziękuję.
        --
        Asia
        md.lilypie.com/IKZSp1.png
    • 06.03.07, 11:06
      Witajcie!
      Przenoszę się z Poznania do Olsztyna (tzn. wracam po 10 latach)
      Szukam dobrego lekarza ktory ma chody w szpitalu
      Z doświadczenia wiem ze tylko wówczas dobrze traktują pacjętkę na oddziale
      gdy się tam ma "swojego" lekarza.
      Straciłam dwojkę dzieci w wysokiej ciąży i bardzo zależy mi na dobrej opiece.
      Swego czasu chodziłam do Gimeły - ale to było 10 lat temu przed ciązami.
      Był bardzo miły ale wówczas chodziło tylko o rutynowe kontrole młodej
      dziewczyny więc nie mam pewności co do jego kompetencji...
      Teraz czekam na "zielone światło" - poprowadzi mnie jeszcze lekarz poznański
      ale od czerwca musze mieć specjaliste w Olsztynie...

Anna
      • 15.04.07, 11:27
        Polecam dr Gimełę - jeśli coś się zmieniło to tylko na lepsze! Poleciła mi dra
        położna ze SM i wiedziała co mówi wink) Jest kompetentny,miły,delikatny,z dużym
        poczuciem humoru i dystansem do własnej osoby. To lekarz "z tradycją",jego
        ojciec też był ginekologiem. W szpitalu ma dobrą opinię wśród tzw. średniego
        personelu medycznego a dla mnie to ważne-mówi o tym,jakim ktoś jest
        człowiekiem.Chwalą też dra Szarejkę ale podobno już go w Olsztynie nie ma-
        konkurencja "wykradła". Odradzam Mariaka - bada bardzo boleśnie /paluchy-
        serdelki w gardle/ i nic z tego badania nie wynika,tzn. pan doktor niewiele
        wie. Majewicz jak najbardziej ale dostać się do niej w przychodni to prawie
        cud.Młodym dziewczynom polecam panią Hoppe.Przyjmuje w "Bratniaku" tak jak
        Majewicz ale tylko do 18-tego roku życia.Pózniej można się przenieść do
        przychodni w SW. Wówczas Tomasz Hoppe jest obok ze swoim USG wink) Generalnie SM
        TAK, SW NIE!! W miejskim traktują cię jednakowo,niezależnie od tego czy
        jesteś "prywatką" któregoś pana doktora czy nie. I jest to traktowanie
        sympatyczne i troskliwe.Rodziłam w jednym i drugim szpitalu,porównanie
        zdecydowanie korzystne dla SM. Życzę zdrowego dzidziusia,pozdrawiam.
        • 23.04.07, 14:10
          dzięki za info - Gimęła wiem ze przyjmuje prywatnie
          a pozostali ta dr Majewicz?
          --
          JULIA
          DZIDZIULKA
          JAGÓDKA 08.02.2007 (*), ANIOŁEK 18.11.1997 (*)
          • 20.05.07, 12:30
            Moim zdaniem świetnym lekarzem jest pani dr Małgorzata Lassota-Hoppe, ma dobre
            podejście do pacjenta potradi wszystko dokładnie wytłumaczyć, jak byłam po raz
            pierwszy to mówiła mi co bedzie robić i dlaczego polecam ją wszystkim którzy 1
            raz idą do ginekologa. przyjmuje bezpłatnie w domu studenckim "Bratniak" we
            wtorki i piatki od 9 - 12 (w piatki nie ma kolejek)
            • 29.05.07, 14:59
              tylko że hoppe jest ginekologiem dzieciecym i przyjmuje tylko dziewczyny do 18
              rż wiem że gdzies inndziej pzymuje ale chya tylko prwanie naprawde śietna Pani
              doktor taka troskliwa
              • 26.06.07, 21:53
                Dr Hoppe to świetny fachowiec, polecam wam Go dziewczyny z czystym sumieniem!!
                Potrafi wystwić diagnozę i leczyć!! Co nie powinno być dziwne, bo jest
                lekarzem, ale wielu jest takich, którzy biorą kasę za obejrzenie pacjentki i
                potwierdzenie że wszystko jest ok ( a gdy coś pójdzie nie tak powiedzieć , że
                to natura)! Pomóc, gdy to jest na prawdę potrzebne, to najważniejsze a to
                właśnie potrafi Dr Hoppe!!! Każdej dziewczynie go polecę z czystym sumieniem! O
                Jego fachowości świadczą kolejki w poczekalni.
              • 20.11.07, 16:46
                Dr Tomasz Hoppe jest świtenym specjalistą od trudnych ciąż i
                problemów z zachodzniem w ciążę. Choc nie jest tanio, kolejki na
                poczekalni śwaidczą o jego fachowości. Natomiast Jego żona jest
                ginekologiem dziecięcym! Nazwiska się nie odmienia.
                • 25.11.07, 10:42
                  dziewczyny czy słyszałyście coś o doktorach Wojciechu Lipskim i Krzysztofie
                  Pućko ? czy dr Lipski przyjmuje prywatnie?jak tak to napiszcie gdzie
        • 09.08.07, 02:09
          Szukam dobrego ginekologa, najchętniej kobiety.
          Co wiecie o cesarce na zyczenie?

Pozdrawiam parahebe
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.