• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Wałbrzych!!

• 29.07.04, 00:39
    Kogo polecacie w Wałbrzychu, niedługo tam zamieszkam i chciałabym pójść do
    kogoś w miarę sprawdzonego.

Pozdrawiam.
    • 29.10.04, 09:21
      Cudowny jest Arkadiusz Jastrzębski, to mówi każda kobieta która u niego była,
      poprostu PERFEKCJONISTA i nie zdzierca. Przyjmuje w prywatnej przychodni
      (dzielnica Podzamcze). Telefon do przychodni: (074) 841-04-08
    • 29.10.04, 09:39
      Moim zdaniem najlepszym ginekologiem w Wałbrzychu jest Arkadiusz Jastrzębski.
      Potwierdza to wiele moich koleżanek. Pomógł mi przejść bezstresowo przez dwie
      operacje usunięcia guzków piersi. Przyjmuje w prywatnej przychodni na
      Podzamczu. Tel. 074 841 04 08 Polecam
    • 29.10.04, 23:32
      ja polecam dr Andrzeja Szymczyka, mozna isc do niego bez obaw, duzo moich
      kolezanek chwali sobie go. Zawsze przed wizyta mieza cisnienie. Z kazdym
      szczeze porozmawia i dla kazdej pacjentki ma czas.Tylko jest to przychodnia
      prywatna
      adres Ul.15-lecia 99, Wałbrzych - Piaskowa góra tel.8413922
      • 08.02.05, 17:09
        Nie przesadzajcie tak!! Ja też byłam u Dr.Jastrzębskiego i niczym mnie nie ujoł.
        Troszeczkę byłam przerażona bo tak dziwnie mnie badał?
        Był bardzo podniecony i zadawał dziwne pytania.
        Już do niego nie pójdę.
        ANIA
    • 25.11.04, 10:38
      Ja polecam dra Henryka Ślebodę smile
      Prowadził moją ciązę - jestem naprawde bardzo zadowolona i myślę, ze kolejne
      dziecko urodze też pod jego kontrolą. Zawsze znajdzie czas zeby porozmawiac,
      doradzic, uspokoić a komórka którą udostepnia pacjentkom zawsze odpowiada smile
      Przyjmuje w Medicu na Szczawienku i w Szpitalu Położniczym na Nowym Mieście.
      Uwazam ze jest to człowiek godny polecenia smile
      Hopsia
    • 25.11.04, 14:12
      Wałbrzych dr H.ŚLEBODA
      Autor: didi77
      Data: 25.11.2004 09:51 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
      HENRYK ŚLEBODA, lekarz ginekolog który dostał tytuł :"przyjaciel kobiety"
      czasopisma Twój Styl, równierz jest anastezjologiem co uważam za doskoanłe
      połączenie z ginekologią, i przede wszystkim CZŁOWIEK (!), który stara się
      uleczyć nie tylko ciało ale i duszę. Nie jestem osobą kompetentną do oceny
      wiedzy dra Ślebody -mogę tylko powiedzieć, że leczy moją Mamę, mnie i moje
      przyjaciółki -nigdy się nie zawiodłyśmy!!! o każdym leku i jego działaniu
      rozmawia z pacjentką, a USG dopochwowe z Jego komentarzem to dobry i ciekawy
      film typu: "poznaj swoje ciało" -długo mogłabym tak jeszcze pisać ale po co?
      POLECAM dra ŚLEBODĘ!!! całym sercem! przyjmuje w szpitalu położniczym w
      Wałbrzychu i w Medicu (przychodnia prywatna -łatwiej się dostać) -i
      zapewniam, że nie traktuje nikogo lepiej dlatego, że przyszedł na wizytę
      prywatną.

• 06.12.04, 02:29
        Goraco polecam Andrzeja Malolepszego,rowniez dwie specjalizacje,przyjmuje w
        szpitalu polozniczym w Walbrzychu i w Gluszycy.(prywatny gabinet i przychodnia.
      • 20.02.05, 00:25
        Ja również polecam dr Ślebodę! Uważam , że to najlepszy ginekolog, do jakiego
        mogłam trafić. Dodatkowo anestezjolog. Dr Śleboda to prawdziwy lekarz -
        maksimum kompetencji i życzliwości dla pacjentki. Odpowiada na każde pytanie,
        wszystko tłumaczy, jest pozytywnie nastawiony. Wie,umie i chce pomóc. Jest
        niezwykle kompetentny, do tego przesympatyczny i profesjonalny. Odkąd chodzę do
        dr Ślebody, przestałam się stresować wizytą u ginekologa, bo wiem, że zostanę
        zbadana delikatnie i fachowo, i nie pozostanę bez wyczerpującej odpowiedzi i
        informacji. Gdyby wszyscy ginekolodzy byli tacy jak on, to wszystkie kobiety
        miałyby rewalacyjną opiekę! Dziewczyny! Jeśli nie macie w Wałbrzychu swojego
        dobrego ginekologa, to ja Wam polecam z pełnym spokojem doktora Ślebodę! Dr
        Śleboda przyjmuje na Szczawienku w Medicu na ul. Klonowej (prywatna
        przychodnia), tel. 841 44 44.
        • 24.02.05, 00:27
          Śleboda jest świetny, to prawda. Polecam i zachęcam. Miły, rzeczowy,
          kompetentny. Wysłucha i doradzi. Fachowa opieka. Sympatia i czas dla
          pacjentki. Ma dużą wiedzę i praktykę. Fantastyczny lekarz. Jestem bardzo
          zadowolona!! Ten fajny doktor przyjmuje w Medicu na Szczawienku,Klonowa 6.
          • 19.05.05, 00:07
            Ja tez uwazam ,ze dr H. Sleboda jest w porzadku. O wszystko mozna go zapytac i
            ma czas dla pacjentki. Duzo mowi, tlumaczy, wyjasnia. Wiem, ze chce mi pomoc.
            Polecam ze spokojnym sumieniem.
          • 13.03.06, 10:14
            A jakie sa koszty wizyty? Ile bierze za wizyte, ile za np.cytologie a ile za
            USG? Jezeli w ogole posiada USG w gabinecie?
            Prosze o info
            Pozdrawiam
            • 17.03.06, 00:06
              Leczę się u dra Ślebody prywatnie. Wizyta kosztuje 70 złotych, cytologia 30 zł,
              usg na wyposażeniu - koszt to 50 zł. Lekarz miły, cierpliwy, dokładny, poświęca
              tyle czasu, ile potrzebuje kobieta - dokładnie wszystko wyjaśnia. Wizyty u
              niego nie są zmorą... Pozdrawiam
              • 17.03.06, 10:47
                Dziekuje za odpowiedz smile Widze, ze doktor nie nalezy do zbyt tanich....Nio ale
                bynajmniej bede wiadziala za co place big_grin Lekarzy panstwowych mam powyzej
                dziurek w nosie..... wszystko robia po łebkach........ A co do tego doktora to
                sie okaze, bo wizyta dopiero przede mna....
                A dlugo sie czeka pod drzwiami? Chodzi mi dokladnie o to, czy jesli mam
                wyznaczona wizyte na 19.00 to rzeczywiscie wchodze o 19.00??? Bo ja nie jestem
                z Walbrzycha i potrzebuje czas na dojazd......
                Dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam
                • 19.03.06, 22:34
                  mala1904! Ja też jestem spoza Wałbrzycha, więc rozumiem Cię doskonale. Gnerlnie
                  jest tak, że wchodzi się o wyznaczonej godzinie, ewentualnie 5-10 minut
                  później... Życzę powodzenia. Pozdrawiam.
                  • 22.03.06, 18:02
                    wiolasb!! Dzięki bardzo za odpowiedz!!

Pozdrowki
                  • 09.04.06, 16:08
                    Jakie 5-10 minut? Jestem pacjentką Slebody od ponad siedmiu lat i jeszcze nigdy nie weszłam o wyznaczonej godzinie. Zawsze jest przesunięcie w czasie o jakieś półtorej godziny. Nawet jak byłam pierwsza w kolejce, to zawsze były przede mną ze dwie albo trzy kobiety w ciąży. Poza tym kobiety przychodzą też po recepty bez kolejki i w ten sposób kolejka się wydłuża.
                    A lekarz jak to lekarz. Widzę, że wszystkie kobiety pieją z zachwytu nad nim. Owszem jest dobrym lekarzem, jest cierpliwy i delikatny. Ale czasu to ma coraz mniej dla każdej pacjentki. Kiedyś wizyta u niego trwała nawet do pół godziny, a teraz nawet nie 10 minut. Zastanawiam się, czy nie przenieść się do niego do przychodni państwowej, bo tam też tyle samo czasu poświęca każdej kobiecie, no i 70 zł w kieszeni.
                    Mam pytanie do wszystkich: na czym ta CUDOWNOŚĆ Ślebody polega? Na jego niezwykłej rozmowności i elokwencji? Czy nigdy nie popełnił ŻADNYCH błędów? Kobiety, przejrzyjcie na oczy. Zainteresowanym opiszę moją historię.
                    pozdrawiam
                • 17.04.06, 15:52
                  Dziewczyno, ten polecany i wychwalany pod niebiosa lekarz (Śleboda) przyjmuje także w przychodni na ul.Wysockiego. Po co przepłacać aż 70 zł, a wizyta czy to prywatna czy państwowa trwa u niego czasowo tak samo (serio!). Ostatnie kilka moich wizyt prywatnych trwało u niego najdłużej 10 min. A cytologię można zrobić za darmo w Szpitalu Ginekologicznym jak się ma skierowanie, albo co roku ten szpital organizuje akcję robienia cytologii za darmo. Nie szkoda 30 zł za samo pobranie cytologii?
                  A jeśli już byłas u niego prywatnie, to napisz proszę, jak długo czekałaś na wejście do gabinetu, jak długo trwała wizyta i czy rzeczywiście jest to lekarz nad lekarze.
                  pozdrawiam
                  • 17.05.06, 22:35
                    Witajcie! Pisząc o doktorze Ślebodzie nie pieję z zachwytu... To prawda, że
                    czasem zdarza się opóźnienie, pamietam, że kiedys czekałam ok. godziny na
                    wcześniej umówioną wizytę. Ale w końcu taki poślizg jest rzeczą naturalną,
                    przecież pierwszeństwo mają kobiety, których ciąża lub zdrowie są w
                    niebezpieczeństwie... Moja historia nie należy do przyjemnych... Poroniłam,
                    całkiem niedawno - 14 marca miałam zabieg... Pierwsza ciąża, wszystko było
                    idealnie, a jednak... Doktor dał mi dużo wsparcia, poświęcił mi tyle czasu, ile
                    chciałam, wyjaśnił wszelkie obawy, był rzeczowy, aczkolwiek "delikatny",
                    skrupulatny itp. Ufam mu, dlatego go polecam. Ale rozumiem, że każda z nas ma
                    inne preferencje... Jest to kwestia wyboru, każda z nas ma do tego prawo i
                    każda decyduje się na własną odpowiedzialność. To forum jest po to, by wyrażać
                    swoje opinie, dlatego to robię... Pozdrawiam i zyczę wiecej wiary w dobro ludzi
                    (i nie tylko)!
      • 30.09.05, 12:02
        Owszem, dr Śleboda jest dobrym lekarzem. Piszę to z perspektywy kilku lat,
        odkąd do niego chodzę. Jest przede wszystkim bardzo cierpliwy, uczynny,
        delikatny i dokładny w badaniu. Dla każdej pacjentki ma czas. I co
        najwazniejsze: jest bardzo sumienny, nigdy nie zapomina o badaniu piersi i
        cytologii. Szczególnie są nim zachwycone kobiety w ciąży.
        A teraz taka mała refleksja: co to znaczy, że lekarz jest "cudowny".
        Lekarz ma być dobry i kompetentny oraz mieć szacunek dla pacjentki. W ciągu
        ostatnich paru lat byłam kilka razy w Szpitalu Ginekologicznym w Wałbrzychu.
        Tam miałam okazję poznać prawie całą plejadę wałbrzyskich ginekologów. Można by
        o tym książkę napisać. I tak poznałam właśnie dr Suchockiego, dr Fiszkala i dr
        Strojniaka. To są lekarze przez duże "L". Mają bardzo wysoką kulturę osobistą i
        szacunek dla każdej pacjentki. A jesli już chodzi o tzw. "cudownego" lekarza,
        to z całą pewnością ten tytuł można nadać dr Strojniakowi. Kilka lat temu byłam
        operowana przez niego i przez jeszcze innego lekarza. Przez kilka dni po
        operacji przychodził do mnie z samego rana i pytał jak się czuję ( bez tzw.
        łapówki ). Autentycznie się ucieszył gdy doszłam do siebie. Dobry chłop, z
        kościami. Rzadki to teraz okaz.
        A wracając do dr Ślebody, to przyjmuje on jeszcze w państwowej przychodni
        na ul. Wysockiego. Tylko, że tam już nie jest taki rozmowny, a poza tym jest
        przy nim położna, co utrudnia szczerą rozmowę.

• 22.08.07, 13:57
          Witam!
          Dużo ciepłych słów czytam na temat dr Ślebody, też dułgo tak o nim
          myślałam. Niestety, rzeczywiście jest idealnym lekarzem na
          poprowadzenie ciąży. Natomiast w innych przypadkach, bardziej
          skomplikowanych i wymagających pomyślenia to już gorzej.
          Teraz skupiłam się na prof. Suchockim. Poświęca mi o wiele więcej
          czasu, wysłucha do końca. Nie czekam po nocy na swoją kolej. Jest
          wyrozumiały i pełen kultury. Szkoda tylko, że nie jest to 10 lat
          młodszy.sad
          --
          Spieszmy się je kochać, one tak szybko odchodzą.
        • 05.03.08, 10:32
          strojniak i wysoka kultura osobista? ja mam 21 lat i jestem w ciąży byłam u tego
          "pana" i to był mój błąd stwierdził ze jestem za młoda a do ciąży trzeba
          dorosnąć ze ta ciąża to na pewno wpadka i ze nie wiem kto jest ojcem!!!!!!!!!!!!
          powinien smarzyc sie w piekle
    • 25.11.04, 14:21
      Ja również polecam dr Jastrzębskiego, świetny, kompetentny i potrafi wziąć
      mniej niż w cennikusmilew przeciwieństwie do innych.
      • 22.02.05, 13:18
        Witam
        A ja polecam Pana dr. Szczepanskiego tez przyjmuje na Podzamczu w nowej
        przychodni "Salus". Jest wspanialym lekarzem i bede wdzeczna mu do konca zycia
        za uratowanie mojego dziecka.
        Pozdrawiam
        • 28.01.06, 00:05
          sympatyczny, ale niekompetentny.
          Kiedy przerazona pojechalam do niego bo zaczelam krwawic, a bylan w ciazy- po
          zbadaniu wyslsl mnie do domu a nie do szpitala!.Na moje pytania o powod
          poronienia - stwierdzil ze musialby przeczytac 5 tomow ksiag aby cokolwiek mi
          powiedziec - moze powinien troche poczytac, douczyc! Dla mnie ten lekarz nie
          istnieje! Dwa razy poronilam i 2 razy nie widzial potrzeby wyslac mnie na
          jakies badania- wstyd panie doktorze
    • 25.11.04, 20:00
      Dr Arkadiusz Jastrzębski jest bardzo życzliwym, miłym i przystępnym oraz
      delikatnym lekarzem, czego nie można powiedzieć o innych ginekologach
      włbrzyskich.Zawsze ma czas na pomoc, na rozmowę, potrafi wytłumaczyć i
      wyprowadzić z błędu. Jest szczery można Mu zaufać.
      Chodziłam do dr Ślebody, jednak muszę stwierdzić że różnica w kontakcie jest
      ogromna. Nie potrafiłam nawiazać rozmowy nie mogłam liczyć na to że dowiem sie
      wszystkiego czego chciałabym sie dowiedzieć. Nie spotkałam jeszcze kobiety,
      która po wizytach u dr Jastrzębskiego byłaby niedoinformowana, obolała i
      rozczarowana. Wszystkie były życzliwie przyjęte,zadowolone z przebiegu całej
      wizyt i badań. Nie chodzi o to,że dr Śleboda jest zły lekarzem - jest dobrym
      fachowcem, ale ja nie potrafiłam znależć z Nim wspólnego języka.
      Polecam dr Jastrzebskiego ponieważ jest godny zaufania jako lekarz.Przyjmuje w
      przychodni Salus - na Podzamczu nr tel. 841-04-08
    • 09.12.04, 16:07
      A ja polecam dr Romana Puskarza, prowadził moja ciążę i byłam bardzo zadowolona.
    • 24.01.05, 19:04
      Co wy piszecie,przeciez JAstrzebski to zboczeniec,gapil sie na mnie jakby zaraz
      mial mnie zjesc, kazal mi wogole sie razebrac do naga. Nastepnym razem przyszlam
      juz zchlopakiem, nie chcial go wpuscic,ale niestety, on sobie moze,kazdaz nas ma
      swoje prawa,wiec nie mial wyboru. Moja kolezanka jest przy kosci,powiedzial jej,
      zebym uwazala jak siada bo moze fotel nie wytrzymac. To kompletny kretyn.Wogole
      przydkijest, ani przystojny ani lekarzz niego. JAkis erotoman.Uwazajcie na niego
    • 22.02.05, 22:27
      Przepraszam,moze moje pytanie wyda sie dziwne...ale ile kosztuje mniej wiecej
      wizyta w prywatnym gabinecie.Raz kiedys poszlam do przychodni,mialam wtedy 16
      lat i trafilam na bardzo opryskliwa pania doktor, ktora zaczela na mnie krzyczec
      ze jak cos chce,np jakies badanie wykonac to tylko z mama, zreszta zamiast
      zawracac glowe to powinnam sie uczyc teraz itd.
      Prosze o odpowiedz
      • 24.02.05, 00:36
        hej!
        wizyta prywatna to koszt w granicach 50 zł. jak masz pilną sprawę to się nie
        wahaj i idź, jesteś warta więcej! Zdrowie przede wszystkim, kiedyś sama się
        przekonałam..
    • 15.04.05, 21:17
      Żaden w Wałbrzychu...
    • 20.04.05, 11:24
      Prowadził dwie moje ciąże i dzięki niemu wogóle mogę się cieszyć z życia i
      dzieci...
      Pomógł mi również zaciążyć po raz kolejny,za co jestem mu dozgodnie wdzięczna.
      Teraz przenoszę się 500 km dalej,ale do niego i tak będę przyjeżdżać na wizyty-
      warto uwierzcie mi.
      Najlepiej byłoby go zabrać ze sobą,ale mój Kochany tego nie chcewink
      • 20.04.05, 11:35
        Podpisuję się!!!
        To prawdziwy fachowiec.Wie co robi i po co...
        Jest dla pacjentek,a nie one dla niego.
        Nie zdziera i nawet najgorsze wiadomości potrafi uczciwie bez owijania w
        bawełnę przekazać pacjentce...
        Podczas badania delikatny i wyrozumiały nawet dla takiej panikary jak jawink
        Z najgorszego wyciągnąć potrafi kobietę...
        • 30.10.06, 14:42
          Jestam za!Od czterech lat chodze do tego lekarza i nie zamienilabym go na
          zadnego innego!
    • 22.05.05, 22:10
      Polecam goraco dra Puskarza. Znajduje czas dla swoich pacjentek nawet gdy ma
      mnostwo pracy w szpitalu. Przyjmuje w prywatnym gabinecie na Al. Wyzwolenia
      kolo Pl. Tuwima.
    • 28.08.06, 23:10
      podobno przyjmuje jakaś pani doktor na Podzamczu, chyba na Senatorskiej. Wiecie
      cos na jej temat?
      • 27.09.06, 12:12
        Pani dr Małgorzata Dąbrowska-Szewczyk, przyjmuje na Senatorskiej 6/18, ale nie
        polecam tyego lekarza, jest niedelikatna i opryskliwa. Zdecydowanie bardziej
        przyjazny i delikatny jest dr Puskorz. POLECAM
        • 30.10.06, 13:49
          ja bylam u dr Dąbrowskiej-Szewczyk i muszę powiedzieć, że takiego komfortu
          podczas badania nigdy nie czulam, nic kompletnie mnie nie bolalo. i dziwi mnie
          strasznie zarzut, ze jest opryskliwa, bo udzielala mi wyczerpujacych informacji
          na wszytskie moje pytania. I ja moge ją zdecydowanie wszystkim polecic.
          • 23.11.06, 10:03
            ta pani doktor to totalna porazka! no chyba ze ktos chodzi do lekarza tylko po
            to zeby miec recepty na tabletki i nie zebrac w aptece! wiem bo bylam i moja
            pierwsza wizyta wygladala tak,ze juz w drzwiach zapytala sie czy chce od razu
            tabletki czy moze jeszcze bede sie badac? tak jakby to badanie mialo byc dla
            niej problemem. a potem jeszcze pytanie jakie chce tabletki? to ja mam wiedziec
            czy ona?po moim oburzeniu ze nie wiem bo przeciez tabletki anty roznia sie
            miedzy soba i liczylam ze to ona bedzie wiedziec najlepiej, powiedziala ze dla
            roznica to tylko polega na cenie. i to jest lekarz godny polecenia?
          • 23.11.06, 10:09
            i nie rozumiem jeszcze tylko jednego: jak rutynowe badanie moze bolec? ja
            rozumiem ze mozna odczuwac dyskomfort, to naturalne, ale jaki ból?
            • 25.01.07, 16:52
            • 25.01.07, 16:55
              A moze cos na temat dr.Suchockiego albo dr.Krawczyka
              • 10.02.07, 20:01
                podziągam wątek bo jestem bardzo zainteresowana
                --
                komandosek ma
                • 13.02.07, 14:03
                  Podzielcie się odczuciami na jego temat,poświęca swoje cenne minuty
                  pacjentkom,czy odwala wizyty?
              • 27.07.07, 13:31
                Ja chodze do doktora Krawczyka. W styczniu wykupilam u niego kompleks badan:
                dwia badania ginekologiczne, badanie piersi, cytologia, badanie usg narzadu
                rodnego i piersi. Zaplacilamn za calosc 130 zl, wiec uwazam ze to nie duzo. A
                lekarz mily, przyjazny, mozna o wszystko zapytac. Ale wiadomo jak kto lubi i
                jak komu pasujesmile
                • 29.07.07, 18:20
                  Pierwszy raz o czymś takim słyszę. To świetny pomysł taki abonament za 130 zł.
                  Za dwie wizyty+USG, to za pół darmo. Ja chodzę do innego lekarza i tam wizyta
                  kosztuje już 80 zł tylko z badaniem piersi, bez cytologii i USG. W zeszłym roku
                  płaciłam 70 zł (20 zł podwyzki). Teraz znowu 10 zł. Jak tak co roku będzie
                  podwyzka o 10 zł, to ile będzie kosztować wizyta za kilka lat?
                  A i tak mimo podwyzki widzę jak kobiety walą do niego drzwiami i oknami. Widać,
                  że jeszcze takiej biedy w Wałbrzychu nie ma, skoro są takie kolejki.
              • 20.08.07, 17:03
                Witam, ja chodziłam w 1 ciąży do prof.Suchockiego, teraz z 2 dzieckiem również
                chodzę do niego? dlaczego?ma ogromną wiedzę,jest kompetentny, miły, otacza każdą
                pacjentkę opieką.W 1 ciąży spędziłam miesiąc na patologii ciąży i tylko dzięki
                niemu udało mi się przetrwać.Mogę go polecić z czystym sumieniem.
    • 26.07.07, 08:49
      Polecam Pawła Kołomyjca!Bardzo miły i sympatyczny młody lekarz.Prowadził moją zagrożoną ciążę,a potem był przy porodzie.Wcześniej pewna pani doktor skierowała mnie na zabieg,bo stwierdziła martwą ciążę.Dziś mam 8 m-nego bobasa.Dzięki doktorowi Kołomyjcowi!!!Polecam!!!Delikatny,miły,wesoły.Zero stresu u niego w gabinecie
      • 15.04.08, 22:55
        Dr Mowlik prowadzi moją drugą ciążę i jestem z Niego bardzo
        zadowolona. Jest rzeczowy, kompetentny i godny zaufania.
        Przyjmuje na ul. Bystrzyckiej w przychodni.
    • 19.05.08, 11:52
      Hejsmile
      Gorąco polecam dwóch wałbrzyskich ginekologów:
      Pan Arkadiusz Jastrzębski (prowadzi moją ciążę) jest lekarzem kompetentnym,
      życzliwym i bardzo troskliwym. Jest bardzo otwarty i przyjazny; mój mąż może być
      obecny przy badaniach USGsmile
      Pan Sławomir Suchocki - jest wspaniały, opiekuńczy i niezwykle cierpliwy, budzi
      moje zaufanie. Pomocny i troskliwy, skłonny do pomocy, jest prekursorem "Rodzić
      po ludzku" w wałbrzyskim szpitalu. Znakomity fachowiec z wielkim doświadczeniem.

Pozdrawiam!smile
      Ania Kamińska
      • 11.07.08, 17:45
        a czy prof. suchocki przyjmuje prywatnie?
      • 18.12.08, 09:54
        Polecam dr Ślebodę, dr Jastrzeębskiego. U dr Jastrzębskiego byłam po raz
        pierwszy, wiadomo bardzo się stresowałam, ale dzięki jego życzliwości wszystko
        poszło bezstresowo. Porozmawiał, był delikatny na koniec podał mi rękę!!! Jest
        miły i bardzo troskliwy polecam choć zaznaczam że byłam tylko raz wiec nie wiem
        jak leczy itp. Dr Śleboda prowadzil moją ciążę, chodzialam do niego do
        przychodni na Wysockiego. Miły, dobrze leczy, mimo komplikacji w czasie ciąży
        dotrwalam dzieki niemu do końca, był przy porodzie. Bardzo troskliwy, choć w
        przychodni traktuje pacjentki, tak jakby mu się spieszyło, wchodze i zaraz
        wychodzę, z tego wszystkiego nieraz zapomniałam o coś zapytać, a z tego co
        słyszałam więcej czasu poświęca prywatnie. Mimo to polecam go bardzo gorąco
        świetny fachowiec. A zdecydowanie odradzam dr Pieca. Jeszcze takiego lekarza jak
        on to nie spotkałam. Go to chyba zmuszono żeby został ginekologiem traktuje
        wszystkich tak jakby badał nas za karę. Dr Strojniak jest bardzo poważny, mało
        mówny Straszny służbista. No ale nie jest najgorszy poprostu taki zamknięty w
        sobie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.