• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • Dr. Kolka - podczas ostatniej wizyty (byłam już u niego trzeci raz, infekcja)
      jak zwykle przez 25 minut mówił kompletnie nie na temat tj. coś o mojej pracy,
      o pogodzie itp. Potem wystartował do badania mnie - patrze co on robi a on na
      siłę wsadza mi wziernik!!! W karcie wyraznie mam napisane że jeszcze nie
      współżyłam. Gdy zaczęłam krzyczeć "co pan robi" - wkurzył się i powiedział że
      to nienormalne 26 letnia dziewica i że powinnam mu o tym co chwilę przypominać.
      Żenada. Jakby mnie uszkodził to przecież mógł do pierdla iść za to.
      To była moja ostatnia wizyta u tego ignoranta. Mimo, iż za 2 miesiące wychodze
      za mąż i dziewicą już nie będę.

• Ja również nie polecam tego Pana. Kilka lat temu przy pierwszej wizycie, nawet
        mnie nie zbadał tylko odrazu wypisał recepte na antykoncepcje! Ogólnie
        wszystkie wizyty u niego wyglądały podobnie! Mało roboty dużo gadania. Wtedy
        byłam młoda i nie miałam doświadczenia, ale teraz wiem, że każdy lekarz
        powinien najpierw zbadać a potem wypisywać recepty. Pozdrawiam!!
    • Polecam serdecznie, szkoda, że nie był przy moim porodzie. Był za to przy
      kontroli po porodzie, stosunek do pacjentki wzorowy, nie odwala wizyty
      rutynowo, tylko jest żywo zainteresowany zdrowiem pacjentki.Poprostu to nie
      wizyta tylko rozmowa , do tego rzeczowa i życzliwym człowiekiem, niestety nie
      wiem gdzie przyjmuje prywatnie, ale w ogóle to pracuje w Siemiradzkim.
      --
      smile
    • Czy to dobry lekarz? ginekolog-endokrynolog? i jak ma na imię? smile
    • ktoś zna ? ktoś coś wie ??jaki jest ?

--
      ulcik

gg 1467680
    • Gorąco polecam Pania doktor, jest super specjalistą, a do tego wyjatkowa
      osobąPracuje na Kopernika. Przyjmuje też prywatnie na ul fierdolfa nila10/57
      nr tel 608582386
      • anulla1 napisała:

> Gorąco polecam Pania doktor, jest super specjalistą, a do tego wyjatkowa
        > osobąPracuje na Kopernika. Przyjmuje też prywatnie na ul fierdolfa nila10/57
        > nr tel 608582386

Zgadzam sie w 100%. pani doktor przyjmuje także na ul. Bronowickiej 73 w
        Towarzystwie Przyjaciół Planowania Rodziny (prywatna przychodnia)-tam tylko we
        wtorkismile Polecam ją naprawde, a trafiłam do niej przypadkiem z powodu wpadki i
        pomogla a pozniej zaczełam chodzicsmile
        • Ja natomiast mam mieszane uczucia.Chyba już niedługo poprowadzi moją ciąże.Na
          ostatniej wizycie zaczęła mi wmawiać ,że miałam krwawienia i ból brzucha co było
          zupełną fikcją a najgorsze jest to,że tak miała napisane w swojej kartotece
          którą prowadzi na komputerze!Gdy zaczęłam jej tłumaczyć ,że to jest jakaś
          pomyłka gdyż ja żadnych krwawien itp. nie miałam to pani doktor szczeliła focha
          a i tak postawiła na swoim kwitując,że to nie możliwe żeby coś takiego napisała
          wymyślając to sobie.Przez miesiąc zażywałam magnez na przedwczesne skurcze
          których przypuszczam,że napewno nie miałam a gdy zapytałam się jej dlaczego
          przepisała mi magnez na ostatniej wizycie(bo przeczytałam w necie,że podaje się
          go właśnie na przewczesne skurze)skwitowała,że takie widocznie miałam.Potem już
          w domu uświadomiłam sobie ,żę ów magnez został mi przepisany na podwyższone
          ciśnienie.Ale już po fakie było.Tak więc tą wizytę nie wspominam dobrze.No nie
          wiem.Jeśli lekarz prowadzący ciążę wypisuje i wmawia pacjentce takie
          bzdury to ja chyba podziękuje pani doktor.
      • poszukuję opinii o dr Rytlewskim lub Filipowiczu. Planuję ciążę. Czy sa dobrzy?
    • czy ktos prowadził u niego ciąze? wiem ze przyjmuje w scanmedzie.Ale nie znalazłam o nim żadnych informacji.
    • Szczerze i z pelna odpowiedzialnoscia polecam dr Czekajskiego. Na pierwszy rzut
      oka moze sie wydac oschly ale wystarczy przelamac pierwsze lody i sytuacja
      wyglada zupelnie inaczej. Cieszy sie znakomita opinia wsrod swoich pacjentek a
      poza tym jest specjalista w dziedzinie patologii ciazy. Nie zaniedbuje zadnych
      badan - wszystko jest zlecone w terminie. O wszystko sie wypyta i nie ma dla
      niego pytan bez odpowiedzi - smialo mozna pytac o wszystko.
      POLECAM.
      • Ja co do doktora Czekajskiego mam mieszane uczucia...nie rozpoznał u mnie
        ciąży. Zbadał mnie i kazał zrobić BetaHCG. Po podaniu mu przez telefon wyników
        Beta HCG powiedzial,ze na pewno nie jestem w ciąży. Wyniki owszem były niskie,
        ale nawet w podanej na kartce tabeli wskazywały ciąże. Na moje wątpilwośći pan
        doktor powiedzał:" prosze pani ja zadługo juz pracuje, abym sie mylił...na
        pewno pani nie jest w ciąży" Gratuluje pokory w zawodzie! to była ciąża...
        • Ja również uważam że umieszczanie tego pana na tej liście to
          pomyłka.Odbierał mi poród.Był bardzo nieprzyjemny.Ja zdecydowanie
          umieściłabym go na czarnej liście ginekologów. Zdecydowanie odradzam
          tego pana do prowadzenia ciąży,zgadzam się ze smutną55 wiedza jego
          pozostawia wiele do życzenia.
    • dobry ginekolog-poloznik = Dr Marcin Oplawski. polecam kazdej istocie plci mojej z zamknietymi oczami. jest niesamowitysmile)) naprawdesmile
      • Chodziła któraś do dr.Kaim z kopernika?
        • Czy ktoras z was moze powiedziec cos o dr.Irenie Kaim?A moze cos o Towarzystwie
          Świadomego Macierzynstwa w Krakowie.Bede wdzieczna za kazda rade,
          dziekuje

• Czy ktoras z was moze powiedziec cos o dr.Irenie Kaim?
            A moze cos o Towarzystwie Świadomego Macierzynstwa w Krakowie.Bede wdzieczna za
            kazda rade,
            dziekuje
      • chodziła któraś do dr.Kaim z kopernika?
        • odradzam, bardzo nieprzyjemna kobieta
          Miałam watpliwą przyjemność natknąć się dwa razy na nią w szpitalnej izbie przyjęć. Robi chyba dokładnie wszystko zeby zrazić do siebie pacjentki - wyjatkowo bolesny sposób badania (mam porównanie bo za chwile badał mnie inny lekarz)poza tym pozwala sobie na bardzo złośliwe komentarze, a wręcz pokrzykuje na pacjentki - takie zachowanie miało miejsce w szpitalu, nie wiem jak jest na ewentualnych wizytach prywatnych, ale nigdy w zyciu i za żadne pieniadze nawet gdyby ktos miał mi za to dopłacić do tej kobiety nie poszłabym z własnej woli
        • ODRADZAM stoanowczo! Paceintki dla niej to zło konieczne!A jej
          komentarze na wizycie w szpitalu... nie bede komentowac! Zrobiła ze
          mnie królika doświadczalnego dla całego zgromadzonego przy niej
          personelu.Pacientki przychodzi do szpitala po pomoc a nie po
          zniewagę i poniżające traktowanie. Odradzam!!!
      • Dołączam się do tej opinii.
        Dr Marcin Opławski, polecam, jest super.
        • anosmile pelny profesjonalizm, krotko-zwiezle-na temat, poza tym zaangazowanie, z
          jakim nie spotkalam sie wczesniej. jezeli problem jest powazny, nie bagatelizuje
          go, jezeli mam tendencje do wyolbrzymiania-stuka sie palcem w czolosmile a miewam
          je czestowink do tego kapitalne poczucie humorusmilewizyta to czysta przyjemnoscsmile
          pozdrawiam wszystkie jego pacjentkismile
    • Witam! Czy dr Robert Jach pracuje nadal na Stolarskiej? Prosze o opinie o nim. W
      sierpniu 2005 po kontrolnej cytologii okazalo sie, ze ma miejsce infekcja HPV no
      i IIIgr. Trafilam do dr Berezy Tomasza, ktory nie skierowal mnie na dalsze
      badanie, przepisal duomox!! i lekko stwierdzil, ze ten problem ma polowa kobiet
      na swiecie wiec o co mi chodzi.Mialo to miejsce w przychodni na Kozlowce.
      Poprosilam o skierowanie na usg dopochwowe na co on, ze tak ale w szpitalu ale
      wczesniej musze zaplacic jemu! Po kilku tygodniach poszlam do innego lekarza
      niestety kolejna cytologia wykonana na Rogozinskiego pokazala, ze stan sie
      pogarsza. Przeczytalam w internecie pare uwag o dr Jachu i wzbudza zaufanie ale
      wole posluchac takze Waszych opinii.
      • Bardzo prosze o rade - czy warto chodzic do dr Anny Sliwinskiej?
      • Dr Robert Jach przyjmuje teraz w POLIMED na Grancarskiej 3/1 tel 12 422 41 59,
        12 421 79 97. Przyjmuje we środy popoludniu.
        • Witaj! Bardzo dziekuje za informacje. Od tak wielu miesiecy szukam pomocy bo
          niestety koledzy dr Jacha zawiedli i nie wykazali sie kompetencja. O nim
          czytalam wiele dobrego i jestem przekonana, ze pomoze mi. Pozdrawiam
        • Dziewczyny potrzebuje opinii na temat dr Roberta Jacha - zamierzam sie do niego
          wybrać!!! polecacie czy nie?

• CYTAT:
      dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy !!!
      magdzia-30 05.08.06, 01:33 + odpowiedz

Chodzi o moją przyjaciółkę , od ponad roku starają się o maluszka i nic . W
      naszym mieście specjalistów dobrych niestety nie ma i z problemem
      niepłodności nie radzą sobie. Dziewczyna ma już prawie 31 lat, zegar
      biologiczny tyka i nic. dlatego tez proszę was o pomoc w namiarach na
      dobrego specjaliste od zdiagnozowania problemu. Interesuje mnie KRAKÓW,
      ewentualnie LUBLIN. Z góry dziekuje za pomoc.
      • Czy ktoś leczy się u tej lekarki. Bardzo proszę o opinie ponieważ musze podjąć
        bardzo ważną decyzję i chciałabym poznać wasze zdanie na jej temat. Dziękuję.
        • odradzam, pani doktor jest niemila i niedelikatna,robi nieprzyjemne
          uwagi i chyba ogolnie nie jest kompetentna,przepisuje tabletki bez
          badan, nie robi wywiadu z pacjentem, nie zapytala np. czy nie
          zazywam innych lekow
        • odradzam, pani jest niemila i niedelikatna,przepisuje tabletki bez
          badania poziomu hormonow
          • jesli nie masz zadnych dolegliwosci to nie trzeba robic zadnych badan przy
            antykoncepcji tylko zmierzyc cisnienie!!!! Samej lekarki nie znam, ale to co
            napisalam napewno wiem
        • Nie jest zła... Trafiłam do niej do LIMu w Herbewie. Miałam taki straszny stan
          zapalny, że wyłam z bólu. Ledwie dotarłam. I pani dr jako jedyna dobrze
          postawiła diagnozę. W ogóle mnie zbadała ( ja wiem, że to brzmi absurdalnie!!!),
          bo moja ginekolog na NFZ nawet na mnie nie spojrzała, a już przepisywała mi
          kolejne lekarstwo na grzybicę, której w istocie nie miałam. Ale objawy były
          takie same. Dr Ramza obejrzała mnie, powiedziała, ze to bakteria, kazała zrobić
          badania i dała leki. Fakt, wyszłam od niej zła jak pieron, bo nie przepisała mi
          tego, co chciałam i ledwie przeżyłam tydzień, by zrobić badania, ale opłacało
          się. To, co mi się nie podobało, to to, że bardziej interesowały ją moje
          przebyte choroby i wypisywanie kartoteki, a ja chciałam przede wszystkim
          porozmawiać, dowiedzieć się co mi jest. Tego mi brakowało. A badanie wg mnie
          bezbolesne. Ja sobie ją chwalę. I podobały mi się jej "babcine" rady.
    • Mam 20 lat, od niedawna miszkam w Krakowie i szukam dobrego lekarza ginekologa.
      Zapisałam się na wizytę do dr. Waligóry- Masny z Scanmdu- czy ktoś zna ta
      Panią? Czy powinnam zapisać si do innego lekarza?
      • Hej sledze forum i jakos nie moge znalesc informacji nt lekarzy pracujacych w
        zeromskim
        czy mozecie kogos poleciec??
        dzieki i pozdrawiam
    • czy ktoras z Was moze mi polecic te panie? szukam dobrego ginekologa (prywatnie)
      w Krakowiesmile dziekismile
    • Jak w temacie.. Na Stolarskiej juz niestety nie. Nie wiecie gdzie ja mozna teraz znalesc?
    • Dziewczyny,
      czy możecie cos powiedzieć o Dr Dziedzic?Przyjmuje na Garbrieli Zapolskiej.Czy
      wiecie może gdzie odbiera porody?
      Jest także Dr Dziedzic(mężczyzna)przyjmuje na Komorwskiego?Czy to rodzina?
      Dzieki za wszelkie informacje
    • 30.08.06, 19:09
      Bardzo Was proszę o informację jakiego ginekologa polecacie w Krakowie. Na
      forum jest sporo pozytywnych opinii o różnych lekarzach, dlatego też mam
      dylemat. Do tej pory chodziłam do dr Jankowskiego do kliniki Femina, wydawało
      mi się że jest ok, ale teraz po tylu negatywnych opiniach o nim sama nie wiem
      co mam o tym myśleć i też zastanawim się czy nie zmienić lekarza. Jeżeli
      macie zaufanie do jakiegoś lekarza i uwazacie że jest dobry to bardzo proszę
      o informację.
    • czy ktos wie gdzie przyjmuje teraz pani dr Źabińska-Popiela???
    • Czy ktoras z was ma doświadczenia z dr Migdał z Kopernika (przyjmuje tez
      prywatnie na madalińskiego)?
    • Polecam dr. Zbigniewa Dżugałę!!! Przemiły, kompetentny, wyrozumiały i niezwykle
      cierpliwy. Odpowie na każde pytanie, z niczego nie robi problemu,zawsze doradzi!!
    • Ja tez szczerze polecam pana dr. Dżugałe!!! To naprawdę świetny lekarz!!
    • Witam smile)

Czy mogę prosic o namiary na dr.Kisielewską ( gdzie przyjmuje , tel.
      kontaktowy ).

Z góry dziękuję !

Pozdrawiam
      • Bardzo Was proszę o opinie na temat Jankowskiego z kliniki Feminy. Leczę się u
        niego a ostatnio słyszałam o nim wiele negatywnych opinii. Czy miałyście jakieś
        doswiadczenia z Jankowskim? Zastanawiam się nad zmianą lekarza, który
        poradziłby sobie ze stanami zapalnymi, upławami i zaburzeniamu hormonalnymi.
        Kogo polecacie?
        • Omijać szerokim łukiem.
          Facet tylko patrzy, jak wyciągnąć kasę. Co wizyta cytologia.
          Zrobił mi mammografię (bez żadnych konkretnych wskazań), jak miałam... 20 lat.
          Nigdy nie dostałam od niego nawet kopii wyników.
          Z rozmów z innymi ginami wiem, że nie cieszy się dobrą opinią wśród kolegów po
          fachu.
          • Nie chce się wypowiadać na temat tego gościa,jest poprostu
            beznadziejny mając 18 lat jeżdziłam do niego i przez 3 lata mnie
            leczył nawet niewiem na co!Co 2 tygodnie mi kazał przychodzić do
            kontroli i po 100 po 150 brał.Wypalił mi 2 razy nadżerkę przez co
            miałam straszne problemy w ciąży a podczas porodu to już nie
            mówie.Mammografie mi robił co pół roku której wyników nawet nie
            widziałam,to samo było z cytologią.Non stop przepisywał mi
            Mastodynon i Feminon nawet chyba nie wiedząc po co.Gdyż jak poszłam
            do obecnego gina to się chycił a głowe że to sie przepisuje kobietom
            po menopauzie.A najśmieszniejsze jest to że mi wykrył jakiegoś guzka
            na jajniku i kazał mi się zgłosić na operacje wyciecia go i miałam
            mu dać odpowiedz że się zgadzam w tym samym czasie co mnie o nim
            poinformował.Ja się nie zgodziłam i więcej się juz u niego nie
            pokazałam,gdyż poszłam się skontaktować do innego gina tego co
            chodzę do tej pory i powiedział iż to jest tylko pęcherzyk
            Graffa,KTÓRY MI PÓŻNIEJ SAM PĘKNĄŁ,a pan pożeracz kasy chciał
            poprostu wyciągnąc odemnie 2 tys zł za ten zabieg!!!Co on sie nie
            nachwalił kim on nie jest,że ma klinikę w Niemczech,raz mnie nawet
            oprowadził po tej swojej Feminie.Nie chce sie wypowiadac na temat
            tego gościa bo mam go poprostu gdzieś.Tylko żal mi kobiet co do
            niego chodzą!!!!
    • Witam smile)

Czy mogę prosic o namiary na dr.Kisielewską ( gdzie przyjmuje , tel.
      kontaktowy ).

Z góry dziękuję !

Pozdrawiam
    • Moze ktos cos powiedziec na temat tych pan ginekolozek?
    • Witajcie,

Czy ktos ma doswiadczenie z ktoryms z ginekologow przyjmujacych w Scanmed przy
      Armii Krajowej? Czy mozecie ktoregos polecic? Wymieniam lekarzy:
      Chmielniak-Huczek Halina
      Dziedzic Janusz
      Jachimczyk-Prociak Danuta
      Skamla Krystyna
      Skrobacka Dorota

Z gory dziekuje i pozdrawiam!
      • Witam
        Czy ktoś miał doczynienia z prof. Bastą lub coś słyszał na jego temat?
        Proszę o odpowiedź
        • Osobiście polecam dr. Tomasza Bastę. Mlody lekarz ale bardzo
          kompetentny i do tego sympatyczny. Pracuje w szpitalu im.Narutowicza
          oraz w przychodni na ul.Ułanów.
      • Cześć,
        dr Skrobacka jest ok, osobiście polecam dr Artura Ludwina - też przyjmuje w
        Scanmedzie ale na Al. Pokoju - jest świetny, polecam
    • 18.10.06, 23:16
      szukam ginekologa państwo dobrego, albo prywatnie dość taniego. Potrzebuje zrobić cytologie w wyleczyć nadżerke, więc prosze o pomoc bo ja w krakowie jest od niedawna i nieoriętuje się wniczymuncertain
      • jak wyżej, i jeszcze żeby nie miała stracha przed pigułkami i nie mówiła do
        pacjentek przez ty
        dzięki za wszelkie info

--
        olim et haec meminisse iuvabit...
        • Najlepiej w śródmieściu albo w kier. Bronowic, może ktoś wie coś o Armii
          Krajowej (pytano już w przedostatnim poście)?
          --
          olim et haec meminisse iuvabit...
          • Kobiety gina nie znam ale na Widoku w przychodni polecam Dr.Kszyka.Przez 11 lat
            i w sumie 2 ciąże chodziłam do dr.Kostyka.Niby fajnie bo znajomy,więc i kasy nie
            brał.Ale coś mu sie porobiło i już nie jest taki fajny.Poza tym 13468 różnych
            niepotrzebnych badań zleca.I trafłam tu,na Widok,bo tu
            mieszkam.Polecam-miły,delikatny,rzetelny,kompetentny,nie ma u niego głupich
            pytań,lubi pogadać o pierdołach i ma cudowne niebieskie oczysmile
            Polecam Go z czystym sumieniem.
      • Czy ktos zna i moze cos powiedziec na temat dr Marta Marszałek-Rajska
        • Dziewczyny, czy byłyście w tym roku u dr Góreckiej? Na forum jest często
          polecana, ale słyszałam że ostatnio większość badań u niej robi praktykantka,
          która za bardzo sobie nie radzi. Czy coś wiecie na ten temat. Jeżeli nie
          Górecka to kogo polecacie, który ginekolog jest dobry w leczeniu stanów
          zapalnych.
        • proszę o opinię: dr Rytlewski lub Filipowicz - jako lekarze prowadzący ciążę
          • 20.11.06, 08:46
            Witam,
            Czy wiecie moze cos na temat tej kliniki?Jest to prywatna klinika jednego dnia
            w Bibicach koło Krakowa.Bede wdzieczna za kazada informacje.Dziekuje
    • szukam ginekologa onkologa w Krakowie, macie kogoś sprawdzonego, kogo polecacie??
      z góry dzięki za wszelkie info smile
    • 04.12.06, 12:12
      Czy ktoś z Was ma jakieś aktualne doświadczenia z prowadzenia ciąży u tego
      lekarza?
      • dr Jan Kuś specjalista w pełni. Z pierwszą ciążą chodziłam do Niego od połowy.
        Był przy porodzie. Teraz jestem w drugiej ciąży i nie miałam wątpliwości kto ją
        będzie prowadził - dr Jan Kuś.
    • Jeśli któraś z was miała kontakt z tym lekarzem ginekologiem bardzo proszę o
      kontakt. Czy jest on godny polecenia ??? Z tego co wiem przyjmuje na ulicy
      Sądowej.Proszę o informacje
    • Polecam dr Świstaka, prowadził moją zagrożoną ciążę, zajmował się mną także na
      oddziale, kiedy leżałam z krwawieniem, wytłumaczył mi na czym polegają badania
      prenatalne (mam powyżej 35 lat), skierował na odpowiednie badania, kiedy odczyn
      Coombsa wyszedł dodatnio. Dobrze wspominam dr Romanka (ordynator oddziału
      ginekologii) - zastępował dr Świstaka w przychodni, kiedy ten był na szkoleniu,
      on mnie badał i łyżeczkował po poronieniu, później uratował moje następne
      dziecko, kiedy dostałam krwotoku podczas pobytu w szpitalu (przyjmuje też
      prywatnie na Madalińskiego. Nie polecam dr Garlickiego - byłego ordynatora.
      Lubi przygadywać pacjentkom w niezbyt miły sposób. Znam też lekarkę, która
      wykonuje USG w szpitalu - spotkałam ją w Warszawie, kiedy wracała ze szkolenia
      na nowoczesnym sprzęcie USG (ja byłam tam jako "królik doświadczalny" smile ). Nie
      pamiętam nazwiska, bardzo miła i kompetentna osoba - to ona w mojej trzeciej
      ciąży wykryła u mnie wadę budowy macicy, która mogła być powodem wcześniejszego
      poronienia.
      Dodam tylko, że wszystkie badania i zabiegi miałam wykonywane ZA DARMO.
      --
      "Czas na małe conieco"
    • Czy ktoś zna i poleca lub odradza i dlaczego? Bardzo proszę o opinie. Dzięki.
    • A znacie dr Janaszak lub dr. Wójcik przyjmujące w Medicoverze?? Jakie macie z
      nimi doświadczenie?? Dzięki. Pozdrawiam
      • Moja koleżanka chodzi do dr Wójcik i jest bardzo zadowolona.

Ja chodziłam przez jakiś czas do dr. Janaszek.
        Niby miła i uśmiechnięta...
        Przestała mi się podobać, gdy zaszłam w ciążę.
        Na pierwszej "ciążowej" wizycie zbadała i stwierdziła: "Rozpulchniona macica,
        podejrzenie wczesnej ciąży." Nie zleciła betaHCG, o usg nie wspominając.
        Moje pytania zbywała z pobłażliwym uśieszkiem.

Zmieniłam na dra FRANCZAKA - bardzo gorąco go polecam.
        Niezwykle kompetentny, kulturalny człowiek.

• Wiem, ze to biala lista ale...wlasnie wrocilam od kolezanki, ktora lezy w
      Szpitalu Narutowicza i nie wdajac sie w szczegoly absolutnie odradzam dr
      Kubatego. Zwlaszcza podczas jakichkolwiek zabiegow. Moze mu sie np. przebic
      endometrium podczas zabiegu. Ot tak...przypadkiem! Szkoda slow
    • czy polecace jakis ginekologow ktorzy przyjmuja w luxmedzie??
    • Pilnie poszukuje namiarow na dr Piotra Marszała (pracuje w Żeromskim). Jesli
      mozecie mi napisac gdzie przyjmuje prywatnie, jakis telefon, ile kosztuje
      wizyta, itp...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.