Białystok Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • 17.04.04, 21:08
    dr Elżbieta Suchecka - przychodnia rejonowa na Antoniuku, ul. Choroszczańska:
    Przemiła, ciepła kobieta. Duże poczucie humoru. Cierpliwie wysłucha, odpowie
    na pytania, uspokoi, doradzi,
    Nie unika rozmów o antykoncepcji.
    • Ja chce polecić doktora Przepieścia.To wspaniały lekarz dzięki,któremu mam
      wspaniałego synka.Przyjmuje on w przychodni w PSK,w swoim pryawtnym gabinecie
      na Wojskowej oraz na Parkowej.
      To lekarz,który ma ogromna wiedzę.Polecam szczególnie przyszłym mamom.
      --
      Mój największy Skarb
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=11269968
      • To prawda. Pełen profesjonalizm i po prostu bardzo sympatyczny człowiek. Z
        przyjemnością chodze do ginekologa. Też mam synka ( co prawda nie mogę
        powiedziec że dzieki niemu smile) bo raczej dzieki mojemu mężowi smile) )ale to
        właśnie Pan Dr Przepieść prowadził moja ciążę i poród ( urodziłam 2 miesiące
        temu). Bardzo fachowa, troskliwa opieka, bez zbędnych stresów i nerwowej
        atmosfery, spokój, opanowanie, duza kultura osobista, bardzo miły kontakt.To
        człowiek który wie co robi - a poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do lekarza
        były dla mnie w czasie ciązy i porodu najważniejsze. Polecam !!!
        • Ja również polecam Przepieścia-bardzo miły a co najważniejsze to lekarz który
          wie co robi. Prowadził maoją ciążę (mam córeczkę 5 miesięcy) i nadal do niego
          chodzę i myślę że już tak zostanie do końca. Jest lekarzem bardzo troskliwym i
          zawsze można do niego zadzwonić po poradę, a poza tym po pierwszym spotkaniu z
          nim miałam już pełne zaufanie do niego.Polecam Go serdecznie.
          --
          Pozdrawiam
          Iza
        • Witam, orientujecie sie może czy Dr. Przepieść zajmuje sie kobietami chorymi na
          serce? Wasze opinie sa zachęcające i chyba sie do niego wybiore. W jakim jest
          wieku? tak z ciekawoścismile
      • Witajcie dziewczyny!
        Mam pytanie w sprawie dr Przepiescia i dr Gacuty. Czy przyjmuja tylko
        prywatnie?- bo nie stac mnie na platne wizyty, a bardzo zalezy mi na dobrym
        lekarzu. Pozdrawiam!
        • Wydaje mi się że mogą przyjmować też w poradni przyszpitalnej na Waszyngtona.
          Ale pewności nie mam. Najlepiej byłoby tam zadzwonić (np do rejestracji) i się
          zapytać. Pozdrawiam.
        • Dr Przepieść przyjmuje w Spsk w Poradni ginekilogicznej na ul.Waszyngtona15A w
          Białymstoku tel. 746 85 91.
          Ja się dziś zapisałam na 7.06.2005
          Pozdrawiam
    • Witajcie!!!
      Polecam dr Marię Dębowską. Ma gabinet przu ul. Berlinga 8 lok.2/14. Jest bardzo
      miła, ma dobre podejście do pacjentek, cierpliwa, wyrozumiała.
      Pozdrawiamsmile
      • Siemanko Dziewczynki.Do p.Dębowskiej nie chodzę,ale z tego co słyszałem to
        stara małpa.Nie przyjemna i chałturnica.Pozdrawiam.
        • Potwierdzam!!! Wredna małpa!!!
        • dębowskiej mówimy nie!!na pierwszej w moim zyciu wizycie u ginekolog bylam u
          niej i niepolecam, byla niemila szorstka i nie poszlam juz do niej nigdy wiecej,
          teraz chodze do dr. Maksymowicz na bema, jest to mila kobieta, pogodna, i nie
          boje sie wizyt u gin pozdrawiam
          • Dębowska nigdy. Jestem z Dziesięcin, 5 koleżanek z którymi rozmawiałam na jej
            temat, każda była niezadowolona.
      • i ze spóżnionym okresem wysyła na patologię ciąży bo to może poronienie
    • 25.05.04, 10:54
      • polecem Dr Domitrza i prof Wolczynskiego. Przyjmuja na ul. Suraskiej w
        Białymstoku.Zajmuja sie nieplodnoscia. Pierwsza klasa.Profesjonalizm.
        • Ja również gorąco polecam dr. Jana Domitrza - wspaniały. Cierpliwy, sympatyczny
          a przy tym dobry fachowiec, szczególnie w dziedzinie wspieranego rozrodu.
          Przyjmuje w gabinecie prywatnym przy ul.Rynek Kościuszki (a nie ul. Suraskiej -
          chociaż to bardzo blisko. Niestety tylko we wtorki i czwartki od 15.00. Można
          jednak spróbować umówić się z nim w Szpitalu, tj. Klinice Ginekologii AM w
          Białymstoku ul. Marii Skłodowskiej-Curie 24a, 15-276 Białystok, (85) 746-83-47.
          W tej klinice przyjmuje również dr Wołczyński i prof. Szamatowicz
          • Jak najbardziej polecam prof. W. Wołczyńskiego, Jestem jego
            pacjentką od kilkunastu lat, prowadził tez ciąże mojej siostry,
            szwagierki i kilku koleżanek wszystkie wypowiadały sie ciepło i
            były i sa bardzo zadowolone. Jest to znakomity specjalista, ciepły
            człowiek o wielkim sercu, co jest już rzadkością, nie tak jak
            niektórzy znani ginekolodzy ze tylko kasa sie liczy. Są to dobrzy
            specjaliści nie przeczę, ale nie maja już „serca”.. Ma bardzo wiele
            pacjentek i od wielu lat w zawodzie ale nadal pozostał człowiekiem,
            a nie tylko lekarzem. Jeżeli jest coś nie tak to poruszy niebo i
            ziemię, załatwi konsultacje wiem to bezpośrednio od osoby która
            takiej pomocy potrzebowała. Więc nie są to słowa puszczane na wiatr.
            Mało mamy takich lekarzy jak dr. Wołczyński. Bardzo go cenię za
            kompetencje, wiedzę, doświadczenie i wrażliwość, delikatność.
            Prawdziwy lekarz,
            z powołania. Jest konkretny i nie mówi dużo, ale ja uważam to za
            zaletę Niki
        • Jak najbardziej polecam prof. Wołczyńskiego. Bardzo mi pomógł czego efektem
          jest zdrowy synuś po prawie 3 -letnich staraniach. Bardzo go cenię za
          kompetencje, wiedzę, doświadczenie i wrażliwość, delikatność. Prawdziwy lekarz,
          z powołania. Szanuje go jako mego lekarza i człowieka. A co najwazniejsze
          zawsze mu ufałam i ufam. Słuchałam jego rad i wskazówek. Ciażę prowadził
          b.dobrze. każda wizyta to dokładne usg, badanie, oglądanie wyników. Był przy
          porodzie choć to była niedziela (od początku akcji porodowej do końca). Podczas
          samego porodu- rewelacja. Czułam się bardzo bezpiecznie. Planuję kolejną ciążę
          za ok. pół roku i na pewno wybiore sie do profesora! smile Polecam!!!
          Dr. Domitrz równiez świetny fachowiec i bardzo przyjemna osoba. Obaj prztyjmują
          przy Rynku Kościuszki oraz w PSK w Zakładzie Endokrynologii.
    • dr Dariusz Bielecki
      Do dr Bieleckiego trafiłam po dwóch poronieniach,dzięki Jego
      profesjonalizmowi,jestem już w 9 miesiącu.o wspaniały lekarz,bardzo
      ciepły,życzliwy.Polecam gorąco.Przyjmuje w przychodni położniczo-
      ginekologicznej w Białymstoku ul.NMP Królowej Rodzin 21,tel.6644333,pracuje
      także w PSK i w szpitalu w Mońkach.
      • prowadził moją ostatnią ciążę. Dwa razy zbadał tętno płodu, na szczęście dziecko zdrowe. Nikomu go nie polecam
      • BZDURAAAA!!!! -nigdy więcej do tego "doktorka" może jego ojciec jest OK, ale
        synuś jest do niczego! strzeżcie się, podczas ciąży baaardzo mało badań,
        nagminnie wychodzi podczas wizyty pacjentki, podczas badania stopnia czystości
        przeżywałam koszmar! możnaby wiele wymieniać!
        NIE POLECAM!!!
      • Ja bym do niego nigdy wiecej nie poszła. Może jak bierze kasę to i jest ok ale
        jego stosunek do pacjentów, odzywki to prawdziwy koszmar. Opiekuje się salą w
        PSK na patologii ciąży ale nie liczcie na jego pomoc. Jest tylko do 15, potem
        nie uchwytny. Jak mu nie dacie w łapę to tylko bez sensu zajmujecie mu miejsce
        na sali. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!
        • Bielecki opiekował sie salą własnie na której leżałam. Nic nigdy mądrego nie
          usłyszałam od niego. Usg nie zrobił, wysłał do Rdźko, sam nie umiał. Widać, że
          się bał innych lekarzy i jak oni mówili to on od razu prztakiwał. Coś co
          wcześniej mówił inny lekarz przychodził i podważał. Podobno siedzi tylko w tym
          szpitalu, bo ma plecy(tatusia) a na pieczątce wtedy miał że jest od
          akupunktury.
          Ogólnie był miły i sie ciągle uśmiechał. Śmiałyśmy się , ze stara sie nadrobić
          miną, ale to też mu nie pomagało.Miałyśmy go w tyłku, czekałyśmy na konkretny
          obchód i porządnych lekarzy.
          • Widzę annanatali że trafiłyśmy w te same łapy tyle, że ja glupia chodziłam do A.
            Bieleckiego państwowo,w ciąży , byłam rozczarowana jego brakiem profesjonalizmu,
            wiedzy, co zrozumiałam późno, gdy skorzystałam z wiedzy innych lekarzy,
            oczywiście jak mu o tym powiedziałam to się rozjuszył, i już nie był dla mnie
            taki miły i uśmiechnięty jak na początku. Potwierdzam na niczym się nie zna,
            zrobi podstawowe wynik, nie ma mowy o jakiś dodatkowych ekstrawagancjach typu
            toksoplazmoza, a to że się uśmiecha to nie wszystko każdy głupi to potrafi.
          • 11.02.11, 22:53
            o tak! nic mądrego, potwierdzam, a że w łapę chętny brać, to też. Byłam już sporo po terminie, a na porodówkę i tak nie chciał mnie wysłać, a ja "pocięta" byc nie chciałam, chyba, że ostateczność. Wkońcu z patologii udało się "zwiać innymi kanałami" i wreszcie ulga! Grrr..wspomnienia dawne,ale jakże żywe.
        • Ja do dr Bieleckiego juz nigdy nie pojde!!Bo kiedy ostatnio bylam w
          ciazy z synkiem to kiedy do niego nie poszlam to oczywiscie kladzie
          do szpitala do psk bez potrzeby.I jak go teraz widze to kojarzy mi
          sie tylko ze szpitalem.Odradzam dr Bieleckiego!!!
    • białystok- warszawska
      Autor: nelcia22
      Data: 29.10.2004 10:48 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
      polecam dr. Monikę Korfel z Warszawskiej. prowadziła moją ciążę. naprawdę
      suuuper. co miesiąc badania (morfologia, mocz, badanie piersi itp.), wszystko
      oczywiście za friko. po za tym bardzo miła, czulam sie tam naprawde jak ktoś
      wyjątkowy. trzeba sie wcześniej zapisywać bo jest kolejka.

--
      Dla tych co szukaja i polecaja lista DOBRYCH ginekologów
      oraz niestety CZARNA lista ginekologów
    • Arciszewski jest ok!
      chodzę do niego od kilku lat i bardzo mi pomógł dzięki regularnym badaniom
      udało się bardzo wcześnie wykryć raka szyjki macicy i dzieki temu nie tylko
      dziś żyję ale mam jeszcze szansę na urodzenie dzidziusia
      Dziewczyny naprawdę go polecam!
      • Dr Ewa Nowak, przemiła, rzeczowa, doskonale prowadziła moją ciążę. Codzi się do
        niej bez stresu. Przyjmuje na Grotgera.
        • o to to smile
          moja pierwsza wizyta u "dżina" w ogóle, wprawdzie byłam mocno wystraszona, ale
          już jest ok smile
          --
          Może masz w głowie myśli bardziej szalone niż ja...
        • Ja chodziłam do tej pani. Poszłam potwierdzić ciążę. Fakt badania wszystkie
          porobiła mi ale na usg widocznie słabo się zna, bo jak się potem okazało w
          szpitalu na warszawskiej miałam bardzo niskie ułożenie ciąży, przy samym
          ujściu. Jak zadzwoniłam do tej pani, że mam plamienie z krwią to mi
          powiedziała, ze teraz jest na urlopie i żebym do niej w następnym tygodniu
          przyszła. Trafiłam do przychodni na warszawskiej do doktora Macieja Lipskiego i
          dalej do niego chodzę, jestem bardzo zadowolona. Tak więc odradzam dr Nowak a
          polecam dr Lipskiego.
          • popieram.... odradzam dr Nowak!!!!!!!!
            przez jej usg wylądowałam w szpitalu a wszystko było dobrze
            • Odradzam a wrecz ostrzegam przed dr Ewa Nowak. Pomimo przeczytania waszych
              opinii wybralam sie do tej dr . Mialam plamienia miedzy miesiaczka na dodatek
              uplawy. Po ponad godzinnym spoznieniu pani dr laskawie sie zjawila. Zrobila mi
              usg i powiedziala ze wszystko jest ok. Dodam ze badanie bylo ekspresowe.
              Wrocialam do domu. niestety krwawienia wrocily. Zaniepokojona wrocilam do
              innego gin., on po usg stwierdzil polip szyjki macicy, zrobil badanie czystosci
              pochwy (zakazenie bakteryjne!) i stwierdzil zapalenie ukladu moczowego po
              analizie probki moczu. Wyobrazacie sobie! Pani Dr Ewa nowak zupelnie nie zna
              sie na USG. Nie bylo mowy u niej o zadnych badaniach (jedyne co zrobila to
              cytologie).Jesli zalezy wam na waszym zdrowiu i zdrowiu waszego dziecka
              omijajcie te doktor duzym lukiem. Pozdrawiam.
      • tylko nie radzę tam rodzić, dzieci wypisuję chore i rób dalej co chcesz
      • naprawdę jest dobry, gorąco go wszystkim polecam, przyjmuje w gabinecie na ul.
        Podleśnej, poza tym jest ordynatorem w szpitalu na Warszawskiej, są tam
        wspaniałe warunki - wszystko nowe
        • chciałabym zasiegnąć kilku informacji na temat dr.Edwarda Kobylca przyjmuje na
          podlsnej, bylam u niego pierwszy raz ale wydal mi sie mało kontaktowy i ten
          gabinet bez zadniego wyposażenia jakoś mnie odstraszył, jeśli macie jakieś
          doświadczenia to bardzo prosze o podzielnie sie
    • Witam
      Kobietki a co sądzicie o Dr Kuczyńskim z PSK-tam przyjmuje wraz z wieloma
      innymi-przeniosałam sie do niego niedawno po przebytej laparoskopii ale ajkoś
      nie wiem-nie cchce np. zrobić mi usg-bo mówi że na pewno nc nie ma-jak mnie
      bada to nie boli ale w domu pobolewa-może ja jestem przewrażliwiona po
      zabiegu??
      • Nic nie wiem o tym Kuczyńskim ale skoro ma takie podejscie do rzeczy to chyba
        powinnas sobie darować.Też miałam laparoskopię i to dokładnie 8 dni temu u dr
        Kolady w szpitalu MSWiA w Białymstoku,dostałam leczenie na pół roku(przy okazji
        znalezli u mnie endometriozę)a juz za 2 miesiące mam przykazane się zgłosić na
        usg żeby sprawdzić czy wszystko w porządku(a dodam że endometriozy nie widac na
        usg,czyli raczej zeby oblookac mnie tak ogólnie).A skoro ten robi ci takie
        problemy z głupim usg i to po laparoskopii to uciekaj czym prędzej.Oszczędny
        strasznie jakiś...
    • dobry ginekolog w Bialymstoku
      Autor: zaba20
      Data: 25.11.2004 20:19 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
      Polecam docenta Skotnickiego.Pelny profesjonalizm,ogromna wiedza,osobiscie
      mam do niego pelne zaufanie.

• a ja słyszałam że trudno się z nim dogadać, że wyjaśnia lakonicznie, albo wcale
        nie wyjaśnia.
        • Dr Skotnicki wykonuje również badania ultrasonograficzne - polecam. W trakcie
          prowadzenia ciąży zleca systematycznie odpowiednie badania.Komentarz w trakcie
          wizyty z jego strony jest raczej skąpy należy więc zadawać pytania. Wyjaśnia
          wszystko tak jak studentowi medycyny na wykładzie.
          • Polecam doktora Południewskiego prowadzi już moją drugą trudną ciążę.W
            pierwszej plamienia,łożysko przodujące,zagrożenie porodem przedwczesnym - efekt
            śliczna zdrowa córka w 40tc.Druga to ciąża bliżniacza z bólami brzucha i
            zagrożeniem urodzenia wcześniaków - jak na razie 31 tc.Jest doskonałym
            fachowcem,wszystko wyjaśnia ale nie straszy i nie jest naciągaczem.Jest 24
            godziny pod telefonem więc można w razie wątpliwości skonsultować się.Niestety
            rzadko teraz bywa w Białymstoku, bo przeniósł się do Warszawy gdzie pacjentki
            również go chwalą.
          • Skotnicki -b.d. polecany ultrasonagrafista, fachowiec też b . dobry, tyle że
            kasę lubi.... Chodziłam 1 ciążę, teraz nie.
            --
            Moja nadzieja - może będzie syneczek...
      • doc Skotnickiego, już nigdy w życiu, wymyśla zagrożoną ciąże, wprowadza w
        ogromny stres i robi co dwa tygodnie USG+Dopllera inkasując przy tym niezłą
        sumkę a tak naprawdę to z ciążą wszystko jest w porządku, ale dowiedzieliśmy
        się o tym dopiero po 2 trymestrze gdy zmieniliśmy lekarza i mieliśmy
        przynajmniej 3 miesiące szczęśliwej ciąży, której finałem były narodziny
        zdrowego synka. Jeszcze raz stanowczo odradzam doc. Skotnickiego i drogie
        przyszłe mamy nie dajcie sobie od razu wmówić jakiś zagrożeń czy powikłań tylko
        sprawdzcie wszystko u innego ginekologa. Jednak są tacy którzy naciągają na
        kasę.
        • A ja polecam doc Skotnickiego. Jest dokładny i przede wszystkim jak mało który
          lekarz potrafi czytać USG, a to ważne w ciązy. Znam przypadek kiedy na oddział
          trafiła pacjentka w 9 miesiącu, okazało się że dziecko jest chore. A gin który
          ją prowadził wcześniej nic złego nie widział.
          • A ja nie polecam, że jest strasznie łasy na kase. Na państwowym sprzęcie w
            godzinach swojej pracy za usg wziął 100 zł. Na parkowej, na lepszym sprzęcie
            robił dobry lekarz Lesniewicz, nie czekalam długo, siedzać sobie w poczekalni
            zapłaciłam 50 zł. Uważam że to ze strony Skotnickiego chamstwo i tupeciarstwo.
            Nie badał mnie, nie wypisał recepty, a wziął 100.
            Na Skotnickiego na szpitalnym korytarzu bez krzesła czekałam ponad pół godziny,
            aż będzie mógł przestępując z nogi na nogę, wydzwaniając do niego na komórkę.
            Po za tym jest chamski i jak się nawet uśmiecha to nie wiem czy szczerze, czy
            dlatego, że dostanie kaske. Może i jest dobry, ale może dla studentów wykładjąc
            pewnie jakąś wiedzę, którą pewnie ma.
            • Absolutnie nie polecam doc.Skotnickiego. Polecił mi go jego kumplel- ginekolog.
              Miałam bardzo poważne problemy z ciąża, dziecko było poważnie chore, m.in.nie
              wykształciły się płuca i inne wady, które inny specjalista od razu zobaczył.
              Skotnicki zrobił usg wziął kasę, wcale nie małą i powiedział że wszystko ok,
              opisał że organy są w porządku, dał wynik zresztą już na korytarzu , ledwo się
              człowiek ubrał. Nie miał czasu tłumaczyć w gabinecie bo szkoda czasu trzeba
              przyjmować następnego pacjenta kasa, kasa ucieka. Cała wizyta w pośpiechu, raz,
              raz, rozbieraj sie, jego uśmiech na twarzy, zapewnienie, że wszystko ok dawaj
              kasę i spadaj, to moje odczucia. Nie warto tylko dla tego, że jest docentem może
              lepiej rzeczywiście wychodzą mu wykłady.
              • Nie zgodzę się z Twoją opinią .Wczoraj byłam w Białymstoku u doc
                .Skotnickiego(w Eskulapie) ,i u mojego dzidziusia wykryto poważną wadę komory
                mózgu (wodogłowie).Wytłumaczył mi wszystko jak należy ,w poniedziałek czeka mnie
                diagnostyka prenatalna i genetyczna w PSK
                Także dziewczyny lepiej wydać te 150 zł i wiedzieć co się dzieje,bo wiedzę ten
                człowiek ma ogromną.
      • ja stanowczo tez odradzam tego pana .
        wzbudza niepokoj mocno naciągajac przytym na kase.
        wiem ze ide prywanite i musze zaplacic ale ten pana przesadza z usg srednio co 3 tygodnie
        a drugi sprawa jest mocno niedyskretny
        przyszle mamy naprawde zastanowcie sie na wizyta u tego pana
    • Prof. Jóźwik
      Przyjmuje na ul Mickiewicza ,pracuje w PSK .
      Niesamowity człowiek , niezwykle miły i uczynny.
      Prowadząc ciążę zwraca uwagę na najmniejsze niepokojące objawy.
      Typ lekarza który woli dmuchać na zimne ,lepiej zrobić kilka badań dodatkowo
      niż ryzykować zdrowie dziecka czy kobiety.
      Przy tym jeden z uznanych autorytetów .
      • To samo można powiedzieć o doc.Jóźwiku
      • a ja do niego chodzilam i uwazam ze nie poswieca uwagi na pewne niepokojace
        objawy. przepisal mi tabletki ktore zamiast pomoc, zaszkodzily. choc jest
        rzeczywiscie mily, odradzam
    • Marek Seweryn Sztromajer
      Przyjmuje na Białówny, gabinet przy Kilińskiego. Równy gość. Prowadził moją
      ciążę (po poronieniu) wszystko ok, zdrowy chłopczyk 3600kg 58cm. Wspaniały,
      ciepły człowiek. Prywatnie-spoko ceny.
      • dr Lenczewski - kiedyś przyjmował na Warszawskiej, po zmianie ordynatora już
        tylko prywatnie przy Branickiego 27a (pon., śr., pt. 16 - 18) był pierwszym
        lekarzem, który nie naganiał do wizyt prywatnych i potraktował mnie jak
        człowieka i pierwszym, który przy wstawaniu z leżanki, co trudne przy ciąży,
        podawał mi rękę. Miły, życzliwy i z dużym doświadczeniem. No i ceny są ok!
        • Witam Was dziewczyny serdecznie!
          mam do Was ogromną prośbę, może znacie lekarza, któty fachowo zajmuje się
          nadżerką i jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania. Może być prywatny byle
          ceny były przystępne. Prosze o pomoc bo strasznie się denerwuję i już nie wiem
          co robić. Z góry Wam dziękuję
          A tak przy okazji co możecie powiedzięc o pani doktor H.Zabielan(czy jakoś tak)
          z poradni na Bema.
        • Hi, przeczytałam w postach z 2005 , że chodziłaś do dr Lenczewskiego.Może masz
          nr do jego gabinetu? Pierwszego dzidziusia rodziłam włwśnie z nim i byłam bardzo
          zadowolona więc teraz chciałabym ,żeby prowadził moją drugą ciążę.wiem ,że
          przyjmuje u Arciszewskich ale u siebie ma podobno ceny mniejsze o połowę więc
          nie ukywam, że wolałabym chodzić do jego pryw gabinetu. Z góry dziękuję i
          pozdrawiam magda
      • Sztromajer ? nigdy w zyciu ! zarozumialy, arogancki, badania robi jak rzeznik
        nie lekarz.
        stanowczo odradzam !
        • No coz, trzeba miec troche poczucia humoru jak sie do niego idzie i nie byc
          przewrazliwiona na swoim punkcie panienka.
          Ja tam z wizyt u dr Sztromajera jestem zadowolona. Jest bardzo delikatny nie
          wiem skad porownanie do rzeznika.
        • Faktycznie ma specyficzne poczucie humoru i nie każdemu musi to odpowiadać.
          Na minus-olewał słabe wyniki moich badań, niektórych w ogóle nie zrobił-możliwe, że to przyczyniło się do niektórych komplikacji. Po porodzie zmieniłam lekarza.
          --
          Fairy House
          Cała Polska czyta... taniosmile
        • Również odradzam, przy antykoncepcji zero badań przepisuje wszystkim to samo chociaż każda kobietka jest inna, do tego chamski i arogancki bardzo nie miły. Za to polecam profesora Wołczyńskiego przyjmuje w USK i prywatnie w Artemidzie, miły ciepły człowiek do tego rzeczowy i doskonały lekarz. !
    • Polecam dr Zbrocha. dobry fachowiec, swietny czlowiek. zawsze cierpliwie
      odpowiada na wszystkie pytania. pracuje w PSK i w klinice na Zamenhoffa oraz
      przyjmuje prywatnie w gabinecie na Rynku Kosciuszki - spolka z dr Domitrzem.
      jeden i drugi po prostu rewelacja! co jest bardzo wazne-w gabinecie jest na
      miejscu sprzet usg i to nie jakis zabytek, ale profesjonalny sprzet. nie trzeba
      wiec po kilka razy chodzic bez sensu. no i jeszcze jest tam wspaniala pani
      Ania - pielegniarka, recepcjonistka. zawsze poradzi, pocieszy.
      goraco polecam!
      • zgadzam sie. dr Zbroch prowadził moją ciąże od 5 miesiąca u Arciszewskich. Bardzo dokładny z poczuciem humoru a to wąże przy niełatwej ciąży. Efekt zdrowa córcia. Jestem bardzo wdzięczna . Tylko jedno małe ale mógłby podawać rękę przy wstawaniu szczegolnie pacjentkom z duzym brzuszkiem. Kto wie może przeczyta?
    • Doktor Maria Janucik - Gacuta prowadziła moją ciążę. Była również przy
      porodzie. I tylko dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu udało mi się
      urodzić zdrowego synka... a łatwo nie było. Przyjmuje w PSK w przychodni i na
      izbie przyjęć ginekologiczno - położniczej. Również prywatnie!
    • Hej, ja chodze od 2 lat do dr chomczyk na Parkową. Myślę że jest spoko,
      miłasympatyczna, doradzi. Co o niej sądzice i wogóle o klinice dr
      Tomaszewskiego na Parkowej? Ja słyszałam również, że ogólnie klinika na wysokim
      poziomie, warunki ekskuzywne, ale w czasie porodu, gdy wystąpią jakies
      komplikacje, to nie posiadają sprzętu ratującego życie dziecka. Czy to prawda?
      Polecam dr Chomczyk!!!
      • To nie podlega dyskusji że warunki w prywatnych klinikach położniczych są
        nieporównywalne z państwowymi szpitalami. Ale dla mnie ważniejsza jest
        CAŁODOBOWA kompleksowa opieka nad noworodkiem ( której prywatne kliniki nie
        zapewniają )niż atłasowa pościel i pachnąca łazienka.
        • to nieprawda. rodziłam u Arciszewskich ani przez sekundę nie żałowałam. Atłasowa pościel ok. Ale nie to jest najważniejsze. opieka nad noworodkiem doskonała 2 razy dziennie przychodzi pediatra i bada dziecko bardzo dokładnie. pielęgniarki uczą jak przystawiac dziecko do piersi jak kąpać itd. może bym sie niezdecydowała na prywatną klinikę gdyby nie to ze mojej przyjaciółki dziecko umarło właśnie w państwowym szpitalu przy tej "CAŁODOBOWEJ kompleksowej opiece". ona tez drugie dziecko urodziła zdrowe i ... prywatnie. więc prosze nie oczerniać jak się nie ma zielonego pojęcia. pozdrawiam
      • Ja również chodzę do dr Chomczyk i jestem zadowolona, jest miła i wszystko
        dokładnie tłumaczy.
        • A ja absolutnie się nie zgadzam- do dr. Chomczyk wybrałam się na pierwszą w
          życiu wizytę... i to było straszne. Była bardzo niesympatyczna, opryskliwa,
          niedelikatna i w ogóle bardzo źle to wspominam. Już nigdy w życiu do tej baby!
    • Na prowadzenie ciazy wybralam Sobolewskiego z Parkowej, bo tak polecila mi
      kolezanka lekarka. W sumie jestem zadowolona, ale chetnie poslucham opinii
      innych na jego temat.
      • chodzę do niego ok. 5 lat, ni wyobrażam sobie innego lekarza, rozmawiamy na
        wszystkie tematy, potrafi pomóc nawet wtedy kiedy masz problem z dogadaniem się
        ze swoim mężem. Prowadził całą moją ciążę. Pilnował wszystkiego i odpowiadał na
        wszystkie pytania, czsami nawet głópie.
        • Byłam u dr Sobolewskiego z krępującym problemem. Okazał się bardzo miłym i
          fachowym lekarzem. Poza tym uspokoił także moje skołatane nerwy. Polecam
          wszystkim paniom tego specjalistę!
      • Dr Sobolewski prowadzi moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Szanuje
        pacjentkę i daje wsparcie, którego kobieta w ciąży (zwłaszcza
        pierszej) bardzo potrzebuje. POLECAM!!!
      • Dr Sobolewski prowadzi moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Szanuje
        pacjentkę i daje wsparcie, którego kobieta w ciąży (zwłaszcza
        pierwszej) bardzo potrzebuje. POLECAM!!!
    • Szukam dobrej pani ginekolog. Chodzi mi o lekarza w jakiejś przychodni, bo nie
      stać mnie na płacenie za wizyty. Jak długie kolejki są do lekarzy????
      • hej dziwczynki!!!mam wielka probę jak mozeci to jak już piszecie (polecając tym samym ja kiegoslekarza)to dołaczajcie do tego jakieś konkretne namiary jak np.telefon lb dokładny adres a nie tylko nazwisko to napewno ułatwiło by nam póżniej dotarcie do ów doktora dziękuje serdecznie
        ZUNIA
        • acha właśnie jak byście mogły to dajcie aktualne namiary na jakiegoś dobrego pana/panią G dziękuje serdecznie
          ZUNIA
          • 05.04.05, 10:35
            Dr Małgorzata Oniszczuk. Przyjmuje w międzywydziałowej przychodni studenckiej AMB oraz prywatnie w Eskulapie. Jest rzeczowa i konkretna, a przy tym ciepła i przyjazna.
    • Ja polecam dr.Kluz- Kowal. Bardzo mila kobieta. Konkretnie odpowiada na
      wszystkie pytania. Ma tez swoje laboratorium w ktorym mozna wykonac wszystkie
      badania. Przyjmuje prywatnie w przychodni na ul.Niedźwiedziej w pon, środy i
      czwartki od 16-19 i w soboty od 10-13.Tel.(85)7327588
      • pilnie!!!! potzrebuje lekarza,nawet prywatnie ktory udzieli mi fachowej porady,
        co do nadżerki bo na razie mam dwie rozbiezne.prosze o przeslanie na adres
        e-mail wraz z cena wizyty jezeli jest wiadoma.Z góry dziekuje i pozdrawiam!!
      • Właśnie przeglądałam spis polecanych w Białymstoku lekarzy gin. i włos mi się
        zjeżył - Kluz-Kowal (?!). Możliwe, że p.doktor jest miłą osobą, kiedy pacjentka
        opłaci wizytę bezpośrednio do portfela p. Kluz-Kowal, ale ja miałam zupełnie
        inne doświadczenia podczas wizyt w poradni przy PSK:
        - W trakcie 1 wizyty (kontrolna, przyszłam jedynie sprawdzić czy wszystko jest
        w porządku, ponieważ brałam od dłuższego czasu pigułki i chciałam się przenieść
        do "lepszej" poradni z rejonowej)-robiła zgryźliwe uwagi z pielęgniarką i
        stażystką, które były w gabinecie, zero zrozumienia dla pacjentki i taktu -
        odniosłam wrażenie, że kobiety się nudzą a obrażanie kolejnych pacjentek
        traktują jak rozrywkę,
        - 2 wizyta - nie miałam zamiaru wracać do gabinetu tej osoby, ale tak się
        złożyło, że 2 m-ce później wylądowałam u lekarza rodzinnego z objawami:
        temp. 39, omdlenia,strasze bóle głowy, mdłościami i inne. Lekarz 1-wszego
        kontaktu chcąc wykluczyć jakiś stan zapalny skierował mnie do gin (ten sam
        budynek, uprosiłam w rejestracji (tłumacząc sytuację), żeby przyjęto mnie bez
        kolejki do lekarza, który przyjmował w tym czasie - i tak wylądowałam ponownie
        u p. doktor.
        Nie muszę chyba dodawać, że byłam w takim stanie, że było mi to już obojętne,
        ale do pionu p. doktor (?) postawiła mnie pytaniem, kiedy weszłam do gabinetu :
        No i co pani tutaj insynuuje ? (Proszę uwierzyć, że gdybym była zdrowa
        wyszłabym w tamtym momencie z gabinetu i poskarżyła się na tą kobietę)
        Po badaniu ginekol., (z przewracaniem oczami przez p. doktor) dowiedziałam się,
        ze Ona tutaj nic nie widzi -i to chciałam usłyszeć. Dodam, że zaraz po tym
        badaniu dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego do szpitala zakaźnego, gdzie
        przyjęto mnie tego samego dnia. W szpitalu spędziła 2 tyg.
        Nigdy i nigdzie nie spotkałam się z tak obcesowym (łagodnie mówiąc)
        traktowaniem pacjentki. To w zupełności wystarczyło mi, żeby wyrobić sobie
        opinię o p. Kluz-Kowal. SZCZERZE ODRADZAM !!

• Przepraszam - wątek o doktor Kluz-Kowal mogłam poruszyć na "czarnej liście
          ginek.", ale po prostu musiałam zareagować na te pochwały głoszone pod Jej
          adresem.
          Proszę zauważyć drogie Forumowiczki, że we wcześniejszym poście podane są
          namiary na gabinet prywatny (jedynie smile )
    • 21.04.05, 13:23
      Co sądzicie o lekarzach,czy potrafią pomóc kobiecie po 2 poronieniach?
      Sobolewski,Mrugacz z Parkowej
      Lenczewski Nowak z Zamenhoffa
      • Profesor jest cudownym,wspaniałym człowiekiem i wybitnym
        specjalistą.Jego opanowanie spokój i łagodne usposobienie dodaje
        odwagi i otuchy.Ja jażdiłam do niego przez rok i teraz mam dwóch
        ślicznych synków.I co też jest ważne nie ma ciśnienia na kasę
        absolutnie!!!!wręcz przeciwnie nie jedo usg i nie jedna wizyta
        odbyła się bez najmniejszego wkładu finansowego z mojej
        strony.WSPANIAŁY CUDOWNY CZŁOWIEK.POLECAM WSZYSTKIM!!!!!
przejdź do: 1-100 101-200 201-218
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.