• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

GLIWICE Dodaj do ulubionych

• 15.04.04, 09:14
    świetna babka!!!
    - ginekolog-połoznik dr. KĘCKA, przyjmuje w Gliwicach na NFZ w przychodni na
    Raciborskiej, oprócz tego pracuje w szpitalu w Pyskowicach a prywatnie
    przyjmuje w Łabędach.
    Edytor zaawansowany
    • 16.04.04, 10:25
      Ja jestem z Czechowic więc do łabęd mam rzut kamieniem mogę prosić jakieś
      bliższe informacje
      • 23.04.04, 09:57
        namiarów na jej gabinet w Łabędach nie mam, ale podam ci do przychodni
        tj "CORPORA MED" gliwice-Raciborska 21 tel. 337 45 40 (tam ci powiedzą) mimo że
        przyjmuje tu na NFZ to w gabinecie jest USG i za każdym razem bez proszenia mi
        je robi.
        Żałuje że wczesniej jej nie znałam, synka straciłam w szóstym m-cu ciąży bo
        trafiłam na palanta. Teraz czuję się pewnie, dała mi skierowania na różne
        badania i porozmawiała, to mi dużo pomogło a w maju pod jej okiem zaczynam
        starania smile

pozdr. Aga
      • 08.02.05, 09:04
        Witaj Siewonka1!!!
        Ja też jestem z Czechowic - na pewno sie znamy, tylko nie wiemy z kim mamy do
        czynieniawink)
        Co do lek. Kęckiej to mam raczej mało pozytywną opinię, wprawdzie nie miałam z
        nia do czynienia, ale koleżakni tak. Wygląda to tak, że za prywatne wizyty
        kasuje 100 zł. ale wtedy jest do rany przyłórz, także w trakcie porodu, ale nie
        daj trafić na nią z porodem w szpitalu jak się nie było jej prywatna pacjętką -
        niemyła, nieprzyjemna.

To tyle!
        pozdrawiam

P.S. Może sie ujawnisz mój GG 5059458
      • 11.02.05, 20:30
        a ja polecam dr Maruszewską, bo mi urodzila zdrowego dzidziusia a byli tacy
        ginekolodzy co wróżyli, że nigdy nie zajdę w ciążę smile
        • 01.03.05, 22:40
          ja rowniez polecam dr Maruszewska sympatyczna kulturalna pani budzi zaufanie a
          to wazne wizyty w gabinecie pani doktor sa bezstresowe polecam
          • 25.05.05, 13:06
            proszę podajcie mi jakies namiary na gabinet pani doktor (czy to chodzi o dr
            Jolantę Maruszewską??) ile kosztuje wizyta?? jakiekolwiek informacje, będę
            bardzo wdzieczna
        • 03.03.09, 19:30
          GORĄCO ODRADZAM tę panią!!Jest niesympatyczna, niedelikatna, nie chce jej się
          niczego tłumaczyć pacjentce, jej priorytet to: skasować za wizytę. Pomimo że
          za ostatnią wizytę zapłaciłam 94 zł i wyniki mam złe, ta pani nie zapisała mi
          leków, nawet nie miała ochoty tłumaczyć dlaczego. Była niemiła, przerywając mi w
          pół zdania odłożyła słuchawkę telefonu. Chyba nie tego oczekuje się od lekarza
          takiej profesji??
      • 22.02.05, 21:29
        czy możecie coś napisać o Pani doktor
        Dzięki
        • 08.03.05, 21:19
          Cześć
          Pytasz o Panią doktor Maksymowicz, ja osobiście jestem z niej bardzo
          zadowolona, kompetentna osoba, dba o pacjenta, nie przepisze niczego nie bedąc
          w 100% pewna, że nie zaszkodzi. Ale muszę powiedzieć, że slyszałam również złe
          opinie o Pani doktor , ale myślę , że to jest tak samo jak z każdum innym
          zawodem, wszystko zalezy od indywidualnych upodobań.
          Koleżanka z pracy przeszła z Panią Maksymowicz 3 ciąże i nie zamieniłaby jej na
          żadną inną. Mam nadzieję, że i Ty bedziesz z dr. Maksymowicz zadowolona.
          Przyjmuje w MEDICOR na os Zubrzyckiego, ul Zubrzyckiego 14 oczywiście na NFZ smile
          Pozdrawiam
          • 24.08.06, 00:08
            Ta kobieta nie mialam i pewnie nie ma krzty delikatnosci uncertain bylam u niej kiedy
            mialam 8 latek... w zyciu nie widzialam tak niedelikatnej lekarkisuspicious Wszystkie
            opinie jakie slyszalam na jej temat nie sa ani pozytywne ani nawet obojetne
            tylko same negatywy://
            • 15.03.07, 20:58
              Tez u niej bywalam, niepolecam!!! Niesympatyczna, traktujaca z buta i bez
              szacunkul\!!!
              • 28.08.07, 13:18
                no masz racje tez mi sie wydaje niesympatyczna... nie polecam.
              • 28.08.07, 13:18
                no masz racje tez mi sie wydaje niesympatyczna... nie polecam.
            • 03.07.07, 17:43
              to takie dziwne.. bo w ciazy badala mnie za kazdym razem i byla bardzo
              delikatna.
              Ale z kolei moge jej zarzucic, ze nie przepisuje wszystkich badan.
              Tylko te ktora uzna za stosowne...
              w zwiazku z tym nie mam zrobionej toxo bo " nie mam kontaku z kotami" - rece mi
              opadly...
              Nie mam zrobionego wymazu z szyjki - bo nie mam uplawow...
              poza tym - bardzo w porzadku.
              A ja ze swej strony mam nadzieje, ze wszystko jest i bedzie w porzadku smile
              --
              Michalek?
              tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;19;107/st/20070722/dt/6/k/0b45/preg.png
        • 26.01.06, 22:08
          czy ktoś ma jakies aktualne wieści? gdzie przyjmuje prywatnie?
          • 05.04.06, 15:09
            na NFZ przyjmuje na Zubrzyckiego, prywatnie na Gruszczyńskiego
            • 17.08.07, 09:19
              Nie polecam zdecydowanie. Kobieta jest beznadziejna;-(((
        • 23.08.07, 14:16
          Byłam dzisiaj i jestem naprawde bardzo zadowolona. Pani doktor robi
          wszystkie badania i to na NFZ big_grin Polecam wszystkim, zero stresu,
          pełny komfort (jeśli takowy u gina jest możliwy wink.
          • 28.04.08, 19:17
            Chodzę do p. Doktor ponad 10 lat.
            W ogóle sobie nie wyobrażam iść do kogoś innego.

Nie byłam jeszcze w ciąży, zresztą panicznie sie tego boję.
            Stąd moje pytanie do dziewczyn, które juz przeszły u p. Doktor
            ciąze - czy panuje u niej terror porodu naturalnego czy też w razie
            czego można liczyć na jakieś ludzkie podejscie do znieczulenia albo
            CC (mam na myśli urodzenie w szpitalu ginekologicznym).
            • 22.08.08, 22:22
              Może ja sie wypowiem na temat tej pani.
              Byłam już u nie jednego ginekologa na wizycie, ale ta kobieta nie ma za grosz
              współczucia, zero delikatności, nie zważywszy na to że ktoś znalazł się w
              ciężkiej sytuacji, trafiając na izbę przyjęć, z mocnym bólem i masywnym
              krwotokiem, ta pani chodziła sobie i rozmawiała z portierem, widząc że zwijam
              się z bólu i krwawię w poczekalni, po 20 min podeszła i sie spytała w czym
              problem, po czym zbadała mnie tak jakbym była jakąś rzeczą bez czucia....a gdy
              po badaniach spytałam się co mi może być, powiedziała: a skąd mam to wiedzieć?
              proszę iść do domu . I tak całą noc zwijałam sie i płakałam z bólu w domu.
              • 22.08.08, 23:45
                Pani Maksymowicz to najgorszy ginekolog jakiego znam!!!! Odradzam wszystkim tą
                kobietę,...jakby ktoś chciał wiedzieć dlaczego...to opowiem.
            • 31.08.12, 22:30
              Pani doktor Maksymowicz jest - moim zdaniem - najlepszym lekarzem od ciaz
              Kazdej znajomej w ciazy bede ja polecac
              Jest super babka i zaznaczam, ze bylam jej pacjentka na "kase chorych" a jednak
              prowadzila moja ciaze lepiej niz niejeden prywatny lekarz
              Mialam cc i naprawde wielki szacun dla tej pani doktor!!!!
          • 25.09.09, 23:05
            płot! Czy to aby nie sama dr pisała ??? Niestety ta opinia to jakaś groteska sad
        • 21.07.09, 09:51
          Dusza nie człowiek, legenda USG, szczególnie ciąży, genialny lekarz i wspaniały
          człowiek.
          • 25.09.09, 23:09
            Czy to znowu sama pani dr pisze ? sad
          • 30.07.12, 17:19
            Witam.
            czy Pani doktor maksymowicz wykonuje USG na miejscu (odrazu na wizycie) czy kieruje na te badania na miejscu. Zalezy mi na czasie.
      • 19.03.05, 23:18
        Polecam gorąco dr-a Lesława Strzałkowskiego.Przyjmuje z NFZ w przychodni na
        Opolskiej i we własnym gabinecie przy ul.Niedbalskiego 20.
        • 24.08.06, 00:16
          POLECAM smile) Swietny lekarz wink zero stresu + fachowa pomoc (ma aparat do USG) +
          delikatonosc (ktorej brakuje co niektorym:/) Mieszkam 50m od gabinetu wiec
          jestem w konfortowej sytuacjitongue_out jakby ktoras z Was chcial tel to sluze namiarami
          smile) (fawnn@tlen.pl lub gg1019890) Dziewczyny z tym gosciem idzie pogadac i
          naprawde warto sie do niego wybracsmile) btw. tej zimy kiedy byly takie straszne
          zaspy pomagalam mu odkopac auto bo glupio bylo siedziec w domu jak sie facet
          meczylsmile dostalam gratisowa wizyte za dobre sercebig_grin Naprawde mily czlowieksmile
          Cenowo chyba nic sie nie zmienilo z USG i badaniem cytologicznym 60zl!!! smile
          Powiem wam dokladniej po 6 wrzesnia bo sie wybierambig_grin Pozdrowionka
          • 24.08.06, 00:20
            zapomnialam dodac ale wydawalo mi sie to oczywiste ze zawsze bada piersi czy aby
            wszystko z nimi w porzadkusmile - dodaje bo przypomnialo mi sie ze pani ginekolog w
            corporze to olalasuspicious jak pisza dziewczyny - kolejki sa ale warto czekac czy to w
            Przychodni na Opolskiej (PKP) czy prywatnie na Niedbalskiego 20 (os
            Warysnskiego) smile)
            • 24.08.06, 00:29
              Wiecie czytam te posty i cos mi sie jeszcze przypaletalo na mysl - za kazdy
              razem gdy przychodze do dr Lesia to pyta mnie co slychac jak studia i czy
              planuje juz powiekszenie rodzinki big_grin A ze ja dociekliwa jestem ( z reszta gadula
              jak widactongue_out) to zadaje mu multum pytan i nie zdarzylo sie zeby mi na ktores nie
              odpowiedzial smile Tak wiec poki co nie zmieniam lekarzabig_grin buziaki
              • 05.06.09, 22:04
                ja też bardzo polecam strzałkowskiego.
                wielu już przerabiałam i na reszce znalazłam gina na stałe.
    • 29.04.04, 12:13
      dr Strzałkowski,świetny specjalista ,nie zależy mu na kasie tak jak co
      niektórym, wiele mi pomógł, prowadził mnie w czasie ciąży i teraz jak karmię
      piersia , przyjmuje w przychodni kolejowej na Opolskiej lub u siebie
      prywatnie .
      • 28.06.04, 10:08
        wiem, ze to może źle zabrzmieć, ale czy któryś z tych lekarzy zajmuje się
        aborcją??
      • 03.11.04, 18:11
        to prawda,najlepszy lekarz w okolicy,to prawda,że cięzko sie do niego
        dostać,ale warto poczekać
        • 05.10.07, 11:20
          Ja także polecam doktora Strzałkowskiego - cudowny lekarz i
          człowieksmile Trafilam do niego przez koleżankę gdyz wcześniej przez
          pewnego "rzeżnika" straciłam bobaska i nie żałuje że cała ciązę
          prowadzi mi doktor Strzałkowski zawsze bedę chodzić tylko do niego
          nigdy nie żałowałamsmile
    • 29.10.04, 10:12
      Hej!

Jeśli chodzi o p.Kęcką - to nie wiem, może dla kobiet w ciąży jest naprawdę
      znakomita. I zgadza się zawsze robi USG, ale jeśli chodzi o prowadzenie
      dziewczyn z zaburzeniami okresu - to jest nie do przejścia. Jakiś czas temu
      leczyłam się u niej prywatnie - bez jakichkolwiek specjalistycznych badań
      zaleciła mi kurację po której było dużo gorzej niż na początku. A podobno
      właśnie w takich zaburzeniach się specjalizuje.
      • 17.07.07, 17:07
        Nie polecam dr Kęckiej.

Niestety.

Chodzilam do niej rok i kazda wizyta to byl powazny stres. Najpierw pretensje ze
        bylam umowiona na 15.15 a weszla inna pacjentka przedemna, pretensje ze jestem
        przewralzliwiona w tematcie lapania ronych grzybkow i itp, potem sie czepiła, ze
        po co ja do niej chodze jak recepte moge dostac nie zawaracajc jej glowy wizyta.
        W wkurzyla mnie ostatnio jak bylam 2 miesiace po tym jak przestalam brac yasmin
        i mowie:
        myslimy z mezem o dziecku.
        a ona do mnie: trzeba robic a nie myslec. Dla mnie to chamstwo bylo. Mowie jej
        ze mam wrazenie ze nie mam owulacji (po yasminie powinna byc odrazu - slowa dr
        Keckiej) i kolezanka zalecila mi testy owulacyjne, ale one nic nie wykazuja.
        Opieprzyla mnie ze slucham kolezanki, powiedziala: a jest pani pewna ze przed
        braniem yasmin byla owulacja? Nie, nie jestem pewna. Ale nic zrobila nic zeby
        mnie zbadac, ani razu nie mialam robionego usg, z łaski zrobila mi raz
        cytologie. ciagle przepisywala jakies globulki dopochwowe, pytam sie czy cos mi
        jest, odpowiada NIC.
        Poszlam ostatnio, bo bo moj okres z 4 dni zrobil sie niecale 2 dni. I
        dowiedzialam sie, ze to sie zdarza i mam sie nie przejmowac.

Ja nie wiem czemu ja chwalicie. Ale to jest najgorszy gin jakiego mialam....
        • 05.12.08, 13:37
          dr Kęcka robi tylko miłe wrażenie, i tyle. Fachowiec z niej żaden, o
          czym przekonała sie już niejedna moja koleżanka, ponieważ jestem z
          Łabęd i tak: jednej mojej kolezance na kłopoty ginek. przepisała
          ziółka, innej, która nie mogła zajść w ciążę zdiagnozowała
          policystyczne jajniki, zrobiła zabieg, koleżanka krwawiła przez 3
          miesiące, po czym po 6 m-cach gdy dzidziusia nadal nie było,
          nakrzyczała na moją koleżankę (która widziała wcześniej w p. doktor
          boga i nie dała sobie nic przetłumaczyć) i przepisała..... środki
          antykoncepcyjne. Koleżanka przepisała się (jakiś rok po zabiegu) do
          poradni leczenia niepłodności, w której przeszła profesjonalne
          badania, i gdzie lekarze odrzucili zupełnie teorię policyst.
          jajników, i powiedzieli, że dobrze przynajmniej że ta p. doktor jej
          tych jajników nie zniszczyła podczas zabiegu, bo sa i takie
          przypadki.
    • 29.10.04, 12:22
      witam, to świetny pomysł, pewnie będzie dużo informacji, z tym że czasem jest
      tak, ze ten sam lekarz, komuś przypadnie do gustu a innemu nie.
      Ja od lat chodzę prywatnie do dr. Różyckiej-Lupy, przyjmuje na Chorzowskiej w
      Lotosie (teraz ten pawilon się chyba Piast nazywa). Bardzo ją sobie chwalę, usg
      przy każdej wizycie, na wszystkie pytania odpowiada i zawsze bada piersi!!!
      Jak dla mnie jest super.
      Nie wiem niestety w jakim szpitalu pracuje. Na położniczym w Gliwicach jej nie
      ma

pozdrawiam

--
      Frufelek robi jaskółkę :o)
      • 04.11.04, 17:49
        Hmm co do dr Rózyckiej..Owszem miła, sympatyczna ale to lekarz w stylu 100
        pytań do..Z jednej strony to dobrze ale nadgorliwosc to tez czasami irytujaca
        cecha..Bada piersi mnie nawet wysłała na onkologie, zeby mnie specjalista
        zbadał zanim wypisała mi pigułki..Jedynie co moge jej zarzucic to to, ze bardzo
        jej sie niepodobało ze stosuje tampony..wrecz mi rozkazała zebym przestała..nie
        było to miłe..a Pani doktor wie, ze nie moge pozwolic sobie na "widoczny" okres
        przez 6 dni w miesiacu..
        Wiem, ze kolezance jako jedyny lekarz zauwazyła torbiele na jajnikach i
        wyleczyła.
        pozdr
    • 29.10.04, 16:18
      Od 3 lat mam Torbiele na Jajnikach, czy ktos moze mi poradzic jakiegos dobrego
      ginekologa , który mi pomoze sad prosze piszcie, bo juz bylam u wiely i kazdy
      mowi co innego sad chyba bede miala laparoskopie
      • 29.10.04, 17:57
        Witanko, wczoraj akurat wyszłam ze szpitala, gdzie stwierdzono mi zapalenie
        jajnika. Do konsultacji został mi polecony dr Dariusz Mercik. Oczywiście zaraz
        do niego pobiegłam. Jest bardzo dobrym lekarzem. Jednak przyjmuje tylko
        prywatnie. Za wizytę bierze 50 - 70 zł, posiada usg. Widac, że jest
        profesjonalistą. Przyjmuje w czartki w godzinach 16 - 18 w Gliwicach na ul.
        Górnych Wałów 22. Jest to prywatna przychodnia Salus smile Polecam. smile
        • 01.11.04, 20:03
          Polecam Pana ginekologa, ktory przyjmuje w niepublicznym zakladzie opieku
          medycznej na sikorniku. Niestety nie znam nazwiska tego Pana ale jest genialny,
          o wszystko sie wypyta a jak trzeba to okrzyczy wink
          • 04.11.04, 18:03
            Jejku dziewczyny szok.. mój lekarz jest na czarnej liscie..nie byłam tam do
            niego zbytnio przywiazana i poki co zadnych klopotow nie miałam,wiec dzieki
            wielkie ze sie pojawiła ta lista teraz wiem ze czas zmienic lekarza.Jetsem z
            Gliwic i nie chce płacic za kazda wizyte co polecaciesuspicious???Z góry wielkie dzieki.
            • 01.03.05, 17:51
              ejjjj to jest Pan Witold Burchaciński!!jest zajebist serio wam gadam
              wszytskim!!!zapraszam tam dziewczyny ktore nie chca sie platnie leczyc i chca
              byc dobrze obsluzone!!!jest serio niezawodny i przy tym zartobliwy wiec
              wchodzice tam bez stresusmilei zajmuje sie pacjentkam tak jak trzeba wytlumaczy
              wszystko pocieszy itd....spoko koles....<bez skojarzen?pozdrawiamkisskiss
              • 24.08.06, 00:22
                Jest beznadziejny - bylam raz i podziekujeuncertain
                • 17.01.08, 09:04
                  Co do Pana Burchacinskiego, to owszem na poczatku jest bardzo mily i
                  robi wszystkie badania, ale to kilka pierwszych wizyt, pozniej robi
                  wszystko tak zeby tylko zrobic, juz sie nie stara.
                  a co do Pani Maksymowicz, to moze nie nalezy do najdelikatniejszych
                  i najprzyjemniejszych, ale jest fajna tylko takie sprawia
                  nieprzyjemne wrazenie. Ale musze przyznac ze jest naprawde dobra
                  specjalistka, zreszta dzieki niej ja wyszlam na swiat smile polecam ta
                  Pania i radze pierwsze wrazenie na jej temat raczej traktowac z
                  przymruzeniem oka. smile
                  • 25.09.09, 23:30
                    Może i "wyszłaś na świat" dzięki dr Maksymowicz ale ciąża to tylko jakiś drobny
                    ułamek w życiu kobiety. W infekcjach jest beznadziejna! sad Nie szuka przyczyny
                    lecz skazuje pacjentkę na drogę beznzdziejnego postępowania metodą
                    "chybił-trafił" bez skutku, niestety sad
              • 26.08.06, 23:51
                A czy w przychodni na Sikorniku robi USG na miejscu? i co z cytologia?
              • 14.11.06, 12:44
                moje zdanie jest inne , wiele lat korzystalam z jego uslug i uwazalam ze
                dziewczyny ktore na niego narzekaja poprostu maja pecha albo sa upierdliwe, ale
                poczawszy od tego ze przepisal mi zle tabletki antykoncepcyjne i prawie nie
                wyladowalam w psychiatryku...endokrynolog przepisal mi inne i bylo ok , ale
                pomyslalam wroce do burchacinskiego , nalegal zeby brac te co on poleci(
                transakcja z przemyslem farmaceutycznym?????)to po pierwsze ...minelo pare lat
                kolezanki mama miala wydzieline z piersi ktora on zignorowal pomimo ze mu
                mowila...okazalo sie ...rak....
                jestem w ciazy ucze wf i kiedy zapytalam co moge a co nie ...dr uznal ze moge
                wszystko....2 tyg dostalam krwawien ...soryyy po 10 latach przenioslam sie do
                dr stachurskiej- much y poki co jestem zadowolona ( chodze prywatnie)
                • 10.10.07, 00:01
                  tez do niej chodziłam ale po pierwszw nie poinformowała mnie że mam
                  nadzerkę, a jak miałam krwawienie w czsie ciązy to po 2 tygodniowym
                  leżeniu w domu jak zadzwoniłam do niej nie zaprosila mnie na
                  sprawdzenie czy wszystko gra obecnie chodze do Kluszczyńskiego, ale
                  widze ze same zle opinie tutaj sa na jego temat wiec nie wiem co mam
                  robic
                • 26.05.08, 09:58
                  On powinien być na czarnej liście - fatalny lekarz, z minimalną, nie rozszerzaną
                  wiedzą.
                  Miałam kłopot z zajściem w ciążę, gdybym go słuchała, do tej pory nie miałabym
                  dziecka - nie potrafił nawet zinterpretować USG - płyn w zatoce Douglasa, to
                  jego zdaniem było - "no... takim ciemnym miejscem".
                  Nieprzyjemny - kiedyś wyszłam od niego tak roztrzęsiona, ze mąż poszedł na
                  skargę do kierownika przychodni, pocz ym dostałam telefon od pana dr z
                  przeprosinami.
                  Mojej koleżance mówił, ze jest specjalistą od leczenia niepłodności - śmiechu
                  warte - nie jest, nie ma na to dokumentu, a wiedzę w tym temacie miał mniejsza
                  niż ja - bo ja się uczyłam, a on spoczął na laurach.
                  Odką dostał dyplom Lekarza Przyjaznego Kobiecie odpuścił sobie wszelkie starania.
                  NIC dobrego o nim nie słyszałam.
              • 25.08.07, 16:30
                Miałam przez kilka lat do czynienia z panem Burchacińskim. Kiedy nie byłam w
                ciąży tez byłam z niego zadowolona, bo niczego nie potrzebowałam i nic wielkiego
                się nie działo. Natomiast zaniedbał mi pierwszą ciążę, a gdy zaszłam w ciążę po
                raz drugi, znów się do niego wybrałam. Mówiłam mu o różnych dolegliwościach,
                które zbagatelizował. Byłam u niego 3 razy, a on ani razu mnie nie zbadał!!!
                Brakuje mu kompetencji, mówię to z całym przekonaniem - i jest to nie tylko moje
                zdanie. A to, że pogada i jest dowcipny... Czy tego się wymaga od dobrego
                lekarza? Żałosne...
              • 30.03.14, 20:22
                Nigdy w życiu! chodziąłam do Pana Burchacińskiego w wieku 17 lat, z wielką łatwością przepisuje tak młodym dziewczynom tabletki antykoncepcyjne, bez jakiegokolwiek badania. Nie bada piersi, chyba ,że na prośbę pacjentki. Nie uświadamia jak wiele skutków ubocznych powodują tabletki antykoncepcyjne, szczególnie nastolatki, które zawsze wiedzą lepiej. Sama brałam je przez 4 lata ,na szczęście zmądrzałam i już nigdy nie wezmę do ust tego świnstwa.
            • 18.05.06, 11:27
              mówisz o burchacińskiim?
              zabil moje dziecko
            • 25.09.07, 18:55
              A ja go szczerze odradzam... Mojej koleżance w trakcie ciąży zlekceważył białko
              w moczu i wysokie ciśnienie, przepisał środki na odwodnienie organizmu...
              Okazało się, że miała zapalenie nerek (co ciąża maskuje), co skończyło się
              niewydolnością nerek i dializami. Dwa lata po urodzeniu dziecka (cudem przeżyło)
              dziewczyna miała przeszczep nerki, cztery lata po przeszczepie zmarła. Ja tam
              nie wiem, ale jeśli ktoś lekceważy tak poważne objawy kobiety w ciąży, to jego
              kumpelstwo jako takie mi wisi...
              • 31.03.08, 10:13
                witam, jak pisałam już wcześniej dr Burchaciński z sikornika przyczynił się do
                śmierci mojej córeczki,umorzono postępowanie w tej sprawie,ale jeśli znajdę
                kilka innych kobiet pokrzywdzonych przez niego napewno wtedy udowodnimu temu
                konowałowi że nie jest kompetentnym lekarzem,jeśli jaest ktoś z was proszę o
                odpowiedź -nie bójmy się przestańmy godzic się z tym że lekarze są bezkarni a
                śmierć dziecka traktują jako statystyki
          • 15.04.05, 12:03
            Tak zgadzam sie z Toba.Lekarz ten jest bardzo sympatyczny,porozmawia z
            Toba,doradzi,pozartuje ,posmieje sie razem z pacjentka,wszystko na luzie.Idąc
            do niego nie trzeba sie ani wstydzic ani bac!!!!Dziewczyny ON naprawde jest
            warty tego aby do niego isc i sie przebadac.Zdobędziecie NOWEGO kumpla a to tez
            jest wazne.
            • 15.04.05, 15:12
              co do Burchacińskiego to powiedział mi abym znalazła sobie innego lekarza, gdy
              poprosiłam go o wypisanie recepty na tabletki antykoncepcyjne. Poza tym aalkaa2
              pisząc po raz drugi /i udając, że piszesz jako ktoś inny/ mogłabyś choć zmienić
              swój nick. Pomyślunku. I nie zachwalaj tak bo nie ma kogo.
              • 18.05.05, 15:33
                Ja też nie polecam Burchacińskiego. Bada okropnie i mało konkretnie mówi.
                Jestem z Sikornika i chciałam mieć blisko ale moja noga już u niego nie stanie.
                Wciąż szukam kogoś innego i blisko. Czy do tej dr Maksymowicz są długie
                kolejki? Do Burchacińskiego zawsze było pusto, a to chyba też świadczy o tym,
                że jest kiepski.
                • 21.05.05, 11:28
                  Do pana doktora hodze ponad 4 lata i jest fantastycznym lekazem prowadzil moja
                  pierwsza ciaze i teraz druga jest bardzo wyrozumialy i cieply.Hodze do niego
                  razem z mezem USG ma w gabinecie zawsze moge do niego zadzwonic jak mam
                  problem.Polecam go mimo ze przyjmuje prywatnie naprawde warto!!!!
                  • 16.04.08, 18:06
                    ja również jestem pacjentką dr Gajewskiego. jest świetnym lekarzem.
                    zawsze można zasięgnąć rady telefonicznie. polecam.
                • 07.12.05, 17:05
                  Pusto u Burchacińskiego? Prowadził moją ciążę i zawsze byłam dziesiąta,
                  piętnasta w kolejce. To naprawdę bardzo sympatyczny i ludzki lekarz.
                  • 25.08.07, 16:35
                    Kiedykolwiek do niego nie poszłam, nie było kolejki - 2, 3 osoby!!! A gdy ciąża
                    przebiega bez żadnych komplikacji to może rzeczywiście dr Burchaciński jest
                    dobry, ale przecież nie o to chodzi!!!
                  • 05.10.08, 20:28
                    Dziewczyny. Czytam różne wypowiedzi na temat ginekologów i
                    przerażacie mnie. Też byłam u wielu, przez jakiś czas nie mogłam
                    zajść w ciążę, w końcu trafiłam do doktora Burchacińskiego i po
                    kilku miesiącach zaszłam w ciążę. Byłam co miesiąc i za każdym razem
                    dokładnie mnie badał i wypytywał. Urodziłam duże zdrowe dziecko.
                    Wydaje mi się, że z ginekologami jest tak jak z innymi lekarzami,
                    jak pomogą to są w porządku a jak nie pomogą to ich przekreślamy.
                    Oczywiście poruszane przez Was kwestie zaniedbań spowodowanych
                    niekompetencją lekarzy, prowadzącą ... o zgrozo.. do śmierci
                    dziecka... to tego nie można zostawić bez odezwu. Myslę, że jeśli
                    mamy jakiekolwiek wątpliwości, warto poradzić się innego
                    specjalisty. Pozdrawiam
                    • 05.12.08, 13:17
                      witam,
                      trzy lata temu zaszłam w ciążę i szukałam lekarza. Zadzwoniłam do
                      poradni p. Burchacińskiego. A że byłam nieco nieprzygotowana na
                      ciążę, spytałam o badania które powinnam sobie zrobić. Zapytano mnie
                      czy kiedyś już poroniłam i poinformowano, że pan doktor nie zleca
                      np. badań na toksoplazmozę, dopiero po trzecim poronieniu. Dobre,
                      prawda?? To tyle w temacie p. Burchacińskiego.
                • 18.05.06, 11:31
                  jak już pisalam przez Burchacińskiego stracilam córke,bo nie jest kompetentnym
                  lekarzem.polecam na sikorniku dr. Kluszczyńskiego
                  • 19.05.06, 19:57
                    Do Kluszczyńskiego chodziła moja przyjaciółka. Tak się "zajmował" jej ciążą, że
                    gdyby nie zmieniła na Burchacińskiego, to również zostałaby mamą Aniołka.
                    Widzisz, z lekarzami już tak jest: jedni chwalą, drudzy sypią gromami.
                    Nie chcę też tutaj za wszelką cenę bronić Burchacińskiego, choć bardzo wiele mu
                    zawdzięczam.
                    I wiedz też, że doskonale rozumiem, co czujesz, bo jestem mamą dwóch Aniołków -
                    26 i 10 tc.
                    Pozdrawiam.
                    • 09.11.07, 13:53
                      Dziewczyny, prawda jest taka, zastanówcie sie czego oczekujecie od
                      lekarza i co dla was jest najwazniejsze, czy to ze jest miły i
                      przystojny, czy moze to ze jest np dobrym specjalistą. A to ze
                      straciłas dziecko, to nie musi byc wina lekarza, moze Twoje
                      zaniedbanie, a moze po prostu tak miało być.
                  • 09.06.07, 21:40
                    ja tez polecam dr kluszczyńskiego. naprawde polecam - prowadził moje diwe ciąze
                    i jestem bardzo zadowolona, a musiałam do niego dojezdzac prawie godzine drogi.
                    • 17.08.07, 09:18
                      A ja polecamwink))Chodzę do p. Burchacinskiego już od ok. 5 lat i nie
                      mogę narzekać na nicwink))W kolejce niestety zawsze się nastoję i
                      tego szczerze nie znoszę. Wcześniej chodziłam do p. Maksymowicz i
                      wymiękłam bo traktowała mnie jak mięso armatnie, obojętnie czy
                      chodziłam do niej prywatnie czy też nie.
                    • 13.09.07, 13:12
                      Kluszczyński!!! Odradzam!!!!
                      Chodziłam do niego na początku. Najpierw powiedział mi że wszystko u
                      mnie w porządku i mogę starać się o dzidziusia, tak więc z mężem
                      postaraliśmy się. Kluszczyński najpierw zdiagnozował ciąże
                      pozamaciczną, potem to odwołał, a w 7 tygodniu mój dzidziuś umarł bo
                      ten partacz nie zauważył, że mam 7centymetrową przegrodę w macicy,
                      co wymagało zabiegu a nie ciąży. A jak mnie czyścił po tej ciąży to
                      tak niedbale, że po 3 dniach wylądowałam w klinice w Bytomiu z
                      zapaleniem i wielkimi kawałkami mięsa które ze mnie wylatywały.
                      Dziewczyny nigdy do niego, a to, że można z nim pogadać to naprawdę
                      nie jest ważne
                      • 24.09.07, 09:52
                        Czy ktos jest mi w stanie powiedziec nt dr Chleboś?
                        Przyjmuje w Centrum Profilaktyki I Lecznictwa ŁABĘDY przy ul.
                        Mechaników.
            • 25.09.09, 23:35
              jak w temacie.
            • 30.03.14, 20:24
              haha, lekarz to nie kumpel, to jest specjalista, który przede wszystkim ma Cię dobrze, rzetelnie zbadać. To jest jego praca, więc jeśli idziesz do gabinety dr. bo szukasz kumpli ... błagam i proszębig_grin
        • 06.06.06, 11:55
          Też mam dobre zdanie o Merciku; fachowy, konkretny i taktowny. Chodzę do niego
          od kilku lat.
          Przyjmuje tylko prywatnie w Salusie, ale USG/cytologia/badanie piersi z
          zaleznosci od potrzeby w normalnej cenie wizyty.
          • 17.06.06, 11:31
            poprosze o szczegóły, czy ma USG dopochwowe czy normalne, i w jakie dni
            przyjmuje i w jakich godzinach? Z góry dzieki za info.
            • 27.07.06, 08:53
              Dr Mercik przyjmuje w prywatnej przychodni Salus na Zygmunta Starego w czwartki
              w godzinach od 16 do 18. Posiada w gabinecie USG zarówno dopochwowe, jak i
              normalne. Polecam go gorąco jako lekarza. To bardzo ciepły i sympatyczny
              człowiek, a przy tym konkretny, kompetenty i prawdziwy fachowiec. Koszt wizyty
              z USG to 60 zl.
              • 27.07.06, 09:02
                Przepraszam, pomyłka. Przychodnia Salus jest na Górnych Wałów, a nie na
                Zygmunta Starego, jak podałam w poprzednim poście.
          • 27.07.06, 12:33
            Byłam dwukrotnie na wizycie u Doktora Mercika - z polecenia.
            Po wykonaniu testu domowego, a następnie badania krwi na hcg umówiłam się do
            doktora na pierwszą "ciążową" wizytę. Badanie potwierdziło wyniki testów, ale
            oprócz wykonanego USG Doktor nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu, żadnych
            zaleceń, zakazów, nakazów itp. Także nie założył mi karty ciąży. Odpowiedział w
            wymuszony sposób lakonicznie na dwa zadane pytania. Wierzcie było to barfdzo
            męczące, bo wyraźnie czułam, że już powinnam zapłacić i się ewakuować z
            gabunetu (60zł). Wizyta trwała dosłownie kilka minut.
            Po kilku dniach trafiłam do szpitala z krwawieniem. Oczywiście zadzwoniłam do
            doktora na komórkę z prośba o radę, co mam robić. Kazał mi natychmiast jechac
            do szpitala, ale chociaż leżałam w Gliwicach ponad tydzień, lekarz nie
            pofatygował się nawet, żeby zajrzeć chcoaiz na minutę do swojej pacjentki
            (pracuje w gliwickim szpitalu, więc to nie powinno stanowić dla niego
            problemu).
            Dziewczyny do tej pory czytatł same pochlebne opinie o tym lekarzu, ale wiem ze
            swojego dośawiadczenia, że ma olewacki stosunek do pacjentek i sprawia
            wrażenie, jakby zależało mu tylko na pieniądzach.
            Właśnie poszukuję npwego specjalisty, bo juz kolejny raz do niego się nie
            wybiorę.
            A jeżeli chodzi o szpital gliwicki - nie mogę narzekać: bardzo czysto,
            schludnie, obiadki dobre, położna i salowe miłe. Jeden minus: czułam sie trochę
            niedoinformowana przez lekarzy, olewali mój ból podbrzusza, tylko jedna bardzo
            miła Pani doktor z rosyjskim akcentem (nie pamietam nazwiska) stwierdziła, że
            ból na środku nie jest zupełnie naturalny, jedynie ból jajników w pierwszym
            okresie.
            Pozdrawiam
    • 06.12.04, 10:24

***********kapustka5 25.11.2004 08:49 + odpowiedz

Bardzo polecam dr Leokadie Sergiej-doskonały, fachowiec,zyczliwy i uczciwy
      człowiek-prowadziła dwie moje ciąże- mam do niej pelne zaufanie, wiem, ze nie
      jestem w tym odosobniona.przyjmuje we wtorki,srody i piatki od 16-19 na os.
      Kopernika ul. Gwiazdy Polarnej42 (VIIIp.)

**********sagal1 30.11.2004 09:24 + odpowiedz

Całkowicie się z Tobą zgadzam. W pewnym sensie włśnie dzięki niej od siedmiu
      miesięcy jestem najszczęśliwszą matką na świecie.
      Serdeczne pozdrowienia.
      óla

**********jaskierus 05.12.2004 21:35 + odpowiedz

Serdecznie polecam pania Malgorzate Skwire- Kapała, przyjmuje w prywatnych
      gabinetach na Dubois- ja po wielu latach poszukiwan w reszcie znalazlam swoja
      lekarke, przemila, kompetentna, prowadzila moja ciaze, po porodzie obowiazkowa
      wizyta z maluszkiem w celach poznawczychsmile
      --
      Jaskierek z Kacperskim 24-10-2003

**********takiktosik 06.12.2004 08:33 + odpowiedz

Cieszę się, że znalazłyście taką świetną ginekolog. Czy to prywatny lekarz? Czy
      znacie jakieś osoby, które były u pani doktor nie tylko z ciążą?
      • 06.12.04, 13:23
        Również polecam dr Skwiręsmile Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Dopóki ej
        nie spotkałam chodziłam do ginekologów mężczyzn, ale ona jest lepszym i
        delikatniejszym lekarzem od nich wszystkich.
        • 17.02.05, 09:57
          Bardzo proszę o namiary na panią Skwirę-Kapałę; zamierzam sie do niej wybrac.

• 19.02.05, 23:04
            Trafiłam do dr. Skwiry przypadkiem- ot tak weszłam do pierwszego gabinetu po
            drodze i byłam bardzo zadowolona. Była to moja pierwsza ciąża i w sumie nawet
            nie zdawałam sobie sprawy jak dobrze trafiłam. Pani doktor jest sympatyczna,
            delikatna i kompetentna. Córeczka urodziła się zdrowa i o czasie.SZCZERZE
            POLECAM!
            • 19.02.05, 23:12
              Acha, zapomniałam o namiarach: ul. Dubois 16, w podwórzu. Niestety to było pięć
              lat temu i już nie mam telefonu sad
              • 27.10.10, 12:14
                Witam czy któraś ma numer telefonu do Pani doktor i może napisać gdzie obecne przyjmuje Pani doktor, Byłam u niej kilka lat temu w klinice esculap ale wtedy ceny wizyty były niższe niz teraz dlatego szukam tej pani doktor prywatnie prosze o pomoc
                • 04.11.10, 20:53
                  Pani Doktor przyjmuje w Gabinatach Lekarskich na ul. Dubois 16, rejestracja 32 777 52 88, tel. prywatny 601 517 072
                  • 16.09.15, 09:45
                    Skwira-Kapała to najmniej delikatny lekarz z jakimkolwiek miałam doczynienia.W moim przekonaniu to wypalona naciągaczka.
            • 21.02.05, 08:20
              Bardzo dziękuje za ten post. Zdecydowlam się wybrac do p.Skwiry-Kapały,
              ponieważ znalazłam na tym forum pozytywne opinie o niej. Twój post je
              potwierdza. Dziękuję.
          • 29.03.05, 13:19
            Co do dr Skwiry to byłam u niej po przeczytaniu tych wszystkich opini na jej
            temat, ale jestem zawiedziona. Uważam, że poświęciła mi za mało czasu, była za
            szybka i przez to mało delikatna. Poza tym siedząc na korytarzu mimo
            zamkniętych drzwi słyszałam każde słowo poprzednich pacjentek. Gabinet też nie
            napawał optymizmem- pokój w którym mnie badała był mały, ciemny i zagracony
            różnymi niepotrzebnymi rzeczami. Kiedy powiedziałam dr o tym, iż chciałabym
            powiększyć rodzinę- nie zadała mi ani jednego pytania na ten temat,nic nie
            zaleciła. I dalej szukam lekarza... ..
            • 26.04.05, 15:13
              W takim razie naprawdę polecam dr Leokadie Sergiej. Wg mnie lepszego lekarza
              nie znajdziesz.
              • 09.11.07, 14:01
                Wszystkich, tylko nie dr Siergiej. Odradzam szczerze. Zero wiedzy i
                kompetencji. Nie zna sie, nie ma i nie robi usg, co w dzisiejszych
                czasach jest wrecz niewyobrazalne. Owszem jest miła, ale to chyba
                nie o to głównie chodzi, co?
                • 12.11.08, 11:32
                  miła to ona na pewno nie jest...
                  moja siostra u niej rodziła, a ja towarzyszyłam przy porodzie...
                  20 godzin męczarni..a pani doktor jak badała to myślałam ze siostra pod sufit na
                  łóżku się wdrapie... krzyczała cały czas na moja siostrę ze nie współpracuje..
                  siostra męczyła się bardzo aż chwilami łzy mi się w oczach pojawiały (a należę
                  raczej do twardych osób)..na co pani doktor powiedziała ze zaraz wywali mnie za
                  drzwi...;/
        • 29.03.05, 13:16
          Co do dr Skwiry to byłam u niej po przeczytaniu tych wszystkich opini na jej
          temat, ale jestem zawiedziona. Uważam, że poświęciła mi za mało czasu, była za
          szybka i przez to mało delikatna. Poza tym siedząc na korytarzu mimo
          zamkniętych drzwi słyszałam każde słowo poprzednich pacjentek. Gabinet też nie
          napawał optymizmem- pokój w którym mnie badała był mały, ciemny i zagracony
          różnymi niepotrzebnymi rzeczami. Kiedy powiedziałam dr o tym, iż chciałabym
          powiększyć rodzinę- nie zadała mi ani jednego pytania na ten temat,nic nie
          zaleciła. I dalej szukam lekarza...
      • 15.08.05, 21:28
        Ja od kilku lat chodze do p. Skwiry-Kapaly i ostatnio wlasnie zastanawiam sie
        nad jej zmiana. Zbyt hurtowo traktuje pacjentki, nie udziela tak obszernych
        odpowiedzi jak kiedys, nie doradza. Zbyt mechaniczna sie stala.
        • 16.08.05, 23:39
          testardo napisał:

> Ja od kilku lat chodze do p. Skwiry-Kapaly i ostatnio wlasnie zastanawiam sie
          > nad jej zmiana. Zbyt hurtowo traktuje pacjentki, nie udziela tak obszernych
          > odpowiedzi jak kiedys, nie doradza. Zbyt mechaniczna sie stala.

Mnie najbardziej zdziwił fakt,że jest specjalistą od chorób kobiecych a nie
          zrobiła nic ani nie zaproponowała żadnego leczenia mojej nadżerki. Na szczęście
          inny lekarz tego nie zbagatelizował.
      • 09.11.07, 13:58
        A dla mnie lekarz , który prowadzi ciążę i nie ma a tym samym nie
        robi usg ( w dzisiejeszych czasach to podstawa) to zaden lekarz. Ja
        osobiscie nie wyobrazam sobie takiej sytuacjisad
    • 06.12.04, 13:55
      A ja polecam Dr Mercika, przyjmującego w prywatnej przychodni Salus na ul.
      Górnych Wałów. Facet jest do rzeczy robi wywiad, pyta sie o wszystko, bada
      piersi. A do tego pracuje w szpitalu. Ale trzeba za wizyte zapłacić, niestety.
    • 10.12.04, 20:24
      A może dr Arabski?

Jestem Jego pacjentką od krótkiego czasu ale wydaje mi sie kompetentny,
      przynajmniej można z Nim porozmawiać i na wszelkie pytania ma konkretną
      odpowiedź. Tak się składa,ze ostatnio mam poważny problem i trochę czytam tu i
      tam włączajac artykuły medyczne ... i weryfikuję tą wiedzę właśnie z Nim. Ma
      przynajmniej pojecie o czym mówi.
      Okazał się pierwszym lekarzem, który zwrócił uwagę np. na banalną rzecz - stan
      zapalny przy cytologii ...żaden z wczesniejszych ginów nie powiedział mi że przy
      II st. cytologii i stanie zapalnym trzeba coś z tym zrobić ... (kupowałam jakies
      tam srodki przeciwzapalne ale niektóre stany zapalne wymagają antybiotyków). A
      tak sie składa ze od 4 lat co roku robię cytologię i co roku wychodzi mi ten sam
      wynik...żaden z dotychczasowych lekarzy (dr Kluszczyński, dr Burchaciński, dr
      Skwira-Kapała) nie zrobił ani jednego komentarza do wyniku badania.
      Co do Dr Skwiry - polecam kobietom w ciąży, np. to wspaniała lekarka ale do
      bardziej poważnych kobiecych przypadłości wymagających interwencji chir. - jakoś
      nie bardzo.
      Co do dwóch pierwszych - odniosłam wrażenie, że te wizyty są takie czysto
      mechaniczne, byle szybciej i za byle więcej.....
      Dr Arabski przyjmuje na Kasę na Opolskiej i również prywatnie na Zygmunta
      Starego (wizyta 50 zł).
      • 01.03.05, 13:28
        jak najbardziej dr Arabski, jestem Jego pacjentką od 4 lat i uważam, że jest
        wspaniałym specjalistą. Pomógł mi zajść w ciąże, odbierał poród synka, a
        aktualnie prowadzi moją drugą ciążę.
        • 22.01.07, 18:29
          Hej.
          Mam pytanie.Czy nadal jesteś pacjentką dr.Arabskiego?Jest dużo dobrych
          opinii zarówno o Arabskim jak i o Merciku-i niewiem na którego sie zdecydować!A
          większość tych opinii jest dość dawno napisane!Jestem na poczatku ciąży i musze
          sie zdecydowac na ktoregoś lekarza,byłam raz na wizycie u Burchacińskiego,ale
          nie jestem do konca przekonana!dlatego zalezy mi na opinii o Arabskim!czy
          nadal jest dobrym lekarzem?Czy nie robi problemu z wystawieniem L4?a jak
          szpital w Knurowie?PILNE,i z góry dziekuje
      • 22.07.05, 15:48
        hmmm
        a ja pamiętam p Arabskiego b niemiło. był pełen podtekstów seksualnych i jedyne
        o czym myślałam to o wyjściu z gabinetu
      • 13.12.08, 16:39
        Dziewczyny z czystym sumieniem polecam dr Krzysztofa Arabskiego.
        Ja chodzę do niego prywatnie po 1,5 rocznym poszukiwaniu lekarza
        ponieważ dotyczy mnie problem niepłodności.Do sprawy podszedł
        profesjonalnie(nie leczył mnie ani Luteiną ,ani Duphastonem jak to
        było w przypadku dwóch poprzednich lekarzy).
        Jest to lekarz z POWOŁANIA !!!
        Do pacjentek podchodzi profesjonalnie,wszystko
        wytłumaczy,doradzi,pomoże tak pokieruje aby wszystko było dobrze.
        Bardzo żałuję że się wcześniej do niego niezgłosiłam i zmarnowałam
        dużo czasu na konowałów-niestety.
        Pan Krzysztof jest bardzo kompetentny.POLECAM.
        Mam 2 znajome ,które również miały problem z zajściem w ciąże i po
        leczeniu u dr Arabskiego są szczęśliwymi mamusiami.Ciąże były
        prowadzone wzorowo przez doktora.

Dr Arabski przyjmuje prywatnie na Zygmunta Starego 33/1wt ,czw 18-
        19do ostatniej pacjentki,a czasem jest ich sporo(ale warto czekać)
        Wizyta kosztuje 60zł z badaniem ,Usg.

A na NFZ na Opolskiej w przychodni(niestety długieeee kolejki)

POLECAM to jest lekarz który zasługuje na miano nr 1
    • 13.12.04, 10:38
      Witam.
      Polecam bardzo dr. Siergiej, dzieki której mam prawie rocznego synka.
      Pozdrawiam
    • 14.12.04, 17:17
      Czy któraś z was zna może opinie o doktorze Kluszczyńskim? Chodze do niego
      kilka ładnych lat ale jakoś............nie mam przekonania. Słyszałam dobre
      opinie o doktorze Arabskim, prowadził zgrożoną ciąże znajomej......zresztą
      kilka osob juz dobrze go oceniało. CO sądzicie?
      • 14.12.04, 21:05
        Nie polecam dr Kluszczynskiego, ja u Niego bylam zaledwie dwa razy i za dużo o
        te dwa razy. Był bardziej zainteresowany aparaturą która zakupił niż moim problemem.

Dziwi mi fakt tego,że było u Niego dosyc duzo pacjentek. Słyszałam o
        "niedopilnowanych " ciążach u moich znajomych koleżanek.

Na temat dr Arabskiego słyszałam w poczekalniach do innych gin-ów az wreszccie
        do Niego dotarłam. ..czas pokaże, namiary podałam w swoim mailu wyżej.
        • 04.02.05, 09:44
          Odradzam dr Kluszczyńskiego. Polecam dr Szweja, wspaniały fachowiec i człowiek.
          • 18.02.05, 22:47
            macie racje...dr Kluszczynski nie do końca opiekuje się ciężarnymi,kazał mi
            przychodzic 1xna 2 miesiące...zero badań.olewka.za to polecam dr Arabskiego,był
            przy porodzie i był bardzo miły i przystojny...smile
            • 09.11.07, 14:10
              chyba to ze, ginekolog jest miły i przystojny, to nie jest
              najwazniejszesad
          • 24.02.05, 10:48
            A ja zdecydowanie polecam dr. Szweja - spokojny, opanowany nie wprowadza nie
            potrzebnego napięcia, fachowiec. A przy tym zażartuje czasami ...smilesmile
            Wizyta 50 zł.

Pozdrawiam
            Aga i Staś /21.06.2004/
            • 26.07.05, 11:32
              Było to 6 lat temu. Leczyłam się u niego już od ponad 5 lat. W 6' tyg ciąży na
              wizycie dostałam L4 kazał leżeć - zagrażało poronienie. Już w 7' tyg ciąży
              zaczęłąm krwawić, kazał jechać do szpitala w Gliwicach. Miał akurat dyżur.
              Krwawiąc, czekałam na niego 40 min (!!!) aż raczy zejść, choć był poinformowany
              że czekam - zawiadomiłam go na komórkę i przez recepcję w szpitalu. Ani
              podczas tego, ani następnego pobytu w szpitalu wogóle się mną nie zainteresował.
              Ale najlepsze pod koniec 6' miesiąca ! Miałam położenie poprzeczne i zapytałam,
              co się stanie jeśli dziecko się nie odwróci. Usłyszałam, że ... urodzę martwe
              dziecko.

Poza tym miły, kulturalny i dowcipny człowiek.
          • 11.04.06, 10:46
            przez pół roku nie potrafił mnie wyleczyc z esterichia coli, ale kasował 60 zł
            nawet za wypisanie skierowania do laboratorium
    • 05.01.05, 12:21
      CYTAT

Gliwice-kto zna!!!!!
      Autor: leaa
      Data: 04.01.2005 23:43 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
      Jak to zwykle bywa w miastach ........duzo lekarzy, informacji mniej.....
      Czy ktoraś z was może polecić któregoś z tych lekarzy : dr Arabski, dr Anmira
      Rajs M. ,Piotrowicz Barbara, Maksymowicz Mariola....
      Przyznam szczerze, że o każdym lekarzu zawsze krązą rózne opinie. Czytałam
      pozytywne opinie o Siergiej Leokadii (natomiast ja mam złe wspomnienia
      związane z panią ginekolog), odwrotnie z doktorem Kluszczyńskim- wsumie nie
      naraził mi się..a trafiłam na kilka złych opini..........i mam teraz mętlik w
      głowie. Niech mi ktoś powie........czy jest w Gliwicach dobry ginekolog?!
      Ktos kogo naprawde można polecić........

• 11.01.05, 20:13
        Witam. Polecam DRa KRZYSZTOFA ARABSKIEGO. Jest bardzo miły i sympatyczny,robi
        dokładny wywiad o wszystko pyta, od niego także można dowiedzieć się
        wszystkiego. Leczył mi nadżerkę i jest naprawdę kompetentny. Przyjmuje N
        opolskiej i prywatnie na Zygmunta Starego ( wizyta 50 zł). Jak chcesz się do
        niego sotać to dzwonić na Opolską na początku miesiąca bo potem nie da rady. Co
        do Rajsa to byłam u niego 2 razy i leczy dobrze, ale szczerze mówiąć bada
        okropnie. Zawsze boli, przynajmniej mnie, gdzie u Arabskiego prawie w ogóle się
        badania nie odczuwa. Polecam raz jeszcze Arabskiego!!!
      • 12.03.06, 14:48
        A jakie masz zle wspomnienia dotyczace pani Siergiej?
        --
        Szczęście sprzyja odważnym.
    • 12.01.05, 09:02
      A czy ktos moze sie podzielic opiniami na temat dr Augustynowicz? Przyjmuje w
      przychodni niedaleko kasyna wojskowego nie pamietam dokladnie ulicy.
      Pozdrawiam
      • 13.01.05, 21:11
        Pani dr Augustyniak (!) przyjmuje przy Sowińskiego w budynku Energopomiaru. Jest
        bardzo zyczliwa, kompetentna i nigdy nie uslyszalam czegos co mogloby urazic
        pacjenta, a co niestety niektorym lekarzom sie zdaza... Bada piersi przy kazdej
        wizycie i proponuje badanie cytologiczne co jakis czas. Wizyta kosztuje 50 zl.
        Polecam wszystkim!
      • 22.01.05, 11:53
        jak już ktoś zdążyl przede mną napisać - bardzo miła, kompetentna, odpowie na
        kazde pytanie. trafiłam do niej przez przypadek, ale na pewno nie wybiorę się
        juz do nikogo innego
      • 05.09.05, 16:05
        Nie idz do dr. Augustyniak!! Zaproponuje ci niby przypadkiem mase badan za
        ktore oczywiscie musisz słono zapłacic pozatym jest NIEDELIKATNA - po jej
        badaniu zawsze krwawie. Nie zalezy jej na pacjentce, chce tylko zarobic
        jaknajwiecej kasy. Ale pozatym jest sympatyczna i miła. Niestety zapisała mi
        tabletki hormonalne nie kazac mi zrobic zadnych badan. W efekcie dostałam
        ostrej anemi i tyle byłouncertain Nie polecam ani dr Augustyniak ani dr Piotrowicz
    • 29.01.05, 21:00
      Ja miałam 2 panie ginekolog! Moja pierwsza w życiu wizyta u jednej z nich miała
      miejsce w szpitalu wojskowym,nie pamiętam jak sie nazywała, ale franca w ogole
      nie miała pojecia o tym co robi,nawet nie podniosła głowy z nad gazety gdy
      wchodzilam,jak juz sie za mnie zabrała bez jakichkolwiek pytań to uszkodziła mi
      cewke moczową!! wiec 2 dni pozniej ze strachem szukałam kogos kto mnie przyjmie
      i znalazłam cudną babkę, świetna lekarke!!Naprawde jest zarąbistą, bardzo
      sympatyczna, ciepła i DELIKATNA, znającą sie na rzeczy specjalistą! jest to
      ginekolog-położnik pani dr Babińska i przyjmuje w prywatnych gabinetach na
      Plebańskiej w pn. i sr. Naprawde jest super!!
      • 15.02.05, 23:34
        a ile kosztuje wizyta u tej pani doktor??
      • 22.02.05, 12:17
        Tez bylam w szpitalu wojskowym ta lekarka w ogole nie wie co robi... Pierwsze
        badanie - okropnosc...Zadnych pytan ani nic tylko "na fotel" nawet nie
        odwrocila sie jak sie rozbieralam nie wiem na co ten parawan w takim
        razie.Poszlam tam z powaznym problemem - mialam okresy nawet po 21 dni... 9-10
        to norma ... a ona wypisala mi tylko ziolowe tableteczki (sic!) Jak poszłam do
        następnego lekarza to dopiero dostalam dobry srodek na moje schorzenie ...
        Polecam wiec dr.Burchacinskiego - mily kulturalny pan ktory wie o co pytac i co
        robic smile
      • 07.03.05, 22:19
        Bunnie, nie wiesz, gdzie teraz podziała się pani Babińska? Już nie przyjmuje na
        Plebańskiej sad

A czy ktoś może powiedzieć coś bliższego o p. Żaku, który też tam przyjmuje?
        • 15.03.05, 16:04
          dr Babinska zrezygnowala z gabinetu na plebanskiej w gliwicachsad. przyjmuje
          gdzies w kedzierzynie-kozlu, oraz "standardowo" na dyzurach w szpitalu w
          strzelcach opolskich.
          no coz, a ten nowy dr zak, nic nie wiem ale pani w rejestracji go chwali, ze
          dobry, po doktoracie, ale czy to cos znaczy??
    • 02.02.05, 16:21
      A ja gorąco polecam wspominanego już DR.MERCIKA. Przyjmuje w Gliwicach na
      Górnych Wałów w przychodni Salus. I w Rudzie Śląskiej. Zawsze mogę do niego
      zadzwonić na komórkę, jest solidny i przesympatyczny.Jestem jego pacjentką już
      4 lata. Wzorowo prowadził moją ciążę, żadnego problemu nie bagatelizuje. Super.
      --
      Tunia i Wojtuś forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
      f=621&w=19890655&a=19890655
      wojtus
    • 16.02.05, 20:14
      dr Arabski, prawdziwy lekarz z powołania.
    • 22.02.05, 11:15
      Witajcie...
      poczytalam co piszecie.
      Niektore nazwiska znam ze slyszenia a inne nie,
      Ale ja polecam (od czasu jak na nacielam sie najpierw na dr. Jeziorskiego a
      potem Pania dr. Węgrzyk) dr Andrzeja Urbana. przymuje w przygochdni
      politechniki na Moniuszki. Jest naprawde w porzadku, ma wade, a raczej nie on
      tylko jego renoma to sprawia: czasami trudno sie do niego dostac bo ma tyle
      pacjentek.
      Pozatym leczyl moja kolezanke, skutecznie, na jakies schorzenie (niestety nie
      pamietam co to bylo), ale naprewde facet jest godny zaufania, przedewszytskim
      jest bardzo normlany i mozna z nim spokojnie pogadac o roznych sprawach.
      • 22.02.05, 19:44
        dr Arabski-bardzom polecam. Prowadził moją zgrozona ciążę, był przy porodzie.
        Jest kompetentny, doswiadczony i oczytany a przede wszystkim traktuje pacjętke
        poważnie. Z jego pomoca mam 8 miesiecznego cudownego synka. Polecam
        (Przychodnia na Opolskiej, Szpital w Knurowie)
        --
        Jesli marzenia nie pasują do rzeczywistości, to trzeba zmienić rzeczywistość!
    • 01.03.05, 11:47
      Mam koleżankę, która jest w 6 tygodniu i już jest na podtrzymaniu i ma nakaz
      całkowitego leżenia. Była u dr. Giersza /lub Girsza/ i chciałabym w jej imieniu
      dowiedzieć się, czy któraś z Was go zna i poleca?
      A dr. Rajperta /syna/ ?

Z góry dziękuję
      Aga
      • 07.03.05, 10:15
        Chodziłam do Giersza ponad połowe ciązy i przed. Mam pozytywne wrażenia.
        (+) Dokładnie przeprowadza wywiad (1-szy raz taktownie pytał czy jestem
        mężatką), bada piersi. Raczej małomówny, ale zapytany udziela wyczerpujących
        odpowiedzi.
        Na moje naleganie o zbadanie prawidłowej budowy serca plodu (4-5mies) był gotów
        dać skierowanie na USG z dopplerem do kliniki w Zabrzu.

(-) Późno przeprowadził pierwsze usg
        wysłał mnie do lekarza ogólnego, by ten dał mi skierowanie do specjalisty,
        mimo iż mógł je wystawić samemu

W RadanMedzie w gabinecie gin jest osobna, zamykana przebieralnia dla pacjentek
        z WC i bidetem - supersprawa.

Aha, przyjmuje tam równeż gin. Aleksandra Koralewska -Giersz. A J.Giersz
        pracuje w szpitalu w Pyskowicach

Rapu
        • 08.03.05, 12:12
          ja dla odmiany nie polecam. Chodzilam do niego w pierwszej ciazy i mam jak
          najgorsze wspomnienia, nie zrobil mi usg polowkowego 20-22 tydziennakazanego
          nawet przez glownego lekarza kraju, bo stwierdzil ze przeciez niedawno mialam
          usg( bylo w 6 tygodniu), w polowie ciazy wyslal mnie na testy na toksoplazmoze,
          nie wynik wyszedl taki ze niby mam toksoplazmoze i stwierdzil ze trzeba mnie
          przebadac po porodzie, najadlam sie strachu bo nic wiecej nie powiedzial na ten
          temat a ja wyczytalam o roznych chorobach dziceka z tym zwiazanych. Nie zrobil
          mi badan na obciazenie glukoza, usg zrobil jak bylam juz chyba w 7 miesiacu na
          sprzecie takim ze ja nic nie widzialam co sie dzieje, on nic nie mowil, po czym
          wyslam mnie do szpitala z tachykardia plodu, w szpitalu sie okazalo ze wszytsko
          jest w porzadku. Co wizyta u niego to tak mi cisnienie skakalo, ze wyslal mnie
          z nadcisnieniem do szpitala. Rodzilam w pyskowicach i akurat byl w tym czasie
          na dyzurze, nie zajrzal ani razu, mimo ze od kilku godzin nie mialam postepu
          porodu, dopiero zmiana lekarza i poloznej sprawila ze odkryto ze dziecko sie
          zle ustawilo i trzeba je odwracac, wiec juz nigdy u tego lekarza moja noga nie
          postanie.
        • 19.04.05, 23:48
          Wiec tak..Byłam pacjentka zarówno dr Koralewskiej-Giersz jak i jej męza.
          Pani dr..sympatyczna, taktowna, wyluzowana, delikatna, bada piersi..ale nie
          robi i nie informuje nawet o zadnych badaniach przy przepisywaniu piguł..W
          pozniejszym czasie olewała moje podejrzenie co do nadzerki oraz nie raczyła
          mnie poinformowac, skad sie biora dziwne guzki w podbrzuszu( sprawe wyjasnił mi
          dopiero znajomy chirurg...) Moje watpilowosci co do nadmiernego, moim zdaniem,
          owłosienia kwitowała zdaniem "brunetki tak maja". Nie wiem, jaka jest w
          przypadku prowadzenia ciąży.
          Pan dr..byłam u niego 2 razy..robił mi tylko usg..mruk jakich mało..Nic sie nie
          mogłam dowiedziec..robi dosc niesympatyczne wrazenie,chociaz raz sobie
          zazartował hehe. Bada piersi. Obydwoje przyjmowali w Radanmedzie, gdzie
          faktycznie warunki sa bardzo komfortowe.
      • 21.03.05, 10:59
        Hej.niestety znam dr. rajperta adama wlasnie tego o ktorym chcesz sie cos
        dowiedziec.leczylam sie u niego okolo 9 lat i leczyl mnie zawsze na to samo i
        jak widac nigdy niepomgl.jest bardzo mily ale chyba niezna sie do konca.jak
        postawi raz diagnoze to sie jej trzyma mimo ze jest bledna.zmienilam go na
        pamia dr. koralewską i musze powiedziec ze jestem zadowolona,obalila odrazu
        chorobe ujawniona przez Rajperta.jest mila delikatna kobietka ktora chce ci
        pomoc.odpowie na kazde pytanie, wykona kazde badanie, poprostu jest rewelacyjna.
      • 31.03.05, 19:29
        no niestety, ten pierwszy nie rozpoznał u mnie ciąży 7 tygodniowej. Szok!
        --
        Tunia i Wojtuś
      • 15.04.05, 10:42
        Dr Giersz był obecny przy moim porodzie. Wyjątkowo okropny facet. Sprawiał
        wrażenie, jakbym mu przeszkodziła w oglądaniu ciekawego filmu, z łaską ruszył
        do pomocy - mój mąż był zbulwersowany. Nieuprzejmy i nieprzyjemny. Do tego jego
        komentarze....okropność, zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!! A jeszcze polożna,
        która odbierała mój poród miała z jego powodu nieprzyjemności, ponieważ wpisał
        nieprawdę w karcie.
      • 27.12.05, 15:03
        Dr Giersz prowadzi moją ciązę od początku(jestem w 21 tyg).Faktycznie nie jest
        to może lekarz który dba w sposób szczególny o psychikę kobiety, nie rozwodzi
        sie w czasie wizyty "pogaduchowo" że tak sie wyrażę, ale w końcu chodzę do
        ginekologa a nie do psychologa. Oczywiście powinno być tak, że lekarz dba i o
        zdrowie kobiety i jednoczesnie i psychikę-zwlaszcza w ciązy,ale mało takich
        lekarzy w zyciu spotkalam.Póki co wazniejsza dla mnie jest opieka fachowca
        dbajacego o prawidłowy przebieg mojej ciąży.A w tej kwestii doktorowi Gierszowi
        nie mogę nic zarzucić.Zresztą zauważyłam że to jak sie czuję w czasie wizyty u
        niego, zależy w dużej mierze od mojej kondycji pscyhicznej-gdy ja zartuję z
        czegoś mój lekarz też jest skłonny się wyluzować.Pan doktor fachowo odpowiada
        na wszystkie moje wątpliwości, zrobił mi jak do tej pory wszystkie wymagane
        badania(na toksoplazmoze, cukier,cytologię, usr, ogólne krwi i moczu powtarzam
        co 3-6 tygodni).Zawsze mierzy mi ciśnienie. Zanim zaszłam w ciążę chodzilam do
        niego przez 4 lata-jest jedynym lekarzem, którego spotkałam, badającym piersi
        przy każdej wizycie.3 razy robił mi usg(nie chodzę do niego prywatnie tylko na
        kase chorych do Radanmedu), pokierował mnie do Rudy śląskiej na dodatkowe
        szczegółowe usg maluszka. Gdy na początku ciązy zdarzyły mi się omdlenia-wyslal
        mnie na obserwację do szpitala-czuję sie naprawdę dobrze "zaopiekowana".Moge
        omawiać z nim wszelkie moje zapytania(od ruchów dziecka, sposobów
        odżywiania,przeciwwskazania dalekim podróżom po dozwolone ćwiczenia w ciaży
        itp).To dobry, doświadczony lekarz.Przy okazji chcę wspomnieć o świetnej opiece
        położnej z Radanmedu pani Agnieszki Milińskiej.Zajęła sie mna już w pierwszych
        tyg ciązy, zaopatrując mnie stopniowo w literaturę potrzebną do przygotowania
        się do porodu, ilekroć bywam w poradni zawsze pyta mnie o samopoczucie, wiem że
        w sytuacji trudnej mogę do niej zadzwonić po poradę.
      • 13.08.08, 12:01
        bywałam u Rajperta syna w poradni Vitamed (Łąbędy) kilka lat temu, w obyciu nie najgorszy, odpowiada na pytania, choć specjalnie wylewny nie jest, najbardziej mnie u niego drażniło to jego ciut za lekkie podejście do pacjentki: niby to się przejmuje dolegliwościami i wynikami, ale nie za bardzo, bo przecież "zna gorsze przypadki" i jak kobieta nie jest już w ciąży albo nie mdleje w poczekalni, to "wszystko może jeszcze zaczekać"... zrobienia cytologii - podstawowego badania - odmawiał mi kilka razy (!!!), bo a to był początek miesiąca a to koniec miesiąca i "mógłby się nie zmieścić w limitach NFZ", ale co mnie to obchodzi?! lekarz mojej dobrej koleżanki, dr Chleboś, który przyjmuje na Mechaników 9 też w Łabędach, robi jej od paru lat cytologie 2 razy w roku i bez proszenia się, więc można! ostatecznie mnie pan Rajpert nie zachwycił, znam panie zadowolone z niego i niezadowolone też, pół na pół, od biedy może być, ale na pewno są lepsi i warto ich poszukać
    • 15.03.05, 11:29
      Przepraszam że pytam, ale czy dr. Maruszewska była twoim lekarzem prowadzącym,
      czy miałaś z nią styczność tylko w szpitalu, na obchodach? Bo z tego co wiem
      ona jest bardzo wyczulona jeżeli chodzi o kobiety z nadcisnieniem, wiem bo sama
      mam, i byłam u niej, i szczerze to wygladała na bardzo przejętą. Aha i
      najwazniejsze, czy poród u ciebie zakończył się cesarskim cięciem czy
      naturalnie? Pozdrawiam
    • 21.03.05, 16:52
      Dzień dobry,
      Czy któraś z Pań ma doświadczenia z panią doktor Stachurską - Muchą?
      Pozdrawiam smile
      Krysia
      • 10.10.07, 00:17
        ja mam bylam u niej pare razy brala za wizyte 60 zlotych a nagle
        wzięła 100 poza tym nie poinformowala mnie o nadzerce i po 2
        tygodniowym lezeniu w domu nie umowila sie na badania kontrolne. A
        kolezance nie przepisala w czasie ciazy nic na zbicie goraczkisad na
        szczescie potem przez telefon powiedziala ze ma sobie wziac czopek i
        gdyby nie znajomosci jej meza mogloby sie źle skonczyc, poniewaz
        czopki sa na receptesad
        • 09.11.07, 10:29
          Nie przesadzajmy, z gorączką idzie się do lekarza POZ, a nie do
          ginekologa po poradę. Jedyne co można wziąć to paracetamol, w kazdej
          postaci. A jesli chodzi o sama dr Stachurską, to uważam, że ma małe
          doświadczenie i jest mało kompetentna w tym co robi. Chodziłam do
          niej przez jakis czas, jest miła, ale co z tegosad
    • 21.03.05, 18:21
      Pan dr Lesław Strzałkowski jest naprawdę dobrym fachowcem urodziłam wcześniaka ,
      ale to ON mnie prowadził przez całą ciąże i to dzięki niemu Michalinka jest
      zdrowa.Przyjmuje na ul.Opolskiej w Hliwicach , prywatnie na ul.Niedbalskiego 20.
      Pracuje również w szpitalu położniczym w Strzelcach Opolskich . Naprawde polecam.
      • 22.01.07, 18:13
        Hej dziewczyny!
        Mam ogromny dylemat.Niewiem do ktorego lekarza sie wybrać czy do
        Arabskiego ,czy Mercika!Obaj maja dość dużo dobrych opinii,ale sa one zprzed
        1,5roku!Zastanawiam sie czy ktoś teraz chodzi do ktoregoś z w/w.
        Mysle o dr.Arabskim?co sądzicie?Jestem w 8 tyg.ciąży.Czy Arabski robi problem z
        wystaw.L4?I jaki jest szpitaal w Knurowie?pilne dzieki
        • 09.11.07, 10:26
          Ja polecam dr Mercika, znam go od dawna, chodzę do niego i mam pełne
          zaufanie. Moją obecna ciążę, jestem w 25 tygodniu, prowadzi
          wzorcowo, naprawde nie moge się do niczego przyczepić. A jesli jest
          potrzeba, nie robi żadnego problemu ze zwolnieniem. Przyjmuje w
          Gliwicach w Salusie na Górnych Wałów, albo w Rudzie Ślaskiej gdzie
          ma gabinet. Naprawde szczerze go polecamsmile
    • 21.03.05, 21:37
      Polecam jest rewelacyjny w swej dziedzinie . Fachowe porady i naprawde wie co
      robi.Pozdrawiam Bożena smile)))))))
      • 24.08.06, 00:38
        Popieram jak najbardziej ( zainteresowane informacjami prosze szukac
        wczesniejszych postow ) wink)
      • 25.08.07, 16:57
        Do dra Strzałkowskiego trafiłam przypadkiem i to był najlepszy wybór w moim
        życiu jak do tej pory. Jest dokładnie taki, jaki powinien być dobry lekarz:
        kompetentny i mówi o wszystkim, co robi i tłumaczy, jeśli coś się dzieje. Kasuje
        70 zł, ale dałabym i więcej za tak profesjonalną "obsługę". Polecam wszystkim!!!
        • 29.08.07, 16:39
          a ja właśnie szukam dobrego ginekologa na terenie Gliwic... przejżałam wszystkie
          wpisy i jeśli chodzi o dr Strzałkowskiego tonie znalazłam żadnej negatywnej
          opinii. Czy dr Strzałkowski przyjmuje gdzieś państwowo czy tylko prywatnie??
          Wiem że pracuje w szpitalu w Strzelcach Opolskich jednak chodzi mi o Gliwice...
      • 10.09.07, 20:49
        ja także polecam naszego poczciwego Leszkasmile, co prawda czasem
        trzeba postać w kolejce mimo zapisów (dr nikogo nie puśći z
        kwitkiem), czasem też same pacjentki trochę przeginają przychodząc
        wcześniej na wizytę i wchodząc za kolejnością a nie na umówioną
        godzinę - jedynie to można poprawić.Jeśli chodzi o wizytę prywatną
        to właściwie za każdym razem jest badanie usg (czego nie ma w
        standardzie u innych lub każą sobie dodatkowo płacić),miły i
        delikatny lekarz, prowadzi teraz moja pierwszą ciążę i jestem
        zadowolona, podaję telefon pod którym można zapisać się na prywatną
        wizytę na Niedbalskiego 600919718 (cena 50-70 zł),smile
        • 23.09.08, 12:14
          Teraz 80,00zł. Ja też polecam dr Strzałkowskiego. Świetny lekarz.
          Nadal przyjmuje prywatnie na Niedbalskiego 20.
          • 30.09.08, 19:01
            Polecam wszystkim dr Strzałkowskiego. Rzadko w dzisiejszych czasach
            można jeszcze spotkać takiego lekarza. Jest świetnym fachowcem,
            delikatnie bada a przy tym ma bardzo dobre podejście do pacjenta. W
            czasie wizyta ma dla pacjentki dużo czasu, wszystko dokładnie
            tłumaczy, jak kiedyś zapomniałam zapłacić i wyszłam podziękowawszy
            nawet się nie zająknął.
            Na szczęście przypomniało mi się w samochodzie i się wróciłamsmile
            Nawet będąc w szpitalu ma dla pacjentek czas, nie mija ich
            bezosobowo na korytarzu tylko zawsze się zapyta o zdrowie przy
            okazji odpowie na kilka pytań.
            Szkoda, że w innych dziedzinach medycyny nie udało mi się jeszcze
            spotkać takiego lekarza.
    • 04.04.05, 15:55
      zdecydowałam się rodzić w szpitalu w Gliwicach. Na Śląsku mieszkam od niedawna.
      Proszę o opinie (to moja pierwsza ciąża)te dobre i niedobre.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam
      BF
      • 15.04.05, 10:51
        Polecam Ci szpital w Pyskowicach,na prawdę świetny, fachowa kadra (no może
        oprócz dr Giersza), szpital ładny i przyjemny, bardzo miła i kompetentna pani
        neonantolog (niestety nie pamiętam nazwiska), nawet panie salowe uprzejme i
        sympatyczne. Polecam położną panią Wiesławę Domin....pełen profesjonalizm.
        Dzięki jej pomocy urodziłam cudowną córeczkę, a ona opiekowała się w mną w
        szpitalu jak córką.
        • 18.04.07, 20:57
          Do dr Gałeckiej- Małek chodziłam.Badanie delikatne,badała piersi,skierowała na
          USG tak po prostu i na wszelki wypadek.Zraziłam się po rozmowie z przyjaciółką.
          Obie byłyśmy u niej po pigułki antykoncepcyjne.Ja dostałam swoje od razu.Bez
          wywiadu,bez pytań,bez badań. Przyjaciółkę zbadała dokładnie,porozmawiała,
          zrobiła cytologię.Poczułam się potraktowana mało poważnie.Doczytałam w necie i
          teraz wybieram się do dr Cieślak- Steć.Nie słyszałam negatywnych opinii a kilka
          pozytywnychsmile.
          • 21.04.07, 19:17
            Witam! Widzę, że nie za wiele tu świeżości. Postanowiłam jednak napisać. Może
            sie to komuś przyda. Weszłam tu by znaleźć dobrego ginekologa. I po wielu
            próbach znalazłam. Gorąco polecam dr Strzałkowskiego. Przyjmuje prywatnie na
            oś. Waryńskiego i pracuje w Strzelcach Opolskich w szpitalu. Tamtejszy szpital
            dzieki takim właśnie lekarzom i takim samym pielęgniarkom wspominam b. dobrze.
            Tego samego zdania były wszystkie kobiety z którmi rozmawiałam w szpitalu.
            GORĄCO POLECAM!!!!
      • 10.05.05, 18:44
        omijaj szerokim łukiem szpital w Gliwicach
        miesiac po cesraskim cieciu trafilam tam kartka pogotowia z krwawieniem
        krwotocznym
        nie dostałam żadnych leków
        musialam jechac do swojego lekarza do Świętochłowic (dr Birkner niestety juz
        nie zyje) i tam dopiero dostałam domiesniowa witamine K i furę leków i
        jakiekolwiek wskazówki
        w szpitalu w Gliwicach pani dr Maksymowicz powiedziala mi że wystraczyłam się
        zwykłej miesiączki a ja zmeiniałam po 5, 6 pampersów od córki na godzinę
        szpital w glwiwicach to łódzkie pogotowie
        • 26.07.05, 13:22
          zgadzam sie w 100%
          a jak jest planowana cesarka to w szpitalu gliwickim dodają do każdej za darmo
          zakażenie.
          • 14.08.05, 23:37
            skad wiesz o tych zakażeniach, miałaś jakies zakażenie, czy tylko słyszałaś? to
            wazne
            • 15.08.05, 22:09
              Moja kolezanka miala zarowno zakazenia po porodzie jak i mnostwo problemow w
              ciazy, prowadzona byla wlasnie przez szpital w gliwicach. dokladnie nie wiem, bo
              rzadko ja widuje,ale jak mi opowiadala to az zbladalam z przerazenia i
              postanowilam NIGDY PRZENIGDY nie rodzic w gliwicach, mimo ze szpital ladny i
              bardzo blisko mnie.
            • 27.12.06, 20:46
              Polecam dr Strzałkowskiego nie stety jeszce do niego nie trafiłam w gliwicach
              ale rodziłam w Strzelcach i on mnie tam mnie badał ( ja jestem z Gliwic) mimo
              to że nie byłam jego pacjętką to był bardzo uprzejmy moz na było z nim
              porozmawiać na każdy temat Polecam bardzo. Bardzo polecam równiez szpital w
              Strzelcach Opolskich super opieka. Szpital na 5+
          • 11.04.06, 10:52
            ja miałam cesarkę w tym szpitalu "z powodu" bliźniaków. Żadnego zakażenie nie
            dostała, rana zagoiła się szybko, ale niestety opieka po cesarce, to dramat i
            katastrofa!
            • 09.11.07, 10:32
              co rozumiesz przez pojęcie dramat i katastrofa, ja tez miałam
              cesarke w tym szpitalu w 2003 i nie uwazam żeby żle zajmowano sie
              mna czy dzieckiem, wręcz przeciwnie. Obecnie jestem w ciązy i nie
              wyobram sobie zeby rodzic w innym szpitalusmile
          • 09.11.07, 14:23
            nie przesadzajmysmileto ze komus sie zdarzyło, to jeszcze o niczym nie
            swiadczy, zapytaj w katowicach w ligocie dziewczyn któe miały
            cesarke, tam prawie na 100% kazda, ale w Gliwicach, bez przesadysad
      • 13.11.06, 20:28
        absolutnie odradzam!!!! miałam dobre zdanie na temat tego szpitala, dopuki nie
        przekonałam sie na własnej skórze!!! Byłam tydzień po terminie z kolką nerkową
        nafaszerowana kroplówkami przeciwbólowymi, 14 godzin na porodówce z kolejnymi
        lekami raz przeciwbólowe raz rozkurczowe!!! nie miałam rozwarcia i nie wiem na
        co czekali. Po 14 godzinach zrobili cesarkę!!!DOPIERO!!dziecko było sine aż
        fioletowe, mój ginekolog z tego szpitala olał mnie totalnie!! Urodziło sie z
        infekcją dróg moczowych z trudem wyszło z tego.Na antybiotykach od 1-go dnia
        życia!! Moj nowy ginekolog stwierdził że to cud że dziecko już zdrowe, bo przy
        takim 14 godz.porodzie "na sucho" (bo wody mi odeszły na początku) to cud że
        dziecko nie jest kaleką!!! NIGDY W ŻYCIU TAM NIE BĘDĘ RODZIĆ!!! UCIEKAĆ JAK
        NAJDALEJ!!
        • 10.10.07, 00:36
          jaki to lekarz cie prowadzil juz sie boje ze kluszczynskisad
    • 07.04.05, 21:11
      Dziewczyny pomozcie! jestem z Gliwic i szukam dobrego ginekologa, najlepiej
      zbey nie placic za wizyty i najblizej okolice rynku,centrum,lub zubrzyckiego
      macie kogos sprawdzonego?? please pomozcie!!
      • 15.04.05, 11:42
        Czesc jesli moge Ci kogos polecic to z CZYSTYM SUMIENIEM polecam Pana Witolda
        BURCHACIŃSKIEGO ,który przyjmuje w przychodni na Sikorniku w Gliwicach.Jest
        bardzo kompetentnym lekarze,a oprócze tego wspaniała osoba do której mozna isc
        i porozmawiac o kazdym nurtujacym nas problemie.Moje pierwsze doswiadczenia z
        ginekologami nie były zbyt przyjemne.Pierwszy raz w zyciu poszłam do kobiety bo
        tak kolezanki mi doradzały.Byłam w przychodni na ulicy BOJKOWSKIEJ ,i powiem
        szczerze ze baaardzo sie rozczarowałam.Kobieta-PRZEPRASZAM,ALE NIE WIEM JAK SIE
        NAZYWA-była tak nieprzyjemną osobą,zadawałam jej pytania nurtujace mnie a ona
        mi odpowiedziałą zebym poczytała sobie kobiece gazety bo od tego są.WIEC TAM
        NIE IDZ!A do Pana Witolda mozesz isc z usmiechem na twarzy i po wizycie
        wyjdziesz takze z usmiechem.JEST NAPRAWDE
        FANTASTYCZNY,MIŁY,DORADZI,POMOZE.Wszystkie moje znajome,kolezanki sa z niego
        baaardzo zadowolone,WIEC POLECAM GO Z CAAŁEGO SERDUSZKA.Aha,i wizyty sa
        nieodpłatne!!!!POZDRAWIAM SERDECZNIE.DIDI WYBIERZ SIE DO NIEGO A NAPRAWDE NIE
        POZAŁUJESZ....uwierz mi....buzka pa
        • 25.04.05, 11:25
          Hej aalkaa2 a mozesz podac jakies namiary na ta przychodnie?? adres albo nr
          telsmile sprawdzilabymsmile aha i jeszcze jak mozesz to powiedz jak dlugo trzeba
          czekac na wizyte po zarejestrowaniu sie? Nio moje doswiadczenia tez na razie sa
          nieprzyjemne dlatego szukam kogos sprawdzonego juz. Pozdrawiam i dzieki!
          • 01.05.06, 15:04
            Ja chętnie Ci odpowiemsmile))
            Przychodnia jest na Sikorniku, przy ul. Rybitwy. Tel.032 232 21 97.
            Możesz sie zarejestrować telefonicznie. Nie ma wyznaczanych wizyt! W dniu
            rejestracji zostaniesz przyjęta. Jest USG!
            Dr Burchaciński przyjmuje w godz:
            pon 9-14
            wt 9-17
            śr 10-14
            czw 9-14
            pią 9-14
            Szczerze polecam!
        • 18.05.06, 11:44
          ja też mialam kontakt z lekarzem na bojkowskiej i zgadzam się z tobą, do
          burchacińskiego kiedy chodzilam też bylam zadowolona do czasu kiedy nie
          prowadzil mojej ciązy, w wyniku czego moje dziecko zmarlo.nie sztuką jest badać
          i leczyć kobiety gdy wszystko jest ok , sztuką jest zauważyć problem i nie
          patrzyć na świat z klapkami na oczach. dodam jeszcze że nawet nie wykryl raka
          piersi mojej znajomej mimo iz ją badal
      • 10.10.05, 12:27
        Czesc od niedawna mieszkam w Gliwicach i jestem w 5m-cu ciazy. Moja ciąze
        prowadzi dr Kluszczyński. Nie wiem w jkaim szpitau najlepiej rodzic, wiec jesli
        któras z was mogłaby mi pomóc bede wdzieczna
        iwona
        • 13.11.06, 20:44
          absolutnie odradzam szpital w gliwicach, czemu?? wystarczy że przeczytasz
          opienie na jego temat. do tego przekonałam sie na własnej skórze, że nie warto,
          miałam cesarke ale 2 razy wywoływali mi poród przed cesarką byłąm na porodówce
          14 godz!!! i oni czekali żebym sama urodziła, gdzie nie było prawie rozwarcia,
          bo stwierdzili że jestem młoda i dam rade. miałam kolke nerkową wiedzieli o tym
          od 4 dni z tą kolką sie męczyłam w wyniku czego moja dzidzia urodziła sie z
          infekcją dróg moczowych!!! była sina a ż fioletowa!!!do tego był remont
          szpitala szyf kurz i smród a obok kobiety rodziły i leżały ze swoimi
          noworodkami. PARANOJA!! Najlepszy jest szpital w knurowie i sStrzelcach
          Opolskich.Warto sie nad tym zastanowić.
    • 22.04.05, 12:44
      Dr.Strzałkowski jest naprawde świetnym fachowcem.zawsze badajac mnie mowi co i
      jak?.jesli tylko zauwazy cos nieprawidlowego poswieca tyle czasu ile trzeba by
      sie upewnic ze wszystko w porzadku.odpowiada bardzo wyczerpujaco na kazde
      pytanie i jest najmilszym i najlepszym ginekologiem u jakiego bylam i nie mam
      zamiaru z niego rezygnowac.na dodatek bierze za wizyte tylko 50 zl i zawsze
      robi mi usg.przyjumje prywatnie na Niedbalskiego20.
      zresztą,musi byc dobry skoro zawsze ma tyle pacjentekwinkPOLECAM!!!
      • 23.04.05, 23:16
        Witam. Ja będę nieodmiennie polecać z całego serca dr. Krzysztofa Arabskiego.
        Bardzo miły, kompetentny lekarz i przystojny. Byłam u niego w prywatnym
        gabinecie i w gabinecie na Opolskiej z kasy chorych nie ma różnicy jest tak
        samo miły i tak samo się zajmuje pacjentkami. Prowadził moją zagrożoną ciążę i
        leżałam u niego w szpitalu w Knurowie. Jest po prostu super, nie ma w prywatnym
        gabinecie USG ale jak trzeba to umówi się zawsze w szpitalu i bez względu na
        terminy. Nie był u mnie przy porodzie i bardzo tego żałuję bo trafiłam na
        takiego konowała, że cała popękałam porozrywało mnie nawet latanie by nie
        pomogło na ból. Ten lekarz to dr Szafraniec ale nie przyjmuje w Gliwicach tylko
        w Przyszowicach gdzie zresztą mieszkam. Następny lekarz a właściwie lakarka
        którą nie polecam to dr Mariola Maksymowicz. Przytoczę tylko jedną sytuację.
        Test pokazał że jestem w ciąży a tu nagle po czasie zresztą bardzo obfite
        krwawienie więc złapałam za telefon i pytam czy jeszcze dzisiaj przyjmuje
        spytała o co chodzi jak jej powiedziałam że początek ciąży i że krwawię to
        powiedziała że "jeśli mnie to niepokoi to mam sobie iść do innego lekarza bo
        ona nie ma czasu". Kobieta ma taką krechę że hej. Żałuję że byłam za bardzo
        wystraszona bo bym narobiła jej takiego smrodu że by się jej odechciało.
        Następna cwaniara to nie pamiętam nazwiska ale przyjmuje w przychodni KWK
        Sośnica w Ligocie Zabrskiej. Nie polecam. Ale się rozpisałam. Arabski jest dla
        mnie najlepszy.
        • 09.07.05, 13:39
          Mogłabys cos wiecej napisac o dr Szafraniec z Knurowa?Tez mialam z nim
          doczynienia.Nie miły sad
          • 23.09.08, 12:20
            Dr Szafraniec dla mnie był miły. Niestety mało kompetentny. Skierował mnie w
            wieku 25-ciu lat na mammografię. Której, jak się łatwo domyślić, nikt w całym
            woj. w tym wieku nie chciał mi zrobić. A on był zdziwiony. Nalatałam się,
            naganiałam, nabłagałam, naryczałam, aż w końcu trafiłam do onkologa, bo dr
            Szafraniec nie wiedział co ze mną zrobić.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.