• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
          • Właśnie prowadzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona. smile))
            Na każdej wizycie mam robione podglądowe USG, czy dzidzia rośnie i serduszko
            bije. Pan doktor bardzo sympatyczny, odpowiada na wszystkie pytania i
            interesuje się faktycznie pacjentką.
            Ostatnie 3 dni spędziłam na jego oddziale i jest w porządku.
            Poszłam do niego z polecenia i teraz również sama polecam. smile)
            --
            Magda, Leszek (15.04.2004) i wrześniowa Joasia
            • Gorąco polecam doc.Kalinkę. Jest kompetentny, rzeczowy, konkretny,indywidualnie podchodzi do pacjentki, zleca istotne badania, nie panikuje, nie jest egzaltowany. W szpitalu także zajmuje się należycie. Naprawdę polecam!!!
              • Dr Kalinka jak najbardziej jestem na TAK. Bardzo kompetentny lekarz, polecam
                wszystkim kobietom, które chcą być wysłuchane, zrozumiane i właściwie
                zdiagnozowane.
                • Witam!
                  byłam niedawno u Kalinki z zapaleniem.Troche sie obawialam ,bo mialam niedawno
                  leczona nadzerke,nie u niego zreszta. W kazdym razie jestem tu na wakacjach i
                  cos z tym fantem musialam zrobic.
                  Podsumowując:doktor bardzo rzeczowy, wiedzial dokladnie w czym rzecz.Porobil
                  wszystkie badania,w tym USG i wystawil diagnoze. Przepisal tez dla partnera
                  leki. Łącznie zapłacilam 100 zl(80 za wizyte i 20 usg). Z gabinetu wyszłam z
                  uśmiechem na twarzy. Jeszcze nie wiem jakie beda efekty po kuracji ,a chcialam
                  zaznaczyc ze mecze sie juz z tymi zapaleniami ponad rok i ciagle nie moge tego
                  wyleczyc!
                  Moge jeszcze dodać, że w Łodzi lekarze cenia sie bardziej niż w Poznaniu. Tam
                  biorą 70 i są równie dobrzy.
                  Pozdrawiam wszystkie borykajace się z nadżerkami i zapaleniami;P
          • Drogie Panie!
            Pragnę się z wami podzielić moimi problemami z zajściem w ciążę! W
            marcu tego roku trafiłam do Pana docenta Jarosława Kalinki, który po
            pierwszych badaniach stwierdził u mnie bezowulacyjne cykle po
            długoletnim stosowaniu doustnej antykoncepcji. Muszę zaznaczyć, że
            mam już 30 lat i ta diagnoza była dla mnie przerażająca! Zakładałam,
            z bólem serca, że czeka mnie długoletnie leczenie. Po serii badań
            Pan docent zastosował u mnie leczenie , które już w drugim cyklu
            zaowocawało ciążą. Teraz kończy mi się już 15 tydzień i szczęście
            moje nie ma granic!!!
            Jestem bardzo wdzięczna Panu docentowi Kalince za profesjonalizm i
            medyczne wyczucie sytuacji. Każdej z przyszłych mam z czystym
            sumieniem polecam Pana docenta!!!
            Jeżeli chodzi o kontakt to Pan docent przyjmuje na ulicy
            Piotrkowskiej 93. Numer telefonu do gabinetu to: 042 630-03-50.
        • Ja robiłam w Salve (250zl) u dr Estemberg, chodze na refundowane wizyty, ale za zabiegi placi sie osobno. Wszystko bez bólu i komplikacji.
      • Polecam Ci dr Kuś w Damedzie na Piotrkowskiej 5, szybkio , bezboleśnie i fachowo
    • witam!! dostałam jej namiary przyjmuje na ul. Gabrieli Zapolskiej na Dąbrowie!!
      możeci mi napisać wasze opinie o niej!! poszukuje lekarza który robi wymrażanie
      nie wiecie może czy pani dr sie tym zajmuje?? jak nie ona to może macie innego
      lekarza który wykonuje wymrażania!! jak tak to prosze o jakieś namiary!! dzięki
      wielkie
      • Doktor Sieminska przyjmuje w Darmedzie na ul. Skupionej 3 (przy Kurczakach-
        Chojny)jest sympatyczna, a co wydaje mi sie bardzo wazne, slucha pacientki,
        odpowiada na wszystkie pytania a nie od razu mysli, ze wszystko wie, zanim sie
        zdarzy usta otworzyc.
    • 26.04.05, 12:52
      A czy ktoś zna dobrego, ale to naprawdę dobrego lekarza w Zgierzu???
      • Mam nadzieję,że ktoś jeszcze czyta to forum i otrzymam odpowiedź.W kilku
        wypowiedziach pojawiły się te nazwiska i podobne opinie i zastanawiam się czy
        to zbieżność nazwisk.
        • To nie jest ta sama osoba, Wiliński pracuje w Jordanie, a Wilczyński w CZMP
          Małgorzata
          • POtrzebuję namiarów na dr Wilczyńskiego z CZMP.Najlepiej nr telefonu i może
            ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie.Z góry dziękuję.
            • 6401828 - to tel. do gabinetu. Chyle czola i goraco polecam chociaz pacjentką
              jego nie jestemsmile)
            • Mam najswiezsze namiary na doc Wilczynskiego, przyjmuje na ul. Żeromskiego
              61/18 Łódź, tel. 633 14 24, przyjmuje pn: 16-18 i czw: 15-16. Wybieram sie do
              niego. Poza tym polecila mi go inna świetna lekarka pani doktor Hejwowska
              (ginekolog, onkolog i radiolog) - polecam w trudnych powyzszych sprawach,
              zgodnych z jej specjalizacją. Mnie pomogla, wyglada na to, ze mojej ukochanej
              mamie tez.
              • przepraszam, ze wprowadzilam w blad niektore dziewczyny. W ww. miejscu nie
                przyjmuje docent Jacek Wilczynski. Takie informacje otrzymalam od kogos z
                sekretariatu CZMP. Niestety nie dogadalysmy sie z pania, i dala mi namiary na
                prof. Jana Wilczynskiego, ktory faktycznie przyjmuje w NZOZ Beatus.
                Na forum poniżej padły też informacje, ze doc. Jacek Wiczynski przyjmuje w Vita-
                Med na ul. Leszczyńskiej. Otóż byłam tam wczoraj i poradnia jest zamknieta
                na "amen". Od mieszkanki okolicznej dowiedzialam się, że juz jakiś czas nikogo
                tam nie widziała. Aktualnie jestem w trakcie poszukiwan docenta i jak tylko go
                zlokalizuje, natychmiast o tym poinformuje -)))
                • Zatem jestem po wizycie u doc. Jacka Wilczyńskiego. Okazało się, ze gabinet
                  Vita-Med na Leszczyńskiej 14/16 jednak funkcjonuje. Jednak mozna umówić się tam
                  tylko i wyłącznie w godzinach przyjęć docenta czyli we wtorki i w czwartki od
                  16 do 20. Poza tymi dniami i godzinami nie można się tam dodzwonić. Podaję
                  jeszcze numery telefonów: 640 18 28 oraz 602 728 796 (ta komórka, jest
                  odbierana tylko i wyłącznie w godzinach przyjęć).
                  Ps. rozpoczynam leczenie z doc. Wilczyńskim, przez opryszczkę mam kłopoty z
                  zajściem w ciążę, przepisał mnie i mężowi końskie dawki leków, mam je brać
                  przez najbliższy cykl (w kwietniu), zrobić liczne wymazy i badania, w maju
                  będziemy mogli spróbować. Napiszę jakie są moje wrażenia z leczenia i czy uda
                  nam się począć dziecko. Slyszalam bardzo dobre opinie o tym lekarzu. Zobaczymy -
                  )) Odezwę się
          • Bardzo ciepły i miły lekarz.Pozytywny i optymiatyczny. fachowiec nie
            rzeżnik jak Opinc!!!!Konkretny i bardzo pomocny.Wszystko tłumaczy i
            wyjaśnia.W szpitalu interesuje się pacjentką.przyjmuje prywatnie 630-
            03-50-umawianie wizyt. Polecam!!!!!!!!!
    • Cześć dziewczyny polecam całym sercem Dr Dorotę Estemberg, byłam na wizycie z
      Kasy Chorych i przeżyłam bardzo pozytywny szok, Pani doktor była bardzo miła,
      życzliwa i delikatna odpowiadała na wszystkie moje pytania. Pani Doktor
      przyjmuje w Salve na Andrzeja Struga 3 w poniedziałki po 18 (czeka się około 2-
      3 tygodni) ale warto! www.salve.pl To będzie mój lekarz smile
      • mam pytanie: czy dr Karowicz-Bilińska przyjmuje także państwowo w Madurowiczu?
        Czy można się tam do niej zapisać? Będę wdzięczna za informacje. Chodziłam do
        niej ponad 2 lata prywatnie (polecam wszystkim) ale zrezygnowałam z powodu ceny
        sad No i teraz nie mogę znaleźć kogoś kto by mi odpowiadał.
      • weszłam na stronę Salve i nie wiem czy coś się zmieniło ale pani doktor
        Estemberg przyjmuje tylko w czwartki i nie ma nic o wizytach na kasę chorych. sad
    • 15.06.05, 15:05
      Witajcie,
      czy wiecie może coś na temat dra Pintery? Pracuje w szpitalu na Przyrodniczej i
      przyjmuje w prywatnym gabinecie.
      Będę wdzięczna za opinie.

Pozdrawiam

--
      Mięta
    • 16.06.05, 19:06
      dodam nt pani lachowicz-ochętalskiej
      jako pierwsza nie powiedziałam mi na moje częste zapalenia pęcherza, że kobiety
      tak już mają i mam się przyzwyczaić (a nawet u urologa byłam) - dzięki niej będę
      miała robione badania i skierowanie do nefrologa gdy mój lekarz rodzinny wyśmiał
      mnie, że o to proszę
      poza tym rewelacyjny lekarz specjalista i człowiek, który autentycznie
      interesuje się zdrowiem pacjenta a nie tylko własnym portfelem

kontakt telefoniczny o kazdej porze dnia - po prostu super!
    • 27.06.05, 21:55
      Dr Sobkiewicz w SALVE, szczególnie jak ktoś ma problem z zajscie w ciążę.
      Szczerze polecam.
    • co o niej sądzicie, czy prowadziła waszą ciążę?
      --
      Mężczyzna, którego musiałam spotkać...
    • Poszukuję informacji na temat tego lekarza i tej kliniki. Interesują mnie
      opinie tych z was, które miały kontakt z w/w. Namiary mam, ale czytałam
      sprzeczne opinie, chciałabym poznać wasze. Szczególnie interesuje mnie wszystko
      co dotyczy leczenia po poronieniach.
      • a propo poronień-kiedyś się tym zajmował, ale chyba nie miał specjalnych
        rezultatów, bo już reklamuje inne rzeczy
      • Prof. Malinowskiego poznałam w 2001 roku.Przeszłam 3 poronienia, miałam wadę
        macicy.Prof. stosuje innowacyjna metodę leczenia poronień , szczepienia
        limfocytami partnera. Mnie pomógł, nie dosyć ,ze zrobił mi zabieg na macicy
        zeby mogła zmieścić ciążę, to kiedy zaszłam w ciążę w 2002 roku i pojawiły się
        te same problemy co w poprzednich dzięki jego szczepieniom donosiłam tę ciążę
        do końca i dzisiaj moja córeczka ma 4 latka. Z tego co wiem jest niewiele
        ośrodków w Europie które stosują tę metodę. Po za tym jest bardzo skromnym i
        ciepłym człowiekiem który przyjmuje tłumy pacjentek,.Jest jedno ale: te
        wszystkie badania szczepienia kosztują mnóstwo pieniędzy, ale warto.Po za tym
        jest szczry mojej znajomej powiedział od razu ,ze nie moze jej pomóc i wysłał
        do innego lekarza który zajmował się leczeniem niepłodnosci.Możesz przeczytać
        jeszcze artykuł o nim w łódzkim dodatku do ''Gazety Wyborczej '' z tego roku
        ale nie pamiętam m-ca.Chcesz wiedzieć więcej moje GG 2478063
        • Ja też leczę sie u prof. Malinowskiego i rzeczywiście robi dobre wrażenie, w
          poczekalni są tłumy pacjentek więc to też świadczy dobrze o nim. Co do
          skuteczności to narazie nic nie mogę powiedzieć bo dopiero we wrześniu
          przystepujemy do szczepień potem testy.
          Będzę wdzięczna za każdy post o NIM i o dzidziusiach które przyszły na świat
          dzieki Niemu
    • dr n med. Antonina Sobieszczańska Jabłońska !!! nic dodac, nic ujac - lekarz
      wszechczasów! pozdr
    • który dobrze zakłada wkładki antykoncepcyjne. Boję się iść do pierwszego z
      brzegu. Może mógłby mi ktoś polecić takiego (taką) specjalistę?
      medunia
      • Naprawdę nikt nie może polecić żadnego sprawdzonego ginekologa do założenia
        wkładki? Dziewczyny, błagam! Muszę się jakoś zabezpieczać, a hormonów brać nie
        mogę...
        medunia
    • poszukuje dobrego ginekologa-endokrynologa najlepiej z praktyka w szpitalu
    • 10.08.05, 09:56
      czy to jest dobry lekarz??przyjmuje on w przychodni na Pilsudzkiego przy
      Niciarnianej.
    • CYTAT

katrin6 10.08.2005 14:20 + odpowiedz

Czy któraś z Was zna może ginekologa, który przyjmuje lub przyjmował w Łodzi,
      przy ul. Przędzalnianej? Widziałam tego człowieka w szpitalu po porodzie
      mojej córeczki i bardzo podobało mi się jego podejście do swoich /i nie
      tylko/ pacjentek. Niestety nie pamiętam jego nazwiska. Wiem tylko, że pracuje
      w CZMP. Będę wdzięczna za odpowiedź.
    • bardzo proszę jeśli ktoś ją zna niech mi napisze na jej temet parę zdań ,
      szczególnie jeśli prowadziła czyjąś ciążę
    • polecam dr.Szalczynskiego z poniższych powodów:
      - wlasciwe diagnozy
      - podejscie jak najmniej stresowe dla pacjentki-doktor nalezy do tych
      bardziej "ostroznych" jednak niepotrzebnie nie kieruje do szpitala, gdzie jak
      wiemy codzienne obchody i badania przez róznych lekarzy no i depresja szpitalna
      gotowa
      - super delikatne badanie
      - lekka oschłość i dystans zachowany w stosunku do pacjentki-akurat w przypadku
      ginekologa uwazam to za atut (spotkalam sie z takim, co po zejsciu z fotela
      calowal po rączkach, sorry-to jakieś nieporozumienie)
      - wiedza i doświadczenie
      - bardzo profesjonalny i przyjazny kobiecie gabinet (chyba 1 z najlepszych w
      Łodzi)
      - rewelacyjny sprzęt
      - wiekszosc zabiegów i badan dostepna i przeprowadzana na miejscu (dla mnie to
      akurat komfort, nie nawidzę jak dostaję skierowanie do kilku innych "kolegów po
      fachu", jezdze po jakiś laboratoriach itp)
      - ceny na prawdę ok (w cenie normalnego tylko "recznego" badania u innego
      lekarza mam tu jeszcze usg-wazne dla mnie w trakcie ciązy, kiedy widzialam
      swoje maleństwo i bylam pewna, ze jest wszystko w porządku-na każdej wizycie)
      - nie zdzieranie kasy z pacjentek (niektórzy lekarze praktykują wizyty w
      trakcie ciązy w ostatnim m-cu nawet co 2 tyg lub co tydzień - po to tylko aby
      zarobić-dr.szalczynski tak nie robi-cala ciaze mialam wizyty co 3 tygodnie)
      - liczba pacjentek, przeprowadzanych róznych zabiegów i prowadzonych ciąż - tez
      mówi sama za siebie
      • a możesz podać namiary?
        • wyslalam na priv-sorki ze dopiero teraz, ale od 16 bylam w szpitalu, 22.09
          urodzilam córeczkę,stąd opóźnienie w siecismile
          • A ja pana Szalczyńskiego NIE POLECAM... Leczyłam sie u niego rok czasu , na
            wizytach byłam u niego dwa razy w tygoniu ,a czasem nawet trzy i nigdy nie
            pamiętał 'z czym do niego przychodzę'. Gdy zaszłam w ciąże zlecił mi mase
            drogich badań,których nie potrafił zinterpretować co poskutkowało poronieniem
            (ciąża martwa)... Nigdy nie zapomne chwili gdy doktor robił mi usg i sucho
            oświadczył ze musi wykonac skrobanke...
            Poza tym zrobił błedny opis USG(z którym nie zgodzili sie lekarze ze szpitala
            do którego trafiłam tego samego dnia). Nie mówiąc o tym ze NIE CHCIAŁ wydac
            mojej karty przebiegu leczenia...
    • 02.09.05, 23:26
      Witajcie, bardzo prosze o pomoc, czy któraś z Was słyszała coś o doktorze
      Nowakowskim i Bieńkiewiczu z Madurowicza, nie długo mam rodzić i słyszałam że
      to dobrzy i mili lekarze, pomózcie , czy to prawda???

• Witam!

Czy może znacie dziewczyny takiego lekarza Piotr Surmacki, ktoś mi go polecił,
      obecnie przyjmuje na Bazarowej 9 w Centrum Medyczne. Słyszałam że wcześniej
      pracował CZMP i miał tam jakieś "zgrzyty" - obecnie, tam już nie pracuje.
      Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam Agata
      • znam dr.Piotra Surmackiego z tego co wiem to pracował i pracuje w Rydgierze na
        Sterlinga, prócz tego ma zajęcia na akademii medycznej, przyjmował też w
        Almedzie na Pl. Zwycięstwa. opinie ma bardzo dobrą, nie chodzi mu tylko o kase,
        proponuje nawet wizyty na NFZ żeby pacjentki nie płaciły ( choć jest limit
        miejs). Ja się u niego nie leczyłam ale słyszałam dobre opinie.
        • NIE POLECAM doktora Surmackiego z Bazarowej
          a oto dlaczego:
          Poszłam do niego i powiedziałam, że planuje zajść w ciążę, zapytałam czy
          powinnam wcześniej zrobić jakieś badania. Odpowiedział, że nic nie trzeba robić,
          tylko zachodzić (widział mnie pierwszy raz w życiu i nie zdążył nawet jeszcze
          zbadać). Wspomniałam, że mam w domu kota (ryzyko toksoplazmozy), że mój mąż
          przechodził żółtaczkę i że ostatnią cytologię robiłam 1,5 roku temu.
          To jednak nie były argumenty za tym, żeby skierować mnie na jakiekolwiek
          badania. Pan doktor stwierdził, że za młoda jestem na cytologię (miałam wtedy 30
          lat). Poprosiłam, żeby mi w takim razie zrobił to badanie za kasę, ale i na to
          się nie zgodził. Powiedziałam, że poprzedni lekarz robił mi cytologię co pół
          roku, więc Surmacki stwierdził, że widocznie tamten lekarz w ogóle się nie zna
          na ginekologii.
          To, co go najbardziej interesowało to czy odbywałam stosunki analne (sic!), ale
          za to, kiedy powiedziałam, że często miewam zapalenia pęcherza, to zupełnie nie
          widział tu związku ze sprawami ginekologicznymi.
          Ręce mi opadły. Poszłam do internisty z tej samej przychodni - od razu dała mi
          skierowania na badania hormonu tarczycy, pełną morfologie itp. Niektóre z tych
          badań są pełnopłatne, więc tym bardziej nie rozumiem skąd w dr Surmackim taki
          opór przed wypisaniem skierowania.
    • A dr Dudarewicz? Prosiłabym o opinie o nim. Dziękuję.
    • 30.09.05, 18:28
      Dołączam sie do dobrych opinii o Dr Mariuszu Grzesiaku z Salve.
      To, ze przystojny to tylko zaznaczam wink jak tu dziewczyny napisały na zachętę.
      Bardzo delikatny w badaniu, kompetentny, nigdzie się nie spieszy, wszystko
      tłumaczy tak 'łopatologicznie" też, poza tym duże poczucie humoru i luz na
      wizycie, żadnego stresu.. I nawet powiedział, ze pamieta mnie ze szpitala jak
      się darłam... no to taki malutki żarcik wink
      Byłam dzisiaj u niego i jestem w 100% zadowolona.
    • Witam
      czy którąś z szanownych forumowiczek prowadził podczas ciąży któryś z
      poniższych ginekologów, jeśli tak to proszę o podzielenie sie opinią, dziękuje
      i pozdrawiam Piotr
      dr Opinc
      dr Krzewińska
      i nie pracujaca w poliklinice dr Baś-Budecka
    • W czasie ciąży miałam do czynienia z paroma lekarzami w związku z moimi
      licznymi problemami. i chciałabym wyrazić tutaj moją pozytywną opinię na temat
      dr Sosnowskiego - na pewno pracuje w Madurowiczu i przyjmuje tam w poradni. Z
      tego co wiem pracuje też w Medicover. Jest po prostu fachowcem w dziedzinie,
      którą się zajmuje a poza tym jest po prostu przyzwoitym człowiekiem.
      • zgadzam się w 100 % prowadził moją ciązę i jestem bardzo zadowolona. A ostatnio
        poznałam panią dr. Lipecką- Kidawską. tez jak najbardziej pozytywna
        opinia.pracuje także w Madurowiczu i jeszcze na pewno w Lux-medzie.
        --
        Gosia
        NOWE FOTKI
        MojeSzczęścia Nowiutkie
        • Czy Szpital przy ul. Przyrodniczej jest jeszcze otwarty? Czy w jego przychodni
          przyszpitalnej przyjmuje dr Wiliński? Czy polecacie go do prowadzenia ciąży?
          • Szpital ma byc otwarty do konca roku, tak slyszalam w szpitalu, wiec raczej
            pewne. Dr Wilinski- same pozytywy, prowadzi moją ciązę (juz koncówka), ale ja
            chodze prywatnie na Wojska Polskiego- tel. 617 24 16. Najlepiej zadzwonic do
            szpitala i zapytac, czy pracuje w tej przychodni. Aha, koleżanki, ktore z nim
            rodzily, są baaardzo zadowolone smile
      • dziewczyny przesczytałam praktycznie wszystkie posty, ale tylko w jednym napisane było na temat tej Pani doktor;
        chciałabym się o niej czegoś dowiedzieć, uidę na wizytę we wtorek i w planach mam, aby byłoa opiekunka mojej ciąży, czy któras z was ją zna?
        Ile ma lat, czy jest sympatyczna, bezpośrednia, czy ma USG w gabinecie, jakie ma wyniki, czy któras z Was 'z nią' rodziła...?
        Będę wdzięczna za informacje...

A wszystkim młodym dziewczynom, które na razie nie myślą o ciąży polecam dr Ewę Kuś - wspaniała, zawsze pomożę - kontakt na telefon komórkowy - wspaniała kobieta.

--
        anna-maria.wolniak@wp.pl gg: 4499619
        wylegarnia.pl/sklep/ekspozycja.php?id=592
        www.tibacio.blox.pl
    • Jacek Kaczmarek przyjmuje na zielonej 65 co o nim myslicie warto wiz 60 zl
    • Dziewczyny doradzcie mi czy w takiej sytuacji jak moja, czyli po dwóch
      poronieniach warto iść do dr. Kowalczyka z DER-MEDU.Czy jest to dobry specjalista?
      • A czy wiecie cos na temat dr. Katarzyny Krowirandy-Wójcik??Pracuje w madurowiczu
        i przyjmyje w Dermedzie ale tam nie ma prawie zadnych pacjentek( malo do niej
        przychodzi) i mam taki dylemat czy kontynuowac leczenie u niej??

Ja osobiscie nie mam zadnych uwag do tej lekarki ale martwi mnie to ze nigdy
        poza mna nie ma do niej zadnuch pacjetek??Planyje ciążę i chce byc prowadzona
        przez dobrego lerkarza z praktyka.....martwie sie! NAPISZCIE COS NA JEJ TEMAT
        JELI WIECIE !!Diekuje !
      • Też jestem po przejścich i nie zdecydowałabym się iść do dr Kowalczyka. Po
        pierwsze jak dla mnie to za szybko chce pogonić pacjętkę z gabinetu, po drugie
        daje jakieś leki na próbe i zaprasza za tydzień na wizytę (90Zł zatem czułam
        się lekko oszukana po wizycie). Ja bym się nie odważyła, chociaż słyszałam i
        czytałam, że dobry lekarz, ja jednak przekonania nie mam!!! Podobno bardzo
        dobry jest dr. Grzesiak, moje koleżanki bardzo go chwalą, ale ja u niego
        jeszcze nie byłam. Przyjmuje w Salve.
        • Ja polecam 2 lekarzy dr Kaczmarek jak najbardziej chociaż dość dawno do niego
          chodziłam.
          Dr M. Krekora z CZMP. Jak dla mnie super. Jestem Jego pacjętką od 2001 roku.
          Mamy za sobą 2 ciąże. Pierwsza mimo problemów i zagrożenia pod uważną i
          kompetentną opieką zakończyła się porodem zdrowego Syna. Niestety drugiej nie
          udało mi się donosić, skończyła się w 8 tygodniu jednak dzięki podejściu
          lekarza, Jego opiece, fachowości łatwiej mi było przejść przez to wszystko co
          spotyka kobietę w takiej sytuacji. Teraz szykujemy się do kolejej próby i mam
          nadzieje ciązy, która skończy się tak jak każda ciąża kończyć się powinna.Gorąco
          polecam!
    • 09.11.05, 19:15
      z serca polecam DR. Wiesława Niwalda.Zajmuje się niepłodnością wspaniały
      ginekolog i położnik.Pracuje w ICZMP w Klinice Niepłodności.prywatnie przyjmuje
      na ul. Piotrkowska 101.nr.601690019.Można umówic sie tel.na wizyte. Wspaniały!
      Delikatny w badaniu,kompetentny.Zawsze wszystko wyjaśnia.Skuteczny w leczeniu
      niepłodności.Dzięki niemu mam córeczkę.Pozdrawiam i polecam.Miłka
      • 16.11.05, 10:55
        Witam!

Kilka dni temu wyczułam w prawej piersi niewielki guzek, w związku z czym
        chciałabym wykonać USG. Zwracam się więc do Was z pytaniem: u którego z lekarzy
        z białej łódzkiej listy można wykonać takie badanie (ew. namiary na w/w ginów
        mile widziane, np. na privie smile. Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
    • Co myslicie o Tomaszewskim - przyjumje na 10. lutego? Chodzę do niego, niby jest
      delikatny, cierpliwy, ale nigdy nie zrobił mi ani badania piersi ani nie zalecił
      cytologii... martwie sie troche - powiedzcie co o nim sądzicie.

I jeszcze jeden lekarz - dr Jasiński (ze szpitala Jordana) znacie go? Wart
      polecenia czy raczej nie?
    • Witam!!!

Czy któraś z Was zna dra Pawła Pawłowicza? Wiem, że przyjmuje prywatnie w
      Luxmedzie a poza tym chyba był ordynatorem w Jordanie.
      Prosze o info i opinie.
      • Poznałam ze złej strony.chodziłam do niego do LUXMEDU od początku
        ciąży.Pierwsze 3 wizyty(do 3 m-ca ciąży)były b miłe, byłam naprawdę zadowolona,
        że taki konkretny i rzeczowy lekarz.Zastanawiałam się nawet, żeby urodzić w
        Jordanie bo od razu powiedział na 1 usg(to było na pocz listop2004-mój synek
        miał wtedy 4 tyg)że jest ordynatorem w Jordanie i zapraszał tam na poród.na
        drugiej wizycie zasugerował,zebym zrobiła badania genetyczne(32 lata-pierwsza
        ciąża),koszt ok 400zł,mogą pielęgniarki pobrać próbki krwi w Luxmedzie,
        pieniądze weźmie on a krew pojedzie do badania do Jordana ale najlepiej, żebym
        od razu umówiła się i pojechała do szpitala oddać krew do badania a jemu w
        gabinecie dała pieniądze.Nie ze względu na pieniądze ale ze względu na nasze
        przekonanie, że wszystko z dzieckiem będzie ok na badania genetyczne nie
        zdecydowaliśmy się z mężem.Na drugiej wizycie Pawłowicz zapewnił,że w każdej
        chwili jeżeli uznam za konieczne to otrzymam zwolnienie ciążowe,ponownie mówił
        o badaniach genetycznych.Na trzeciej wizycie (na koniec trzeciego miesiąca
        ciązy)znów zachęcał do zrobienia badań genetycznych, nie dałam mu jeszcze
        odpowiedzi.Jednocześnie powiedział, że wskazane byłoby dla mnie odpocząć na
        zwolnieniu ciążowym i w każdej chwili mogę przyjść bez kolejki on mi zwolnienie
        wypisze.Na początku 5m-ca ciąży zdecydowałam, że poproszę o zwolnienie, weszłam
        do gabinetu,po otrzymaniu odpowiedzi, że nie decydujemy się z mężem na te
        badania wizyta z badaniem trwała nie dłużej niż 5 min-poprosiłam o wypisanie
        zwolnienia, stwierdził krótko:nie widzę takiej potrzeby,proszę zgłosić się na
        usg za miesiąc.Poprosiłam o założenie karty ciąży(skończone 4 m-ce ciąży bez
        karty!!!)stwierdził jeszcze krócej:nie trzeba.To było wszystko.Kamienna twarz i
        oczy mówiące-wyjdź bo na tobie nie zarobię.Wyszłam i popłakałam się.
        Dowiedziałam się, że nasza znajoma musiała (co prawda kilka lat temu)zapłacić
        mu 1,5tys zł za obecność przy porodzie.
        Następny lekarz dziwił się, że nie miałam do tej pory karty ciąży.
        Aha, moj synek urodził się w terminie i zdrowy jak rydz.
        A podobno badania genetyczne wskazane są po 35roku życia... oczywiście jak ktoś
        chce może wcześniej, czemu nie.
        Paaaa
        • Bylam u niego 3 razy i tylko pierwsza wizytę wspominam miło, bo mnie nie badał
          (dostal miesiaczke 2 dni przed terminem a wizyta byla umowiona wczesniej),
          później bylam jeszcze 2 razy - badania były bardzo bolesne i baaaardzo długie i
          nieprzyjemne, na ostatniej wizycie powiedzial, ze musze zrobić badania
          prolaktyny (na to sie leczyłam u niego) a na moja prosbe o skierowanie -
          powiedział ,że nie moze mi dac i że moze dać, bo ostatni wynik był ok... dodam,
          ze bez skierowania musze zaplacić a mam wykupiony abonament w Lux Medzie, przy
          skierowaniu badania mam bezplatne, okropne wrażenia mam....
    • Dr Wiliński do prowadzenia ciąży i do rodzenia jest genialny!!! Optymistyczny,kontaktowy,na mnie działał uspokajająco - jak zobaczyłam go wchodzącego do pokoju rodzinnego w którym rodziłam mojego synka to od razu wszelkie nerwy minęły i miałam pewność że wszystko będzie doskonale. Dr działał świetnie, nie zwlekał z podjęciem decyzji o cc gdy tętno dziecka zaczęło szaleć i szczęśliwie sprowadził moje dziecko na ten świat. polecam gorąco, dla mnie to najlepszy lekarz
    • Mam wizytę u niego w CZMP, ale nie znam tego ginekologa. Ktoś coś wie na jego
      temat?smile

****************************************************************************
      Miau
      zabaweczka.blog.pl
      rozmowykontrolowane.blox.pl
      • Nie leczyłam sie u niego,ale podobno jest sympatyczny...Czy mogłabyś podać mi
        namiary na niego,nr tel?Byłabym bardzo wdzięczna.
        patkamisia@wp.pl
    • czy ktoś mógłby powiedzieć coś o doktorze Pankiewiczu i Kaźmierskim, obaj
      przyjmują w przychodni na Piotrkowskiej 3.
    • Witajcie czy któraś z Was słyszała coś o w/w pani doktor lub może ma jakieś
      osobiste doświadczenia ?
      • czy któraś z was jest lub była pacjentką pani Lipeckiej-Kidawskiej? Proszę o opinie.
        • Ja chodzę do niej od dawna i bardzo ją sobie chwale. To bardzo sympatyczna
          babka, co prawda nidgy nie miałam żadnych powązniejszych problemów zdowotnych
          więc nie wiem na ile sprawnym jest specjalistą gdy "coś" naprawde się dzieje.
          Jeśli chodzi o badanie, to uważam że jest ono dokładne, zawsze bada piersi
          itd...Spokojnie mogę ją polecić
          • Z całego serca polecam tego lekarza i nie dlatego że jest sympatyczny (bo nie o
            to tu chodzi) ale dlatego że jest specjalistą wysokiej klasy. Leczę sie u niego
            od niedawna ale mam koleżanki, które zachodziły w ciąże niemożliwe według
            innych lekarzy do zajścia, i rodziły dzieci z ciąż które inni lekarze spisywali
            na straty na samym początku. Jedyny mankament-pan dr przyjmuje tylko prywatnie
            (wizyta 90 zł) i w związku z tym wszystkie badania też są odpłatne. Ja
            osobiście ide z zaleconymi przed dr badaniami do lekarza pierwszego kontakty i
            co może zleca mi na NFZ (morfologia, mocz i wiele innych)
            • 17.12.05, 19:25
              CYTAT:

roxanne1 17.12.05, 16:36 + odpowiedz

czy ktos zna dr Ferenc?? wiem ze pracowala w szpitalu jordana.i ze przyjmuje
              peywatnie na kaminskiego.szukam opini na jej temat.
          • a czy ona jest również położnikiem?
            czy warto u niej prowadzić ciążę?
            będę wdzięczna za info - bo zamierzam się do niej wybrać.
            • Polecam serdecznie dr Kidawską, jestem jej pacjentką od 2 lat, od
              początku prowadzi moją ciąże, a jestem juz w 30 tyg. Miałam dosyc
              duze problemy a ona mi bardzo pomogła. W momencie gdy cos sie dzieje
              jest nieoceniona. Poleca dobrych lekarzy innych specjalności jeżeli
              ona nie może juz nic zdziałać, jak było moim przypadku. W ciąży
              zawsze bada, robi usg, a gdy cos sie dzieje to podsyla do szpitala
              Madurowicza gdzie pracowała kiedyś. Jest najlepszym lekarzem spośród
              tych z ktorymi miałam do czynienia do tej pory. Jeżeli są jeszcze
              jakieś pytania to chętnie odpowiem smile
(201-300)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-600 601-693
(401-500)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.