• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • ja tez polecam dr kluszczyńskiego. naprawde polecam - prowadził moje diwe ciąze
    i jestem bardzo zadowolona, a musiałam do niego dojezdzac prawie godzine drogi.
  • Pod wpływem pozytywnych komentarzy odnalezionym na tym forum postanowiłam
    wybrać się do Pani Leokadii Siergiej, która jest ginekologiem- położnikiem i
    cytologiem. Ponieważ skorzystałam z Waszych rad, chciałabym też podzielić się
    moimi wrażeniami, które mogą okazać się cenne dla osób poszukujących swojego
    stałego ginekologa.
    Pani doktor przyjmuje prywatnie w Gliwicach, na osiedlu Kopernika ( ul. Gwiazdy
    polarnej 42).Gabinet znajduje się na poddaszu,na ścianach w poczelni
    rozwieszone są zdjęcia noworodków, którym towarzyszyła Pani doktor przy
    przyjściu na świat. Jedyną wadą jest to, że w poczekalni słychać wszystko to,
    co się dzieje w gabinecie, ponieważ oba te pomieszczenia przedzielone są
    cienką ścianką. Pacientek przychodzi mnóstwo. Zwykle trzeba czekać w kolejce,
    ale to dobrze świadczy o kompetencjach Pani ginekolog.Podczas wizyty nie czuje
    się absolutnie skrępowania.Pani doktor prowadzi sympatyczną rozmowę z
    pacjentkami. Badanie z cytologią przebiega szybko, sprawnie i bezboleśnie.Można
    pytać o wszystko bez skrępowania. Pani Siergiej towarzyszy przy porodach w
    Szpitalu na Kościuszki 1, Koszt wizyty to: 60 zł + 20 zł za badanie
    cytologiczne. Wyniki są do odebrania po 10 dniach. Nie trzeba się umowiać na
    wizytę, wystarczy przyjechać. Chętnie zapoznam się z opiniami osób, które
    trafią do tego gabinetu gin. Jestem ciekawa czy moje wrażenia się potwierdzą.
  • Ja również z czystym sumieniem polecam dr.Strzałkowskiego bardzo wyrozumiały i
    delikatny. Leczę sie u niego 10 lat i wiele miałam problemów on zawsze umiał
    pomóc i fachowo i psychicznie. Leżałam też w szpitalu gdzie pracuje czyli w
    Strzelcach Opolskich i byłam operowana tam i leczona wiele razy bardzo miła i
    fachowa obsługa całego personelu, polecam. Miałam też niestety "przyjemność"
    poznać wielu innych lekarzy ale do dr. Strzałkowskiego zawsze wrócę dla mnie
    jest to lekarz z powołania a nie materialista jak większość niestety.
  • to takie dziwne.. bo w ciazy badala mnie za kazdym razem i byla bardzo
    delikatna.
    Ale z kolei moge jej zarzucic, ze nie przepisuje wszystkich badan.
    Tylko te ktora uzna za stosowne...
    w zwiazku z tym nie mam zrobionej toxo bo " nie mam kontaku z kotami" - rece mi
    opadly...
    Nie mam zrobionego wymazu z szyjki - bo nie mam uplawow...
    poza tym - bardzo w porzadku.
    A ja ze swej strony mam nadzieje, ze wszystko jest i bedzie w porzadku smile
    --
    Michalek?
    tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;19;107/st/20070722/dt/6/k/0b45/preg.png
  • niestety dr. Waroński juz nie mieszka w Polsce, też chodze do dr. Cieślak,
    odbierała mój poród na Traugutta i prowadziła całą ciążę, przyjmuje prywatnie
    na ul. Zwycięstwa, w tym samym gabinecie co dr. Waroński, jestem zadowolona.
    Szkoda ,że nie ma dr. Warońskiego, ale niestety Polska rzeczywistość zmusiła go
    do wyjazdu, leczyłam się u Niego , bo nie mogłam zajść w ciąże, robił mi
    laparoskopie na Traugutta.
    --
    www.bobasy.pl/_gingi27

• Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
  • Kategorie tematyczne
  • Najnowsze wątki
  • Więcej forów
  • Więcej wątków na ten temat
  • Tagi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.