• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

SZCZECIN Dodaj do ulubionych

• 17.04.04, 15:52
    ANDRZEJ NIEDZIELSKI Pracuje w szpitalu w Policach, a przyjmuje w Szczecinie.
    Opiekuje się mną od 18 lat. Moje znajome też do niego chodzą ,wszystkie
    jesteśmy zadowolone. Prowadził moje trzy ciąze. Mam trzech zdrowych synów.
    Zawsze mogę do niego zadzwonić, lub pojechać.
    Edytor zaawansowany
    • 24.04.04, 22:07
      Tomasz Sroczyński - przyjmuje w Szpitalu Miejskim , ma też prywatny gabinet na
      os.Słonecznym. Bardzo gorąco polecam smile
      • 06.12.04, 07:54
        Tak, również polecam doktora Sroczyńskiego. Jest moim lekarzem już drugi rok i
        jestem bardzo z niego zadowolona. Na początku było "cięzko", bo jest bardzo
        przystojnym facetem i trudno było się przełamać i rozebrać hihihi Gorąco go
        polecam, jak dla mnie,jest najlepszym doktorkiem, jakiego napotkałam do tej
        pory na swojej drodze. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

PS.Pewnie pod moim wpisem mogłyby podpisać się prawie wszystkie panie
        urzędniczki z naszego magistratu , gdyż też tam przyjmuje (oprócz szpitala i
        prywatnego gabinetu) smile
        • 26.10.05, 00:22
          liblikas napisała:

> Tak, również polecam doktora Sroczyńskiego. Jest moim lekarzem już drugi rok
          i
          > jestem bardzo z niego zadowolona. Na początku było "cięzko", bo jest bardzo
          > przystojnym facetem i trudno było się przełamać i rozebrać hihihi Gorąco go
          > polecam, jak dla mnie,jest najlepszym doktorkiem, jakiego napotkałam do tej
          > pory na swojej drodze. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
          >
          > PS.Pewnie pod moim wpisem mogłyby podpisać się prawie wszystkie panie
          > urzędniczki z naszego magistratu , gdyż też tam przyjmuje (oprócz szpitala i
          > prywatnego gabinetu) smile

Byłam na wizycie u dr. Sroczyńskiego, ale jak dlamnie za młody.
          W szpitalu miejskim jest też dr. Arkadiusz Pietrzak, świetny polecam.
          --
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=34573
          Zapraszam na forum INSOMNIA
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=23163222&a=30856230
          A to moja córcia
      • 07.12.04, 18:11
        Super gin to dr Janusz Menkiszak. Cierpliwy, wyrozumiały, delikatny. Zawsze
        bałam sie iśc do faceta wink, ale nie żałuję i polecam.
        • 04.04.06, 13:27
          cześć,
          czy mozesz mi napisać w jakie dni przyjmuje Janusz Menkiszak. Z góry dziękuje
        • 08.05.08, 00:41
          czy pan zajmuje sie hormonami?
      • 23.12.04, 22:41
        Czy znacie i polecacie jakis miBych i fajnych a przede wszystkim fachowych
        lekarzy z Medicusa na pl.Zwyciestwa? Dzieki za odpwiedzi.
        • 26.12.04, 20:51
          z Unii Lubelskiej polecam dr.Nestorowicz (kobieta)-fachowa osoba na fachowym
          miejscu oraz dr.Piotra Uzara-miły nad wyraz i rzetelny.oboje prowadzili moją
          ciążę i chwalę ich z całych sił
          --
          Jurek ma już
          a oto jak wyglądam
          • 21.11.07, 18:14
            pół roku temu zaszłam w ciążę, lecz stwierdzono puste jajo płodowe.
            w szpitalu zajmował się mną właśnie dr Uzar Mam w związku z tym
            pytanie czy nie wiesz czy on przyjmuje na prawobrzeżu Szczecina?
            • 19.06.08, 13:53
              nie wiem czy pytanie nadal aktualne...
              Dr Uzar pracuje w szpitalu w zdrojach. Super przyjemny i moim zdaniem
              kompetentny lekarz. Nie wiem czy ma gdzieś gabinet ale w razie potrzeby można
              zapytać się w szpitalu.
              Ja jeszcze polecam dr Celewicza- ostoja spokoju smile ale on przyjmuje tylko w
              prywatnym gabinecie w centrum.
              • 31.01.09, 20:26
                Ja równiez polecam doktora Piotra Uzara.To bardzo miły i kompetentny
                lekarz.Robił mi operację - usunięcie mięśniaków i dzieki niemu mam
                teraz pięknego smile i zdrowego synka 4,5 miesięcznego.
                Doktor Piotr Uzar przyjmuje na Parkowej we wtorki i środy.

• 14.04.15, 11:41
            Dr Nestorowicz prowadziła również moje dwie ciąże. Drugą do chwili, gdy przypadkowo okulistka spytała czy robiłam wyniki na tarczycę. Oczywiście nie robiłam bo dr Nestorowicz nie skierowała mnie na takie wyniki, które okazują się bardzo ważne. Płaciłam kupę kasy za nic. Już nigdy do niej nie wróciłam. Znalazłam kompetentnego lekarza. NIE POLECAM!
        • 21.01.05, 10:34

z medicusa polecam Halca, jest swietny, kompetentny, dobry w usg i nie naciaga.
          Polecam rowniez dr Radominska, pomogla mi kiedy przyszlam do niej praktycznie z
          ulicy, bardzo fajna choc juz nadgryzl ja zab czasuwink
          nie polecam natomiast baaardzo starej pani ktora jest ginekologiem dzieciecym ,
          nie pamietam nazwiska, ale jest chyba tylko jedna. w lipcu 2004 zglosilam sie
          do niej z silnym bolem jajnika i nie wykryla u mnie wtedy ciazy i przez nia
          bralam jeszcze caly miasiac tabletki anty mimo, ze dzidzia byla juz w brzuchu.
          magda, 30 tc
          • 19.02.05, 20:03
            a gdzie ta ginekolog dziecieca pracuje jak w szpitalu na pomorzanach chyba ze
            ją z tamtąd juz wywalili to ma chyba nazwisko cos wiem ze poczatek to Bło ale
            byla strasznie nie mila
          • 22.02.05, 15:21
            A ja Radominskiej nie polecam. Była to moja pierwsza ginekolożka i prowadziła
            mnie dobre 6 lat. Robiła mi wypalanke, którą jak sie dziś okazało, zrobiła
            bardzo źle. Ale wśrod gienkologów z dnago miasta jest zmowa. Dopiero jak sie
            przeniosłam do Bydgoszczy i miałam którąś z rzędu wizytę (nawracające infekcje,
            bóle)to jak sie pan doktor zorientował,z e zabieg miałam robiony nie u niego w
            mieście to mi naświetlił sprawę, że zabieg tak źle zrobiony, że do końca życia
            będę z tym mieć problemy i że cytologie powinnam robic dość często.
            Zawsze jak chodziłam do Radomińskeij to oczywiście wiadomo badanie nie było
            przyjemnością, dopiero jak trafiłam gdzie indziej to nagle sie okazło, że nie
            musi boleć, ani być nieprzyjemne.

--
            aśka

• 29.01.05, 10:04
          W Medicusie doskonałym lekarzem jest pani dr Kurdzielewicz. Swietny fachowiec,
          b.miła z ogromnym uznaniem wśród lekarzy na PAM-ie.
          I bardzo nie polecam tej starszej pani doktor z Medicusa ginekologa
          dziecięcego, o której ktos już tu napisał. Urocza Pani wciągnęła mnie w
          koszmar...
          • 17.07.05, 22:21
            antelope napisała:

> W Medicusie doskonałym lekarzem jest pani dr Kurdzielewicz. Swietny
            fachowiec,
            > b.miła z ogromnym uznaniem wśród lekarzy na PAM-ie.
            > I bardzo nie polecam tej starszej pani doktor z Medicusa ginekologa
            > dziecięcego, o której ktos już tu napisał. Urocza Pani wciągnęła mnie w
            > koszmar...

Jeśli chodzi o panią Kurdzielewicz to przez nią stracilam ciążę. NIE POLECAM!!!!
          • 17.07.05, 22:37
            antelope napisała:

> W Medicusie doskonałym lekarzem jest pani dr Kurdzielewicz. Swietny
            fachowiec,
            > koszmar...

Dodam, ze mogla to zrobic nieświadomie. Napisała mi na skierowaniu :
            podejrzenie ciązy pozamacicznej gdzie nic innego w szpitalu nie mogli zrobic
            przez to skierowanie jak tylko obserwowac. I tak straciłam ciązę bo poroniłam
          • 20.01.07, 18:13
            Byla bardzo slaba uczennica i jest bardzo slabym lekarzem. Z jej
            sympatycznoscia bywa roznie i pierwsza wizyta moze byc u niej koszmarem.
            Czlowiek wpada w psychoze i nie chce juz nigdy slyszec o gin.
            • 06.03.07, 23:23
              zgadzam sie w pełni, byłam u niej na swojej pierwszej wizycie u gin.
              w wieku 16 lat. Wizyta zakończyła się traumą. Była opryskliwa i niegrzeczna
              do tego plotkowała podczas badania z koleżanką przez telefon. Odradzam wszystkim,
              omijajcie ją szerokim łukiem.
            • 04.08.08, 22:48
              Ma swój prywatny gabinet na Wojska Polskiego, ściemniacz niesamowity. Nie leczy,
              tylko czaruje słowem. UWAGA na niego z DALEKA!!
              • 01.12.10, 21:05
                Nie polecam a wręcz odradzam dr. Annę Radomską, przyjmuje w Szczecinie i Pyrzycach a pracuje w Zdrojach. W 7tc zaczęłam plamić, pani dr po badaniu usg stwierdziła że serce bije 160u/m, kończyny wykształcone, bez cech odklejania kosmówki czyli wszystko w normie, zarodek żyje, ale skąd to krwawienie??? Nie wiadomo??? Ponieważ nie miała pojęcia co dalej robić przepisała luteinę i spławiła mnie. Myślałam że pani dr. wie co robi więc przyjmowałam luteinę i czekałam na kolejną wizytę. Po tygodniu krwawień poroniłam....... dowiedziałam się o tym u niej w gabinecie że zarodek jest martwy. Cały czas zadaje sobie pytanie czy pani dr. Anna Radomska zrobiła wszystko żeby spróbować uratować moją ciążę, a miała na to aż tydzień.
              • 27.10.13, 20:19
                Ja również miałam kontakt z dr Torbe. Mam nadzieje, że nikomu nie wpadnie do głowy by pójść do niego na wizytę. Szkoda czasu, kasy a słono trzeba płacić i zdrowia. Idąc do Pana doktora szłam z nadzieją, że pomoże mi w mojej chrobie. Niesety rozczarowałam się na całej lini, czułam się olana i miałam wrażenie podczas rozmowy że był na nas zły że akurat jego wybraliśmy szkoda gadać !!! Z daleka od tego DOKTORA !!
          • 07.03.10, 13:01
            antelope napisała:

> W Medicusie doskonałym lekarzem jest pani dr Kurdzielewicz. Swietny fachowiec,
            > koszmar...
            -------
            Witam, czy P. doktor zajmuje się stanami zapalnymi pochwy i sromu .Od wrzesnia mam swedzenie i pieczenie pochwy lecze sie w Medikusie i nic nie pomaga.Masa roznych lekarstw masci i dalej swedzi.Wyniki,cytologia wymaz z pochwy ,bad.moczu wszystkie wyniki dobre a problem pozostal.Proszę o pomoc może ktoś sie wyleczył z tej przypadlosci .Pozdrawiam
      • 02.03.06, 12:37
        SWIETNA PANI DOKTOR MIŁA WSZYSTKO WYTŁUMACZY CIERPLIWA MOZNA DO NIEJ ISC Z
        KAZDYM PROBLEMEM JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PRZYJMUJE PAŃSTWOWO NA SŁONECZNYM W
        PRZYCHODNI NAPRAWDE POLECAM ANIA 34TCsmile
        • 28.03.07, 14:24
          dr Strojny? Beznadzieja. Wiecznie spozniona - spedzasz dodatkowo godzine na
          korytarzu mimo umowienia sie na godzine. Kilka razy byla bardzo zmeczona i
          zreszta nie ukrywa tego: szpital, przychodnia, gabinet prywatny - nie wnikam w
          zarobki lekarzy, ale ja sie obawiam czy jej badanie, diagnoza ma sens. Bylam tez
          niestety swiadkiem gdy w szpitalu dostala opier od ordynatora za paskudna wrecz
          niefachowosc na granicy smierci pacjenta - musiala byc naprawde powazna sprawa
          ze nie powstrzymal sie przy pacjentach.
          --
          Forum prawne
        • 29.03.07, 11:45
          czy moglby ktos mi podac nr tel do dr Stroyny?? oraz adres przychodni w ktorej
          przyjmuje? wiem tylko ze n Os Slonecznym, nigdzie nie moglam znalezc ani adresu
          ani nr tel a ni jestem ze sczecina. bardzo prosze o numer pozdrawiam
          • 02.04.07, 01:52
            • 02.04.07, 20:32
              Poproszę o namiary na dr IRĘ lub dr Ziętka
          • 10.01.08, 08:45
            Informacja na temat przychodni na stronie Panoramy Firm: Pawobrzeże-Medyk
            Numer do rejestracji w poradni ginekologicznej: 91 464 38 78
            Numer telefonu służbowego Dr Katarzyny Strojny: 601 863 963
      • 05.01.07, 15:31
        black30 napisała:

> Tomasz Sroczyński - przyjmuje w Szpitalu Miejskim , ma też prywatny gabinet
        na
        > os.Słonecznym. Bardzo gorąco polecam smile

a drogi on jest?

--
        wspomagajmy sie
      • 12.09.08, 08:38
        Czy polecacie dr. Żebiełowicza?
        • 15.09.08, 10:38
          radzę poczytać wcześniejsze wypowiedzi na temat Pana Drsmile
          --
          Pierworodnysmile
          i Grudniowy Ktosieksmile
        • 17.09.08, 15:26
          Ja polecam.Dla mnie był super i tak jest nadal.Zawsze wszystko
          wytłumaczył, reagował jak było coś nie tak w czasie.Jeżeli chodzi o
          prowadzenie ciąży to ok. U każdego znajdą się minusy. Nie ma
          idealnych,czekanie,spóźnianie,zapominał, że się umówiliśmy na
          telefon,ale to są bzdety.Sama pracuję w służbie zdrowia i tak ma
          każdy lekarz,tacy już są.Może jest jakiś jeden procent idealnych,ale
          ja na swojej drodze takich nie spotkałam
      • 06.11.08, 22:41
        Można prosic o adres i telefon dokora Sroczyńskiego?
      • 01.03.15, 23:47
        Po długich poszukiwaniach szczerze polecam dr Tomasza Strzemeckiego. Gabinet mieści się w Stargardzie Szczecińskim, Osiedle Kopernika 11 (na rogu ulic Piłsudskiego i Konopnickiej). Moim zdaniem to rewelacyjny lekarz i człowiek (ogromna wiedza, profesjonalne podejście, delikatny, sympatyczny, długo by zresztą wymieniać). Mam do niego pełne zaufanie i nie zmienię już na żadnego innego.
        • 03.04.15, 20:45
          Witam mam takie same odczucia. Uważam, że to super lekarz. Bardzo delikatny, zupełnie zapomina się gdzie się jest. Odpowiedział na kazde moje pytanie i wątpliwość. U mojej mamy po wykryciu zmiany odrazu w ciągu kilku dni była już na oddziale szpitala na zabiegu. Polecam wszystkim.
    • 01.05.04, 10:26
      Ja polecam dr Barbarę Rajewską. Pracuje w szpitalu na Pomorzanach, a prywatny
      gabinet ma koło centrum Ster (dawny King Cross) na Ku Słońu. Bardzo cierpliwa
      kobieta, tłumaczy wszystko bardzo przystępnie. Niczemu się nie dziwi wink)
      Namiary mogę podac na priv.
      Pozdrawiam
      • 31.05.04, 18:31
        Magini? czy mogłabyś podać namiary na dr. Rajewską?
      • 13.12.04, 13:17
        Magini, czy mogłabyś podać namiary na dr Rajewską?
      • 30.01.05, 11:12
        Również polecam Panią Barbarę Rajewską ! Jestem jej pacjętką okolo 10 lat i nie
        wyobrażam sobie chodzenia do innego gabinetu. Cudowna, elegancka, mila i ciepla
        osoba, a przede wszystkim niezwykle życzliwa. Świetny specjalista !
        • 05.02.05, 15:34
          Mogłabyś podać mi namiary na dr Barbarę Rajewską?Dziękuję bardzo i pozdrawiam
          serdecznie!Małgoś
          • 24.11.07, 21:30
            Czy mogłabyś podać mi namiary na dr Barbarę Rajewską? Bardzo proszę i z góry
            serdecznie dziękuję smile
        • 12.03.06, 10:46
          Podzielam zdanie iż jest dobra lecz jak prowadziła moją ciążę to w czasie gdy
          miał byc poród miała planowany wyjazd i ... i co i nic. Nie zainteresowała się
          do kogo trafię i gdzie. Mój mąż który jest lekarzem dostał na nią alergii i nie
          uważa jej za kompetentnego fachowca. Rodziłam w Policach
          • 18.02.07, 19:58
            • 25.02.07, 16:44
              rowniez chcialabym prosic o namiary na dr Rajewska
              • 14.03.07, 15:22
                A to jakas dobra ginekolog? Gdzie przyjmuje? Mam problemy z cholestazą
                ciężarnych i potrzebuję dobrego znającego się na rzeczy lekarza
      • 05.02.05, 15:41
        Magini? czy mogłabyś podać namiary na dr. Rajewską? Dziękuję serdecznie!Małgosia
        • 20.05.09, 21:25
          ja również jestem zainteresowana namiarem na Panią Rajewską, sprawa dość pilna,
          dziękuje
      • 28.06.05, 15:10
        Ja również mam bardzo dobre zdanie o dr B. Rajewskiej... ciepła, cierpliwa,
        wszystko fachowo wytłumaczy. Zetknęłam się z nią w szpitalu na pomorzanach.
        Polecam! smile
        • 29.06.05, 13:52
          czy tam normalnie ,można iść na wizytę do szpitala na pomorzany,bo niedawno
          chyba właśnie byłam(w jakimś szpitalu tylko nie dam sobie głowy uciąć że na
          pomorzanach ale tak na 99 %) i spytano się mnie czy jestem po operacji,ja na to
          że nie i powiedzieli że nie mogą w takim razie mnie przyjąć
      • 05.01.07, 15:43
        to ja poprosze
        malutka19a@gazeta.pl
      • 15.01.07, 14:18
        Magini? czy mogłabyś podać namiary na dr. Rajewską?
      • 10.02.07, 19:17
        rowniez chcialabym prosic o namiary na Pania dr B. Rajewska
        pozdrawiam
        • 12.02.07, 17:16
          Polecam bardzo dobrego Pana dr Mariusza Zarzyckiego specjalista ginekolog-
          położnik, jest zastępcą Ordynatora w Szpitalu Miejskim.
          Jest świetnym specjalistą,operatorem,posiada ogromny zasób wiedzy.
          Ten życzliwy, uprzejmy, pełen ciepła dr przyjmuje na Wojska Polskiego 43/2
          Podam wam nr do rejestracji 091 434-66-16
          Możecie zagląnąc na stronkę Pana Dr www.praxen.csv.pl
          Zobaczycie gabinet i profesjonalny sprzęt.
          • 12.02.07, 17:17
            www.praxen.csv.pl
        • 13.02.07, 08:47
          Dziewczyny, będę bardzo wdzięczna za kontakt do doktor Rajewskiej. Pozdrawiam.
      • 26.06.07, 14:02
        Ja również prosiłabym o namiar na dr. Rajewską
      • 20.10.07, 11:54
        dr Rajewska- prywatny gabinet przy castoramie na gumieńcach: Polskich Marynarzy
        20/3, tel. 609 689 006
        • 20.10.07, 12:23
          czytałam dobre opinie na temat dr Sroczyńskiego i Świderskiego. Gdzie oni
          przyjmują i za ile? Z góry dziękuje za info smile
          • 30.10.07, 11:45
            Dr Sroczyński przyjmuje w przychodni stoczniowej natomiast dr
            Świderski juz chyba tylko prywatnie (bo kiedys na Wojska Polskiego w
            przychodni) gdzies na Pogodnie, ale niestety nie pamiętam jak ta
            ulica się nazywa. Z pewnością znajdziesz jego namiar w www.pkt.pl
            pozdr.
            • 12.11.07, 14:13
              Czesc Dziewczynysmile

jestem nowa na tym forum. Czy znacie moze pania ginekolog doktor Mieczkowska?
              Pani Mieczkowska pracuje na Unii Lubelskiej. Zapisalam sie do niej prywatnie do
              Hahs'a na Felczaka ( przyjmuje tam prywatnie).
              bede wdzieczna za wszelkie oipnie.
              • 29.11.07, 16:02
                ja bylam u niej na wizycie we wtorek, tez pierwszy raz, jest bardzo sympatyczna
                i delikatnasmile dala mi skierowanie na wszystkie badania i usg, wszystko zrobilam
                w jeden dzien w szpitalu (nie bylam prywatnie)takze polecam i jestem zadowolonasmile
                • 20.02.08, 13:37
                  witajsmiletroszke czasu minelo od ostatniego postu. Pani doktor prowadzi moja
                  ciaze-jestem teraz w 23 tc i jestem zadowolona z tej Pani Takze moge Wam
                  dziewczyny polecic z czystm sumieniem. Dr jest kompetentna, delikatna, mila.
                  Cala ciaze "prowadze" w klinice Hahs na Felczaka, wiec moge polecic tamtejsze
                  laboratorium, ktore wykonuje szeroka game badan,
                  Pozdrawiam
        • 28.02.10, 16:47
          Witam,bardzo prosze poleccie mi dobrego lekarza na swedzenie i pieczenie pochwy
          .pozdrawiam
    • 03.05.04, 22:22
      Dr Niedzielski prowadzil moje dwie ciaze. Pierwsza Kajka super sie rozwila i ma
      7 lat. Drugie dzieciatko rodzilam wlasnie w Policach i po 3 dobach okazalo sie
      dopiero ze ma ciezka wade serca. Zuzia zyla 2 tygodnie. Wiecej do niego nie
      moglam pojsc.Gdyby przy USG wykryto wczesniej ta wade( brak lewej komory) Zuzia
      mialaby wieksze szanse podczas operacji w Krakowie.Asia.
      • 08.05.04, 11:37
        Przykro mi.
        Jednak czy uważasz, że gdybyś chodziła do innego lekarza dziecko byłoby
        zdrowsze?
        • 08.05.04, 19:43
          Witam.
          W czasie ciazy trzy razy lezalam w szpitalu w Policach.
          Tam pracuje zespol dr. Niedzielskiego.
          Kilka razy mialam robione USG serduszka Zuzi i nikt nie wykryl tak powaznej
          wady serca jaka jest brak lewej komory.Gdyby byla zdiagnozowana wszesniej
          jeszcze w moim brzuszku to rodzilabym w Krakowie i Zuzia mialaby wieksze sznse
          na udana operacje.
          Ta wlasnie swiadomosc jest dla mnie najgorsza . Nikogo nie winie, no moze
          Boga .
          Asia
          Asia.
          • 09.05.04, 10:47
            Bardzo Ci współczuję....
            Mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze.
            Pozdrawiam Gośka.
    • 19.05.04, 13:59
      Polecam doc. Andrzeja Starczewskiego. Jest szefam Kliniki Ginekologii i
      Rozrodczości na Unii Lubelskiej. Przyjmuje prywatnie w Zdrojach w poniedziałki
      i piątki, nr telefonu do rejestracji (odbiera żona): 604 49 99 88.
      • 20.05.04, 12:45
        A ja Polecam dr Celewicza,pracuje w Klinice na Unii Lubelskiej,ma prywatny
        gabinet w centrum.
        • 24.05.04, 12:39
          hej,
          moje dwie ciąże prowadził dr Bielewicz. Pracuje w Policach, jest zastępcą
          ordynatora, a prywatną praktykę ma w centrum. Specjalizuje się w leczeniu
          bezpłodności, tzw. trudnych ciążach i innych dolegliwościach. w gabinecie ma
          swoje usg, zarówno przezbrzuszne, jak i waginalne- bardzo dokładne, duży
          telewizor z możliwością nagrania usg na kasetę vhs. jedyną wadą są długie
          terminy oczekiwania na wizytę, do dwóch tygodni i czekanie w poczekalni (ale
          jak się coś dzieje przyjmuje bez kolejki, każdego dnia, o każdej porze)!!!
          Naprawdę go polecam!!!
          • 19.06.04, 17:36
            Mnie wiele osob polecało dr.Różewickiego.
            Poszłam chciałam sprawdzić. miałam i mam nadal sile bóle podbrzusza nasilające
            się podczas współżycia. Najpierw wymyslił, że mam mięśniaki na macicy. Po
            szczegółowych badaniach diagnoza okazała się błędna. Potem było tyłozgięcie
            macicy, zapalenie przydatków, skrzywienie kręgosłupa.Wszystkie diagnozy mylne.
            Wydałam u niego prawie 1000 zł. Boli nadal i już do niego nie chodzę.
            • 06.12.04, 19:08
              Wiem , że każda ma indywidualne doświadczenia i czasem są one skrajnie różne.
              Dr. Różewicki uratował przed operacją usunięcia jajników moją siostrę, miała na
              obu torbiele czekoladowe (czy jakoś tak się nazywały) i jej poprzedni ginekolog
              (dr. Pietrzyk) zalecił operację bo stwierdził że nie ma innego wyjścia. Moja
              siostra z mężem chcieli mieć dzieci więc skonsultowali się z dr. Różewickim w
              sprawie tej "koniecznej" operacji. Dzięki niemu oboje są teraz szczęśliwymi
              rodzicami trzy letniego synka, a torbiele w czasie ciąży zupełnie zniknęły! Być
              może w Twoim przypadku Monija jego diagnozy nie były trafne (współczuję) ale
              dzięki niemu moja siostra ma synka i szansę na więcej dzieci.
              A propos dr. Pietrzyka niepolecam zdecydowanie, nie tylko po doświadczeniach
              mojej siostry ale i opinii koleżanek które miały wątpliwą przyjemność być jego
              pacjentkami.
              • 05.06.06, 17:36
                Potwierdzam ową wątpliwą przyjemność obcowania z panem Pietrzykiem.
                Miesiac temu rodzilam mojego synka w szpitalu miejskim i niestety trafiłam na
                dyzur m.in tego pana.
                POdczas gdy moj mąż czekal na korytarzu przed oddziałem porodowym, a ja sama,
                po odjesciu wód zostałam na porodówce "dostało mi sie" za to, ze nie mam
                zezwolenia na poród rodzinny (o ktorym zreszta nie wiedzialam) od ordynatora.
                Ten czlowiek doprowadzil mnie do łez straszac mnie, ze moj maz nie wejdzie ze
                mną, ze będę rodzic sama. Pytał- krzycząc; co ja sobie wyobrażam? Był chamski i
                arogancki. Po prostu ręce opadają. O tym, ze nawet nie spytał jak sie czuję,
                czy moze chce usiąśc nawet wspomnę. Stałam tak dobre kilkanascie minut na
                srodku porodówki bo ów pan musial sobie odbić na kimś beznadziejny dzień.
                Już sie wycofywałam do wyjścia, mówiąc, ze w takim razie pojedziemy rodzic
                razem gdzie indziej ( godz. 1.00 w nocy) i nagle wszedł mój mąż ..

Smutne, ze biurokracja jest ważniejsza od pajentki. Po prostu do tej pory nie
                mogę się pogodzić z tym jak zostałam potraktowana

O ironio cały odział jest wyklejony kartą praw pacjenta ... na który przytomnie
                powołał się mój mąż i od razu bez zbędnych pytan został wpuszczony na oddział.

Planuję spotkanie z ordynatorem, któremu chce opowiedziec jak zostałam
                potraktowana.

Nawet mój mąż był zszokowany zachowaniem tego czlowieka, jego postawą,
                odpychającą mimiką i gburowatością- obserwujac go pozniej. Myśle, ze ten
                czlowiek minął sie z powołaniem.
                A już z pewnością nie wie co to empatia.
                Przykro, ze był przy narodzinach mojego dziecka, jego obecnosc mnie drażniła i
                czułam się żle. Zwłaszcza, ze przeze mnie przedłuzyl sie dyżur owego pana
                czemu dał wyraz swoja irytacją i przyspieszajac porod o kilka minut uciskiem
                na macice (zapomnialam jak nazywa sie fachowo ten ucisk na brzuch).
                Jednym słowem załamka ...

Wiem, ze pacjentki prywatne chwalą go sobie, byłoby dziwne gdyby tak nie bylo.
                Tak więć proszę darowac sobie pochwalcze komentarze pod adresem owego czlowieka
                do mojego listu.

Pozdrawiam za to pozostałą "ekipę" Miejskiego, wspanialych ludzi. Świetne
                położne i Dr Bilskiego (mam nadzieje, ze dobrze zapamietalam),ktorego mialam
                przyjemnosc poznac na izbie przyjec i podczas porodu - czlowieka kulturalnego,
                pełnego ciepła, epatii i wiedzy ...
                Z pomocą męza doszłam do siebie, ciesze się zdrowym, cudownym dzieckiem.
                To, czego tak bardzo chcialam uniknąć, uprzedmiotownienia podczas tak
                szczegolnej chwili nie udalo sie.
                Odnoszę wrazenie, ze akcja rodzic po ludzku, zmienila tylko "opakowanie"
                szpitali...

• 01.12.07, 12:17
                  Witam! Właśnie przeczytałam opinie na temat "DOKTORA PIETRZYKA". Ja tez miałam
                  wątpliwą przyjemność spotkania się z tym gburem. Wykryto u mnie endometriozę i
                  skierowano do miejskiego na zabieg. Z bólami poszłam na izbę przyjęć gdzie
                  DOKTOR PIETRZYK w dosadnych słowach wyraził swoją opinię o takich "symulantach"
                  jak ja. Zbadał mnie bardzo niedelikatnie i stwierdził (bez USG!) że nic mi nie
                  jest. Zabrałam się stamtąd i pojechałam na Pomorzany. Guz był wielości piłki do
                  tenisa.
            • 24.01.05, 10:59
              ja tez mialam takie bole i okazalo sie ze to ze stresu, teraz staram sie nie
              denerwowac i jest ok
          • 10.04.08, 15:40
            Bielewicz przyjmowal mnie na odzdial w Policach, jak w 14 tygodniu
            ciazy dostalam skurcze. Pomimo ze nie byl prowadzacym moja ciaze to
            swietnie sie mna zajal, lepiej niz moja gin. Na usg wszystko
            tlumaczyl, jak mial dyzur zagladal i pytal sie czy wszystko w
            porzadku i chyba tylko jemu w calym szpitalu zalezalo zeby mi pomoc.
            To bardzo dobry i sympatyczny lekarz
            • 17.04.08, 22:37
              Też osobiście polecam dr.Bielewicza,lekarz z doświadczeniem,nie bajerant,potrafi
              odpowiedzialnie zając sie pacjentką.
              Natomiast odkąd zmieniła sie pani w rejestracji na Obr. Stalingradu,to trudno
              sie dostać do p.Doktora.Kobieta robi łaskę,trzeba błagać o zapisanie się,miejsc
              nie ma i tyle -odpowiada.Znajoma poszła po receptę na pigułki anty,to jej
              powiedziała,że za rzadko odwiedza lekarza,(była 5 mieś. temu na prywatnej
              wizycie w gabinecie)i ma zapłacić za receptę 20zł to ona wypisze.Rozumiem skoro
              takie zasady są z odpłatnościami,choć recepta w cenie leku to za wiele chyba,a
              ginekolog to nie lekarz rodzinny wystarczy raz na pół roku pójść sie przebadać
              wg zaleceń specjalistów.
              Czy ktoś miał może sposobność jeszcze bycia potraktowanym w ten sposób przez
              p.rejestratorkę?
        • 27.10.13, 20:07
          Witam. Ja z własnego doświadczenia polecam dr. Celewicza. Moim zdaniem jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia zrówno jako fachowiec w swojej dziedzinie jak również jako człowiek ze swoim podejściem do pacjenta. Pan dr pojawił się na mojej drodze trudnym dla mnie momęcie i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Pokierował i pomógł mi zmagać się z moją chorobą Potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości i z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Wizyta u Pana dr to sama przyjemność i poleacam z całego serca wszystkim kobietom, które poszukują dla siebie dobrego fachowca. Dr przyjmuje przy ul. Parkowej 4a/1 w Szczecinie. Pozdrawiam.
      • 14.07.04, 12:24
        Dr Starczewski, mimo tego, iż niewątpliwie jest "fachowcem", jest także
        gruboskórny, niedelikatny i arogancki...
        Można zacisnąć zęby, żeby mieć pewność profesjonalnego badania, ale nadwrażliwe
        dziewczyny ostrzegam...

Pozdrawiam, deser_t
    • 27.06.04, 14:06
      Ludzie. Dajcie mi namiary na jakiegoś dobrego ginekologa kobietę. Mam awersję
      do faceta- ginekologa. Brrr.... PILNE!!!!
      • 29.10.04, 11:08
        Pani doktor Barbara Sylwista-Jaśkiewicz.Przyjmuje w Centrum Medycznym na
        Duńskiej.Jest przesympatyczna,cierpliwa i wszystko tłumaczy.
        • 03.06.07, 22:09
          ...i wymusza zapłatę za czynność objętą ubezpieczeniem - jest przy tym bezczelna
          (kłamie). Jak dla mnie 3 wizyty u niej to strata czasu
          • 25.05.09, 15:33
            ja też odradzam ,nie zna sie na rzeczy np wmówiła mi ,że mam torbiel na jajniku i brałam gravistat przez rok , a to były tylko normalne pęcherzyki( ktoś inny wykonywał USG i wyraźnie to napisał) ...od tego czasu mam hiperprolaktynemię i torbiele w piersiach...może łaskawa pani doktor powinna najpierw zrobić badanania hormonalne ?!...wtedy jeszcze wierzyłam lekarzom,niestety
            wrrr...
            odradzam i przestrzegam,to tzw konował
    • 01.07.04, 19:55
      Maria Czajkowska . Pracuje w szpitalu na Pomorzanach a prywatny gabinet ul.
      Ruska 22 . Polecam jest fachowa i konkretna. Prowadziła moją trudną ciążę i
      przeprowadzała cesarskie cięcie. Mam do Niej 100% zaufania.
      • 18.07.04, 20:36
        dr. Niedzielski- delikatny, ciepły, cierpliwy, spokojny. Gabinet na
        Niebuszewie, ul. Niemcewicza.
      • 19.12.04, 16:26
        A ja mam inne odczucie. 10 lat temu rodziłam w prywatnej klinice porodowej
        (ktorej teraz juz nie ma) i własnie po porodzie szyła mnie w/w pani doktor,
        była bardzo niemiła i odpychająca. A myślałam, że jak tak strasznie sie bałam
        porodu i urodzę w ptrywatnej kloinice to będzie super! a w tym roku 1
        października urodziłam po 10 latach córeczkę w szpitalu w zdrojach, gorąco
        polecam. Po porodzie szył mnie dr. Pietraszek młody lekarz, bardzo delikatny, a
        mąż mów , że zrobił mi taki lifting że śladu nie ma. Zaczęłam współżyć 8
        tygodni po porodzie i naprawdę nic mnie nie bolało, a po pierwszym porodzie i
        kontakcie z pania dr. Czajkowską mam nie miłe wspomnienia. Może inaczej
        traktuje pacjentki, które u niej sie leczą i prowadzą ciążę?
      • 20.12.04, 14:25
        Dr Czajkowska wlasnie sie przenosi do Swinoujscia, wiec na Pomorzanach raczej
        nie uchwytna, moze w prywatnym smile
        --
        Pozdrawiam

--------------
        Moje Sloneczko - www.galeria.pucia.com/?f=2004.11.01%20-%
        20Cmentarz&img=DSC_3726.jpg
        • 21.07.05, 12:28
          Dr Czajkowska faktycznie już nie pracuje na Pomorzanach, ale nadal przyjmuje w
          gabinecie pr na Ruska 22, a do szpitala kieruje do Polic. Osobiście nadzoruje
          pobyt w szpitalu, tak że wszystko jest pod kontrolą i jak najbardziej w
          porządku. Prowadziła moją ciążę, jestem bardzo zadowolona. Można zawsze do niej
          zadzwonić w razie jakichś niejasności, nic jej nie dziwi, poza tym spokojnie
          podchodzi do wszystkiego - człowiek od razu sie uspakaja. Leżałam dwa razy w
          Policach z jej skierowania na patologii i było wszystko bardzo fachowo. Tam też
          rodziłam, wcześniaka -34 tydz - i też nie mam żadnych zastrzeżeń. Tak że gorąco
          polecam.
      • 22.12.04, 13:41
        A ja dr.Marii Czajkowskiej nie polecam. Choc to nie watek o zlych ginekologach
        to jednak w zwiazku z opinia "ikrys" chcialam napisac cos od siebie.
        Pani doktor przyjmowala moj porod (na Pomorzanach) i dzieki niej mam jak
        najgorsze wspomnieniasad Niedelikatna, nieuprzejma. Popelnionych wiele bledow o
        ktorych nie chce sie tu rozpisywacsad(((
        Wg mnie to najgorszy ginekolog z jakim mialam okazje wspolpracowacsad

Ikrys piszac tak pochlebna opinie nie wiem jak do tego podejsc: czy Ty mialas
        duzo szczescia do Pani doktor czy ja wyjatkowego pecha?smile Oby takich pacjentek
        jak Ty bylo jak najwiecej.

Pozdrawiam serdecznie
        • 13.02.06, 23:28
          zgadzam sie z Tobą - strasznie antypatyczna kobieta, która nie ma pojęcia o
          kobietach po porodzie i karmieniu piersią
    • 28.07.04, 21:39
      CYTAT

SZCZECIN
      Autor: marikaow
      Data: 28.04.2004 19:24 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz na list

+ odpowiedz cytując

--------------------------------------------------------------------------------
      lek. med. Sławomir Świderski - ginekolog - położnik, Super lekarz, pracuje w
      szpitalu na Unii Lubelskiej, przyjmuje prywatnie.
      Bardzo delikatny, wszystko dokladnie tłumaczy, odpowie na kazde pytanie. Ja
      zawsze zadaje ich tysiace i nigdy nie okazał
      znudzenia. Jak do tej pory jedyny lekarz ginekolog który nie wypomina mi że
      urodzilam córeczke w wieku 18 lat. I chwała mu za to.
      bo zawsze słyszałam taka młoda, to cos ty dziecko robiłą itd. Zawsze jak cos
      sie dzieje można dzwonic na komórkę. podaje namiary.
      Szczecin- Pogodno ul. Sułkowskiego 1, tel kom 0502311298 przyjecia piatki od 17
      do 19.

• 20.10.04, 14:34
        super jest Sławek, fachowiec z niego bankowy.. polecam serdecznie tego
        przemiłego i uroczego Panasmile
        • 26.11.04, 16:26
          Miałam do czynienia z dok. Swiderskim tylko raz, w przychodni przyszpitalnej na
          Unii Lubelskiej. Poszłam do tej przychodni ponieważ miałam problem z łozyskiem
          przodującym i chciałam to skonsultować z innym lekarzem niż moja ginka,
          ponieważ z nia jakoś nie mogłam się dogadać, ciagle u niej były tłumy /
          przychodnia państowa / i wszystko działo się w pośpiechu. Dok. Swiderski okazał
          się bardzo miłym człowiekiem, przede wszystkim cierpliwym !!! Wyjasnił mi
          baardzo dokładnie istotę mojej dolegliwosci i dał skierowanie na USG do Kliniki
          i na badania krwi i moczu, które moja ginka zrobiła mi tylko raz / byłam w 27
          tyg. ciązy / To dzięku niemu zdecydowałam się na poród na Unii i bardzo miło go
          wspominam a mam porównanie bo rodziłam po raz drugi. Także polecam bardzo dr.
          Świderskiego.
          • 16.06.07, 08:31
            Ja tez mialam do czynienia z dok.Świderskim ponieważ jeżdziłam na Unii
            Lubelskiej do szpitala na przepływy,kierował mnie tam mój lekarz
            prowadzący.Muszę przyznac że trafic na takiego lekarza jak dok.Świderski jest
            teraz trudno.Jest to wspaniały,ciepły i spokojny człowiek.Juz na pierwszej
            wizycie potraktował mnie tak jak bym chodziła do niego całą ciąże.Wszystko mi
            wjaśniał bardzo dokładnie i spokojnie a ja mu bardzo zaufałam.Rodziłam tam moje
            maleństwo a dok.Swiderski odbierał poród.To on się mną zaimował przez 10 dni
            jak leżałam w szpitalu i to on podjąl decyzjęo porodzie w bardzo odpowiednim
            momencie.Gdyby nie on to nie wiem czy bym miała całe i zdrowe moje
            dzieciątko,poniewaz miałam problemy z wodami płodowymi(było ich za mało)i
            miałam hipotrofię płodu i dlatego 2 tyg wczesniej moja ciąża była zakończona a
            maluszek urodził się cały i zdrowy.Muszę przyznac ze opieka na Unii Lubelskiej
            jest wspaniała i godna polecenia.Jest tam tez wielu lekarzy godnych polecenia.
      • 06.12.04, 12:45
        Dr Świderski przyjmuje także w przychodnii na Wojska Polskiego na przeciw
        telewizji i Radia. Także gorąco polecam. Leczę się u niego już dobrych 10 lat i
        jestem bardzo zadowolona. Nieszka21
        • 29.09.05, 13:08
          Czesc, znam tego lekarza, gdyz robil mi 2 razy usg w szpitalu na unii bo mialam skierowanie od swojej ginki. Bardzo mily i delikatny lekarz. Do tego wszystko dokladnie tlumaczy, nawet bez zadawania pytan wszystko wyjasnia. Mam do ciebie pytanko: czy ta przychodnia przy telewizji to przyjmuje tam panstwowo czy prwyatnie?? W jakie dni i czy dlugo sie czeka? A jesli prywatnie to ile kosztuje? No i ktora to jest przychodnia prz telewizji bo tam jest kilka?? Albo podaj mi telefon. POzdrawiam!!! Beata
          • 21.10.05, 21:55
            Witajcie ludzie, gorąco polecam doktora Sławka Świderskiego. Rewelacja. Sama go
            znalazłam przeglądając kiedyś to forum i nie żałuję smile. W 8 miesiącu
            ( ..dlaczego tak późno) zdecydowalłam się na zmianę lekarza bo mojego nie
            trawiłam. A tu proszę: 2x taniej, pełna fachowość i poczucie bezpieczeństwa,
            które kobiecie w ciąży jest najbardziej potrzebne. Ciążę donosiłam szczęśliwie
            i wyciszyłam się po "fachowcu" który nieszczęśliwie prowadził mnie wcześniej.
            Naprawdę chylę czoła i z pewnością do niego wrócę na rutynowe kontrole.
            • 27.01.06, 00:01
              Polecam!!Świetny specjalista,prowadził całą moją
              ciążę aż do rozwiązania.Niewielu Takich lekarzy
              dzisiaj!Pozdrawiam Anka
              • 31.01.06, 08:56
                czytałam wiele dobrych opini o lek. med. Sławomir Świderski,niestety nie
                znalazłam adersu przychodni w której on przyjmuje. czy mogłby ktoś podać.
                nabardziej interesuje mnie przychodnia nfz, a nie prywatna.
              • 24.01.07, 12:53
                wybieram sie do niego na 3 czy 4D na PAM. Kpl. badan kosztuje ponoc 185 zl. Dam
                znac jakie wrazenia.
                --
                mój suwaczek
                bd.lilypie.com/rr0Mp1.png
    • 08.08.04, 18:16
      Cześć! Ja gorąco polecam dr Kolczewskiego, ordynatora patologii ciąży z Piotra
      Skargi. Bardzo delikatny w badaniu, troskliwy. Przyjmuje na Z. Nałkowskiej 4
      (os.Majowe) w poniedziałki i piątki.
      • 24.08.04, 08:53
        ja polecam dr Irę (pracuje w Zdrojach). Jest bardzo delikatny i konkretny.
        Chodzę do niego od 7 lat i dzięki niemu mam Sonkę. Poza tym polecam dr
        Węgrzynowskiego, byłam u niego na usg połówkowym.
        Anetta i Sonia 25.07.2003
        • 10.09.04, 09:41
          Dołączam się do >>bestiia>> tez chodzę od kilka lat do dr.Iry. To facet, jeśli
          ktoś ma wątpliwości. Prócz tego, że pracuje w Szpitalu w Zdrojach, to przyjmuje
          prywatnie w gabinecie na Oś, Majowym blisko Reala. Opanowany, miły,
          uśmiechniety gościu, chyba po 40-tce. Zawsze ma czas, aby porozmawiać. Nigdy
          nie zbywa.
          • 15.12.04, 12:56
            Ja też polecam gorąco doktora Irę. Ufam mu całkowicie, nie krępuję się zadawać
            pytań. Świetnie poprowadził moją ciążę. I na pewno będzie prowadził każdą
            następną!!! smile
            • 05.08.08, 09:28
              Drugą też prowadzi smile
            • 03.06.10, 10:55
              dobry lekarz na Pomorzanach,prosze o info?
              • 03.06.10, 10:57
                szukam takiego który nie zdziera nie nie pracuje w Zdrojach ani w Policach bo
                juz nie stac mnie na 200zł za wizytę?,może jakis z medicusa pracujacy na
                Pomorzanach

z góry dzieki
                • 03.06.10, 13:31
                  ginekolog Piotr Becker z Pomorzan ,ktoś zna?
                  w jakim wieu jakie podejście i jakie ceny?
        • 06.12.04, 17:19
          czesc, leżałam 4 lata temu na patologii w Zdrojach. Ira ma same +++
          • 15.12.04, 14:58
            Ja również polecam dr. Irę. Leżałam parę dni na patologii w Zdrojach. Raz mnie
            badał, ale polecam. Wszystkie dzirwczyny z patologii też go chwaliły.
            • 08.04.05, 01:10
              Ja również uważam, że dr. Ira jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek.
      • 18.04.06, 18:55
        A ja Kolczewskiego odradzam z calego serca. Do prywatnego gabinetu spoznia sie
        20 minut i uwaza ze to tak niezle, nie pyta o podstawowe kwestie takie jak
        data ostatniej miesiaczki, a kieruje na krio, po czym nie pojawia sie w
        szpitalu w wyznaczonm terminie i nie raczy nawet przeprosic kiedy sie do niego
        dzwoni po godzinie czekania. Absolutny brak profesjonalizmu i troski o
        pacjentke.
      • 02.12.06, 06:49
        Ten Piotr Kolczewski cham i gbur wystrzegajcie sie go jak ognia rodzilam w
        styczniu w tym roku, robil mi 2 razy usg w tym dzien przed cesarka "niewidomy"
        nie zobaczyl ze dziecko ma tylko pol serduszka, gdy zmarla i sie z nim
        spotkalam spytal sie czy mam to na pismie a przeprosiny z jego ust to same
        obelgi i wybielanie siebie.Siebie uwarza za cudotworce a nawet lekarzem nazwac
        go nie mozna .Uciekajcie od niego jak najszybciej.
        • 16.04.08, 15:17
          Oj chyba to KONKRETNA POMYŁKA!!!! Kolczewski to REWELACYJNY LEKARZ.
          profesjonalista w kazdym calu, dzieki niemu mam moje mLutkie
          szczescie. Zaden z dr nier dba tak o pacjentki jak on. Nie ma
          najmniejszego problemu gdy bedac w ciazy dzwonie do Niego o 2,30 w
          nocy, a raczej moj maz.
          Wiecej takich lekarzy w Szczecinie a bedziemy miec swietna fachowa
          opiekke i pomoc ginekologiczna. Mam porownanie bo znam 80% dr gin w
          Szczecieni i naprawde malutko jest takich. Fakt, ze nie znam kobiet
          gin, ale z facetow ONLY KOLCZEWSKI. KOLCZEWSKI RULEZ!!! Buziak od
          Malutkirj mojej
    • 20.10.04, 14:35
      Michał Szelągowski - Reduty Ordona
    • 23.10.04, 09:57
      Dr Mariusz Zarzycki - jest z-cą ordynatora szpitala miejskiego. Ma życzliwe
      podejście do pacjentek (miałam problemy na początku ciąży i trochę czasu
      spędziłam w szpitalu) Cierpliwie odpowiada na wszyskie pytania. Przyjmuje w
      prywatnym gabinecie na Wojska Polskiego 43/2.
      • 26.10.04, 20:09
        ja mam pytanie o jakiegos ginekologa odpowiedniego dla siedemnastolatki. nie
        chce isc z mama.
    • 27.10.04, 15:14
      Goraco polecam dr.Arkadiusza Pietrzyka,przyjmuje na Słowackiego w prywatnym
      gabinecie i pracuje w Szpitalu Miejskim.
      Mam o nim bardzo dobre zdanie ,jest opiekuńczy ,cierpliwy,szarmancki i co
      najwazniejsze ma zawsze czas aby porozmawiac.Prowadzi obecnie moja druga ciażę,
      przy pierwszej miałam cc i to wykonane przez niego osobiscie .

Pozdrtawiam
      Magda
      • 06.12.04, 13:07
        Tak... doktorek Arkadiusz Pietrzyk szarmancki jest niewątpliwie.... zwłaszcza
        jak podaje pomocną dłoń przy schodzeniu z "samolotu" hihi. Kiedy zrobił to po
        raz pierwszy, byłam tak zaskoczona że nie zajarzyłam po co on do mnie tą rękę
        wyciąga, hihi
        a tak na poważnie - prawdziwy profesjonalista, prowadził moją ciążę i odbierał
        poród w Szpitalu Miejskim...
        Z Miejskiego godny polecenia jest także dr Tomasz Sroczyński. Nie polecałabym
        natomiast dr Zarzyckiego... nie bede wywlekac dlaczego - zalazł mi za skóre
        podczas porodu.
        Pozdrawiam Zuzia
      • 06.12.04, 19:27
        Stokrotka_polna witam serdecznie.
        Może miałaś specjalne względy u dr. Pietrzyka. Ja mam o nim inne zdanie, moja
        kuzynka była przez niego prowadzona w ciąży i wszystko było dobrze jak
        przychodziła do prywatnego gabinetu i płaciła kasę. Kiedy zaczęły się problemy
        z ciążą i wylądowała w szpitalu miejskim u niego na oddziale, zupełnie ją
        ignorował a przy porodzie chociaż przebiegał koszmarnie, poprostu sobie poszedł
        (co skończyło się porodem kleszczowy!). Mado niego ogromny żal i uraz, bo mógł
        zareagować wcześniej, lekarz który przyjmował poród był zdziwiony że nikt
        wcześniej nie zareagował na tak trudny pród bo oznaki tego, że coś jest nie tak
        było widać już wcześniej!
        Mogłabym opisać jeszcze conajmniej dwa przypadki jego pacjętek - byłych
        pacjętek (bo więcej do niego napewno sie nie zgłoszą) ale chciałabym Wam tego
        zaoszczędzić. Niepolecam.
        • 28.02.08, 20:42
          W zeszłym tygodniu wylądowałam w szpitalu miejskim. Trafiłam akurat
          na dr Pietrzyka, a że czytałam wcześniej negatywne opinie na jego
          temat, miałam w związku z tym pewne obawy. Na szczęście, ze zupełnie
          niepotrzebnie. Dr Pietrzyk okazał się świetnym fachowcem, a jego
          podejście do mnie jako pacjentki, było bardzo pozytywne. Nie
          chodziłam do niego wcześniej prywatnie - teraz poważnie to
          rozważam.
    • 28.10.04, 10:37
      CYTAT

• Specjalista od bezpłodności w Szczecinie
      trudno_tak 26.10.2004 16:20 + odpowiedz

znacie takiego? jeśli tak, pomóżcie, proszę....

• Re: Specjalista od bezpłodności w Szczecinie
      malgosiek2 27.10.2004 06:57 + odpowiedz

Dr.Włodzimierz Bielewicz przyjmuje w szpitalu w Policach,a gdzie ma gabinet to
      nie wiem.
      Dr.Rafał Kurzawa szpital na Unii lub prywatnie w Ars-Medcie na ul.Mickiewicza
      Ginekologia na Unii specjalizuje się w leczeniu niepłodności.Pozdrawiam
      Małgorzata

trudno_tak 27.10.2004 10:02 + odpowiedz

dziękuję Ci bardzo
      pozdrawiam
      Aga

malgosiek2 27.10.2004 19:40 + odpowiedz

Wejdź na forum niepłodnośc poszukaj o szczeciniankach.Dziewczyny są tam
      bardziej oblatane w tym temacie.Małgorzata

--
      Dla tych co szukaja i polecaja lista DOBRYCH ginekologów
      oraz niestety CZARNA lista ginekologów
      • 28.10.04, 17:49
        Cześć !!
        Przypadkowo przeczytałam ten kawałek i już pomagam znalesć fachowca wink)))
        www.ivf.com.pl./
        Kurzawa teraz tam przyjmuje goraco polecam wink))

Kena
      • 30.10.04, 17:06
        Polecam; Dr.Rafała Kurzawa szpital na Unii, od sierpnia przyjmuje prywatnie w
        siedzibie przy Al.Wojska Polskiego 223b.Dzięki niemu mam śliczną i przede
        wszystkim zdrową córcie. Bardzo mu za to dziękuje.
    • 29.10.04, 17:38
      goraco polecam dr Lokociejewskiego przyjmuje kolo malego zoo na wyzwolenia jest
      ordynatorem w szpitalu miejskim. Mily, a zarazem dobry fachowiec
    • 29.10.04, 18:11
      Szczecin
      Autor: iza327
      Data: 29.10.2004 14:49 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
      polecam J.Obryckiego,cudowny lekarz,konkretny,wygadany,delikatny podczas
      badania,miły,pracuje w szp.wojskowym,przyjmuje prywatnie na Chopina 22
      tel.4525566, lub na Gumieńcach tel. 601 780 455, prowadziła moją ciążę i
      odbierał poród , mile wspominam

--
      Dla tych co szukaja i polecaja lista DOBRYCH ginekologów
      oraz niestety CZARNA lista ginekologów
      • 02.11.04, 10:06
        gagat100 napisała:

> Szczecin
        > Autor: iza327
        > Data: 29.10.2004 14:49 + dodaj do ulubionych wątków
        >
        > + odpowiedz cytując + odpowiedz
        >
        > ------------------------------------------------------------------------------
        -
        > -
        > polecam J.Obryckiego,cudowny lekarz,konkretny,wygadany,delikatny podczas
        > badania,miły,pracuje w szp.wojskowym,przyjmuje prywatnie na Chopina 22
        > tel.4525566, lub na Gumieńcach tel. 601 780 455, prowadził moją ciążę i
        > odbierał poród , mile wspominam
        >
        >
        >
    • 30.10.04, 11:11
      prof. Stanisław Różewicki - ogromne doświadczenie. Prowadził moją pierwszą
      ciążę - przeszłam ją bez żadnych niepotrzebnych stresów i zakazów typu : nie
      pić kawy ani herbaty bo ... Teraz jestem szczśiwą mamą 3 miesięcznej zdrowej
      Zuzi. Córeczkę urodziłam w Zdrojach gdzie ordynatorem jest brat profesora -
      specjalista od ciąż bliźniaczych - najczęściej sam je przyjmuje. Polecam ich
      obu jako lekarzy, a porodówka w Szczecinie - tylko Zdroje.
      • 30.10.04, 22:05
        Dla tych, co to tylko recept potrzebują, bez zbędnego gadania i tłumaczenia
        polecam dr Januszewską, która przyjmuje w przychodni studenckiej (gdzieś tam
        blisko Piotra Skargi) codziennie od 7.30 - szybko i bez problemów, pod
        warunkiem, ze na wpól do ósmej się już tam jest.
        • 25.01.07, 02:21
          Dzięki tej pani prawie straciłam ciążę, a moja mama wylądowała na stole
          operacyjnym z podejrzeniem raka. Żeby dodać smaczku - moja mama kiedyś pracowała
          w Przychodni dla Szkół Wyższych, więc pseudodoktor Januszewska dobrze nas obie
          znała. Nie polecam.
          • 28.03.07, 11:56
            ja straciłam ciąże dzięki dr januszewskiej.
            --
            żadne słowo nie ma teraz znaczenia - nic nowego nie odkryję wiem...
    • 31.10.04, 19:26
      czy ktos slyszal o ginekologu (a szczegolnie ginekologu-polozniku) ktory ma
      doswiadczenie z pacjentkami chorymi na epilepsje? Jak na razie zauwazylam, ze
      poziom wiedzy na ten temat wszystkich znanych mi ginekologow jest niski, zeby
      nie powiedziec zerowy: to oni sie ode mnie dowiaduja, np. ze od kilku(nastu?!)
      lat nie robi sie juz cesarki wszystkim chorym z padaczka "na wszelki wypadek".
      • 13.11.04, 09:19
        Doc. Zbigniew Celewicz pracuje na Unii lub.Bardzo doświadczony lekarz w
        trudnych ciążach.Prywatnie przyjmuje na Boh.W-wy,ale nie pamiętam
        numeru.Małgosia
        • 21.03.05, 21:40
          Ja również wybrałam dr Celewicza, jest miły, konkretny, rzetelny i jestem
          zadowolona.
          Beata.

• 28.06.05, 15:17
            dr Celewicz to wspaniały czlowiek i jednocześnie ginekolog - fachowiec smile Chodze
            prywatnie i mam wrażenie ze ma do poświęcenia nieskonczona ilość czasu, wszystko
            bardzo dokładnie i fachowo tłumaczy. Jednoczesnie jest stanowczy i dba o dobro
            ciąży. Poza tym zawsze uśmiechnięty, pogodny, przesympatyczny...czasem trochę
            "zakręcony" ale każdemy może się zdażyć wink Polecam!
    • 01.11.04, 11:15
      Jak wy możecie chodzić do ginekologa faceta?! W życiu bym nie dała się badać
      chłopu. Chociaż... teraz w zasadzie już mogę pójść do męskiego lekarza, bo do
      trzydziechy i tak już nie przysługują mi bezpłatne badania cytologiczne, więc
      po same recepty na tabletki już nie taka depryma pójść do faceta...(czy
      słyszałyście o tym limicie na badania młodych kobiet?)
      • 24.01.05, 11:17
        czym ty kobieto mowisz??? ja zawsze mam robiona cytologie kiedy mam na to
        ochote, a mezczyzna jest duzo delikatniejszy od kobiety, chodze do przychodni
        na slonecznym do dr Żółtkowskiego wszystko jest za darmo, on pracuje takze w
        szpitalu i ma swoj gabinet na pomorzanach, a jego syn tez jest ginekologiem, heh
        • 25.01.05, 13:37
          milagroos czy jesteś w stanie polecić dr Żółtkowskiego z czystym sumieniem??
          Właśnie szukam lekarza u którego spokojnie i bezpiecznie przejdę całą
          (planowaną dopiero) ciążę.

Do tej pory chodziłam do dra Grzeszewskiego, jednak jak dla mnie jest trochę
          zbyt humorzasty i nieobliczalny i najzupełniej w świecie boję się żeby to on
          miał mi prowadzić ciążę
          • 25.01.05, 22:29
            Jeżeli jestes ze Szczecina to mogę Ci polecić dr Antoniego Głaza jr.Jest
            wspaniałym lekarzem z ogromnym doświadczeniem,wielkim sercem i poczuciem
            humoru.Jestem Jego pacjentką juz 5 rok,dzieki Niemu urodziłam wspaniałego
            syna,byłam i jestem otoczona super opieką.Przyjmuje prywatnie na ul.Królowej
            Jadwigi ma w gabinecie USG,poswieci pacjentce maximum czasu,bardzo
            dokładny,delikatny .Nie wyobrazam sobie abym mogła miec innego lekarza,pracuje w
            szpitalu w Policach i tam możesz rodzić.Polecam i pozdrawiam
            • 03.06.07, 22:21
              miałam stan przedrakowy, poszłam do Głaza, który ŹLE ZROBIł CYTOLOGIę, (wynik
              niby dobry świadczący o tym, że jestem zdrowa). Skończyło się na CIN II zamiast
              CIN I, który mi Głaz zbagatelizował i zabiegu konizacji w szpitalu. Poza tym
              jego teksty "przyjdź przed gwiazdką, bo muszę za co karpia kupić", a gdy po
              ponownej cytologii (nie u niego) przyszłam zrozpaczona, ten swoje "a to może z
              tym lepiej do mojej żony przyjdź (też ginekolog), .....bo to przecież mamy jeden
              portfel" - dla mnie to skandal i ostrzegam przed nim, kogo mogę. Chyba, że
              zależy Wam na zwolnieniu lekarskim, to fakt, łatwo daje.
          • 22.02.05, 14:32
            Dr Żółtowski jest super!!! Starszy facet z niesamowitym poczuciem humoru.
            Potrafi sprawić swoimi śmiesznymi tekstami, że kobieta jest rozluźniona.
            Wszystki moje koleżanki do niego chodzą. Naprawdę warto.
            Agnieszka GG 5338324
            • 01.03.05, 21:56
              ja tez chodze do dr zoltowskiego i jestem rowzniez bardzo z niego zadowolona
              jest starszy ale za to z bardzo duuuzym poczuciem humoru i wogole sie nie
              stresuje ze jest facetem a zrsezta facecie sa bardziej delikatniejsi nic
              kobiety :p i przyjmuje on na slonecznym. i naprawde jak szukuacie dobrego
              lekarza to go baraadzo polecam !!
          • 30.03.07, 17:28
            chce napisac wszystkim o dr Żółtowskim!!!NIGDY NIE POLECE go żadnej kobiecie!!!
            Własnie dzisiaj byłam u niego(30,03,07)ze stwierdzona przez innego lekarza
            ciążą ok 10tego tygodnia,dr Żółtowski miał mi zalożyć karte ciąży i9 dac
            skierowanie na badania gdzie on stwierdził że żadnej ciąży nie ma a na usg
            zmierzyli mi pęcherzyk żółciwy a nie ciążowy!!!To jakaś paranoja.Straciłam kupe
            niepotrzebnych nerwów,popłudniu poszłam do dr Iry i powiedział ze ciąża jest
            śliczna,żywa duża i nie wiem jak on mógł jej nie widzieć.Paranoja!!!!TYLKO NIE
            DR ŻÓŁTOWSKI!!!!
          • 18.04.07, 15:48
            nigdy nie idzcie do dr ŻÓŁtowskiego!!!!!ostrzegam ham,niekompetentny i stary!!!
            nie widzi ze jestem w ciazy a ja mam brzuszek
        • 11.11.05, 18:01
          Tylko, że ten twój wspaniały ginekolog Żółtowski nie potrafi nawet odróżnić
          upławów bakteryjnych od grzybiczych. Na siłe serwował mi antybiotyki
          przeciwgrzybicze, podczas gdy miałam silne zapalenie bakteryjne. To ja już
          lepiej byłam w stanie to ocenić. Równolegle z jego diagnozą zrobiłam sobie
          wymaz (na który od oczywiście żałował pieniążków) i okazało się że ja miałam
          rację. Po leczeniu u niego zamiast być lepiej to stan się tylko pogarszał. Jak
          dla mnie jest to największy knował jakiego do tej pory napotkałam.
          • 28.02.10, 17:14
            błagam podaj mi u jakiego lekarza leczyłaś się na grzybice pochwy,bo ja juz nie
            wiem co mi jest .czy to bakteryjne zapalenie czy wirusowe,swędzenie i grudki na
            wargach sromowych przy wejsciu do pochwy.Lekarzjuz sam nie wie a lecze sie w
            Medixusie
    • 02.11.04, 14:07
      dr Antoni Głaz Jr - wiedza, praktyka, odpowiedni sprzęt,berzpośredni, ma
      poczucie humoru i nieograniczony czas dla swoich pacjentek. Odpowie na
      wszystkie pytania. Prowadził moją ciążę i pomagał wydostać sie na ten świat
      mojej córeczce. GAbinet na ul Królowej JAdwigi
      • 18.11.04, 19:13
        Tak,tylko ze robiac dwa razy USG w szpitalu niezauwazyl ciezkiej wady serca
        (HLHS- brak lewej komory) u mojej coreczki.
        Malutka zmarla po 2 tygodniach.
        Ciecie cesarskie jednak wykonal wzorowo. Blizna bardzo mala i szybko wygojona.
        Asia
        • 18.11.04, 21:20
          Naprawde bardzo mi przykro ,ze tak się stało. Jak widomo nikt nie jest idealny
          i zapewne nie mozna być super dobrym we wszystkim. Zresztą zawsze jak romawiam
          z koleżankami to dochodzimy do jednego wniosku, że jesli pojawiają się jakieś
          komplkacje ze zdrowiem to trzeba zasięgnąć porady 2-3 lekarzy bo często
          rozpoznania są różne. Cóz taka nasza dola pacjenta?
          Pozdrawiam
          • 24.11.04, 19:38
            Ja wlasnie tak zrobilam.
            USG wykonywali mi prawie wszyscy ginekolodzy z oddzialu w Policach poniewaz
            lezalam tam 3 razy w czasie ciazy.
            Nie wiem co zawiodlo; sprzet , czy wiedza.
            Ale i tak mi juz nic nie zwroci Zuzi.
            Asia
      • 23.11.04, 14:42
        Czy zna ktos z Was ginekologa-endokrynologa w szczecinie. to bardzo pilne,
        prosze o pomoc.
      • 25.11.04, 23:02
        dr Antoni Głaz jr-zgadzam się,najlepszy ginekolog w Szczecinie,mozna zadawać
        tysiące pytań odpowie na kazde szczerze,ogromna wiedza i dokładność w
        wykonywaniu badań.Człowiek z ogromnym poczuciem humoru,wielkim sercem,prowadził
        maja ciażę i dzięki niemu urodziłam mojego synka zreszta bardzo dorodnego (4100)
        i bez Jego pomocy nie dałabym sobie rady.Polecam dr Głaza jako wspaniałego
        lekarza i fantastycznego człowieka.
      • 13.12.04, 12:37
        popieram. bardzo go lubie i zaden lekarz (nie tylko ginekolog) nigdy nie byl
        ataki ciepły i serdeczny
        --
        "dla kobiety przewidujecie jedną pozycję - horyzontalną"
        • 10.04.05, 22:33
          popieram Glaza, ale tylko mlodego, bo jego ojciec... chyba juz za dlugo w tym
          fachu. Mlody Glaz jest uroczy, przyjmowal poród mojego synka w Policach.
          Polecam.
          --
          "Pesymista twierdzi, ze wszystkie kobiety to nierzadnice. Optymista nie jest
          tego zdania, ale ma nadzieje."
    • 17.11.04, 21:21
      nie najgorsza jest pani Debska-Jaroszewicz na ul. Staromłyńskiej (niedaleko
      bramy portowej), mila, wytlumaczy, delikatnie bada - opinia mojej kobity..

wady:
      - stwierdza grzybice bez wymazu (czystosc/biocenoza pochwy),
      - stwierdza mala macice bez badania USG tylko po samym badaniu ginekologicznym..
      - aa przy malej niewielkiej grzybicy zapomniala o mnie;p (moja kobita tezwink,
      - skierowanie na 'probe watrobowa' (bilurbina, alat,etc.) daje raz na rok...

ale to moze rutyna tylko niowink
      • 17.11.04, 22:32
        mi się tam na Staromłyńskiej niezbyt podobało.
        jak poszłam z grzybica to też dostałam tabletki bez badania i wymazu mimo że
        chciałam.W dodatku czesto te leki wypisuje jej sekretarka a nie pani ginekolog.
        Cytologii mi nie chciała płatnej nawet zrobic bo stwierdziła ze miałam pól roku
        temu.
        • 18.11.04, 19:36
          mam tzw. ciaze zagrozona - lezalam 3 razy w szpitalu - wczesniej chodzilam do
          innych ginekologow, ale dopiero do tego mam 100 % zaufanie - konkretny,
          rzeczowy, bardzo kompetentny i mily, nie lekcewazy zadnych najdrobniejszych
          objawow chociaz dalam mu popalic bo to moja pierwsza ciaza i do tego z
          problemami wiec niezle panikowalamwink)
          polecilam go 3 kolezankom i wszystkie 3 sa zadowolone. ma gabinet na wojska
          polskiego obok mcdonalda 4346616 i jest zastepca ordynatora w miejskim.
          • 25.11.04, 12:18
            witam,uwazam,ze bardzo dobrym lekarzem jest dr Zarzycki z-ca ordynatora ze
            szpitala miejskiego.Bylam w drugiej ciazy w wieku 37 lat(pierwsza 10 lat
            wczesniej przebiegala bez zadnych problemow),byly krwawienia,skurcze
            przedwczesne,rozwarcie szyjki czyli niezbyt dobrze.Dzieki dr Zarzyckiemu
            urodzilam w 39 tygodniu zdrowego 3,960kg i 59cm chlopca.Doktor otoczyl mnie
            fantastyczna opieka i ta medyczna i psychiczna.Lezalam w szpitalu i mialam
            zakladany szew na szyjke macicy,wszystkim zajmowal sie doktor osobiscie,rowniez
            odbieral porod.Goraco polecam.Jest mily,cieply ,DELIKATNY,konkretny ciagle
            poszerza swoja wiedze,ma w gabinecie dobry sprzet(rowniez usg przespochwowe)i
            wogole jest bardzo super.
          • 25.11.04, 21:35
            Trafiłam do niego z polecenia i się nie zawiodłam. Jest "moim" lekarzem już
            piąty rok. W tym czasie poprowadził moją ciążę i mam nadzieję, że kolejną także
            poprowadzi. Rzeczowy i wymagający - pacjentka musi słuchać zaleceń ( i dobrze),
            nie jest mu wszystko jedno. Nie zapomina o cytologiach i badaniu piersi.
            Chciałabym jeszcze dodać, że w ciąży leżałam u niego na oddziale w szpitalu
            Miejskim. Cały zespół pracujących tam lekarzy i położnych zdobył moje zaufanie.
            Przedewszystkim są bardzo ludzccy. Dziękuje im za opiekę i oby tak dalej!
            • 26.04.05, 09:16
              Trafiłam do doktora poprzez wpisy na tym forum i nie zawiodłam się!!
              rzeczywiscie rzetelny, miły i konkretny.
              • 27.04.06, 23:33
                Bardzo gorąco polecam dr n. med. Janusza Malechę który pracuje jako adiunkt
                w szpitalu na Pomorzanach oraz przyjmuje w swoim gabinecie przy ulicy Santockiej
                34/10. Jest to lekarz bardzo miły, delikatny i naprawdę kompetentny. Od wielu
                lat choruję na endometriozę i spotkałam się z jego strony z fachową pomocą, a
                przy tym idę do niego na wizytę bez stresu gdyż ma poczucie humoru i można z nim
                pogadać bez skrępowania.
    • 06.12.04, 10:17
      szczecin

Data: 06.12.2004 09:42 + dodaj do ulubionych wątków

Polecam lek. Jarosława Pękałe. Prywatny gabinet na os. Słonecznym, ale
      pracuje również w szpitalu w Zdrojach.

• 29.01.05, 00:59
        Ja również polecam posturnego dr Jarosława Pękałę. Zawsze uśmiechnięty, z
        poczuciem humoru, ale co najważniejsze dobrego specjalistę od patologii ciąży i
        nie tylko. Opiekował się mną w czasie ciązy, a mojej mamie operował jajniki.
        Dziewczyny na porodówkę tylko do Zdroji, dobrzy lekarze i dobry sprzęt dla
        noworodków. W Zdrojach znajdziecie również dr Irę i Różewickiego. Z kobitek
        fajna jest dr Strojny przyjmuje na Kostki Napierskiego na Słonku.
    • 06.12.04, 11:55
      Polecam dr Węrzynowskiego szczególnie kobietom w ryzykiem komplikacji. Jest
      wyśmienitym fachowcem, specjalistą od USG. Pracuje na oddziale patologii ciąży
      na Unii Lebelskiej. Przyjmuje odpłatnie w "Protodensie" na ul.Felczaka.
      • 02.01.05, 23:27
        Ja o tym panu (doktorem to bym się go nie odważyła nazwać, podobnie jak jego
        kumpla z Unii Lubelskiej - pana Płonkę) jednego dobrego słowa powiedzieć nie
        mogę. Szczyt niekompetencji (badał mnie 3 razy i trzy razy postawił błedną
        diagnozę)oraz zwykłego ludzkiego podejścia do pacjenta (kazał mi samej jechać
        windą przy skurczach co minutę). Dziewczyny, trzymajcie się z daleka.
      • 21.04.05, 10:11
        także polecam dr wegrzynowskiego,super fachowiec,robi najlepsze usg w
        szczecinie,ciązę miałam bardzo problematyczną,ale udało się dzięki lekarzom z
        unii lubelskiej,szczególnie dzieki dr nestorowicz!!!!!!polecam z czystym
        sumieniem
    • 06.12.04, 14:33
      SZCZECIN
      Autor: idukla
      Data: 06.12.2004 11:42 + dodaj do ulubionych wątków

DR JERZY WĘGRZYNOWSKI - przyjmuje kobiety w "Protodensie" w Szczecinie.
      Pracuje również na oddziale patologii ciąży w szpitalu na Unii Lubelskiej.
      Jest naprawdę fachowcem najwyższej klasy. Plecam wszystkim paniom,
      szczególnie tym z jakimkolwiek ryzykiem komplikacji.

• 06.12.04, 17:10
        w szczecinie oczywiscie
    • 07.12.04, 13:36
      Szczecin
      Autor: akasia1
      Data: 06.12.2004 23:39 + dodaj do ulubionych wątków

Polecam lek. Jarosława Pękałe. Pracuje w szpitalu w Zdrojach, prywatny
      gabinet na os. Słonecznym. Miły, wyrozumiały, delikatnysmile, fachowiec w swoim
      zawodzie.

• 09.12.05, 19:52
        Polecam doktora Borucińskiego .Wspaniałe podjście , fachowość i
        tzw. "szczęśliwa ręka". Pracuje w szpitalu w zdrojach , przyjmuje prywatnie na
        Gumieńcach , ulica Ku Słońcu.
    • 08.12.04, 12:31
      A czy ktoś może mi podac namiary na kobiete ginekologa,ale...katoliczke, która
      by się nie dziwiła, że Pani jeszcze nie...? Mieszkam w Szczecinie od niedawna i
      nie za bardzo wiem, co gdzie i jak.
      • 08.12.04, 21:35
        hej akasia czy ten Jarosław Pekała to jest od kłykcin??????????????????

myśle że zadna kobieta nie bedzie komentowac czy już ktos to robił czy jeszcze
        nie.
      • 09.12.04, 20:56
        dr n.med.Iwona Rawicka jest ekspertem w sadzie biskupim.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.