• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
        • Aha prywatnie przyjmuje na ul. Bohaterow Warszawy 11b/2, tel 48 49 165 we
          wtorki i czwartki od 15.00 do 19.00. Wczesniej trzeba zadzwonic i zarejestrowac
          sie, odpada wiec godzinne warowanie pod drzwiami - przychodzisz na umowiona
          godzine i nie marnujesz czasu. Wiadomo czasem moze byc jakis poslizg 10-15
          minut ale to sporadycznie.

Pani Profesor jest ordynatorem oddzialu gonekologiczno-polozniczego na Unii
          Lubelskiej. Warto rowniez zaznaczyc, ze ma doskonaly zespol lekarzy pracujacych
          na oddziale.
          GORACO POLECAM
          • Dziekuje bardzo za wyczerpujace informacje.
            Bylam juz na wizycie u p. profesor.
            Faktycznie wszystko sie potwierdza. mam nadzieje ze bedzie tak dalej.
            Brdzo mi zalezy tez na tym zapleczu na Unii Lubelskiej bo to jest wazny
            argument przy trudnej ciazy.
            Serdecznie pozdrawiam. Asia
        • gorąco polecam, jest fachowa, rzetelna, strasznie sympatyczna i ciepła osoba, a
          poza tym bardzo doswiadczona osoba, poswieca pacjentce duzo czasu.
      • Mi ta pani nieodpowiadała- wizyta trwała tak szybko, że nie zdążyłam nawet się
        zastanowić jakie mam pytania. Nie ma usg w gabinecie.
    • 30.12.04, 10:38
      Byłam raz w Medicusie- u Pani Wiesławy Rosiewicz. Trafiłam przez przypadek, ale
      jestem zadowolona. Nie mogę ocenić poziomu profesjonalizmu- bo byłam tylko raz
      i na zwykłym badaniu. Wydaje mi się jednak że jest to pani z takim naturalnym ,
      troskliwym podejściem, Doceniłam ją za to że umie ostrzec przed tabletkami
      antykoncepcyjnymi, czego wielu lekarzy nie robi , bo dostają od firm
      famaceutycznych (wszelakich) "prezenty" za "promocję" swoich produktów. Wiem to
      od znajomego lekarza.Dodam że jest to starsza pani,już na pewno babciawink ale
      nie ma mentorskiego , starodawnego podejścia POLECAM. Natomiast strasznie
      odradzam Januszewską z przychodni studenckiej na Wojska Polskiego. Owszem
      wypisuje bez problemu recepty. Wrecz zlewa, ale ponoć badanie robi fatalnie,
      niedelikatnie . I w ogóle ma taką minę jakby po zamknięciu się drzwi za
      pacjentką komentowała ją do pielęgniarki.
      • 30.12.04, 10:39
        UPS przepraszam PANI WŁADYSŁAWA ROSIŃSKA
      • 12.09.05, 16:10
        Ja wypróbowałam już chyba wsztstkich lekarzy ginekologów w Medicusie. Nie
        jestem zadowolona. Ich taktyka to miły uśmiech troche zagadamy i następny
        pacjent. Zero rzeczywistego zainteresowania.Nie pytają o żadne objawy ani
        odczucia przy przyjmowanych medykentach. Dr Rosińska i dr Kurdzielewicz są
        jeszcze w miare ok,ale np dr Radomińska czasem nawet nie bada, tylko wypisuje
        receptę... Nie wiem jak wam ale dla mnie to dno. Przy cenie za wizyte 45 zł.
        • Ja też chodziłam do Medicusa i mam identyczne zdanie.Chodziłam do doktor
          Banasik,była bardzo miła ale badanie wcale nie było konieczne aby po raz
          kolejny wypisać receptę na tabl.Choć z drugiej strony muszę przyznać że pani
          doktor jest wyjątkowo delikatną osobą podczas badania.Myślę że prywatnie każdy
          lekarz inaczej podchodzi do pacjenta,bo poprostu nie chce go stracić.
          • Ja chodze do Medicusa do dr Piotrowskiej. Pani dosyc mila, delikatna jak juz
            cie bada choc robi to raz na 4 wizyty sad Pora zmienic gina smile
          • przed wystawieniem recepty zawsze powinno byc badanie czy przez przypadek nie jestes w ciazy .. bo jakbys byla jakims dzwinym trafem to potem mialabys pretensje do lekarza ze ci ja wystawil bez uprzedniego sprawdzenia
      • jw
    • polecam dr Krystyne Lange-Konior z Pomorzan - wspaniały lekarz - urodziłam z nia
      dwoje dzieci, robila mi dwie cesarki - blizny nie widać, prowadziła pierwszą
      zagrożoną ciążę, przyjmuje na Milczańskiej
      • 13.01.05, 21:55
        Czy znacie dr Slawomira Grzeszewskiego? Przyjmuje w Zrojach i w Szpitalu
        Miejskim...Pozdrawiam
      • A ja gorąco polecam panią Lange-Konior. Przyjmuje na Milczańskiej 6a. Fachowiec
        w kazym calu. Cierpliwa, mądra.... Jako jedyna zrobiła mi badania hormonalne.

polecam Ją na prawdę gorąco. Jest niezwykła i bardzo się cieszę, że trafiłam
        własnie do Niej. Szkoda tylko, że tak późno
        • witaj!
          Ciekawa jestem jak długo już jesteś pacjentką Pani doktor Lange-Konior, i czy
          ktoś Ci ją poliecił. Ja byłam u niej dopiero dwa razy.
          chcę by poprowadziła naszą ewentualną przyszłą ciążę. pozdrawiam Joanna
      • Proszę Was dziewczyny wypowiedzcie się jakim ginekologiem jest Jerzy Giżewski? Jakie macie o nim zdanie? Proszę o odpowiedzi na mail: marta26_77@wp.pl
    • 04.02.05, 14:42
      Polecam dr Krzysztofa Irę. Bardzo miły , sympatyczny - podtrzymuje na duchu i
      rozwiewa wszelkie wątpliwości. Zawsze można do niego zadzwonić i poradzić
      się.Ponadto pracuje w szpitalu w Zdrojach (Info dla tych co będą rodzić właśnie
      tam).
      • 06.02.05, 11:02
        poproszę o namiary na prywatny gabinet dr Krzysztofa Iry i Jarosława Pękały .Z
        góry dziękuję.
        • Czy któraś z Was chodzi do dr Borucińskiego - pracuje w Zdrojach, a przyjmuje
          na Gumieńcach - będę bardzo wdzięczna za informacje.
          • Polecam dr. Pychtina, jest to super lekarz, chodziłam do niego przed ciążą i w
            trakcie. Ma bez graniczne do niego zaufanie, lekarz miły dokładny wszystko
            wytłumaczy interesuje się pacjentką od początku do końca dla mojego męża też
            był miły. Zawsze można liczyć na jego pomoc, był przy moim porodzie który
            zakończył sie cesarką ze względu na dobro dziecka. Przychodził do mnie
            codziennie jak byłam w szpitalu, czy miał dyżur czy nie. Zdjęcia córki też
            porobił, gdzie można było sobie przegrać. przyjmuje na Krzywoustego róg
            Śląskiej.Jest lekarzem w Miejskim. Cenię sobie bardzo tego lekarza i polecam.
            • A tak wogóle polecam szpital miejski i jego lekarzy. Wszyscy są bardzo mili i
              interesuja się pacjentem, bardzo dobra opieka. Jestem bardzo zadowolona
    • 16.02.05, 16:44
      • SZCZECIN
      miuleczka 16.02.2005 13:52 + odpowiedz

A ja polecam wszystkim Paniom dr.Kuligowskiego.Pacjentka kiedy przychodzi na
      wizyte w ogole nie czuje ,ze jest w gabinecie.Doktor ma
      podejscie"ojca".Wszystko wytłumaczy,naszkicuje,omawia wszystkie mozlwe
      wyjścia kiedy dzieje sie cos niedobrego,ma przemiłe podejscie do pacjentek.Ja
      zmieniałam juz 2 rzy lekarzy i w końcu od ponad 2 lat jestem bardzo
      zadowolona.W gabinecie panuje miła ciepła atmosfera.Gabinet na najwyższym
      standarcie takim jakie marzą chyba przychodnie i daleko im jeszcze!Doktor
      Kuligowski pracuje również w Szpitalu MSWiA na Jagiellońskiej.Uważam ,że to
      świetny lekarz.Na wizycie pilnuje terminów badań ,cytologii itp.W końu ktoś
      porządny.Polecam.

• Re: SZCZECIN
      martynahpt 16.02.2005 14:14 + odpowiedz

a ja polecam Dr Radomińską. Przyjmuje w Medicusie. Super kobieta, mila
      sympatyczna wszystko wytlumaczy na kazde pytanie dokladnie odpowie.

Pozdrawiam
      Marta mama Marcelka (04-11-2004)Szczecin
      GG 6653590

• Polecam drKwiatkowskiego - ordynatora oddzialu ginekologicznego w szpitalu w
        policach. Przyjmuje prywatnie w Policach i w Szczecinie (ul.Perkoza) Zawsze
        bardzo mily i dowcipny, nie bagatelizuje zadnych pytan. Same +
    • 18.02.05, 20:51
      Proszę o opinie na temat dr.Pegi Ostrowskiej i Piotra Olendra. Zależy mi na
      poznaniu Waszego zdania na ich temat
      • ta pani dr to Pegi Otrębska (przyjmuje na Ostrawickiej 12). zmieniłam o niej
        dość dobre dotąd zdanie. zaplusowała u mnie na pierwszej wizycie, bo zbadała mi
        piersi, zmierzyła ciśnienie, zrobiła wywiad, co wcześniej mi się nie zdarzyło u
        lekarza tej specjalności. może i jest dobrym fachowcem, ale jest nieprzyjemna w
        obyciu, czasem wręcz arogancka. poza tym w ostatnim czasie 4 razy umawiałam się
        na wizytę i 4 razy pocałowałam klamkę, bo pani dr miała kaprys zamknąć gabinet
        na godzinę-półtorej przed czasem określonym na szyldzie. teraz szukam nowego
        ginka, któremu szacunek wobec pacjenta nie jest obcy.

poleciłam ją swoim dwóm przyjaciółkom, ale żadna z nich nie została jej stałą
        pacjentką. to chyba też o czymś świadczy...

u dra Olendra byłam tylko raz (z polecenia dr Otrębskiej) na USG. był bardzo
        życzliwy, potrafił zadbać o intymną, przyjemną atmosferę podczas wizyty i badania.
    • trzesie mnie jak sie rozwodzicie nad dr.Sroczyńskim mam z nim nie złe przeboje
      nie moge powiedziec zeby był nie delikatny albo cos nie tak ale ja chyba
      trafialam na jego złe dni moze dam mu jeszcze jedną szansę co wy na to
      • daj mu szanse. jest moim lekarzem dwa lata i tez nie raz trafiłam na jego
        gorszy dzień ale nie wpływa to na jego fachowość.Po wielu przejsciach z
        lekarzami w końcu trafiłam do kogoś komu nie jest obojętny los pacjentki.
        Prowadził moją ciąże, która nie była łatwa. Wykazał się ogromną cierpliwością,
        wyrozumiałościa i wiedzą.Godny polecenia fachowiec, który nie ma wielkopańskiej
        maniery i jak nie jest pewny to wysyła na konsultacje do innych
        specjalistów.Chodząc na wizyty nie miałam stresa i rozmawiałam z nim jak z
        dobrym znajomym. Cały czas miałam poczucie dobrej opieki.Cztry razy lezałam w
        szpitalu na patologii ciąży i zawsze czułam, że nawet jak nie był na dyżurze to
        czuwał nade mną. Nie był przy porodzie ale był pierwszą osobą, która wiedziała,
        że urodziłam.
        • dziekuje za odpowiedz długo na nia czekałam ale na szczescie sie doczekałam
          chyba tak zrobie jak mowisz moze masz ochote ze mna pogadac na gg daj znac
          wtedy ci opowiem moje obawy

--
          Mój Adrianek
    • 21.02.05, 20:16
      czy ktoś orientuje sie gdzie przyjmuje dr. Ziętek?
    • 21.02.05, 21:25
      Czy ktoras z Was moglaby mi poradzic do jakiego isc ginekologa (najlepiej
      kobiety). Mam problemy z rozpoczeciem wspolzycie i che isc z tym do
      ginekologas, ktory by mi pomogl. Wolalabym aby to byla kobieta, ktora podejdzie
      z cierpliowscia i z fachowa porada. Bylam juz u jednej pani ale hmm mam zle
      dosiwdczenia. Dzieki z gory za radesmile
      • 21.02.05, 22:51
        Rówież miałam ten problem, pomógł mi dr Dariusz Żebiełowicz, do tych spraw
        podchodzi z cierpliwością i fachową poradą, oraz z ewentualnymi zabiegami (
        nacięcie błony dziewiczej itd.) Napewno Ci pomorze, trwało to parę wizyt, ale
        potem byłam zadowolona.
        Przyjmuje : ul. Szafera 76/4 tel. 4833636 po 20, kom. 0601782301
        Napisz na tej liście czy jesteś zadowolona...
        Pozdrawaim
        • 22.02.05, 19:01
          dzieki za odpowiedzsmile zglosze sie do niego niedlugo, bo chyba nie ma co tej
          wizyty odwlekac i napisze co i jaksmile pozdrawiam i ejszcze raz dzieki
          • Jak tak czytam to o czym piszecie to zaczynam się zastanawiać czy w tzw.
            państwowych przychodniach nie przyjmują dobrzy ginekolodzy? Jeśli ktoś może
            polecić jakiegoś ginekologa który przyjmuje z kasy chorych to proszę o namiary.
    • A czy znacie jakiegos dobrego i cierpliwego lekarza który przyjmuje w centrum
      szczecina ale musi byc z NFZ bo mnie nie stac na innego. Najlepiej zeby był
      taki co nie uznaje strachu przed poronieniem po straconej ciąży i mowi ze
      jestem przewrażliwiona
      • hej!
        witam wszystkich smile od jakiegos czasu musze zmienić swojego ginekologa na
        jakiegos szczecinskiego. chcialam sie dowiedziec wiecej o lekarzach
        przyjmujących na Boh.Warszawy 11b/2 o doc.Z.Celewiczu i prof. Ronin-
        Walknowskiej. i o dr Dariuszu Kuligowskim z Odzieżowej 9.
        Chodzi mi o ceny wizyt, czy jest np. wliczona cytologia (jesli nie to ile
        kosztuje), wyposażenie gabinetu. takie tam. i czy idąc po receptę trzeba znow
        placic za wizytę.
        tylko prosze nie polecajcie mi tej lekarki z przychodni studenckiej - nie
        chodzi mi tylko o recepte - poszukuje ginekologa przyszlosciowo smile
        z gory dzieki za informacje i pozdrawiam wszystkie kobietki na forum big_grin
        • ... Słowackiego 19? Mój lekarz ogólne mi polecił właśnie tą poradnie. Co
          myslicie?
          Pozdrawiam
          • byłam tam kilka dni temu. Wcześniej prowadzila moja ciaze pani dr Gawronska,
            ale juz tam nie pracuje, ma prywatny gabinet. na jej miejsce przyszla doktor
            Szwengier - niedelikatna i bardzo sucha. Bede do niej chodzic tylko po recepte.
            Wczesniej ktos pisal o pani doktor Wladyslawie Rosinskiej z Medicusa - świetna
            babcia, śmieszna - pokazywala mi jak mąż ma zakladac gumkębig_grin (na długopisiesmile)
            Poza tym delikatna i przemila.
            Pozdrawiam
            Kasia, mama Kubusia (20.10.2003)
        • 18.03.05, 17:34
          Ja chodzę do dr Celewicza jestem zadowolona z lekarza, ale jego pani
          rejestratorka jest do wymiany, przemądrzała i wyniosła...Ciekawe czy dr to
          widzi.
          • Ja również chodzę do dr Celewicza, byłam już na dwóch wizytach (11 tydz.)
            jestem bardzo zadowolona, jest miły, rzetelny i konkretny.
            Z w/w pani zapomniała mnie powiadomić,że dr wyjechał, ale na pogawędki z
            koleżankami czasu nie stroni.
            Pozdrawiam
            Julia
            • 20.03.05, 20:21
              ktg29 napisała:

> Ja również chodzę do dr Celewicza, byłam już na dwóch wizytach (11 tydz.)
              > jestem bardzo zadowolona, jest miły, rzetelny i konkretny.
              > Z w/w pani zapomniała mnie powiadomić,że dr wyjechał, ale na pogawędki z
              > koleżankami czasu nie stroni.
              > Pozdrawiam
              > Julia

Dr Celewicz przymuje na Słowackiego?
          • Ja polecam Janusza Menkiszaka. Jest najlepszym lekarzem na Pomorzanach.
            • A czy ktoś słyszał o doc. Torbe? Mam termin na lipiec i chcę rodzić na
              Pomorzanach.
              • 30.05.05, 15:49
                Dr Torbe nie polecam. Jest niedyskretny kiedy robi obchód (byłam po poronieniu i
                przy całej sali musiałm odpowiadać na bezsensowne pytania)...a poza tym
                przeprowadził ze mną rozmowę o tym co powinnam począc dalej...tylko po to by
                wcisnąć mi na koniec swoją wizytówkę. Uważam ze dobry lekarz nie zrobiłby czegoś
                takiego!
    • wydaje się, że jeśli jest dobrze to wszystko dobrze, ale jak zaczną się
      problemy...Więc kiedy było dobrze tez byłam zadowolona z lekarza ze Zdrojów,
      nazwisko: IRA. Natomiast poszłam do niego z podejrzeniem ciąży, pozytywnymi
      testami i delikatnym krwawieniem. pan doktor powiedział: "Na okres to nie
      wygląda, ale na ciążę to też nie wygląda"...po czym odesłał mnie do domu i
      kazał czekać. Poczekałam, trafiłam do szpitala z zagrozeniem wczesnej ciąży,
      ale już było za późno...i straciłam ciążę..teraz juz wiem, ze było to
      zaniedbanie bo zdaje się, ze lekarz ma obowiązek w takiej sytuacji podać leki
      na podtrzymanie. Myślę sobie, ze tak miało być i może normalnie tez bym
      straciła tą ciążę, ale..no własnie zostało mi takie "ale"...
    • 26.04.05, 11:42

• SZCZECIN
      lipek44 15.04.2005 13:02 + odpowiedz

Czy ktos moze polecic mi dobrego ginekologa (najlepiej kobieta) w
      Szczecinie ! co sadzicie o Barbarze Sylwista-Jaskiewicz ?????????????

anienia1 15.04.2005 15:19 + odpowiedz

serdecznie polecam Pania dok.Sowinska-Przypiera, ktora obecnie jest
      endokrynologiem i gabinet ma w przychodni przy DANIE.Polecam ja poniewaz chodze
      do niej od 5 lat.

aggak 15.04.2005 18:45 + odpowiedz

moge ci polecic super ginekologa wiele kobiet jest z niej zadowolona pracuje w
      szpitalu w zdrojach a to najlepszy szpital w szczecinie jesli chodzi o
      położnictwo i pediatrie dziecięca po za tym jest tam na miejscu intensywna
      terapia noworodka a to bardzo ważne ta kobieta nazywa sie Hanna Płodowska
      przyjmuje na ul. Maria Dąbrowska nie wiem ile a numer jej telefonu do szpitala
      4660-315 tam można dzownić i się umówić na wizyte jest bardzo miła i delikatna
      a co najważniejsze jest bardzo dobrym specjalistą.Nie moge teraz znalezdz jej
      numeru do gabinetu. Pozdrawiam aggak!!!!!

pozara 15.04.2005 19:27 + odpowiedz

Barbara Sylwista-Jaskiewicz nie jest ani wyjatkowym dobrym lekarzem, ani złym,
      leczyłam sie u tej Pani przez jakis czas dopóki nie znalazłam ginekologa blizej
      mojego domu, czyli nie była jakims wyjatkowym lekarzem skoro zrezygnowałam.
      Odwiedziłam w Szczecinie około 10 lekarzy, oczywiście w Przychodniach
      Państwowych wink i niestety swojego jedynego nie znalazłam, tzn . mam teraz
      jednego lekarza, ale czy jest dobry - chyba przeciętny. Natomiast moge polecić
      DR. Malca przyjmuje w Redamed na Zakolu!!!

• 25.05.09, 15:54
        ttylko nie Sylwista !!! ...to przez nią mam hiperprolaktynemię( były podejrzenia o torbiel na jajniku , zleciła Usg , Usg nic nie wykazało,normalne pecherzyki a ona i tak przepisała mi gravistat...ja wtedy jeszcze wierzyłam lekarzom...chociaż po tym jak niejaki Płaza kazał mi do końca brać maść ze sterydami ...dermovrat ? powinnam zwątpić... ; i od tego czasu mam te kłopoty )
        to się normalnie nadaje do sądu ale wiadomo z nimi nikt nie wygra ...
    • Dziewczyny! Potrzebuję pomocy, info na temat pani doktor Katarzyny Oronowicz.
      Wiem, ze przyjmuje w Policach. Czy któraś z Was może była u niej? Mozecie mi
      coś o niej powiedzieć? Proszę o każdą informację...
      • Tyle tu złego, i słusznie, pada na dr Januszewską z Przychodnii Studenckiej, ale tam pracuję (tylko przez dwa popołudnie w tygodniu, nietsety) także dr Mikołajek-Bender. Chodzę do niej tylko na badania (i po recpety) i mam na razie jak najlepsze zdanie. Pilnuje robienia badań, ale oprócz tego także co kilka m-cy robi zwykłe badanie macicy i całego "wnętrza", a co jakiś czas także zbada piersi - bardzo pozytywnie ją odbieram i martwi mnie, że jest z Goleniowa (odpada jako lekarz prowadzący ciążę). A jakie wy macie z nią doświadczenia?
        • Cześć! Byłam kiedyś u pani Januszewskiej i także ją odradzam, byłam zszokowana
          przebiegiem badania... a jeżeli chodzi o panią Mikołajek, to byłam u niej
          prywatnie, co prawda zbadała mi dokładnie piersi, ale liczyłam na zrobienie USG
          (byłam w gabinecie gdzie mają 2 dobre aparaty USG). Staramy się z mężem o
          dzidzie, a byłam tam tuż przed owulacją.Trudno mi powiedzieć. Poszłam w
          następnym miesiącu do przychodni kobiecej na Słowackiego do pani Lejman (też
          pierwszy raz)- zupełnie inne podejście mimo, że pani dr mogła poświęcić mi
          tylko kilka minut, ale zostałam skierowania na USG od razu!, badania PLR I i
          II,i dostałam prolaktyne. Nie wiem jak będzie dalej, ale przynajmniej czuje, że
          coś sie dzieje. A może ktoś zna panią Wójtowicz-Lejman i moze coś o niej
          powiedzieć?pozdrawiam
          • dr Januszewska ???? przyjmuje w studenkciej?? jeśli tak-to byłam u niej na
            pierwszej wizycie w swoim życiu (dobrych parę lat temu)i ..... uciekłam z fotela
            podczas badania-okropna kobieta, miałam uraz przez dłuższy czas
            • Zastanawiałam się czy te wszystkie Głazy to są ze sobą spokrewnione.
              Otóż w zwiazku z tym, iż należę do przychodni studenckiej, przed ciążą poszłam
              do niej- Januszewskiej-Głaz. Chciałam zapytać jakie badania powinnam wykonać
              przed planowaną ciążą, żeby potem nie było niespodzianek. A ona na to:
              "NAjpierw trzeba zajść a potem sie będziemy badać"
              O zgrozo!!!!!!!
              Ale ja naiwna, po jakimś czasie poszłam znów do niej, (było najbliżej), aby
              stwierdziła mi ciążę. Tylko tyle.
              Ta idiotka mnie "zbadała", myślałam, że porozrywa mi wnętrzności...!!!
              W swej fachowości ciąży nie stwierdziła... Zrobilismy test... Udało się!!!
              Jednak czułam się strasznie, już wieczotem dostałam temperatury, zaczęłam
              baaaardzo obficie krwawić. Pojechaliśmy na Pomorzany, tam po USG okazało się,
              że pani podczas badania uszkodziła mi w jajnikach powstałe torbiele, zrobiła
              krwiak, który pękł. Lekarz od usg, uznał, że ciąży nie da się uratować. Spisali
              mi ją już na straty, nawet nie przyjeli mnie do szpitala, gdyz stwierdzili, że
              i tak już po...
              A jednak się udało, dr Żebiełowicz uratował naszą kruszynkę. Były kolejne
              krrwawienia, kłopoty z moim zdrowiem... ale co tam! Obecnie jestem w 37 tyg!
              Nie moge się doczekać finału....

Ale tej lekarce od siedmiu boleści w przychodni na Wojska nigdy tego nie zapomnę
              Monika
    • 07.06.05, 11:45
      czy moglby ktos napisac cos na temat doktora Kozika bo mam do niego isc ale sie
      boje
    • Dziewczyny czy mozecie polecic jakiegos lekarza ktory przyjmuje prywatnie w
      Policach i ma usg w gabinecie.
      z gory dziekuje za pomoc
      --
      Moje maleństwo urodzi sie zimą
      ale zimno mu nie będzie

Jennie
      • Polecam Ci dr Antoniego Głaza jr,dla mnie świetny lekarz,dokładny,poświęci
        pacjentce maximum czasu,odpowie na każde nurtujące Cię pytanie,wykonuje u
        siebie w gabinecie wszystkie badania włacznie z usg.Do tego,co myślę że też
        jest bardzo ważne ma świetne poczucie humoru chodząc do Niego na wizyty jestem
        spokojna i niczym nie skrępowana.Prowadzi mnie od 5 lat czyli od czasu kiedy
        zaszłam w ciążę,pierwszą zresztą ,więc byłam pełna obaw jak to wszystko się
        zakończy.Dzięki niemu urodziłam wspaniałego synka,pomógł mi przy
        porodzie,interesował się mną w szpitalu i teraz mogę liczyć na Niego w każdej
        chwili-człowiek o wielkim serduszku.Jest jeden problem gabinet prywatny ma w
        Szczecinie na ul.Królowej Jadwigii ale pracuje w szpitalu Polickim.
        GG 7522785-pisz jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej
    • Gdzie w Szczecinie ( w prywatnej lub państwowej służbie zdrowia) można zgłosić
      się na wymrażanie nadżerki (kriokoagulacja)?
      • Witam

W którym szpitalu w Szczecinie najlepiej rodzić?
        • Ze wszystkich opinii jakie zebrałam najlepiej wypada Klinika na Pomorzanach...
          wspaniała atmosfera (wiem bo byłam smile ), zespól lekarzy -fachowców, świetny
          sprzęt, zwłaszcza przy trudnych ciążach i porodach... Wazne dla mnie jest to żę
          bardzo dbaja o mamę i dzidziusia zaraz po porodzie... nie stosuja dokarmiania
          butelką (tylko piersią) a mama cały czas może być z maleństwem smile
        • Pomorzany to porazka. Specjalisci sa dobrzy, ale co z tego gdy
          przemeczeni i zestresowani, jedzenie (choc nie jestem wybredna)
          ponizej krytyki, a do toalety trzeba latac daleko, no i brak im
          poscieli, sztuccow, itd. Ponadto przydalby sie tam juz kapitalny
          remont. Polecam nowowyremontowany oddzial w Gryficach ze swietnymi
          jedo- i dwuosobowymi pokojami + lazienka, milym personelem i dobrym
          wyzywieniem. Do tego porodowka supersmile
          giaxa
          • Potwierdzam Gryfice są OK lekarze dobrzy personel miły i fachowy zawsze służy
            pomocą .żadne zadane pytanie nie jest bez odpowiedzi czujesz się kobieto
            CZłOWIEKIEM POLECAM
        • ja rodzilam na pomorzanach w 2009 roku .. jeszcze jak bylam w ciazy na obchodzie szpitali pani doktor powiedziala nam to jest szpital przyjazny dziecku nie matce .. w sumie nie narzekalam byla tylko jedna pani pielegniarka ktora juz powinna zakonczyc kariere a co do 2 innych wyjatkowe kobiety i sa tam jak najbardziej z powolania ... jedzenie ok byly dni lepsze i gorsze ale to nie jest takie wazne tak naprawde .. lekarze hmm to szpital wiec maja bardzo duzo pacjentow troszke czulam sie traktowana jak kolejny pacjent szybko szybko i po sprawie .. choc wszystko mialam wytlumaczone ale mimo wszystko dalo sie to odczuc ... badania mialam robione czesto i z tego jestem zadowolona .. studentki Bog zaplac za te dobre dziewczyny najmilszy personel na calym oddziale byly na kazde nasze skinienie we wszystkim nam pomagaly a po porodzie jeszcze wiecej niz pielegniarki ktore i tak wywiazywaly sie ze swoich obowiazkow .. ja bylam po cesarce bo to bylo pierwsze moje dziecko i bardzo duze wiec sie bali ze nie dam rady sama ur. bez komplikacji 4350 g i 62 cm .. na 2 dobe zglosilam studentce ze mam obawy co do mojego dziecka bo wydaje mi sie ze za czesto i gesto ulewa .. po 20 min przyszla pediatra patrzyla jak karmie dziecko i czekala az uleje .. potem mi wytlumaczyla co za badanie musi zrobic bo faktycznie bardzo ulewa .. bylam szczesliwa ze tak to sie rozwinelo a nie ze potraktowali mnie{ swiezo upieczona mamusia i ze wszystkim panikuje} .. jedno co mnie troszke irytowalo ze jak mala im poplakala w nocy to dokarmili ja glukoza a ze to nic nie dalo to mi ja przyniesli bo budzila inne dzieci .. mogli ja od razu przyniesc a nie podawac jej cukier z woda .. mamusia dala cycusia i dzieecko spalo cala noc grzecznie i bez placzu i bez cukru ! ogolnie jestem zadowolona .. nie mam porownania osobiscie bo to 1 dziecko ale kolezanka rodzila miesiac pozniej w zdrojach i mowila ze wszystkie dzieci bedzie tam rodzic .. wyremontowany oddzial .. mili i sympatycznie lekarze pielegniarki tez ok .. ogolnie byla zadowolona .. slyszalam tez ze w policach jest super ale to tez tylko ze slyszenia .. za to duzy negatyw dostal szpital na piotra skargi i to od mojej pani ginekolog ktora juz odeszla na emeryture p. A. Ratajska szpital obskurny wrazie problemow z ciaza i porodem sredni sprzet .. najlepszy sprzet i opieka dla dziecka jesli sa problemy z ciaza i porodem ponoc ma arkonska a co do reszty w trym szpitalu nie wiem
      • Wymrażanie nadżerki można zrobić w ramach NFZ w szpitalu na Piotra Skargi. Robią
        to w jakimś konkretnym dniu, chyba we środę. Potrzebne jest skierowanie. Sama
        się tam wybieram w tym celu.

Ta lista chyba nie ma większego sensu - komuś odpowiada lekarz-kobieta, mi z
        kolei bardziej pasują faceci. Nie traktujcie tego, co tu napisane, jako
        wyroczni! Jest tak jak napisała któraś z dziewczyn powyżej - póki wszystko idzie
        OK, to jesteś zadowolona ze swojego lekarza, o ile nie popełni jakiegoś
        strasznego faux pas. Kiedy pojawiają się jakieś problemy (koronnym przykładem
        jest trudny poród) to każdy lekarz jest winny. Co oczywiście nie wyklucza tego,
        że bywa, iż lekarze faktycznie są WINNI.

Ostatnio chodzę do dra Piotra Kolczewskiego (szpital wojskowy, prywatny gabinet
        na majowym www.asymed.iap.pl/). Prowadził moją ciążę i byłam bardzo
        zadowolona. Bardzo podoba mi się to, że można zawsze do niego zadzwonić, i
        pojechać do niego do szpitala, np. gdy potrzeba recepty.
        • szukam delikatnej ginekolog(kobieta)takiej która dobrze się zna i skieruje na
          potrzebne badania w wyborze tabletek antykoncepcyjnych,bardzo źle znoszę
          badanie ginekolog dlatego szukam wyjątkowo delikatnej i wyrozumiałej,ale tylko
          państwowo.Pomóżcie
          • Jak delikatna to Katarzyna Strojny-przychodnia na ul. Napierskiego na Słonku.
            Badała mnie wiele razy i nigdy nie czułam nic nieprzyjemnego.
          • polecam prof Elżbietę Ronin-Walknowską- ma malutkie dłonie i jest profi!
            • A ja gorąco polecam Panią dr Grażynę Panasiuk. Pracuje w szpitalu w Zdrojach,
              właśnie tam po raz pierwszy panią doktor spotkałam jak urodziłam swoją
              córeczkę, a było to w 1994roku. Świetny lekarz, opiekuńczy, cierpliwy, od wielu
              lat jestem pod jej czujnym okiem i czuję się bardzo bezpieczna. Planuję drugie
              dziecko i nie wyobrażam sobie w tak ważnych chwilach opieki innego lekarza.
              Pozdrawiam, Regina
              • Szczerze polecam dr Lidię Adamczyk. Pracuje w przychodni na 3 Maja i w Szpitalu
                Miejskim. Prowadziła moje dwie ciąże, dalej do niej chodzę, jest również
                specjalistą cytologiem. Bardzo ciepła, delikatna, zero zbędnych pytań i
                wścipstwa. Polecam gorąco
              • Jesli juz jest temat ginekologa kobiety, to bardzo ODRADZAM Jolante
                Pawlik. Dobrala mi tabletki anty bez zadnych badan, wrecz wcisnela
                mi je na sile. Juz po zazyciu pierwszej zaczela bolec mnie noga. Po
                szesciu juz tak mnie bolala, ze ledwo na nia stawalam. Okazalo sie,
                ze moja mama ma wysoka krzepliwosc krwi, a wiadomo, ze przy anty
                mozna miec skrzepliny. Co na to Pani "doktor"? ze bole nog na pewno
                nie sa spowodowane tabsami, ze jesli moja matka ma wys, krzpliwosc,
                to wcale nie oznacza, ze i ja mam (no ludzie!!!!), wszelkie badania
                sa zbedne bo i tak niczego nie wykazuja, mialam przyjsc za miesiac,
                po nastepne tabletki... Jak sie pewnie domyslacie, wiecej juz do
                niej nie poszlam.. mam taki uraz... Czulam sie tak, jak przedmiot,
                jak krolik, na ktorym beda testowane kolejne warianty.. Zdecydownaie
                nie polcem. Przykro, ze w tym zawodzie tak sie dzieje,.,,,
          • \SWIETNA PANI DOKTOR MIŁA WSZYSTKO WYTŁUMACZY CIERPLIWA MOZNA DO NIEJ ISC Z
            KAZDYM PROBLEMEM JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PRZYJMUJE NA SŁONECZNYM PANSTWOWO
            POLECAM GORĄCO ANIA 34TCsmile
        • witam.mam pytanie czy ktos moze mi cos powiedziec na temat dr Wojciecha
          Kaluzynskiego?z gory serdecznie dziekuje
      • Szpital "Zdroje" oddział ginekologii
        • 14.07.05, 13:18
          gdzie przyjmuje dr.RAJEWSKA?????
          • 14.07.05, 21:48
            Chodzi o dr Rajewską czy może Rawicką??? Jeśli to ta druga opcja to wszelkie
            info masz tu:
            dobrylekarz.pl/?a=spec_lekarze&id_spec=14
            Jeśli jednak jest taka lekarka Rajewska to przepraszam za wtrącenie. Ale link
            wartościowy anyway.

pozdrawiam
            --
            Gabrysia
            • 14.07.05, 22:48
              dziękismileale chodzi o dr.RAJEWSKĄ,kto wie?to pilne!!
              • 21.07.05, 17:01
                dr B Rajewska jest zdaje sie jeszcze na urlopie tel.609 689 006
                • 22.07.05, 18:47
                  ja polecam dr.Syliwsta-Jaśkiewicz-miła,delikatna,z poczuciem humoru
                  obecnie przyjmuje na Duńskiej,nie czeka się do niej miesiącami
                  • 25.05.09, 15:58
                    a ja odradzam, przez nia mam hiperprolaktynemie..patrz posty wyżej
                  • 25.05.09, 15:59
                    odradzam...coś mi post wsiąkł był...
                    powtarzam przez nią mam hiperprolaktynemie
                • 10.01.06, 14:54
                  poza tym polecam dr Sebastiana Kwiatkowskiego z Pomorzan. bardzo spokojny
                  delikatny i wyrozumialy
    • Mam dylemat, wolałabym żeby to była kobieta, ale polecano mi dr Pieleszka. Czy
      ktoś zna tych lekarzy? Już niebawem czeka mnie wizyta, więc czekam na
      odpowiedzi z niecierpliwością.

• Dr Karinę Engel z Unii Lubelskiej, naprawdę wspaniała kobieta, delikatna, z
        wyczuciem. Można zasypać ją tysiącem pytań i na wszystkie spokojnie i dokładnie
        odpowie.Kiedy w czerwcu poroniłam, straciłam zaufanie do lekarzy (z Polic), dr
        Engel sprawiła, że znowu zaczęłam ufać innym lekarzom.
        Zleciła wszystkie badania bym mogła znowu starać się o dziecko, już tym razem
        bez obaw.
        Prywatnie przyjmuje na ul. Kopernika 3/4a
        (ps. kiedy byłam w złej sytuacji finansowej nie chciała wziąć pieniędzy za
        wizytę, ale i tak zapłaciłam)
        • Ja niestety nie polecam dr Kariny Engel. Leżałam w szpitalu na Unii Lubelskiej
          i miałam wilokrotny kontakt z w/w panią. Na oddziale połogowym szkoliła
          studentów, zbytnio nie przejmowała się pacjentem, na mój ból zareagowała żebym
          nie przesadzała. Podczas pobytu w szpitalu robiła mi USG, nawet słowem się do
          mnie nie odezwała podczas badania, więc sama zapytałam czy wszystko w porzątku,
          tylko odburkneła.
          Za to polecam do USG dr Węgrzynowskiego i dr Świderskiego, wszystko tłumaczą i
          bardzo ciekawie opowiadają, polecam !!!
    • 27.10.05, 13:41
      a czy mozna z Nim porozmawiac, tzn czy wyjasni mi moje watpliwosci czy jest
      zaruzomialy i denerwuje sie jak sie o cos pyta i np nakrzyczy na mnie ze zadaje
      glupie pytania?
    • bardzo polecam!!!!
      na pierwszej wizycie zrobil ze mna pelny wywiad o chorobach w rodzinie,
      zagorzeniu nowotworem, badanie USG i cytologie, mowil o natykoncepcji i
      wprowadzil w szczegoly; jest mily, kompetentny, interesuje sie pacjentka bardzo
      fajnie i nie oburzal sie kiedy przychodzilam na badania z chlopakiem smile)
      Szczerze polecam dr WOJNAROWICZA!!! (Przyjmowal kiedys na Felczaka,a obecnie ma
      gabinet na Księznej Przybyslawy, zaraz kolo przystanku plac Kosciuszki smile)
      • Polecam dr Kurzawę i Sienkiewicza. Przyjmują tymczasowo w gabinecie na Wojska
        Polskiego (blisko zjazdu na Unię lubelską). www.ivf.com.pl
        Wykonuja in vitro, ICSI, inseminację i ogólnie zajmują się np PCO. W gabinecie
        można zrobić również badanie nasienia - tym zajmuje się dr Bączkowski (przemiły
        pan). Wynik jest bardzo szybko. Kosztuje 100 zł. Wiem, że w medicusie jest
        tanio ale wynik nie jest pełny (jednym słowem nic nie wart) bo bez morfologii
        czyli bez budowy plenika. In vitro jest bardzo tanie i jest duża skuteczność.
        Sama przystępuję już w przyszłym miesiącu.
        --
        Pozdrowienia Ania
        czekam , czekam, czekam kiedy się w końcu ku... doczekam co ?!!!!!!!!!
      • No to miałaś szczęście bo mnie "załatwił" pobieżnie i niezbyt się interesował i
        ogólnie sprawiał wrażenie jakby myślał o czymś innym albo miał za dużo
        pacjentek tego dnia... ale to może taki dzień miał tylko.
      • wydaje mi się, że ten lekarz o którym piszesz nazywa się Wojnarski
      • ma świetny gabinet, jednak jego morale mnie odstrasza: jest po prostu kolejnym
        lekarzem, który odmawia wykonania zabiegu naleznego na ubezpieczenie, za to za
        pieniądze - a i owszem. Gdy jednak wymusiłam na nim zabieg - wykonał, fakt, ale
        stwierdził ze "nie chce mnie więcej widzieć", co skwitowałam, ze również nie
        chcę widzieć lekarza, który wymusza od pacjentów nienależną zapłatę.
        • Prowadził moją ciażę.Generalnie byłam z niego zadowolona,ale podczas ostatnich
          dwóch wizyt pokazał się z bardzo złej strony.Przy planowaniu drugiej ciąży, na
          pewno nie wybiorę już tego lekarza.
          Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne Młode Mamy.
          • Ja słyszałam o tym lekarzu wiele pozytywnych opinii. Jedno mogę
            stwierdzić na pewno - żaden inny lekarz nie był tak delikatny w
            czasie badania jak on. W czasie ciąży to istotne. Jest jednak jedno
            ale - nie jest skory do dawania zwolnień lekarskich, chyba że coś
            naprawdę niedobrego dzieje się z ciążą.
    • Witam znacie może dr Mizgierta z Podjuch?? Proszę o opinie...
      --
      Je T'aime Melancholie...smile
    • 06.02.06, 21:07

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
  • Kategorie tematyczne
  • Najnowsze wątki
  • Więcej forów
  • Więcej wątków na ten temat
  • Tagi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.